Reklama

.

.

úterý 22. srpna 2017

Za pět let prý budou migranti z Afriky bojovat o vládu v Evropě s migranty z Blízkého východu


Darja Aslamovová
22. 8. 2017
(Pokračování textu publikovaného ZDE)
Darja také navštívila středisko pro uprchlíky v Katánii. Vyrábějí zde přírodní mýdlo z olivového oleje a místních rostlin, učí se šít oděvy a tašky, vyrábějí papírové ozdoby. Vypadají, že mají více než dvacet let, i když svorně tvrdí, že jim ještě není osmnáct. Neplnoletost je do jisté míry chrání. Nemají dokumenty. Údajně připluli z Gambie, Nigérie a Ghany. Družstvo vedou – jak Darja říká – skuteční entuziasté, Rodolfo Ungeri a Julie, emigrantka z Ukrajiny. Oba si dělají starosti o to, co s jejich chovanci bude za několik měsíců, kdy dovrší plnoletost a budou muset komunitu opustit. Bez dokumentů nezískají zaměstnání a pošlou je do sicilského tábora pro uprchlíky Cara Mineo, který i média označují za skutečný koncentrační tábor.Bylo proti němu již několikrát zahájeno trestní řízení, ale soudní proces je v nedohlednu. Italka Eleonora, aktivistka Defend Europe, řekla Darje, že tábor je kontrolován mafiózními klany, kterým stát platí 35 euro za člověka na den, tj. 1050 euro za měsíc. Při 50 migrantech i sebemenších nákladech získají 10 000 euro čistého zisku za měsíc. A v táboře je několik tisíc migrantů, ale jejich přesný počet prý nikdo nezná. Novináře tam nepouštějí. Ukrajinka Julie říká, že tam žijí i roky, že tábor je izolován od okolního světa, že každé ráno uprchlíky odvážejí autobusy na pole, kde pracují až 13 hodin za 10 euro. Jsou prakticky moderními otroky. Darja si spočítala, že čistý zisk z takového tábora může činit až 6 milionů euro za měsíc.

Darja dále hovořila s messinským politikem Ninem Beninatim, který se rozhořčoval nad nezaměstnaností v Itálii, která činí 22 %, z mladých je 40 % nezaměstnaných. Angelo Attaguile je politik hnutí Noi con Salvini, což je větev patriotické Severní ligy. Řekl Darje, že nelegální migrace s sebou nese celou řadu dalších problémů: kriminalizaci společnosti, nemoci, zhoršení sanitárních podmínek a především rostoucí finanční prostředky pro italskou mafii. Členové mafiánských gangů vykonávají všechny pracovní činnosti v táborech, uprchlíci pro ně představují velký byznys – prý lukrativnější než prodej narkotik.

Další, s kým reportérka hovořila, Fausto Melluso, který pracuje v Palermu s běženci, uvažuje o „pozitivním ekonomickém efektu“, totiž o vytváření nových pracovních míst, protože migranti budou potřebovat učitele italštiny, psychology, příslušníky ochranky, kuchaře, uklízeče aj. Darja komentuje jeho slova tím, že tuhle „pohádku“ slyšela už v Německu, migranti budou prý potřebovat sluhy. Ti, kteří „pozitivní efekty“ obhajují, zapomínají, že by tuto obsluhu měl platit stát ze svého rozpočtu. Itálie utratí za tyto služby 5 milionů euro za rok! Vytáhne je z kapes platičů daní…

Když se Fausto rozohňuje nad „charitativní“ činností mez. nevládních organizací, které „ušlechtile“ zachraňují běžence z vod Středozemního moře, uvádí Darja, že v Rusku pracují statisíce pracovních migrantů, kteří mají platné dokumenty. Na rozdíl od Afričanů. Fausta tento fakt velice překvapil. Darja dále připomíná, že italská vláda už dávno zpracovala „kodex chování mezinárodních nevládních organizací“, který jim zakazuje vplouvat do teritoriálních vod Lybie a mít kontakty s kontrabandisty. Několik z nich, kupř. „Lékaři bez hranic“, ho odmítli podepsat. Nedávno se v Itálii rozhořel skandál: vláda publikovala fotografie dokazující, že loď Juventa, patřící německé Jugend Rettet (v překladu – Mládí zachraňuje, pozn. překl.), připlula přímo k lybijským břehům a přijala lidské „zboží“.

Proslulá operní pěvkyně, Irina Pererva, která se na Sicílii přivdala, Darje zdůraznila, že připlouvající jsou doslova negramotní, komunikují pouze nářečím svého kmene. Jsou, podle její přítelkyně, učitelky italštiny, nevzdělavatelní, protože nechápou ani smysl jakýchsi klikyháků na papíře. Nemají žádná povolání. Irina se domnívá, že migrace je důsledkem zničení suverénních národních států, tedy Lybie a Iráku. Nemálo Italů vzpomíná s nostalgií na Kaddáfího, který migrační vlnu zadržoval.

V noci se Darja vypravila do historického centra Palerma, do Ballara, nyní africké čtvrti. Ve dne zde funguje malebný trh, v noci obchod s narkotiky turistům. Darja nemá žádnou tašku ani dokumenty, v kapse pouze 20 euro a malou kameru. Znásilnění jí nehrozí – na rozdíl od Kolína nad Rýnem. Mafie – jak jí řekli znalci – varovala Afričany, že se nesmí dotknout bílých žen. Oloupit je mohou, znásilnit ne. V opačném případě vykastrují nejen násilníka, ale i několik jeho druhů – pro jistotu.

V pouliční kavárně, kde není vidět bělocha, si k ní přisedl mladý černoch, představil se jako Baako z Nigérie a nabídl jí vynikající kokain a heroin. Sám kouří marihuanu. Po námitce Darji, že muslim se nemá zabývat prodejem narkotik, říká, že v Nigérii je mnoho křesťanů, on že je katolík. V Itálii žije už 8 let – bez dokumentů. Na dotaz Darji, proč v jeho čtvrti nejsou bílí, říká, že Itálie je Afrika, a vždy jí byla. V místních kostelech vystavují černé madony s africkými rysy. Budoucností je prý černá Sicílie. Baako zavádí řeč i na dívky. Chtěl mít bílou přítelkyni, ale ony černými opovrhují. Ovšem chlapíci z nevládních organizací jim slibují tolik černých dívek, kolik budou chtít. Až se ožení a bude mít rodinu, může se přestěhovat do Rakouska nebo Německa.

Předpověděl, že za deset-patnáct let vzplane velká bitva o Evropu – mezi Afričany a Araby. Bílí ať platí své dluhy, protože vysáli veškerou krev z Afriky, kde nyní čeká třicet milionů lidí na lodi, aby se přestěhovali do Evropy.

V dalším textu nazvaném Teroristé už nechtějí umírat se Darja zabývá nedávným barcelonským atentátem – podle ní skutečným atentátem, což nelze popřít, jako to udělaly před několika dny francouzské úřady, když řidič auta zničil pizzerii a zabil dítě. Přiznaly „záměrný čin“, ale „bez stop terorismu“. Evropská policie dostala tvrdý příkaz: popírat terorismus. Na vině musí být momentální duševní indispozice zločince, kupř. to, že vstal špatnou nohou z postele, pohádal se se ženou atd. V žádném případě neuvádět národnost.

Jako žurnalista pracující na atentátu v Nice Darja konstatuje, že „automobilový teror“ nejenže nabývá na populárnosti, ale doslova nabírá na obrátkách. Teroristé už nechtějí umírat za slov „Allah akbar“, ale buď prchají za hranice, nebo se okamžitě vzdají úřadům, odsedí si nějaký trest a poté je pustí za dobré chování, nebo bojují až do konce. Bojovat s nimi pomocí betonových bloků prý není rentabilní, všechny ulice nelze zablokovat. Darja připomíná, že v Rusku se s nimi „nemazlí“: speciální služby zneškodnily další bandu. Teroristé nemají žádná práva.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Alena Mikulášková
Převzato ze serverů: https://www.kp.ru/daily/26717/3743141/ a www.kp.ru/daily/26719/3745027/

23 komentářů :

 1. Zcela přesné.Evropa se neumí nebo nechce bránit.Až zjistí se se bránit musí,už bude pozdě jako například to pozdě zjistili v Libanonu nebo v Kosovu.Dnes tam jsou jinověrci druhořadí občané,postihovaní finančně i fyzicky. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karel z Plzně Máme poslední šanci s tím něco udělat. Na Slovensku se fico přihlásil k tvrdému jádru eu. A v tv joj reportáž jak chyběj pracovníci a že budou brát cizince to znamená migranty. Když tady nedopadnou dobře volby udělají to i u nás.

   Vymazat
 2. Už před nějakým časem jsem jinde psal, že migrace může také dopadnout tak, že kdo přežije, bude utíkat do jejich původních vylidněných zemí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo do Ruska. Lidé chtějí být třeba chudí - ale živí!!! A to nám Rusko může garantovat. Rusko zbohatne, Evropa zchudne.

   Vymazat
  2. Nevěřím, že migranti z Afriky bez bílých v zimě přežijí, pokud státy krachnou. Nemají šanci sami o sobě, Romové jsou tu po staletí a živili se zlodějinou, i dnes mají kratší život a to nepracují, tedy většinou, prostředky mají zajištěné. Afrika vylidněná není, jejich ženy tam zůstaly a rodí vesele dál.

   Vymazat
  3. 2211
   Dodávám:
   Jakmile běloši opustí město, druhý den nejde elektřina a neteče voda, budovy vychládají. Další průběh můžete odhadnout.

   Vymazat
 3. Tak to začíná vypadat, že zažijeme opakovaně situaci O nás bez nás. Rozporcují si nás asiaté s afričany a my jako vždycky dostaneme na frak.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak jsem dlouho přemýšlel o tom, proč ti kluci umounění, žijící v relativním blahobytu, většinou na podporách a v péči hostitelského státu, dělají takový brajgl.
  Tento článek mě v tom podpořil a tak vyslovuji hypotézu:
  "Zdejší už částečně usazení čmoudíci, nechtějí další příval imigrantů, bojí se že budou při tomto trendu neustaleho zachraňování tonoucích a jinak příchozích, časem vypuzeni všichni. Proto svými činy vybízejí Merkelovou, která se jako nedá zastrašit, aby změnili svou politiku. Evropští čmoudi nejsou zas tak blbí, aby si nemysleli že to tak dále nepůjde, změní se režimy a půjdou všichni a to silou tam, kde patří".
  p.s. Nejsem rasista, nějaké společenské zpestření není na škodu, jenže co je moc to je příliš. Agresívní západ sice této věci silně pomohl, ale těch obětí je přece nějak moc.
  Altman

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jó, altmane, něco na tom je...

   Sleduju hodně německé stránky, především welt.de
   a zdf.de
   a není dne, aby tam nebyl článek o opětných
   bitkách vetřelců, většinou mezi Afghánci a Syřany.
   K tomu přibývají další z celé Afriky, nejen často uváděná Lýbie, ale Eritrea,Senegal,Gambie,

   prostě supr guláš, kde se tyto ingredience navzájem nenávidí a bojují o dominanci.

   Na blbé stádo, indoktrinované Němce, dojde taky...

   Ze srdce přeji těm našim vítačům, aby se podívali jen kousek za hranice, např. do německého Hofu,
   kde se v parcích povalují skupiny Afričanů se
   svéráznými hygienickými návyky, po chodnících se promenádují další čmoudi odjinud a k tomu samý šátek...
   Místní se jim maximálně vyhýbají - doporučeno na délku předloktí a prosím pěkně nevyhledávat
   OČNÍ KONTAKT, to by mohlo být ze strany
   "nových občanů" bráno jako provokace...

   Ti z našich občanů, kteří vidí v migrantech jen ubohé uprchlíky, protože jsou odkázáni na to,co jim lžibedna ČT naservíruje,
   by se měli urychleně spojit s firmou "Na zážitky" a okusit obohacování cizí kulturou
   na vlastní oči !
   Věřte mi, stojí to za to...

   (Jdu kolem)

   Vymazat
  2. Ale to nic není !
   Já jsem byl před 14 dny v Drážďanech
   a v jistých částech jsem si připadal jak v Africe.Vidět je, jak bez ostychu močí a kadí přímo u chodníku je zážitek.
   Kdo nebyl tak rok,dva v Německu,bude nyní tak trochu šokován...

   Tohle tady taky chceme ?!
   Nestačí nám naši cikáni ?!

   Vymazat
  3. OČNÍ KONTAKT...hm to se nedoporučuje ani u zvířat.

   Vymazat
  4. u psů je oční kontakt v pohodě, dokonce se můžete i usmát a ukázat zuby, socializovaný pes se usměje taky a zavrtí ocasem, usmát se třeba na gorilu bych si ovšem netroufl, a to k nám má mnohem blíž

   Vymazat
 5. Držme palce Rusku. Totiž pokud si udrží Sibiř i proti Číně, bude tam pro evropské osadníky pořád prostor. Neřkuli pro Slovany, kteří něco umějí. Takový Altajský kraj, to je nádhera.

  OdpovědětVymazat
 6. „Wir schaffen das!“, mrcha.

  OdpovědětVymazat
 7. ......Budou bojovat mezi sebou nejen o vládu nad Evropou,ale i o bílé otroky!To aby bylo zcela jasno!

  Pavel Beran

  OdpovědětVymazat
 8. Pročítám tady různé články a diskuze a hledám nějaký pevný bod a vysvětlení co se skutečně děje a hlavně co se bude dít.Bohužel nic kloudného nenacházím, snad je potvrzení toho, že svět jako takový se zbláznil a usiluje o sama sebe zničení.Bohužel v celé živočišné říši není jediný druh kromě člověka, který by se takko "hloupě" choval.Všichni kromě člověka mají v sobě zakódovaný a uplatňovaný silný pud sebezáchovy. Jediný člověk se nějak tomu stvořiteli nepovedl, od svého stvoření jej provází jeho vlastní maléry,touha po krvi i když se jí neživí, touha po zlaťácích i když si je po smrti sebou nikam nevezme.Bohužel člověk je tvor tak namyšlený, že vůbec nepřipustí, že vše na co šáhne časem zkurví - promiňte mi to slovo, ale nenacházím výstižnější vyjádření.

  OdpovědětVymazat
 9. Vše slouží kapitálu a kdo o tom pochybuje tak zůstal najivní už od cinkání 89. Jen totální zvrhlý parazit může nevěřit že jde o kapitál od toho KAPITALISMUS, který v současnosti přechází do stádia BANDITIZMU z cílem totálně snížit stav obyvatel planety ZEMĚ. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,
   vypadá to, že jde opravdu o snížení počtu obyvatelstva. nejde to přes rozum, vždyť vidíme, kdo se nejvíce rozmnožuje svět fakt neobohatí, tak se vymyslela násilná forma a tu právě začínáme na vlastní kůži zažívat.
   Sims.

   Vymazat
 10. Narazil jsem v diskuzi několikrát na úvahu, proč se migrace děje, i když je nepochopitelná.
  Nepochopitelná je, pokud se na migraci díváme s pozice původního obyvatelstva. Pro stát platí bezpečnostní pravidla, která platila v historii vždy. Pravidla přežití.
  Sdělovací prostředky na nás chrlí spoustu nesmyslů, polopravd a manipulací na mnohá témata. Zamysleme se. Pustíte si zcela neznámého do bytu na noc?? Možná ano, ale riziko, že budete minimálně okradeni prudce vzroste. Možná se v 80% nic nestane, ale co Ti zbývající? Jaká bude jejich zkušenost??
  Proč si zamykáte auto? Proč byt??
  Stát = Vy je ve stejné situaci. Proč se hlídali hranice? Proč jsou obyvatelé vybaveni doklady?
  Existuje poměr mezi původním obyvatelstvem a nově příchozími (minoritou), vyjadřující riziko nestability ve společnosti, způsobené zvyšujícími se nároky minority. Jsme ochotni udělat pokus a hledat hodnotu, kdy začnou nepokoje?
  ABC

  OdpovědětVymazat
 11. Samozřejmě ano pane ABC, proto i přes výhrady zato co řekl Merkelové "Když i pozvete hosty, tak je neposíláte k sousedům" dám hlas ZEMANOVI a v současnosti se mu ani jeden kandidující intelektuálně nevyrovná. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
 12. Místo aby na arabaše amíci házeli bomby, měli jim házet prezervativy, pornočasáky a hlavně nějaké pamlsky s antikoncepci.

  OdpovědětVymazat
 13. No jo, ale to by museli znát i číst!

  OdpovědětVymazat