Reklama

.

.

pátek 4. srpna 2017

VIDEO: Rozhovor s Vladimirem Putinem o tom, proč Rusko nevyčerpalo zatím všechny odvetné sankce proti USA. Šance na změnu stále žije, ale Rusko už počítá i s nejhorším! [CZ Titulky]

- VK -
4.8.2017 AE News

VIDEO: Rozhovor s Vladimirem Putinem o tom, proč Rusko nevyčerpalo zatím všechny odvetné sankce proti USA. Šance na změnu stále žije, ale Rusko už počítá i s nejhorším! [CZ Titulky]


Vladimir Putin si v pořadu „Vesti“ na ruské státní televizi povídal s režisérem Vladimirem Solovjovem a probíralo se hlavní téma, americké sankce proti Rusku a následné ruské protisankce Moskvy proti USA. Vybral jsem krátký úsek videa, které shrnuje zásadní odlišnost pohledů Vladimira Putina na celou situaci, který se zjevně nechce nechat americkými elitami vyprovokovat k tvrdé reakci. Z vystupování Vladmira Putina je cítit smířlivost, snaha o dialog s americkou stranou, kterou však už dávno nereprezentuje Donald Trump, ale veskrze zfašizovaný kongres ve Washingtonu. Putinův přístup je trpělivou šachovou partií s brutálním nepřítelem, který za mořem nedodržuje pravidla hry. Pošlapání Vídeňské konvence a ukradení ruských pozemků a nemovitostí americkou vládou v USA je pouze malým odrazem toho, že americké elity a neokonzervativci se rozhodli Rusko zahnat do kouta a vyprovokovat ho k útoku. Je to vlastně stejná situace jako v roce 2014 s pučem v Kyjevě a po následné snaze vyprovokovat Rusko k vojenské intervenci na Ukrajině. Americký kongres tak znovu opakuje stejný scénář. Jsou tady však podstatné rozdíly, o kterých si musíme říct.
Vladimir Putin v rozhovoru s Vladimirem Solovjovem.
Vladimir Putin není samonosný vůdce a diktátor. Pohybuje se mezi skupinou mocných lidí v ruském průmyslu, ruských bankách ovládaných Židy a ruskou generalitou. Všechny tyto složky moci mají své zájmy a bylo by chybou si myslet, že sankce amerického kongresu jsou namířeny proti Rusku jako takovému. Tyto sankce mají jiný úkol, přivodit mocenský pád Vladimira Putina v Moskvě. Američtí neocons chtějí do pozice prezidenta dostat někoho, jako byl Boris Jelcin. Čím větší alkoholik, tím lépe. A protože Američany financovaný neziskový sektor v Rusku byl zcela eliminován k nevýznamnosti, mají Američané pouze jedinou možnost, jak ovlivňovat ruskou opozici, tzv. underground. A to jsou cesty řízení skrze americké diplomaty a pracovníky americké ambasády. Stejně jako v Praze, i v Moskvě zřídila tamní americká ambasáda tzv. Americké centrum, které poskytuje platformu opozici, tzv. Moskevské kavárně a až dosud to Vladimir Putin toleroval.

Americký agresor se přestal Ruska obávat, a to není dobrá zpráva!


Vypovězení 755 zaměstnanců a diplomatů z amerických konzulátů a ambasád v Rusku povede ke značnému oslabení funkčnosti ovlivňování ruské opozice. Washington sice musel počítat s odvetou, ale že bude tak mohutná a Rusko vyhostí 755 zaměstnanců a diplomatů z Ruska, to asi nikdo nečekal. Jenže jak už včera zaznělo ve videu k ukradeným ruským nemovitostem v USA, americká vláda si něco takového k Rusům nedovolila za celou dobu Studené války. Ale nyní si to dovolí. A v tom je ten problém. Američtí jestřábi se přestali Ruska bát. To považuji za nejhorší zprávu ze všech, která vysílá daleko hrozivější signál, než jsou celé sankce a protisankce dohromady. Obamova administrativa a nyní americký kongres se takto chovají k Rusku, protože v něm nespatřují hrozbu. A paradoxně je to do značné míry právě chyba Vladimira Putina, protože se snaží dělat tradiční ruskou kultivovanou diplomacii známou z dob carského Ruska. To není diplomacie typu Nikity Chruščova, který vztekem mlátil polobotkou do stolu v Radě bezpečnosti OSN v době Karibské krize a potom po návratu domů nechal odpálit zkušební jadernou pumu v Nové Zemi v Arktidě.

Kongres ve Washingtonu a neocons v bujaré náladě po odhlasování protiruských sankcí. Vlevo u stolku John McCain.


Tehdy to vyznívalo jako neotesané a hrubé chování Nikity Chruščova. Jenže na americké neocony nic jiného neplatilo a neplatí. Já se obávám, že Vladimir Putin touto mírnou diplomacií sice získává body za sympatie, ale američtí jestřábi si to přeloží do svého newspeaku jako ruskou slabost a strach. To mlácení Chruščova zutou polobotkou do stolu v OSN bylo jasným vzkazem, že se Sovětským svazem nikdo vyjebávat nebude. Ve chvíli, kdy americká vláda pošlapává Vídeňskou konvenci o diplomatických sborech, tak nemůže Vladimir Putin používat uhlazenou rétoriku. Tedy může, ale neměl by, protože se to může v budoucnu obrátit proti němu, že ruská generalita v něm začne spatřovat hrozbu, slabého vůdce, který se bojí rozhodnout k tvrdé odvetě. Zdaleka nejde jenom o to, že sankce byly uvaleny na Rusko navzdory americké vládě, navzdory Trumpovi a navzdory Rexu Tillersonovi jako ministru zahraničí. Kongres je totiž zcela obešel. Jde o něco jiného.

Na hrubý pytel patří hrubá záplata, cokoliv jiného bude spatřováno jako slabost


Mírná odezva Ruska může být v USA neocony a fake news MSM médii interpretována jako přiznání viny, jako přijetí trestu za ovlivňování voleb v USA, o čemž dodnes neexistuje žádný důkaz. Rusko by mohlo např. přijmout velmi tvrdé sankce proti americkým bankám v Rusku a proti půjčkovým společnostem. Stejně tak by mohlo Rusko omezit dolarové operace v Rusku, čímž by Moskva zlikvidovala financování ruského neziskového sektoru a opozice. Rusko by mohlo zrušit těžební licence americkým firmám na Sibiři, kde mají společné rusko-americké podniky založené v 90. letech za Borise Jelcina. Rusko by mohlo znárodnit americké podíly v těchto joint-venture firmách. Rusko by mohlo zastavit dodávky raketových motorů pro americký kosmický program. Rusko by mohlo zcela opustit americký dolar a své zdroje by prodávalo jen za jiné světové měny, bez účasti dolaru. Tyto kroky by zasáhly americký deep state přímo na komoru. Jenže k něčemu takovému se Vladimir Putin nechce odhodlat.

Vladimir Solovjov, moderátor pořadu Vesti s Vladimirem Putinem.
V rozhovoru sice na konci nevyloučil, že pokud škody z amerických sankcí dosáhnou určité úrovně, že Rusko své protisankce přehodnotí a posílí je, ale jedním dechem Vladimir Putin dodal, že toto není cesta, kterou by se chtěl vydat. A přesně tohle američtí neocons vědí, že oni mohou klidně Rusku na zádech štípat dříví, ale Rusko jako medvěd pouze zamručí a ani tlapou se neožene. Tohle vidím jako největší hrozbu pro Rusko, že aby americké elity začaly Rusko respektovat, musí jít v určité chvíli z Ruska strach. A toto nemá nic společného se zbraněmi, jejich počty nebo vyspělostí. To je o tom, že Američané vědí, že Vladimir Putin není ten, který by se choval jako gangster, jako se chovají Američané. Pindos mírným slovům diplomatů nerozumí. Na ně je třeba udeřit, tomu jedinému opravdu rozumí.


Jak dlouho lze hrát šachy podle pravidel, když nepřítel pravidla hry ignoruje?


A tento pocit, který z toho mám, může mít i mnoho ruských generálů a lidí, kteří v určité chvíli budou chtít na americkou agresi reagovat jinak, než jenom na diplomatické úrovni změnou figurek a jejich počtů na šachovnici. Vy přijmete proti Rusku nové sankce, my pošleme do kytek váš dolar. Vy nasunujete zbraně k našim hranicím, my je nasuneme k vašim. Takovéto myšlenkové pochody začnou dříve či později kolovat v hlavách ruských generálů. Vladimir Putin vidí stále v USA jakéhosi hypotetického spojence na ose definice západní civilizace. Ale co má společného s civilizací státní gangsterismus americké vlády, která krade za bílého dne diplomatickou půdu a budovy? Bohužel, tady mám pocit, že tu opravdu chybí Chruščovova polobotka a jaderný hřib v Nové Zemi v Arktidě, aby to američtí pindos v kongresu pochopili, aby dostali jasný vzkaz, kterému jako jedinému budou rozumět. Jinak hrozí, že ruská generalita v určité chvíli začne mít strach, že Vladimir Putin vystavuje Ruskou federaci ohrožení svým mírným přístupem k americké agresi. Protože kongres v USA bude agresi proti Rusku stupňovat. Proti agresorovi nelze donekonečna bojovat jen v diplomatických rukavicích.


*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK- Šéfredaktor AE News

122 komentářů :

 1. Žádné strachy před velkými zvířaty. Putin nejen že je inteligentní, ovládá šachy ale zná zná nejvyšší zákon celého vesmíru, zákon rovnováhy. Trvá to někdy dlouho ale nelze jej ničím změnit. Totéž platí i v rodu člověka, někdy platí až další pokolení za zlé činy svých předků. Co dáváš to dostaneš. ČLOVĚK.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná by ale měl Vladimír Vladimírovič také trochu počítat s duševní demencí McCaina,způsobenou jeho dlohoudobým pobytem v zajetí po neúspěšné agresi ve Vietnamu... A není to pouze on,kdo je prostředníkem budování válečné apokalypsy... Prezident RF má v tomto rozhodování zásadní roli,pokud neuspěje,ta válka přijde...

   Vymazat
  2. 22:07
   Zase hloupy onucovsky nasor si utrousil, cesky nevolnicku
   Mimo jine jim omlouvas masove vrazdeni
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Prt zákony rovnováhy země a vesmíru! Putin je jen podřadnej kremelskej vor bez jakýchkoliv řídících schopností! Potvrzuje jeho bejvalej šéfik z KGB - http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/80513/putin-byl-pouze-druhorady-agent-a-rusko-neridi-dobre-rika-nikolaj-leonov-jeho-byvaly-sef-v-kgb.html

   Vymazat
  4. Rudá záře nad Kladnem5. srpna 2017 8:53

   7:14 - Hele rusofobe, ve své zaslepenosti a nenávisti účelově lžeš! V cit. článku (Tvůj odkaz) není ani slovíčka o tom, že, cituji: "Putin je jen podřadnej kremelskej vor (zloděj) bez jakýchkoliv řídících schopností!" Konec citátu.
   Tudíž jsi jen póvl, typický antikomoušský propagandista a antiruský blbeček!
   Táhni do prdele a už nelži!!!

   Vymazat
  5. 7:14
   Zajimavé je že si ten podřadnej kremelskej vor vytřel prdel zatim s každým americkym presidentem a udělal z nich šašky. Přešachoval v každém tahu.
   To je ale sranda, viď, vole.

   Vymazat
  6. 13:23 Páč tam byly neschopný hovada! Teď se mu to už krátí, mizeroj! Jestli ho dřív ho nesloží Jeho Vysokoblahorodí Igor Iványč svým "carským" Nagantem na chodbách Kremlu, čeká ho osud žlutých psiskosmahů! - https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/445498-americka-armada-chce-miniaturni-jaderne-pumy-pro-odstraseni-protivnika.html

   Vymazat
  7. 8:53 Stojí tam rudochu tohle: "... o vládnutí prezidenta říká, že jej ovlivňují oligarchové a že nemá žádný jasný cíl, kam Rusko vede.

   „Nemáme žádnou vizi, co bude za pět, za deset, za patnáct let,“ řekl také v rozhovoru Leonov a dodal, že je ohledně budoucnosti Ruska pesimistou."

   Esi to tvýmu debilnímu mozku nestačí k ztotožnění, ak ti bude muset stačit toto, až ti to s. Grulichová přeloží, komoušskej kretene! - http://ru-nsn.livejournal.com/3987634.html

   Vymazat
  8. Myslíš (u tebe rudchu oxymoron) že snad vor vypadá jinak? - http://s020.radikal.ru/i713/1401/ee/0878f76329cb.jpg

   Jo táááák! Tys myslel tenhle :)) - http://www.praha.eu/public/6b/2/d0/1376404_250222_vor_plavba_01.jpg

   Tak to je jasný voe ...:)))

   Vymazat
 2. Je zde vidět "slabost" USA a jistý odchod ze scény! Zabavením dvou budov,které patří RF a které si v roce 1972 koupila, přeci nic USA nezískají, jde o "politický" tah, který jasně dokladuje, že vojensky s Ruskem nehnou a proto se uchylují k podobným "klukovinám" ,kdy si sice mohou vztekle dupnout , rozkopat bábovičky, ale to je asi tak všechno. Dolar se posunuje do kytek sám, na to nepotřebuje obviňovat někoho jiného. Je holá šílenost rozpoutání vojenského konfliktu mezi velmocemi, protože to je sebevražda pro všechny!
  Putin jasně řekl, že již nepřipustí, aby se znova válčilo na území RF, jako v minulých válkách a ten vzkaz je jasný. V okamžiku kdy by byla RF napadena, zaútočí na všechna soustředění sil NATO a potom je k jaderné konfrontaci velmi blízko. Takže pokud bude válka, tak bude krátká,o to bude ničivější a rozpoutat jí může jenom nějaký psychopat, protože v ní zvítězit nelze!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdože řek? Aha ... jó ten zakrslý Putin, co sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Ten bude akorát brzo muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Vymazat
  2. pro anonyma 7:17
   zapoměl jsi zmínit Zemana a dovětek typu AŤ ŽIJE JŮESEJ!

   já si myslel, že vypatlané gumy jsou tak vypatlané, že se o nic nezajímají. Ty jsi ale mezi nimi UNIKUM a těžko tě někdo dostihne, natož aby tě překonal

   Vymazat
  3. To 7:17:
   Dvě historické zkušenosti
   1. USA začínají války, ale je neukončují!
   2. Rusko nezačíná války, ale je ukončuje!
   Tak to bylo a tak to bude!
   Upozornění: Ruský medvěd + Čínský drak
   Když je naštveme zatočí s USA, Evropou a námi tak, až se nám panenky přetočí! A my budeme na straně poražených!

   Vymazat
  4. To 7:17.
   Co je to za vola?

   Vymazat
  5. 7:17, Ransdorfa jste už zabili. Proč ho jmenujete znovu?

   Vymazat
  6. 9:43 to je ten vúl co tenhle blivajz tapetuje 2x týdně po různých diskuzích, nereagovat!

   Vymazat
  7. 13:26 No má rechta, předseda, má rechta! Jak by taky ne, však něco dokázal pro tuto zem udělat, na rozdíl od místních uslintaných rudých dezénů! -
   http://nova.ceska-justice.cz/author/pauk/

   Vymazat
  8. 7:17 za koho kopes ty?

   Vymazat
  9. to 7:17
   Miláčku ty vlastně potvrzuješ, že není žádný důvod proč se bát Ruska, protože je to zcela zkrachovalecký stát, který si už ani neuprdne.Dobrá zpráva. Pak už jen zbývá nám hloupým vysvětlit čeho se ti naši potentáti bojí a že všechny ty nesmysly kolem Ruska agresora jsou jen bláznivé fantazie a že celý západní svět lže svým lidem o nebezpečí, které představuje Rusko a že můžeme vlastně armády nato rozpustit.

   Vymazat
  10. 7:17 Za Rakousko-Uherskej rajch, za koho asi ...

   Vymazat
  11. 7:17 je to pologramotny fetak čo nemá na fet preto tu vypisuje, ale na dobrý fet si nemôže zarobiť, tak vypisuje svojmu šéfov bývalému por ohercovi v snahe sa zavďačít,snáď mu chudakovy na jeho dávku niečo pošle.

   Vymazat
 3. No, a ten druhy, ktery stoji po leve strane McCaina je
  CHUCK SCHUMER, senior senator a samozrejme pletichar - proti nasemu oblibenemu presidentovi Trumpovi..

  Mraky jsou na obzoru ! Napred Trump byl zrazen casti Kongresu a to GOP ! Dnes Kongres dela to, co Neocons chteji, ve velke shode a vsichni do jednoho.
  Pravomoc Trumpa byla omezena a nemohl pouzit pravo VETA. Executive Power je na ustupu.

  (T.j. podobna situace, jako byla v antickem Rime, kdyz se senat postavil proti Casearovi.
  Casear mel vsak na sve strane Marka Anthoniho !
  Trump ma na sve strane Bannona, ale ten nema Legie.
  Mark Anthony je mel.)

  Panove, uvidime co z toho vyleze.
  Trump NECHTEL podepsat sankce proti Rusku !
  Bannon neco vymysli.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý Honolulu,k čemu je prezident,když nemůže vyházet pakáž na dlažbu?Měli by jste mu,jako voliči,pomoct... Američané vlastní zbraně,ale nikdo z nich je nepoužívá k eliminaci ,,deep state´´,proč? Měli by jste začít makat místo keců,tady to brzy bude stejné,nic si nenamlouvej ;-)

   Vymazat
  2. Prochazko, ty vole, vis o cem mluvis?
   Mel si vubec nekdy zbran v ruce?
   To neni hracka
   Amerika to zatim resi slovy a soudy
   Zato cesko uz ted nefunguje
   Vrazi v cesku nejsou trestani, justice nefunguje
   Chapes?
   Reknu ti to pomalu abys chapal
   V Americe hrozi valka, zatimco Cesko se uz vzdalo a odevzdalo do poddanstvi
   To je ten rozdil
   Je mozny ze tyrani zavrazdi Trumpa, uz se o to pokouseli

   A ty misto radeni Americanum
   Jak se ty branis proti tyranii Havlismu Bruselismu?
   Ani tu zbran nemas
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Navic, Prochazka, vis hovno o Ustave
   Tak se neptej na to co Trump muze a nemuze

   Vymazat
  4. Horní dolní,jsi jen dement,nebo i prudič? Měl bys vědět o Češích,že jsou vesměs vlastenci a mnoho jich má vojenský výcvik,to asi není Tvůj případ,že?Tak mi už neodpovídej...Nemluvím běžně s duševními chudáky ;-)

   Vymazat
  5. Procházka, ten horedole je obojí a ještě navíc nenávidí český národ. Copak jsme mu udělali? Rozšlapali bábovicky? Ošukali jeho starou ochechuli? Přiznej se, horedole, proč tak nenávidíš čechy?

   Vymazat
  6. Bannon je zrovna tak bezzubej a bezmocnej jako Trump.
   2 klauni v manéži: Trump s přehazovačkou a Bannon s červenym nosem a rozdrbanou hlavou
   Trump končí, o tom není pochyb, sázi se na Paddy Power jestli vydrží do díkůvzdání 3:1 že ne.

   Vymazat
  7. Pro ty co umí anglicky a chtějí vědět co se ve světě děje navštivte www.rense.com sjeďte k červeně blikajícímu nápisu HEADLINE STORIES. Denne jsou dodány čerstvé události většinou mimo MSM

   Vymazat
  8. 8:33 prijiman sazky, vsadis se, zbabelce
   Horni Dolni

   Vymazat
  9. 8:23 vubec nicemu nerozumis, jsi hloupa onuce
   Ani cech nejsi, jsi havlobrusle odpad
   Horni Dolni

   Vymazat
  10. Prochazko, ty hovado
   Ja na rozdil od ceskych onuci muzu mluvit
   Tebe by v havlocesku zavreli jen za opakovani vyroku Trumpa
   A cesky vojensky vycvik? Flakani a buzerace?
   Ceska armada je k hovnu
   Uz to ze ji chvalis ukazuje ze jsi oboji hlupak a lhar
   Ty vojacku cesky
   Jo drzet hubu by ti sluselo
   Horni Dolni

   Vymazat
  11. Prochazko, ty zasranej vlastizradnej debile, ty zrazujes i Cechy
   A armadni vycvik i kdyby byl, jako ze nebyl, je k hovnu protoze cesi jsou neozbrojeny dobytek hnany na jatka
   Ty taky
   Ale hezky si k ty ceste na sibenici bucis
   Horni Dolni

   Vymazat
 4. V zájmu Ruska není potřeba nijak soupeřit s usa. Jenže ty padají ke dnu tak jsi našly někoho kdo za to může. Mělo by jim v tom Rusko pomoc a definitivně jse jich zbavit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. " tak si nasly" ne "jsi"
   Priste bez chyb
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Horní Dolní - profesor češtiny. Z vychování a logiky však neustále propadá.

   Vymazat
  3. Horni Dolni jsem velice dobrý čtenář ale psaní jsem celý život nepoužíval prostě jsem to zapomněl na diskuzi to stačí.

   Vymazat
  4. 6:14 ale ty mas jednicku s onucismu
   Ty totiz lezeni do prdele rikas vychovani, ty onuce
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. 13:11 no tak se na me nezlob, me tu zakerni pytlici vycitaji ze neumim psat, tak jsem si zacal vsimat vic gramatiky
   Horni Dolni

   Vymazat
  6. 6:14 kde mam chybu v logice, ty smrade anonymni?
   Horni Dolni

   Vymazat
 5. 22:07 souhlas. Důležité je nejen dělat správné věci, ale dělat je ve správný čas. Chci věřit, že Putin, jehož otec byl ve 2. světové válce a jeho matka, na rozdíl od jeho bratra, přežila blokádu Leningradu, umí čekat i udeřit. A.Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bannon je, bohužel na rozdíl od Kushnera, velkou nadějí. A.Š.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 6. Tak, ekonomické sankce jsou vyhlášeny jak z USA, tak i s hrdinné EU a co bude dál. Putin se zjevně snaží neroztáčet spirálu. Rozumný člověk. Nicméně si myslím, že pánem nad jejím roztočením není. MH 17 se vleče, takže můžeme očekávat od Západu "nová objektivní zjištění" podepřená "naprosto čistýámi důkazy" a další svinstva. Myslím, že jedinými, kteří roztáčení spirály nepřátelských akcí mohou zastavit, jsou občané Eu - ale to by museli vypráskat současné politiky a to neudělají. Jsme jak dobytek, co se před porážkou stará hlavně o korýtka. Jsme sami strůjci svého osudu. Tady máme tu "vítězící pravdu a lásku" i s úrokama zpátky. A dobře nám tak. Propaganda Západu je už dlouho propagandou válečnou a Evropané mlčí a víc je sere cena másla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (22:57):
   Hezky napsáno!
   Ale jak z toho? Spoléhat na Putina a Rusko?, a tvářit se, že to není náš problém a že rakety s "demokratizační" nádivkou budou zanedlouho létat "jen" nad námi?, kamsi na východ či západ? ...

   Vymazat
  2. 22:57
   Furt spolehat na jine? Jako ovce?
   Vlastne jo, to je evroonucke
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. 22:57 máte to jasksi celé pomotané,žeby ztrát paměti.Podle vás V.V.Putin se snaží neroztáčet spirálu,hm a kdo tedy nedávno v RF dal rozkaz zvýšené pohotovosti jaderným silám?Píšete o propagandě Západu a dokonce válečné.Zkust číst ruská média,by jste věděl.To co zde na NR je vystavováno,překládáno je jen k ohlupováni lidí u nás.Naštěsti nejsme stejného ražení a pamatujeme si!Např.žalobce za Sovětský svaz v Norimberku R.Ruděnko řekl pravdu o vedeni Nacionálněsocialistického Německa:zločinci se zmocnili státu a udělali si něj nástroj zločinu.Pravda
   že,?A v dnešní době přesně to samé dělá klika v RF kolem V.V.Putina.Kdy vám to dojde!

   Vymazat
  4. Anonyme 1:53, je typické pro duševní poruchy, že pomatenec píše o druhých, že jsou pomatení. Ztotožňovat reakci Putinova vedení na zvýšenou aktivitu vojsk NATO v těsném sousedství RF (v Pobaltí, na Balkánu, v Černém a Baltickém moři atd.atd.) a na zvýšenou aktivitu amerických a britských jaderných sil namířených proti Rusku (rozestavení lodí a ponorek do bojového postavení), to je jako psát v roce 1938, že Československo chce napadnout Hitlerovo Německo. Má to stejnou logiku. Ruská média podporují v občanech Ruska vlastenectví (nikoli rasismus, nacionalismus či šovinismus, jak je dnes běžné v zemích NATO), v podpoře své armády, jako záruky státní nezávislosti. Nikde v ruských médiích není propagována územní expanze, podpora terorizmu apod. Nová republika uveřejňuje názory a fakta, které český mainstream cenzuruje či záměrně překrucuje. Nejde o "ohlupování lidí", jak mylně píšete, ale naopak o otevírání širšího pole pro uvažování a příspěvek do demokratické diskuse, kterou mainstream svou praxí dusí a ničí.Považovat Putina a jeho vedení Ruska za zločince je fakt přes čáru. Prosím, abyste uvedl jeden jediný zločin V.V.Putina, aby nám bylo jasno, o čem to vlastně píšete. To, že dnešní Rusko chce spolupracovat s celým světem, ale je "zadržováno" nesmyslnými sankcemi, hysterickými vojáky z NATO a politiky svázanými s vojensko-průmyslovým a bezpečnostním komplexem USA je přece nabíledni. Kdy vám to konečně dojde?!

   Vymazat
  5. Pane Dvořáku- zbytečné- nikdy jim to nedojde, znají totiž jen tu jednu svou písničku- po psovi taky nemůžete chtít, aby mňoukal. U těchto ubožáků je to totéž, jsou to lidé, kteří jsou ve svém okolí tak neoblíbení, že se s nima nikdo nebaví, nemají přátele, často ani rodinu.No a tak chodí na internet a baví se tím, že na ně reagují alespoň diskutéři.

   Vymazat
  6. 5:45 Ty hovado bolševický, proč myslíš že zednáři stvořili tenhle pastát, co? I když ty a myslet - to je oxymoron! Československý národ vymyslel žabožrout Aristied Briand, vysokostupňák Velkého Orinetu, spoluložník Žida Kirbüse, známého též jako Kerenský - hrobníka to Ruska)! Československo bylo uměle vytvořeným státem na Pařížské mírové konferenci po první světové válce. Jeho obyvatelstvo se skládalo z několika vzájemně nekompatibilních a rozhašterených národností, včetně Čechů, Němců, Maďarů, Slováků, Rusínů a Židů. Díky tomu bylo od začátku nestabilní. Němci, kteří se "sudetskými" začali nazývat až později, tehdy jen "čeští Němci", vyhlásili neposlušnost židozednářské umatlanině z Versaillles logicky a právem v reakci na puč 28. října v Praze, kde husito-bolševické české bandy začaly rozbíjet památníky jako byl Mariánský sloup a sunádvat orlíčky z úřadů! Tento puč vedený zahraničními zednáři a lotry nebyl německými poddanými českého krále akceptován. Proto byli násilím potlačeni tzv. československým vojskem a podrobeni oné pidijepičí říši zneuznaného Profesora a zednáře TGM, který ji upletl z dezertérského lejna. včetně Čechů, Němců, Maďarů, Slováků, Rusínů a Židů. Díky tomu bylo od začátku nestabilní. Hlavní město Praha bylo domovem pro 118 000 Židů, z nichž byla většina komunistů nebo jejich sympatizantů. Pražští Židé byli dobře organizováni a otevřeně sympatizovali s bolševickým Ruskem. Komunistická strana Československa (v čele s Klementem Gottwaldem, Rudolfem Slánským, Josefem Guttmannem a jinými, většinou Židy) byla členem komunistické internacionály (Kominterny) a byla připravena spustit v Československu komunistickou revoluci při první příležitosti. Po německé anexi Sudet v září 1938 se Československo rozpadlo podle etnických hranic a velké části území s množstvím obyvatelstva se připojilo k okolním zemím. Zbytek bývalého Československa - Čechy a Morava - s hlavním městem Prahou, se stal zcela bezbranným a náchylným k převzetí moci komunisty. I proto, aby zabránil takové pohromě, Hitler udělal z Čech a Moravy německý protektorát. Tato pak skončila po zásluze o 20 let později - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU

   Vymazat
  7. oprava: nebo fašisty - ale zednáři řízenými! Tedy nějakými těmi vlajkisty, kteří byli stejně rudohnědí jako místní nacbolševici provozující tento web a znamenali pro německý národ a tát ohrožení!

   Vymazat
  8. Pane Dvořáku,bohužel,5:45 má špatného šéfa,který mu dává podklady pro jeho práci k rozvracení diskuzí.

   Vymazat
  9. 7:56 A víš kdo je šéfikem toho rozvraceče z 5:45, ne? Je to sám Putler! A důkaz? Tím je fakt, že se tu totiž maže jen pravda a maže ji právě Dvořák placený Putlerem z peněz, o který kremelský židočekista, tenhle ugrofinskej gauner s krysím xichtem, okradl ruskej národ a slovanskej lid! - http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-ma-byt-nejbohatsi-clovek-na-svete-vlastni-az-200-miliard-1329131

   Kam se na něj hrabe ňákej Gates! Nebo tahle jeho jevrejská podržtaška - http://iks2010.info/?p=112380

   To sou panečku sídla, to je jachtička! To by bylo výživná publicistika tu, furt je co se Ruska týká vo čom psát, ale toho se právě místní bojej!! Páč by jim Putler zastavil tučný apanáže! Proto se tu překládaj jen sračky co jeho zlodějskou bandu vynášej do nebe a na jeho odpůrce snášej hromy blesky, třesky plesky! - http://iks2010.info/

   Vymazat
  10. jj demokratická diskuse a že jen mainstream cenzuruje.Tak ještě jednou ať máte co mazat!
   Pro 5:45 -sundejte si ty růžové brejle,by jste viděl jak se věci ve skutečnosti mají.Pak budete vědět proč jsou např.sankce atd.Za 1)k vojskům v Pobaltí,není to o histerii vojsk NATO,protože neni kouře bez ohně,že?Prevence je prevence a je lepší být připraven,tak jak u nás 23.9.1938.Za2)spolupráce se světem.Je smlouva o odzbrojení konvenčních sil od doby,kdy konečně za Gorbačova a tehdejší vedení v Kremlu uvěřilo,že v zájmu míru je to možni když od samého počátku platnosti smlouvy Sov.svaz,následně SNS a nakonec Rusko plnit smlouvu nedodržovalo.Nakonec za vedení V.V.Putina jaksi RF od smlouvy "odstoupila a neodstoupila".Za3) ohlupování lidí a boj s terorizmem-jak je to s mírotvůrci je vidět v Sýrii.S muslimské populace ve světě je 85% Sunnitů tj.1.5 miliardy lidí a zbytek Šíité s ideologií LIH ke který se přidala RF resp.V.V.Putin podporou Asada.Tedy na straně Asada,gard Iraku,milic Iraku a Hizballahu,ale v ruském tisku,když zmínka o teroristech je psáno,organizace zakázané v RF!Neni to divné? Proto,sundejte si pane ty růžové brýle a snad i vám "to"dojde!Nazdar.

   Vymazat
  11. Pan Prezident Trump konečně přišel na to co já vim už delší čas! - https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/445498-americka-armada-chce-miniaturni-jaderne-pumy-pro-odstraseni-protivnika.html

   Tohlencto měli mít už dávno podchycený a na těch žlutých vopicích vodzkoušený! Úžasná věcička, tahle "Atómová Anča"! - https://www.youtube.com/watch?v=46GBjlUOROY

   Vymazat
  12. Anonymní 7:25, jakou máte diagnozu?
   A když už se vrtáte v historii, začněte Vekou Moravou, tehdy Němci neexistovali.
   Ono slovo German je ze starého Říma a Římané tak označovali lidi chtivé boje. Mimochodem Gemanie se nazývá po Germanicovi.

   Vymazat
  13. 21:21 Je to naopak! Germanicus dostal toto jméno proto, že se narodil v době, kdy se Drusus - jeho fotr vrátil z vítězného tažení do Germánie ...

   Vymazat
  14. ... takže má diagnosa zní: nepřekonatelně vzdělaný! Kdežto ta tvá: nepřekonatelný blb pokoušející se o mystifikaci vzdělanějších:)

   Vymazat
 7. Rusové to hrají správně,nač přiznávat barvu na začátku hry,trumfů mají plnou ruku...

  OdpovědětVymazat
 8. EU je jen srandovní mopslík na řetízku, schovávající se za USA a papouškuje to, co mu páníček nařídí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pocasi narusene horkem v lete
   V zime eu zmrzne
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 0.31-Eu-Kocourkov, na zimu si musíme nachytat teplo do pytlů a schovat si ho na zimu.To už budou na příkaz USA, v rámci sankcí, uzavřeny plynovody a ropovody nebo napadení Ruska USSSA a NA-TEm.

   Vymazat
  3. 10:34 ano, rozumis tomu spravne
   Evropa bude potrebovat bud teple pradlo nebo atomove kryty
   Nebo oboji
   Horni Dolni

   Vymazat
 9. K úvodnímu videu patří "symetrické" video z USA.
  Informace z Ron Paul Institute - tedy zcela spolehlivé (Paul hlasoval proti).
  Trump podepisuje sankce, Tillerson vysvětluje jak to s nimi dvěma samotnými je.
  Stav - úděsný. !!! Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, dedo, a bude hur
   Kdovi kde bude dalsi krize
   Horni Dolni

   Vymazat
 10. Honolulu,Trump si podpisem sankci zavrel dvere pred Rf a stal se muzem bez moci.Co muze dnes slibit rusum?On nic..je to chroma kachna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neoconi nejdřív zbaví Trumpa podpory voličů. To se už děje ale je to stále málo.-Až ho média Američanům patřičně zhnusí, dojde k jeho odstranění a nastoupí viceprezident Biden, a to je pěkný neokonský vejlupek. Máme se na co těšit, ostatně Američané také.

   Vymazat
  2. 5:47 vis hovno jak funguje Amerika
   A kdo ze je vicepresident
   Kdyz nic nevis, hlupaku, tak nediskutuj a poslouchej
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. 5:05 sankce jsou hovno, hlidej jine politicke pohyby
   Horni Dolni

   Vymazat
 11. 5:05 ...Vim co se deje v Americe, ale o smysleni lidi v Rusku nevim nic !

  Myslim si, ze president Putin vi, kdo chce s jeho zemi mir a kdo chce valku !
  Take jsem presvedcen o tom, ze Putin rozumi anglicky velmi dobre, ale kvuli accentu nerad anglicky mluvi.
  T.zn., ze posloucha projevy presidenta Trumpa v orginale.

  Zde ho mate na YouTube ! Na pobaveni.
  Singing Putin : 'Blueberry Hill'
  (America ma 4 Accenty a 15 nareci. Jeho anglictine rozumi vsichni.)
  nick honolulu - Supporter of president Trump !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moudrý Brouk Pytlík - ochránce Kamene múdrců5. srpna 2017 9:17

   To 6:48:
   Hele Hovnoluláčku, Tvůj správní nick je:
   nick Hovnolulu - podporovateľ prezidenta Trumpa
   PS: Uveď to na správnou míru!

   Vymazat
  2. Hlupaku, 9:17 ty jsi ukrad tvuj nick Sekorovi
   Jsi tupec co mysli ze jsi rovny Honolulu
   Koho ze podporujes ty?
   Horni Dolni

   Vymazat
 12. 1:53
  Dovolím si hádat jméno autora: 1. Štětina, 2. Laudát,3. Ženíšek., 4. Gabal, 5. Landšádlová.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za příspěvek 1.53 lze udělit 10 laudátů na stupnici totální demence.

   Vymazat
 13. 5:47.. Od cervna / cervence 2015 vsechna media, ktera ovladaji Neocons, nedelaji nic jineho nez, ze na Trumpa lopatuji atrocitni propagandu a presto lide jdou za Trumpem v millionech.

  24.7.2017. ve West Virginii, ho prislo pozdravit 45 000 mladych lidi ! Skautu, sportovcu, studentu ze vsech statu Unie. America takovy dav mladych nikdy nevidela !

  Vsichni ti mladi se hlasi k nacionalistum / patriotum.
  Az ti dorostou, tak s Neocony bude konec. Oni to vi, proto tak hystericky rvou !
  nick honolulu - LONG LIFE TO PRESIDENT TRUMP !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gentlemen,

   Give us Trump or give us death
   Horni Dolni

   Vymazat
 14. Ani se mi nezdá, že by bylo dnes tak horko a přitom tady diskuze doslova hoří plamenem.Vášně a emoce nejsou dobří rádci. Vy co si myslíte, že Putin je příliš měkký, není to tak, on jen čeká na svoji příležitost a že to umí a zasáhne včas ukázal v případě Krymu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... i v případě vyhoštění těch 755 vejlupků. A.Š.

   Vymazat
  2. 12:44
   Ty cekas kurva klid a slusnost v politickych diskuzich? To je naivni. Je valka, hochu, vstavat, brzo pomasirujes na pozice za cisare pana, na pozice az se za tebou zaprasi, pujdes na Rusa
   Hlavne ze pri tom budes mluvit spisovnou navonenou Cestinou
   Horni Dolni

   Vymazat
 15. Myslím že politika RF(kterou představuje Putin, ale rozhodě není jejím jediným tvůrcem), je velice racionální. Jak vedení USA, tak i vedení RF ví, že za současné situace je v rámci konvenčních sil RF i přes technologickou vyspělost slabší než USA s jejich vazaly v NATO. Obě strany také vědí, že pozice a autorita USA jak ve světě, tak v očích vazalů, chtíc nechtíc slábne. Čas hraje proti USA. RF se tedy logicky snaží nedopustit otevřený střet, který se jim naopak snaží vnutit USA a dotlačit je de facto k volbě mezi pravděpodobnou postupnou porážkou v konvenční válce a nebo zhasnutím této planety. Přičemž předpokládají, že druhou volbu by Rusové neučinili. Ostatně myslím si to i já.

  Ze strany USA se stále ještě jedná jen o pokřikování a hrozby pěstičkami, které nepřekročilo mez nasazení ozbrojených sil. Pokud by RF na vše reagovala stejnou měrou, vedlo by to k rychlému stupňování agrese USA, protože by se jim k tomu dostávalo záminek. Což by brzy asi přešlo k silovému konfliktu, v němž už by bylo skoro fuk, kdo zaútočí jako první. I když samozřejmě lépe by USA využily, kdyby jako první zaútočilo Rusko. Tak jako tak by se tím dostalo před výše zmíněnou volbu.

  Souhlasím s názorem "Anonymní 4. srpna 2017 22:57", že významnou roli v celém sporu hraje Evropa. Jakmile by USA ztratily v Evropě oporu, rychle by zkrotly a měly by co dělat samy se sebou tak moc, že by je "export svobody a demokracie" docela přešel.
  Evropská politika je skrz naskrz prolezlá proamerickými poskoky a loutkami. To je třeba urychleně změnit. Evropa se musí konečně emancipovat a začít zastávat své, nikoli americké zájmy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapominas ze Evropa uz neni
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Davas rozkazy jednotkam, tedy Evrope, ktera uz neni
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Horni Dolni
   Vy nejste? Já nejsem? Vaši blízcí a známí nejsou? V "neexistující Evropě" nežijí bytosti schopné uvědomovat si samy sebe?

   Vymazat
 16. Brouku Pytliku, (9:17) prehlizeny prispevkari a chraneny cenzorem jsi NEDOMRDEK, ktery nema nikdy co rici konstruktivniho a ktery beze me NEVYDRZI ani minutu.
  Tvuj Sanders, ty primitivni hovado, je neprimo zodpovedny za smrt Setha Riche (Bloomingdale / Washington). Toho zase podporujes ty, TY podradny potkane !

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Panove kamos vlezl ze zvedavosti na schuzi
  "Demokratu" !
  Oni se tam dohadovali o novem zakone, ktery bude pozadovat za americke obcanstvi $ 22 000 a nebo investici do nekterych statu $ 40 000 !
  Prosazenim tohoto zakona by se zamezilo vsupu NEZADOUCIM do Ameriky, ktera se stala dojnou kravou vsech pasacku kozi a ovci z Afriky...

  NEVERIM tomu ! T.j. zase atrocitni propaganda, aby davy neuspesnych se bourily proti Trumpovi !

  K nam ted utikaji Nemci, kteri nemaji radi Merkerovum a jsou vitani, protoze vzdy pracovali a byli prinosem pro Nemecko.

  My zde budeme mit praveho nemeckeho PEKARE. (Rikal, ze mi udela strudl, kdykoliv budu chtit.)
  Zde vidite, ze "demokrate" zase lzou.
  nick HONOLULU - at zije president Trump !
  Zachrance civilizace !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik je hlupak, nehodny odpovedi
   I nehodny velkeho Sekory kteremu ukrad nick
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Brouk Pytlik je hlupak, nehodny odpovedi
   I nehodny velkeho Sekory kteremu ukrad nick
   Horni Dolni

   Vymazat
 17. VSIMLI JSTE SI ?
  Na svete existuje skupina lidi, kteri hlasaji nenavist ke vsem , ale prosadili zakon, ze podporovani nenavisti (proti nim) je trestne.

  Tato skupina je silne proti "rasisticka", ale podporuje
  klanishnes a rasismus, ktery je obracen proti druhym - nejproduktivnejsim lidem v zemi.
  Tito produktivni lide, se cely svuj zivot musi delit o ovoce sve prace s temi, kteri se cely zivot vezou !

  President Trump bere temto lidem DAVKY na zradlo, ktere meli zdarma (Food Stamps) !

  Umite si predstavit kolik je NENAVISTI v ulicich americkych mest, kdyz tito privilegovani jsou nuceni delat nejakou praci ? (Uz bylo zruseno 6.5 millionu DAVEK)

  Samozrejme, ze kvuli "pracovnim" navikum je nikdo nechce, tak zacnou kseftovat s drogama z jizni Ameriky a je z toho valka v nekterych castech americkych mest.
  East Chicago = 2000 zastrelenych za 6 mesicu !

  Kdyz to nekdo kritizuje, jako napr. president Trump, tak je narcen z rasismu.
  100 x media v rukou Neoconu narkla Trumpa z rasismu, 100 x napsala, ze je Hitler a dokonce i Frankenstain, coz je pohadka z Transylvanie.

  Zde vidite, proc je America tak hluboce rozdelena, mezi temi co podporuji presidenta Trumpa a temi, kteri meli privilegie, ktere ted ztraci.

  A Neocons, take pomalu, ale jiste ztraci svoji moc.
  Proto se snazi odvest pozornost smerem na Rusko, o kterem prumerny American vubec NIC NEVI !
  nick HONOLULU - svedomity observer.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to obcanska valka kterou Evropa uz vzdala
   Horni Dolni

   Vymazat
 18. V tyto dny se vede vnitropoliticka bitva ohledne toho, cemu se rika Obamacare !
  Obama tak vzacne pojebal zdravotni system, ze uzdraveni zlomene ruky je daleko lacinejsi, kdyz ji zaplatite ze sveho, nez pres pojistovnu.
  Zatim co jeho lide (baravni) maji vse zdarma - coz je dalsi prerozdelovani.
  Obama DEMORALIZOVAL Americu..
  Obama zasadne nepridal duchodcum na Social Security, ale posilal vsem kozomrdum kolem sveta billiony $.

  America schudla, hodne schudla ! Trump se to snazi vse napravit, ale kongres byl dosazen Obamou, tak proto je zde tolik hadek a zmatku.

  Trump se snazi VYHODIT vsechny teplouse z armady, ktere vnutil armade Obama a Kongres pise protestni dopisy generalum armady, aby je tam nechal.

  Netroufam si domyslet, jak by dopadla armada v utoku na Rusko, kdyz ma tolik BABO / CHLAPU ve svych radach.
  Nick honolulu - LONG LIFE TO PRESIDENT TRUMP !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to pekna mess

   Vymazat
  2. Amerika potřebuje generální očistu a to hned od základu!!!

   Vymazat
 19. Nekteri Americane si mysli, ze by ruskou armadu zachvatila panika, kdyby na ni zautocili perverti ! Ze je to schvalne, tak zarizeno, ze strategickych duvodu a ze Obama to vymyslel chytre !
  (Ja byt ruskym vojakem, tak UTECU,
  az do Vladivostoku !)
  Panove koncim a vy si z toho co jsem napsal vyberte co chcete ! NENI TO z moji hlavy ! Vse je prebrano z nasich zprav !
  nick HONOLULU - Translator from English language to Czech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ted je v Americke armade vzpoura proti Trumpovi rozkazu ohledne transexualu
   O co jde?
   Jinak ano, armada v jehlovych podpadkach siri hruzu
   Vsude

   Vymazat
 20. Honolulu a Horní Dolní jsou skutečně experti, jeden tajný rada Trampa a druhý generální ředitel marmeládových dolů. Jeden básní o podpoře Trampa je znalec zkreslené historie, ústavy USA se kterou si kongres vytírá zadek a druhý podle pachu pozná kde se ten první vysral a pomáhá mu šířit smrad přes oceány. Když je někdo vyzve k akci tak mají samé výmluvy a nadávky. No co dodat jsou to odešlí Český paraziti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Smrdi z tebe zavist, neumis ani dohnat lidi co sem pisou levou zadni
   Ty za uplneho nasazeni sil nesahas Honolulovi ani po ponozky
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 18:05 ale nezvan zapecniku
   V obetovane zemu ceskohavlobrusli
   V prdeli nemecka
   Horni Dolni

   Vymazat
 21. Jsem starý, děcka nemám a tak bych byl rád aby to už někdo konečně spustil.
  Putina by měl nahradit nějaký nějaký ruský Abel či Kain, nebo Hill Harry.
  Čekat, znamená jistou záhubu pro Rusko. Nemůže jít samo proti polovině světa, který obsahuje i naše vládní vojsko. To je sice neškodné ale do první linie vhodné.
  Amíci jedou stále ve své doktríně "zadržování komunismu", byť v Rusku ani v Koreji není. Ale to pro ně už není rozhodující. Nebylo to ani po spuštění železné opony, vždy už od cara to byl jediný cíl, "lebens raum" a samozřejmě ty suroviny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S vašim názorem ohledně "zadržování komunismu" si dovoluji hluboce nesouhlasit. Navrhuji, abyste si nejdříve zodpověděl na dvě moje otázky: 1) proč musel Napoleon táhnout na východ, 2) proč musel Hitler rovněž táhnout na východ. Až si je zodpovíte, tak vám bude jasná odpověď i na třetí otázku: 3) proč dnes Amerika (díky svému NATO i své loutky) také táhne na východní frontu. Důvod je ve všech třech případech nasnadě a je zcela totožný!

   Vymazat
  2. 20:15 dovoluji si vás doplnit - Němce poslali na východní tažení i za první světové války, kdy se Rusům o Leninovi ještě ani nezdálo, jinak souhlas

   Vymazat
  3. 20:15 sli tam krast
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. 20:15 Kdybys pozorně četl, tak v tomto případě který uvádím, chodit do historie není potřeba.
   Za Napoleona ještě o komunismu nepřemýšleli. "Pařížská komuna" přišla až později.
   Hitler a Britanie, pak USA, to je už čerstvé, i když jak zdůrazňuji, jak v Rusku tak Koreji žádný komunismus neexistuje.

   Vymazat
 22. 18:05... Ty jsi zavistlive male kurici hovinko, ktere nikdy nic v zivote nedokazalo a nema ani na najem, zatim co Horni Dolni zije v prepychu povestem a oblibenem po cele Americe !

  Jsi NEUSPESNA NULA, ktera kritizuje druhe a sam nejsi prinosem v nicem. Podrbal jsi sam sobe zivot, ty budizknicemu.

  A nenadavej mi do parazitu ty PICUSU ! Ja pracoval cely zivot a muj uspech, byl zasluhou moji prace.
  Ty zijes v popelnici a ja ziji v nejkasnejsi casti Floridy, kterou jsem si vybral a kdybych chtel zitra zit ve Vidni, tak mohu - kdykoliv.

  V Praze bych zit nemohl ! Oni by me tam za nejakou dobu zavreli - protoze bych nakopal prdel zouzeli, jako jsi ty.
  nick HONOLULU - trpytiva hvezda ceske posrpnove emigrace.

  (Podradny dobytek, jako je 18:05 je typicka ukazka HEMEROIDA, ktery ma zasluhu na tom, ze v Cesku zije mnoho potencionalne uspesnych lidi, kteri jsou a byli vzdy UMELE tlaceny dolu, kvuli nemoznym a zavistlivym KRETENUM jako je 18:05 !)
  A kde je tvuj nick, ty kureci hovinko ? Hmmm ?
  Mas stejnou osobnost jakou ma prd v tramvaji !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne tak
   V cesku vladne svoloc za podpory onuci
   Nestehuj se tam, Honolulu
   Cesi zrazuji sami sebe, jdou na popravu, onuce,
   Poblil by si se z nich
   Ja taky
   Z ceske usluznisti, podkezavosti, zakernosti
   Sebezrady
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 22:13 je mně to trapné říkat, ale vyjmenoval jste ty charakterové vlastnosti Čechů, které jim umožnili přežít celá staletí pod cizím diktátem (naposledy se je snažili sjednotit snad jenom husité)

   Vymazat
  3. 22:21 takze rikam pravdu
   Nepohodlnou pravdu, ale pravdu
   Horni Dolni

   Vymazat
 23. Umele ztlacena populace v CSSR a z ni vzesla - ceska emigrace, kdyz se v roce 68-69 dostala do JAR, tak trhala rekordy !
  Samozrejme , ze vlada v Pretorii si toho nadseni vsimla a pro svuj vlastni benefit podporovala rust techto lidi.
  A kdyz po padu Rhodesie se Cesi stehovali do Australie,
  Canady, USA, atd. - tak pokracovali v uspechu.
  A nejaky hovnoknicemu (18:05) nas obvinuje z parasitismu.
  Nikdo z nas nikdy parasitem nebyl !
  nick HONOLULU - posrpnovy emigrant, chlouba ceskeho naroda, zde doporucuje tomu LEJNU (18:05), aby se splachl !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chlouba ceskeho naroda? Sračky jsou to. Honolulu, co tu lezeš? Běž mezi svoje Mašiny.

   Vymazat
  2. 20:54
   Masiny vyznamenavaji cesi!
   Ty si musis lhat i sam sobe, ceska Masiny vyznamenavajici onuce aby si uplne nezcvoknul
   Jsi i vlastizradna zruda, zrazujes i cechy
   Horni Dolni

   Vymazat
 24. Díval jsem se na sport v ČT. Dávají nějakou atletiku z Londýna. Ani jedno ruské jméno tam není. To tam ty Rusy zase nepustili? Medaile odtud budou mít zvlášť vysokou hodnotu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesko je vic rusofobni nez Amerika
   Horni Dolni

   Vymazat
 25. Honolulu A HORNÍ dolní asi vykopaly ze všech vebů tak nám tady vyprávěj jaký jsou i jejich rodiče a všichni příbuzní co zůstaly v Čechách hrozný pitomci atd.Pokud by to tak nebylo, tak je někdo z těch geniálních rodin minimálně ministrem. Protože jsou chytřejší tak utekly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:37 no a nejsou cesi pitomci kdyz vyznamenavaji Masiny?
   Ty taky
   Jo tebe si na vlastizradnych vebech hyckaji
   Ty zrazujes i Cechy
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. 22:06 dovoluji si poznamenat, že Mašíny čímsi vyznamenal jistý Topolánek, prostým českým lidem všeobecně přezdívaný "tupolánek"

   Vymazat
  3. 22:18 do prdele, a kdo Topolanka si nad sebe dosadil?
   Reknu ti to, protoze ty se to zbabele bojis priznat
   Cesi si ho nad sebe dosadili
   Horni Dolni

   Vymazat
  4. 22:18 ceske onuce si nad sebe dosadili Topolanka a toleruji tyranii Topolanku a havlismu bruselismu
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. 22:18 prosty cesky lid mozna remca ale onucovsky toleruje tyranii Topolanku a havlismu
   Ty mluvis tak divne uctive a slusnacky
   Byl bych radsi kdyby misto tve vychovanosti si byl radsi chlap a priznal si ze cesko je zotroceny poddansky narod
   Horni Dolni

   Vymazat
 26. Honolulu
  Jde o Continuity of Government
  Ale pochopili by tento koncept hlupici typu Prochazky ocaska?
  Ma cenu to ceskym onucim vysvetlovat?
  Vzdyt zase budou hledat prdel kam zalest
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 27. A co Vaše rodiny v Čechách, na ty se Vaše nadávky vztahují také.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:05 ale, onuce se ozvala
   Spis, cizku jdi zase vyznamenat Masiny, to umite,
   Horni Dolni

   Vymazat
 28. Honolulu a Horní Dolní, to co doporučujete nám máte možnost předvést doma v USA. Máte tam podle Vašeho vyprávění lepší zákony a Ústavu. My tady v Evropě máme to co nám tady experti z USA dovolí. Jinak moderní otroci jsou všichni z příjmem pod 500.000,-Kč ročně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mily 21, v Americe je bitva mezi nevertrump a Trumpacema v plny palbe
   V Evrope ne, ta se vzdala
   Aux Armes, le citoyen
   Forme vos batalion
   Macho, Marcho
   Contre de la tyrania
   Horni Dolni

   Vymazat
 29. Trump sankce nechce. Ale deep state chce a je silnější.
  Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

  http://www.epshark.cz/video/32

  OdpovědětVymazat