Reklama

úterý 29. srpna 2017

Teror v Evropě – pokaždé zodpovědný ISIL

Petr Koenig
29.8.2017  Global Research, překlad messin

Když kdekoliv na světě nebo v Evropě udeří teroristé, počkejte si několik hodin a policie či média vydají zprávu, že zodpovědný je ISIL/ISIS/Daeš. Pro zvýšení důvěryhodnosti obvykle prohlásí, že to potvrdila tisková agentura ISIS Amaq. Jakmile je tenhle malý kousek informace vypuštěn, rozrušená populace se zhluboka nedechne a upadne do klidu. Jedná se o obvyklé viníky. Byli to oni, ne my. Můžeme se vrátit k běžným činnostem.


Jen v samotné Evropě k tomu došlo od května 2014 více než čtyřicetkrát – tolik teroristických útoků vyvolaných muslimy už zažila západní Evropa. Od Paříže po Nice, Brusel, Londýn, Berlín, Mnichov, Würzburg, Kodaň, Zvornik (Bosna a Hercegovina), Moskvu, Istanbul a mnoho dalších. A téměř bez výjimky byli údajní pachatelé zabiti, ačkoliv většina z nich nebyla ozbrojena a mohli být zadrženi policií, vyslechnuti a postaveni před soud. Jenže mrtví muži nemluví. Je to pohodlnější a výhodnější.


Nejnovější útok v Barceloně na bulváru La Rambla se neliší. Jedná se o ukázkový příklad a typický případ nejasností. Existovalo hned několik hlavních podezřelých pachatelů, kteří byli zabiti. Šířilo se několik jmen – a samozřejmě byl nalezen pas, který vedl ke španělské enklávě v Maroku. Majitel cestovního pasu se okamžitě přihlásil na policii s pevným alibi, že mu byl ukraden. Ale opět, jeho pas mu vhodně ukradl jeho sedmnáctiletý bratr a zanechal ho v bílé dodávce, když utekl pěšky, zraněn noc předtím explozí, v rezidenci nějakých 230km od Barcelony – nebo stalo se to skutečně jemu? – a několik hodin po útoku na La Rambla ho chytili policisté v Cambrilu, 120 km jižně od Barcelony při dalším pokusu – a zabili jako jednoho z pěti dalších teroristů, nacpaných ve stejném voze Audi. Přemýšlel jsem. Proč tolik teroristů v jednom autě? Byl skutečně jedním z těch, co byli zabiti?

Nyní jsou lidé opravdu zmateni. V tomto chaosu nahoru dolů nikdo neví. Raději to nechte úřadům. Ty nejlépe zvládnou situaci. Vraťme se zpátky do normálu – až do dalšího teroristického útoku – Alláhu akbar – příště pravděpodobně v divadle vedle vás, někde v tom starém, stále a účelově militarizovaném policejním státě, nazvaném Evropa.

Co se stalo se skutečným a nevinným majitelem pasu? Ví to někdo? Nebo se můžeme zeptat deseti „oficiálních“ zdrojů a získat deset různých odpovědí? Jak to, že speciální policie v celé Evropě aplikuje stejnou filozofii – umlčet je zastřelením? Neexistuje policejní etický kodex – střílet pouze v sebeobraně? Většina případů nebyla sebeobranou, protože teroristé zjevně nebyli ozbrojeni. Dostaly evropské tajné a zvláštní síly kolektivní školení, důkladně zaměřené na výsledek: žádné přeživší muslimské teroristy?


Proč by ne? Také by to vysvětlovalo, proč nikdy nikdo nezpochybňuje prohlášení ISIL a zmatek. Proč by ISIL/ISIS/Daeš chtěl ublížit těm, kteří ho financují, trénují, vyzbrojují, krmí ho? Už to ani není tajemství. Hillary to řekla před lety, vytvořili jsme je, teď se s nimi musíme vypořádat. Bývalí úředníci CIA přiznali, že je rekrutovali, financovali, vyškolili a vyzbrojili – později vláda ISIL/Daeš expandovala s dodatečnou finanční podporou Saúdů, dalších států Perského zálivu a Turecka – a samozřejmě všech posvátných západních spojenců. Tak proč by chtěl ISIL ublížit krávě, jejíž mléko pije? Podivné, že?Možná to, co sledují oči, neodpovídá realitě. Nemohlo by to být tak, že ISIS/ISIL/Daeš z naprosté vděčnosti svým benevolentním sponzorům souhlasil s tím, že na sebe vezme vinu, kdykoliv udeří západem zorganizovaný teroristický útok někde v Evropě, či ve světě? Nelze to vyloučit, že? Není to ani vydírání. Koneckonců, podání pomocné ruky Velkým Bratrům, NATO, Francii. Německu, Anglii, USA a mnoha menším přispěvatelům – kteří vás udržují na živu, by nemělo být nic neobvyklého. Že? To vše probíhá za tichého souhlasu s masivní podporou evropských tajných služeb, vedených obvyklými darebáky, CIA, MI6, Mossadem.

Je tedy přitažené za vlasy dospět k názoru, že evropské vlády jsou naprosto spoluvinné na podněcování a provádění těchto teroristických útoků „pod falešnou vlajkou“, obětujíc životy stovek svých občanů, kvůli sledování svého cíle zcela militarizovat kontinent? Že jsou věrnými vazaly, sledujícími vzor svých transatlantických partnerů – zaměřených na celosvětovou dominanci – světovou hegemonii, Nový světový řád řízený Washingtonem a jeho hluboce temnými manipulanty? Barcelona, Paříž a Berlín jsou pouhými oblázky velkého obrazu mozaiky světové nadvlády. A lidé, matky, otcové, manželky, manželé, děti, kteří jsou zabiti, jsou jen podřadnou vedlejší škodou. Konec konců, otroci – jakou mají cenu?

Překlad Messin
12 komentářů :

 1. Žádný problém s uprchlíky neexistuje, jde jenom o problém s hloupostí voličů.

  OdpovědětSmazat
 2. Ano zfanatizovaní muslimové vraždí z nenávisti a daeš si jejich vraždy jen přisvojuje.

  OdpovědětSmazat
 3. Strašný! ano, collateral damage - termín z amerického válečného účetnictví v Iráku...ty statisíce mrtvých za to stojí...manipulace s vyděšeným davem je promyšlená...v Barceloně vyjde král s vládou a "slušnými muslimy" a zorganizují mohutnou demonstraci s hlavním mottem "NEMÁM STRACH"...tím se rozbouřená lidská psychika po zvěrstvech zase uklidní, vždyť je nás přece tolik normálních! to zvádneme! wir schaffen das!...a lidé se dojatě rozejdou do svých domovů a nikdo už se neptá, jaktože CIA zveřejnila, že znala 3 měsíce předem i místo útoku- la Ramblá...nikdo nekřičí, že chce změnu politiky, kdy i Španělsko je plné migrantů a noví stále přicházejí..kdo křičel mezi politiky byl umlčen umělými nálepkami propagandy- Marine le Pen, Afd..u nás stejnými nálepkami je poctěn Okamura

  OdpovědětSmazat
 4. Dobrý článok. Je to podivné, tiež si to už dlhšie myslím. Stále ten istý scenár: dodávka alebo explózia uprostred davu. Terorista/teroristi na úteku zastrelený/í.Doklady po ruke, hneď sa vie, kto za tým je. O obetiach vieme málo, prípadne nikdy sme ich v nemocnici nevideli, len výpovede divákov, čo môže byť tiež vykonštruované, viď Biele prilby. Má to byť všetko ospravedlnenie agresie niektorých štátov-chtivých po rope a iných nerastných zdrojov - na "vojnu proti teroristom "? MK

  OdpovědětSmazat
 5. Jenom jedna věc mi nejde na rozum - proč teroristé všech dob a náboženského vyznání vždycky útočí jen na neznámé nýmandy, bezvýznamné trhovce, turisty a tak? Ještě nikdy nezaútočili na potlachy a sjezdy politických nebo zbohatlických kravaťáků, na všelijaké ty Oscary, festivaly, červené koberce a přiblblé miliardářské celebrity- nejde mi to na rozum -proč?Je o tom i písnička .. bzum bzum, nejde mi to do kebule, bzum bzum, nejde mi to na rozum... Vysvětlí mi to tady někdo z těch děsných chytráků z diskuzí? Z těch ostřílených diskuzních matadorů, kteří diskutují denně od rána do večera, každý den - moc bych to chtěl vědět. Dík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud přistoupíte na to, že "samostatný" terorismus , myšleno bez podpory tajných služeb v podstatě neexistuje (pokud nevěříte nastudujte například Gladio) pak se není ani čemu divit..

   Smazat
 6. Tohle by si měl přečíst několikrát pan doktor David, aby se mu rozsvítilo, a ujasnilo proč jsem kritizoval jeho články v nichž poukazuje na náboženské motivy terrorismu. Člověk s jeho vzděláním by měl v kritickém uvažování jít víc do hloubky a neklouzat po povrchu, ci se dokonce nechat manipulovat populistickým mainstreamem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kořeny terorismu jsou především v náboženském fanatizmu. Jestli je vidíte jinde, tak sem s tím, ať se zasmějeme, vy rozsvícenej.

   Smazat
 7. Že jsou teroristické činy motivovány náboženstvím, je samozřejmě blbej blábol, a vůbec to není odpověď na to, proč ti "náboženští" bijci nezaútočili ještě nikdy na politické kravaťáky, kongresy, na paláce zbohatlíků, celebrit, a podobné verbeže. Proč píchají nožem v obchoďácích obyčejné lidičky, proč vybuchujou na tržištích a vraždí turistíky na plážích - co to má společného s náboženstvím? Spíš to vypadá, že to někdo řídí ( kravaťáci z paláců a kongresů a zbohatlíci) a nebo jestli ne, pak vraždí spíš jen magoři, kterým nevychází život podle jejich představ, přes veškerou snahu byli, jsou a zůstanou jen na okrajích společnosti, ať žijí kdekoliv a snaží se jakkoliv, společnost bílých lidí a "domorodci" je nikdy mezi sebe nepřijmou jako rovnocenné. A to je sere. Proto vraždí, píchají, a útočí, a je jim úplně fuk, že je někdo zastřelí, protože život na okraji společnosti je sere taky. Jsou to v podstatě jaksi "ztracení" lidé. Domov mají bůhvíkde, pokud už se narodí rodičům emigrantům v cizí zemi, svůj domov ani nepoznají, a země, kde se narodili, jejich domovem nikdy nebude. Pořád budou na okraji. Vietamci u nás nevraždí a nezabíjí, jsou to většinou kupčíci, ale Češi je taky nikdy nepřijmou jako rovnocenné lidi. Nestrádají, ale ani oni se nesnaží splynout s námi, například i se zde narozenými dětmi mluví jen vietnamskou hatmatilkou, ani ti, kteří zde žijí déle než dvacet let, nemluví česky kromě pár slov, a česky mluvit odmítají. Zcela určitě nás nemají rádi - my nemáme rádi je, a oni nás, a tak to je a bude, mají tady svoje komunity, a nikdy s námi nesplynou. A o tom to všechno je. Nikdy se nemají navzájem míchat lidské rasy - to je absolutní nesmysl!! To není "rasizmus" ale prostě fakt. Nikdy se to neosvědčilo, a nikdy to nemůže fungovat.Amerika je typicky nenormální společnost právě proto, že je tam rasovej mišmaš,"američan" není vlastně vůbec nic. V žádné zemi, kde se takhle rozlezli migranti z Afriky, Arábie, a podobně, společnost normálně nefunguje, a nikdy fungovat nebude. My se taky NIKDY nesžijeme s cikány. A ty bláboly o náboženství si nechte - to jsou blbé bláboly, protože s náboženstvím má tohle připitomělé zabíjení lidí bez jakéhokoliv motivu pramálo společného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba si uvědomit, že zneužití víry jako velmi silného motivačního faktoru ve spojení s agresivní věroukou je historicky nejúčinnější metodou ovládnutí mysli a konání "těch dole" zejména v podmínkách bídy, nevzdělanosti, zaostalosti, frustraci z neřešitelných existenčních problémů. Ti zmanipulovaní chudáci ovšem plní roli užitečných idiotů ve hře mocných globalistů užívajících ideologie multikulturalismu jako nástroje dosažení svých cílů. V realitě multikulturalismus popírá sám sebe, je to další z utopií, ale jako nástroj se hodí. Do očí bijící "nesrovnalosti" provázející teroristické činy jsou služebnými sdělovacími prostředky bagatelizovány, nálepkovány jako konspirační teorie a pochybovači dehonestováni. Příkladů je mnoho - stačí uvést např. útok na WTC z 11.9.2001 a jeho dopady ve světové politice.

   Smazat
 8. 8,49
  Útok na WTC si ussácký agresoři udělali samy,tu pohádku o slimácích v letadlech si vymysleli!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Ze neco "potvrdila tisková agentura ISIS Amaq" obvykle znamena, ze toto potvrzeni vydala americka zionisticka organizace SITE group nedaleko Washingtonu...
  Jsou to velci odbornici na ISIS a vsechny jejich prohlaseni vydavaji obvykle jeste driv, nez to skutecny ISIS stihne dostat na internet sam... (a jeste se tim SITE chlubi!)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.