Reklama

.

.

pátek 11. srpna 2017

Voskovec a Werich: O bídě v sovětském Rusku (1930)

11. 8. 2017
https://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000005be2008b766400917504&idx=1.2&filename=Voskovec%20Werich%201930.mp3&r=21.32427690269898

19 komentářů :

 1. Po převratu se ještě nějakou chvíli vysílal film HEJ RUP, LIMONÁDOVÝ JOE a další nádherné filmy a pohádky než koupily a natočily ty vymejváky mozků. Mám štěstí, že je mám na kazetách a nemusím se soudit, vařit, soutěžit a perverzně obohacovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale můžete prát své osobní rodinné spory na veřejnosti v Aférách a já nevím v čem jěště. Můžete dát na veřejný pranýř ty z rodiny kteří vás serou. No a já se budu na váš účet bavit(!?) M.R.

   Vymazat
  2. 12,12 - do takových pořadů chodí jen trubky a další trubky to sledují u TV s popcornem a ani nedutají. Humus.

   Vymazat
  3. MOTROK 21 STOLETÍ souhlas též ty filmy mám na dvd a na tv se nedívám. Reklamy slabomyslný seriály telenovely soutěže propagandu jsi můžou nechat.

   Vymazat
  4. 12:35 - Souhlas! Na TV se už vůbec nedívám. Správy jsou cinknuté, reklamy hlučné, omšelé filmy a seriály jsou oprášené propadáky pro amícke IQ 80, nekonečné telenovely pro puberťáčky a soutěže jsou "výkvět" výprodeje a la USA! Fuj, divákovi je z toho jen na blití! Žádná přidaná hodnota, kvalita, mínusový žáner - vše pro přiblblé trubky s popcornem!

   Vymazat
  5. TV Spektrum občas opakuje seriál Olivera Stonea Neznámé dějiny Spojených států. Na to se podívejte , budete čučet ! Zapomenete i na popcorn .Teď zrovna běží 10. díl . VELMI POUČNÉ vážení .

   Vymazat
 2. Při kliknutí na video se mi zjeví přihlašovací formulář CENTRUM.
  Kromě youtube.com lze narazit na filmy ve výprodeji firmy www.hvezda.cz
  ,jenž funguje i v Praze (platba hotově) na Hlavním nádraží (tam jsou filmy i za deset korun).Některé filmy vedou i Levné knihy , např na Ostrava hl.n.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:11 Ten odkaz je opravdu špatně, směřuje na e-mailovou službu.

   Vymazat
  2. Nejde to spustit.

   Vymazat
 3. Neznám větší bolševickou agitku než-li jejich film "Rej rup!". (Možná by s ní mohla soutěžit divadelní hra E.F.Buriana "Pařeniště" z 50.let.). Prostě - židovská avantgarda!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím, že by to byla bolševická agitka. Ta doba prostě byla taková.
   Ale i pokud ano, k dnešní propagandě a demagogii to má daleko. Každý režim si něco natočí, napíše ke své oslavě, to je normální, je potřeba dát lidem "chléb a hry", ale to, co tu máme v současnosti, to už je hodně silná káva.
   Uvědomte si, že dřív šlo mocipánům hlavně o to, mít moc a udržet se u moci. Dnes ovšem je to jinak - ti dnešní lžipolitici škodí naší zemi ne pro svou moc, ale pro moc a zájmy někoho dalšího, jsou jen nastrčené loutky a mají za úkol naši zem zničit, zdevastovat, zaprodat ... to bych raději tisíce "bolševických" agitek, než tuhletu strašnou realitu.

   Vymazat
  2. Myslím, že ani tak nejde o bolševickou agitku, jako spíše o vzdor proti jakému si tehdejšímu prvorepublikovému Babišovi. Nevím, kdyby dnes žil Voskovec s Werichem, koho by dnes pranýřovali. Je mi to jedno, každopádně to byli vlastenci. A názor Wericha k problému Islámu byl nadčasový.

   Vymazat
  3. pán či paní 12.13 asi v životě neslyšel o hospodářské krizi ve třicátých letech a také ne o koncentrácích let 40. , kde dlel celou válku např. vynikající E.F,Burian.S antisemitským blbečkem nemá smyslu debatit.

   Vymazat
 4. všimli jste si, jaké je ticho?
  Na naší a o naší politické scéně!
  Jestlipak někteří bratři, soudruzi kapitalisté z řad sociálních polit. stran nechystají noc dlouhých nožů? samozřejmě Českému národu. Když je po třiceti létech zlodějin a zotročování Českého národa konečně odstavíte od koryt?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:53 Až tak ticho není. Už se perou. Třeba trestní stíhání Babiše a Faltýnka. To je jen další křečovitá pitomost ČSSD, jako Sobotkova demise/nedemise.

   Vymazat
 5. Cesi, bee, bee, beci cestou na jatka
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horni Dolni Momentálně jsi v ohrožení ty vaši šílenci chtějí napadnout jadernou zem KLDR. Aby nebyly jatka u vás.

   Vymazat
 6. Jo proruská propaganda,není divu že není uveden zdroj.V"boji"se hodí vše,dokonce i nahrávka,kterou"vystavili mladí komunisté"na svém webu.Schází už jen Fučíkovo v zemi,kde zítra znamená včera snad jen proto,že přes snahu propagandy se Rusko právě do těch časů vrací,že? :-)))

  OdpovědětVymazat
 7. Toz vsechno je jinak..........slonce v srdci.....howk

  OdpovědětVymazat