Reklama

čtvrtek 31. srpna 2017

Upozornění členům parlamentí vyšetřovací komise pro únik informací z policejních spisů

vlk
31.8.2017 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Řádově před měsícem parlament ustanovil svou vyšetřovací komisy, vedenou poslancem za TOP 09 Plíškem, která má za úkol vyšetřit úniky z závažných informací z policejních spisů. 12. září má předložit závěrečnou zprávu sněmovně o tom, co zjistila. Její práce tedy končí. Nicméně, podle mne ještě ani zdaleka není hotova. A o tom, co zatím ani nezačala šetřit, ačkoli se to přímo nabízí má být dnešní text.

Ministr vnitra tuto dlouholetou a zavedenou informačně únikovou praxi označil za rakovinu ve státní správě a fungování policie. Samozřejmě, že má pravdu.

Úniky informací znají i jinde než v České republice – stačí se podívat, jak to dnes funguje ve Spojených státech, kde protitrumpovská hysterie a posedlost dosáhla naprosto nevídaných rozměrů a řádně a demokraticky zvolený prezident si nemůže být jist loajalitou nikoho ze svého bezprostředního i vzdáleného okolí a úniky i těch nejdůvěrnějších informací jsou natolik masivní, že mu v podstatě znemožňují výkon funkce. A naše „demokracie“ tak dostává naprosto šílený rozměr, který bych osobně vyjádřil definicí – občánku , zvol si koho chceš, ale když se nám, tedy samozvaným elitám (ekonomičtí oligarchové, intelektuálové ze slonovinových věží, intervjůci, pokládající svůj pohled na svět za jediný možný a tím také jediný správný, plus militantní páchači dobra z různých NGO, atd.) nebude líbit, tak ho prostě buď úplně znemožníme nebo dokonce z úřadu dostaneme. Bez ohledu na tvou volbu!

A únik informací, které lze použít k pošpinění je samozřejmě velmi důležitou a účinnou zbraní, ne li tou nejdůležitější.

Jenže v USA s tím, ve velkém, začali až nyní a jde prvoplánově jen a pouze o odvolání Trumpa. A pouze slovo únik je také jediným společným jmenovatelem k tomu, co šetří Plíškova parlamentní komis. Jakkoli se nás Babiš snaží přesvědčit, že jde o nastrojené a vykonstruované kauzy proti němu, není to nic, než jeho tradiční „pochoutky“ pro jeho věrného a slepě věřícího Pepu Koblihu. Protože ačkoli ona komise byla vytvořena jako přímá reakce na nahrávky Babiše s Přibilem, úniků ze spisů je prostě v Čechách a na Moravě už 25 let hafo. V podstatě jsou k dispozici při každé větší a menší politické aféře. A dokonce i kriminální. Někteří novináři na nich v podstatě založili svoji kariéru. Stačí uvést Sabinu Slonkovou nebo Jaroslava Kmentu. Sllonková se svými speciálními zdroji nijak netají a Jaroslav Kmenta? Byl to on, kdo shromáždil a zřejmě i pověsil na internet obsáhlý spis o českém podsvětí, jeho fungování a vazbách, známý jako Krakatice a naposled vydal trilogii o Radovanu Krejčířovi. Kde detailně cituje z policejních spisů a operuje s intimními poznatky od policejních vyšetřovatelů.

Vzhledem k tomu, že si na tom udělali jméno, dokonce v malém českém žurnalistickém rybníčku – velké jméno, žádný div, že to po nich zkoušejí mnozí další. Třeba takový Přibil. Jenže ne každý, vlastně žádný, takovýhle šmírák kategorie Přibil je Slonková nebo Kmenta, či Wollner. Můžeme diskutovat a mít naprosto různé názory, jestli Slonková, Wollner a Kmenta ty důvěrné informace vytěžují s cílem poskytnout naprosto nutnou a fatální službu veřejnost a demokracii a jsou opravdu těmi tzv. hlídacími psy, či jdou za senzací, kvůli zvýšení čtenosti a tím větších příjmů z reklam pro svého vydavatele, či kvůli osobnímu egu nebo jestli jde v jejich případě o poškození někoho, koho nemají například rádi, či o mix těchhle a jiných možných motivů. V jejich případě lze mít naprosto oprávněně na jejich činnost různý pohled a to dokonce diametrálně odlišný. Ale nevěřím,že u normálně myslícího občana může vzniknout u někoho, jako je Přibil, který prostě na zveřejněných nahrávkách zcela transparentně říká, co sehnal, proč to sehnal a koho tím hodlá poškodit. Od Babiše jen chce, aby určil kdy se to má spustit. Pro mne totálně špinavá šmíra.

Jenže ačkoli já osobně nemám sebemenší pochopení pro různé Přibily, kteří prostě kvůli snaze zavděčit se, jsou ochotni prolézt každou sebeodpornější stokou a naopak u Kmenty, Wollnera a snad i u Slonkové věřím na jejich čisté úmysly a snahu bránit demokracii, v konci to vyjde v podstatě na rovno. Milan Chovanec má pravdu – úniky informací od policie a justice jsou prostě rakovinou. Metastázami, které ochromují její fungování. Pokud jste ještě nečetli spis Krakatice a máte rádi detektivky nebo thrillery, zkuste tu Kmentovu trilogii o Krejčířovi!!! Plně se to vyrovná Forsythovi nebo Johnu le Carrému, jen je to všechno z reálu. Tedy zejména první dva díly - Padrino Krejčíř a Žralok. Budete zírat, co všechno je u nás možné!!! Poslední kus – Afričan je, alespoň podle mne, o mnoho slabší. Nicméně viz dále, velmi a velmi poučný. Zjistíte, že jsme za Zulukafry z JAR asi tak o nějakých 200 let zpět. Na internetu snadno vyhledáte ve formátu, který vám bude vyhovovat nejlépe.

Jestliže jste nyní nabyli dojmu, že vlastně dělám na kose reklamu Kmentovi, jde o omyl. Na jeho trilogii chci upozornit jen proto, abych doložil, jak masivní úniky od policie minimálně byly, protože Krejčíř a jeho obhájci na tom vystavěli svoji činnost – Krejčíř kriminální, obhájci Krejčířovu nepostižitelnost zákonem! A netrpme iluzí, že Krejčíř byl a je jediný, kdo díky kontaktům do policejních a justičních špiček je v podstatě mimo postižitelnost zákonem. Tedy u nás. V Jižní Africe, jakkoli je tato země těžce zkorumpovaná, mu, kupodivu, uměli velmi účinně přistřihnout křídla a vypořádat se s těmi, kteří se mu z policie snažili přihrávat, jak byl zvyklý v ČR. A dokázali jeho „jazyky “ v policejních uniformách pozavírat, i když šlo například o tamního policejního prezidenta a další těžké papaláše. V českých poměrech nepředstavitelné. Tady Krejčíř a podobní dosáhnou toho, že jsou masově propouštěni nepohodlní a neúplatní policajti! Proto říkám – Milan Chovanec má pravdu – úniky od orgánů činných v trestním řízení jsou rakovina!

Koukám, že jsem se zase jednou rozjel a už jsem značně mimo hlavní téma. Tím je Plíškova komise a její činnost a jedno moje upozornění na cosi, čím by měla doplnit svoji agendu, než ji uzavře.

Jsem totiž přesvědčen, že ačkoli má šetřit zejména inkriminované hovory Babiš -Přibil a tam zmiňované kauzy, nemá sebemenší šanci na úspěch. Má k dispozici jen onu nahrávku z internetu, o které Babiš samozřejmě tvrdí, že to bylo sestříháno – proč ovšem potom podával trestní oznámení na neznámého pachatele, že byl odposloucháván? – , z které prostě Přibilovi ani Babišovi debatu nad policejním spisem nikdo NEDOKÁŽE. To fyzikálně prostě není možné. A tudíž ani právně. A nic na tom nemění výslech premiéra, ministra vnitra, policejního prezidenta, šéfa GIPS, Šlachty, Bradáčové, nyní i nejvyššího státního zástupce a dalších vysokých funkcionářů. Maximem bude spousta indicií, náznaků a nepřímých důkazů, ale nic víc. A novináři opět napíší – zase jedna komise, která nic nevyšetřila.

To mne jako občana, který chce, aby Česká republika byla spořádanou zemí, v maximální možné míře, silně irituje. Chci a očekávám, policie i justice budou rigorózně dodržovat svoje vlastní interní předpisy.

Proto si dovoluji p.t. komisi a její členy upozornit na jeden drobný, nicméně signifikantní únik policejních informací.

Před měsícem – konkrétně 25. a 26. července jsem zveřejnil na Kose následující články:


a


, který jsem opřel zejména o informace ze serveru Aktualne.cz, konkrétně o tento článek:

Myšlenky odporující zájmům státu šíří až sto vlivných lidí, tvrdí vnitro. V hledáčku má na 40 webů

kde mi šlo konkrétně o tyto pasáže:

„Jednak v to počítáme aktivní autory alternativních médií, jednak skupinu pseudoexpertů či autorit, které se snaží intenzivně prosazovat narativy, které jsou v rozporu s českými bezpečnostními zájmy definovanými Bezpečnostní strategií ČR, do veřejné debaty a mediálního prostoru,“ sdělil mluvčí ministerstva, Jiří Korbel a takto definoval okruh lidí, kteří podle Chovancova úřadu šíří „dezinformace“.

Ne nemyslím si, že Plíšek a spol. by se měli zabývat, respektive přidat k honu na čarodějnice - v daném případě alternativní weby - , ale chci komisi nasměrovat na toto prohlášení autorů článku

1 - Seznam sledovaných dezinformačních webů na vnitru oficiálně neexistuje, protože by si jej mohl kdokoli vyžádat podle zákona o poskytování informací.

2 - Na stovkách stran dokumentů určených pouze pro služební využití, které Aktuálně.cz získalo, se však pravidelně objevuje do 40 webových stránek s označením „alternativní“, do této položky jsou zamíchané jak čistě dezinformační servery, tak i weby, které dezinformace či zavádějící informace publikují jen občas.

Pane poslanče Plíšku a další členové komise – vnitro má jakýsi seznam podvratných webů, který ovšem oficiálně neexistuje, pro, aby ho případně, podle zákona o přístupu veřejnosti k informacím nemuselo vydat – jak je něco takového vůbec možné?! Už tohle by vám zatraceně mělo vadit, protože policie tím ostentativně obchází zákon!!! Ale pro vás by mělo být elementárním spouštěčem velkého výslechu na vaší komisi konstatování Aktualne.cz, že má stovky stran dokumentů, shromážděných vnitrem na základě tohoto seznamu, přesto, že tyto jsou klasifikovány jako pro služební potřebu!!!!!!

Z mého laického pohledu jde o flagrantní a přiznaný únik informací od policie. Jsem přesvědčen, že minimálně oba autoři zmíněného textu z Aktualne.cz tedy pánové Jakub Zelenka a Martin Prchal by měli být vaší komisí okamžitě a důkladně vyslechnuti! Mělo by vás zajímat, jak k oněm stovkám stránek pro služební potřebu policie a ministerstva vnitra přišli! Pokud tedy pro komisi náhodou neplatí, že není únik jako únik. Že některý je vlastně v pořádku! Únik je prostě únik. Neexistuje dobrý a špatný. Jen únik. Stejně jako rakovina není dobrá nebo špatná. Jen rakovina. Pevně věřím, že do uzavření komise v tomto ohledu budete ještě konat.

Předem děkuji.

- - -

42 komentářů :

 1. Po dlouhé době čtu něco od vlka. Zarazilo mě, nakolik upadla jeho stylistika. Dlouhá, šroubovaná souvětí s chaotickými větnými pády - až k nesrozumitelnosti. Plno slovního "smetí" . kolikrát se vyskytuje "prostě"?
  Myslím, že vlkovi silně chybí zpětná vazba, jakou zajišťuje diskuzní prostředí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jest, ale Vlk v podstatě nesnáší jakoukoliv oponenturu, nesnáší jiný názor než ten svůj, tedy celkem logicky diskuze zavřel. Má to ovšem - vedle zachovaného Vlkova duševního zdraví - i vámi popsaný účinek.

   Smazat
  2. Jo -pecka! taras nebo co to je.A diskutéři snáší oponenturu? Kdo jste, že máte tu drzost a opovažujete se kritizovat autory článků? Nikdo vám o vaše recenze ( nevyžádané) nestojí. Ani o kritiku textů. Kdyby sem autoři své články nepsali, neměli byste k čemu žvástat svoje věčné kraviny - a ty blbé diskuze vám nevadí? Když se denně zapojujete do množství kreténských žvástů?

   Smazat
  3. U Vlka jsem měl vždy dojem, že se svým psaním hodlá domoci nějaké vyšší funkce.
   Je to prostě psavec :-))

   Smazat
  4. 18:14 A k čemu ti autoři ty články píší, když nestojí o to, abychom je četli a vyjadřovali se k nim ? Když mají nutkavou potřebu se vyblít, tak ať to udělají do šuplíku a neservírují nám to !

   Smazat
  5. Přesně tak, už ho přelítnu akorát když ho přetisknou tady na NR. Ale takový je život, jdeme dál.

   Smazat
  6. A k tomu ještě důležitá věc! Pan vlk se nám nedávno svěřil se svou podporou našeho členství v NATO a EU což jsou vskutku žumpy zločinu a korupce. Pak se jakoby diví, cože se to s tou demokracií děje. Je to jen senilita?

   Smazat
  7. Vlk má samozřejmě pravdu. Úniky ze spisů byly vždy a vždy budou. Jde jen o to jak masivní a k čemu budou využity. Bohužel je to všeobecně známá věc se kterou samozřejmě nikdo nic neudělá, jedině další převrat. Už zase bude na konci letopořčtu 8 a to je naše číslo-1918,1938,1948,1968, jen události z roku 1989 se trošičku opozdili.

   Smazat
 2. Nehodlám hodnotit článek ala pisatel 17:24, který nehodnotí obsah, ale chaotické větné pády, šroubovitá souvětí jen aby překryl obsah, který je závažný,nebo si někdo myslí že úniky z policejních a vyšetřovacích spisů jsou nějaká bezvýznamné legrace, pak proč by se pak měl vůbec někdo zabývat a naplňovat stránky denního tisku a hodiny rozhlasového a televizního vysílání.Souhlasím je to rakovina, která nakonec sežere i toho co ji vypouští. A že se tyto věci používají účelově, není pochyb.Tady se lže podle toho kdo je u moci.

  OdpovědětSmazat
 3. Ani jsem to nedocetl Vlku ze Susice.
  System, jak to pracuje, je jednoduchy a neni treba detailu. Ty jsou obkoukane z wasingtonske baziny.

  Kdyz nedokazli zlomit Trumpa, tak bud podplaceli, nebo nicili jeho lidi.

  Babis je na tom podobne jako Trump !
  Sobotka ma podporu Bakali a ten podplati policaty ! Ti mu prodaji, nebo vyrobi dokumenty, ktere proti Babisovi potrebuji.

  Babis ma podporu obcanu, ale v Praze ma nepratele, kterym hrozi strata koryta.

  Amerika miluje Trumpa, ale ve Wasingtone se citi velmi neprijemne. Tam je hlavni sidlo jeho nepratel.
  (Obdobna situace s Babisem.)

  Babis by mel lepsi pozici, kdyby se vyjadril proti invazi, ale zase by se proti nemu postavila Merkerova a Brusel.

  Sobotka je postusny Merkerove a Babisuv vztah k Merkerove je zatim strategicke tajemstvi. Coz zarucuje dezorientaci volicu v Cesku.

  FANDIM BABISOVI ! Nejen moje intuice, ale i nektere naznaky jeho cinnu naznacuji, ze bude pro Cesko lepsi nez CSSD, ale zde neni zaruka, ze nebude donucen k jinemu jednani nez je jeho - natlakem z Berlina.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se sem zase sereš ty americký přiblblo? Jsi už s tím tak neskutečně blbej, píšeš sračky o Trumpovi - čteš vůbec ty články? Ne - nečteš! Ke všemu sereš ty svoje tradiční kraviny. Není zde článek, ke kterému bys nepsal svoje sračky. Už jsi s tím tak blbej -ale tak! Potřeboval bys ránu do palice, po které už bys nevstal ty exulantskej demente. Ty si neber do huby žádného Čecha, ani Babiše, ani nikoho jiného. Už to je pro všechny urážka, že si s ním vyplachuje držku exulantský přiblblo. Co se do nás sereš? Sobotka - Babiš - Merkelová - vždyť jsi blbej jak štandlík, a o poměrech tady víš úplný hovno. Jen to,co sis kde přečet ty trapáku.

   Smazat
  2. Rudá záře nad Kladnem31. srpna 2017 19:09

   17:54:
   Hele HOVNOlulu, ty jsi jen obyčejný emerický ksindl a pošup! V té své retardované lebeni máš místo mozku nasrané jen samé smradlavé HOVNO a HOVNOcuc ze senkrovny! Jsi mongoloidní slepá větev lidstva! Dej si už pohov a přestaň už konečně se svým IQ houpacího koně opruzovat čtenáře těmi svýma hovnocucy, sráčkoprdy, tupožvásty, žabokřeky a žbrndokecy!

   Smazat
  3. Zřejmě reagujete na falešného Honolulu! Píše sice také bez diakritiky ale podstatně lepší češtinou!

   Smazat
  4. PS.-jinak s ním vcelku souhlasím.

   Smazat
 4. Jestliže vnitro tuto komisi zřídilo,tak za ní zodpovídá MV Chovanec a ne,že Chovanec je schopný MV.Ono nemusí jít ani o únik informací od policie,ale tito dva Zelenka a Prchal pracují pro tuto komisi.Jde vůbec zjistit,kdo všechno pracuje pro tuto komisi?Pan Vlk a to cením,má odvahu,píchnout do sršňového hnízda.

  OdpovědětSmazat
 5. Mně je článek naprosto zřetelný, údaje tam uvedené jsou zřejmé a jasné. Jestli chce diskutér 17.24 hledat slovní smetí, hrubé a stylistické chyby, jakási přiblblá nářečí a úplně magorské a zcestné vejžblechty, ať se zaměří na diskuze. Nejhorší diskuzní arzenál se slézá na serveru novinky. Každý diskutující skvost když zde vyžblejchá ke každému článku své dva povolené magorské výkřiky, a vygruntuje si zatížené útroby, honem rychle přeleze na NR aby stihl všechny nové články zde, a mohl žblechtat chujoviny zde. Nesrozumitelné, často o něčem jiném než je článek, a snad pod každý článek do diskuzí vsunuti migranti, hrůza z nich, a co s tím. Plno důkazů, že diskutující neumí číst, nebo se tím nezatěžují, a dost často nerozumí čtenému. Přesto brebtají, a píšou čtyřiadvacet hodin denně. Jsou také články, kde nenapíšou nic, protože nejsou schopni pochopit ideu a text článku, viz tento od vlka, a jiné, kde žblejchají sto diskuzí, jednu blbější než druhou - jsou osvědčená temata, která vzbuzují emoce jednoduchů u počítačů, a můžou se upsat. Takže vážený - článek nemá chybu, a jestli jste mu neporozuměl, je to váš problém. Zaměřte se na diskuze, a rovnou si vezměte k ruce plivátko.

  OdpovědětSmazat
 6. Vlku, pamatuji si te moc dobre z A.CZ, kdyz jsem zacal psat kvuli JAR.

  Po zavedeni registrace, ti nejlepsi Cesi co tam byli, (pamatuji si jejich nicky ), utekli do posledniho... Casto mi zde chybi !

  Tak se domluv ze Stejskalem a postavte novou tribunu po vzoru Forum Romanum !
  Nove Republice hrozi nebezpeci od kretenu, kteri chteji umlcet jeji Forum Romanum.

  Stejskal byl znama osobnost na vsech kontinentech a ty jsi byl popularni take !

  Ted to tam nejde cist, aniz by z toho nebyla nausea.
  Patri to Bakalovi ! Denik CZ zase Nemcourum z Pasova.

  Byl jsem se tam podivat. Typicky malomestsky
  prdelakov , kde vsichni jsou krecovite politicky korektni, (ale mluvi anglicky.)

  A NEMAZ me horale z mlhave Sumavy ! Ja jsem ze zeme utopene v slunci, proto mam slunecni povahu !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 7. 18:10... dekuji za komlimenty ! Zvysuji moji hodnotu !
  Je pro me velkou radosti vlest do kuchyne vasi PRAZSKE KAVARNY a nasrat vam na panve, na kterych smazite vase obcany.

  Ja, a fandim Babisovy ! Mimo to mam rad (nektere) vase policajty - jsou obchodne zdatni.

  18:10 - Kdyby jsi vedel jak me rozesmejes , tak by ses hlasil ke komediantum ! Definitivne mas na to nadani.

  Nick HONOLULU - projimadlo proti zacpe
  prispevkare 18:10

  OdpovědětSmazat
 8. Panove uz davno jsem vas informoval , ze vam hrozi invaze z Afriky a uz davno jsem vam rikal,
  ze mnohym z vas hrozi fronta na pracovnim urade !

  Takze pujdete slouzit nam turistum ! (Slibuji vam posrany zachod v hotelu !)

  A vy me nadavate uz 10 let, misto, aby jste me ocenili a NEsnazili se s vasim kratkozrakym rozhledem dominat moji perspektivu z nadhledu.
  Tu vy vubec nemate.

  -------------------------------------------------------

  Vazeny pane ministre Babis !
  V pripade, ze politicky prezijete to, co se na vas chysta a nevyrovnate si ucty, tak vas potresta NEMESIS.
  nick HONOLULU - bystrozraky pozorovatel. (CSSD - padne.) !

  OdpovědětSmazat
 9. Jsme jedinou zemí na světě, kde ministrem vnitra je člověk, který podvodem vystudoval právnickou fakultu za několik měsíců. Nic na tom nemění, že se rozhodl titul nepoužívat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, VŠZ-vysoká škola zelinářská, ta má u tohoto individua použitelný titul.

   Smazat
 10. Vlk se dokáže vymezovat jen alergicky negativně vůči Babišovi.Velká chyba když nedokáže ocenit co dobrého už vykonal a uznat,že on je snad jedinou nadějí dovest ČR k jisté stabilní prosperitě.
  Vlk jako skalní volič ČSSD si snad myslí,že to ti provaření plkalové typu Zaorálka,Chovance-o Sobotkovi už netřeba mluvit-dokáží!

  OdpovědětSmazat
 11. 19:09... nicku Brouku Pytliku ! Proc uz nepouzivas tvuj nick ?

  Ujistuje Te, ze nemam nic spolecneho s tim, za na tebe zanevrel predstaveny tvoji obce !

  To byl on - kdo rikal, ze jsi - cituji: "FEEBLE - MINDED SCHMUCK W/ ADVANCET IMBECILITY !"

  Ja nevedel, co to je Schmuck ! Anglictina to slovo
  nezna ! A ty jsi ted na me zahorkl, ze jsem prozradil etnicke tajemstvi.
  A jestli se nescivilizujes, tak Cechy budu informovat, kdy jsi vyhral titul IDIOT ROKU !

  U Vlka ze Susice se schazi pouze inteligence - ty rakovino intelektu ! Vubec sem nechod ! A toho krupana z vesnice co neumi porovnat situaci Babise a Trumpa si vezmi sebou.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 12. Pane 19:18 !
  Tech "elit" s koupenym diplomem v cesku je nejvice v Evrope - ale zde neni co zkazit, protoze i ti, co maji tituly prave, jsou tak marinovane v hlouposti, ze jsou destruktivnejsi nez Hurikany v Gulf of Mexico.
  Vsimne te si, co dela z Evropy Merkerova ! Ta ma titul pravy !
  nick HONOLULU - panove koncim, nadavejte mi, az se vratim, nemohu ted odpovedet !

  OdpovědětSmazat
 13. Znáte někdo případ, že by obětí tzv. úniků byl příznivec "pravdy a lásky"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:16 Kdepak, ti přece mluví vždycky pravdu a šíří jen lásku. Podivné je jen to, že právě oni nevíce využívají ty úniky a odposlechy proti svým politickým protivníkům. Ale to je jistě jen náhoda.

   Smazat
 14. Toz predsa nebodo volit teho zmetka zrzavého agenta ve spolko s okopacnou správó na Malé strane to be sem mosel bét mesoge a nebo teho vechcaného nímanda Bohose a nebo teho kolaboranta Cernovratka ....toz v zadnem prípade ani té bozeranty pod stanem......neneene volim Milose a teho Ykohamo....slonce v srdci...howk

  OdpovědětSmazat
 15. Už je únavné číst o babišovi stejné jako dědek brady.

  OdpovědětSmazat
 16. Ještě jeden motiv se v případě úniků nabízí: "bacha Franto, už na Tebe mají tohle a tohle, tak abys věděl jak se hájit, a jak mají vypovídat všichni tvoji kumpáni". Policajtům vezmeme vítr z plachet, a skryjeme to za zákon o utajení novinářského zdroje a právo na svobodné šíření informací.

  OdpovědětSmazat
 17. Nemyslím si, že za útokem na Babiše v prvé řadě stojí politici i když se to tak může jevit protože jsou jako jediní všude slyšet. Kampaň proti Babišovi vedou lidé, kteří ze zákulisí ovládají tento stát, lidé kteří mají větší majetky než Babiš a tím pádem i větší moc a domnívají se, že je Babiš může ohrozit.Poslanci to je jen stafáž, kterou právě mají na povel ti vzadu.

  OdpovědětSmazat
 18. 18:10 & 19:09 za celych 6 + hod., co jsem byl pryc, vy dva tupani primitivni, jste se nezmohli na jediny komentar. Kvuli zmetkum jako jste vy - (18:10 & 19:09) to CSSD ma prohrane.

  Babis to nad vami snadno vyhra, a to je dobre ! Pujdete do popelnice .

  (A podarilo se mi uz minule zjistit - KOD - co to je
  "Ruda zare nad Kladnem" ! T.j. cereny zadek becuanskeho paviana.)

  nick HONOLULU - kdyz musi odjed, tak diskuze upadne !

  OdpovědětSmazat
 19. Vazeny pane Babis,
  budete sestavovat novou vladu !
  Dovolte mi Vam pripomenout poucku*, nejslavnejsiho bojovnika v Africe ! Jmenoval se SHAKA ZULU !

  * NEVER LEAVE AN ENEMY BEHIND, or it will rise again, to fly at at your throat !

  * (Nikdy nenech nepritele za zady, nebo se vzchopi a napadne tvoje hrdlo !)

  nick HONOLULU - pozorovatel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HONOLULU co tady z usa propaguješ euslouhu babiše?

   Smazat
 20. Ty úniky informací z policejních spisů jsou řízené. Že k tomu jsou využíváni novináři, je vcelku logické - mají to v popisu práce. Že to jsou především Kmenta a Slonková je taky logické - protože se osvědčili a zveřejňují "poctivě" jen to, co je jim předloženo a dál nepátrají, prostě ti správní žoldáci, kteří slouží tomu, kdo je platí (nebo kterého se bojí). U Slonkové je to taky ještě podloženo její "veselou" minulostí, za kterou musela poprvé zaplatit už v kauze Srba.

  OdpovědětSmazat
 21. HONOLULU politolog ! - Vy "statnici" v ucnovskem pomeru,
  vam prednese vizdom z dejin Antiky, protoze se motate v kruhu a kde nic, tu nic !

  Nic se vam nedari a zerete jeden druheho. Vedete zabo-mysi valky a pretahujete se o prestiz.

  Rekl Julius Caesar ! "Kdo chce dosahnout politicke moci, musi si ji vzit. Nikdo mu ji neda a dale rekl, ze SENAT je zvanirna !"

  A Tiberius rekl, "ze kdo chce penize, tak je musi vyzdimat z hloupych lidi, protoze mu je sami nedaji" !
  (Cesi jsou sice dajni, ale Tiberius je neznal.)

  A Titus rekl, ze "dokazal vypalit a zborit Jeruzalem, protoze docilil obcanske rimske jednoty ".

  "Jednota ceska" dokaze vypalit pouze kadibutku, na ktere usne s fajfkou v hube..
  nick HONOLULU - neidoktrinovany politolog !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, Vaše citace Tituse mně zaujala! Znamená to, že se "občané Jeruzaléma" angažovali v Senátu Říma? Co na to říkají Vaše "antické knihy"?

   Smazat
 22. toľko rokov po páde Rakúsko - Uhorska - a polícia funguje na rovnakých princípoch - viď Haškovo dielo ...

  OdpovědětSmazat
 23. U soudu zaznělo, že Slonková získává informace za sex. Čili je to obyčejná, prachsprostá prostitutka.

  OdpovědětSmazat
 24. Jiří Jírovec1. září 2017 11:25

  Poslední únik informací se týká žádosti policie o vydání Babiše a Faltýnka světské spravedlnosti. Ti směli do dokumentu nahlédnout až u komise, ale media ze zprávy citovala. Viz prohlášení: "redakce měla možnost nahlédnout do žádosti..."
  Prohlášení MV a dalších podřízených směrem dolů, že jde o spravedlnost a nic než spravedlnost jsou naprosto bezcenná. Stejně jako když se vraha zeptáte, jestli zabil. Vždy odpoví, že ne. To jsou Trachtovy zbytečné otázky v kriminalistice.
  Mohl snad státní zástupce shodit policistu Nevtípila, že ho obešel? No nemohl, protože by to vrhlo špatné světlo na jeho vlastní práci.
  Navíc, šetření komise je tajné - proč, když máme demokracii? Lid by snad poškodilo, kdyby tu šaškárnu viděl v přímém přenosu?
  Lze ještě dodat, že Chovanec musí dělat vše, aby ČSSD volby "neprosrala". Když vyhraje ANO velkým rozdílem, půjde od válu. To je odpověď na otázku, komu Čapí hnízdo prospívá.


  OdpovědětSmazat
 25. Pánové, proberte se, prosím! Proč z toho zmatku kolem hrabiše děláte seriál na pokračování? Jasně, že všechny strany, které se za posledních 28 let vystřídaly u koryt jsou nevolitelné. Jestli někdo vidí světlo v hrabiši, který získal 50M fíglem, který se nelíbí ani EK donorovi, jestli buduje svůj stát v našem státě, a to dost bezskurpulózně, ale hlavně PRO SEBE a jako by-product usype drobné ovčanům, je taktéž nevolitelný. Tak se přestaňte konečně strkat u toho důlku s kuličkami, kdo vyhraje! Postavte se a podívejte, co za škodnou máme za plotem, co nám nemíní nechat ani holé životy. A podle toho začněte myslet, komu to hodíte ve volbách. Při vší úctě, nickovi-světlonoši-luciferovi, který tady plká, je to z Floridy fuk!

  OdpovědětSmazat
 26. Vy očekáváte něco pozitivního od sboru Švejků? Navíc vedeného nejprofláknutějščí partají v historii Česka?

  OdpovědětSmazat
 27. je usměvne jak jelita řeši soudruha estebaka miliardaře ktery pry za zady nas vovčanu kradl s jelity prodavane dotace a ja vul jsem si myslel že miliardaři maji tolik že ani nevědi a oni zatim jak posledni socki ani podělanych padesat milionu nedaji dohromady otazkou je zda je vubec estebacka kobliha miliardař či bezdmovec takže konec teto estrady je předem jasnějši než jasny vlci a čete se nažerou a kozy zustanou cele na druhou stranu jako vyplněni okurkovych sezon i přez zimu to neni pro vovčany až tak tradičně špatne diva dilko

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.