Reklama

.

.

neděle 20. srpna 2017

Zvládneme to - semkneme se – nenecháme se zastrašit - evropské hodnoty si uhájíme

Luděk Prokop
20. 8. 2017
Zaměstnanci státních institucí plní zadání, protože v nich chtějí ještě dál, a sice nyní, v tento daný čas ještě vegetovat za každou cenu. Zítra ať se děje, co se děje. Každý den dalšího vegetování dobrý. Cenou bude zhroucení této civilizace i s jejími institucemi ovlivňovanými v činnosti pravidelnými volbami. Ty volby a jejich výsledky, se začaly vymykat a jejich "údržba" zejména ovlivňování počalo být příliš náročné. Totalita socíku, přehodila vládu a řízení státu jako horký brambor "demokratickým" domácím i cizozemským dravcům, toužícím po vládě a po ukořistění majetků s dalším kořistěním. Past, do které lidé spadli, nesla jméno „demokracie“. A protože je vládcům planety to všechno málo, demokracie je drahá, přináší komplikace a překážky, jejichž odstraňování je stále pracnější a namáhavější, bylo rozhodnuto připravit jinou past. Past pro odstranění předešlé pasti jménem demokracie. Tak, aby to lid pochopil a dokázal přijmout. Proto imigrační invaze s terorismem nemá logiku. Migrační přesuny stále nejsou u konce a pokračují. Zároveň s tím jsou konány teroristické útoky z řad imigrantů a jejich počet narůstá. Tím roste i nevraživost k imigrantům a odpor k imigraci.

Imigrace je někým řízena a štědře financována, to je již notoricky známo. Logiku by to mělo, pokud by proces invaze v jejím průběhu a před dokončením tohoto procesu, nebyl narušován teroristickými útoky. Vyvstává kardinální otázka, zda vůbec a kdy má být imigrační invaze ukončena. Další otázkou je, proč štědře dotovaní imigranti po uhrazení nákladů na jejich přepravu, proč sami sobě hází klacky pod nohy, páchají a mohou páchat teroristické útoky a demokratické instituce tomu jen přihlížejí. Nejsou tomu schopny zabránit a evidentně nečiní žádná skutečně účinná opatření. Pouze stupidně omílají stupidní, v daných případech až provokační hesla jako: zvládneme to - semkneme se – nenecháme se zastrašit - evropské hodnoty si uhájíme.

Předstírání jalové činnosti s naprosto neúčinnými výsledky, respektive nečinnost s předstíranou stupiditou, mohou vzbuzovat dojem choromyslnosti vedoucích politiků ve vedení EU a jejích členských zemí. Výsledek toho všeho lze předvídat. Obávám se, že je předem dán i určen. A sice přesvědčit lid zemí západní demokracie o tom, že demokracie je nefunkční systém, ve kterém není možné vyřešit absolutně nic. Systém, který není schopen zajistit bezpečnost občanů, který není schopen odvrátit existenční hrozby. Který není schopen plnit základy fungování státu.

Nechtějme podezírat politiky, že jsou tak hloupí, aby si toho všeho nebyli vědomi. Nicméně jako „pomocná elita“ „diskrétní elity“, jejíž členové veřejně nevystupují a ve veřejnosti jsou neznámí, musí politikové vyšších úrovní, politikové tvořící onu „pomocnou elitu“, musí poslouchat a plnit pokyny „diskrétní elity“, která řídí procesy fungování lidské společnosti. Nezapomínejme, že pomocné elity se skládají z vyšších a nižších úrovní a podle toho i požívají velmi vysokých, vyšších, středních, či nižších životních nadstandardů (slušně řečeno).

Jak jsem již výše uvedl. Demokracie je příliš drahá, přináší komplikace a překážky a jejich odstraňování je stále pracnější a namáhavější. Náklady na volby, vícenáklady na to, aby volby dopadly tak, jak dopadnout mají. Problémy s nově zvolenými politiky, problémy s odbouráním jejich naivních představ o službě lidu, neřku-li nějakých jiných idejí. Je-li zvolen nový politický subjekt, problémy se umocňují. A s tím vším se zvyšují i vícenáklady, Co si budeme povídat.

38 komentářů :

 1. Nase evropske hodnoty uhaji i Jakub Janda a "Allahoslav"!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jandovy hodnoty, stejně jako hodnoty CTHH, různých psavců seznamů, cenzorů,udavačů, zlodějů a podobné chátry jsou vůči hodnotám evropské civilizace antihodnotami.

   Vymazat
 2. Zajímavé, že zatím nikdo nepřišel na to, že ten terorismus už skoro domácích muslmanů, je vlastně odporem proti dalšímu přijímání imigrantů, kteří vlastně narušuji jejich jistoty, že tady v Evropě zůstanou. Mnozí tady čekají léta na udělení statusu uprchlíka, ale pod přívalem dalších a dalších se ho nemusí dočkat, čímž jim hrozí vyhoštění. Jako tomu muslimáčkovi ve Finsku.
  Takže pokud Merkelová a spol. neskončí se svou podivnou laskavostí, teror se nezastaví.
  V Německu po nástupu Hitlera začal hon na židy. Přitom Židé v Americe co by bankéři půjčovali Hitlerovi na zbrojení. Na své soukmenovce v německu z vysoka kašlali. Byli pro ně potencionální konkurenti, kdyby se z malých židů stali pak Velcí Židé. Ani před válkou či i po ni, se židé do USA jen tak nedostali. Proč asi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Na své soukmenovce v Německu kašlali" proto,že byli židy velice vlažnými,odrozenými a asimilovanými a tudíž pro "sionistickou věc" nepoužitelnými a jako tzv."suchá větev", na které nic nevyroste,použiti jako oběť a investice do budoucna pro vydírání Evropanů při nekonečném obviňování z podílu na tzv.holokaustu,který byl jen jednou z epizod a obětí 2.sv.války,která stejně vznikla za pomoci a z popudu židovských finančníků koncentrovaných na Wall Streetu...

   Vymazat
  2. 21:04 Ale vždyť bílí evropané jsou už stejní. Výše postavení (politici) organizují pomalou a jistou likvidaci svých soukmenovců. Děda.

   Vymazat
  3. Anonymní20. srpna 2017 21:58
   A jsou ti výše postavení (politici) opravdu naši soukmenovci? P.K.

   Vymazat
 3. semkneme se – nenecháme se zastrašit - evropské hodnoty si uhájíme:https://drive.google.com/file/d/0B3OUOQMVtOnTM3dseFJqRGdoQms/view?usp=sharing

  OdpovědětVymazat
 4. Drahoše do koše!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:24 Souhlas ale hodím ho do recyklace aby aspoň něco bylo z toho kavárnického slouhy.

   Vymazat
  2. souhlas, je to odporná nastrčená figura a navíc hnusný vítač .........

   Vymazat
  3. Ano, souhlas.
   Jiří

   Vymazat
 5. Prosím všechny o trochu smířlivosti k Jandovi. Vždyť on je oběť. Je nastrčenej a hned jak ho tam nasadili, tak se postarali o to, aby se na večejnost dostalo jeho odporné nemravné fotografie prostituta. Je to jen proto,aby byla po ruce figurka, až bude třeba obětovat nějakého pěšáka. Je to chudák, ubožák. Zapamatujme si tuhle figuru, spolu s ostatníma z toho panoptika zrádců Evropy. Lidská spravedlnost je podstatně rychlejší, než ony pověstné mlýny. Tak aby na něj nebylo zapomenuto. Ale víc bych se té věci nevěnoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádnou smířlivost necítím. Je to odporná kreatura fyzicky i psychicky (osobně nechápu, že se chce nějakému gayovi koukat na porno s takovým hnusem, když je spousta hezkých chlapů), vlastizrádná svině a navíc mám naprostou jistotu, že on by sebemenší smířlivost se mnou nikdy neprojevil ... boží i lidské mlýny mu nicméně přeji ze srdce, co nejdřív, jakož i dalším vlastizrádcům v naší zemi .....

   Vymazat
  2. Kdo je tady nastrčenej??? Vždyť za to beru prachy od Soroše??? Za ty prachy si ho nechám prodloužit a rozšířit? Budu v pornu nepřekonatelnej!
   Janda

   Vymazat
 6. Honem se zbavme evropských hodnot nebo dopadneme jako oni. Dnes jsem dostal leták SPD do schránky to je moc dobře když nemůžou do tv tak aspoň takhle se o nich bude vědět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šířím letáky Svobodného rádia, adresy dobrých alternativních serverů i tisky vybraných článků z nich.
   Mnozí známí, hlavně starší, o nich neví.
   Mnozí nemají internet, mnozí mají dokonce jenom televizi.
   Asi právě takoví tyto volby rozhodnou.
   Snažte se podobně! Volby se blíží! Děda.

   Vymazat
 7. ".. zvládneme to - semkneme se – nenecháme se zastrašit - evropské hodnoty si uhájíme."
  Autoři těchto hesel (politici!) pointu vždy nedokončují.
  Je to jejich hloupost neb jejich záměr?
  Jsem si jist, že záměr.

  Správně by mělo například být:
  " zvládneme to - semkneme se – nenecháme se zastrašit - evropské hodnoty si uhájíme - nebudeme se jich bát - jenom se necháme v pokoji postupně vyvraždit a vyhynout."
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 8. Jaké hodnoty, debílkové! Já se z toho snad poseru, až to všechno bude moje! Rozumíte? Moje, moje, jenom moje!!!
  Rockefeller

  OdpovědětVymazat
 9. Ale tady přeci žádná demokracie není:)))) Šmejdi vlastní veškeré zdroje informací, včetně tzv. veřejnoprávní TV, lžou lidem, ale položí je internet. Už nejsme v Rusku a není 7 listopad v Moskvě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi to není tak jisté! Právě mi nejde načíst stránky aeronet.cz. Chová se to divně. Skuste taky, dejte vědět! Dík.

   Vymazat
  2. Ano,taky jsem tam před chvilkou byl a už to nefunguje....stačil jsem si ten nejnovější článek přečíst.Je o okolnostech odchodu Bannona z Trumpetova poradního sboru a taky o tom,že se ušáci k neskonalé radosti v pozadí stojících "nosatců" z FEDu rozhodli pro útok na KLDR a k zastrašení Číny...no,blbí jsou na to dost,ale může z toho bejt průser pro celou zeměkouli...takže čekejte i to nejhorší...

   Vymazat
 10. Podívejte se na YouTube na video"AŽ DOJDE ROPA" a pochopíte co jsem již déle napsal. Jde o totální snížení lidí na zeměkouli. Zapomeňte na HDP, kdo bude vyrábět a kupovat moře blbostí. Ti co zůstanou si poradí samy. Podívat se doporučuji hlavně diskutujícím z USA a jsem zvědav na komentář od HONOLULA.

  OdpovědětVymazat
 11. No a evropa zase zklouzne do hoven
  Horni Dolni
  Zatimco Trump lovi ilegaly
  A ty jine zahnal do der
  Ze se boji vylezat ven, ze se boji otevirat dvere
  To jim ostatne radi i slunickari i vitaci
  Bud je deportovat nebo zastrasit
  Ne je vitat jako Merklova a evropani
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
 12. Co novyho?
  Evropa chvili hajluje, chvili soudruhuje, chvili vita, chvili krvaci na noze najezdniku
  To jsou ty evropske hodnoty
  Horni Dolni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aby se hajlovalo, k tomu je potřeba udělat dluhy a potom zavést úsporná opatření, což stát zadusí ještě více a následně nahnat lidi do ulic. Potom přijde silná osobnost a útok na Rusko. Pořád dokola to samé.

   Vymazat
 13. Kuci ceski!Nac takove povidacky,ze migrace je rizena a financovana...my si to tady muzem psat,vas vubec nevzrusuje,ze ceski politici nesdileji vas nazor a vedou CR jak na porazku o Ramadanu?Ceski politici maji jiny nazor,poplatni Nemecku.Ceski politici potrebuju neustale nekomu
  podlezat s argumentem.dobra pro CR.Jak osidne!

  OdpovědětVymazat
 14. V roce 1989 jsme promarnili další šanci vést náš stát svou vlastní cestou. Soudruzi zaprodali naši republiku SSSR a současné vlády a strany zejména v tom vyniká TOP 09 - zaprodali naši zemi ještě více západu a USA. Proto vidím jedinou cestu vystoupit z EU a NATO. Stejně nám bude hůř i když tam zůstanem.

  OdpovědětVymazat
 15. Normální je se bát. I hrdina musí ctít strach a překonat jej. Jinak by nebyl hrdina ale IDIOT!!!!
  Václav

  OdpovědětVymazat
 16. Jak bylo zjištěno, tak už ne automobilový průmysl, který měl největší podíl na HDP, ale výroba svíček, kytic a věnců se vyšvihla na první místo. Zvýšil se i prodej zpěvníků. Taky se na západě zvýšila semknutost poddaných s králi a kancléřkami. Ta naše navíc řekla že se zastrašit nedá. (Naše, rozuměj koloniální)

  OdpovědětVymazat
 17. JJ, šílenci vraždí a pitomci v Evropě odsuzují a zapalují svíčky. To je obrana, jak vyšitá. Jen tak dál, až Evropa padne, doufám, že normální lidi si to s nimi vyřeší jednoduše.

  OdpovědětVymazat
 18. Více Evropy

  Více přestavby

  Více demokracie

  OdpovědětVymazat
 19. Dlužno zmínit funkci médií, to taky něco stojí. Pravda, samotní komentátoři, redaktůrci a podobný plebs - nic moc ale něco přeci. Prostě vládci planety prostřednictvím pomocných i výkonných elit a jejich nespočetných lokajů, mají všechno pod kontrolou, včetně mediálního dohledu. Nicméně pomocné i výkonné elity se musí snažit, aby všechno klapalo. Jinak, kamarád ne kamarád, s hrušky dolů. Ale tak jako tak, je ta demokracie prostě moc drahá a jistoty nic moc. Každé cca 4 roky nové volby a další vícenáklady na „zapracování“ a řádné zařazení nováčků, do zaběhlých, standardních demokratických procesů. Tak co s tím?
  Vydáme pokyny a povely takové, že se jasně prokáže, že demokracie je nefunkční systém.
  Systém, ve kterém není možné vyřešit absolutně nic. Systém, který není schopen zajistit bezpečnost občanů, který není schopen odvrátit existenční hrozby. Systém, který není schopen plnit základy fungování státu. Systém, který se stane nenáviděným až nesnesitelným. Prodejná média již dávno nejsou hlídacím psem demokracie a náklady na přecvičení na bojového psa proti demokracii, při jejich láci, nemohou být až tak vysoké.
  Investice již vynaloženy byly a nemalé. Války s humanitárním bombardováním, rozbití států se zavedením chaosu, zorganizování imigrační invaze - doprava a náklady na živobytí imigrantů. Náklady na pokyny s příkazy vedoucím činovníkům EU, vládám zemí EU, krátce pomocné evropské elitě. Dobrý hospodář umí vyhodnotit investice a jejich přínos. Odbourání drahé demokracie se prostě vyplatit musí. A investice na takový úsporný a přínosný záměr se nevyhnutelně vyplatit musí. Konec konců, ústřední heslo – evropské hodnoty si ubráníme, už je na světě.

  OdpovědětVymazat
 20. Evropské buznoty.

  OdpovědětVymazat
 21. Migranti ? Noví spotřebitelé, nakupující vše. Evropani už všechno mají, tihle budou potřebovat nové: byty, auta, ledničky, pračky, myčky, počítače, koberce, nábytek, oděvy, jídlo............To je celá všc s migrační vlnou.Obchodníci, jásejte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. trochu mimo mísu. Oni si na to nevydělají. Perpetum mobile není ještě pořád vynalezeno. Domnívám se, že pokud zde čmoudi vyhrají, pak bude problém se spotřebním zbožím a celou spotřební kulturou. Zpěváci, hudba, divadlo, hospody, barevné oblečení a boty....To všechno v arabských zemích nefrčí...
   V této souvislosti - naši slavní herci a hérečky budou mít po p...li. Popularita velmi b rzy skončí, totéž LGBT... nechápu, že nemají pud sebezáchovy.

   Vymazat
 22. Dospěl jsem k názoru, že imigraci vymysleli a sponzorují ti co se nyní bojí, že hněv a nasrání obyčejných lidí se obrátí proti nim.Doba lámání chleba se blíží a tak je zapotřebí podstrčit místo sebe někoho jiného.

  OdpovědětVymazat
 23. "Evropské hodnoty" ? Co to je ? Pro každého je to něco jiného, červené, modré, bílé i černé. Takže toto slovo nic neznamená a je to obyčejná prázdná floskule.

  OdpovědětVymazat