Reklama

.

.

pondělí 14. srpna 2017

USA odhlasovaly zákon pro vyhlášení obchodní války do posledního Rusa.

Vincent Pribula
14. 8. 2017    Eurasia24
 Konec nadějí i pro všechny lokaje, kteří doufali, že budou alespoň sbírat drobky nasazením vysvětlovat nutnost připojení se k ekonomické válce s Ruskou federací. Pokud máte správné nástroje propagandy, dokážete lidi snadno semknout pro cokoli. Semknuti proti ruským hrozbám – nakoupíme zbraně amerických koncernů, a to převážně ty útočné. Poskoci, pro které slunce vychází na Západě, mají první pochybnosti a velmi, velmi opatrně, ale stále z ohnutého hřbetu, mírně protestují. Dlouholeté špehování a odposlouchávání spojenců ze strany USA splnilo účel. 

Přes silácké výkřiky politických špiček se nic nestane a nakonec s radostí uvalí sankce spolu s USA. Hlavní média čekají na instrukce, jak informovat, a tak se brzy vymyslí, co se masám podhodí. Je tu Týden oslav barevných radostí a opojení z různosti. Málokdo tuší, jaké hysterii propadají korporátní magnáti při počítání ztrát. Je možné, že jistou částku kompenzací dostanou od daňových poplatníků, ovšem sanovat stovky miliard, na to už musí být odvaha i drzost. 

Paul C. Roberts, poradce prezidenta Reagana, podává vysvětlení a poukazuje na enormní nebezpečí kroků současného Deep State a neschopnost prezidenta Trumpa: Patrně zešíleli a opravdu tu válku s Ruskem chtějí stůj co stůj. Vzdejte se, vydejte ropná pole Sibiře a odevzdejte své jaderné zbraně pod naši kontrolu! Odevzdejte terminály plynovodů a poklekněte před USA. Zavažte se do konce časů být věčnými vazaly. Dosadíme do správy ruských zdrojů takovou vládu, která bude pracovat ve prospěch USA a na úkor Ruska. Ze všech stran jsme vás vojensky obklíčili, poštvali jsme proti vám i Slovany. Nemáte žádné spojence krom totalitní Číny a Kima. Vyhráváme v informační válce a jsme s neomezeným kapitálem schopni zaplatit ve vaší Moskvě státní převrat. Koupíme si vaše poslance a jejich manželky i děti, úspěšně jsme vytvořili z mladé generace ne muže a ne ženy, a tak budete postupně vymírat. Každý stát se již podvolil vůli USA, nač ten vzdor? 

Bude kapitulovat Ruská federace před USA a paktem NATO? Vyhladoví USA s EU ruské miliardáře, kteří sami provedou převrat? Plán je to odvážný a v historii válčení o území a zdroje efektivní. Dnes je ovšem i početní přesila tupou masou bez srdce. Rusové mají velké území, zbraně a – velké srdce. Schválení sankcí ze strany USA je pravděpodobně koncem mírové dohody jaderných velmocí. Proč se z USA stalo monstrum toužící po válce s Ruskem a proč již odhodily masky? Nikdy o rovné podmínky nešlo, ekonomika zadlužených USA je již v trilionech dolarů. Vyhnout se scénáři ekonomického kolapsu a oddálení pádu, který postihl bývalý SSSR, se dá na čas odložit – díky permanentnímu válčení v nekonečných válkách a zbrojní výrobě. Zachrání USA jen velká válka, nebo jsou to konspirace? 

Jak se bránit a jak se dá jednat s banditou, který na mne uvalil sankce a poštval mé spojence? O čem a s kým má smysl jednat, když jste v nerovném postavení a v ekonomicky oslabení? Má vůbec smysl jednat u jednoho stolu s masovým vrahem a nechat se poučovat o morálce? Možná by postačily odvaha a vzor Izraele. Se zločinci se prostě nejedná a neustupuje, ale bojuje! 

Ve dnech připomínky největší masové popravy civilistů v Hirošimě a Nagasaki, USA zákonem vyhlásily ekonomickou válku Ruské federaci. Vyznavači nukleárního boha tento čin masové vraždy obhajují a počítají údajné ušetřené ztráty mrtvých vojáků USA. Je to ta nejodpornější obhajoba masové vraždy na civilním obyvatelstvu. Ne vojáky či vojenské objekty, ale spící ženy a děti zahubily dvě atomové bomby. Tento ohavný čin je válečný zločin a ten si USA ponesou do konce časů. Šestého srpna 1945 dopadla na Hirošimu atomová puma. 66 000 lidí zahynulo okamžitě, dalších 150 000 na následky ozáření. Nagasaki: 60 000 zavražděných civilistů. Tak obrovská čísla počtu zavražděných civilistů vezmou zdravě uvažujícímu jedinci slova a zanechají dlouhé ticho na přemýšlení. 

Jaká bude politická reakce na novou ekonomickou situaci a migraci v celé EU? Vše, co bude důležité, se politici odváží sdělit až po volbách. Až budou opět zvoleni, až se opět usadí a začnou vládnout. Poté se s klidem prosadí, co bude nadiktováno. Slibem nezarmoutíš – bude společné volební heslo. Je to pro politiky velmi těžké a vyčerpávající, musí vlastním lidem slibovat nebe na zemi a přitom vědět, že se tak nikdy nestane. Naděje, že jim dojde, že opět začínají překážet a jsou omezující brzdou lidské svobody a kreativity svobodného uvažování, pohasíná. 

43 komentářů :

 1. Ruská federace určitě kapitulovat nebude to by nejdřív musely vyhladit celý národ. Poslední odstavec si pořádně přečtěte máme před volbami. Vítači z čssd slibují 40000 průměrnou mzdu například.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko je zemí s relativně řídkou hustotou osídlení. Jeho půda je úrodnější, než jakákoliv jiná. Nabízí ty nejpříhodnější podmínky pro pěstování všech druhů obilovin, ovoce a rostlin. Rusko má ohromné pastviny a téměř nevyčerpatelné lesy. Má ty nejbohatší naleziště zlata, stříbra, platiny, železné rudy, mědi, niklu, manganu a všech ostatních kovů, nemluvě o ropě a zemním plynu. Nebýt židokomunistického systému jehož je putlerismus smutným dědicem, tak se ruská populace mohla již dlouho těšit z té nejvyšší životní úrovně na světě. Není to nedostatek přírodních zdrojů, co tlačí Rusko k dobyvačné expanzi. Od doby invaze Mongolů lidstvo nečelilo tak odhodlané a naprosté aspiraci na neomezenou světovou nadvládu. V každé zemi putlerští emisaři a páté kolony fanaticky pracují na připojení k "ruskému světu" ... a tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Vymazat
  2. 23:55 Prázdný sud nejvíce duní...

   Vymazat
  3. Proto asi napsal K. H. Borovský: „Mám chuť dokázat, že Rusové a mutatis mutandis Poláci nejsou naši bratři, jak je jmenujeme, ale mnohem větší nepřátelé a nebezpečnější naší národnosti než Maďaři a Němci… všecko strejčkování s nimi na stranu. Sic to špatně dopadne.“
   (v listu z Moskvy svému příteli Karlu V.Zapovi, 22.květen 1844)

   Vymazat
  4. No, Anonymní 23:55, já myslím, že Rusové si dobře pamatují, jak to vypadalo v Rusku za doby Jelcina před nastoupením Putlera a těžko se budou těšit na návrat těch časů a opět otevírat náruč Západu. Navíc USA má teď dost starostí s KLDR a brzy budou asi potřebovat spoustu sil na zdolání Venezuely a na to, aby zabránily rostoucímu vlivu Ruska v Libyi. Nemluvě o Číně.

   Vymazat
  5. 2:49 Máš pravdu! Mr. Pnece to s těma komoušema přičmoudlejma musí vzít vod kredence! - https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/446275-usa-nebudou-necinne-prihlizet-deni-ve-venezuele-hrozil-pence.html

   Ale je měkkej! Prej "diplomaticky a ekonomicky tlačit"! Proč se nevyloděj jako v Panámě! Tomu autobusákovi by cela po ananasový hlavě moc slušela:)))

   Vymazat
  6. oprava: Mr.Pence ...

   Halt si budem muset na pořádnýho komoušobijce místo žvanila a komdianta ve Vajthausu ještě počkat!

   Vymazat
  7. 22:59:ty havloidní zmrde,ty jsi ani nepochopil podstatu článku!Ne Rusko,ale všichni ,kteří obchodují s Ruskem z EU a USA,na to dojedou.Rusové nedají své bohatství národům k vydrancování své vlasti,jak to udělal Jelcin.Otočí se jinam.Jenom malilinký příklad dopadů sankcí proti Rusku u nás.Máslo za pade,vybíjení krav,kuřat ,prasat,omezení rostlinné výroby,nařízení růžného odběru masa,ovoce a zeleniny,mléka atd.z EU!INSOLVENCE podniků!Jsi velký tup.

   Vymazat
  8. cssd by mohli kazdymu svymu volici darovat 1 000 naboju a kazdymu 10 kver na ty naboje. za mesic po volbach by bylo vymalovano. ja by je taky volil,s radosti a usmevem kolem hlavy. :-)))))

   Vymazat
 2. 22:59 Tohle jsi přečti ty lízači usa zadku:

  https://cz.sputniknews.com/nazory/201708145799763-vychodni-evropa-logisticke-predmosti-nato/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Juesej,maju vsetko pripravene,aby EU bola pre nich lahkou korystou.To,ze sa zradny politici EU,zapredali,usa,je vysledkom nedbaleho postoja volicov.Zatiahli nas do krvaveho,exkluzivneho spolku s menom Nato.Je skutocne na zamyslenie,ze obcania EU nepochopili,ze s ich teritoriom je pocitane,ako s bojiskom.Len,aby sa usa pripadny konflikt nedotkol.Ak by s atak stalo,muz c.1,vo svete,podla magazinu Forbes,Putin prehladil,ze sa postara,aby sa konflikt preniesol na uzemie usa.Tak len tlieskajte patolizaci juesej,ako nas zavliekaju do svojich krvavych planov!

   Vymazat
  2. Což si velice dobře uvědomují i ruští vlastenci! - http://cat-779.livejournal.com/184817.html

   Vymazat
  3. Prohlédni si dobře tyto dva obrázky stvořené přemýšlivými Rusy - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   a zde - https://content.foto.my.mail.ru/mail/el-nino73/_answers/i-820.jpg

   Jsou všeříkající ...

   Vymazat
  4. Lidice-Hirošima-Nagasaki https://www.youtube.com/watch?v=nbEkNXczyDU&t=178s

   Vymazat
 3. 22:59 14.srpna Takového blba mlátit každý den je to pako.

  OdpovědětVymazat
 4. Je to pravda! Máma vždycky říkává, proč radši Američané nehodili tu bombu na ty hnusný Číňany co házej do vařicího oleje živý zvířata, a ne dvě, ale aspoň 200! Místo aby to házeli na jediný slušný národ mezi šikmookými. Já jí tajím co Japonci prováděj s delfíny! A snažím se jí vysvětlit, že na Čínu by těch bomb tehdy museli shodit přes dva tisíce, aby to mělo nějaký význam a oni měli jen ty dvě:))) Jo kdyby to bývali Japonci tušili ...

  OdpovědětVymazat
 5. Bohužel plujeme na loďce pod špatnou vlajkou a za kormidelníka se pasoval ... chtěl jsem napsat uličník, ale zrádce je výstižnější.
  Trošku mi uniká, jak ti příznivci bratření národů vnitřně bojují s ostrými výpady proti Rusku a Rusům. Lidová moudrost říká, že nejvíce křičí Ti, co v noci lezou pod sukně, ne za účelem množení a hrátek, ale ze strachu z okolní tmy. Jen se rozední, už zase vykřikují ta naučená hesla, o kterých zase tolik nepřemýšlí ....
  ABC

  OdpovědětVymazat
 6. "PROPRACOVANÝ SYSTÉM KONTROLY MOCI"

  Seznamte se - Vincent Pribula, kandidát ANO 2011 v pardubickém kraji:

  Motto:
  Jediná efektivní cesta pro zlepšení kvality života společnosti, jedince, je kritické myšlení. Zavést propracovanější systém kontroly moci, zdrojů a altruisticky potrestat parazity. Společnost, stát musí mít pod kontrolou své úspěšné psychopaty, aby úspěšní psychopati neměli pod kontrolou stát. Jejich alfou a omegou je moc a peníze. Jsou pevně ukotveni v makro i mikro úrovni řídících procesů, nejvyšších mocenských i ekonomických špiček. ANO nabízí PROPRACOVANÝ SYSTÉM KONTROLY MOCI a ten plně podporuji mou účastí do krajských voleb. Zastavme je, dejme šanci lepším lidem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:26 S těmi psychopaty (přesněji sociopaty) má Pribula pravdu. Nejdříve by se jich ale muselo zbavit ANO, má jich nemálo i ve svých řadách. Pak by se dalo toto prohlášení brát vážně.

   Vymazat
 7. Co se týče NK, 11/8 Putin prohlásil ze Korea žádné jaderné zbraně nemá. Hysterie kolem Koreje je přesně to samé jako před napadením Iráku, Libye, Syrie.
  According to Mr. Putin, it's "the same thing that happened in Iraq and Libya".

  Read more at: http://www.neonnettle.com/news/2532-putin-north-korea-doesn-t-have-nuclear-weapons-it-has-trillions-in-minerals
  © Neon Nettle

  OdpovědětVymazat
 8. USA jsou dnes absolutně i poměrně nejvíce zadluženým státem na světě.Jejich dluh,vůči svým věřitelům,jinakto "majitelům"zeměkoule,Čínu a Saudy nepočítaje,každý den roste a hodně.Oni však přesto neustále posilují armádu,rozšiřují svoje základny a počty vojáků ve světě.Navíc USA byly a jsou vždy pro řešení svých problémů silou,od sankcí počínaje až po válku.Bojím se,že ti co skutečně řídí USA,ne Trump,jsou již teď schopni sami sebe ochránit před jakoukoliv dnešní válkou,ato i mezi supermocnostmi a tudíž nemají před ní žádný respekt.Ke smůle nás obyčejných lidiček. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karlíku, Karlíku... Hned první věta lež jako věž. Polepši se.

   Vymazat
  2. Tak nás pouč, chytráku, jak to je.

   Vymazat
 9. Tento článek je výplod chorého mozku. Jen mě udivuje,proč takové hlouposti nevalné kvality sem dává pan David. Pane Davide jako politik jste zamoc nestál a jako redaktor je to katastrofa. Příště prosím článek,který není fikce a má reálný základ,co do pravdy. Víte jak se to říká, ó tom zadku a rybách....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento článek je naopak pravdivý a vy to víte,ale může být mnoho důvodů proč píšete opak.Ale jen si štěkejte..........Karel z Plzně

   Vymazat
  2. Re (07:10):
   Zkuste článek nekádrovat a třeba napište, co je v něm "choré".
   Jinak pro kádrování článků ba celých webových stránek už v republice jednu hybridně-hrozebnou a hodnotovou máme. A ta nespí ...
   Takže jen dublujete. Nebo jste tu za ně?
   Tož vítejte!
   Být ale jimi, za takové plky vypatlance bych vás neplatil.

   Vymazat
  3. Chorý jsi jedině ty blbe 7:10 nebo výplod který nikdo nechtěl, zachráněný potrat.

   Vymazat
 10. 7,10
  Tak si choďte na Blicí listy,Hovínka nebo Iděs,tam je těch ussackej """"pravd""""" jak když naseje!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 11. Tak tady asi nasadil soudruh Schovanec,asi fičááááka nebo nějakou plašmušku co má rozbíjet diskusi.A že se snaží,aspoň je s ním legrace. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborně už je tady ten přispěvatel,který nás kulturně obohacuje sracím kýblem a čokovopicí s hulibrkem

   Vymazat
  2. 85,20
   A čím nás obohatíš ty,demente s bipolární poruchou????
   Zase těma pindama o Putlerovi a o svělých havlobanderovských vrazích????
   Tak na to z vysoka sere i bílej tesák ty vemeno z kachny!!!!!.-)))

   Vymazat
  3. oprava: nezúčastnil (tato chyba byla už opravena i v původní tapetce!) ... irituje ...

   Vymazat
  4. 8,34 Bandera byl svině a jako svině chcípnul....totéž bohužel nelze říct o udavači a kolaborantovi Venzlovi chrchloflašce Havlovi!!!!!!

   Vymazat
  5. 12,19
   Ten ksindl a basa????
   Vždyť tam chodil maximálně na hodinu a to ještě do kanceláře bonzovat na ty """svoje kamarády disidenty"""!!!!!

   Vymazat
  6. 8:42 Rudocancy! Chcípneš leda ty užgrynadanej čechomužiku! S flaškou samohonky někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Krmelu:)

   Vymazat
 12. 7:27 oč vám jde? Já jsem nepsal nic o USA """ pravd""" jenom píšu o nesmyslným článku od Eurasia24 na NR podepsaným panem Davidem.Ten článek má pečeť autentického základu jako podobné hovadiny od jistého ministra propagandy v 3.říši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozveď trochu podrobněji! Ale to ti asi nepůjde, že?! Jen hazíš bláto na jiné, ale argumenty nemáš žádné.

   Vymazat
 13. Kdyby si USA nevyráběly nepřátele,tak co potom,nemohly by nikde válčit.S.Korej je jen záminka ,aby byly nasazení ve svých kolonii na dálném východě,Také je možné,že chtějí být nablízku Číně a Ruska i z této strany,jak už se dozvídáme,hlavně uškodit obchodním cestám Číny a J.Koreje a nejen s Ruskem,ale i s Evropou a B.V.

  OdpovědětVymazat
 14. to 22:59 a jemu podobným
  Někteří lidé jsou od přírody mdlého rozumu. Neříkám to proto jaké máš názory, máš na ně právo, ale pro tvoje vyjadřování, pro tvou sebeprezentaci. V případě války nepřežiješ stejně jako tví soukmenovci, budeš i se svou rodinou jako ti nebožáci v Nagasaki nebo Horošimě. Dobře ti tak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máme možná poslední šanci k této výměně – nemáme již právo se mýlit.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Bures-Ceska-republika-ucastnik-priprav-utocne-valky-500037

   Vymazat
 15. Od shora až dolu samý fet. A chudáci kteří se snížili s fetem "diskutovat".

  OdpovědětVymazat
 16. V každém případě by to bylo jen oddálení katastrofy na planetě Zemi. Nároky stoupají tak rychle, že jestli je dnem 2.8. od kdy se požíráme tak při současném trendu a ukradení Ruských zdrojů stejně už nezbývá moc času. Je to všechno jízda na tygru. Porušily jsme flagrantně nejdůležitější přírodní zákon ROVNOVÁHY.

  OdpovědětVymazat
 17. USA jako světový zločinec, válečník, hegemon, hlavní vývozce svě americké demokracie, ohněm a mečem, s potoky cizí krve, se řítí ke svému zdárnému konci.USA, od moci odstaveným Trumpem, vyhrožují válkou KLDR, Venezuele, Číně a přes sankce i Rusku.Od roku 46 nevyhráli jedinou.Z Vietnamu se nepoučili, z Afghánistánu a desítek dalších, také ne.Rozvrat nyní přichází zevnitř, je dobře zaděláno si zopakovat Sever proti Jihu number 2 a nejen to.Už běží i to, že se některé státy chtějí z 50 hvězdičkové vlajky z hvězd a pvuhů, odtrhnout.Boží mlýmy melou pomalu, ale jistě!!!

  OdpovědětVymazat