Reklama

.

.

sobota 19. srpna 2017

Začala ve Spojených státech barevná revoluce?

Jaromír Bradávka 
19.8.2017 Rukojmí

Motto: „Víte, proč v USA nemůže vypuknout barevná revoluce? Protože tam nemají US ambasádu...“

Tak tenhle otřepaný vtip už neplatí. Události v Charlottesville jsou toho důkazem. Ve skutečnosti jsou však změny světové politiky mnohem staršího data. Pro lepší pochopení a přehlednost začneme světovou finanční krizí v r. 2008. Ta ukázala v plné nahotě dvě věci: USA nejsou už tak silné a sebejisté, jak se tváří a jak si samy myslí a zbytek světa (kromě Evropy) není na nich až tolik závislý, jak tomu bylo ještě k na přelomu tisíciletí.


Dalším přelomovým momentem byl brexit. Ten jasně ukázal, že lidé ještě dokáží otočit kolem dějin jinam, než si jejich „elity“ přejí.

Třetím momentem byla kandidatura a následné vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách. Od toho okamžiku bylo zřejmé, že vývoj světa nejen přechází do další fáze, ale také se notně komplikuje. Za ty komplikace můžou zejména „zastánci starých pořádků“, kteří se nechtějí vzdát svých pozic v politice, ekonomice a ovládání USA i celého světa.

Někteří analytici vnímali a popisovali signály přicházejících změn dlouho dopředu, ale nikdo jim nevěřil. Dnes už je zřejmé, že změny probíhají, ale americké i evropské elity je ignorují nebo vykládají po svém a ve svůj prospěch. Nikdo není ochoten si připustit, že svět se mění, rychlost změn narůstá a rozklad donedávna největší světové velmoci fakticky začal. Navíc se Spojeným státům jako bumerang vrací postupně vše, čím dlouhá desetiletí „oblažovaly“ svět. Rasové, náboženské a sociální nepokoje, demonstrace proti vládě, odmítání výsledků demokratických voleb, změna režimu a další oblíbené „nástroje“ prosazování vlastních zájmů pod hlavičkou „boje za demokracii a lidská práva“ se teď obracejí proti nim v podobě vzpoury amerického obyvatelstva. Tamní společnost se štěpí stejně jako evropská a jednotlivé vrstvy a zájmové skupiny obracejí svou nespokojenost vůči vedení vlastní země a státní moci.

Při bourání sochy jižanského neznámého vojína jsem si vzpomněl na to, jak naši „demokratičtí“ politici před časem natřeli tank č. 23 na růžovo. Na to, jak v Polsku a na Ukrajině začali odstraňovat pomníky padlých rudoarmějců. Jak v Praze odstranili pomník maršálu Koněvovi. Jak se záměrně nemluví o válečných veteránech z východní fronty. Oslavuje se každý letec a mechanik, kteří působili u RAF, ale nemluví se o stovkách přeživších i zahynulých československých vojáků, kteří bojovali pod velením generála L. Svobody na východní frontě. (Bylo mezi nimi i několik tisíc volyňských Čechů, jejichž potomci se nedávno vrátili do vlasti svých předků ). Snažíme se „zapomenout“ na léta 1948-1989, kdy „bylo všechno špatně“ a zapomínáme přitom na přísloví, že „kdo zapomene na svou historii, bude ji nucen prožít znovu.“ A já dodám – „Kdo odvrhne a poplive svou historii, prožije ji znovu způsoben, na který už NIKDY nezapomene!“


Když to shrnu:

Amerika začala sklízet to, co v minulých desetiletích zasela. Pokud má někdo dojem, že z toho mám radost, mýlí se. Nemám radost. Mám obavy. USA jsou politicky a vojensky nejsilnější impérium v historii lidstva. Navíc mají zbraně hromadného ničení – nejen atomové, ale i chemické, biologické a jiné. Jsou schopné zničit celý kontinent během několika desítek minut a nejadernou válkou pokořit téměř jakýkoliv stát zničením důležitých administrativních, ekonomických a infrastrukturních objektů.

Zánik každého impéria vždy vyvolal chaos na jeho území i v širokém okolí, někdy dokonce ve velké části tehdy známého světa na desítky let. (Pád říše Římské a tři století temna v Evropě, přední Asii a severní Africe jsou mementem. ) Proto chápu obezřetnost světových velmocí (Ruska a Číny), které se obávají neřízeného pádu USA do občanské války, chaosu a případného rozpadu, který by přivodil celoplanetární krizi.. Už první otázka musí u každého normálně uvažujícího člověka vyvolat mrazení v zádech: Co se stane s americkými jadernými (biologickými, chemickými, atd.) zbraněmi, když se USA rozpadnou?

Jen naším politikům to vůbec nedochází. Vedou si svou kampaň za prodloužení období, kdy mohou sedět v poslaneckých či ministerských křeslech, lobovat za spřízněné podnikatele a společně s nimi dál sát ze státního struku dotace, platy a náhrady na svůj pohodlný život, z něhož se nemusí další čtyři roky nikomu zpovídat. Že jim právě ujíždí vlak, si ani nevšimnou.http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/4048-konec-dalsiho-imperia-se-blizi-cast-druha

112 komentářů :

 1. V USA se neděje nic, co by tu už nebylo. Jen se dostává do fáze chaosu další společenský řád - kapitalismus, který není postaven na přirozenosti. Bude to bolet a potečou řeky krve. Z tohoto chaosu povstane nový řád. Pokud bude postaven opět na nepřirozenosti - nadřazenosti individualismu nad kolektivismem, čeká ho stejný osud. Nic nového pod sluncem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pacifista a mírotvůrce19. srpna 2017 21:39

   S první části článku souhlasím. USA jsou skutečně zločinecké!
   S druhou části nesouhlasím, protože zlo (zločinecké USA) třeba vymýtit od kořeně! Jako je to u plevelu. A nebát se toho!

   Vymazat
  2. Kapitalizmus je vyčerpaný, nereformovatelný systém. Žijeme v období jeho krize, kde na hegemonovi tohoto neduživého společenského systému je vidět její důsledek. Problémem je, že jsou velmocí vlastníci jmenované zbraňové systémy ZHN jmenované v článku, které chcípající, tedy kopající kobyla, klidně použije. Jsme svědky amíky vyprovokovanými barevnými revolucemi ve světě, snahou vyprovokovat světový konflikt instalací fašismu na Ukrajině atd., každý, kdo chce, si určitě doplní další znaky provokující střet supervelmocí.
   Jak z toho ven?
   Zajímavou metodou je uskupeni států BRICS, pomalá, obezřetná dedolarizace světové ekonomiky (obezřetná právě z důvodu nevyprokováni světové, poslední války v dějinách lidstva). Společenská změna v USA je jedině možným řešením pro Američany i svět.
   Multipolární svět ve vidinách aktérů mocných z Bilderbergu neprojde projít ani nesmí. Garantem jsou dvě zbývající, spolupracující velmoci.

   Vymazat
  3. Kapitalismus je zahnívající a parazitující. Imperialismus jako poslední stádium kapitalismu. V.I.Lenin

   Vymazat
  4. Cituju z článku: "Oslavuje se každý letec a mechanik, kteří působili u RAF, ale nemluví se o stovkách přeživších i zahynulých československých vojáků, kteří bojovali pod velením generála L. Svobody na východní frontě."

   To není pravda! Nedávno v jednom dokumentu na ČT2 připomínali účast band tzv. svobodovců na vraždách našich německých spoluobčanů během tzv. divokých odsunů již v květnu a červnu 45!

   Vymazat
  5. 9:42 - blahopřeji tomu tlustému Hitlerovi Posseltovi k tomu, jak zvládl češtinu (9:42). Nazývat východní armádu gen Svobody bandou, to může opravdu jen velké duševní hovado.

   Vymazat
  6. 10:25 Nojó, tady je plno hovad. Třebas příslušníky armády ukrajinských vlastenců nazývají "banderovcema". Že prý vrtaždili civilisty. No voni ale asi nejsou civilisti jako civilisti. Ti "svobodovci" nejspíš vraždili ty "správné" civilisty, co se psávali s malým písmenkem na začátku:)

   Vymazat
  7. Ať se navzájem pozabíjejí přistěhovalci , AMERIKA patří rudým !!!!

   Vymazat
  8. Pane 11:00. Mate pravdu, není civilista jako civilista. Je rozdíl mezi zabítím maminky s dítětem v kočárku dělostřeleckou palbou na obytné sídliště v Doněcku, a je rozdíl popravit sudetského kolaboranta, který udával gestapu české občany, vzdal se československého občanství ve prospěch občanství Třetí říše a hrdě se hlásil k nacistické ideologii. Zaměňuje příčinu a následek. Pokud chcete hájit ty vaše ukrajinské vlastence, kteří za poslední tři roky povraždili tisíce nevinných civilistů, včetně žen a dětí, tak s vámi není něco v pořádku.

   Vymazat
  9. 14:16 Ty zavraždila sionistická junta vole! Ukrajinští vlastenci - Azovácí letadla ani raketomety nemaj - to jim nesvěřej Tak sklapni! Azováci bojujou i za takovej rasozrádnej povl tvýho typu, aby nás jednou moli od Žida osvobodit! Bojujou i za ty hovada zmatený tam v tom Doněcku co oprašujou dodnes sochu Zederbluma, kerej je právě k tý Ukrajině připojil jako "průmyslový přívěsek"! Kozáci to znaj a vědí a azovcům rozumějí! Ataman Mozgovoj nejednou vyzval ke spojení proti společnýmu nepříteli, kterej je jak na Kresčatiku, tak i v Moskvě! -
   https://pp.userapi.com/c639727/v639727993/17a1b/gDdWNa9CAXU.jpg

   Skuteční "fašisté"! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Vymazat
 2. Jakoby si brali příklad z Česka, i když většina Američanů netuší zda a kde existuje. Nejdřív "To není můj prezident" teď to svrhávání a odstraňování soch, pak rozdělený národ.Navíc si přidají všichni proti prezidentovi, rasismus a obviňování, že za všechno mohou jiní, hlavně Putin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je otázkou času, že z amerického chaosu, sponzorovaný maďarským židem, může Putin a Rusko.Zatím, to, co se v USA vymklo kontrole, se svedlo na Rusko a Putina.I zmanipulovat volby ti malčici umí, to chce fakt klobouk dole.

   Vymazat
  2. 18:42 Neberou si příklad z Česka. Jen je to tady, tam i na Ukrajině řízeno stejnými loutkovodiči.

   Vymazat
 3. Ja uz neverim nicemu, resp. Jsem ochotny uverit temer vsemu. Co kdyz i rozklad usa je primarnim cilem neokonu? Nejaky cas jsem presvedceny, ze i 11.zari bylo naplanovano v usa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A let člověka byl ve skutečnosti jen dobře natočený film z Nevadské poště.

   Vymazat
 4. Pane Dvořáku,vité jaké nesmysly a dezinformace na web Nová republika vkládáte nebo máte čtenáře za málo informované či hloupé ?
  Autor textu Jaromír Bradávka( Rukojmí) mimo jiné tvrdí:Při bourání sochy jižanského neznámého vojína jsem si vzpomněl na to, jak naši „demokratičtí“ politici před časem natřeli tank č. 23 na růžovo.
  1,Nejedná se o sochu jižanského neznámého vojína,ale generála Konfederace Roberta E. Leeho.

  2,Robert E. Lee se proslavil jen jako vojevůdce povstalecké armády jedenácti států Jihu, které protestovaly proti záměru zrušit institut otroctví. Přesně tuto pozici generál Lee reprezentuje v americké historii a právě kvůli ní je oslavován příznivci nadřazenosti bílé rasy, neonacisty a jinými „alternativními“ pravičáky.
  S odstraněním konfederačních soch z amerických měst navíc souhlasí i potomek generála Leeho, Robert E. Lee V., který navrhuje, aby byly raději umístěny v muzeích a uvedeny do patřičného historického kontextu.

  3,Jak může autor přirovnávat hrdinství vojáků Rudé armády za druhé světové války v boji proti nacistickému Německu(nesmyslné natření tanku č.23 v Praze) s kontroverzním generálem Lee ?

  4,Vy rád vkládáte články,které se vymezují proti ukrajinským fašistům a potomkům generála Bandery.
  Nic proti tomu nenamítám a považuji to za správné.Vzestup neonacismu a ultrapravice jinde v Evropě či v USA vám tolik nevadí ?

  5,Před více než 70 lety mnoho lidí položilo své životy, aby své město osvobodili od fašismu. Boj proti fašismu bohužel neskončil v květnových dnech roku 1945, jak by si někteří mohli myslet. Spolu s vykopáváním mrtvoly nacionalismu, který stál jen ve 20. století životy milionů lidí, postupuje stále hlouběji fašizace a posouvání naší společnosti doprava na všech možných úrovních.

  6,Být aktivní v boji proti fašismu a vyrazit proti němu do ulic může být riskantní, jak ukázala tragická smrt Heather Heyer. Historie nás však poučila, že mnohem riskantnější je ale jen přihlížet a nic nedělat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nenazývejte nepřesnost dezinformací. Vše (odstraňování pomníku gen. Lee stejně jako "růžový tank" či odstraňování pomníků padlých vojáků Rudé armády v Polsku a na Ukrajině, má souvislost s přepisováním historie. Ostatně i vy přepisujete historii, protože ve válce Severu proti Juhu nešlo jen o otroctví. Trochu si něco o tom přečtěte. MM

   Vymazat
  2. 20:15
   Ano příčina války nebyla sporem jenom o to, zda má být povoleno otroctví. Tento výklad je značně zjednodušený.Nicméně to na celé věci a faktech nic nemění.

   Vymazat
  3. Něco si o tom přečtěte!!! Socha vojína a generála Lee jsou dvě různé kauzy v různých městech!!!
   Generál Lee není kontroverzní, neb ve válce nešlo o otroky ale o samostatnost jižních států a byl to vlastenec.
   Historie se nemá falšovat a přepisovat, má se z ní vzít poučení, na to v současnosti hajzli zvaní elity zapomínají a zuby nehty se snaží zůstat u svých koryt i za cenu největších svinstev. Věřím ale, že marně.

   Vymazat
  4. Válka Severu proti Jihu v USA byla válkou průmyslového bohatého Severu vůči chudému zemědělskému Jihu. Byla to válka o zdroje. Otrokářství a jeho likvidace na Jihu byl jen zástupným důvodem pro vznik války. Tento důvod bezprecedentně uplatňoval Sever jako mantru pro své váleční tažení.

   Vymazat
  5. Musím s 21:50 souhlasit, jen bych doplnil, šlo-li o zrušení otroctví, pak proto, že Sever potřeboval pracovní síly do průmyslu, tedy jen jiný druh otroctví. Nakonec, i Linkolc, Grant a další byli otrokáři.

   Vymazat
  6. 19:58
   Nepoucuj nas, hlupaku
   Lincoln nechal bez soudu zavrit 10000 nevinnych lidi
   Neser se do Ameriky
   Jedini fasisti siroko dakeko jsou fasisti z Atnifa!
   Horni Dolni

   Vymazat
 5. Spojené státy se rozpadnou. Rozpory mezi částmi populace jsou obrovské. Dopadnou stejně jako Rakousko-Uhersko nebo Jugoslávie.

  http://www.epshark.cz/clanek/114/rozpada-se-amerika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to velmi pravděpodobné!

   Vymazat
  2. Jen ať si dají po tlamě, jen dobře. Ať si taky konečně užijí svou vlastní meducínu:oD A podle toho chytrolína nahoře to bude určitě dezinformace a matení čtenářů NR :o))))

   Vymazat
  3. To je jejich blbost! Nechali si od zednářů zabít prezidenta a zmařili tak jeho plány, kterými nebyla zločinná "Rekonstrukce Jihu", ale naopak! Odsud tehdy ještě pouhých 3 milionů negrů do Panámy! Což nám dnes minimáně nezdůrazňujou, pokud rovnou nezatajujou! Kdy začnou všiváci bourat Lincolnův pomník ve Washingtonu?

   Vymazat
 6. Je jen otázka času, kdy Klintonová, největší válečná štváčka řekne, že za vše co se nyní děje v USA může Putin a důvod k válce je jasný. Úzká skupina lidí v USA ovládá média a jejich lidé jsou na rozhodujících místech ve státní zprávě proto i přes skutečnost, že volby vyhrál Trump, oni si řekli, že ho sesadí a nejsou od tohoto cíle daleko. Druhá strana věcí je to, že lidé v USA to vidí a vidí i to, že se to děje proti vůli většiny, kterou Klintonovci nerespektují. Je jasné, že Klintonovcům, se bude těžko vládnout proti většině, která zvolila Trummpa, protože už toho většina lidí začíná mít dost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby Hitlery byla zvolena prezidentkou USA, již n yní by evropští kanonenfutři, operovali na ruských hranicích.Lid USA musí sám provést čistky, ale razantní.Zlikvidovat klintonovský, sorošovský smrad a jejich podpůrný odér.

   Vymazat
  2. 20,29 - naprostý souhlas!!

   Vymazat
  3. Většina zvolila Clintonvou! Jenže ta většina stojí za hovno! To je samej negr, Latínos, smažák, buzerant nebo sufražetka! Bohužel se tam tahle havěť přemnožila a teď na to dojížděj! Vliv a význam má i to co říkal pan generál Patton - že stáli ve WWII. na špatný straně ...

   Vymazat
  4. Totiž Donald získal víc volitelů dík tomu, že volební systém je upraven ještě starou dobou předválečnou generací WASP tak, aby státy s převahou bílých měly víc volitelů při menším počtu obyvatel. Naštěstí ...

   Vymazat
 7. PANE DVORAKU,
  prispevkar bez nicku 19:58,
  dokazal, ve svem odstavci cis. 2, ze je HLOUPY nevzdelanec, ktery dejiny Ameriky slysel ve skole pro cernochy.

  Kdokoliv si mysli, ze valka severu proti jihu byla kvuli "otrokarstvi", tak by mel jit diskutovat na Materidousku pro deti.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 8. 20:04...Mate pravdu pane ! Mate postreh ve vnimai sveta !
  Ani zdaleka neni vsemu konec !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 9. kazdy koniec, je zaciatok niecoho ineho. Aj ked to byva obycajne bolestive

  OdpovědětVymazat
 10. Na barevnou revoluci v USA by se měl složit celý svět.Tak, jak to USA dělají.Je to účinná metoda.

  OdpovědětVymazat
 11. Stačí, aby americké špičky svalily vinu za současné dění k rozkladu USA na Putina a Rusko, potom může být vymalováno.Zatím to tak bylo.I ty volby V.V. uměl zfalšovat.America first!!!

  OdpovědětVymazat
 12. SOROS, SOROS ! DEJ NAM PENIZE, DEJ NAM PENIZE !

  Toto krici Antifa a Black Life Matter ! (Protibelozske teroristicke organizace.)

  Toto krici tisice "levicovych" fasistu, kteri protestuji proti "Nacismu a rasismu" prave v tuto chvili v ulcich Bostonu ! Blazinec / kocourkov !

  Soros jim plati $ 15 na hodinu a vyplata se zpozdila.

  Takze zde vidite, kdo destabilizuje Ameriku ! A proc !

  Vaskera officialni media LZOU ! LZOU a LZOU !

  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejne ale to ukazuje zoufalost, ze existuji lide co si za uplatu oar dolaru jdou demonstrovat proti svemu presvedceni, tedy ti z Antifa
   Ukazuje to ze kapitalismus je na hnoji
   A to nemluvim o risku ohrozeni zdravi a zivotu
   Uz se vi zdali ta co byla zabita ci ti co byli zmrzaceni byli placeni demonstratori?
   Kdo je zjednanej to nedela z presvedceni.
   Horni Dolni

   Vymazat
 13. ANTIFA - neprotestuje protoze v neco veri ! Ona protestuje za $ 15 na hodinu. (Plus zradlo pro tyto prasata a samozrejme dopravu !)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak s takovymi fasistickymi revolucionarema typu Antifa to nemaj snadny
   Divim se ze uz nelitaj masivni zaloby o miliardy
   Pokud nasilnik je placen jako byla Antifa tak se jedna o konspiracy, konspiraci nasilim porusit Ustavni Prava k peaceull assembly, redress of wrongs, svobodu slova a jina, hlavne ta v Prvnim Dodatku
   Tohle je vazny
   25 zalob uz melo byt poddano, i kdyz pochopitelne zraneni maji jeste cas
   Demonstrace v parku byla zcela legalni a ustavni, tedy Ustavou chranena
   Jeji rozbiti nasilim, hazenim fekalii atd, byla konspirace za ucelem potlaceni Ustavnich Prav
   A kecy o tom ze meli Jizanske Vlajky ci vlajky s hakovym krizem, no a co? Na to mit jakoukoliv vlajku, vcetne te s hakovym krizem, na to ji vyvesit ma kazdy pravo
   Stejne jako jakoukoliv jinou vlajku ci symbol
   Horni Dolni

   Vymazat
 14. Nejspíš si ani pořádně neuvědomujeme, že žijeme v období, kdy dřívější mocnosti slábnou a nové mocnosti ještě nezesílily. To je mimořádná doba, kdy je možno zhodnotit, nebo přehodnotit vlastní postavení ve světě. Chceme být dále v řiti koloniálních států Západu, nebo chceme být součástí euroasijské rusko-čínské říše, nebo je čas se zaměřit na vlastní středoevropskou identitu? A vůči Západu i Východu zachovávat přátelství, ale hlavně neutralitu?
  Rusko hlásalo podporu multipolárního uspořádání. Proč nebýt (střední Evropa) jedním z póĺů? P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale, v evrope se vrazdi jak na bezicim pasu, autama, nozema, didavkama, v Hispanii, Germanii, Skandinavii
   Horni Dolni
   Evropa je o zivot

   Vymazat
  2. Anonymní19. srpna 2017 23:24
   Ono se to zase zastaví, když si Evropané opět vezmou pod kontrolu vlastní území. Pod „správou“ EU, lze očekávat cokoliv. To jsou organizované akce, pro omezování pravomocí občanů a rozvraty států. Realizace Kalergiho plánu, který samozřejmě „neexistuje“. Velké divadlo organizované neoprávněnými vlastníky všeho. Ti jsou tou příčinou. P.K.

   Vymazat
 15. Měli by jsme si konečně uvědomit ,že levicoví extremisté jsou mnohem nebezpečnější než nacionalisté.Neomarxismus nás přivede do společnosti ,kterou popisuje ve své knize "1984" George Orwell.Naprostá degradace člověka jako lidské bytosti.Ti mladí levičáci neví co je čeká a jakou budoucnost jim plánují jejich profesoři na Harvardu a jinde.V USA i v Evropě to asi skončí občanskou válkou

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakou budoucnost
   V USA obcanska valka
   V evrope vybijeni puvodniho obyvatelstva, dodavkami, nozi a vlastnimi silovymi organy z Bruselu
   To neni o tom ze soudruzi elity kapitalisticke udelaly chybu
   Tohle je zamer
   Jde o genocidni valku elit proti lidu
   Jde o zivot
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Tzv. "neomarxismus" není nic jiného než fašistické sociální inženýrství! Slouží velkokapitálu, nadnárodním korporacím, omezuje demokracii, buduje policejní stát, chystá válku. S Marxem a jeho ekonomickým a sociálním poznáním nemá nic společného. Vůbec nic. Kdy už to konečně pochopíte? Váš Béďa Engels

   Vymazat
 16. Panove POZOR , POZOR !

  Jsme na zacatku velmi zajimave casove epochy !

  STEPHEN K. BANNON, nejchytrejsi strategist v administraci presidenta Trumpa , tim , ze odesel z White house je svobodny v rozhodovani a president neni ted jeho sefem.. (Utrhl se z retezu.)

  Bannon slibuje valku vsem, kteri sabotovali presidentovu agendu !
  To bude asi muset zacit u Kushnera , ktery byl jeho nepritelem, kdyz byl Bannon ve White house.

  Bannonova velka zbran je
  BREIBART NEWS NETWORK ! Postrach vsech Sorosovcu, Neoconu a nekterych vyvolenych.

  Jeho urady jsou v Los Angeles, Texasu, Londyne a v Jeruzaleme, kde ho Zide narkli z nejakeho byznisu s Egyptem.

  Bannon ted bude drzet Trumpa pod kontrolou a nutit ho k neustopnosti proti Kushnerovi a k dodrzeni agendy, kterou Trump slibil nam, jeho volicum.

  BANNON je velmi chytry a zde prijde casem k souboji mezi Sorosem a Banonem...

  V pripade, ze Trump nedodrzi slibenou agendu, tak Bannon ho zbavi nejvernesich stoupencu, ktere Trump ma - nas z americke ulice.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 17. Omlouvam se za cestinu a preklepy, posloucham spravy z
  Bostonu a vkladam je primo do klavesnice, bez kontrolovani cestiny. (Aby mi neco neuslo.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neomlouvej se, a s volovinama jako gramatikou ci spelling se nezdrzuj
   Neni treba podkurovat pedantum a gramatickym nackum
   Tem intelektuelnim susinkam co pisou krasopisem dlouhe nudne odstavce, co posting to jeden dlouhy odstavec a hovno v nem
   Ty, Honolulu, si jedinej co tu pise ctive a vecne
   Spoleham na tebe ohledne me informovanosti
   Rozmazlil si me
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Jazyk je vyjadřovací nástroj, nástroj komunikace a myšelní. Čeština má svou hlubokou logiku. Kdo neovládá logiku je vždy za idiota, člověka druhé kategorie, od kterého se neberou žádné argumenty a postřehy příliš vážně. No a to je váš osud - obou dvou - Honolulu i Horní Dolní.

   Vymazat
 18. BANNON je na navsteve v N.Y. , kde prohlasil, ze zacina , cituji : "TERMONUKLEARNI VALKU PROTI GLOBALISTUM, KTERI SE VETRELI (nebo byli nasazeni) DO BILEHO DOMU !
  Potom nasledoval seznam techto lidi. Samozrejme, ze Kushner je na seznamu take !

  U nas je proste destabilizace v plnem proudu !
  Nekdo zautocil na policii v Kissimmee (Florida).
  Dva poliscajti jsou mrtvi.
  Jacksonville (Florida) a nekde v Pennsylvanii.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Utoky jsou neomluvitelne
   A utoky proti policii mozna uz vyzaduji mobilizaci Narodnich Gard
   Radsi driv nez jako v evrope kde obcany odzbrojili a vydali naposlas dodavkovym a nozovym vrahum
   A sochy nechat sochama
   A ten blbec co tu napsal nazor potomka Roberta E Leeho
   Ten by si mel uvedomit ze potomkuv nazor je jen nazor jednoho cloveka, ne nazor lidu, us the people, a navic to zrejme rekl se strachu o zivot
   Z Antify atd
   Horni Dolni

   Vymazat
 19. Revoluce v jakékoliv zemi nepřinese nic jiného, než strach a bolest. Pokud připustíme existenci světových velmocí, pak revoluce na území kteréhokoliv z nich může ovlivnit život celého „civilizovaného světa“ ať už z důvodu přerušení či omezení obchodních vztahů, nebo možnosti zneužití zbraní hromadného ničení.
  V historii je spousta příkladů, kdy úzká skupina lidí ovlivnila zásadním způsobem život většiny. Proč? Proč se dav propůjčí k činům hodným odsouzení, které by jednotlivce za běžných okolností ani nenapadly? Jsme tak hloupí, že v honbě za šancí vystoupit po společenském žebříčku na stupínky „elit“ jsme ochotni zahodit morální zásady a lidskost?
  Vrátíme se zpět? Dostaneme další šanci? Známe historii opravdu dobře?
  Všem těm kdo Američanům přejí přinést oběť v občanských nepokojích říkám, však to postihne i vás. Jsme na jedné lodi, máme společný zájem. Kdo z Vás bohatne na válce, aniž by něco obětoval, kdo z vás?
  ABC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ABC usa zájmy nejsou zájmy naše my nechceme války migraci povyšovat se na jiné země nebo někde svrhávat režimy. Na jedné lodi jsou tak s nima havloidi a jejich poskoci.

   Vymazat
  2. 22:15
   Zase dlouhy poloprazdny odstavec, cili paragraf
   Jak se opovazujes rict ze revoluce je spatna? Co americka revoluce ktera osvobodila USA od tyranie zamorskeho krale ci kralika.
   Vic myslet, min psat
   Horni Dolni

   Vymazat
  3. Horní Dolní, "víc myslet, miň psát" platí i pro Vás! Nick "ABC" se ptá oprávněně, "kdo z nás zbohatne na válce", a nepřijde o život? Já, Vy? Těžko, opět jen 1%. V jednom máte pravdu, revoluce jsou legální ale z principu mravního jen proti tomu 1%! A nenadávejte Čechům, žádný z nich k 1% nepatří!

   Vymazat
  4. 0:13 a pro tebe navic plati min poucovat, cesi by si meli nejdriv zamest pred svym nevolnickym prahem.
   1 % je nesmysl, mozna procento procenta
   Zamysli se nad tim, precti si statistiky a az pak pis
   Jinak opakujes cesky hlouposti
   Hloupe mluvit samozrejme smis, ale na diskuzi o Americe to obtezuje
   Muzes ale jit na nakou ceskou pavlac, clanek o cesku, tam si muzes huhnat jak chces, tam ja psat nebudu, nechci nasmradnout ceskou zbabelosti, zavisti, zakernosti
   Horni Dolni

   Vymazat
  5. 0:13 opravdu zadny z cechu nepatri mezi 1%? Clovece, ty pises ale nesmysly. Takze primo tobe rikam, vic myslet, min psat, vyjmenovat cechy co do 1% patri, uznat ze jsi placnul chybu, omluvit se
   Tak alou
   Horni Dolni

   Vymazat
  6. Horní Dolní
   Více myslet a méně psát. Nejprve si ujasněme, co si kdo představuje pod pojmem "revoluce". Moje písemné vyjádření výše bylo nepřesné. Pod pojmem revoluce jsem měl na mysli ozbrojený konflikt, občanskou válku znesvářených stran, kterých může nakonec být tolik, že se jedná o boj všech proti všem.
   Revoluce je dobrá? Máte na mysli svržení Kadáfího? V Libii se lidé osvobodili od tyranie a většině se žije lépe?
   V dnešním propojeném světě, ve světě kdy se za den dostanete přes oceán, mohou nepokoje v jakékoliv zemi, ovlivnit život občanů kdekoliv na světě. Viz uprchlická vlna ze středního východu ťapající do Evropy a obohacující ji o své zvyky.
   "každá revolucionizující třída (menšina)musí vydávat svoje zájmy, za zájmy většiny (fyzická síla revoluce)"
   ABC

   Vymazat
  7. Horní Dolní, když nevíte co je pojem 1%, je s Vámi diskuze zbytečná!

   Vymazat
 20. Protestujici se zacinaji rozchazet.
  Uz je 1/2 pate ! V Bostonu dostalo nekolik lidi pres hubu, ale to nebylo nic, proti rvacce v Charlottesville.

  To se jim to protestuje v krasnem lete, tam v severnim prdelakove. U nas by ti protestujici pochcipali horkem behem hodiny.
  My zde mame 35 Celsius horka a a velkou vlhost, nebot jsme u velke vody. (u More.)

  Zminuji se o tom proto, aby jste uznali moji superiorni inteligenci - se schovat tam , kde je klid a zadne protesty. Tento bozsky kraj, mi dala nebesa odmenou za moji krasnou povahu.
  Ahoj, vy osizeni, koncim na tomto clanku.
  NICK HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku, tak s tou povahou nevim, kdyz ti nebesa nalozila odmenou hady, krododyly, mocaly, horko a vlhko jako prase. Predstav si, ze mi dala nebesa za moji krasnou povahu kraj, kde jeden sedi vecer v zahradce pred orosenym pullitrem s jeden a pul inčem (abych byl spravne emericky) tlustou hustou penou, na prkynku vonici krupave a zaroven jako mandle mekoucke pecene veprove koleno, venku prijemnych 28 stupnu, pekna servirka ... no neni to bozsky kraj? (No a taky klid a zadne protesty, protoze ceske ovce protestovat neumi).

   Vymazat
 21. Nekteri analytici ze to hlasili dopredu? No prece ja to hlasil dopredu
  Horni Dolni
  A ted to hlasim pro evropu
  Potoky krve potecou

  OdpovědětVymazat
 22. Opet upozornuju ze diskuze je o Americe a hloupi cesi sem nemaji pristup
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já upozorňuji, že tento web je český a má komentáře zejména o České republice. Hloupí Američané a Čechoameričané sem nemají přístup!
   Horni Dolni

   Vymazat
 23. V ceskoblbakove zprivatizuji i vzduch
  Cesi nejsou obcane, ted uz nejsou ani nevolnici, ted uz jsou jenom majetek bohacu a pripadne nemeckych okupantu
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 24. A Korea nevim
  To je tak kdyz jim Hilary a Obama dodali atomovky, uran a rakety
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za to by meli byt Hillary i Obama popraveni za vlastizradu
   Marat

   Vymazat
 25. Ty drobné nepokoje jsou k smíchu, když vzpomenu co ještě tenkrát lidé v USA dovedli, když protestovali proti válce ve Vietnamu. A byli přitom tak krásně a demokraticky biti hlava nehlava.
  Při té příležitosti nostalgicky vzpomenu, jak SNB před hadrákem bili "naše děti".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavne jak zbili a zabili studenta Martina Smida, jak to ta husa donesla havlovcum, a havlopuc byl hotovej, cesi napaleni
   Horni Dolni

   Vymazat
 26. Honolulu,chces rict,ze kdyz se mluvi o americe j eto neco k posrani?Je to sebranka celyho sveta,ktera potrebuje korystit,parazitovat,co delaj nejmene 70 let po valce.V usa jsou nepochybne sikovni lide,ale o tech se nepise a neni je slyset,jenom o Paul Greig Roberts.Ktery si uvedomuje co to je Hydra jmenem Deep state a neokons.Proto smrt kongresu usa,jinak nas znici!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty si predevsim hlidej upirskou a nelegitimni vladu ceska ktera ma ukol vyvrazdit cechy
   Horni Dolni

   Vymazat
 27. Antifa je opravdu hrůza.Jsou to nebezpečné bestie ve své ideologické nesmyslné nesourodosti,které neslyší a neanalyzují rozumnou úvahou a absolutně nic a naopak se podněcují k násilí.
  Dokladem toho je běsnění těchto bezmozků -bláznů všude v Evropě,kde se najdou kritici jejich rozeřvaného anarchistického tzv.postoje.Ten ovšem není nic jiného,než zběsilý atak proti všemu a proti veškerému co zbylo ještě
  být lidským.Snažit se uchopit problém
  v jeho podstatě a jednat pak konsekventně na všech právně-kulturních bázích společenských nejsou schopna tato rádoby hnutí vůbec pochopit.
  Tak to vidím.
  j.

  OdpovědětVymazat
 28. Antifa je opravdu hrůza.Jsou to nebezpečné bestie ve své ideologické nesmyslné nesourodosti,které neslyší a neanalyzují rozumnou úvahou a absolutně nic a naopak se podněcují k násilí.
  Dokladem toho je běsnění těchto bezmozků -bláznů všude v Evropě,kde se najdou kritici jejich rozeřvaného anarchistického tzv.postoje.Ten ovšem není nic jiného,než zběsilý atak proti všemu a proti veškerému co zbylo ještě
  být lidským.Snažit se uchopit problém
  v jeho podstatě a jednat pak konsekventně na všech právně-kulturních bázích společenských nejsou schopna tato rádoby hnutí vůbec pochopit.
  Tak to vidím.
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:46:
   Jituš, pokud máš zájem můžeme se setkat v Praze. Dobře znám ÚVN, kde jsem vedený jako vojenský veterán - možno ti to pomůže.
   Kontakt: viloj@volny.cz

   Vymazat
 29. PREDKLADAM neco k zamysleni a musim se priznat , ze sam ztracim prehled ohledne toho, co se deje ve White House.

  Protoze je zde vedro na posrani (jak se zminuje 10:15), tak se nemam koho zeptat. Moji kamosi utekli na sever. Akorat ja zde mam povinnosti !

  Zde mate seznam vsech lidi, kteri byli VYHOZENI z White house !

  Reince Priebus,
  anthony Scaramucci,
  steve Bannon,
  Sean Spitser,
  Michael Dubke,
  General Mike Flynn,
  Sally Yates,

  Tito jmenovani jsou pouze ti, lide kteri byli duleziti.
  Tech mene dulezitych a nekterych nedulezitych, je daleko vice.

  To svedci o tom, ze v presidentove kabinete zuri velky boj mezi frakcemi a ze je to tam plne KLIK a skupinek .

  Nekteri z tech kteri byli vyhozeni, jako napr. director FBI Comey, nemeli zadnou hodnotu, ale Steve BANNON ji definitivne mel ! !

  Situace vypada tak, ze president v ramci sjednoceni rozdeleneho naroda, dela ustupky nekomu nam neznamemu !
  My nevime komu ?

  -------------------------------------------------------

  Kdyz byl Obama u moci tak zalozil 1500 vselijakych uradu, do kterych nastrkal svoje barevne soukmenovce.

  Dale privedl do zeme 12 millionu barevnych z Afriky a to takovym zpusobem, ze OBESEL Immigracni urady.

  Tajne podporoval Muslimi nejen v Africe, ale i v Asii !

  Belochy placene zdravotni pojisteni prerozdelil barevnym zdarma. Kazda jeho akce byla nepratelska proti bile populaci.

  ------------------------------------------------------

  Pri vcerejsi demonstraci v Bostonu , nekolik jedincu melo napsano na tricku zadost o zastaveni GENOCIDY bile populace. My mame naslapnuto na umele vytvorenou rasovou valku, kterou s lidmi, jaci zbyli v Trumpove kabinete prohrame.

  -------------------------------------------------------

  Steve Bannon to vi, proto odesel z kabinetu 8. srpna ! T.j. lziva informace , ze byl vyhozen !

  Kdyz se mluvi o Trumpove revoluci, tak se tim mysli jeho agenda, kterou vyhlasil ve volebni kampani.
  Tim se nemysli rvacky v Charlottensville.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad Honolulu 12:19 - Ti co odešli, nebo byli odejíti, udělali ve svém jednání chybu, na to musel Trump reagovat. Všechno je vždy trochu jinak, než si člověk myslí.

   Vymazat
 30. Mam radost, ze pani Prazska vlastovka se vratila !
  Souhlasim s ni uplne !

  Soros ma novou metlu na Nacionalisty.
  Kazdy kdo volil Tumpa je oznacen za Rasistu, Nacistu, Supremacy-stu a Trump dostal novou nalepku take !

  Jeho stare nalepky byly - Hitler, Mussoliny a Frankenstein. Jeho nova nalepka je CALIGULA, coz me jako milovnika Antickeho Rima udivilo.

  Tech 1500 zbytecnych uradu, ktere OBAMA zalozil se pozvolna rusi a ti, kteri tam nic nedelali, musi jit shanet praci a proto je tolik revu.

  Nejvetsi nepritel Ameriky je jeji vnitrni nepritel !
  Soros, Neocon's, NWO, Globaliste.

  Tento nepritel je nepritelem EXISTENCE vasi republiky !

  Kazdy z vas, ktery se bude snazit o zachovani vasi republiky bude oznacen za NACISTU, RASISTU, XENOFOBA, SUPREMACY-STU.

  Ceka vas boj o zachovani narodni existence a ceske identity !

  V pripade, ze nebudete bojovat, tak mate smrt jistou tak, jako tisice Boeru na jihu JAR, Rhodesii atd.
  Budete zabijeni, tak jako Nemci, Francouzi, Spanele atd.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi jsou hloupi, nic nechapou
   Aby se mohli zavrtat do zapadni prdele tak se vzdali cesstvi
   Booru je mi lito
   Nad ceskymi vitaci a jejich pohunky jen zasnu
   Horni Dolni

   Vymazat
 31. To o cem zde pisi ma - a BUDE mit - definitivne vliv na obsah vasi penezenky ! To co tam mate, nejenze bude ochuzeno prerozdelovanim, ale hodnota vasi prace bude mene odmenovana. Budete pracovat vice, za mene !

  Jak vas zdravotni system, tak vzdelavaci system zacne rapidne degenerovat. Kriminalita poroste rapidne ! Vase zeny kazdeho veku budou napadany ! Zkoncite tak, jako South Africa. Vase Praha dopadne tak,
  jako muj Hillbrow !
  VOLTE ZEMANA ! Volte vlastence ! Nevolte Drahose a vitace !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku,zdravím Tě srdečně!
   dávej ale na sebe pozor a do ničeho se moc nehrň;už nejsi mladý kluk a vůbec by Tě bylo škoda..Já se snažím přežít jak se dá svou moment.indispozici(jak jsi jistě už zpraven z mého příspěvku jinde)..
   Rok 2017 bude rokem naplnění-to co nebude již smět přijít nepřijde-co skončeno: skončeno na věky.Sama se budu snažit na všech úrovních ukončit začaté a hlavně zlikvidovat onemocnění.
   Buď tím,že tyto budou viděny v nových souvislostech a tudíž pak po částech v nových myšlenkových modulech odstrañovány anebo
   vymazány s konečnou platností z chatrné databáze dočasně něčím nnežádoucím ovlivněného těla.
   Snaž se!
   jituš

   Vymazat
  2. 13:56:
   Jituš, zdravím Tě srdečně!
   Můžeme se setkat v Praze. Jsem vojenský veterán vedený v ÚVN. Chci Ti pomoci. Prosím, kontaktuj mě na e-mail:
   viloj@volny.cz

   Vymazat
 32. Honolulu,skutecne myslis,ze budem zabijeni v nasi vlasti?My jsme zili s arabacema v miru dodavalili jim zbrane!.My jsme nerozvratili a oni to vi!Rusko je na Blizkem vychode vitany a Nato a Juesej jsou nenavideny,nikde na svete.My
  Slovane nebude bojovat po boku Nato,proti Rusku,
  su to nasi bratri,jestli to chcem,nebo ne.Usa je sebranka z celyho sveta.Niemandi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naivko
   Uz zabijeni jste
   Co Patrik? A vrahy netrestate
   A proti Rusku pujdete, jste nevolnici, otroci zapadu, ceske jednotky uz na Rusa jdou
   Tak si naivne namlouvej ty fantasie
   Lzi si, to je jediny co cesky nevolnik jeste muze
   Ale potichu nez te havlopolicie zavre
   V cesku se vrazi netrestaji
   Tresta se nazor
   Hovnozeme
   Horni Dolni

   Vymazat
 33. Tak jsem si přešel všechny komentáře k článku. A zjistil jsem, že nejvíc komentářů napsali nicky Honolulu a Dolni Horni. Na jedné straně nic proti tomu, na straně druhé proč nám tito cizáci zpoza Velké Louže, pořádně neovládající českou gramatiku, okupují nás Čechy, direktivně vypisují a vnucují nám na tomto našem českém webu své tupé osobní názory a postoje k událostem v USA a k Trumpovi. A to mimo mísu a merita věci v článku. Jako my by jsme jich v Česku neměly aktuálně dost! A k jejich řešení ti dva okupantské šibali vůbec ale vůbec nepotřebujeme! Jenom nám zaneřádí webovou stránku svýma retardovanýma nesmysly, tupožvásty, sráčkoprdy, žbrndokecy a hovnocucy! Jsou nejen blbí, ale žel i aktívní a tak nám pokaždé zaneřádí svýma plagiáty a výlepy prázdný dispoziční prostor! Nakonec vzniká dojem, že bez jejich pomoci si nevíme rady a jsme nadržení na výplody jejich USAcké geniality. Možná v tomto fungují jako placení USA oblbovací agenti nebo nastavené automaty retardovaných kafemlýnků nebo polointeligentní kopírovačky nebo naklonované poloopičí entity! Hádám se s tím dá ještě něco udělat! Toť zatím vše!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy cesi jiz nemate,na vyber musite opet slouzit cizakum,vasemu prezidentovi posta vili sochu ve washinton,ze vas prodal.Dekujeme cesi,ze jste se stali nasi dalsi kolonii,bez boje.howk.

   Vymazat
  2. 15:58 - Souhlas! Co mají za problémy USAci na svém emerickém dvorku je jejich problém! Ať nás do toho nemontují! Vždyť každý kolem vidí a cítí jak je jejich dvorek zaneřáděný, špinavý, hnusný, smradlavý, zatuchnutý, plný sajrajtu, špíny a výkalů! Je načase, aby s tím USAci konečně něco udělali. Vždyť je to výslovně jejich vina a jejich problém!

   Vymazat
  3. Není cizák jako cizák a není Čech jako Čech. Chápeš??? Myslím, že chápeš dobře, ale schválně mlžíš za jinověrce!! Zalez do prdele svých mecenášů, ty evropská hodnoto!!! Už ti Soroš vyplatil žold??? Prý je nějak ve skluzu! Nebo jsi jen užitečný idiot???

   Vymazat
  4. Hlupaci, pokud je diskuze o Americe tab by na ni nemeli zapecni cesi lezt, nic nevedi, nemaji co dodat, nudi, zdrzuji, vtiraji se
   Horni Dolni
   Takze, lezte nekam na pavlac a tam si vyznamenavejte Masiny

   Vymazat
  5. 2,29
   Drž tu kolaborantskou držku ty zmrde polozdechlej!!!!!!!!

   Vymazat
 34. 15.58,je to proto,ze vy cesi jste
  prodejne devky,kto plati,tomu lizete prdel!Cesi,vytahnete sve zlate ruce z kapes!

  OdpovědětVymazat
 35. POUZE PRO PANI PRAZSKOU VLASTOVKU !
  13:56...Pani Prazska vlastovko,
  preji Vam rychle uzdraveni ! Na nejakou vetsi aktivitu nez delam na americkych webech a ceske Nove Republice se nesmuzu i kdybych chtel ! Starnu, tak jako vsichni a jak Trumpovi Republicani, tak i policajti na strane Trumpa mi rekli ze ocennuji muj pozorovaci talent a pridelili mi rajon a nic vic. Ten muj rajon na hlidani neni moc velky a na nic jineho me vubec NECHTEJI.
  V jejich parte jsem vsak vzdy vitan. V jejich aktivitach jim absolutne nestacim.

  Ono to bude pristi rok uz 50 let, co prisel Breznev do Prahy. Ty leta v emigraci mi pripadaji jako pochod na 1000 mil. Jeste nekolik poslednich mil mi zbyva.

  Obdivuji vas pro Vasi umeleckou tvorbu a to, ze jste se tak dobre na tomto poli uplatnila v narocne Vidni je velky uspech.
  Viden mam rad. Pamatuji si moc dobre, jak jsem byl zarazen do trasportu do JAR.
  (Jednou vam napisi o moji "umelecke" tvorbe at se zasmejete.)
  A ted do utoku na nase nepratele !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, vás jsem četla už na Aktuálně, jsem ráda, že stále píšete.
   A pitomců si nevšímejte. Nevědí co činí, tak jak na rozpad SSSR doplatila Kuba a Severní Korea, tak na rozpad USA dopadnem i my. EU je v rozkladu taky.
   Dnes už nemáme oproti roku 1990 ani zemědělství, dneska budeme koukat jak se vše zdražuje. A platy už roky stagnují.

   Vymazat
 36. 15:58..nicku Brouku Pyliku !
  Jsi nemehlo nesikovne / bridil s mentalni kratkozrakosti a se spinavou intrikanskou povahou !
  Snad si nemyslis ty nedomrdku, ze ti Horni Dolni, nebo ja uvolnime prostor na tvoje jedy a sracky , kterymi "obohacujes" Cechy ! My vime kdo jsi a za koho kopes !

  Tak tady neplakej a nestezuj si, ty privilegovany primitive a prijd s necim, co je prinosem. A pozdravuj Majevskyho, ktery stejne jako ty utekl, od sveho vlastniho nicku.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pytlik ukrad nick od velkeho pana Sekory
   Horni Dolni

   Vymazat
 37. 17:26 & 15:58...

  Na tom nasem americkem "dvorku" lezi poklad !
  Ten se jmenuje KONSTITUCE a prave jeji prvni clanek nas opravnuje a zada NAKADIT do kuchyne Broukum Pytlikum, kteri meli monopol na indoktrinacni sracky, kterymi nicili intelektualni zdravi ceskeho naroda.

  A ted se zde objevil HONOLULU witchdoctor a mate po ftakach ! Nakadil vam do vasi kuchyne a vytrel si zadek priruckou s vasimi recepty a "pravdami" !

  Stephen Bannon me NEpotrebuje v jeho BREITBART NEWS NETWORK. Cesi me potrebuji, protoze vse co se deje jim reknu bez nateru indoktrinace, kterou pouzivaji skudci naroda a uslechtile bile arijske ceske rasy.
  Prohravate informaci valku a pockejte jak budete celosvetove fackovani Stephenem BANNONEM. Hned jak rozjede jeho akce.

  A ted se jdu podivat , kde je Bannon a co prave ted dela. Tak si odpocinte, ale ne nadlouho.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 38. Zde mate neco na zamysleni a prestente se uzirat zavisti, ze mate stejne schopnosti jako Brouk Pytlik, ktery je pod intelektualni urovni memo vykalu.

  Vite kde je Bannon ? On je na porade s multi billionarem, ktery se jmenuje ROBERT LEROY MERCER, to je ten, ktery poslal Bannona zachranit Trumpa v roce 2016, kdyz mu to nefungovalo proti Hillary.
  Zaroven s Bannonem poslal na pomoc Trumpovi Kellyanne Conway.

  Mercer je ten, ktery pomohl prosadit odchod Britanie z EU. On rika, ze Hillary je vrahem mnoha lidi.

  Zde vidite, ze prijde ke srazce nejbohatsich lidi na svete, kteri stali v pozadi. Trump / Banon to vyhra !
  Mercer a jeho parta bohacu je podporuje.
  Mercer je "tajnym" vlastnikem
  BREITBART NEWS NETWORK

  Mercer dokaze zastavit cinnost cele americke vlady !

  (Je to zajimavy clovek puvodem z Noveho Mexika. Ma rad kone a ma jich zde na Floride 64. (Ocala area.)

  Pamatujte - u vas v Evrope ! Kdyz Amerika dostane rymu, tak u vas v Evrope z toho bude zapal plic.
  nick HONOLULU a ted koncim k vasi uleve, do vecera.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropanum se to musi rict jasneji
   Kdyz si Amerika prdne tak si Evropani ten prd musi koupit jinak zmrznou
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Kdyz American skytne tak se evropak posere
   Horni Dolni

   Vymazat
 39. Honolulu,nam je suma-fuk,co se deje v krajine vrahu,juesej.Jen nas nestras zapalem plic!Juesej je nastesti za oceanem...s Ruskem.se nemame ceho
  obavat,bud zhebnem,nebo prezijem!Ale pod usa,zit nebudem!

  OdpovědětVymazat
 40. 20:56....
  TAK ZA PRVE !
  Kdyby vam to bylo suma-fuk, tak o tom nebude psat a mluvit na vsech vasich spravach !

  Vas predstirany nezajem je kvuli tomu, aby jste me zavreli HUBU, ktera je vam neprijemna !

  A TED ZA DRUHE !

  Vy uz davno pod vlivem Ameriky zijete, akorat lide jako ty o tom nevi !
  Smutne je, ze to neni pod vlivem Trumpovi Ameriky, (meli by jste se lepe.)

  Ale pod vlivem Ameriky Globalistu a NWO.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 41. Honolulu podívejte se na YT je video "Až dojde ropa". Jsem zvědavý na Váš komentář.

  OdpovědětVymazat
 42. 16:44
  Vrabčák Čimčara:
  Čimčaro co se dėje ?Tvůj email je chybný!Posīlala jse zprávu 2x a vrátily se mi nedoručené.Zkontroluj to!
  vlaštovka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jituš, zkontroloval jsem moji adresu: viloj@volny.cz a je správní.
   Pro větší jistotu a využití zde dávám druhou moji adresu: viloj@seznam.cz
   Poznamenávám, že teď od Po do St budu mimo Prahu na chatě, kde není přístup na internet. A v mém mobilu záměrně nechci mít aktivovaný internet.
   Těším se na Tvou odpověď e-mailem.

   Vymazat
 43. 22:32.. Ropa se stale obnovuje !
  To znamena, ze dojde az za 500 let a uz pred 10 lety, meli motor na vodu, ale vynalezce byl zastrelen, aby nelezl ropnym spolecnostem do zeli...

  Nesmite verit vsem "dramatickym" vymyslum.
  Vzdyt uz dvacet let neslysim nic jineho , nez ze bude konec sveta.
  Konec bude se mnou a v vami, ale Amerika a Evropa bude zdravejsi a lepsi, kdyz to vyhraji Nacionaliste. INVAZE je jedine nebezpeci pro budoucnost !

  A ty si dedo motroku 21 bez koupit hracku, ktera se jmenuje PIAGGIO LT (Urban mobility.) Nebo PIAGGIO BV (Freedom to go), v pripade ze jsi v dobre kondici.
  Sklenice od mleka plna benzinu ti staci na velkou dalku. S tim dojedes skoro az do Volyne.
  Ropy je dost.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 44. 23:14... On chtel vedet Vasi E-mail adresu a nechtel rici svoji. A ted bude vedet, kde v te Vidni bydlite.

  Reseni je jednoduche pani Prazska vlastovko ! Namazte schody olejem a utece do vedlejsiho domu ! Az si Cimcara zlomi vanilku, (nohu), tak ho navstivte jako zdravotni sestra a zastercte mu do vyfuku (ne u auta) mexicke Tabasko a nebo Feferonku.

  Tim by jste tomu lampasakovi po sezone zajistila karieru v balete.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takjednoduchē to Nicku není!
   Celé se to vrátilo jako nedoručitelné.Nikdo nedostal nic!
   j.

   Vymazat
 45. 0:32...Je to lampasak pani Prazska vlastovko. Ja bych mu neveril ani slovo. Ale jak zjistite adresu chaty, tak ji zverejntete jako VOLNOU na Romea CZ..
  Urcite pak zazijete videnskou veseloherni operetu.
  Na inspiraci !
  Andre Rieu -
  Adieu mein kleiner Gardeoffizier
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže podvraťáku HONOluláku, před chvíli jsem přijel do Prahy a zjišťuji, že mi zde jen podvraťácky zatápaš jako bonzáčik StB. Já jsem chtěl pražské vlaštovce pomoc, protože není zdravotně s tou nohou O.K. A ty, jako drzý amík se do mně jen hystericky navážíš, čím vlaštovce jsi vůbec ale vůbec nepomohl. A mně je to velice líto!!!

   Vymazat
 46. Vsehochut ke snidani !

  24. srpena pred 1607 lety general ALARIC Visigoth zacal plenil po 3 dny v Rim ! Byl na spatne adrese ! Imperialni kasa byla uz 8 let schovana v Ravene !
  A vite co udelal nez odesel ? ZNICIL VSECHNY sochy v Rime. Jako ti barbari z Antifi, kteri nici vsechny sochy v Americe.

  -------------------------------------------------------

  General Persing, ktery chranil jizni staty pred najezdy banditu z Mexica, jich jednou zajal 50 !
  Porucil svym vojakum namocit naboje do PRASECI krve a 49 jich zastrelit ! Posledni byl propusten, aby informoval bandity o posterileni tech, co byli zajati.
  America se vzpamatuje - za Spanelsko, Nemecko, Francii, atd.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 47. Honolulu,tva krajina uz nejmene 70 let napada staty po celem svete,nebo by neprezila,proto musi parazitovat,korystit a rozvracet,pod rouskou demo
  kracie,kterou zaplatili miliony lidi po svete.
  Jedine muz c.1 ve svete,podle us magazine Forbes,
  Putin,zastavi neokons,nebo padnou usa!Smrt kongresu juesej!

  OdpovědětVymazat