Reklama

.

.

pondělí 7. srpna 2017

Železnice, která obchází Ukrajinu, byla uvedena do provozu

Alina Nazarová
7. 8. 2017       zdroj
Železnice vybudovaná na jihu Ruska, která vede mimo území Ukrajiny, byla uvedena do provozu, řekl informovaný zdroj. "Dá se říci, že bylo zahájeno využívání této dvoukolejné tratě elektrifikované železnice, která byla vybudována obejítím sousední Ukrajiny", řekl zdroj Interfaxu a dodal, že provoz na úseku Žuravka - Millerovo byl již zahájen.


Podle zdroje se bude přeprava na zprovozněné trati zvyšovat a příslušné plány jsou realizovány Ministerstvem dopravy RF, Ruskými železnicemi a dalšími profilovými strukturami.

V březnu bylo oznámeno, že Ruské železnice zprovozní směr Moskva - Adler obejítím Ukrajiny na podzim roku 2017, tedy o rok dříve než bylo plánováno.

V červnu 2015 Ruské železnice a Ministerstvo obrany RF uzavřely smlouvu o vybudování železnice mezi Voroněžskou a Rostovskou oblastí, která povede mimo území Ukrajiny.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

54 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. no kdyby ta trasa měla vést přes Ukrajinu, tak to by bylo docela nelogické: https://www.google.cz/maps/dir/Moskva,+Rusko/Adler,+Krasnodarsk%C3%BD+kraj,+Rusko/@47.9717756,45.1500938,5.5z/data=!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x46b54afc73d4b0c9:0x3d44d6cc5757cf4c!2m2!1d37.6172999!2d55.755826!1m5!1m1!1s0x40f5bf8311032a11:0xffff7da30e7468fc!2m2!1d39.9339462!2d43.4343234!3e3
  Naprosto zbytečný článek o problému, který ani existovat nikdy nemohl - podívejte se na mapu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Článek zbytečný možná pro tebe. Pro někoho je čirá radost napsat cokoliv proti Ukrajině, byť by to byla chujovina.

   Vymazat
  2. Není to ani zbytečné, ani chujovina. Řeč je o železničním spojení z dob SSSR, které opravdu částečně vede přes území Ukrajiny. Dnes, když jsou uvědomělí Banderovští vlastenci schopní si zablokovat i dopravu uhlí je jistě jen rozumné, že byla vybudována objízdná trasa. Banderovci tak připravili Ukrajinu i o poplatky za využívání ukrajinské trasy.

   Vymazat
  3. Tuhle "objížďku" Ukrajiny si si mohli postavit už dávno...

   Vymazat
  4. 23:05 Nebyl důvod, přes Ukrajinu to bylo kratší.

   Vymazat
 3. 22:05, 22:18 Ono to chce pánové zobrazit si celou trasu Moskva - Žuravka - Milerovo - Adler.
  Železnice není silnice ...
  Nebudete tak ostatním za hlupáky ...

  https://mapy.cz/dopravni?planovani-trasy&x=40.7300319&y=50.5836008&z=5&rc=u5ILwxwfTIuxlyCxaQI3uouFKxSP2wu7csNwtB5J&rs=osm&rs=osm&rs=osm&rs=osm&ri=15034349&ri=588827&ri=13712505&ri=228078&mrp=%7B%22c%22%3A111%7D&mrp=%7B%22c%22%3A111%7D&mrp=%7B%22c%22%3A111%7D&mrp=%7B%22c%22%3A111%7D&rt=&rt=&rt=&rt=

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:49 no ale to ukazuješ docela správně, není a nebyl důvod vést trasu přes Ukrajinu. Takže článk naprosto zbytečně vytváří problém a řeší ho vzápětí pochopitelně na úkor Ukrajiny.
   Dovedeš si představit, že trat by vedla přes Ukrajinu ?
   Je to asi jak trat Ostrava - Mikulov, kdybychom se divili, proč nevede přes Brno.

   Vymazat
 4. Ten článek je o tom, že v daném prostoru nyní už nebude nutné spoléhat na spojení přes Ukrajinu. Takže co je na tom článku zbytečného? Určitě tím Rusové vyřešili zcela zřejmý problém.

  A samozřejmě to, že někteří hlupáci nejsou schopni pochopit ani tak jasnou věc, o mnohém také svědčí.

  OdpovědětVymazat
 5. A to UAčka chtějí navýšit poplatky za tranzit plynu o pět miliard dolarů... UA Naftogaz chce dále okrádat Evropu via Gazprom.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PS Už aby byly další roury North Streamu a Turecký plynovod... Ať se UA nazi ve své autarkii pěkně porochní. Budou-li chtít koupit nějaký plyn, bodu muset, vylulaná UAčka, pěkně platit předem. Nebudou mít možnost krást plyn zákazníků z EU.

   Vymazat
  2. 23:02 Dopadnou jako s tou železnicí. Postaví se obchvat a budou mít po vtákách.

   Vymazat
 6. Blahopreju Rusku ze to zvladlo.Nyni Ukrajina ostrouha a muze jezdit na konich.V Kyjeve je vlada volu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2316
   Vůl je k něčemu dobrý,ale k čemu jsou dobrý banderovský svině.....?????

   Vymazat
  2. 23:29 K čemu? To jednou pochopíš! Až budeš svobodnej, už bez buziků a humanoidů z Brusele -
   https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Vymazat
  3. 7,42
   Ty nepochopíš nikdy nic,teplárenskej agente:-D

   Vymazat
  4. 9:13 To ste práívě vy, bruselští buzíci či kremelští žídci, pedolfilní putlerčici a homfilci, my vám právě ty prdele nakopem! A to dokonce i defčata! - https://www.youtube.com/watch?v=08P7pyHBlq0

   Vymazat
  5. 23:16 Podobně jako Havel se pro komoušskou rusofilskou svoloč stal jakousi "anti-modlou" pan Bandera! Jenže ten strávil válku v koncentráku a boje se nezúčastnil. Skutečným hrdinou byl Roman Šuchševič! Když skoukneš film o generálu Šuchševičovi "Nepokořený", tak pochopíš že Roman byl kus poctivýho chlapa a horlivý vlastenec! - https://www.youtube.com/watch?v=NENah9oEiek


   On byl skaut, a jako mladík viděl za "holodomoru", kterej se fakticky odehrával i v Ukrajinci osídlené části Polska, jak tam polský huláni přišli potlačit selskou rebélii. A oni s dalšíma klukama ujížděli na drezíně a jeden hulán jel za nima na koni a mával šavlí a on - Romek ho skolil šutrem do xichtu! Normálně sjel z koně jak žok:)) No a pak o pár let později - už jako vuysoký důstojník právě vyhlášené Ukrajinské reubliky je Němci vyzván, aby se dostavil do vězení NKVD v dobytém sovětském záboru Polska. A tam na dvoře mezi zastřelenými odbojáři najde svého mladšího bratra. Tak se nasere, že jo. Ale mezitím přijede kolona SS a strhnu ukrajinský vlajky z místních úřadů, že prej fýrer si to nepřeje a dostane zprávu že jeho politický šéf pan Bandera byl zatčen a uvězněn. Sejde se s nějakým německým generálem a říká mu že musí Banderu hned propusitt, že nepřísahal fýreroj ani německý armádě, ale ukrajinskýmu lidu. Načež je zatčen a internován. Cestou vlakem jde ve vagoně na hajzl, omráčí stráž a prchne do lesů. Tam se postaví do čela UPA! Pak napadnou německou kolonu a začne válka s Nemci. Pak se děj posune do doby po válce, kdy je v odboji a skrývá se v konspiračních bytech a jde po něm major MVD, se speciálním pověření od Kremljádů ... velice napínavý film! A takovejch skvostů je na Youtube spousta! Třeba film Železná sotňa a mnoho dalších celovečeráků, dobře natočených s kvalitním obsazením, popisujících boj ukrajinského národa za svobodu! Proč to nedávaj na ČT? Farizejci! Prej chtěj pomáhat Ukrajině osvobodit se od Rusáků. Jak? Tím že mlčej k hrdinství jejího lidu za WWII?

   Vymazat
  6. Ty zrdavej rákosníku Hownete debiloviči,jsi stejnej zmrd a zkurvenec,jako byl ten krpatej skrček Bandera....a stejně jako ten ksindl dopadneš,hajzle buzerantskej ussackej!!!!!!

   Vymazat
  7. Co je "zrdavej"? Snad zdravej, ne, Proč myslíš že u námořníků slouží nějaký buzíci? To už komoušská chcíplotino ta škaredě oslizlá škeble co ti nasadili místo hlavy na ty tvý rachitický ramínka putlerčíci pěkně zahnívá koukám:)))

   Vymazat
  8. - https://cs.wikipedia.org/wiki/Stepan_Bandera

   Nic špatnýho tam nikde nečtu. Cituju:
   "Po napadení Sovětského svazu Německem se pokusili ukrajinští nacionalisté vedení Banderou využít situace a 30. června 1941 ve Lvově vyhlásili samostatný ukrajinský stát s premiérem Jaroslavem Steckem. Německé vedení bylo tímto krokem, který vyvolal nadšenou odezvu u ukrajinského obyvatelstva, zaskočeno. Reakce přišla po několika dnech, kdy byli ukrajinští představitelé zatčeni a odvezeni do Berlína, kde byli nuceni k tomu, aby proklamaci nezávislosti Ukrajiny odvolali. Jelikož tak neučinili, byli uvězněni v koncentračním táboře koncentračním táboře Sachsenhausen. Jeho hnutí se nyní muselo profilovat bez svého vůdce."
   To by udělal každej vlastenec, zkurvenecký hovno bez vlasti (vy "proletářští internacionálové" prej vlast nemáte, ale patří vám celej svět, psal židáckej zmrd Mordochaj co se jeho fotřík přejmenoval na Marxe! tak to zkuste zmrdáci! Sám vás pozabíjím bezpočet i s vašima kurvama a pankhartama a pak si o mě klidně bude moct kdejakej havloid říkat že jsem "kontroverzní"! je mi to u prdel, rozumíš rudá chcíplotino vzlínající z putleroffský zengrúny!

   Vymazat
  9. 17;14
   Ty smradlavý hovno z prdele Hownera udavače z FBI,kdo tady píše o nějakejch námořnícich?????
   Ty mamrde posranej kolaboranskej nesvéprávnej,talkhe vypadá sleoej genetickej odpad ussackej agresorů v praxi????;-DDD
   No to se mají v USSA ČÍM CHLUBIT!!!!!!:-))))

   Vymazat
  10. 16:25 S tím Havlem tam di do víškam:) Ae jinak s těma rusáckejma komoušema máš pravdu pravdoucí! Ty je třeba zabíjet všude a pořád.

   Vymazat
  11. To "S" v tý zkratce je zkratka pro "ship" ty zkreténovatělý pitím rusácký pěnou do koupele rudý parazmrde! - https://en.wikipedia.org/wiki/USS

   Co sis ty hovadeo bolšánský v tý svý škaredý škebli představovalo? Že je to jako "Seals" - námořní pěchota? Ty by ti teprv rudej mamrde natrhli ten komoušskej kaďák! :))

   17:24 Ten Havel je tam jen jako příklad co tyhle parazmrdáky straší po večerech:)) Janda a jeho "Kde jsi" a Havlovo "Odcházení" - páč vědí že se jich to bude již brzy týkat:))

   Vymazat
  12. 17:32
   Takže ty """""myslíš""""",že Howner=Havel?????
   No ty máš dost,potrate opičí kurvy bez mozku!!!!!:-DDD

   Vymazat
  13. Radši vodcituj páč nevěřím že to rudý hovado svede votevřít link!

   USS - United States Ship, typically as a ship prefix in the United States Navy (includes submarines)

   Přeloženo: Loď Spojených států - obvykle jako předpona lodi v námořnictvu Spojených států (zahrnuje ponorky)

   Vymazat
  14. Takže SS byli vlastně emerický námořnictvo;-)))))
   Ty kokote zmagořenej chlastnim metanolu a bráním pervitinu,skoč do zdi ty zmrde nesvéprávnej!!!!!!:-DDD

   Vymazat
  15. 17:39 Bohužel IQ tvý a opičí kurvy se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna! Jo a neber do svý lhavý komoušský tlamořiti jména hrdinů lidu, kterým ty rusácká prašivino, vzlínající z putleroffský zengrúny, nesaháš ani po podrážku holínek, který si musí tito nazout, pokud se musej přes takovej sajrajt rudej přebrodit ...

   Vymazat
  16. Pochopitelně mám na mysli pana Stepana! Nikoliv zrzavýho Vencu - to byl tvůj soudruch rudej zmrdáku! Tomu děkuj chcíplotyino rudá za život! Sám byl komouš - komoušema zvolenej prezidentem! To bejt já v čele kontrarevoluce (což ovšem Plyš nebyl!), tak si skončil jako topivo ve spalovně. Zaživa a celou svou zkurvenou komoušskou famiílií ...

   Vymazat
  17. Ussacký agresoři,o tom celým tam jsou ty dvě SS vedle sebe ty Hownere zasranej kolaborantskej!!!!!
   S Vencou flaškou se vy kolaborantský svině brzo potkáte osobně,svině méněcenný!:-)))

   Vymazat
  18. Hoši! NATO = civilizace. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Frau Merkel a mesié Macron spolu s Mr. Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou či putleroffskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Vymazat
  19. 17:52, 17:54 Kecy! Tady už konečně ukazují nezkreslenou pravdu! ... 40 let nás komoušský kurvy krmili lžema o jakémsi údajném "odporu sovětského lidu proti fašistické agresi"! A vono hovno hovno! Jen kytice a polibky vděku od litevských, ukrajinských a běloruských žen a dětí! -
   https://www.youtube.com/watch?v=Z28U9B2xma4


   Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji.

   Vymazat
  20. 17:49
   Ty reinkarnovaný hovno z prdele Edgara Howera,že seš stejně teplej jako výše jmenovanej transsexuál z FBI to tady ví každej!!!!!!!
   A že máš místo IQ leda ÍÁ,to dělají zřejmě ty tvoje tanečky v žůžových šatičkykách,Hownere debiloviči!!!!!!;-DDD

   Vymazat
  21. 18:00 Proč si necháváš nadávat do rudejch? Ty - rasen, člen KKK, honolulista a antikomunista, to mi rozum nebere:) Jinak souhlas, jsi náš člověk, my mimozemské civilizace jsme tě jen zkoušeli! Tak jako ty, i Pan Hitler se skláněl před Velikou Rusí, než ji židáci zahubili, ale nevěřil že se dá vzkřísit! protože Sovětský svaz je pod vedením Židů, kteří povraždili ty nejlepší Rusy, z nichž bylo mnoho německé krve. V žilách ruských carů proudila německá krev, stejně jako většiny aristokracie.
   "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši. On sám není žádným organizačním prvkem, ale pouze rozkladným fermentem. ... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového. "- Adolf Hitler, Mein Kampf

   Vymazat
  22. A byl to Němec Pjotr Christianovič Wittgenstein, kdo přivedl ruské armády až do Paříže v roce 1814 - https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Wittgenstein. Když pak napoleonskými válkami bylo Rusko na několik desítek let odřezáno od nějakého evropského státu, který by byl jasným spojencem (tento stav vyvrcholil v době tzv. Krymské války), tak si jej Alexandr II. pomocí Bismarcka vytvořil v sjednoceném Německu (jednáním s Bismarckem až po uzavření Alianční smlouvy Německa s Ruskem 1881 byl pověřen kníže Petr Saburov, který bohužel do své knihy vložil i obsah tajných apendixů o rozdělení vlivu v Evropě, proto její distribuci Alexandr III. zakázal). Spolupráce se až na dvě světové války úspěšně dařila.


   Mužíci utekli z fronty, běželi domů, aby si rozebrali šlechtické statky. Německo chtělo z Ruska dostati obilí a potraviny a proto s takovým úsilím pracovalo na zničení Ruska, které se mu podařilo.
   Žid Lenin-Zederblum a Žid Trocký-Chaim Bronstein vydali heslo, že půda bude rozdělena mezi mužíky proletáře, kterým v Rusku říkají »bedujaki«, kdežto rolníci zámožnější, kterým na Rusku říkají »kulaki«, mají dostatek pozemků. Ale Lenin i Trocký se přepočítali. Veškeré obyvatelstvo vesnic v Rusku se spolčilo a prohlásilo, že nezná rozdílu bedujaki a kulaki. Vláda Židů v Rusku je obmezena jen tam, kam proniká moc bodáků červené gardy. Území, kam tyto červené gardy nemohou, není nám přesně známo. Dnové židovské vlády, či jak si říkají vlády sovětů, jsou sečteny. Možno, že do roka bude Rusko od krvelačných červených gard osvobozeno.
   Naděje Německa, že bude z Ruska dovážet značné zásoby obilí a potravin, selhala. V samotné jižní Rusi platí lid za kilo mouky 20 rublů. V Moskvě bude mouka daleko dražší.
   Hrozné jsou sociální poměry v Rusku. Šat i obuv jest ještě dražší než u nás v Čechách. Měli jsme v dobách míru o Rusku a ruském národě zcela jiné pojmy. To, co jsme o Rusku a jeho národě znali anebo znáti se domnívali, ukázalo se naprosto klamným.
   Ruský národ selhal, zradil sebe sama. Nyní musí cizí velmoci posílat do Ruska pomocné armády, aby Rusko bylo zbaveno židovského vladaře. Tak hluboko neklesnul ještě žádný národ, co svět světem stojí.

   Psáno 15. září 1918

   Vymazat
  23. Idea Panslavismu tak poprvé odhalila celou svou dvojsmyslnost za první světové války, kdy Rusko ve spojenectví se zeměmi Dohody (Angličany, Francouzi a Američany) kvůli osvobození slovanských bratrů od Turků nejen začalo válčit proti svým přirozeným geopolitickým spojencům – Německu a Rakousku, ale i samo bylo uvrženo do katastrofální revoluce a občanské války. Slavismus Rusů se ve skutečnosti proměnil v práci na atlantisty, na Dohodu a na neokartaginskou civilizaci, ztělesněnou v obchodně-koloniálním, individualistickém anglosaském modelu. Neudiví, že mezi vlastenčícími panslavisty v okolí panovníka Nikolaje II. většinou byli spolupracovníci anglické rozvědky, nebo prostě atlantističtí agenti vlivu. Je zajímavé připomenout si epizodu z románu ruského atamana Petra Krasnova Od dvojhlavého orla k rudému praporu, kde za vrcholící první světové války hlavní hrdina plukovník Sablin na dotaz: „Řekněte, plukovníku, koho považujete za našeho pravého nepřítele?“ odvětil jednoznačně: „Anglii.“ Toto přesvědčení mu však nebrání čestně a odvážně bojovat právě za anglické zájmy proti Německu.Hrdina Krasnovova románu je ideálním příkladem ruského vlastence-eurasijce, příkladem logiky „půda nad krev“, která byla charakteristická pro hraběte Vitteho, pro barona Romana Ungerna-Šternberga, pro tajnou organizaci Baltikum, složenou z baltických aristokratů a do poslední hodiny oddanou carské rodině. Překvapuje, v jaké míře si odvážně a ušlechtile počínali v roce 1917 Asiaté, Turkotataři, Němci a jiní Nerusové, sloužící tehdy vírou a pravdou carovi a impériu, sloužící Eurasii, půdě, kontinentu, a jak to kontrastovalo s mnohými přívrženci slavismu a panslavismu, kteří rychle zapomněli na Konstantinopol, na balkánské bratry a prchli z Ruska opouštějíce cara a vlast.

   Vymazat
  24. Poslouchejme Dugina, jednoho z největších současných ruských myslitelů! Ve své knize Velká válka kontintentů píše mimo jiné toto:
   "Hitlerovo převzetí moci neobyčejně posílilo pozice kontinentální lobby. Od r. 1934 agentura GRU začíná připravovat německo-ruský strategický svazek, kulminující v paktu Molotov-Ribbentrop.
   Stalin definitivně prokazuje náklonnost k eurasijské orientaci v domnění, že atlantistické tendence nacionálního socialismu odpoutají pozornost anglosaských mocností a že v takové situaci lze nakonec učinit krok k likvidaci mocné atlantistické lobby uvnitř SSSR. Začíná se likvidace leninské gardy. Všechny stalinské procesy, vypadající někdy jako absurdní a naprosto bezdůvodné, byly ve skutečnosti hluboce zdůvodněny na geopolitické úrovni. Všechna pravá a levá spiknutí jsou nepochybnou reálností, třebaže se Stalin neodhodlal přímo pojmenovat a obvinit celou atlantistickou lobby, již odedávna činnou v sovětském vedení. Byl nucen maskovat své výhrady k té či oné skupině vysoce postavených kádrů do náznakových obvinění a alegorických nálepek.
   Stalin likvidoval agenty vlivu nového Kartága jednoho za druhým, ale i opačná reakce byla n nezvratná. Obzvlášť vážným úderem proti eurasijské lobby byla likvidace představitele polární lóže v lůně Rudé armády – maršála Tuchačevského. Byť v tomto případě msta atlantistů na Tuchačevském i všechny námitky proti němu byly plně oprávněné, šlo v perspektivě o čistě atlantistickou a v kontextu pak antieurasijskou diverzi.

   Po „vítězství“
   Hitlerův vpád do SSSR byl velkou eurasijskou katastrofou. Po strašné válce dvou geopoliticky, duchovně a metafyzicky blízkých, příbuzných národů, dvou protiatlanticky orientovaných režimů, Stalinova Ruska a Hitlerova Německa, vítězství SSSR se de facto rovnalo strategické prohře. Celá historická zkušenost ukazuje, že se Německo nikdy nesmiřuje s porážkou, a vítěz tudíž v samém faktu svého vítězství zauzluje nový konflikt, zasévá semena budoucí války."

   Konec citátu.

   A dějiny to plně potvrzují!

   Vymazat
  25. Kdybys byl potomek Ericha Hartmanna,Adolfa Gallandta nebo Michaela Witmanna....ale takhle????
   Méněcenný negersko-ussacký genetický odpad????
   Joooi,to je bída!!!!!!

   Vymazat
  26. Romek stojí výš! I když jmenovaní - taky dobrý! Nejvyšší je Balticum! To si pamatuj. I pan Hitler je spíš rasově dinárský typ, než árijec. A u toho námořnictva máš recht! Na USS Gerald Ford prý slouží nějaký černý serža, a přiznal se k homofilii a přesto dál zůstal sloužit! Myslím žes i to jméno trefil - Howner Brown! Ale to se po převratu až se prezidentem USA stane pan Duke změní, neboj. Sieg!

   Vymazat
  27. A takto to dopadá! Třiatřicetiletý poručík námořnictva Gary Ross si vzal devětačtyřicetiletého civilistu Dana Swezyho, jenž je jeho partnerem už 11 let. - https://zahranicni.ihned.cz/amerika-usa/c1-52906240-homosexualita-v-americke-armade-jiz-neni-tabu-porucik-si-vzal-sveho-pritele

   Takže bacha na USS, když nějakou navštívíš, neshýbej se pro nic! I kdyby ti upad zlatej řetízek!

   Vymazat
  28. Začalo to Edgarem Howerem,to byl transsexuál už tenkrát,takže USSA je zralý k zahubě!!!!!!

   Vymazat
  29. Nikoliv! Začalo to knížetem Jusupovem! To byl transsexuál, jehož úchylka byla zneužita k likvidaci Ruska a jeho nahrazení kagalem SSSR a později dnešním Chujlostanem! - http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2017/02/pred-sto-lety-anglicane-zavrazdili.html

   Vymazat
 7. Dobře tak fašounům aspoň ostrouhají ať jsi vše koupí od usa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SLAVA UKRAINE !!!!!!!!!
   BLESSINGS FROM THE POWERFUL USA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
 8. UK bude ráda za předražené americké zboží Made in China, platba buď bianko šekem nebo sekerou na futro!Už takto dováží uhlí z Jůesej.Vynikající spojenec a ochránce!

  OdpovědětVymazat
 9. Toz kazdé resí svoj problém enem o nás ten pár politikó, které só agentama cizí mocnosti, kterou nebodo menovat, spojene zlocinecké státy, pracojó na zmaro ceské kotelne...só to svidomisté a mnele be skoncit na kulu.....ne na kúru...toz dolby só na jesen...a ten s krátkéma gatema tam oz nebode...nevolim nikoho gdo bere dotace a krade cizi projekte, které este k temo posere a které staví kokacci hnizda ten be s teho tade odelal ORWELOVO-KÚTY.....toz zdarec a slonce v srdci...volim Milosa a Ykohamo......howk

  OdpovědětVymazat
 10. Tak jsem si prohlédl na wikipedii nádraží v Adleru (5 nástupišť, rekonstrukce 2013,docela elegantní, ale daleko). Z paměti mi povstal asi 30 let starý článek v Hospodářských novinách o čs. železnici,který varoval, že jestli nezrychlíme naše tratě, budou nás sousedé objíždět. Zajeďte si proto fiktivně prostřednictvím
  www.zsr.sk
  třeba z Bratislavy do Chebu a pak přemýšlejte. Kdyby se vám zdálo, že nás Slováci diskriminují z nacionalistických důvodů, klidně si ještě zajeďte stejnou trasu pomocí
  www.cd.cz
  a zjistíte , že ,,už je to tady", ale nepleťte se, tenkrát při skandování na Letné měli skandující na mysli něco úplně, ale úplně jiného...

  OdpovědětVymazat
 11. K tomu poslednímu příspěvku, je třeba dodat, že nic nejni tak horké, aby se nedalo ještě více ohřát. Zrychlení dopravy vede k větší intenzitě v daném koridoru, což není nic jiného, než ono marxistické - změna kvantity se mění ve změnu v kvalitě, což může být vnímáno jak kladně i záporně. Dnes dopravní síť v česku nemůže být vytržena z celkové dopravy v Evropě, tedy musí být její součástí, jinak přetížením dojde ke kolapsu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ruda8. srpna 2017 4:35
   „.. dopravní síť v česku nemůže být vytržena z celkové dopravy v Evropě, tedy musí být její součástí, jinak přetížením dojde ke kolapsu.“
   Také by stálo za úvahu, kdo bude tu vysokorychlostní železnici více využívat. Naši občané, nebo zahraniční, jako tranzit pro své transevropské cesty? Měli bychom ji tedy platit zcela my, nebo jen nějakou částí?
   Možná to někomu přijde sobecké, ale v oblasti peněz jiné vztahy neexistují. Stačí si vzpomenout, jak Němci svými větrnými elektrárnami a přenosem této energie do Rakouska, přetěžovali naši síť. Byli snad ochotní se podílet na rekonstrukci naší sítě, aby tyto vlny zvládala? Nikoliv, takže jsme se museli za své, instalacemi drahých trafostanic izolovat. Jsem přesvědčen, že takový režim přenosu, který vyvolaly německé větrné elektrárny, nebyl v žádné mezinárodní energetické smlouvě zakotven. Prostě silnější si prosadí, aby slabší platil jeho režii. Podobné to bude i u toho vysokorychlostního vlaku. To je moje domněnka. P.K.

   Vymazat
 12. Možná bychom měli přednostně řešit obnovení železniční dopravy v místech, kde byla pod záminkou neekonomičnosti zrušena. Železnice je velký civilizační prvek a tam kde byla zrušena, jsou obce pomalu opouštěny, krajina vybydlována.
  Cena nápravy je směšná, v porovnání s náklady, na vybudování vysokorychlostních tratí. Nic proti těmto tratím, ale nejdříve něco pro lidi. P.K.

  OdpovědětVymazat
 13. K meritu věci - podle mne se jedná asi o 150 km dlouhý nově vybudovaný úsek stávající severojižní trasy. Stará trať skutečně křižovala výběžek ukrajinského území (asi 10 km široký) a pak se klikatila po hranici, tu z jedné, tu z druhé strany.
  Dobře je to vidět na odkazech:
  https://mapy.cz/zakladni?mereni-vzdalenosti&x=40.0529994&y=49.5414007&z=11&l=0&rm=

  http://www.openrailwaymap.org/?lang=&lat=49.39041833646035&lon=39.966888427734375&zoom=9&style=standard

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimochodem, na mapě od Seznamu nová trať ještě není. Od staré tratě se odděluje v Kantěmirovce, necelých 15 km před jejím vstupem na ukrajinské území.

   Vymazat
  2. Nová trať se opravdu odděluje v Žuravce, asi 1,5 km před Kantěmirovkou :-). Délka tratě je 122,5 km, údaj 277 km je vztažen k celkové délce položených kolejí - trať je dvojkolejná, byla vybudována nádraží, vlečky apod.

   Vymazat
 14. Tolik sprostoty a hnusu jsem už dlouho nečetl. Proč administrátor tu sprostou verbež neutne. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat