Reklama

.

.

pátek 4. srpna 2017

Zoufali policajti nestihaju plnit kvoty na přestupky


Ladislav Větvička 4. 08. 2017 blogg autora

Situace je kritycka. Poctivy policista, kery chce dosahnut maximalniho počtu vybranych pokut, je pod tvrdym natlakem. Neni až tak problem pokuty vybirat a neegzystujici přestupky trestat.Problem je v tym, že poctivemu policajtovi, kery se snaži poctivě dosahnut kvot přestupku a vybranych pokut, se do jeho zaslužile roboty pletu dalši jevy, jako nehody, kradeže, zabijačky a tak. Poctivy policista, kery je při normalni činnosti schopny produkovat rychlost dvacet přestupku za hodinu a desest tisic korun (u dopravnich nesmyslu je efektyvita vykonu ještě vyšši), je bohužel bržděny nutnosti sepisovat hlašeni o kradežach, čorkach, a to ho stoji produktyvni čas.

Všeci vime, že tu nejde o to čorkařa najit. Jde o to připad zadokumentovat, a to stoji usili, bo ne vždycky je po ruce kompletni trojka, kera umi čist, psat a počitat.

Nemožeme řict, že by se zakonodarce nesnažil poctivym organum tuto činnnost ulehčit. Denně vznikaju nove nesmyslne zakony, v kerych se nikdo nevyzna, pokuty rostu až do vyšky třech poslaneckych platu, ale sudruzi, je to furt malo.

Snaha plnit kvoty ze strany policajtu a žandaru tu je. Sudruzi su už dokonce ochotni chodit aji na vodu. A to je odvaha, to uznate. Ani za bolševika fizl na vodu nechodil, bo věděl, že lidu je třeba nechat trochu chleba a her. Ale pokrok se zastavit neda, navic pravděpodobnost, že partyja na řece nema na raftu hasici přistroj, a ma tam flašku rumu, se bliži 121% (včetně DPH).

Neda se nic robit. Mame třeti největši podil policajtu na obyvatele v Evropě a synci se musi nějak živit. Čast policajtu a Babišovych celniku odposlouchava přes 8 tisic telefonu ročně, velky fizl na nas čumi na každem rohu, šmiruje nam bankovni učty, zjišťuje, co zme kupili a proč zme to kupili, može nam vlezt do baraku bez suhlasu soudu. Ale co to pomože? Kvoty na pokuty su vysoke, sudruzi.

Proto je třeba si přestupky vymyšlat. Třeba synci v Opavě našli nadhernu možnost, jak vybirat obzvlašť fčil, v horkych dňach. Řidič, kery necha stahnute okenko, se dopušťa zločinu proti vlastnimu majetku a zasluži si, aby byl potrestany. Z teho si sudruzi vemte přiklad! Byt inycijatyvni a hledat zločin aji tam, kde neni. Dva a pul tisice pokuty za stažene okeno, to je cesta k plněni kvot! Hlavně sudruzi nic se nesmi řikat medyjam tajak ten debil v Opavě, kery přiznal, že pokutovat okenka byl přikaz ředitela žandarmeryje.

Su ovšem města, kde už ani to nepomaha. Pak je třeba si přestupky a trestne činy aktyvně přitahovat. Tymto směrem idu sudruzi v Brně. Chlopi v kožene bundě su už odzkušanu formu, jak dosahnut teho, co je třeba, a tym je plněni kvoty na vyšku pokut.

Akci, keru zdokumentoval sudruh Pecina, možete vidět tady, Samozřejmě se u teho nesmite nechat nafotit, sudruzi, to je zaklad. Přiště je třeba oddělit roli tych, kery problem vytvaři, od tych, keři problem nasledně řeši.

Se sudružskym pozdravem

Ladislav Větvička, hybridni poradce pomocne straže24 komentářů :

 1. Už při psaní příspěvku jsme monitorováni a ten je následně smazán okamžitě při jeho vkládání do komentářů.Sprosté se nechají,ale tam kde je zrnko pravdy a lidem by se mohlo i třeba "rozsvítit",tak ty musí soudruh Chovanec,respektive jeho pravá ruka Romancová,ihned mazat. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda
   Horni Dolni

   Vymazat
  2. Karel z Plzně A jestli to tak zůstane bude hůř.

   Vymazat
 2. Od této vlády dostáváme jenom buzeraci a šikanu. Ale co si naši spoluobčané opět zvolí? Buzeraci a šikanu. Bohužel tenhle národ si opět zvolí zkorumpováné socialisty a bývalé estébáky. Vidina toho, že něco dostají zadarmo a závist, že někdo se má lépe je lákavá.
  Proto i taková podpora EET - závistiví lidé si myslí, že bohatší soused živnostník podvádí a EET si na něj dohlídne. To že ti nejvýš kradou v částkách milion krát větších jim moc nevadí zřejme...
  Stačí kvalitní marketing a kobliha zdarma a o voliče má Babiš postaráno.

  http://www.epshark.cz/clanek/110/socialismus-ma-vetsina-naroda-vypaleny-do-mozku-jako-cejch

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč je kolem EET takový poprask? Copak tolik lidí neplatí řádně daně? Co mají koblihy společného s ministrem vnitra? Proč by měl daně platit jenom někdo? Co s tím má společného závist?

   Vymazat
  2. 8:12 Takže když kradou jiní, budu taky? Dobrá logika. Hele, já mám 35000 kč hrubého, spočítej si, kolik mi strhávají daň a nikdo se mne na nic neptá. A na tvé poukazování "vidiny a závisti" bych řekl - podle sebe, soudím tebe. Tak nediskutovat, nenimrat se v tom a řádně přiznávat zisk. Živnostník, který to dělal dosud poctivě tady vyskakovat určitě nebude.

   Vymazat
  3. 11:35 Takže když stát tebe okrade a doslova ohlodá až na kost neřešíš. A v pořádku to bude až ten stát ohlodá na kost i živnostníka . Rozuměl jsem Ti dobře?

   Vymazat
  4. O jaké kosti to mluvíš, ty gumáku???

   Vymazat
 3. Vše souvisí se vším. Může někdo kdo tom rozumí napsat/bude mi 74/ o kolik narostl počet státních zaměstnanců, třeba proti roku 1988, pozor ČSSR a teď jsme ČR. V podstatě jsou lépe placeni než moderní otroci a přičtete k tomu rodinné příslušníky a celou další bandu darmožráčů s rodinami, tak nemáme šanci je ve volbách přehlasovat. K tomu jsme ještě rozděleni na různá uskupení. Až nás půjdou miliony, všichni proti větru. Ke je síla parazitů atd. V jednotě je síla. ČLOVĚK.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co kdyby jsi se zajímal o kolik narostl od roku 1988 počet důchodců? Já ti to prozradím, bambulo. je to z 1.4 milionu na 2.4 milionu. Průměrná výše starobního důchode je 11.800. Počet všech vyplácených důchodů, včetně invalidních, pozůstalostních je 3.5 milionu!!!

   Ano, ve volbách vás opravdu nemá normální pracující člověk šanci přehlasovat. Nebudu prase jako vy a parazity vás nenazvu.

   Vymazat
  2. Kolik je ti let ,,mladíků,, ty nikdy nebudeš staříkem? Jara

   Vymazat
  3. Budu. Jak to souvisí s tím co jsem napsal?

   Vymazat
  4. Anonymní4. srpna 2017 11:31
   Já bych se zase zeptal, jak souvisí nárůst počtu důchodců s nárůstem administratívy? A že k nárůstu administrativby došlo geometrickou řadou je faktem. Za ČSSR jsme měli celkem 11 krajů, včetně SK. Dnes v samotné ČR máme 14 krajů, t.j. 14 Krajských úřadů s průměrným počtem cca 500-800 úředníků. Já jsem např. odcházel z bávalého NVP, (dnešní Maagistrát hl.m.Prahy) v roce 1981 a stav úředníků činil 960 lidi, přičemnž NVP přímo řídil 160 podniků a organizací na území Prahy. Dnes má Magistrát cca 2500 úředíků a kromě a.s. DP Praha neřídí přímo žádný jiný podnik.

   Vymazat
  5. 13:21

   Otázka zní, jak přebít při volbách masu 3 milionů důchodců, kteří volí podle svých zcela specifických zájmů a kterých je násobně víc než státních zaměstnanců.
   Stačí jen naslibovat důchodcům a volby jsou vyhrané.

   Vymazat
  6. Otázka spíš zní: jak vychovávat mladé lidi, aby z nich nevyrostly hyeny jako je holobrad 13:25. MM

   Vymazat
  7. Důchodci jsou stejní, jako mladí lidé. Jan Werich říkával velmi správně, že starý vůl byl kdysi mladým volem. Důchodci, naneštěstí pro ně, nevolí stejně, protože mnoho volů mezi nimi volí různé ODSky, TOPky, ČSSD a jiné lidovce. Kdyby se víc starali o své zájmy a ne o zájmy jiných, měli by se líp.

   Vymazat
  8. Hloupé diskuse. Státní zaměstnanci jsou i policisté, vězeňská služba, soudci, hasiči, zdravotníci, učitelé, ale třeba i hygienici, meterologové, pracovníci drah atd., tedy zaměstnanci pracovišť a složek, bez kterých by žádný stát nemohl existovat. Avšak ani bez většiny klasických státních úředníků se stát neobejde. Jen malá část je jich nadbytečných. Kdyby např. neexistoval katastrální úřad, tak by se vám mohlo stát, že po práci přijdete domů, a tam bude bydlet někdo jiný, a vy nijak nedokážete, že je dům váš. Podobných příkladů bych mohl uvést stovky. Stejně tak i v soukromém sektoru pracuje obrovské množství lidí, kteří jsou postradatelní, a čím jsou tyto podniky větší, tím více se uplatňuj známosti a těchto parazitů přibývá.

   Vymazat
  9. Něco jsem zachytil, že se bude počet státních zaměstnanců zvyšovat o dalších 5 tisíc. A jinde zase, že trvalý růst neproduktivních pracovníků v porovnání s celkem je jeden z důvodů rozpadu říší. Tak jak to bude ?

   Vymazat
 4. 11,31
  Nebudeš,ty ses geront od přirození!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Vážený pane, bambula jste Vy. Já jsem od 19 let stále pracoval a ve svých 74 pracuji. Do dnešního dne odvádím platby na důchodové zabezpečení, nikdy jsem nebyl v nemocnici a ve své práci odváděl stále nadhodnotu. Komu do 89 státu a potom už záleželo na státu jak dovedl zákony čerpat z nadhodnoty práce z PARAZITŮ. Dále se ptejte jak nakládá stát s našim spoluvlastnictvím všeho přírodního bohatství státu, které patří i těm pod mostem. Jste neuvěřitelně hloupý a sebestředný. ČLOVĚK.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jste určitě nějaký úřednický spasitel Bez kterého by ta chátra hornická , dělnická a zemědělská pošla hlady

   Vymazat
 6. Když chcete dostat lidi do ulic a uspořádat Majdan, tak je musíte pořádně naštvat. Spokojené lidi do ulic nedostanete. Otázka je, proč volit stranu a ministra, který si takto počíná.

  OdpovědětVymazat
 7. Autor mívá někdy dobré postřehy, ale tohle není ani blbý.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
 8. Neoznačil jste se ta BAMBULO. zA KOMOUŠŮ jsem pracoval fisicky a za PARAZITŮ jako OSVČ do dnes svých 74 let. Výš co je to nadhodnota lidské práce? Jsem první kdo to tady již delší dobu vykládá, protože to nikdo nevnímá. To je to co zakomoušů byl hlavní zdroj příjmu a ne zisk. Teď je to součástí zisku ZVRHLÝCH PARAZITŮ. člověk.

  OdpovědětVymazat