Reklama

úterý 12. září 2017

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

Vladimír Stvora
12.9. 2017   Zvědavec
V posledních dvou večerech nás Česká televize oblažila dvěma „uměleckými“ kusy českých autorů, které stojí za zmínku. A jako obvykle, připravte si blicí pytlíky.V neděli večer vysílala televize film Zakázané uvolnění
Trapné padesátky s podtitulkem Bůh sexu je druhý umělecký skvost dodaný v pondělí. Jestliže nedělní film byl špatný a nedotažený, tak tento byl naprosto příšerný.Ten Bůh sexu se zhmotní v podobě mladého svalnatého černocha. 
V opuštěné hospodě Lapačka v lese zůstanou uvězněny kvůli silné bouři tři mladé ženy: unesená nevěsta Klára (Zuzana Stavná), ženichova svědkyně Iveta (Hana Vagnerová) a sympatická barmanka Vladana (Jana Stryková).
Holky nemohou odjet, protože venku lije, novomanžel nejede a nejede, mobily nefungují a tak se mezi nimi rozehraje nervové drama plné obviňování, přiznávání, křiku, útoků a deprese. Klára je hysterická, labilní, vyčítavá, plačtivá, podezřívavá, zkrátka nepříjemná. Toto je základ, na kterém děj staví a nebyl by to špatný materiál, ale Hřebejkovi se to prostě nepovedlo.

Podezřívavá Klára se zmocní Ivetina mobilu a zjistí, má v adresáři jejího manžela s přezdívkou králíček. To u ní vyvolá hysterický záchvat, při kterém nechybí fyzický útok na Ivetu, kterou honí po místnosti s hokejkou, Iveta se v nouzi přizná, že je lesbička a nemohla tedy jejího manžela svést. Klára vyžaduje důkaz a tak dojde k lesbickému sexu mezi Ivetou a barmankou Vladanou. Bohužel tato jediná scéna, která mohla být zajímavá, je umělecky přeskočena a děj pokračuje až otázkou Vladany „nelízala jsem tě moc drsně?“

Mezitím novomanžel s příjmením Jelen (Ondřej Sokol) a sexuálně "(de)zorientovaný družičkář" mají v lese nehodu, srazí se s jelenem. A tak sedí a čekají, až je někdo zachrání. Tu jejich neschopnost odstranit jelena z kapoty a pokračovat v jízdě, byť s rozbitým předním sklem, nechápu. Policii volat nebylo nutné, škoda je evidentně pod 100 tisíc, tak bych to prostě nafotografoval pro pojišťovnu a pokračoval, ale to je ani ve snu nenapadne. Prostě tam sedí a sedí a sedí. Mezitím ženich obviní družbu, že je teplý, družba to popírá a jako důkaz tvrdí, že spal s Ilonou. „Jo? A jak to má tam dole?“ ptá se novomanžel. „Jako co myslíš?“ „No je tam vyholená, nebo tam má proužek, nebo co tam má?“ Celý ten dialog mi přišel trapný a vyumělkovaný. Ne, že by se o tom chlapi nebavili, ale na způsobu, jakým to dělali ti dva, bylo cosi nepřirozeného.

Podaří se jim zavolat holkám v hospodě, ale vlivem slabého signálu a záměny jmen (novomanžel se jmenoval Jelen a oni do telefonu řekli, že měli nehodu a jelen je mrtvý – myšleno zvíře) holky pochopí, že novomanžel je mrtev. Následuje pláč, smiřování a zpití nevěsty do němoty. Nakonec se všechno vysvětlí a novomanželé odjíždějí půjčeným vozem zpět na svatbu.

Trapné padesátky s podtitulkem Bůh sexu je druhý umělecký skvost dodaný v pondělí. Jestliže nedělní film byl špatný a nedotažený, tak tento byl naprosto příšerný. Ocituji oficiální text distributora, ať jste v obraze:
Anča (A. Mihulová) se kromě Bohouše (I .Bareš) a s ním spojených okovů perfektního manželství zbavila i svého perfektního sexuálního života, který se odehrával v přesně vymezených hodinách. Anča samozřejmě ví, že tento pátek v 19:15 nebude nic. Ale její tělo ne. Překypuje nevybouřenou energii a Anča řeší, co s tím. Mia (K. Melíšková) s Emou (P. Tomicová) v tom mají jasno. Jenže každá úplně jinak, a tak nezbývá, než aby si Anča našla vlastní cestu. A ano, bude se hledat Bůh sexu. A ano. Najde se.


Abych to tedy rovnou přivedl do finále, protože jinak není o čem psát. Ten Bůh sexu se zhmotní v podobě mladého svalnatého černocha. Je tam i několik nezbytných narážek na jeho mimořádně vyvinutý orgán, ta první když Anča omdlí při pohledu mezi černochovy nohy, ta druhá, když o svém zážitku pěje chválu před svými kamarádkami v hospodě a pak zesměšňují české pindíky a velebí ty černé. Film končí tím, že do hospody vejdou čtyři mladí, urostlí černoši a každá padesátnice obejme toho svého.

Něco tak trapně pokleslého jsem opravdu ještě neviděl. Otevřená propaganda sexu s černochy doplněna o obvyklé klišé o jejich mimořádných nástrojích a přímé pobídky typu „holky, zkuste to, stojí to zato“. Scénář pro to svinstvo napsala – a to je podstatné a mnohé to vysvětluje – Irena Obermannová, bývalá Havlová souložnice a jeho nekonečná a věčná obdivovatelka.

Havloidé zkrátka škodí i deset nebo kolik let po smrti jejich milovaného guru a není zřejmě síla, která by je zbavila vlivu.

Zdá se, že ČT nedokáže dnes udělat film, aniž by v něm nevystupovali buď gayové a lesby nebo černoši nejlépe s běloškami. Oba filmy dva večery po sobě nám servírovaly buď jedno nebo druhé. Ta propaganda, která se na nás z veřejnoprávní televize večer co večer řine, je drtivá, únavná, trapná. Víc nemám, co bych dodal. Snad jen jediné: Zlatí komunisté.

46 komentářů :

 1. "Zakázané uvolnění" bylo na Nově, ty idiote Stworo. Na ČT dávali ve stejnou dobu "Vrah skrývá tvář", s Hrušínským. Proč jsi se nedíval na to? Aby jsi mohl pindat?
  A když dávali "trapný padesátky" tak dávali na dvojce velmi zajímavý dokument "Zkáza WTC".
  Stworo, jdi se léčit.
  "Zlatýma komunistama" jsi tomu tvému blábolu nasadil korunu.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že nenasadil, na současné umění se dívat nedá,, je takové pro moc prosté lidi..

   Smazat
  2. No a? Kvůli tomu je idiot? Ty musíš být kretén, prvního řádu, ty debile.

   Smazat
  3. 18:30 je to co pises dulezite?

   Smazat
  4. No a? Kvůli tomu je idiot? Ty musíš být kretén, prvního řádu, ty debile.

   Smazat
  5. 18:30 - ty budeš asi jedna z těch trapných padesátek, podle kterých se ty sra.čky natáčejí. Tak to tě čeká pouze čur.áčí budoucnost, protože jinými přednostmi oni nedisponují. Dobře ti tak.

   Smazat
  6. 18:30-nezdá se Vám, že pro Stworu může být i Nova českou televizí? Kdy se naučíte více myslet a méně trollit?

   Smazat
  7. Povolný, vy už běžte do prdele. Zase se kroutíte jako úhoř a snažíte se zcela trapně a směšně vybruslit ze Stworového faux pas. Základní školu máte ty byste měl vědět, co zcela jednoznačně znamená "Česká televize" s velkým Č na začátku. Hlavně že "myslíte", hlupáku trapný, křivý.

   Smazat
  8. 23:58, i kdybyste se obešel bez vulgarit, nevyvrátíte možné vysvětlení pana Povolného, i když chyba pana Stwory, pokud skutečně v označení „Česká ...“ použil velké počáteční písmeno, je evidentní. Úroveň toho, co nabízí TV Nova je až urážející. Neraďte mi prosím, že na Novu atd. se dívat nemusím, mám svou hlavu. Za hodnocením Novy si stojím. Televize, film, literatura, zlatí komunisti!

   Smazat
  9. 18.30 ubohy poklesly curacek lzid a hovado

   Smazat
  10. pan ředitel je ten kdo ty exrementy schvaluje a podle toho to taky vypada i vocas smrdi od hlavy

   Smazat
  11. 7,34
   TVŮJ VOCAS SMRDÍ STEJNĚ,JAKO CELÁ TVOJE ZBYTEČNÁ EXISTENCE!!!!!!!

   Smazat
  12. Nikdo vám nebrání užít si s černochem, ale nenuťte nás tyto úchylnosti sledovat v čt.

   Smazat
 2. Na havlisty je potřeba kálet zvysoka a pokleslé stanice typu ČT a Nova nesledovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč si pořád bereš do svý smradlavý držky pana Dvořáka ty duševní mrzáku? Nahrazujou ti tyhle diskuzní sračky šukání?

   Smazat
  2. Ja bych naopak pana Dvoraka vyzvihl kam se na nej hrabou neegrs se svymi 28 cm ,jak jsem zde cetl pan Dvorak ma delku 35 cm a to jeste nebylo popsano zda stoporeno ci pokleslo Tak pozor pisalkove na slovicka

   Smazat
  3. 2:48 Jsi úchyl? Jsi debil? Nejhorší je úchylný debil.

   Smazat
  4. 6.10 zase ta zavist maleho clovicka jez ma ruku v kapse prsiplaste a porad nic ,zejo buzerante

   Smazat
  5. 7,04
   Závistivej buzerant seš ty a tvůj Venzl Havel....tak už za ním táhni do pelechu ty ussackej přemřelo!!!!!!!!!

   Smazat
 3. Jsem bez bedny 11 let, od doby co tam začaly ty vzrůšo seriály, jak se dva rozejdou pro svůdkyni, pak přijde náhradník... A nechybí-:)

  OdpovědětSmazat
 4. Osmdesát procent Němců chce solidaritu při řešení migrační krize. Merkelová jim jenom vychází vstříc, vysvětloval redaktor ČT své kolegyni


  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Osmdesat-procent-Nemcu-chce-solidaritu-pri-reseni-migracni-krize-Merkelova-jim-jenom-vychazi-vstric-vysvetloval-redaktor-CT-sve-kolegyni-503843

  obřezaná demokracie

  OdpovědětSmazat
 5. Brzo to Hrebejk a jini havlisti spoji v ohnuti cechu cernochy

  OdpovědětSmazat
 6. Ono je jedno, jestli "Trapný padesátky" jsou až tak trapný kvůli černochům,ale jestli je to pravda viz článek,musí to být hnus. V současné době je trapné všechno - celá takzvaná kultura je stupidní balast a kýč. Poplatné "západu" s jejich hnusnou tvorbou - jen násilí, sex, a naprosto bezduché předlohy bez pointy a děje. Tomu se podbízíme, naše mladá generace jsou imitace západního kýče. Všechny současné české seriály jsou psané v tomhle duchu, stupidní blbosti na pokračování v tisícech dílů, a rozhodně by nebylo možné to zpracovat do knihy s uceleným dějem. Obsah je možný psát z každého jednotlivého dílu, nikoliv z celého díla, které obsah vůbec nemá. Jsou to blitky a žvásty, psané na zakázku pro protekční smrady současných herců a všech těch pseudoumělců,autoři těchto blitků mají do spisovatelů hodně daleko. Kdo z dnešní herecké smečky si cení sám sebe, niky by nedělal šaška v tak idiotském díle. Nejsou předlohy, není literatura, ani próza, ani poezie. Nikdo dnes nic neumí. Píšou a tvoří se sračky. Kina zejou prázdnotou, knihy nikdo nekupuje, a když, tak starší tvorbu. Ano, zlatá dobrá a solidní kultura minulého režimu, která měla vkus a nikoho nepobuřovala ani neurážela. Mihulová mně zklamala - co by asi tak řekl režisér Karel Kachyňa ( její manžel) současné tvorbě? Co by asi tak řekl Zdeněk Podskalský a další - ve srovnání s dneškem - geniové nebo absolutně jedinečný v psaní předloh - Jaroslav Dietl? Opakuji - kultura, filmová a televizní tvorba, literární a umělecká tvorba minulého režimu už je jakési "rodinné zlato" proti humusoidní tvorbě dnes, kdy je plno soukromých producentů, každý protlačuje svůj brak a kýče, diváci to bojkotují, a sledují DVD, a jiné věci, přesto na tuto pakulturu jsou stále peníze. Jejich zdroj nechápu - to na podobný hnus dává peníze stát? Současná televizní, divadelní a filmová kultura je též součástí účelové genocidy vkusu a rozumu, má zabít v lidech smysl pro lidství a cit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Jen doplňuji, že většina dnešní tvorby výtvarné a sochařské jsou rovněž sračky pro idioty. A je o tom dobrá kniha - Picassova sladká pomsta od Ephraima Kishona.

   Smazat
  2. do čt jde +- 7 mld. A čt jsou partičky, přes které ty mld protečou. Stačí se podívat na hřebejka, čím dál tím větší stupidity financované čt a stálo by za rozbor, co je hlavním znakem partičky s ním spojené

   Smazat
 7. Ti černočeši v trapných 50, jsou vlhké sny paní Obermannové, scénáristky seriálu.
  Holt, největší pgezident, dgamatik, myslitel, spasitel, Václav Letiště Veškrna, nebyl ani vysoký ani černý ani ......:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím že ani tak ne, jako spíš kdyby do předlohy nenacpala černochy, třeba by to TV nenatočila a ona by neměla "love" - dnes kdo něco píše, tvoří, a hodlá být úspěšný, musí do díla zakomponovat nějaký druh hnusu, který je dnes společensky preferován - předělávání chlapů na ženy a obráceně ( a jejich duchovní rozměry), trampoty a rozjímání leseb a teplometů,migranty, potažmo černochy, a zcela určitě bude realizováno vše, co obsahuje cikány v jakémkoliv provedení. Když to bude hodně blbé a stupidní, někdo z producentů TV to předělá, a napíše se, že je to natočeno "na motivy..." Prostě dnes je kulturní prioritou hnus a pobuřující brak - příkladem je obrovská socha ženy v pokleku s vyhrnutou sukní, jíž lze odzadu koukat až do motoru, nebo sousoší dvou chlápků na betonové placce s obrysy ČR přičemž chlápci na toto betonové ČR simultánně chčijí - obě tato sochařská "umělecká" díla jsou nainstalována na veřejném prostranství, a nikomu to není trapné. Jestli se změní režim, třeba ty, kteří něco takového prosazovali, a protlačili, oběsí na krku těch hnusných soch - ale nejspíš všichni ti protlačovatelé hnusu a amorálnosti včas utečou. Jenom se divím, že nejsou proti tomuto hnusu nikde občanské protesty - lidé nechodí na veřejná zasedání na své radnice - proč? Raději dřepí u klávesnic a nadávají - proto také vítězíme na všech frontách.

   Smazat
  2. Většina tvorby "židovské pražské kavárny",kam petří většine herců,autorka Obermannová i rejža HřeBejk je karikaturou hnusů ejakulovaných už po generace z jejich vzorů z HollýÚdu,mající jim přinést pohodlný život bez mozolů a nám jen rozvrat všeho,co k naší tisícileté tradici a způsobu života patří...Ještě to budou chvilku zkoušet dokud se nenaserem a dle staré tradice je všechny pak defenestrujem a nahážeme do Vltavy...a to bude zase kvičení o pogromech a holokaustech...

   Smazat
  3. Obermannová má aspoň v ložnici Letiště Václava Havla.

   Smazat
 8. škoda, že tam nehrála Dáša a babča Žilková, ty by se na takovou trapárnu skvěle hodily

  OdpovědětSmazat
 9. Odpovědi
  1. 21:24 FUCK OFF USSA!!!!!

   Smazat
  2. HnUSA hnuj
   https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/5l6yip/netanyahu_once_we_squeeze_all_we_can_out_of_the/

   Smazat
 10. Toz telivozo sem vehodil aj s windows a je po p.....slonce v srdci...howk

  OdpovědětSmazat
 11. 21:09: rovněž naprostý souhlas. Jinak obdivuji autora, že se byl schopný na ta "díla" dívat. Já bých toho schopný nebyl.

  OdpovědětSmazat
 12. Zda sa,ze sa z ceskej republiky stava hniezdo buzerantov, s prepacenim.jozka zo slovenska

  OdpovědětSmazat
 13. Jo to je pravda to se blbě čte a natož se na to dívat a souhlasím zlatí komunisti to bychom takové problémy neměli.

  OdpovědětSmazat
 14. Vygooglujte si "WHITE COUPLE" - bílý pár a uvidíte, jak si ho představují globalisté a chazarští židé. Bílá žena a černý muž. Případně s kakovým dítětem. Nebo dva bílí homosexuálové s dítětem. Tak čemu se divíte?

  OdpovědětSmazat
 15. A co ty sochy ,to by se melo taky zacit strhavat jako to delaji v nasi sestro juesej kde vse vedi .Cerny bily mexosi vse to suka dohromady buzeranti perverti transexualove . Dnes ohlasil ze Seatlu dem starosta ze jiz nebude kandidovat neb se prihlasily 4 hosove s natrzenou prdeli ,ovsem jsou to lhari .Hlavne na tom Vaclavaku ten Venca je taky na miste kde by se mel tycit dlouhy ptak ,a nebo dva ptaci vedle sebe
  http://zemavek.sk/slovenska-duhova-hanbasada/

  OdpovědětSmazat
 16. I Never Believed in Chester Brian Loan Company Until now.....(Brianloancompany@yahoo.com)
  Hello All, I was really so downcast after losing so much and facing financial difficulties, no one to help me and all i could do was to just seat and watch my business going down and almost losing my son to an illness. But never the less i meet an old college mate who told me about the loan he got from Chester Brian Loan Company and until now the company have assisted so many of his friends seeking a loan. So i told him that getting a loan any more is not my style because of the disappointment from my bank and other loan company i trusted but he insisted i apply for it and now i can now boost of restoring my company back to its full glory. i will keep on testifying on behalf of Chester Brain Loan because they have made me to be a man again. So if interested in acquiring a loan of any kind email them today via: {Brianloancompany@yahoo.com } OR text (803) 373-2162 .Am Harvey Lee from United States of America.

  OdpovědětSmazat
 17. co si jinde neškrtne ma na čete stoprocentni podporu čtyřprocentnich kteři si s novou dobou vydobytkovali exluzivitu a ten kdo neni extra exot tak jako by ani nebyl jak se řika sodoma komora sodruzi velebnosti ani ve vatikanu nejsou proti vzhledem k jejich čtyřem procentum přepočtenym na sto

  OdpovědětSmazat
 18. Nová doba, černý negramotný a nekulturní host šílené Merkely bez dokladů, vyhazuje svého etnického evropského živitele a připravuje ho jako svou budoucí oběť v roli nevěřícího psa, k likvidaci

  OdpovědětSmazat
 19. Hnizdo buzerantu cr,at se soulozi!Je podivny,ze
  teto skupine soulozicich,nevadi kakaovy krouzky
  na penisu...cistej hnus!

  OdpovědětSmazat
 20. vše končí, již nebude nic dobrého
  čeká nás Sodoma a ta Babylonská věž již brzy spadne
  ................přijde peklo

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.