Reklama

.

.

neděle 13. srpna 2017

Těžko definovat ubohost Davida Černého, který se veřejně vyjádří o hlavě státu, že je kreatura s řitním otvorem místo úst... A to jsou ještě slušná slova ve srovnání s těmi, která neomaleně zveřejnil na svém FB..

Břetislav Olšer
13. 8. 2017   Rukojmí
Je obdivuhodné, že jsou ještě média, která Černému dávají svůj prostor. Bulváru se však nelze divit; potřebuje anální senzace a zhovadilosti za každou cenu. Nedávno se v jednom z nich opět projevil: Ze dvou set zákonodárců je prý ochoten se bavit jen se dvěma – s Karlem Schwarzenbergem a Petrem Gazdíkem.V rozhovoru pro Seznam Zprávy tak sochař David Černý popisuje renomé České republiky – kvůli Zemanovi se podle něj naše země ocitla v bahně. Komu se to ale nelíbí, nezbývá mu, než se odstěhovat.

David Černý však moc dobře ví, že by jinde než v Česku se svým skandálním uměním nepochodil, ví, že duševně omezení Havloidé jsou právě jen u nás, jinde by mu jeho zatuchlá pšenka nekvetla s jeho sochařskou nemohoucností, kdy močí na naši republiku ...

To je David Černý, který se říká sochař, jemuž ještě Václav Havel udělil Cenu Jindřicha Chalupeckého pro mladé výtvarné umělce do 35 let. Cena nese jméno předního českého teoretika a kritika výtvarného umění a literatury, esejisty a filosofa.

Byl zakladatelem Skupiny 42, jehož členy byli mj. spisovatel Ivan Blatný, básník Josef Kainar, malíř Kamil Lhoták či národní umělec Karel Souček a další jedineční kumštýři.

Jindřich Chalupecký s Olbramem Zoubkem na schůzi Nové skupiny v budově Hlaholu, listopad 1988, foto: archiv O. Zoubka.

Kdoví, jak by tito slovutní umělci reagovali na dryáčnické hulvátství Davida Černého, který jako držitel Ceny Chalupeckého svými vulgaritami urazil jeho odkaz; ostatně posuďte sami jeho urážky hlavy státu:

„Zamrdaná zkurvená kupa hoven a sraček na hradě, vytlemený prasečí držky, ať už konečně chcípnou v ošklivejch a táhlejch bolestech. Zmrdi smradlavý, zkurvysyni vyjebaný, tupý debilové. I s tou bandou kreténů čuráckejch, co to navrhujou. Do nejhlubší prdele s váma, vy hovnožrouti!"

Je to prazvláštní, že Černého facebook neblokuje jako mě; asi proto, že není proruský a pročínský a ke všemu vyhovuje pornografickému Jandovi z Evropských hodnot, když píše prezidentu Zemanovi své psychopatické vzkazy sociálně vyloučeného blba...zdroj: Facebookový profil Davida Černého, Je i tento koment dotovaný?:-)Před rokem jsem napsal svůj názor na tohoto duševně zaostalého jedince, přičemž jsem v duchu vyčítal MUDr, Ivanu Davidovi a dalších psychiatrům, že se nezasadí o umístění těchto amorálních a tím pádem pro společnost vysoce nebezpečných osob do detenčních ústavů nebo alespoň do blázinců se zkušenostmi doktorů Chocholoušků...

Trestné jsou přece také činy individuí s nezvladatelně narušenou psychikou.... A Černý s krutě deformovanou myslí mezi ně přece patří....

Černého dílo s názvem Žralok. (ČTK – René Volfík)

Saddám Husajn plovoucí ve formaldehydu s oprátkou kolem krku se svázanýma rukama...To vše David Černý vystavil v německé galerii NordArt, vedle níž byl uprchlický tábor… Pak přišla policie a své dílo musel odstranit. Proč...?

Jakákoliv forma nenávisti končí životní prohrou; za vším lze hledat v takových případech velký mindrák z dětství, v mnoha případech zaviněný sexuálním zneužíváním blízkým příbuzným, proto se těžce vyrovnává s výchovnou zanedbaností, což ho přivedlo až k nejvyššímu stupni sociální degradace.

Vzrušuje ho, když může po sobě číst, co napíše, vlastně vyzvrací ze svého nitra, aby bylo v jeho „alejích zase nablito“… Negramotný člověk má strach z autority a sklony hledat si populistického vůdce, který ho jako idol povede, nebo obráceně, kterého naopak může beztrestně vulgárně urážet…

V roce 2000 odmítl Černý převzít cenu Jindřicha Chalupeckého v Národní galerii do doby, dokud z jejího vedení Milan Knížák neodejde. Ten ho nechal po sporu o instalaci jeho díla vyvést a ocenění Černému následně předal pravdoláskový prezident Václav Havel na chodníku před Veletržním palácem.

Na otázku, proč Knížák nechal Černého vyvést, „umělec“ odpověděl: „Protože je to čurák… Nafoukanej, kriploidní čurák… To je úplně jednoduchý, ne? To přece víme všichni…“ Černý se o Knížákovi vulgárně vyjadřoval v dokumentu ČT. Knížák po něm žádal odškodnění ve výši 150.000 korun a po televizi půl milionu... Nakonec musel zaplati 100 tisíc plus 53 tisíce za Knížákovy soudní výlohy... U ČT stačila jen omluva. "Umělec" to nechápal; je přece svoboda slova, nebo snad ne...?


David Černý přesto exhibuje, co nejčastěji. Má na svém kontě například sochu sv. Václava, sedícího na břiše mrtvého koně, v roce 2003 pro pražskou galerii Futura ve smíchovské Holečkově ulici dokončil kontroverzní plastiku. Kdo vylezl po žebřících do řitního otvoru předkloněných soch, mohl na obrazovkách vidět dva lidi v maskách Václava Klause a Milana Knížáka. Jasný případ, kdy se mu v choré mysli evokuje vzpomínka na své výše vzpomínané zneužívání v dětství...

Pak to byla další Černého vzpomínka, kdy si za horkých nocí představovat velký ztopořený falus, pak vytvořil ruku se vztyčeným prostředníčkem, který z Vltavy ukazoval směrem k Pražskému hradu.

Čas ale oponou trhnul a chystala se velká sláva, od níž si nejvíc sliboval Saša Vondra, že si třeba srovná svůj pokřivený pohled na svět. Uvěřil sobě i podobně libovému frajerovi, co ze sebe též dělal, co není – Davidu Černému, vydávajícímu se za výtvarníka.

Domluvili se spolu na “sochařském” díle, co by oslavilo naše předsednictví EU, které mělo nejdražší audiovizuální ozvučení na světě, známé z Vondrovy kauzy zvané ProMoPro. Podepsali smlouvu o vytvoření Entropy, o níž David Černý původně tvrdil, že onu Entropu vytvoří umělci ze všech členských zemí Unie, tehdy i s Velkou Británií.. .

Nakonec se ukázalo, že autorem trapné slátaniny je on sám, s několika kolegy, ostrými hochy, kdy si realizoval další vzpomínku na své dětství, kdy si jen tak plácal něco z plastelíny. Stát za projekt zaplatil 1,9 milionu korun a za jeho půlroční pronájem v Bruselu měl dát Černému 1,2 milionu. Dalších 10,3 milionu korun pocházelo ze sponzorského daru Bakalovy těžařské společnosti NWR.

David šel prostě s kámoši z mokré čtvrti do hospody a domluvil s nimi při pivu, že to udělají úplně sami. Víc hlav, víc peněz, ale hlavně pro ně. Proč dělit miliony sedmadvaceti? Tedy podvod, kdy vytvořili falešný seznam evropských tvůrců, kteří o tom samozřejmě neměli ani zdání. Prostě v duchu českých podfukářů, kteří se řídí heslem: že se všechno smí a nic nemusí…

Vypadalo to prý slibně. V britském deníku Independent o nich psali a všechno jim “zbaštili i s navijákem”. Opsali jen vymyšlená jména autorů. Ti kluci, co spolu mluví, se prostě chtěli podívat do Bruselu, aby tam završili svoji taškařici za cizí prachy.

Ovšem, co by se stalo, kdyby se neozvala dánská výtvarnice, jež byla uvedena mezi sedmadvaceti umělci, co se měli na výrobě Entropy podílet, která prohlásila, že s tím nemá nic společného a že se o této nepovedené taškařici dozvěděla až z médií…?

Třeba si „černý“ Černý myslel, že zbohatne, když infikuje Evropskou Unii českou švejkovinou. Na nečekané odhalení podvodu Úřad vlády ČR reagoval prohlášením, že umělec vládu podvedl. Ministři kultury EU chtěli na jaře 2009 vědět, kdo je autorem „ostudně proslavené“ provokativní plastiky Entropa.

Součást Entropy výtvarníka Davida Černého zobrazovalo Bulharsko urážlivě vyplněné tureckými "šlapkovými" záchody...

Nechali proto na svou pražskou konferenci pozvat jejího tvůrce – výtvarníka Davida Černého, a ten je nezklamal. V hlasitém komentáři před mnoha přihlížejícími znectil prezidenta Václava Klause; prostě mindrák z autorit... ”Co jsou moje bulharské záchody ve srovnání s tím hajzlem, co máme na Hradě,” řekl před svědky Černý...

Pak přišla ostuda, trapasy, stížnosti a omluvy. Až se virtuální umělec a hochštapler rozhodl, že s tehdejší Fischerovou vládou nemá nic společného a skládačku, podobající se plastelínové práci žáčka ZUČ a zachycující urážlivě symboly všech zemí sedmadvacítky, rozebere už 11. května místo stanoveného konce června 2009.

A další veledílo? Stačilo koupit „doubledecker“ – dvoupatrový londýnský bus z roku 1957 od nizozemského majitele a jednomu ze symbolů britské metropole přimontovat dvě obří paže, přidat elektrický motor, funění a hekání ze zvukového záznamu, evokující prý mj. též sportovní úsilí, a na světě bylo „umění“ – česká šestitunová atrakce pro letní olympijské hry v Londýně.

Milan Knížák tvrdl, že klikující autobus by se určitě hodil pro Matějskou pouť a navrhuje tímto rodině Kočků, či jiným významným kolotočářům, aby tuto pouťovou atrakci zařadili do svého arzenálu.

Díla Davida Černého jsou vždy jen honba za popularitou celebrity na jedno použití a posedlost udělat něco skandálního a hlavně hodně viditelného. V duchu rčení: Světská sláva, polní tráva. A ještě vytunelovat spoustu prachů. Při vzpomínce na skutečné umění, které reprezentovalo na světových výstavách Expo české umělce, je třeba považovat toto děti děsící monstrum Černého za ostudnou českou švejkovinu, kterou prý koupil Andrej Babiš za devět milionů. Ovšem omyl...

Proč nechal Andreje Babiše zaplatit svůj klikující autobus? Sice k němu nemá autorská práva, ale postavil si ho hned vedle Agrofertu... Babiš si však od Černého nikdy nic nekoupil, jen zaplatil firmě, která ten "autobus" vyráběla. Ano, zaplatil za výrobu, takže nevlastní umělecké dílo, nýbrž jen jako fyzický substrakt...

Zesměšňující růžová barva na tanku, který byl symbolem osvobození Prahy, byla také z dílny pošuka Černého; tuto natěračskou zakázku snad už ale zvládl docela sám...

Nedokáži si představit, že by si da Vinci zadal malbu Mony Lisy či Myslbek výrobu sousoší Přemysl a Libuše, nebo že by Kainar někomu určil téma svých básní a nechal si na zakázku vyprodukovat třeba Český sen...

Před Babišem mu za podvod s Entropou zase zaplatil ze státní kasy exministr obrany Vondra. Kdo to je dnes, co dá peníze daňových poplatníků za tuto ostudu Česku, jež se naštěstí chlubí i skutečnými kumštýři – Janem Zrzavým, Špálou, či Myslbekem a dalšími osobnostmi.

A můžeme se předvádět rovněž skutečnými uměleckými výtvory – Kinoautomatem (Expo 67 Montreal) či broušeným sklem (Dar vystavený v hale OSN) nebo Zlatou slzou (Expo 2010 Šanghaj – dílo propojující lidské slzy, jednu z mála kapalných látek, s níž se neobchoduje, zlato jako symbol emocí, moci i válek a smutku…)

Zlatá slza a její autor Federico Díaz, vizuální aktivista česko-argentinského původu, který žije a působí v Praze - osmdesáticentimetrovou slzu pokrývá vrstva 24karátového zlata... Díaz je rovněž čtyřnásobný finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého...

Mám skvělý nápad pro Davida Černého, jemuž právě dělám velkou reklamu, třebas negativní, někoho blaží i taková; o kom se nemluví, ten jakoby nežil. Což tak přemalovat místo sovětského tanku na růžovo Sochu svobody v New Yorku a znectít symbol symbolů. Tanky se už dneska nenosí a na rozdíl od Česka mají Spojené státy bezpočet volných míst ve svých věznicích, a komfortnějších než u nás...

Inu, za duševní retardací Davida Černého, trpícího navíc stihomamem, že je sochařem, může být mindrák z dětství, možná sexuální zneužívání, proto se těžce vyrovnává s výchovnou zanedbaností, což vyústilo až k nejvyššímu stupni sociální degradace. A proto už kvůli takovým nebezpečným psychopatům by měl vejít v platnost paragraf zákona, jenž praví: Kdo veřejně hanobí prezidenta republiky, ruší výkon jeho pravomoci a snižuje tak jeho vážnost, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, peněžitým trestem nebo propadnutím věci...

68 komentářů :

 1. Kolony ujíždějících Davidů Černých, toť opravdu úchvatné Černého dílo !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Es kom der tag....a Cernej dostane po tlame....

   Vymazat
 2. A kdo ty genitální výtvory kupuje a z čeho je platí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ceskomasinovsko
   Horni Dolni
   Platis za to ty z kazdyho pullitru piva
   Jsi trestan za to ze jsi v ceskoblbakove

   Vymazat
  2. Ten výtvor čůrajících chlapů na republiku je soukromý majetek v hospodě, kterou založili dva tuším Dánové. Představme si, jak by asi český podnikatel dopadl v Dánsku, kdyby tam založil hospodu a před ní si vystavil dva souložicí Vikingy třeba. Ti by tam teda moc kšeftů asi neudělali. Ne tak u nás, naše sluníčka se do hospody hrnula a byla svého času kultovní. A ten klikající autobus koupil přece Babiš, proto taky Černý řekl, že Zeman je mnohem horší než Babiš. Prachy nesmrdí.

   Vymazat
  3. Keď som videla tých dvoch pajácov čurajúcich do kaluže v tvare Českej republiky, skoro ma šľak trafil. Ja som sa narodila a vyrástla v Československej republike, takže ma to uráža. Len sa divím, že sa v česku nenájde pár chlapov čo by prišli s poriadnym kladivom a rozmlátili to veľdielo a prípadne majiteľom a hlavne tomu umelcovi dali pár po papuli.

   Vymazat
  4. Entropa je součástí ,,všeobecně vzdělávací" expozice Techmánia v Plzni.

   Vymazat
 3. Za tou Černého bezbřehou nestoudností,vulgárností a aroganci není žádné zneužití v dětství,nýbrž trauma prožité osmý den po jeho narození,kdy mu byl obřadně zohaven jeho pindík...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle Sigmunda Freuda má to samovyvolené prasátko na české peníze trauma z touhy po souloži s vlastní matkou a hrůzu z kanibalismu po každém požití vepřového. Buďme lidmi, POLITUJME TOHO UBOŽÁKA.

   Vymazat
  2. Doporučuji udělení ceny Pavla Daneše ( mjr. Zeman).

   Vymazat
 4. Tenhle nýmand nic neumí přál bych mu aby po volbách musel makat ale jeho kamarádíčci z kavárny ho podrží. Ten rádoby umělec hanobí celý Český národ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takze mam pravdu havlocesko kavarensko je blbakov
   Horni Dolni

   Vymazat
 5. Zase kecy
  Cesi nemaji v povedomi co je to svoboda slova
  A ze jen debilni zakony trestaji urazku krale ci presidenta

  Proste se v tom cesi matlaji az hruza
  Ze Cerny mel sedet za vandalizaci tanku je jina vec, ale v cesku neplati zakony
  Vrahy pousteji, za mluveni se tresta
  Cesi umi jen urazet
  Ani ten tank neumi restaurovat na zeleno

  A ted k posypove soli
  Ted cesky kuchar rika ze reseni na chudobu starych je ze duchodci budou jist hmyz
  To se cesi nestydite
  Aspon trochu
  Inu havlismus a havlista Cerny
  Cesko Masinovsko
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svoboda slova?
   Zkus ve VB říci veřejně, že hlava státu je stará kráva. Jen těch facek od obyčejných lidí bys dostal neúrekom.
   Nebo tak v Thajsku veřejně urazit jejich panovníka. Konce týdne nedožiješ i když jej urazíš v sobotu.

   Všimni si, že VŽDY JDE O HLAVU STÁTU!

   Vymazat
  2. Honolulu sleduj
   6:22 me poddani jejiho velicenstva nezajimaji
   A s fackama obycejnych lidi opatrne, to neni argument ale terror, jenze to nechapes
   Ja muzu nadavat komu chci a ty cesky nevolniku muzes akorat drzet hubu
   A Thajsko? Co je mi do Thajska? Ty jsi holt ponizeny poddany cesky nevolnik
   A hlavy statu me muzou polibit prdel
   Ale to ty rict nesmis, cesky nevolnicku
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Jo a ten hajzl Cerny je hovado, havlovec a vandal
   A mel sedet za vandalismus tanku Iosif Stalin
   Jenze to by se nesmelo stat v bezpravnem cesku, v divocine bez prava, v masinove, v havelsku, v hnusu kde poddani tleskaji vlade co zavira za nazor a co pousti a opecovava vrahy
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. 6:22 tak vo co, cesky nevolnicku, ze vynadam kazdy hlave statu? Vsadis se nebo zase jen prazne cesky zvatlas?
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. Jak byste dopadl v Izraeli, kdybyste PUBLIKOVAL, že je Netanjahu kupř. židovské p$ase a že
   Holo..... je hov#nokaust ...

   Vymazat
  6. Svoboda slova v Česku? Zkus veřejně vnést dotaz či námitku ohledně holokaustu. A oni už ti tu svobodu s r.o. vytlučou z hlavy!!

   Vymazat
  7. V Cesku zadna svoboda neni, v cesku neni ani pravo, v cesku se netresta za vrazdu ale tresta se za projev, cesko je hnuj
   Horni Dolni

   Vymazat
 6. Močí na republiku a posranci ČSSD tleskají ve stoje Slávkovi Sobotkovi, jak to pěkně vede. Tohle udělat v Maďarsku, tak toho umělce nedemokraticky nakopou do zadku, že udělá salto a platit za to z daní poplatníků, tož to ani omylem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ne, pošlou do Terezína

   Vymazat
  2. toto keby urobil niekto v Maďarsku, tak ho obyčajní ľudia na ulici zlynčujú. Na Slovensku predpokladám že tiež by dostal pár výchovných, aj keď možno v Bratislave nie....

   Vymazat
 7. Pokud ve volbách ČSSD překročí hranici 5%, tak je něco špatně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolim si poopravit
   Pokud cssd, ods, top, starostove, cernoprdelnici dohromady v souctu prekroci 5% tak je neco spatne
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Česká vláda a demokratura14. srpna 2017 11:31

   0:35:
   Dnešní česká vláda je protilidová! Je hrobař české sociální demokracie a politické levice, opora islámského multikulturalismu a politických protinárodních neziskovek. U nás není demokracie, ale demokratura! Ve skutečnosti je demokratický politický systém v kolapsu, ekonomický na JIPce. Stojíme na hraně korporátní totality, jsme ve vážné mezinárodní bezpečnostní krizi, čelíme rozpadu společenské soudržnosti, nevážíme si tradiční rodiny a přirozených hodnot, nerespektujeme přirozený řád. A „naše“ vláda tyto negativní trendy vědomě akceleruje v zájmu nikým nevolených, domácích i zahraničních mocenských struktur.
   A toto se týká nejen ČSSD, ale všech dosavádních kolaborantských partají, jako ODS, KDU-ČSL, TOP09, Strany zelených, Věci veřejních...
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=178798
   • www.novarepublika.cz/2017/05/byla-sobotkova-vlada-prospesna-lidem.html#more
   • www.novarepublika.cz/2017/06/vk-4.html#more (nejvetsi tunel za 3 biliony korun)
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=186511 (seznam vlastizrádců - poslanců)
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=186730 (seznam vlastizrádců - senátorů)

   Vymazat
 8. Panove, ja byl ve skole na rasove profily v Pretorii, kdyz me autority posilaly do bushe !
  Oni rikaly, ze kazda rasa na svete ma kladne a zaporne stranky dovednosti a psychologie, coz je zapricineno GENY.
  To plati i pro Cechy, Zidy , Nemce, atd.

  Zide maji neobycejne dobre vyvynuty smysl pro organizaci a obchod, ale nemaji kreativitu. Neumi namalovat obraz nebo narysovat technicky vykres !
  Takze se nedivte ruzovemu tanku, nebo jinym hloupostem.

  Takovy "umelci" jsou potom nestastni, flustrovani a nenavist je u nich samozrejma.

  T.j. vse v GENECH ! Umeni se neda naucit, nebo vyucit s tim se jedinec musi narodit.

  Zide jsou take nejlepsi revolucionari na svete , kteri nesnazi zadnou autoritu, dokud se nestanou autoritou oni. Kdyz je vice takovych autorit pohromade a vsichni maji jejich geny, tak se mezi sebou pomlati jako v Rusku, 1918-38.
  Prosternicek proti hradu je revoluce proti autorite.

  Kdyby mel OVCACEK smysl pro srandu, tak pozve umelce na hrad a ZLOMI mu jeho umelecky prostrednicek.
  Ale on neni spravny katolik, takze ho to
  ani nenapadlo !

  Jeho nadavani me rozesmalo. Tak jsme mluvili v nasi neporazitelne JAR - Army (SADF) za uteku z Angoly, ale bylo to v Anglictine a Africanstine.
  Poslete ho delat UCETNIHO ! Urcite zbohatne a bude stastnesi.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, Hovnoluláčku, my Česi jsme ateisty!
   To ví téměř celá Země! Jako pokaždé kromě blbých "Emeričanů", kteří hovno ví, ale do všeho kecají jako retardovaný kafemlýnek!
   Takže zde nepropaguj profláknutý a zlodějský katolicismus a dej si vale aspoň na rok!

   Vymazat
 9. Psychopat, urážející vzpomínané velikány, J. Zrzavého, K. Lhotáka, O. Zoubka, by měl být hospitalizován natrvalo v Bohnicích.
  Takový tank jím osobně natřený na růžovo,by osobně očistit, bráno co by terapii místo lobotoie, která se již neprovádí.

  OdpovědětVymazat
 10. co jste si vychovali, to máte. Ta vaše liberální demokracie korporátního fašismu končí vždy stejně. opravdu vždy. Vaši přátelé na Ukrajině a v pobaltí to už pochopili. A balí kufry. Až vám to dojde, budou ulice plné dvacetiletých adolescentů, kteří se nezastaví před ničím.
  Nakonec, každá partaj potřebuje omladit. A tihle puberťáci nebudou volit KSČM, ČSSD nebo ODS. MÁTE SE NA CO TĚŠIT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,furt se to motá dokola a tupý masy to nejsou stavu pochopit...to,co přijde,bude zcela logický a nic jinýho se nedá ani čekat...takže "bon divertimento,amigos"!!

   Vymazat
  2. některé spolky nebudou ani na mapě ani v učebnicích ani na hřbitovech
   vypaří se jednou provždy

   Vymazat
 11. Před lety se v Československém rybníčku, za vydatného přispění zahraničí rozvířily proudy, stojaté vody se pohnuly a ze dna se zvedla všechna špína a tlející hovna. Vyplavala na povrch a ze své přirozenosti začala kolem sebe šířit opar rozkladu.
  Byla to po letech tak velká změna, že se fauna obývající rybníček i přes neodbytný smrad nechala přesvědčit, jak je to moderní, osvěžující a životodárné.
  Léta uběhla, ale vyzrálá hovna ne a ne klesnout, až si mnozí na ten choroboplodný smrad a zkázu tak zvykli, že už je ani nevnímají a naučili se radovat už jen z toho, že v kontrastu s méně vitálními je ještě nepřipravil o poslední zbytky sil a neposlal je na dno.
  A David Černý? Inu, svůj k svému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:54:
   Protože píšeš o HOVNĚ, doporučuji Ti obrátit se na HONOlulu alias HOVNOlulu. Jak vyplývá už z jeho nicku, je expertem přes HOVNA. Také je místní celebritou, protože se živí jako HAJZLdědek a dělá Trumpovičovi SRACÍ PRKÝNKO!
   Děkovat mi nemusíš!

   Vymazat
  2. Máte recht pane JK. Ale že to toxické bahno ne a ne klesnout vyhovuje mocipánům, kteří si nakradli a od té chvíle proměňují peníze v moc a moc zase v peníze. Hodí se jim toto společenské klima, které vyznává všehoschopnost a svobodu bez zodpovědnosti.

   A plebs v podhradí, proti vlastním zájmům, tomu často ještě tleská.

   Vymazat
  3. 6:54 Váš příměr je přes svou expresivnost velice přesný. Po převratu se skutečně otevřel prostor všem sociopatům, kterým dříve pšenka nekvetla. David Černý je jen jedním z nich. Sociopatie je neléčitelná porucha osobnosti. Typickými rysy a projevy sociopata jsou lež, absence svědomí a studu, extrémní egocentrismus, chorobná touha po moci a potřeba nadřazenosti, neschopnost spolupráce, lhostejnost k citům, pocitům a osudům jiných lidí a téměř absolutní účelovost jeho jednání. Slušnost považuje sociopat za slabost. Zkuste si projít jednotlivé politiky a příslušníky "pražké kavárny" a budete překvapeni, kolik z nich vyhovuje uvedené definici.
   Několik takových exemplářů se objevuje i v místní diskusi. Nejvíc se jich dotkne, když jsou ignorováni. Proto se snaží upoutat pozornost hulvátsvím, na které se vždycky někdo nachytá a snaží se je "odpálit" stejným stylem. Je to hloupost, tak to nefunguje.

   Vymazat
 12. Kreatura s řitním otvorem místo úst atp.? ,,Mistr" David jak tvoří a tak mluví. Samá sračka...

  OdpovědětVymazat
 13. Syn temnoty - Černý, producirující své úbohé umění v Době Temna, která si nezadá ze středověkem. Nejsmutnější je to, že žijeme dobu, která říká takovým lidem jako Černý - umělec, místo aby je se snažila převychovat ve vězení.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento zakomplexovany nymand by se nikdy neuzivil, kdyby ty jeho paskvily neprodaval pres jeho kamaradicky ve verejnych funkcich, ze stejne lihne,kteri je kupuji, jak jinak, nez za penize ovcanu. A vsichni kamaradicci se napakuji.

  OdpovědětVymazat
 15. Proč tento bezvýznamný narcis není za své vulgarity rozcupován medii ? U někoho to jde u něj ne ? Je všechno jenom náhoda ? Je ostudou naší vlasti ! Má babička říkávala,, poslední pták,který si sere do vlastního hnízda."

  OdpovědětVymazat
 16. Toto obdivuje "největší" ministr kultury Herrmann, fláterník, který neví co je to slušnost a férovost. V příští vládě určitě nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herrmenegilda po neúspěšných volbách, má jistý flek v předsednicvu Sudetoněmeckého Landsmančaftu.

   Vymazat
 17. Tenhle paumělec je dobrej leda k tomu,aby si držel vlastní přirození....na tom už nemůže nic zkazit!!!!
  Stát by ušetřil a spoustu lidí by nebolely z těch jeho sraček oči!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. Havloidi, kamarádi, fanoušci, obdivovatelé Venci Flašky škodí a budou ještě dlouho škodit a rozvracet republiku.Jestli si je lid opět navolí, tak je konec iluzí o jakékoliv zlepšení.

  OdpovědětVymazat
 19. Myslím, že by tento poloblb udělal svým odchodem z republiky neskutečnou radost velké většině obyvatel. Mohl by sebou vzít ještě naše nadějné komedianty. Všem by to jen prospělo, akorát ale nevím, kde by si tito paraziti, tak královsky žili, jak v tomto bordelu, kde platí, čím větší hňup a podvodník, tím lépe. Děkujeme HAVLE !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Básně z lidové tvořivosti14. srpna 2017 11:55

   HUMANITÁRNÍ BOMBARDÉR HAVEL
   Pravda a láska v Havlově podání -
   humanitární toť bombardování.
   Když bomba kol ucha zasviští
   je to vítězství nad lží a nenávistí.
   Pokud je na boku stíhaček hvězda, pruh
   všechno je OK - mír střeží amícky druh!
   Kdyby však azbukou na bombě textura
   protest song v OSN: „ruská diktatura“!
   Takto se tedy má ta Havla Václava
   lež ba i nenávist - bezbřehá záplava.
   Takto teď vypadá Václava Havla
   pravda i láska - křivá jak šavla.
   HAVEL NA LAFETĚ
   Za okny nám snížek taje, rádio nám hymnu hraje.
   Opustil nás prezident, dramatik a disident.
   Nechybělo vskutku moc a byli by jsme bez Vánoc.
   Dáša dorty napekla na tu cestu do pekla.
   Povídala teta tetě, že ho vezli na lafetě.
   Ukázala TV Nova za rakví jak kráčí vdova.
   Za vdovou šlo v pevném šiku celé stádo politiků.
   Vyznamenat šaška Vaška? To je fraška - a k ní flaška.

   Vymazat
 20. Kdo že ty genitální výtvory Davida Černého kupuje a z čeho je platí?
  Stejní duševní mrzáci jako je on, kteří si nakradli a vládnou.
  David Černý je pro ně ideální, svým způsobem je inteligentní, je bezuzdně tvořivý, řemeslně velmi zdatný, bez hodnot, přesněji s jedinou hodnotou - nekonečné bezuzdnosti.
  Je to prostitut vpodstatě ideální.

  A kultura bezuzdnosti, to je přesně to, co vyhovuje těm, kteří si nakradli a teď už jen proměňují peníze v moc a moc zase v peníze. Těm se teď náramně hodí společenské klima, které vyznává všehoschopnost a až absurdní apokalyptickou bezskrupulózní svobodu.

  OdpovědětVymazat
 21. Černý je buzerant a hovado..Sprosťák s pilinami místo mozku...

  OdpovědětVymazat
 22. Bavím se jen s Gazdíkem a Schwarzenbergem. To mluví samo za sebe, není třeba nic dodávat. Ubohá, teplá zdegenerovaná fetka.

  OdpovědětVymazat
 23. 11:50 nicku Brouku Pytliku, to jsem nevedel , ze jsem celebrita ! Ja ctel byt pouze projimadlem na procisteni tveho mysliciho ustroji.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 24. Média špiní prezidenta Zemana . Tento Černý umělec by byl za čurání na republiku v Polsku minimálně skopán . V Maďarsku oběšen . Jen v buzerantské Praze mu kvete pšenka . Přitom tolik Pražských vlastencu umíralo za republiku ČSR . Dnes na ni chč.... jejich vnuci . Takové umělce nemají na zapadě dokonce i na východě .:-)

  OdpovědětVymazat
 25. David Černý je pravým reprezentantem havlovské doby. Ubožák jako jeho guru... Ovšem co je to u nás za společenský systém, který takovou zrůdu zove umělcem?

  OdpovědětVymazat
 26. 11:50 & 11:40 ...
  Nemohl by jsi nam zde objasnit tvuj pocit, kdyz ti urezali kus PINDULIKA ? Hmmm ?
  To my Katolici vime, ze ti to poskodilo mysl, ale jake dalsi uchylky ti to privodilo nevime.
  Stal se z tebe take "umelec" ?

  -------------------------------------------------------

  Panove, ja si msiml jedne veci v Americe. Zadna etnicka skupina nepodporuje umelce tak intenzivne, jako Zide ! Divadla, koncerty, malire, atd.

  Oni si plne uvedomuji svoje nedostatky ve tvorivosti a proto ji vynahrazuji podporou kultury a umeni.

  Oni potrebuji nas Katoliky, protoze my mame smysl pro krasno. Malujeme nekrasneji obrazy a vykresy, mame nejlepsi hudebni skladatele a nasi architekti svym citem a smyslem pro proporci maji uznani sveta.
  Oni maji velkou snahu, ale tam kde my neco tvorime, tak mohou byt pouze ucetnimi..

  Je skoda, ze zde neni pani Prazska vlastovka. Ona pracuje ve Vidni na umeleckem projeku.
  Ten Hemeroid 11:50 ji vysval a ona nam to ted nemuze vysletlit odborne.
  nick HONOLULU


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To cesti havlisti umej, napadat slabe a krast nicky, vlastne vubec krast,
   Vlastovka je zde vitana
   Horni Dolni

   Vymazat
 27. 11:50 & 11:40....Hey - ZVRHLIKU !
  Pojd se semnou se poklonit nebeske kralovne !

  AVE MARIA No Morro Monika Martin na Youtube

  A stane se s tebe mozna umelec, neb kdyz nebesa dopusti tak i motyka zpusti. Ted jsi pouze zaschly hemeroid v rektalnim vybezku smrduteho certa.
  amen - nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 28. Když Zeman v přímém přenosu v rozhovoru na Čes.rozhlase použil sprostá slova, za které jsme se styděli i my dospělí a na základě toho potom sundávali ředitelé jeho obrazy ze tříd, tak jedno z vysvětlení Hradu bylo to, že Zeman se snažil snížit svým jazykem k těm , ke kterým mluvil.
  Takže proč se tady hned podivujete všichni nbad tím, když to stejné udělkal David Černý a svým obhroublým twittrem se jen přiblížil jazyku člověka , ke kterému mluvil ?
  Co je na tom divného ?
  No divného na celém případu je jen taková maličkost. Černý není prezidentem naší republiky a může si to dovolit. Prezident by tak sprostě mluvit tedy fakt neměl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://slovnik.seznam.cz/en-cz/?q=pussy
   pussy
   [ˈpʊsɪ]


   cO ZNAMENÁ DLE SLOVNÍKU pUSSY?


   číča , micka
   pička , kundička , píča
   zhnisaný , hnisající

   Vymazat
 29. 17:01 Ty sám jsi dost divný.

  OdpovědětVymazat
 30. Je to typ zhovadilého vandala, který je neoficiálním mluvčím Pražské kavárny. Trapný, neurvalý hulvát, který skvěle reprezentuje pražskou smetánku, která si myslí, že reprezentuje tu lepší vrstvu společnosti.

  OdpovědětVymazat
 31. David je Cerny KATUlick , panove - zapecnici. Jednou jsem ho myl v JAR u potoka v Horni Dolni...
  Zdravim Svetlonose nicka Honolulu !
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Typicky cesky zlodejicek ukrad i muj nick, a redakce kreje i zlodeje
   Neni divu ze se v cesku tak krade
   Zde mate, cechackove, dalsi dukaz ceske zakernosti a kradeni
   Tak se nedivte kdyz vam to nekdo rekne
   CESI NEKRAST TADY
   Horni Dolni

   Vymazat
 32. Ty výtvory nejsou ani geniální ani genitální, tvůrce je ztvárňuje konečníkem a dává na světlo boží řítí. Jenže ve zdegenerované společnosti právě jakákoliv zvrhlkost se nosí a proto prasárny "mistra" se těší takové oblibě. Naše společnost je v morálním i mentálním úpadku, inteligence vymřela, vládne carpe diem a s prominutím buzeranti - všeho druhu.

  OdpovědětVymazat
 33. Zapadni civilizace se rozpada, cesi se zavrtali do nespravne prdele
  Za nasili ve Virgini muze starosta ktery naridil policii netrestat utocici Antifu
  Media lzou
  Cesi zerou lzi stejne jako zerou posypovou sul
  A hlasi se zabita byla pololegalne v Americe. Co je to pololegalne?
  Ve Virginii policie utekla, nechala Antifu bit a utocit a hazet hovna, policie prchla,
  A pak se divi ze nekdo vlitnul autem do davu
  Tady zacina konec zapadu, belosi jsou vrazdeni jen proto ze jsou bili
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 34. Honolulu, vysvetli co je to police stand down
  Nemam chut hloupym nafoukanym cechym beco vysvetlovat
  V antitrumpivych mestech vladne svoloc ktera veli policii aby stand down kdyz Antifa svoloc utoci
  Je to obcanska valka
  Ovsem eu ji jiz vzdalo
  A cesko hycka vrahy
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 35. Tak co taky čekat od Havlistickýho zmrda,že hm.

  OdpovědětVymazat
 36. Doporučuji "umělci" Černému, aby se zařídil podle své rady a poctil nás svojí nepřítomností v ČR!!

  OdpovědětVymazat
 37. Ještě malá poznámka: To, že Havel vyznamenal takového "umělce" má výpovědní hodnotu samozřejmě také o něm.

  OdpovědětVymazat
 38. Černý,i to je člověk.I takový jsou lidé a není sám, sluníčkářů je hodně.Pozor koho bude takovýto exemplář a jemu podobní, volit,ať na hrad nebo do sněmovny.Ti budou pak i jemu podobní. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat