Reklama

neděle 27. srpna 2017

Washington doporučil Kyjevu, aby opustil myšlenku na znovuzískání jaderných zbraní. Ministerstvo zahraničí USA konstatovalo nepřipravenost Ukrajiny pro vstup do NATO


27. 8. 2017   zdroj a zdroj
Zvláštní vyslanec ministerstva zahraničí USA na Ukrajině Kurt Volker řekl, že Kyjev by se neměl pokoušet o znovuzískání jaderných zbraní. Prohlásil to ve vysílání televizního kanálu Prjamoj. Dodal také, že zřeknutí se ukrajinského vedení jaderných zbraní v roce 1994 byl správný krok. "Pokud by se Ukrajina nepřipojila k zemím, které se zřekly jaderných zbraní, nebylo by to dobré řešení. Nemyslím si, že jaderné zbraně by byly pro Ukrajinu něčím pozitivním. Nechtěl bych, aby Ukrajina tento proces znovu oživovala", řekl Volker.


Ministerstvo zahraničí USA konstatovalo nepřipravenost Ukrajiny pro vstup do NATO

Zvláštní vyslanec ministerstva zahraničí USA pro Ukrajinu Kurt Volker soudí, že Ukrajina není ve svém současném stavu připravena pro vstup do NATO. Řekl to ve vysílání televizního kanálu Prjamoj.

Poznamenal, že ani Severoatlantická aliance není zatím připravena přijmout Ukrajinu za svého člena. Volker připomněl, že příprava státu pro vstup do NATO vyžaduje hodně času.

Volker také dodal, že rozhodnutí o vstupu Ukrajiny do aliance musí být přijato v Kyjevě. "USA, EU, Rusko, ti všichni si musí uvědomit, že Ukrajina je nezávislá země a že nikdo nemůže říci, kdy se Ukrajina stane členem NATO, je to zcela na rozhodnutí Ukrajiny", řekl.

Na začátku července předseda Rady Andrej Parubij připustil, že Ukrajina by se mohla "nečekaně rychle" stát členem Severoatlantické aliance. Podle něj musí Kyjev učinit všechno možné pro to, aby přivedl k roku 2020 sektor bezpečnosti ke standardům organizace.

V únoru prezident Ukrajiny Petr Porošenko potvrdil svůj záměr provést v zemi referendum ohledně vstupu do NATO. V prosinci roku 2015 již nazval členství v EU a NATO hlavním cílem Kyjeva.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Bude stacit, kdyz se SS-Teroriste na Ukrajine usadi!!! Jako "nastupni misto" k agresi proti Rusku, to bude dobry!!! Doufam, ze SS i SA dostanou "po tlame"!! Komediant Stropnicky, Langsadlova, Kalousek a dalsi "gejziry moudrosti" mohou tahnout do PRVNI LINIE!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zločinecké USA!27. srpna 2017 22:14

   USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváči, mezinárodní teroristy, kurvitka a lháři v dějinách lidstva. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy vládla na Zemi. Potlačuje svobodu a demokracii, kde se jen dá. USA stvořily erorismus požírající svět. USA nepřinášejí světu nic kromě zkázy. Američané nemají tušení, co válka je. Občanská válka let 1861-1865 byla na jejich pevnině poslední. Válka je však to, co USA dopřávají jiným. Jsou jedinou zemí, která použila jaderné zbraně proti lidským bytostem, a poté zničily bezpočet vlád, z nichž mnoho byly demokraciemi, a zničily celé společnosti – milion mrtvých v Iráku je jen zlomkem v porovnání s masakrem v Indočíně, který prezident Reagan nazval „vznešenou věcí“ a prezident Obama jej zhodnotil jako tragédii „vyjímečných“. A nemluvil o Vietnamcích.
   Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – obětuje na oltář americké hegemonie.
   Čtvrtou světovou válku rozpoutali západní vládci na jaře 1999 útokem na zbytek Jugoslávie. To byla první operace této války. Byla užita taktika i strategie tajné informační války při destrukci Sovětského svazu s použitím prvků tradiční války. Okupace Kosova umožnila vytvoření mohutné základny NATO a USA na Balkáně. S její pomocí je možno destabilizovat celý Balkán a celou Jižní Evropu.
   Když se americký lid chce rehabilitovat v očích široké světové veřejnosti, je načase aby:
   • si to uvědomil a ukončil všechny své války,
   • odstavil od moci tu svou vládnoucí válkychtivou elitu,
   • zavedl skutečnou lidovou demokracii,
   • začal spolupracovat a obchodovat s jinými státy na základě obecně platných mezinárodních principů.
   Ruský medvěd + Čínský drak:
   Když USA a Evropa zaútočí na Rusko (nebo Čínu), bude to útok sebevražedný, až se nám panenky přetočí.
   A my budeme na straně poražených!

   Smazat
 2. Samozrejme "strategicka lez" jako vzdy neb neco jineho se rika verejne a neco jineho v Pentagonu coz preblekota verejne Nejvyssi.Co na to Horni z Hovnolulova ?

  OdpovědětSmazat
 3. Co je to tam na obrázku za zmanipulované kačenky?
  Děvčata jste tragicky směšná.
  j

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou jen 2 slepice z poloviny lidstva draha Vlastovko .Kdyz nepislaji do fistule tak blekotaji blbosti a nebo nosi transparenty co jim muz a do ruky chamtive .
   PS jak ti jede to stokrdle mila sestro??
   Nezadrelo se ? To ja mam obavy neb pri narocnem uzivani stokrdlete se nekdy pochroumaji loziska a musi se vymenit
   Zdravi Kuku retarded vr
   Nick mamm nekdy takovy nekdy makovy

   Smazat
  2. 21:37 je kradák nicků a sexuální loudil.

   Smazat
  3. pp-cili pouzite pici

   Smazat
 4. Boože, co ta dlouhá léta od války udělala s lidmi. Hlavně s těmi mladými blbečky a i s mnohými z poválečné generace.
  Ti, co je vlastně zachránili před vyhubením jsou zatracování a ti co se chystali vyhubit, oslavování.
  Dneska už dost často slyšíme, že než Stalin, tak raději Hitler.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:37 Ano komunismu se bojí jako čert kříže proto fašouni v uk bourají sochy.

   Smazat
 5. Ahoj. Jsem poveren informovat vas. 9.8. tohoto roku doslo k vasemu hackerskemu utoku na Zastupce vesmirnych civilizaci na Zemi a on byl prinucen neusilovat o obnoveni sveho internetoveho pripojeni. Stalo se tak okamzite po jeho prispevku tady, ktry byl v nesouladu s oficialnimi tvrzenimi USA. Sledujete nejvetsi prirodni katastrofu v dejinach Texasu. Neexistuji jen jaderne zbrane, proti ktrym se muzete branit. Muzete se i nedokazat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrovna nas napadlo, ze ten Houston ma neco hodne spolecneho s vesmirem. BUDEME RADI, POKUD I VY BUDETE MYSLET.

   Smazat
  2. Vesmirne civilisace obletavaji nasi sisatou civilisaci a sleduji ji v kruzich kvadrataickych do elipsy Jsou pripraveny zakrocit a zakroocit proti odpurcum Trumpa a Kushnera Ml a jeho dcery Ausuluy hlavni senior adviser bileho domu zdravi sledovac Kuku vr retarded

   Smazat
  3. Vesmírná slepice, ty máš dost, ale je na tobě vidět, že jsi se místo léků tlumících domohl léků povzbuzujících.

   Smazat
 6. To co provádí USA na Ukrajině je v podstatě mezinárodní terorismus. Banda fašounů, která tam teď terorizuje obyvatelstvo, nejsou nic jiného než teroristi, které je třeba zničit stejně jako Islámský stát.
  Rusové by měli zavést plošné bombardování ukrajinských teroristů jako v Sýrii.

  OdpovědětSmazat
 7. Zase mi to mazou zas a zas .Jak je tam zminka o 3 risi a jejim Vudci hned to je v tahu.Co ja s enatukam a Venca co ma ten problem s tou pihou a (to jeste nechci byt indiskretni ) i jinde si neda pokoj Ja ale podam soudni ponuku pro poruseni zakona o svobodnem projevu neb jsme na internetu kde muzeme svobodne Vaclave Dvoraku ,ty jeden ..ku se vyjadrovatoi k otazkam zde nadhozenym spisovatelem tim ci onim
  Kukuruku vr retaeded

  OdpovědětSmazat
 8. 22:00
  Oni se nebojí jen komunismu a taky bourají sochy, tentokráte v USA, které kráčí směle rovnou do pr.ele.

  http://www.zvedavec.org/komentare/2017/08/7358-strhavani-pamatniku-je-priznakem-americke-sebevrazdy.htm

  OdpovědětSmazat
 9. Kdyby bourali sochy Onany a Křovího ml.bylo by to záslužná práce,ale ničit památník generála Lee.....to už musí být místní sluníčkáři úplně vychlastaný a koupený za třicet sříbrných!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.