Reklama

.

.

úterý 15. srpna 2017

Tymošenková o dodávkách zbraní KLDR Ukrajinou: To je katastrofa!"


15. 8. 2017    zdroj
Expremiérka Ukrajiny Julia Tymošenková okomentovala informace o tom, že Ukrajina prodávala zbraně a vojenskou techniku Severní Koreji. "Potvrdí-li se tyto údaje, může se Ukrajina dostat pod sankce, což znamená, že zůstane bez jakékoliv podpory ze strany civilizovaného světa. Je to katastrofa pro naši zemi", napsala na své stránce na sociální síti.


Z této situace obvinila prezidenta Petra Porošenka a premiéra Vladimíra Grojsmana.

"Tato situace je přímým důsledkem neprofesionality a zločinnosti prezidenta Petra Porošenka a premiéra Vladimíra Grojsmana", řekla Tymošenková.

"Tato vláda Ukrajinu ničí!", dodala. Jak již dříve oznámila Russkaja vesna, expert Mezinárodního institutu pro strategická studia Michael Elleman v rozhovoru pro New York Times prohlásil, že motory pro rakety, jimiž nyní Pchjongjang vyhrožuje USA, mohly být nezákonně dodány z Ukrajiny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

90 komentářů :

 1. Horší než A-bomba či dva Černobyly je pro banderistán (dříve Ukrajina) dnešní pučistický režim.
  Na zoufalé situaci už sotva co mohou zhoršit sankce.
  Banderistán se stal US/EU protektorátem, a pochybuji o tom, že by protektor mohl mít vážný důvod jej ztrestat, když půjčky, kterými by své sankce musel zaplácnout zas jen on sám, jsou nesplatitelné.
  Je to jen mediální tlak na prášenka - "mírotvorce" (jak je dokázal nazvat i náš prezident).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco z domova:
   Do sněmovních voleb se přihlásilo 31 stran, nejvíce v historii ČR
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Do-snemovnich-voleb-se-prihlasilo-31-stran-nejvice-v-historii-CR-500139

   Vymazat
 2. Když to je na stránkách ,, Zdroj,, tak tomu věřím.Vše,co je psaný azbukou je písmo svaté. V Rusku se nelže a nikdy nelhalo gasudár Putin byto nedovolil

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tymošenková ale nemá s Putinem nic společného. Je Ukrajinka ... neboli z Bardenistánu - jak už tady někdo v komentáři psal. To je velmi odpovídající název pro tuto pomajdanovskou zem.

   Vymazat
  2. 16:52- Tymošenková není Ukrajinka, pokud vezmeme "ukrajinský národ" jako pojem. Z mého pohledu je na Ukrajině přetlak jiného etnika, snažící se "ukrajovat" z Ukrajiny!

   Vymazat
  3. Kolik za ty svoje žvásty ke každému článku ti Janda platí ? Ale víc to vypadá, že jsi Putinův agent a děláš mu tzv. negativní reklamu. Ale alespoň bys to neměl dělat tak blbě. Spíš ale patříš asi k Jandovi, protože Rusové by takového blba rozhodně neplatili. Ti mají na víc.

   Vymazat
 3. 16:01 jseš ubohej imbecil, celý projev Tymošenkové z "Věrchovnej Rady" si můžeš najít na YT (tedy pokud umíš i jiný jazyk kromě češtiny)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiný jazyk ten chudák 16.01 neumí a ani neví, jaký je rozdíl mezi Ruskem a Ukrajinou.
   Politujme ho.

   Vymazat
  2. 17:06- rozesmál jste mne trolle v "závěsu". Jste na tom podobně jako "Horní Dolní" za Honolulu, zkrátka "Pat a Mat".

   Vymazat
  3. Jediný jazyk co ten hňup 16:01 zná je vepřový, jak celý zbytek jeho schránky. Jinak by takovou hloupost nenapsal.

   Vymazat
 4. Kdo je u tebe imbecil? Najednou ti je Tymošenková dobrá,když pomlouvá Ukrajinu,tak ty a kámošové onanujete u klávesnice.Ta koza je stará kriminálnice a jak vidno,ty nebudeš jiný.Zlodějum nevěřím ani pozdravení

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tymošenková je kriminálnice, to je pravda, ale možná současný status -quo je moc i na ni. A vy jste imbecil, s tím názorem nelze než souhlasit, protože si pletete Rusko s Ukrajinou.

   Vymazat
  2. 17:06-17:10 aha ten článek je přeložený že ,zdroje, takže Zdroj je Ukrajinský,co? A kdo to má v hlavě pomotaný.Dvě hovada si nepřečetla ani původ článku a budou tady kecat jak při PŠM

   Vymazat
  3. 17:25 Trumbero, ten zdroj jen cituje, co Tymošenková řekla. Není tam žádný komentář z ruské strany. Takže ano, původní zdroj je ukrajinský, protože Tymošenková je Ukrajinka. Snadno si její vyjádření můžeš najít v originále. Jestli to má někdo v hlavě pomotaný, tak převším ty. Pak se člověk nemůže divit ani tvé rusofobii, když jsi tak zoufale blbý. A to, co píšeš dále v 17:08 řekla Tymošenková, idiote. Žádní "proruští molodci".

   Vymazat
 5. Přečtěte si odborníci na češtinu druhou větu ještě jednou. ;Potvrdí-li se tyto údaje.... Už se to potvrdilo,anebo je to zbožné přání prorusských molodců?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak si zagoogluj v zahraničních zdrojích. Nebo potřebuješ aby ti to banderovci přišli oznámit sami ?

   Vymazat
 6. Tymošenková dlouhodobě kritizuje fatálně špatné kroky a činy Kyjeva. Teď dosvědčuje na co se přišlo. Jsem zvědavý na ty sankce. Opět se ukáže jak se měří dvojím metrem. Podemokraticku, poamericku.

  OdpovědětVymazat
 7. NO A CO. To se přece všechno ví. USA nestačí hladovou ukrajinu nasytit a důležitá je pro ně k jinému účelu a účel světí prostředky. Honolulu napsal kolik dolarů do S. Koreje nacpalo USA. Z jednoduchého důvodu. Vytvořit tam silný disent nejde tak doláče pomohou vyvinout rakety a A bomby. A JE DŮVOD PROČ TO ROZBOMBARDOVAT.

  OdpovědětVymazat
 8. Panečku. A najednou se tady Tymošenkové tleská. To je teda obrat. Nebo krátká paměť?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:21-pod Vámi to bude přehlednější. Vy a 17:38 opět, jak jsem uvedl výše-Pat a Mat. Jen nevím, v které "obci" držíte službu!

   Vymazat
 9. 17:21 pamatuji Gorbačova,když ho tito russomilci vítali v Praze a dnes je u nich zrádce. U Tymošenkový je to obráceně.Větší pakáž,než tahle soldateska se bude těžko hledat.Že jim někdo nedá pořádně do držky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (17:38):
   Takový už bývá osud "poslů dobrých zpráv", i těch, kteří se jimi nechávají klamat.
   To i jakéhosi britského Nevillea Chamberlaina, když po příletu z Mnichova mával tou smlouvou, vřele vítali. A kdo zas "dá do držky" těm?
   O kdo těm, co na Hradčanském nám. poslouchali Obamův projev o jeho mírotvorných záměrech (přerušovaný častým potleskem), aby ty plány s lehkostí svého bytí zaměnil za další války? ...

   Vymazat
  2. 17:38 a podobní - těžko vás nazvat jinak, než že jste tupci. Jestliže jsem s kýmkoli v určité situaci souhlasil nebo ho i podporoval nijak neznamená, že s ním musím za jiné situace, jiných okolností souhlasit nebo ho podporovat. A naopak, pochopitelně. Stejně tak platí, že návštěvníci blogu NR nejsou jednomyslná, kýmsi řízená tlupa, ale souhrn jedinců s nějak rozptýlenými a rozsahu informací podléhajícími názory. Otázkou také je, jak kdo se dovede srozumitelně, do jaké míry jednoznačně vyjadřovat, co je ještě důležitější, jak kdo je schopen psaný text pochopit. To je také zjevným problémem autora z 17:38 a jemu podobných. Možná je omlouvá dnešní poněkud teplejší počasí.

   Vymazat
 10. Vážení,Ukrajina neudělá nic bez svolení USA,takže ty motory byly v tichosti povoleni prodat S.Koreji, USA,aby bylo možné S.Koreji označit za schopného nepřítele.Jako bychom neznali taktiku USA podporovat obě strany,ať se umlátí mezi sebou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale kulový, ten chaos tam nikdo nemůže uhlídat, ať se snaží sebevíc.Navíc jazyková bariéra a naprosto rozdílné kulturní prostředí. To hoši z jůes prostě neohlídaj. On jim taky někdo mohl chtít hodit vidle do zad.

   Vymazat
 11. 18:23 ti správný návštěvníci blogu NR mají čas od času sraz v podobě školení mužstva a pak jako řízaná tlupa vystupují proti nevhodným komentářům na NR.Chtráku nelži

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jo, ty si tedy genitál, pardon genius. Sice ti čeština moc nejde, sem tam hrubka, sem tam nesmysl, v hlavě taky asi nic moc, ale jako člen správně "ŘÍZANÉ" tlupy tady působíš organizovaně a snažíš se. Když trochu přidáš, budeš moci přejít od lopaty ke krumpáči. Tak na sobě makej, nevzdávej to. Kariéru blba dáš. Ale to musíš ještě odskočit od toho krumpáče ke kolečku. Tam už vás pražská bažina třídí. Možná nějakému "g"éčku od nich padneš do oko a když mu dobře nastavíš, možná i nějaký stříbrný ti ve strožoku cinkne.

   Vymazat
  2. 18:54 tak bobánku,,řízaná,,je blbost,to vim má tam být,řízená,.Klidně se i Poser. Píšu mobilem a ten se sám i opravuje někdy i ke škodě. Jen hlupák píše o stříbrných na proruským webu,jehož je slouhou.Mluví z tebe vlastní zkušenost a někdy si opravuj v češtině svoje soudruhy,tam je to někdy katastrofa

   Vymazat
  3. 19:24 Ty hlavo dutá, volšová, nezvládáš ani svůj mobil a hraješ chytráka. Nezvládáš nejen mobil a slušné vychování, ale ani pravopis, ty "CHTRÁKU", "TI" nejsou "správnÝ", ale správnÍ. Ty zvládáš akorát jedno, bejt za obecnýho blba a to ti jde dost dobře. Jen se nesnaž myslet nahlas, protože normální člověk by z toho mohl usoudit, že je třeba ti dát po hubě. Proč opravovat slušné lidi? Ti si na nic nehrají, ty jantare a je dobře, že své myšlenky vyjadřují. Vrať se do výkopu, ty potvrzení Darwina.

   Vymazat
  4. 20:30 když si hraješ na slovotepce v jazyce českém,tak piš spisovně,pak tvoje moudra nemají váhu.Znám jednoho školometa a ten je podoben vola tvýho,také taková drška,která přes ní dostává v hospodě za pravopisné kárání,když má 3promile a pak i to tvoje slušné chování je na pěst.Lůzrák se v tobě nezapře

   Vymazat
  5. 18,35 pilně chodí na diskuze na NR a pak má z toho slovní průjem. Bože, tak sem nelezte, když Vás to tak vytáčí, bude Vám líp.

   Vymazat
  6. 18:35 věru, argumentace hodná duševního obra. Dík za informaci o intelektu autora.

   Vymazat
  7. 20:30-pane,Vaše poslední tři věty mají víc "lidskosti", než "dutá hlava", nabitá možnostmi mobilu. Přesto nestíhá trollit a to je naše výhoda! Nestíhají, je nás více.

   Vymazat
  8. Oprava:Proto nestíhá trollit a dělá chyby..,ostatní platí.

   Vymazat
 12. Tomu se říká globální odstavování a decimace vlivu, v rámci kterého se Donald Trump měří s Kim-čong-unem. Spojené státy se podělaly a berou vážně zápas s desetkrát menší Severní Koreu.

  OdpovědětVymazat
 13. Je to krásné, jak se ten "demokratický šmejd" začíná udávat mezi sebou. Tahle botulínová Marfuška, kdybych se vedle ní probudil ráno, tak je smrt vysvobozením:)Splňují všechny předpoklady pro vstup do EU.

  OdpovědětVymazat
 14. Panove, omlouvam se, ze vpadam na clanek o Ukrajine - o zemi, o ktere nic nevim !

  DURHAM, North Carolina - barbari znicili pamatnik (pomnik) 15 Feetu vysoky (4.57 metru) na ucteni pamatky chlapcu v sede uniforme, kteri padli v obcanske valce !
  Pamatnik tam stal od roku 1924 !

  My zde budeme mit novou obcanskou valku ! Takze utok na Rusko se odklada na neurcito !
  Tyto svinarny se deji a jsou podporovany "levici" (protibelozskymi rasisty) i kdyz je to proti zakonu !

  Samozrejme , ze jizane na to odpovi nejakou illegalni akci !

  Udalosti v CHARLOTTESVILLE - Virginia, ktere jsem dopodrobna popsal byly smazany !
  Jste zamerne neinformovani !
  Nick HONOLULU - vzdy pravdomluvny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, možná jsme víc informováni,než si myslíte.Jen ještě neznám všechny "antisemitské" skupiny v USA. Překvapila mne jedna, kterou vede "barevný". Spolupracují spolu? Jinak, chcete-li vyhrát s Trumpem nebo i bez něj, makejte! Vše je odvislé od USA, ne od Česka, vzkaz Hornímu Dolnímu.

   Vymazat
  2. Většině čechu je jedno co se děje v hnUSA. Nelez na članky o Ukrajině s nejakymi bláboly o americe, fantasmagore. To co tu bleješ víme už skoro tyden.

   Vymazat
 15. Strach Tymošenkové, že Ukrajina "zůstane bez jakékoliv podpory ze strany civilizovaného světa", vede k zajímavému srovnání. USA podpořily Majdam 5ti mld.doláčů. To je srovnatelná suma, za kterou Rusko staví most na Krym a příslušnou dálniční a železniční síť. Ukrajina z té "podpory ze strany civilizovaného světa" má jen utrpení a mrtvé. Naproti tomu "agresivní" Rusko buduje infrastrukturu, která bude sloužit i dalším generacím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TREFA. PALEC NAHORU A SOUHLAS!!!
   Zářný příklad, že z SSA se stal stát temna a šíření zla a zkázy, z Ruska naopak stát světla, rozvoje a budoucnosti.
   A milovníci západu a odkazu vency H se můžete kousnout a stějně s tím nemůžete noc dělat, jste stejní jako váš vzor, světový agresor s šiřitel nenávisti.
   DIALOG - to jediné má smysl, pokud víte, co to je. Howgh.

   Vymazat
 16. Honolulu je docela možné,že za pár let budou muslimáci v Evropě ničit křesťanský symboly. Dnes na tv jsem to stržení sochy viděl, takže ta informovanost tady v ČR je ale pro Čecha,který zažil strhávání soch po 89 je to prkotina.Asi tak....

  OdpovědětVymazat
 17. 20:11... Jsem rad, ze Cesi o tom vi !
  Snad jim to da orientaci, co ocekavat od barbaru, az budou zit ve vasi zemi !

  Co se tyce Ukrajiny ! Majdan maji na svedomi Neocon's !

  Cesi, kazdy z vas, kdo je beloch, je predurcen k exterminaci. Nektere kruhy se toho dozaduji ! ! !
  A ME ZALEPILI HUBU ! Nic vam nemohu napsat o tech, kteri za tim stoji. Zbrojte ! Zbrojte ! Zbrojte !
  nick HONOLULU - svedomity pozorovatel.

  OdpovědětVymazat
 18. Ono to muze byt i jinak. Ukrajina dodala duvod k agresi. Treba proto aby se neopakovala situace z iraku kde vsichni hledali co tam nebylo a byt ani nemohlo.

  OdpovědětVymazat
 19. kedysi sa chodilo do krčiem, a pri pití destilátov a piva sa debatovalo, prípadne aj padlo pár faciek, teraz sa tí, čo by dostali po papuli schovali v teple domova ....čo už

  OdpovědětVymazat
 20. Nechal jsem si k počítači namontovat plivátko. Diskuze už jsou jen ubohý, sprostý, pologramotný hnus. Vůbec se to nedá číst, natož aby to někdo myslel vážně. Proč tady píšete takový sračky? Proč píšete takový kraviny? Obdivuji nejen tenhle server, ale i jiné, kde se schází pořád stejná smečka závisláků, blbých jak facka. Lidi co nemaj nic na práci, do práce nechodí, dřepí doma na dávkách, jsou v důchodu, mají ID - nebo co je to za lidský masakr všude na diskuzích? Novinky - to je vůbec na blití, tam připosraní starci například pod článkem, že prezident Macron žaloval bulvára, že mu leze do soukromí, píšou sprostý sračky, kde jen stále napadají jeho ženu, a proč prý by bulváří neměli lézt do soukromí!!!??? Sprosté urážky jeho manželky, když tito diskutéři jsou buď sami, a ani už si nezvládají tahat péro, nebo mají starou šerednou bábu, když dřepí u počítačů od rána do večera namísto povídat si s bábou - nejspíš samej uchcávající impotent prostě hnus - od nich ty nadávky paní Macronové akorát dřepí. Tak kdyby měl prezident mladou potetovanou kravajznu a hvězdu pornofilmů, psali by zas jiný prasárny? Že zůstal věrný své manželce a chová se slušně, jsou odporní, sprostí, a urážejí paní Macronovou, - tohle že má být normální, diskutující, a vzdělaní a slušní lidé? Kde jsou? To, co dřepí a diskutuje, jsou jen sprosťáci, prasáci, magoři s pár obecnejma, bývalé lopaty, nebo co to je? Proč na webech vycházejí články, aby pod nimi odporné smečky pořád stejných kriplů psaly pitomé a sprosté sračky? Nějak tuto činnost už nechápu - jaký že to má mít smysl? Bez plivátka po ruce bych diskuze číst nemohl, občas je mi i na blití. Čecháčci u počítačů - ( a bývalí Čecháčci v emigraci) to je materiál hnus. Na odstřel. Zbytečná havěť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:12 tak jsi se vyblinkal přesně v tom stylu, který odsuzuješ. On na NR není žádný z článků ani komentů na tobě dost dobré intelektuální úrovni? Z toho, cos' shora napsal, nevím nevím, jak můžeš být schopen posoudit.

   Vymazat
  2. No ty vole - to nemyslíš vážně! Diskuze a intelektuiální úroveň? Četl jsi to někdy všechno, jeden příspěvek po druhém? Vždyť je to samej výpad, nadávky, urážky, sprostoty, ubohosti - jako - co je k článku? Ve většině případů nic, jen někdo nadává ostatním rudých a komoušů, a oni zas jemu filcek - tohle vole nemůžeš myslet vážně, že diskuze mají nějakou úroveň. A kdo že diskutuje? Lidi co choděj denně do práce, a když se vrátí domů v tomhle vedru utahaní, zasednou k počítači, píšou sračky a uráží a nadávají? Jsi směšnej. Nejsi náhodou jeden z těch, kteří nadávají a uráží na novinkách manželku prezidenta Macrona - a tomu říkáš intelektuální diskuze? Z novinek sem leze fůra "intelektuálů" poté, co vyžvaní své dva příspěvky, hurá - naleze to na NR! Přečti si to, co píše smečka blbých důchodců o paní Macronové - většinou chlapi samozřejmě. Mužská impotentní hovada. Myslíš, že někdo slušnej a normální by psal takový pošklebky a humusárny? Ubožáci hnusný - přestaň se toho zastávat, buď tak laskav.

   Vymazat
  3. 21:54 dík za toho vola v oslovení, což sice neprospívá kulturnosti diskuze, zato ale jeden ví s čím má tu čest. Zajímavá je tvoje obsedance madame Macronovou, což se mi stalo inspirujícím – mezi lidmi se vyskytují odchylky v sexuální orientaci, máme tu lesby a gaye, ty ze zákona stavíme za rovnoprávné, máme pedofily, ty, pokud nezvládnou svá nutkání kriminalizujeme a léčíme, máme tu gerentofily, těm se vasměs divíme. Najdou se ovšem tací, kteří se jich až nevybíravým způsobem zastávají. Chápu to správně?

   Vymazat
  4. Jaká obsedance? Jsi fakt magor. Tak když se můj tatík například zamiluje ve dvaceti do čtyřicítky, protože je fešanda, má úroveň a je stokrát hezčí než upištěný, střelený a sprostý krávy okolo, budce s ní mít děti, a pohoda, je samozřejmě věrnej a slušnej, pak se stane politikem a prezidentem, musí okamžitě rodinu opustit, a najít si kurvu od tyče, aby obstál u impotentních obsedantů jako jsi ty? Asi jsi neuměl šoustat jinak, než s nějakým divadýlkem, něco jako charakter partnerky a opravdová láska a náklonnost tobě nemůže říkat nic, jsi divák porno svinstva, dávno už si honíš, a budeš slušným lidem nadávat a šklebit se jim, kvůli jejich starším partnerům? Tak to moje hlava opravdu nebere. Taky nadáváš manželce mistra Gotta, co to má za dědka, nebo naopak jemu, že je pedofil - a takových věkových rozdílů je fůra, kde je chlap pedofilní, ( ostatně to jsou téměř všichni) a nestydí se předvádět hadrovitý svalstvo před holkou ve věku svý vnučky, protože on má PENÍZE? Takže paradoxně, Macron je bídák kvůli starší manželce, zatím co kdyby byl pedofilní, bylo by to v cajku? Jsi opravdu pitomec. Jeho politické postoje (například hned zakázal příbuzenský vztahy v politice, které jsou u nás prolezlé vším) jsou a budou špatné kvůli starší manželce? A vůbec - bavit se s blbci a podjatými tupci -proč?

   Vymazat
  5. 12:19 nic takovéh z toho co jsem napsal neplyne, o mých vlastnostech, prožitcích, vztazích a názorech na to nebo ono, nemůžeš nic vědět. já dávám najevo pouze jisté překvapení nad tím, jak tě irituje případ Macrona manželky. Toť vše. Nakonec, kdo není blbec ví, že příliš velký věkový rozdíl partnerů zvětšuje s postupujícím časem, pravděpodobnost problémů. Jistě, dostatečný majetek to samozřejmě může kompenzovat. Takže, uklidni se.

   Vymazat
 21. Pane Povolny, ja jsem napsal seznam skupin, ktere byly v Charlottesville - ale bylo to smazano.
  Z tohoto vseho budou nasledky ! Jizane si to nenechaji libit.

  (Gen. Robert Lee, zemrel nekdy v roce 1870).

  Oni totiz autority daly povoleni k masovemu shromazdeni Nacionalistu / patriotu u sochy Roberta Lee a potom je POLICIE natlacila "OMYLEM" na kriminalniky poslane Sorosem a prislo ke rvackam.

  Az policie docilila co chtela, tak utekla a dva davy se rvaly...
  Zmlaceny kluk z Ohia sedl do auta a rozjel se proti davu poslanem Sorosem.

  Tuto intriku proti Nacionalistum ma na svedomi Michael Singer, (starosta z teamu Johna Podesty - Hillary parta) - ktery potom obvinil z rasismu Trumpa - ktery vubec nevedel, co se stalo.

  Spinava intrika se stala - namirena proti Trumpovi, ktery byl obvinen z Nacismu a rasismu.

  Michael Singer , starosta ziskal pro Zidy Nobelovu cenu za inteligentni intriku. Ted ho bude honit 1/2 Texasu.

  Toto je opravdu zlom ve snaze o usmireni a sjednoceni naroda o ktery se pokousi Trump.

  Budu to sledovat. Oni se jizane vzpamatuji. Znam je psychologicky. Kdyz nebudu mazan, tak vzdy napisi PRESNE co se deje, protoze officialni media me privadi ke vzteku uz z doby kdy se jednalo o JAR.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 22. 21:12... Kdo te nuti neco cist ?
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo tebe nutí, abys denně lezl na český web a otravoval na diskuzích? Dej už s tím pokoj, už mnohokrát ti tady dali najevo, že ničemu českému už nerozumíš, my se na americký servery taky neserem se svejma moudrostma, jen ty sem lezeš pořád. Jsi taky už starej nepotřebnej dědek, jsi závislej na diskuzích, protože někdo ti vždycky odpoví, pak zas něco naslintáš, a tak to jde pořád dokola, ty nikdy nevíš, kdy máš přestat, často jsou na diskuzích jen tvoje kraviny, ty si vystačíš. A co si dovoluješ mně napomínat abych nečetl? Já jsem tady doma, je to českej server, a já mám právo se občas podívat co je nového, ale vždycky najdu jen hnusný, sprostý výpady, urážky, nadávky, nebo blbý slinty, co píšeš ty. Denně se tady producíruješ, a přitom mezi Čechy už nepatříš. Občas nás i urážíš, že jsme hurvínci, tak si hleď hurvínků tam u vás, a na nás už se vyprdni. Dokázal bys přestat lézt na český web?Dokázal bys přestat lézt na NR? Vsadím se, že ne - jsi závislej na těch žvástech - tak já ti položím stejnou otázku - proč ty sem denně lezeš? Dej už nám pokoj, když si potřebujeme podebatit o našich problémech, co nám do toho pořád žvaní nějakej blbej emigrant, kterej žije mimo? Fakt víš hovno o našich věcech, vykašli se na naše diskuze a hleď si svýho - taky to tam teď nemáte nejlepší. Kdyby ten tvůj Trump napadl Koreu, dostal by od Kima pěkně nařezáno, a jakej bys byl? Požádal bys v ČR o azyl jako bejvalej emigrant z Čech, a potom emigrant z USA nazpátek? Vyhlížej si místo, kam zalezeš až to začne, a dej nám pokoj. Čus.

   Vymazat
  2. 21:46-"chca, nechca" se musím Honolulu zastat! NR je veřejný web, přístupný všem i anonymům. Jediným koordinátorem je "admin". Jak chceme ve společnosti nastavit "toleranci", než svobodou projevu?

   Vymazat
  3. Už bylo mnou napsáno na adresu Světlonoše, že ať si užívá poslední dny klidu na floridské pláži, s drinkem s paraplíčkem v ruce.Protože to u nich brzy pořádně začne.

   Vymazat
  4. Jenomže "Honolulu" - tak v první řadě je to pitomá přezdívka, a hned potom, často uráží vůbec všechny Čechy, Českou zem, přeje nám jen to nejhorší, v lepším případě se pošklebuje, nadává nám vy čeští hurvínci - tomu říkáte "názor"? Já tomu říkám urážky, nadávky, poťouchlosti, úplné zbytečnosti a hovadiny, protože většinou nemůže reagovat adekvátně na článek, když o českých poměrech nic neví.Někdy píše fakt pitomosti,a má nás zjevně za blbce.Nebo píše sám jeden dlouhý přiblblý příspěvek za druhým, a je mu krajcvajc, že mu nikdo neodpovídá, odpovídá sám sobě, nebo se střídá s Horním Dolním ( taky zajímavý -asi jeden a tentýž bzuk)Faktem je, že diskuze kazí, když někdy ( už velmi vyjímečně) jsou k věci, bez urážek a nadávek, podnětné a zajímavé. Ano, web je veřejně přístupný, a nikdo Lulovi nezakazuje sem lézt, ale Lula se chová jako pitomec, jakoby mu web patřil ( asi jako všichni američané) Když píše on, asi my do toho nemáme co žvanit - a jeho otázka jako proč tady čtu? Je úplně typická. Proč asi - protože jsem tady doma! Na americké weby se necpu. Jen jsem se ho zeptal -a proč sem neustále lezeš, když o ČR a poměrech zde nevíš vůbec nic? Když do nás a našich poměrů ti vůbec nic není? Když ti musí být úplně fuk naše politika, sprostý boj politických mafiánů ( bývalých komoušů a estébáků) s Babišem, až je to vysloveně směšné. On tady daně u nás neplatí, on nemůže pochopit, proč jsme naštvaní na nerovnost v platech politických šmejdů a darebáků a ostatních skutečně pracujících a na parazitické poměry. Jemu to na Floridě nehrozí, má svůj důchod, sedí venku na lehátku, fajfku v hubě, a píše, protože se nudí.A to není o názoru.Jinak je mi srdečně fuk - jak když si přisedne cikán ke mně na lavičku, a já ihned odejdu - objeví se Lulu a já hned zmizím. O nic jiného nejde.

   Vymazat
  5. 23:17
   Máte plnou pravdu, on sem leze jelikoz si myslí že češi padají na zadek z emigrantů.
   Omílá stale stejné, často nekoherentní nesmysly ze kterych čiší postupující demence. Já dělám totéž, jak se dement objěví, mizím.

   Vymazat
  6. 22,12
   To jste přehnal,nechat tady toho ussáckýho kolaboranta nadávat a nemazat ty jeho blitky je i pod úroveň Zulukafrů!!!!

   Vymazat
 23. Je neskutečné.jak všichni tady taháme tygra za ocas.USA spolu s EU na Ukrajině vypustí džina z láhve,zinscenují zde státní převrat a tam se k moci dostanou kromě amerických loutek-Jaceňuk,Poroš aj.,také nacionalisté a mafiáni bez zkrupulí,kteří za peníze prodají i vlastní babičku,jak se u nás říká a my teď tu zcela zbytečně řešíme,kdo z nich je horší a kdo z nich, asi za velkej balík, cosi prodal do Koreje.Kdo z nich za to může? Probůh,stačí se zamyslet! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 24. Ono to je jedno tymošenková nebo prasečenko oba jsou stejný.

  OdpovědětVymazat
 25. Já bych o Tymošenkovou vůbec nezavadil, stejný případ jako Kalousek u nás. Vypovídá to jen něco o dnešní době. Tymošenková je nepochybně krásná žena s černou duši, je příkladem toho, jak člověk při posuzování druhého člověka nemá se řídit jeho vzhledem ale více tím co a jakým způsobem něco říká /řekněme má se řídit mlouvou těla/, ale především má se řídit tím, co daný člověk dělá. To co jsem napsal je bandalita radobyfilosofa.

  OdpovědětVymazat
 26. Ovčáček doslova napsal:

  POZOR! Důležitá informace pro veřejnost!

  Tvrdá a nevybíravá kampaň zdiskreditované staré politické garnitury proti Miloši Zemanovi byla naplno zahájena.

  Mezi novináři je v těchto dnech aktivně šířena lež, že pan prezident podstoupil operaci nohy a je v nemocnici. Ptají se například Filip Horký z DVTV a Ondřej Kundra z Respektu.

  Pan prezident je přitom na dlouhodobě plánované a hlavně zasloužené týdenní dovolené v Lánech. A příští týden například navštíví výstavu Země živitelka v Českých Budějovicích.

  Lži, které mají pomáhat protikandidátům, budou v příštích týdnech a měsících zcela běžnou záležitostí.

  Staré struktury totiž mají hrůzu ze znovuzvolení Miloše Zemana.

  O nic jiného nejde!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně je to jedno, v jakém je Zeman zdravotním stavu, zatím mu to myslí a dobře a bude většinově volen / budu ho nejspíše také volit/, i když se má údajně i počůrávat, což je dané věkem! Kníže se údajně občas i připose@re a pořád ho bude "Havlérka" vynášet do nebe! Máme alespoň tu politiku trochu veselou!

   Vymazat
 27. Pokud vím, tak jde o raketové motory,které měla dodat Ukrajina KLDR! To je věc těžká, Ukrajina je v technickém bankrotu, takže prodá , co může. A teď bych moc rád viděl ten mezinárodní právní předpis, který to Ukrajině zakazuje! A hlavně to dvojí právo! Někdo může páchat naprosté zločiny, co se týče mezinárodního práva / viz třeba USA,GB,Francie,Izrael, který na všechny rezoluce RB OSN kašle zvysoka! / a Ukrajina nesmí! Tak se jenom ptám, kde že je ta "spravedlnost" ! a kdo má pravdu a právo někoho druhého kaceřovat, když sám žádné normy neplní!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kupme ty motory my! Češi zaplatí s radostí zvláštní daň, aby naši spojenci nebyli ohroženi. Už nám v Česku skoro nic nepatří a máme ohromné dluhy. Pořád si před spaním opakujme, že soukromé je lepší než státní. V příštích volbách zvolme ty nejlepší, kteří se budou dušovat, že s komunisty nikdy, i kdybychom měli pomřít hlady.

   Vymazat
 28. 23:17 & 21:46
  Ano, ja vam nadavam do Hurvinku a vy me do debilu a jinych sprostaren , ktere nemohu napsat.
  Vy mate v hnusarnach vzdy prednostni pravo, jako vsichni postizeni, nebot jste chraneni zakonem na ochranu zakomplexovanych IDIOTU ! !

  Tak jak vy chodite na americke weby - (ti chytrejsi z vas), tak ja chodim na vas web , kde nedonosenym mentalnim chcipackum, jako jsi ty, ideologicky zavazim.

  Muj nick HONOLULU byl uz 100x vysvetlen, ale protoze me malo ctes, tak se nad nim pozastavujes.
  Horni dolni a ja, jsme dve rozdilne osoby a ty polomozku jsi na to jeste neprisel. Hanba tobe
  KRETENE !

  Ty mentalne zakrnela chciplinko ja chodim na vas web nakadit vam do vasi pekarny, kde pecete lzive a jedovate sracky pro obcanstvo.

  Mam odezvu, ne proto, ze mam lepsi cestinu, ale proto, ze jsem pravdomluvny a otevreny a ty jsi nedonosena politicka zruda po vsech stranach a mimo to, jsi nemehlo, ktere nedokaze zaujmout.

  A hned jak me neco zaujme tak se vratim.

  A neplakej ja se vratim, hned jak zjistim co se deje ve Washingtone a hned to zde vsem reknu, aby ZMETCI jako ty, nemohli lhat. (PRUHLEDNI zmetci !)
  NICK HONOLULU - REFLEKTOR na realitu.

  OdpovědětVymazat
 29. Pokracovani 23:44 ....

  Jsou 2 typy zivocichu, kteri me nesnasi !

  Prvni jsou ti, kteri planuji jine usporadani sveta nez je to, ktere nam zarucuje preziti.

  A druha parta jsou primitivni opicaci s polovinou mozku, kteri maji kompexy menecennosti a trpi touhou po dulezitosti a uznani. Tito jsou neschopna nemehla.

  Ja jsem sikovnejsi a uznani nepotrebuji, me ho dala JAR a Amerika.

  A ty, ty SMARADE, 23:17 & 21:46, kdyby jsi mel mozek, tak by jsi neurcoval lidem co maji cist a nemaji, napr. o Macronu z Francie.

  Ty patris k tem hnusakum co bouraji sochy - jizanum a stavi mimo nich OPICE.
  Ty male sebedulezite hovinko budes zaslapnut.
  nick HONOLULU - nejlepsi informator z nejkrasnejsi plaze.

  OdpovědětVymazat
 30. 23:17 & 21:46...
  uvedom si ty zrudo pitoma a nedonosena, ze tvarnit lidstvo podle tvojich predstav je zlocin proti lidskosti a civilizaci. Jsi BLBEC, a to neni nadavka ! Doporucuji ti cist Matridosku pro deti, kdyz ti vadi informace z Virginie a nebo North Caroliny.
  nick HONOLULU - ktery odsuzuje nesikovne manipulatory, kteri jsou k nicemu.

  OdpovědětVymazat
 31. 22:43...
  President Zeman je uspesny a dulezity statnik v Evrope a je kamos naseho oblibeneho presidenta Trumpa, ktery je vlastenec !

  PERIPHERAL NEUROPATHY neni zadna nemoc, ktera stoji za pomsimnuti. Ona sama zmizi pri snizeni hladiny cukru v krvi. Dulezity statnik president Zeman i kdyby mel vsechny nemoci, tak je hodnotnejsi a dulezitejsi, nez
  vasi politicti trpaslici / kandidati z vasi prazske kavarny.
  Prohrali jste volby v Americe a Cesku !

  Jste nesikovana nemehla a prohravate i informacni
  valku !
  Na tom mam take malou zasluhu JA !
  JSEM BUBENIKEM PRAVDY - HONOLULU !

  (A chcete po me komlimenty a taktnost, vy hovnometnici a co takle nakopnuti do rite-vaseho
  mysliciho ustroji ?)

  OdpovědětVymazat
 32. Nezahazuj se s nima. Tupounama
  Nic neznaj a co neukradnou nemaj
  Ani svuj nick !
  Honi Dolni

  OdpovědětVymazat
 33. Vsak ja je naucim Horni Dolni politicu !!!
  Jeste mi Hurvinci budou dekovat a postavi se mne na SMICHOVE velka Bronzovasocha. Ve skole se zaci o me budou ucit !
  Roztavte Brezneva... zbourejte sokl.
  nick HOLONULU - Narodni BUDITEL ! !

  OdpovědětVymazat
 34. Horni Dolni, 0:54
  Mam radost z toho, jak dnes president Trump odsoudil utok na protestujici patrioty, kteri chteli zachranit sochu Roberta Lee.

  Ty jsi mel pravdu v tom, ze jsi to povazoval za utok na Constituci ! (First Amendment.) Ja jsem to podcenil. Ja totiz videl takovych rvacek nekolik, ale toto byla jina rvacka ! Zarazovana spinavou intrikou !

  Takovy IDIOTI, jak se zde cas od casu vyskytuji, nas nesmi odradit jejich sprostarnama a prasecim kvicenim, od nasi snahy informovat Cechy o realite.
  Tim je nejvice navztekame, coz je pro me radost.
  Pozdravuj Tvuj stat - byl jsem tam nekolikrat.

  President Trump bude asi NEJLEPSIM presidentem v dejinach Ameriky.

  Jsem rad, ze jsi zde a ze pises na tento web !
  Sranda je, ze nekteri ti "Einstejni" si nas pletou dohromady , tak diky Tobe vypadam chyteji nez jsem.

  Zijeme ve velmi zajimave dobe. Zde se jedna o nasmerovani sveta.
  nick HONOLULU - metla na blbce ! (Vratim se pozdej.)

  OdpovědětVymazat
 35. NEnapsal jsem prispevek 1:09 !
  Nick Brouk Pytlik zase sezral tubu lepidla !
  (Denne cekam, ze jsi uz chcipnul degenerate 1:09 a ty stale zijes ! To maji certi stavku, ci co ?)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 36. Ze zdejší diskuse mám dojem šachové simultánky: Honolulu kontra zbytek komentátorů.

  OdpovědětVymazat
 37. 2:53... T.j. presne tak, pane !

  Pracoval jsem v mladi v Bushi v Africe pro vladu v Pretorii. (Geology Research a pozdej Water Study.)

  Kdykoliv jsem nedopatrenim vlezl mezi OPICE, tak me za strasneho revu a jeceni zasypaly hovinkami, vetvickami, ovocem a pocuraly mi uniformu !
  Jsem plny nostalgie, jak to bylo krasne a romanticke...

  Zde na Nove Republice, je to caso stejne, jako na Limpopu v opicarne ! Je mi skvele mezi opicemi, zvlaste nick Majevsky me dojima k vybuchum smichu.

  Znate to ?
  V zivote jsou chvile mamive,
  ktere casem prijdou zpet.
  Tak jako z jara slunce zarive,
  prijde zlibat prvni kvet.
  Nikdy se nevrati , POHADKA MLADI..... atd. atd.
  Je mi dobre mezi opicemi ! Jako na Limpopu !

  -------------------------------------------------------

  Ve Virginii Sorosovi zaplaceni teroriste napadli kameny, cihlami a klacky vlastence u pomniku gen. Roberta Lee a potom je narli z nasili, rasismu, Nacismu a z obviklych blbin !
  Zde se chysta 50 prokuratoru proti Sorosovym zmetkum.
  Soros za provokace a destabilizaci zeme plati dopravu jidlo a kapesne.

  -------------------------------------------------------

  Hillary byla informacnimi velicinami (Alex Jones , Jeanine Pirro), vyhlasena za nejsmradlavejsi zenu ameriky, ktera smrdi zkazenou zeleninou mocem a proprdenym pradlem - protoze je DEMON. Timto se to officialne vysvetluje.

  Jsem plane zodpovedny za preklad z anglictiny a rozhodne NEJSEM zodpovedny za obsah vet. Ja jsem nikdy ani Sorose ani Hillary nevidel. Ja prekladam officialni zpravy !
  Nick HONOLULU - klepna !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, to je hrozné. Na vás házely bobek i polointeligentní opice? Tak alespoň máte představu, jak na vás asi "serou" rozumní lidé.

   Vymazat
 38. Plane ma byt PLNE ! (Preklep 3:41)

  A nyni panove si poslechnete pisen od pramenu reky
  LIMPOPA - domova mnoha druhu opic. Majevsky tam zije na strome za kopcem.
  BZN - DESANYA na youtube.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 39. Jeste nez ukoncim zajimavy vecer v jednon z nejkrasnejsich mist v Americe, tak predkladam k vasemu straveni nejposlednejsi novinky z objektivnich zprav.

  V Americe vzniklo 125 novych skupin, kterym Trumpovi nepratele rikaji "skupiny nenavisti" ! (T.j. veselohra ta jejich rethorika !)

  President Trump odsoudil nasili na obou stranach a pohorsoval se nad Sorosovimi najezdniky, kteri bez povoleni aurorit meli kontra demonstraci , kdezto Nacionaliste ji meli povolenou a zamluvenou uz pred 2 mesici.

  Nacionaliste ohlasili, ze dalsi RALLY* budou mit v zari, ale nerekli jeste kde !
  *(RALLY je anglictine shromazdeni, za ucelem pokracovani v boji.)
  Nacionaliste z Texasu rekli, ze prijmou smrt, ale zapricini ji i jinym !

  Dr. David Duke poslal presidentovi Trumpovi dva
  vzkazy !
  "Nezapomente pane presidente, ze to byli bili Americane, kterym vdecite za zvoleni" !

  Druhy vzkaz bylo podekovani za pravdive shodnoceni situace.

  Destabilizaci definitivne zavinil Soros a jeho barbari, kteri ignoruji kazdy zakon, ktery se jim nehodi.
  Arogantni, velmi utocni a nasilni.
  Kdyz jsou zmlaceni, tak krici NAAACISTA ! RASISTA, atd.

  Budoucnost pro vas v Evrope se jevi tak, ze dostanete pravidelne pres hubu a kdyz to vratite, tak budete vysetrovani za "rasisticky" precin !

  Toto dopadne spatne, nebot nikdo nevi, jak uklidnit vasne dvou skupin.

  Rad bych vam napsal o skupine ke ktere se hlasi kluk z Ohia, ktery vjel do davu s autem, ale cenzori by to znovu smazali jako uz vcera. Mezi Nacionalisty byli 4 hlavni skupiny a nekolik kostelnickych nepolitickych skupin.
  nick HONOLULU - good night.
  (Hey kavarno ! To jsem vam zase nacural do kuchyne - ze jo ?
  AT ZIJE vas PRESIDENT ZEMAN ! Kamos nase zazracneho spasitele Ameriky - PRESIDENTA TRUMPA !


  OdpovědětVymazat
 40. Drž tu usssáckou kolaborantko-udavačko držku,ty lízači Trumpetovi prdele!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 41. Z Kremlu přijdou noty, že je potřeba začít rozviřovat hladinu a dělat v něčem paniku.
  Propagandisté vymyslí článek a vloží ho do úst (a ted si vyber) - bývalý pracovník velení ukrajinské rozvědky nebo nejmenovaný analytik, nebo většina politologů ...se domnívá, že by bylo možné ... atd.
  DO nadpisu se pochopitelně dají velkými písmeny informace, jakože už se to a to stalo.
  Takový blábol je přesně podle tohoto mustru zde na NR, které pochopitelně tyto nesmysly přebírají pravidelně z ruské propagandistické dílny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:29 Podle vás je citát výroků Tymošenkové produktem ruské propagandistické dílny? Nejste "tak trochu" idiot?

   Vymazat
 42. 10,29
  Ty nejsi schpopnej přepsat ani texty z lejnolahvárenský žumpy ty mamrde havlo-hutkovske!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:46 chtělo by to trochu slušněji, jinak tady zavalíš diskuzi jenom nadávkami

   Vymazat
 43. 11,36
  A co tady píšou ty """""slušňáci""""" jako jsou Honolulan a Horní Dolní ti nevadí????
  Dost divné.

  OdpovědětVymazat
 44. Tak to vidíte názorně - jak ti odporní skřeti okupují už i české diskuze. Naleze sem hnusná sebranka emigrantů, paradoxně bývalých Čechů, dnes je to nenávistná havěť, a všichni ostatní musí pryč, protože tihle všiváci ovládnou celou diskuzi, píší jen oni, a pitomé, oplzlé sračky. Není moci, která by nás před těmito všiváky ochránila, alespoň vidíte, co dokáží diskuze bez cenzury, jsme proti sprostým nadávkám a urážkám exulantů bezmocní. Mají typické jednání američanů -vlézt někam, vecpat se někam mocí mermo, i kde mně nechtějí, zneužít k tomu "svobody a práv - bla bla" a otravovat tak dlouho, dokud nevypudím posledního slušného člověka. Hnusná havěť. Je úplně jedno, co píšou, jen se na české diskuzi producírují, nás mají za blbce, uráží nás -jsou to nafučená, hnusná, exulantská hovada.

  OdpovědětVymazat
 45. 12,29 Máte úplnou pravdu,palec nahoru.

  OdpovědětVymazat
 46. 12:29...NEPLAKEJ ty zavistliva nedonosena chudinko !
  Nikdo ti nebrani psat, nebo cist co chces ! To, ze to neumis je zapricineno nedostatkem vitaminu...
  Ja jsem v tom uplne nevinne ! Nemas pravo me z vinit z toho, ze jsi NEMEHLO, nesikovne bez vnimani sveta.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 47. Tramp by je měl všechny pověsit aby vyčistil AMERIKU!!!!

  OdpovědětVymazat