Reklama

.

.

pátek 8. září 2017

Co je to za člověka? Premiér přece...

Erik Best
8. 9. 2017 - EB
Co je to za člověka, který pošle dopis na vlastním hlavičkovém papíře a pak tvrdí, že dopis nepodepsal, že ho podepsal člověk, který už je mrtvý? Co je to za člověka, který popírá jakékoli povědomí o tom, jakým způsobem se dopis řešil, ačkoliv byl zpracován jeho podřízenými v součinnosti s jeho nejlepším přítelem? Co je to za člověka, který to po dalším nátlaku svede na další dva lidi, kteří jsou také mrtví? Co je to za člověka, který pod přísahou u soudu tvrdí, že na detaily už si nepamatuje. Co je to za člověka, který slibuje, že bude bránit zájmy své země a jejích spojenců, a potom upřednostní zájmy svého nejlepšího přítele a jeho klienta?


Co je to za člověka? Premiér České republiky Bohuslav Sobotka.

Očekávali jsme, že MF Dnes využije Sobotkova svědectví u soudu minulý pátek ke zpochybnění role advokáta Radka Pokorného v obelhávání Evropské komise ohledně ceny a podmínek privatizace OKD. Očekávali jsme, že MF Dnes zopakuje scénář čtyřdenního útoku na Sobotku z dubna 2014, kdy se blížící se krach OKD stal nejžhavějším politickým tématem v zemi.

Místo toho se ale MF Dnes tématu v posledních dnech příliš nevěnovala. To samé se nedá říct o Andreji Babišovi. Ve středu mluvil ve Sněmovně o OKD skoro stejně dlouho jako o Čapím hnízdě. A Miloš Zeman včera na TV Barrandov prohlásil, že chce, aby Evropská komise zrušila celý prodej OKD společnosti Karbon Invest.

Babišovi nepřátelé možná mají Čapí hnízdo, Babiš se Zemanem ale stále mají OKD.

22 komentářů :

 1. Jde rozhodně o víc, než Čapí hnízdo nebo OKD. Jde o to. kdo, kam a jak bude směrovat miliardy ze státních účtů za 2017 - 2021.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ku mě, k Andrejkovi, předsa.Všetko buďe enom moje, moje...!

   Vymazat
  2. 16:35, Andrejko vyváží miliardy za hranice? Co o tom víte? Neplatí daně doma? Čapí hnízdo postavil v Německu?

   Vymazat
  3. Je úplně jedno, kdo ty peníze přesměruje na svůj účet, jestli to bude Bohouš, Andrej, nebo Šavel. Bohužel, značná část voličů tam rozdíl vidí, ještě větší části je to u pr... Bůh s nimi, procitnutí, pokud nějaké bude, bude tvrdé. Houpy hou, ovce jdou.... kam? Na porážku. Mik

   Vymazat
  4. Svatá pravda 19:26, to si většina vážených voličů neuvědomuje. Budou statečně volit své megazloděje (Babiše nebo ty druhé) a pak se jenom divit proč není na jejich důchod, když poctivě odváděli peníze do systému. Ale to se nedá lidem vysvětlit, hlupákům totž není pomoci, a proto si vybrali kapitalizmus, který je s ůsměvem odrbe až na kost.

   Vymazat
 2. Co je to za člověka ? Mám takový dojem, že na tuto otázku zná odpověď i malé dítě. Ale takových je tam 99%.

  OdpovědětVymazat
 3. Co je to za lidi v politice, co to máme za šéfika vládičky? Prosím, jmenujte ty, kteří mohou říci, že odešli z tohoto postu se ctí? Snad nakonec by vyšel nejlépe Paroubek. VOLBY 2017 BY MOHLY LECCOS V TOMTO SMĚRU MOŽNÁ ZMĚNIT, KDYBY SI OBČANÉ JEDNOU UDĚLALI ČAS NA SVŮJ ROZUM. JENŽE CO TÍŽÍ OBČANY více, jejich nízké IQ nebo ceny másla?

  OdpovědětVymazat
 4. Je skoda,ze taky clovek,ako Ondro Babis sa necha osierat nevdacnimi cechmi!Keby vam zlatym pierkom
  ometal rit,je to vse malo!Vy budete knourat naporad,Svejkove!Ale pamatujte Okamura,je jenom
  slab,nevyrazny cajicek...bude to opet sklamani
  pro cechy a strata na 4 roky..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:29 Je skoda,ze taky clovek,ako Ondro Babis sa necha osierat nevdacnimi cechmi! Keby vam zlatym pierkom ometal rit,je to vse malo!
   Vem si ho na Slovensko, ať ometá riť vděčným Slovákům. Ale Vás, on má u prdele.

   Vymazat
 5. Spomeňtě na Standu Grosovýho, jak nakupoval byt. A spomeňtě taky jak se Bohuš přiznal, že kúpil kvartýr za ušpórovaný love z poslaneckéch náhrad.
  Nesou ti dva náhodó z jedné partije?

  OdpovědětVymazat
 6. Díky!, pane Beste! Otázek, které stran bohuša kladete, i odpovědí na ně, víc jak dost. A přesvědčivých.
  Tu kreaturu s charismatem láhve od okurek (copyright: prezident M. Zeman) u nás nikdo soudný již volit nebude.
  A tak se prý bohuš chystá ke svým. Do Brusele.
  Po špidlovsku. Připustíme to? Dá se proti tomu co dělat? ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. František Opluštil8. září 2017 18:34 - vážený pane, proti tomu, aby Bohuš Sobotků šel do Bruselu se dá dělat úplný, ale oravdu úplný hovno.

   Vymazat
  2. Dá se dělat,postavit před popravčí četu a velet pal.

   Vymazat
  3. Ať si tam toho mrzáčka vezmou. tady bude líp.

   Vymazat
  4. Možná ještě oceníme kulturní obohacení příchozími z otrokářských despocií. To totiž zaručuje reversní společenský vývoj u nás. Až nastane středověk, půjde takovéto zmetky zahubit v souboji cti - duelu muže proti muži! Ale to už Bohouš možná změní pohlaví a bude emírovou konkubínou!

   Vymazat
  5. Re (20:09):
   Myslel jsem si to, bohužel ...

   Vymazat
 7. sobotka je velezrádná krysa.
  takovými jako on se to v EU a Bruselu jen hemží.
  otázka zní - jako co by tam ale šel - mohl by výt třeba otírač bot a dalších věcí Junckera ... nebo uklízet podlahy a WC ... rozhodně by tam však neměl být nominován vládou ČR a zastupovat tam naši zem!!!!!! podle toho je potřeba volit - aby ti, s nimiž to má domluvené, dostali minimum hlasů!!! Jsou to všechny dosavadní strany, z toho vyplývá - volte ZMĚNU!!!!!!
  doprava- doleva - je to jedno, jen už nikdy ty staré známé neosvědčené ODS, ODA, KDU, TOP, socány vychcány ... každý dobře ví, co je to za svoloč

  OdpovědětVymazat
 8. Je zajímavé sledovat, jak naši zákonodárci, naše morální elita, ohýbá zákony jak strunu od klavíru. Budeme mít vícerychlostní Evropu ... a tak už trénujeme vícerychlostním zákonodárstvím.
  Myslíte, že by bylo protizákonné odmítnout platit daně, pokud jsou vrcholní představitelé vlastně kriminálníci? Ne jeden, ne dva .... a neříkejte, že nejsou, jelikož nebyli odsouzení ... důkazů je spousta, jen se je snaží nazývat jinak.
  Pro mě je spoluviník ten , co dá ve volbách hlas stávajícím parlamentním stranám. To je stejné, jako když podržíte dveře zloději, co utíká s tržbou a pronásledovatelům je zabouchnete ... :-)
  ABC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "..elita ohýbá zákony jak strunu od klavíru" ABC - Struny, napnuty nejsou-li, se obvykle stočí, nebo jinak zašmodrchají samy od sebe. S Vaším básnivým přirovnáním jste zavítal do Mimoně. Ale tam nejste sám, všichni co tvrdí, že Sobotka prodal OKD jsou stejní géňové. Prodej podniku a prodej akcií (natož pouhé JEJICH ČÁSTI!) jsou 2(slovy DVA) různé případy, to si nechte vyprávět! Ale ne od poslance Hájka, ten je (možná předstíraný) zrovna takový moula. sck

   Vymazat
 9. Jako vždy zpracovává Erik příběh zprostředka, jak se mu to hodí. Kdo ukradl 54% akcií OKD je mu šumafuk! A opravdu je tady někdo úplně padlý na hlavu a uvěří tomu, že se Evropská komise nechá zblbnout a oblbnout nějakým českým advokátkem? Že si české výstupy nepřekontroluje?...

  OdpovědětVymazat
 10. "Jako vždy zpracovává Erik příběh zprostředka, jak se mu to hodí" - Emerickej superman Best se svou ubohostí podhrabal i pod poslance Hájka, který si jako správný buran přisadil, že jej televize dost nezabírala, (patrně při projednávání interpelace posl. Černocha, týkající se OKD). Viděl a slyšel jsem ten jeho výstup a zařadil si ho mezi dědečky, co měnili až vyměnili a svoji hloupost teď chtějí přehrát na někoho jiného. Následně se mi můj dojem na jeho charakter potvrdil. V kritické době bylť jedním z hybatelů - čunitelů. Zloděj křičí: "chyťte zloděje!" - to přísloví bylo vymyšleno na něj. sck

  OdpovědětVymazat