Reklama

čtvrtek 31. srpna 2017

Znásilnění je horším aktem, ale pouze na začátku...

Radek Rozvoral
31.8. 2017   Rukojmí
Znásilnění je horším aktem, ale pouze na začátku, když jde pindík dovnitř, pak se žena uklidní a užívá si to jako normální pohlavní stykTakto podle agentury ANSA komentoval čtyřiadvacetiletý pakistánský kulturní mediátor pracující pro italskou neziskovku, jež má za úkol harmonizovat zvyky připluvších imigrantů s domorodci, brutální čtyřnásobné znásilnění polské dívky na italské pláži v Rimini, ke kterému došlo před několika dny.


 Čtveřice zřejmě afrických mužů zde brutálně napadla mladé polské partnery. Muže nejdříve zmlátili do bezvědomí a pak se všichni čtyři brutálním způsobem „vystřídali“ na jeho partnerce.
Takže takovéto multikulturní mediátory zaměstnávají evropské neziskové organizace, které tím vlastně podporují minimálně v tomto případě islámskou ideologii, která má ženy pouze jako věc a muži si s nimi mohou dělat, co chtějí. V islámu může žena pouze otěhotnět a pak vychovávat děti. Ostatní zcela normální a svobodné záležitosti může dělat pouze se svolením muže. Nějaká lidská práva se v tomto světě neřeší, jelikož prorok Mohamed je vzor k následování.
Státy jako jsou Francie, Velká Británie, Německo, Švédsko a další udělaly v minulosti obrovskou chybu v tom, že chtěly, aby se u nich žilo multikulturně a neuvědomovaly si, že právě toto násilné a netolerantní islámské ideologii nesmírně vyhovuje. Ta totiž ve jménu džihádu řízeně a postupně vysílá do Evropy své zástupce, aby usilovali o její šíření ve světě, tak jak jim to nařizuje prorok Mohamed.
Z těchto obrovských chyb se my občané České republiky musíme velice poučit a nedopustit, aby se něco podobného začalo dít i u nás. Máme to pouze ve svých rukou, a pokud o tom začneme všichni alespoň trochu přemýšlet, dojdeme k tomu, že jedině tak jsme schopni si uchránit naši kulturu, tradice, svobodu a demokratické hodnoty, které nám předávali naši předkové.

19 komentářů :

 1. O tom, ze jsou to zrudy neni pochyb, ale to jak na ne reagujete svedci o absolutni neschopnoti realistickeho pristupu k nim.
  T.j. pouze otazka casu, kdy vas vsechny vyvrazdi.
  S Evropou je konec.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mr felch honolulu mozna alias horni dolni zas mele picovinyja myslel ze uz zdechnul ten prick samoliby!!!
   zdravi chef tez cech aj amerikanec

   Smazat
 2. Tak pána kultúrneho mediátora prefiknúť kaktusom, tiež by si neskôr asi užil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. treba dopriat aj tomu co to finsncne zariadil bitku pánovi sorosovy aj so stvornásobným znásilnením asi by ho to velmi rýchlo preslo rozdrbávat státy cez neziskovky

   Smazat
  2. Toho pákistánského kulturního mediátora bude třeba vykleštit. Ona je kastrace horším aktem, když jdou varlata z šourku ven a jsou amputována... ale pak si pan eunuch užívá života jako každý jiný, bez otroctví sexuálního chtíče. Že, pane "kulturní mediátore" z temnot Afriky?

   Smazat
 3. Po znovuzvolení jalové krávy Merkely(fašista a nedostudovaný knihovník Schulz tentokrát propadne), začne v EU multikulturní tóčo, realizace dvourychlostní Evropy, tzv. tvrdého jádra k integraci do Germanistánu, nátlak na zrychlenou integraci v oblastech zvýšení příjmu nelegálních primitivů, likvidace národních států, zničení tradičních rodin, včetně nekonečného, zesíleného vraždění původních Evropanů, za potlesku evropských zločineckých elit v semknutých průvodech, k tomu nejtěsnějšímu multikulturalismu!

  OdpovědětSmazat
 4. Pákistánec v Evropě seznamuje afra se zvyky domorodců (Italů). To by ani Orwell nedal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za chvíli i nás evropští multikulturně integrovaní Pákistánci, Afričani, Arabové, seznámí, vyškolí, zasvětí do svých vyspělých zvyků, vše za potlesku elitních hovad z EU.

   Smazat
  2. Prase bažinné vyučuje kočky o hygieně a o očistě kejdou. Afričané se zase "sprchují" kravskou a velbloudí močí přímo z "výpustí" krav a velbloudic. Prý není nad ranní teplou lázeň. DĚKUJI ZA MULTIKULTURNÍ OBOHACENÍ. MY V EVROPĚ DO TÉ DOBY MYSLELI, ŽE MÝT SE LZE JENOM VÍNEM, PIVEM A VODOU!

   Smazat
 5. Tak, šup, šup, žilky, makrely, bílébrady, pornojadnové, ..., až tam bude, užijete si :)

  OdpovědětSmazat
 6. I paní Merkel dělá taky osvětu chlapcům, kteří to potřebují, ale zatím jsem nečet,že by ji taky tak hezky po jejich zvyku pomilovali. Asi není jejich typ.

  OdpovědětSmazat
 7. Pro lidi,kteří již vědí jak je muslimská kultura, ať a afriky nebo z Asie odlišná od naší evropské, je zbytečné na toto reagovat. Ale bohužel je v Evropě ještě spoustu ignorantů, kteří tuto odlišnost pocítí až když ji potkají přímo osobně nebo ji pozná na vlastní kůži jim blízká osoba. V islámu je žena podřízena muži a má podstatně menší práva. Musí poslouchat a být vždy připravena na splnění všech přání svého muže, případně otce či syna. Je trestána za prohřešky různého druhu nebo i za chyby. Násilí je také součástí milování, zvláště má-li muž více žen či ženy(manželky)ještě v dětském věku (sexuální styk je povolen od 9 let, manželství od 6 let). Z toho plyne, že pohled muslima na násilí, v Evropě znásilnění ženy, je zcela jiný než u Evropana.
  Rovněž pohled muslima na chování k některým zvířatům, které Mohamed neměl v oblibě(pes,prase...), je naprosto jiný, pro nás vůbec nepřijatelný. Také zabíjení zvířat pro potravu (u nás na jatkách),muslimové provádí způsobem tzv. halal , pro nás je zabíjení nožem bez předchozího omráčení barbarské , ale muslimům toto EU nejen toleruje, ale dokonce jsou i evropské firmy, které se označení halal na svých "výrobcích" doslova chlubí a tí mají už ve velké části EU větší odbyt pro své výrobky. Muslimové to s doporučením imámů( ti také vydělávají na udílení této značky - halal) kupují a my, evropané, tak nám je všechno jedno,my to nesledujem. ONI však ano! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To proto,že způsob usmrcení převzali od ŽIDŮ... A Židům to zakázat nelze, to by byl antisemitismus, že, pane Kohne? Kdežto u Muslimů to má být dokladem barbarství... Bože, osviť mozky kritiků, bábu za podřízlou husu budou opruzovat pro týrání zvířat, protože je bílá Evropanka... O TEMPORA, O MORES, MORITZ!

   Smazat
 8. Zase jen hafo blbých žvástů - tomu se u nás říká diskuze. Znásilňování žen se děje i u nás, páchají to bílí s bílými, atheisté, tedy nic náboženského za tím není. Ani u těch Afrikánů ne. Přece muselo a musí být každému jasné, že když se do všech zemí Evropy valí davy předevěším chlapů, tak kolem pětadvaceti let, bez žen, každej nadrženej jak stepní koza, a na plážích se povalují nahotiny, samozřejmě, že to s nimi cvičí jak s nadrženým psíkem, když vidí hárající fenu. Nebo hřebec kobylu - neudržíte to ani silným řetězem. Tenhle švajneraj nikdo nedomyslel, aby se vůči tomu přijala nějaká strategie opřená o normální selský rozum, ale ten ve zdegenerované společnosti jde stranou. Kdo za to může a měl by za to viset? Ty nadržené stepní kozy asi ne, ale hajzlové v jejich zemích, kteří se jednoduše zbavují svých socek a kriminálníků - než aby je živili, zaplatí převaděčským šmejdům a lumpům, a ti je vyvezou do jiných zemí, ať to živí tam. A ať si taky poradí s houfy nadržených chlapů. Každýmu je násilí na ženách u prdele, s Allahem to nemá nic společnýho - pohlavní pud neměl nikdy nic společnýho se žádným božstvem. Viset by měly kreatury, které tenhle obchod s hnědým masem rozjely, a bohatnou z něho. A ti, kteří k tomu nekonají sjezdy, a nepřijímají zákony, které by to zastavily a viníky trestali. Diskuzní žvásty o Allahovi a islámu jsou v tomto případě nesmyslné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To sice zní rozumně, ale je to pěkná pitomost. Nejde tady přeci o to, jestli ji znásilnili ve jménu Allaha, nebo jen proto, že jsou nadržený. Je to jiná kultura a to ať ti z Afriky, nebo Arabové. Tohle je plod multikulturalismu, nebetyčné zrádné politiky volených voly volů. Dnes znásilňují a zítra nám budou řezat hlavy a vyhánět z domovů. Ta jejich nekulturní kultura s tím má sakra co společného. Je to kultura barbarů.

   Smazat
  2. Já bych na toho aktivistu pustil nějakou extra vyvinutou buznu aby mu natrhl anální otvor a pak bych mu řekl že o nic nejde, že je to v podstatě stejné jako kdyby papal hodně čokolády a měl tvrdou stolici..


   Smazat
 9. Máme to pouze ve svých rukou. Naprosto souhlasím volme SPD zbavme se eu nebo bude konec ČR.

  OdpovědětSmazat
 10. Přestává mě bavit chodit na tyto stránky. Lidi se tu hádají pro prd, přitom už tisíce machometánů s německými pasy osídlují český venkov a sdělovací média nás krmí nesmysly. Sdělovací média mají nepatřičnou moc, vždyť taková Tvarůžková se montuje i do sporu mezi těmito entnikami. Přitom jde o kulturní návyky, kdy nové etnikum si na sebe nabaluje desítky osob a obtěžuje starousedlíky. Konkrétně pak jde o prostor, pozemky, cesty a hlučnost.
  Jinak souhlasím, že většina přistěhovalců je nadržených, bohužel, je jen otázkkou času, kdy sem natahají i baby s větruškou, či kuklou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslivci a rybáři se V DOBÁCH HÁJENÍ ŠKODNÉ také baví o prdech... a těší se, až si budou moci zastřílet a zalovit.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.