Reklama

pátek 1. září 2017

Český a bulharský boj s terorismem v Aleppu


Diljana Gajtandžijeva v Aleppu
Václav Umlauf 
1.9.2017 e-republika

Podívejte se, jak fungoval džihádistický Wal-Mart, neboli teroristický supermarket na zbraně v Aleppu. Západ propadl iluzi, že může řídit teroristy jako své poslušné loutky.


Bulharsko a Rumunsko bylo v sovětském bloku známo tím, že pro sovětskou rozvědku dělalo vcelku dosti špinavou práci. Tuto službu nyní poskytuje v rámci rozšiřování demokracie skrze NATO, což je dokázáno na příkladu Bulharska v Sýrii. Boj o Aleppo skončil a nyní se začíná odkrývat nechutné pozadí boje s terorismem, které Západ v tomto městě provozoval. Začněme seznamem západních vojenských poradců, jež operativně zajala speciální jednotka Asada ve východní části Aleppa. Seznam publikoval syrský poslanec Faris Shihabi na Facebooku dne 15.12. 2016.


Mutaz Kanoğlu – Turkey
David Scott Winer – USA
David Shlomo Aram – Israel

Muhamad Tamimi – Qatar
Muhamad Ahmad Assabian – Saudi
Abd-el-Menham Fahd al Harij – Saudi
Islam Salam Ezzahran Al Hajlan – Saudi
Ahmed Ben Naoufel Al Darij – Saudi
Muhamad Hassan Al Sabihi – Saudi
Hamad Fahad Al Dousri – Saudi
Amjad Qassem Al Tiraoui – Jordan
Qassem Saad Al Shamry – Saudi
Ayman Qassem Al Thahalbi – Saudi
Mohamed Ech-Chafihi El Idrissi – Moroccan

Je to vskutku mezinárodní skupina boje s terorismem, ale bohužel byla neúspěšná dokonce dvojnásobně. Jejich bojová mise spojená s Al-Núsrou nevyšla, jak je dobře známo po osvobození Aleppa. Navíc byli zajati v rámci protiteroristické operace, což v jejich případě znamenalo pro dané země mastné výkupné, výměnu zajatců a další ústupky. Nyní je jasné, proč Západ zoufale volal po tzv. "diplomatickém řešení", když byli tito poradci teroristů lapeni v aleppském kotli. A západní poradci přece radili těm, kteří zde bojovali za svobodu, že ano. Tak se podívejme, jak to vypadalo v praxi.


České zbraně v Aleppu


Podívejte se na starší článek o Aleppu nazvaný Soudruzi teroristé, stala se chyba: Aleppo bude svobodné asi už na konci roku 2016 psaný na začátku prosince 2016. Cituji z něho tuto důležitou část i s fotografií.

A nyní k panice mezi teroristy a západními politiky, kteří je podporovali. Začněme českými zbraněmi, které se našly u an-Núsry v dobytém Aleppu. Video bylo na Anna News zde (stopáž 9:32). Důležitý doklad o dodávkách české munice teroristům jsem vytáhl do obrázku zde.


Jistěže Zaorálek řekne, že o tom nic neví, protože munice se dodala Jordánsku, Saúdské Arábii nebo nějakým "demokratickým" africkým zemím. A odtud se záhadným způsobem dostala až k teroristům do Aleppa. Nemám rád, když se za mé daně vyzbrojují teroristé českými zbraněmi. Pak totiž jako občan této země nesu morální odpovědnost za vraždy, které tito vrazi českými zbraněmi spáchali. Politickou odpovědnost nyní nese a doufejme, že i jednou ponese česká politická garnitura. Kriminální odpovědnost ponesou ti, kteří české zbraně prodávali s vědomím, že skončí u teroristů v Aleppu. Doufám, že jednou skončí u mezinárodního tribunálu za zločiny proti lidskosti. Budou mít zajímavé parťáky ze zemí západní Evropy, USA, Turecka, Kataru a Saúdské Arábie. Dost možná, že tam bude i Rusko a Asad, ale ti mají již nyní polehčující okolnost - opravdu bojují proti terorismu.

Citované video YouTube už dávno vymazal v rámci interní cenzury nezávislého zpravodajství ANNA News ze Sýrie, ale bylo nahráno znovu, viz horní odkaz na Anna News. Ale s tím mazáním jsem už tehdy počítal a hlavní důkazní materiál jsem vytáhl do obrázku. Takže hlavní herec české armády a její hlavní proatlantický politruk ze zamini by nám měli pár věcí vysvětlit. Je to v jejich nejvlastnějším zájmu, protože by mohli být obviněni z podpory terorismu. A to bude jistě brzy prostřeleno jedno z těch OT-64, které jsme tam údajně ne/dodali a které už dávno skončily u Al-Núsry. Jak? Na to odpovídá jeden z bývalých velitelů FSA z americké základny Al-Tanf (viz česky zde), o níž jsme psali v nedávném článku. Viz souhrnné tematické číslo 2017-1 nazvané Prohry Západu na Blízkém východě. To víte, nikdo nechce skončit s kulkou v hlavě jako terorista. Je mnohem lepší rychle zradit americké soudruhy a po prohrané válce včas přeběhnout na vítěznou stranu.

Takže rekapitulujme "českou spojku" boje s terorismem. Zbraně se v rukou al-Núsry ocitly úplně náhodou, protože naši demokraté bojovali v Aleppu demokraticky proti Asadovi. Jenže hned ve vedlejší ulici byli bohužel teroristé z Al-Núsry, kteří si ta česká erpégéčka od našich demokratů tak nějak vzali. No, co se dá dělat. Ani ti američtí a izraelští zajatí poradci tomu, jak vidno, nemohli zabránit. A nyní se podívejme, jak ty české granáty mohly bojovat za demokracii. Článek Fakta o Sýrii XIV. aneb Smrt v přímém přenosu ukázal CCTV kameru v Aleppu ráno, 19. listopadu 2013, čas 09:14:48. Na ty zabité lidi před městským úřadem v Aleppu se dobře podívejte, protože ten minometný náboj mohl být český. Anebo bulharský, jak uvidíte dále.


Bulharská spojka v Aleppu


O bulharské novinářce pod anglickým přepisem Dilyana Gaytandzhieva se v našich korporátkách mnoho nedozvíte. Není divu, protože se zabývala pašováním zbraní ze zemí východního bloku NATO na Blízký východ. Podívejte se na článek 350 diplomatic flights carry weapons for terrorists. Tento článek rozpoutal paniku v politruckém štábu NATO. Ázerbájdžánské aerolinky Silk Way Airlines převážely jako diplomatická zavazadla s požehnáním CIA zbraně a munici do Sýrie a toto trvalo dohromady 3 roky. Ázerbájdžánské zamini dalo příkaz svým ambasádám, mimo jiné i té v Bulharsku, aby požádalo o diplomatický status pro lety této společnosti. Pro zajímavost jsem přidal pašerácký let vedený přímo z Bratislavy.

   


Tato novinářka zdokumentovala celkem 350 letů se zbraněmi. Nyní je jasné, jak byl mimo jiné prováděn program "podpory demokracie v Sýrii" o vojenské hodnotě asi 1 miliardy dolarů. Svoboda Sýrie nás daňové poplatníky něco stojí, že ano. Po zveřejnění závěrů vyšetřování byla novinářka z fleku vyhozena z práce v korporátních bulharských novinách Trud. Abych YouTube ušetřil další zbytečné mazání, nahrál jsem rozhovor této novinářky s nezávislou agenturou News Front na náš web.

(Pozn. Nová republika našla video na FB. V případě opětovného vymazání navštivte stránky e-republiky - ZDE)

Diljana jasně říká, že od presstitutů nelze očekávat pravdu a v korporátních novinách to také nejde. Důvody vyhození z práce jí tehdy nebyly zveřejněny, a to měla dělat reportáž v Sýrii. A tuto reportáž skutečně udělala na vlastní pěst, což byla další mediální bomba. V prosinci 2016 v již osvobozeném, Aleppu nafilmovala Diljana celkem 9 podzemních muničáků Al-Núsry s bulharskými zbraněmi. Zase ušetřím YouTube práci s mazáním a můžete se podívat na jednu z citovaných reportáží.

(Pozn. Nová republika našla i toto video na FB. V případě opětovného vymazání navštivte stránky e-republiky - ZDE)


Klíčové jsou záběry z bunkru al-Núsry kolem 1:00 a dále. Opět se podívejme na detail jedné dodávky, který je maximálně zajímavý.


Datum ukazuje dodávku munice podepsanou přímo v Bulharsku v říjnu 2015. A to byla doba hlavní ofenzívy cílené na osvobození Aleppa. Teroristé všeho druhu potřebovali zbraně jako diví. Jak je vidět, Bulhaři se opravdu snažili. Jistěže řeknou, že to dodali třetí straně a pak se to nešťastnou náhodou dostalo až k al-Kájdě. A podobně to dopadlo v Aleppu s dodávkou bulharských Gradů, jak ukazuje tento obrázek.Pokud vás zajímá další kanál pašování zbraní do Sýrie, tak se podívejte na tuto reportáž o CIA Travel Agency pod krycím jménem "Jeppesen”. Takže to shrňme. Boj s terorismem ukazuje špinavou historii západní pomoci teroristům. Ti nyní začali páchat atentáty přímo v Evropě, protože v Sýrii už válku prohráli. Tento článek ukazuje, jak fungoval džihádistický Wal-Mart, neboli teroristický supermarket na zbraně. Další pokračování o Sýrii budou postupně ukazovat černou komedii západní intervence, protože Západ propadl iluzi, že může řídit teroristy jako své poslušné loutky.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

 

Související články:

13 komentářů :

 1. Také tam bude většina munice z Vrbětic.

  OdpovědětSmazat
 2. Vrbětice a delaborace munice byly pouze krytím. Jak pro vládu, zamini, tak i pro min. "obrany". O tom si už dnes cvrlikají i vrabci na střeše. PK2

  OdpovědětSmazat
 3. Správně by mělo být za ty zbraně dobře zaplaceno, a to do státní pokladny, aby se peníze daly do rozpočtu země.
  Ale obávám se, že peníze jdou soukromým firmám a stát je tak blbý, že jim ještě zajistí dopravu zboží na místo určení. Za peníze daňových poplatníků.
  Jestli jdou zbraně kozomrdům nebo režimům s nimi bojujícím, je principiálně jedno. Zbraně je třeba roztřískat, aby se mohly koupit nové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemám rád výroky typu: "...stát je tak blbý..."
   Co je to stát? Odpovím vám na to tak, jak to cítím já. Stát je určité, jasně definované území s určitým národem (národy). Tak že stát není nic imaginárního. Dá se vcelku jasně definovat. A pokud státu někdo vládne, jsou to námi volení a zvolení zástupci. Je pouze naší chybou, že jsme nedokázali těmto zástupcům jasně definovat mantinely, ve kterých se mohou pohybovat. Neschovávejme se za nikoho a přijměme svůj díl odpovědnosti, který nemusí být v přímé podpoře špatných rozhodnutí, ale třeba "jen" v naší lhostejnosti k nim.
   Jsme příslušníky jednoho státu a jaký jsme si ho vytvořili, takový ho máme.

   Smazat
 4. Tihleti zkurveni zmrdi kteri si nacpali vlastni kapsy na zbranich jez byli majetkem naroda se NESMI dostat pred zadny soud! Natozpak pred ten v Haagu.Kazdej soud by je shledal nevinnimi. Ti musi stanout a urcite stanou pred jinym soudem..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jste prisel na to, ze by ty zbrane byly "majetkem naroda" ? To jste si asi zmylil dobu...?

   Jiste ze zbrojovka i ti, co s temi zbranemi obchoduji, jsou soukromnici. A ze si kapitalista "namasti kapsu" na obchodu se svym zbozim je v kapitalismu tak nejak normalni. Ze nechame anonymniho "kapitalistu" vydelavat na "obchodu se smrtí" je jina vec, ono je nakonec jedno, jestli ty zbrane skoncily u "kozomrdu" nebo by se s nimi zabijelo jinde...

   Na druhou stranu, kdyz to nevyrobime a nedodame my (fabrika v ČR), vyrobi a doda to nekdo jiny...

   Hlavni problem je ale v tom, kdo to dovolil nelegalne vyvazet do problemovych regionu. "Negligence" a "corruption" jsou trestne i v kapitalismu, nebo alespon tam, kde funguji alespon zbytky pravniho statu...

   Smazat
  2. Ze ty zbrane byli majetkem Ceskoslovenske-eventuelne Ceske republiky je jasne. Byli to zbrane ze skladu,mobilizacni ulozenky.
   Zbrane na rozdil od munice nemaji pri skladovani omezenou zivotnost-tedy pechotni zbrane. A spinavej kseft se udelal prave s nima!
   Chapu,ze naklady na delaboraci munice vetsich razi jsou vysoke a delaborace je rizikovy proces,ale proc zmizeli treba samopaly nejde vysvetlit jinak,nez spinavym podrazem proti lidu tehle republiky.

   Smazat
  3. Ne, to rozhodne neni jasne (ze by byly majetkem CS republiky).

   Byly zrejme zprivatizovany jako vsechno ostatni jiz davno. (Ze "privatizace" je zlodejina je jina zalezitost, ale pak neni prilis rozdil mezi Zbrojovkou Brno a treba Poldi Kladno)

   Treba ve Vrbeticich, zrejme (?) vetsi cast nebo veskerou munici tam meli uskladnenou soukromnici... Nevim o tom, ze by Stat dosud vlastnil nejakou zbrojovku... Mylim se?

   Jestli nekdo zdefraudoval zbrane z Armady CR az v dnesni dobe, tak by se to melo nalezite vysetrovat nehlede na to, jestli je vyvezli do Syrie nebo na Ukrajinu...

   Smazat
 5. Kdepak je mirotvorna OSN sro USA?Na svete je jenom jedna pravda-ze svet je podvod- A na tok my
  nic nezmenime,nebo jsme prostrednictvim nasich
  politiku vtazeni do vrazedniho exklusivniho spolku s jmenem nato,bez referenda.Zel,vinni jsme
  my obcane,nebo jsme se.tomu aktivne nebranili.

  OdpovědětSmazat
 6. TEĎ MÁME ŠANCI, ALE ODPOVĚĎ V ŘÍJNU MUSÍ BÝT MASIVNÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a po volbach "cilena",a to velmi presne aby na to nedoplatil nezucastnenej kolemjdouci:-)))

   Smazat
 7. Taky tam ovsem bude spousta zbrani, ktere jsme prodali Kaddafimu, ktere pak H.Clinton, Stevens a Petraeus (CIA) vozili ve velkem z Libye do Syrie, nez Stevense Libyjsti teroristi, kterym ty zbrane vyfouknul, za to zabili...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.