Reklama

.

.

čtvrtek 10. srpna 2017

Vypadá to na oranžový klientelismus a stranický byznys ČSSD!Radek Rozvoral
10.8. 2017   Rukojmí
Klientelismus jako neoficiální systém v politice založený na protekci a konexích zřejmě bují mezi členy ČSSD v Praze.Hospodářské noviny tvrdí, že někteří funkcionáři ČSSD vlastní firmy, které žijí ze zakázek pro město. Úklidové společnosti Premio Invest a Lasesmed prý nápadně často pracují pro ty pražské městské organizace, kde mají vliv sociálnědemokratičtí politici. Na veřejných zakázkách tyto dvě firmy, jejichž vlastníci jsou členy ČSSD v pražském Hloubětíně, již utržily zhruba 1,5 miliardy korun.


Tímto zjištěním vyplouvají opět na světlo světa další nekalé praktiky oranžové květiny a nám nezbývá nic jiného než na ně neustále upozorňovat, abychom mezi lidi dostali co nejvíce informací o tom, že jsou politici ČSSD stále stejní vyčůránkové a nemyslí na nic jiného, než na svůj osobní a také stranický profit.
Ti, kteří budou říkat, že se jedná o selhání jednotlivců, si sami do svých očí lžou, jelikož těch jednotlivců již byla taková řádka, ze které je patrná prohnilost celé partaje, jež pouze využívá svého politického postavení k neustálému prospěchu.
Tyto nekalé praktiky je potřeba vymýtit, aby všechny finance vybírané od občanů a firem ve formě daní a odvodů sloužily ku prospěchu všech poctivých lidí a neparazitovali na nich politici a jejich politické sekretariáty. Se všemi veřejnými financemi je proto třeba zacházet s péčí řádného hospodáře.

29 komentářů :

 1. Pane Rozvorale.
  Trefně nazváno jako "neoficiální systém". Bylo by však vhodné se také zmínit, že to není problém pouze ČSSD, ale VŠECH POLITICKÝCH STRAN.

  Připomenu jen soudruna Nečase a jeho 3 poslance, kteří se vzdali mandátu!!! Snad jako jediní v celé historii demokracie!!! Snad si nikdo nemůže myslet, že to "vzdali" kvůli svým "morálním zásadám. A to si dovolí soudruh Nečas tvrdit, že jejich hlasy nepotřeboval Asi soudruh neví, že někteří vědí, jak se hlasování počítá.

  OdpovědětVymazat
 2. Vláda a česká demokratura10. srpna 2017 16:13

  • www.novarepublika.cz/2017/05/byla-sobotkova-vlada-prospesna-lidem.html#more
  Dnešní vláda je protilidová vláda! Je hrobař české sociální demokracie a politické levice, opora islámského multikulturalismu a politických protinárodních neziskovek. U nás není demokracie, ale demokratura! Ve skutečnosti je demokratický politický systém v kolapsu, ekonomický na JIPce. Stojíme na hraně korporátní totality, jsme ve vážné mezinárodní bezpečnostní krizi, čelíme rozpadu společenské soudržnosti, nevážíme si tradiční rodiny a přirozených hodnot, nerespektujeme přirozený řád. A „naše“ vláda tyto negativní trendy vědomě akceleruje v zájmu nikým nevolených, domácích i zahraničních mocenských struktur.
  A toto se týká nejen ČSSD, ale všech dosavádních kolaborantských partají, jako ODS, KDU-ČSL, TOP09, Strany zelených, VPN...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím o jakou kolaboraci jde a s kým ty strany údajně kolaborují!

   Vymazat
  2. S korporátním fašismem.

   Vymazat
  3. Korporace jsou budoucností lidstva! Státy budou postupně odumírat - zvykejte si, soudruzi! A budou to zase jen korporace kdo vynesou lidstvo do kosmu, nejprv na oběžnou dráhu pr turistů, později celé národy na Mars a jupiterovy měsíce ... k tomu bude samozřejmě nezbytná nový člověk! Tvořivý, odborně vzdělaný, leč ukázněný a uvědomělý!

   Vymazat
  4. Blb z Marsu 8.01 - už jsi sežral svůj denní příděl prášků? Magore blbej - něco tak duševně zmrzačenýho - to svět neviděl!

   Vymazat
  5. 13:57 Jo pardon! Njn. pravda - má být "pár turistů" (myšleno pár desítek, většinou miliardářů a celebrit, ale i vědců!) a pak jsem chtěl napsat "nezbytný nový člověk" - sorry za tyto překlepy.

   Vymazat
 3. Klientelismus začal v listopadu 98, jenom nebyly zkušenosti. Teď už je to na lepší úrovni než v Německu. Stále máme co dohánět, je před námi Polsko a vrchol Okrajina. Konečná fáze všechno je moje a to co zůstalo Vaše, tak šoupejte nohama a držte klapačky nebo přez ně dostanete. Stávající politické strany je již sehraný tým a hraje nám komedii DEMOKRACIE.

  OdpovědětVymazat
 4. Už doháníme ameriku. Senátní výbor žádá o vydání Babiše. Kdyby tady Policie fungovala tak pozavírá skoro celý parlament a senát. Pracují proti státnímu zájmu.

  OdpovědětVymazat
 5. 16:50 ve vedení ČSSD kralují totální neschopové a kauza Čapí hnízdo je jenom dorazí, a takoví neskopové chtějí řídit zemi, to snad ani není možné. Asi to nemají z vlastní hlavy, ale poradili jim to dobře placení poradci ze zákulisí. ČSSD, končíme !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a teď by to ještě chtělo, aby promluvil David Rath, jak sbíral po drobkách (= miliónech) příspěvky do stranické kasy. Zatím nemluví, protože se pohybuje na svobodě a mohl by předčasně skonat.

   Vymazat
  2. MOTROK 21 STOLETÍ Asi se nic nestane kdyby babiš mluvil tak by to odskákal sobotka bakala atd.

   Vymazat
  3. To jako že Babiš má v rukávu něco na Bakalu?

   Vymazat
  4. 22:44 Samozřejmě OKD.

   Vymazat
 6. Jak dopadnou podzimní volby do PS?
  Státní Úřad statistický má, na příkaz z Bruselu připraven počítačový program (made in USA) pro tyto volby.
  Tak jak to dopadne?
  ANO ===================== 50%
  ODS ===================== 50%
  TOP09 =================== 50%
  KDU-ČSL ================= 50%
  STAROSTOVÉ ============= 50%
  ČSSD =================== 50%
  Ostatní strany a politická uskupení se do PS nedostanou. O tom je naše demokracie. A je to naše demokracie, nás pravdoláskařů a následovatelů Václava Havla.
  Zbavíme se komunistů, Okamury a jiných prznitelů evropských hodnot.
  Potom svezeme ty, kterým se volby nebudou líbit, na některý stadion (svezeme je z celé republiky) a tam je podle Pinnochetova vzoru zlikvidujeme.
  Leoš Hubert

  OdpovědětVymazat
 7. Dávno jsem pochopil, proč socani jsou rození antikomunisté a v žádném případě by s komunisty nechtěli vládnout. Za komunistů by si takto hrabat domů nemohli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přece socdemáci nejsou blbí, kdo by chtěl vzít si k sobě do vlády komouše, no né?

   Vymazat
  2. 20:36 - no jo no, za komunistů jsme holt kradli všichni...

   Vymazat
  3. 21:40 Každej si ukradl jen něco, co potřeboval k slušnýmu životu. Dnes si pár hajzlů ukradne celý fabriky, který k normálnímu životu nikdo vlastnit nepotřebuje ...

   Vymazat
  4. Co to tady žvaníte? Socani? To je přece samej bejvalej komouš! ODS a ČSSD - to byly první dvě strany, které se vymačkaly z OF ( občanské fórum) tam nalezli všichni komouši - ÚPLNĚ VŠICHNI! Jen se rozdělili na pravici a levici, aby to vypadalo přesvědčivě, jako první si odsouhlasili své vysoké vyžerácké platy, a začaly s rozkrádáním majetku státu! Zdivočelá sebranka, která 40 let nesměla mít majetek, přímo slintala nedočkavostí, aby z nich byli pracháči! Zakomplexovaní, uslintaní ubožáčkové z panelákových králíkáren, prošli Pionýrem i Svazem mládeže - toužili co nejrychleji po luxusních sídlech, auťáku, a penězích. Za svoje působení v KSČ se domohli jako první jen bytů, ledniček, televizorů, automatických praček, myček nádobí, pak barevných televizorů, videí, luxusních potravin z prodejen ESO, a značkových hadrů z Túzu (každej si vydržoval svýho veksla, a přitom je "trestně" stíhali) byla to hnusná sebranka odjakživa, vždycky byli něco více. Funkce, pozice, prebendy - to byli oni. Jenže byli mezi nimi i poctivci, kteří se od toho svinstva distancovali, ti zůstali v KSČM, a proto se od začátku proti nim táhlo! Proto to plivání, mediální plivání, proto ty prasárny, proto Bohumínské usnesení, že se nesmějí podílet na vládě. Myslíte, že by jim KSČM ve vládě schválila všechny ty prasečí zákony a špinavou privatizaci? Ale ještě více je sral Sládek a jeho republikáni, ty odrovnali nejdříve. Od doby, kdy si uspořádali převrat, až dosud se chovají jako nadlidi - dobytek, prasata, kurvy.

   Vymazat
  5. 14:10 Njn. A proč by vlastně nemohli mít ty všecky věci jako vole? Já to taky tak chtěl a vím že sem to řek kontrášoj u výslechu a von jen kroutil hlavou - komouš starej (prej měl dělnickej původ!) - a prej že "kdo mě takhle vychoval!" - to byli celí voni, proletáři zasraný! Závistivá lůza co nechce pochopit ani základní zákon existence jak ho formuloval klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Vymazat
 8. Toz bode to horké podzim vsichni sulini sa do sebe pustijó no a ten hajzl zrzavá a notorické agent cizi mocnosti zalozil na rechlo ACH JO zaslozí nakopat do riti a vodsonot do Rajcho.......hajzj nezdárná......slonce v srdci....howk

  OdpovědětVymazat
 9. V říjnových volbách půjde o poslední šanci k nápravě, ale hlavně o to, jestli přežijeme jako národ či nikoliv v důsledku řízené a cílené invaze muslimů a afrických obohacovačů kultury do Evropy, pod vedením EU. Žádná z doposud vládnoucích klak nikdy nebude mít odvahu, ani zájem, postavit se za národ proti EU, tak jako Poláci nebo Maďaři. Proto při rozhodování koho volit je nutno si položit otázku, jak se strana/politik staví k otázce imigrace. Toto je úplně zásadní, ostatní je podružné. Doposud jediná strana, která se proti imigraci konzistentně a dlouhodobě staví, je SPD. Ostatní se snaží chytit vítr a obalamutit voliče, ale po volbách to bude jinak. Volba SPD je naše poslední šance, příští volby už se taky nemusejí konat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nežvaňte tady o migraci voni 7. 25 - co do všeho melete o migraci? Jste zakomplexovanej! Že byste se až tak bál? Jaký že jsme národ? My jsme ještě nějaký národ? Taky chodí váš vnuk potetovanej jak hotentotskej náčelník, ostříhanej na shreka, odrbaný hadry, prostě kašpar a´la USA?Jak chodí holky -ani nemluvím! Jako kurvy po San Franciscu, mluvěj jak čuňata, vypatlaní pitomci s dráty v uších. To že je český národ? Vždyť se to jmenuje Arnold, Patrik, Brad, ženský si przní příjmení, kde je nějakej Vašek nebo Pepík? To taky zavinili migranti, tenhle příšerný úpadek češství, kdy se mladí parchanti stydí za svůj český původ? Přestaňte krafat ty blbiny, volby už nerozhodnou nic, leda že by zde nastal převrat, a pořádně masakrovatej! To víte "západ" si jen tak nenechá utéci svoji zlatou žílu, když jsme mu ji sami nabídli k věčnýmu cucání. Český cecek od poctivě pracujících lidí, kteří mají hovno,parazitům, kteří ho vycucávají, a mají se královsky. Co tady pořád kdo žvaní o migrantech? My živíme naši vlastní hnědou verbež, a ti vám nevadí?

   Vymazat
  2. ŽÁDNÁ POSLEDNÍ ŠANCE!!!
   POSLEDNÍ ŠANCE JE TO PRO JYRKU, BOHUŠE, AUTYSTU, ˇIČKO HAJNÝHO A JEHO PYTLÁKA, a další pederasty a pedo socialisty.
   Oni vědí, že skončili, jen se pořád nemohou dovtípit, která větev a která lucerna je čeká, za těch třicet roků vyhlazování a zotročování Českého národa je čeká!
   JE NA VÁS, JESTLI OPĚT ZVOLÍTE MAFIE nebo JE JEDNOU PROVŽDY POŠLETE KAM PATŘÍ!!!

   Vymazat
 10. ČSSD je dobře vydíratelná strany, protože musí za jakoukoliv cenu schrastit 338 miliónů korun na zaplacení dluhů z kauzy Altner. Víte, kolik by bylo potřeba Rathových krabic s vínem, aby to dala dohromady ? Proto má Babiš smůlu kvůli lithiu - viz: http://aeronet.cz/news/jde-po-babisovi-lithiova-lobby-babis-vyzval-aby-tezba-zustala-v-rukou-statu-zatimco-cssd-je-pro-privatizaci-a-najednou-par-dni-po-jeho-vyzve-prichazi-ke-slovu-opet-policejni-plukovnici/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tydle rodinný záležitosti si vyřeš se svými chovanci v lihovém domě

   Vymazat
 11. všimli jste si, jaké je ticho?
  Na naší a o naší politické scéně!
  Jestlipak někteří bratři, soudruzi kapitalisté z řad sociálních polit. stran nechystají noc dlouhých nožů? samozřejmě Českému národu. Když je po třiceti létech zlodějin a zotročování Českého národa konečně odstavíte od koryt?

  OdpovědětVymazat
 12. Nemyslim, ze by na tom "samo o sobě" bylo cokoliv spatneho. Kdybych byl "verejny spravce" Zastupitel, asi bych take pridelil zakazku proverenym "znamym".
  Otazka ovsem je:
  - delaji to ty firmy spatne?
  - delaji to prilis draho?

  Pokud ano a Zastupitele kryji sve kamarady, pak teprve by to bylo spatne, a to ovsem nehlede na "barvy"...

  OdpovědětVymazat