Reklama

.

.

úterý 5. září 2017

Daleko od prozření

Jar. Loudil
5. 9. 2017
Je celkem s podivem, že se na stránky mainstreamového média , deníku MF Dnes ,mohl posledního srpna dostat článek spolupracovnice MF Dnes Elišky Procházkové, která popisuje realitu života v oblasti US města Houston. Dnes je totiž třeba značné osobní odvahy k psaní pravdy v médiích . Lidé v ČR žijí v situaci nikoli nepodobné atmosféře - "všeobecného, téměř 100 % souhlasu" - s politikou národních socialistů v Německu v období 1933 - 41. Prozření Němců nastalo teprve roku 1941, když dostali první "parádní nářez" před Moskvou a do té doby - "neporazitelní soukmenovci a světovládci"- začali poprvé pochybovat a tápat .


I my jsme v ČR nyní ve stejné situaci. USA přepadly Vietnam a zavraždily tam 2 miliony civilistů, USA přepadly Irák a zavraždily tam 500 000 civilistů, USA přepadly Afganistán a zavraždily tam 100 000 civilstů,...atd. Z Prahy se ale ozývá jenom spokojené mručení nad tímto konáním - "velkého spojence za oceánem" a dokonce do těchto neokoloniálních válečných konfliktů rychle vysíláme bataliony zaprděných servilních US poskoků a podržtašků, kteří pilně sekundují u vraždění místních domorodců americkými okupanty. Jenom opravdu silné nátury v Čechách dnes nezvracejí.

I USA ovšem dnes "obdržely nového vůdce" , který by velmi dobře zapadl mezi chovance psychiatrické léčebny v Bohnicích. Prohlédli to i dosavadní lokajové USA v Německu a Bruselu. Každopádně je dnes - "svobodný demokratický svět" veden a řízen silně psychicky labilní a nevyzpytatelnou figurou. Jak to dopadne uvidíme všichni už brzy.

Ale k onomu Houstonu. Houston má záplavy každoročně, je to čtvrté největší americké město. Lidé v Houstonu si sami odhlasovali, že město nesmí novou výstavbu ve městě nijak regulovat !!, staví se tak bez existence územního plánu města a to i ve vysloveně záplavových oblastech. Mnoho čtvrtí města nemá kanalizaci a místo ní se využívají jen příkopy u silnic. To jsou - "nové americké kanály" - 21 století. Úřady jsou zoufalé a tak staví nové silnice pod úrovní okolního terénu , aby v případě povodně fungovaly jako - "obří kanály". Na silnicích majících funkci kanálů se ovšem utopí mnoho motoristů , cyklistů i pěšáků ,kteří netuší, že silnice je vlastně kanalizace. Po povodních jsou nové silnce = kanály zničené. Tak takové - "americké zkušenosti" - jsou pro nás v ČR opravdu poučné. Spíše odstrašující - "americká blbost" ,která smrdí i proti větru !! 25 000 příslušníků US Národní gardy tak v oblasti Houstonu dnes loví z vody převážně lidi - "mdlého rozumu", zdegenerované - "americkým způsobem života". Bez pojištění nemovitosti, bez zdravotního pojištění , .... vyvážet dnes do světa "americký způsob života" , tak to můžou podporovat snad jenom šílenci.

P.S. Kdy přijde i u nás rok 1941 = "Rok prozření" ?? a jak moc to pro nás všechny bude bolestivé ??? Kadopádně Sluníčkáři a Havlisti utrpí "parádní šok" a budou pak rychle převlékat kabáty, aby zachránili kůži v "nové době". V době - "Postamerické".

94 komentářů :

 1. Jednim z tech, kteri prislusniky naseho expedicniho sboru velebili slovy: "V Kabulu se bojuje i za Prahu", je i nas p. soucasny president. Ve 2. kole jsem tohoto "neprilis charakterniho karieristu" volil jsem proto, je jsem se bal, ze by mohl zvitezit jeho protikandidat, coz by byla skutecna katastrofa, pro nas narod. Nejsmutnejsi na tom celem ale je, ze za nej dnes neni vlastne ani nahrada.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to smutné, ale je to tak.

   Vymazat
  2. Je to jedna z věcí, které mi na Zemanovi skutečně vadí. Ale ty, kupodivu, kavárna nekritizuje. Jim stačí ke štěstí PUSSY, nebo nejaktuálnější kauza burkiny a ženské odhalování.

   Vymazat
  3. Nebo Zemanova hloupá podpora masového vraha Churchilla, který chtěl, mj., bombardovat SSSR atomovkami. Řád Bílého lva tomuto britskému elitářskému zločinci -proč? A stále za něj fedruje, Zemane, jsi ekonom, na historii se vykašli.

   Vymazat
  4. Zeman i pro mně byl minule, v prvním kole nevolitelný.
   Jelikož protikandidát byl šišla, nezbylo jiného než ho volit.
   Kdysi jsem jistému Paroubkovi, co by předsedovi "vlády" radil, aby si pronajal svého šaška, protože to jeho jajkování a někdy mluvení z cesty bylo nesnesitelné.
   Zemanovi jsem to nenavrhoval, byť by mu to možná slušelo. Byli by hned šašci dva.
   Bohužel, budu ho muset zase volit, protože to co se nově nabízí je sice takové uhlazené ale co ty následky.
   Altman

   Vymazat
  5. Připojuji se k těm, co volili Zemana až ve 2. kole takříkajíc z donucení. Protože squadra současných kandidátů je ještě děsivější než ta minulá, dostane zřejmě i můj hlas a je neštěstím, že levice v těchto volbách nemá místo. Nejlevicovější je nakonec mírně pravicový Zeman.

   Vymazat
  6. 17:12- Zemana volím od jeho vstupu do politiky pro tu Vaši poslední větu a také pro jeho "nacionalismus", bez teatrálního slovníku!

   Vymazat
 2. Takové voloviny se nemohou dít v JUSEJ. ZA chvíli Vám podá přesné informace HONOLULU a pravdivost potvrdí HO DO, zvláštní zpravodajové světového míro tvůrce Trampa. Vydržte v klidu, vše je jinak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se ti to antiamericky zvani kdyz mas za prdeli cenzora

   Vymazat
 3. Kdy procitneme??? Na to jste přece již v článku odpověděl. Až dostaneme pořádný nářez na prdel. Takový, źe to bude hodně, ale hodně bolet!!! Voda se na nás již vaří všude, kam jen oko dohlédne!!! Důležitější otázka však zní: Přežijeme vůbec své procitnutí???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:11 Není třeba čekat na nářez za měsíc jsou volby! Zbavme je pravdoláskařů a válečných štváčů. Nářez může být to poslední co na světě zažijeme.

   Vymazat
  2. Znám řadu stran parazitických, bezskurpulózních, prázdných a vzájemně spřažených prdelí. Ale žádnou antiparazitickou stranu s promyšleným antiparazitickým programem neznám! Na takové volby nejsem zvědav!

   Vymazat
  3. Anonymní5. září 2017 23:31
   „Není třeba čekat na nářez za měsíc jsou volby!“
   Souhlas, nečekejme na nářez, ale ve volbách jim ho nadělme.
   Jediná šance je SPD – Tomio Okamura. P.K.

   Vymazat
  4. P.K. Moje řeč je nás většina.

   Vymazat
  5. Volby dopadnou zase spatne, vsadite se se mnou?

   Vymazat
  6. 23,11
   Otázka v závěru je více, než na místě. Jenom bych dodal: A probudí snícího dementa něco jiného, než skutečné utrpení?

   Vymazat
  7. 10:05
   Ne jako co?
   Ze volby nedopadnou spatne, nebo ze se bojis vsadit?

   Vymazat
  8. Ano, také volím s rodinou SPD. 5 hlasů!
   Mlčící většina,
   Jiří

   Vymazat
 4. Tady ovšem nejde o žádné "prozření" - tady všichni vědí, co je kapitalizmus za svinstvo, a že to,co se dříve o tom ve školách učilo, je pravda. Prostě pravda. Například že i přes hlad prostých lidí, se nadúroda obilí pálila v lokomotivách, jenom aby se nešlo s cenama dolů, káva se splachovala do moře, a úplně šílený článek byl v novinách, že zoufalá paní, která neměla dost peněz na zaplacení úhrady za odběr elektřiny, protože její syn měl nemocné srdce, a byl napojen na el přístroje. Když jí začali vyhrožovat odpojením, zoufale prosila media a prosila ty zhajzlené kupčíky s elektřinou, ale neuprosila - odpojili ji a její syn zemřel. Dnes ty zrůdnosti vidíme na vlastní oči - taky vyhrožují, odpojují, sice dají půjčky, ale s obrovskou lichvou, a pak už exekutor sebere i dětem hračky nebo rodinná alba - jsou to prostě zrůdy. Vidíme to už přes dvacet let, viz žebráky, viz umrzlé bezdomovce, viz děti které nemají na školní obědy a další hnus a hnus a hnus - toho byla celá generace lidí za socíku ušetřena. Toto NEEXISTOVALO! Zhovadilosti, kdy zvířata mají zákon na ochranu proti týrání, ale OBČANÉ NE! Protože kdyby takový zákon měli i občané, a pokud by bylo vyžadováno dodržování Ústavy, že každý občan má právo na důstojný život, kam patří i to nejchudší bydlení, ale střecha nad hlavou, a i mizerná obživa, ale obživa - by se lotři nedoplatili na odškodňování. Lotři a lumpové, kteří nalezli k veslům za obrovské peníze ( do té doby nemožné - takové platy politiků zde nikdy nebyly) a dostávali je za to, že zničí a totálně zdevastují české hospodářství a z ČR vytvoří ubožáckou kolonii, vydíratelnou kdykoli, kýmkoli, a jakkoli, a ti odporní šmejdi se k tomu propůjčili i přesto, že iks let byli nadšeně činnými v KSČ ( protože to znamenal lepší funkce a pozice) a tito tchoři vždycky půjdou jen za penězma a majetkem, i přes mrtvoly.Konečně - přesně to západní kapitalističtí tchoří předvádějí. Takže - my přece dobře víme, jak to je, netřeba nám prozření, ale za to, že polezem do západních upatlaných zadků, se dobře platí, všem šaškům - politikům, hvězdám - všem - kdo páchne Amerikou. Tak se všichni tihle bezpáteřní paraziti tumlují smrdět Amerikou - kdyby se začalo platit za nadávky kapitalistům a Američanům, to by byl rachot. Zas by ty samé kreatury obrátily. Jak může ten, kdo má z lumpáren, podvodů, zlodějen a pozic díky západu prachy, připustit, že jsou to šmejdi a lotři? Nikdy to nepřipustí - leda že by začaly jít prachy odjinud - potom jo. Je to havěť, která si nezaslouží vůbec žít mezi slušnými lidmi. Vůbec žít. O žádné "prozření" nejde a nikdy nepůjde". Prozřít mohu z omylu, ale tady jde o pokrytectví - ne o omyl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Entropie roste. Vedoucí síla prozřelých stále chybí!
   "Ach to bude činané, až k nám přijdou Číňané." - J.R. PICK

   Vymazat
  2. 23:32 zamet si v cesku
   Do prdele Americe lezou Cesi
   Amerika o cesko nestoji, ani o Cechy, cesi musi mit viza, Amici do ceska ne
   Vina hruzne situace v Cesku je v Cesku
   Od Havla po havlova sluhu Vaclava Dvoraka
   Cesko prolezly kolaboratorama
   Uz vam Vaclav Havel odpovedel ohledne jeho slouzeni Havlovi?
   Stale zapira

   Vymazat
  3. 1:32 - ty jsi dokonalý.... Spoj se s mrtvolou Havla sám a pak nám poreferuj, ty jedno médium.

   Vymazat
  4. 10:52 fuj ty jsi prase, ty se spojujes s mrtvolama?
   Nekrofilie?

   Vymazat
 5. honculin nam to vysvetli s tim Houstnem!!! on tam vsude byl a asi je pomaha pri uklidu!!
  hhh chef

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a ty jsi nebyl nikde, Sanderovce

   Vymazat
  2. 1:34
   Ty a ten přemřela slabomyslnej .....vás se VŠUDE NA SVĚTĚ RÁDI ZBAVÍ!!!!!!

   Vymazat
  3. to 1:34 ne nebyl jen tam ziju od r77 se slepeckou paskou na ocich ty kokot
   a volil jsem trumpa!!! kdybys potreboval info o jewsa dej mne echo ok?
   chef

   Vymazat
  4. 7:33 bez cenzora za prdeli by si si ani neskrt, Kalousku

   Vymazat
  5. 8:37 no to vis ze bych treba rad vedel jak se clovek stane kucharem

   Vymazat
  6. 14:12 vezmes varecku a zacnes michat cokoliv si chces uvarit a za staleho michani vylevas do hajzlu! pak si nechas vystavit kucharsky cerificate a varis za penize!!! dalsi dotaz?
   master chef

   Vymazat
 6. Tak tancovat na neštěstí jiných a pomáhat si jimi pro své ideologické bláboly může jen totální fanatická píča typu Loudila. Co ten kokot ví o územním plánu Houstonu? Byl vůbec někdy v USA?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 0:01
   Oba dva si nemáte co vyčítat.

   Vymazat
  2. Nikdo netancuje na neštěstí druhých 0.01 - nechte si to laskavě pro méďu Béďu. Ale třeba Itálie má přesně stejný problém, tisíce neschválených staveb, lidi jsou jak prdlí, staví i v zátopových oblastech i pod sopkou a pod sesuvem skal. Že jsou lidi prdlí jak stáda opic, o tom žádná. Nemusí autor článku přece být v Houstonu, když podobná skutečnost je v celé řadě oblastí stejná, konečně i u nás. A on o tom asi ví hodně - jen nepatří k slepým obdivovatelům Ameriky jako vy - typický pokytec! Mohu mít přátele na život a na smrt, přesto jim dokážu vytknout to, co nezvládají, dělají špatně a na co doplatí, a ne že je budu falešně ubezpečovat jak jsou ve všem úžasní! A to dělají lidi jako jste vy, a v důsledku této falše a pokrytectví už došlo k mnoha tragediím.Ano, já zcela věřím v pravdivost článku, ano, v Houstonu to asi tak nějak bude. Nedá se nic dělat. Když si postavím chatrč u řeky, a příval mi ji spláchne - koho obviním? A když mi někdo vzkáže, že jsem idiot, a sám si mohu za své problémy - mám se nasrat, že tancuje na mém neštěstí? A vy - vy jste byl v USA - jmenovitě v Houstonu? A pokud ne, proč tady blábolíte a nadáváte?

   Vymazat
  3. Jo a ještě - "fanatická píča" - proč tak sprostá nadávka? Fanatik jste vy, jestli jste píča nebo čurák, z anonymu se nepozná. Kolik jste vy napsal(a) článků, a kde vám je zveřejnili, že tak sprostě nadáváte jiným za článek? Víte co jsou dnešní lidi, vašeho ražení? HNUS! Lidský HNUS!

   Vymazat
  4. 0:22
   Nebyl jsem v Houstonu, ale žil jsem mnoho let v New Yorku, New Jersey, v Connecticutu, na Long Islandu, stavěl jsem tam domy, a tam si bez povolení zaručeně nepostavíte ani kokota.

   Možná je to v Houstonu jinak, ale pochybuju, že by byl kokot Loudil znalcem Houstonských zákonů a územního plánu. Jen si ten debil kdo ví kde něco vygůgloval a už už sepisuje anti-ami blábol.

   Vymazat
  5. A pokud tedy jste na takové vrcholové úrovni, 0.38 proč nepředvedete diskuzní glanc a snižujete se k hnusným nadávkám a urážkám? Uvedu protiargument k údajům v článku, a to je postačující - ne? Samozřejmě nemohu oponovat, ale rozhodně článek není důkazem o tanci nad lidmi postiženými katastrofou.A faktem zůstává a bude zůstávat i nadále, že černé stavby jsou prostě všude na světě, v kapitalizmu víc než u nás, protože my ještě máme jiné poměry, ale v minulosti vznikaly vesnice jen kolem řek, a lidé si prostě stavěli příbytky kdekoliv. Itálie své problémy přiznává, a nic bych za to nedal, že v tom Houstonu to bude pravda. V těch městech, které jste vyjmenoval k podobným katastrofám nedochází - nebo ano? Tak proč právě v Houstonu? Nemyslím si, že je příliš seriozní, když podle vás někdo sepisuje "antiami" blábol, aby hned čelil nadávkám od ami nadšence. Nikdo to nemá zapotřebí, a že vy tak fanaticky Ameriku a kapitalisty obdivujete ( že vás nechali stavět a vydělat?) a to přesto, že podporují světový terorizmus, všude rozvraty, strkají rypáky všude a vměšují se, jsou za nimi hromady mrtvých - je od vás obdivuhodné. Já bych nezbožňoval vraha, i kdyby to byl můj vlastní syn. Ale lidi už holt jsou takoví - peníze prostě nesmrdí, i když smrdí krví.

   Vymazat
  6. 0:01 o územním plánování v jednotlivých státech USA si to račte najít na internetu. Až tuto možnost vyčerpáte, vyjadřujte se k věci, ne k autorovi. Takhle jste nutně za blba.

   Vymazat
  7. 1:08
   Za blba jsi leda ty s Loudilem. Matlat do hromady záplavy v Houstonu, územní plánování, Německo v letech 1933-1941, Vietnam, Havlisty,... to už vyžaduje zvláštní druh talentu. Pejsek a kočička s jejich dortem by záviděli.

   Také si vy pitomečci ujasněte, jestli teda jste pro všeobecná referenda a la Okamura a jaká zřejmě fungují v Houstonu, nebo jestli jste zásadně proti nim a vše se má rozhodovat shora. Zdá se že v tom máte hokej.

   Vymazat
  8. Opět tancujete mimo parket. K Loudilovi jsem se nevyjadřoval a k úzmnímu plánování jste řeč zavedl vy. Takže se o věci poučte, potom něco plkejte a Loudilovi oponujte v tom, co napsal bez toho, co si o jeho osobních vlastnostech ráčíte domýšlet. Zůstáváte mi za blba, když tak nevěřitelné uboze argumentujete.

   Vymazat
  9. 0:38 pravdu mas s tim stavenim v jewsa bez povoleni nic nepostavis ani v Oklahome!!! hhh
   chef

   Vymazat
 7. Ja nick HONOLULU mam zalepenou hubu cenzurou. Musite se obejit beze me ! 90 % vseho co jsem napsal bylo smazano a nebylo to sproste.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale bylo to praštěné, a pořád jen Čechy urážíš. Ano, slovo "hurvínci" není sprosté,ale je to urážka. My na žádném webu Američany neurážíme a nepošklebujeme se. A proč na diskuze pořád lezeš? Proč sem lezeš jen proto, abys oznámil, že tě tady redakce nestrpí? Ani ostatní diskutující tě tady nechtějí, protože svými sračkami diskuze kazíš? Proč jsi tak drzý? Vždyť si z nás děláš legraci, máš tady tři jména, pod kterými píšeš ty své voloviny - myslíš si o nás, že jsme blbci? Zabírat celou diskuzi jen pro sebe a své žvásty je velice drzé - nikdo jiný to nedělá. Jestli tam v Americe, kde teď žiješ, můžeš být drzý a vynucovat si někde prostor, tady to zkrátka nejde, diskuze mají svoje pravidla, která budeš respektovat, i když jsi teď Američan. Jsi trapnej - velice trapnej exulant, a měl bys na hodně dlouhou dobu zalézt. Jsi toho vůbec schopen?

   Vymazat
  2. 1:17 až tak daleko lze dojít při snaze poškodit www stránky NR. Je dobře, že takovou zrůdnost tady nemažete. Alespoň je vidět jaký póvl vstupuje do hry.

   Vymazat
  3. honolulo zadna ztrata ze tve demagogicke a radoby odborne prispevky na ameriku mazou!!!
   chef

   Vymazat
  4. 8:46 mas Americke obcanstvi?
   Prisahal jsi ze budes branit Ustavu?
   Dodrzel jdi slib?
   I ohledne svobody slova kterymu se tvou chvalena cenzura protivi.
   Tak jak to je?
   A Trumpa si volil? Vzdyt jsi tvrdi ze jsi volil Sanderse.
   Takze ty jsi schvalovanim cenzury porusi obcanskou prisahu, to je vazna vec

   Vymazat
  5. 14,19
   Lžidácký pindy z ussáckotrotlova!!!!!!

   Vymazat
  6. Honolulu, okamžitě začni psát! Já tě velmi rád čtu! Nenech se odradit hloupými lidmi, které uráží slovo Hurvínci :)
   Jiří

   Vymazat
 8. Zeman se následně vyjádřil i k zákonu o obecném referendu. „Politické strany se bojí referenda, vůle občanů. Alespoň některé strany. Představte si, že jsou lidé, kteří říkají, že v referendu se nemá občanům věřit, ale přitom říkají, že v přímé volbě se věřit má. V tom je rozpor. Doufejme, že se podaří po volbách tento zákon prosadit. Normální občané se zdravým rozumem jsou často inteligentnější než politici, a mám-li vsadit na jejich názor, tak se jím budu řídit více než názorem politiků, který je často ovlivněn lobbistickými, nebo dokonce mafiánskými tlaky,“ sdělil Zeman.

  OdpovědětVymazat
 9. Zde autor Loudil sproste nadava Americanum a redakce ho otiskne
  Kdyz se neco vytkne Cechum tak redakce maze
  Proc ta nerovnost

  OdpovědětVymazat
 10. Autor se v mnohem myli.

  Trump neni silenec, je to velmi inteligentni clovek.
  Jeho "sliby" byly to, proc ho vetsina naroda zvolila, protoze rikal lidem pravdu, narozdil od Hitlary, ktera lhala a nenavidela.
  Je jina vec, ze po zvoleni Trumpa opet ovladl americky Establishment a ze slibu je totez, co zbylo ze slibu Obamy...

  Ohledne Houstonu se take mylite, toto (Harvey) je pry nejhorsi povoden tam za posledni stoleti...

  A ovsem prozreni stylu 1941, opet u Stalingradu, az nejaky Evropsky silenec nebo vsichni dohromady se zase rozhodnou utocit na Rusko, jako poslednich 200 let az prilis casto, bych zazit nechtel...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádný rozumný člověk válčit nechce, ale kolik těch rozumných nám na tom opěvovaném západě zbylo? Nemusíte chtít zrovna válčit. Stačí se podívat na chování západu posledních let. Migrace, zadlužování, nastupující cenzura,...

   Vymazat
  2. To zalezi, jestli myslite mezi Mocnymi Zapadu, nebo obecne...

   Tech rozumnych (nebo aspon s pudem sebezachovy) by tu bylo dost, ale vetsinou nemaji zaludek, lokty ani konexe na to, aby se stali Mocnymi a meli na to jakykoliv vliv...

   Vymazat
 11. Pane Honolulu, občas s Vámi souhlasiti nemohu. Vlastně dosti často s Vámi nesouhlasím.
  Ale VELMI PROSÍM, neopouštějte diskusi. Ani tuto diskusi, ani jiné. Prostě máte třeba jiný názor. No a? Může být - a dosti často i je- velmi zajímavý. I když se může lišit od mého názoru, jsem jen rád, že si můžu přečíst náhled Váš, pane Honolulu. Nenechte se odradit sprosťáky a nenávistníky... Prostě je jedno, jestli žijete v JAR, na Floridě, na Alasce, nebo kde. Jsem rád, že píšete. Děkuju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlastiku ty necitis nadrazenost v projevu honolulina ? staci jen napsat VY CESI udelejte to tak... jste hloupi...neznate ameriku... apodobne!!! nerikam ze v necem nema pravdu ale ta povysenost ke tam citet! pokud to tak nevidis tak ti nemohu pomoci je to tva volba
   chef take jewsa citizen

   Vymazat
  2. Když někdo emigruje a má potřebu z cizí země plivat na svůj národ, je to darebák. Na webech, skrz které to provádí, by bylo jen moudré, udělit mu trvalý banán. Jste buď stejný, jako on, nebo jste masochista.

   Vymazat
  3. Honolulu si založil další nick - Vlastimil Čech, jak jinak.Přitom by se měl jmenovat Vlastimor Nečech Floridský.

   Vymazat
  4. Podle meho dost informovaneho nazoru, mnoho lidi v Cechach ma znacne zkreslene predstavy o deni v cizine, zejmena v Americe. Honolulu jako insider ma v mnohem pravdu, v cem s nim zdejsi "hurvinci" z omezenosti sveho rozhledu nesouhlasi.

   Coz logicky vede k osloveni "VY CESI", protoze az prilis se lide obecne brani tomu, kdyz se jim nekdo snazi rozsirit hranice jejich obzoru fakty proti jejich fundamentalismu a predsudkum.

   Berte to tak, ze kdyz povysene tlacite svoje Bludy a Fantomy, vytvorene medii mainstreamovymi i alternativnimi, a extendovane fantazii a domyslenim dusledku bez znalosti faktu, jejichz zjistovani vyzaduje dost casu a snahy a otevrenosti, je celkem opravnene Vas dat do jedne skatulky timto obecnym oznacenim.

   Napr. Trump - Honolulu ma pomerne dost spravne nazory na Trumpa podle toho, co rikal v kampani, a castecne jeste podle toho, co dosud dela, i kdyz mu hrozi, ze si nevsiml, kdy se z Kandidata Trumpa stala dalsi loutka Establishmentu.

   Z perspektivy vytvorene zdejsimi medii, ktera vam spoustu podrobnosti nereknou, ale zato vytahuji ideologickou spinu podle sveho zamereni (zaslepenosti), proste leccos nelze dobre posoudit...

   A kdyz nekdo tvrdi neco, co boura vasi "Viru" a vas Svetonazor, tak ho zahrnujete nenavisti, jak je ostatne obvykle i jinde. (Jiste ne vsichni). Mozna jsou tu i placeni nebo navedeni trollove, kteri na nej utoci, protoze sem skrze nej prosakuji informace, ktere by leckdo radsi zatajil...

   Priznejte si, ze cim dal je ktery region, tim omezenejsi jsou vase informace o nem, pokud netravite dost casu ve forech v diskusi s mistnimi lidmi, pokud nectete _jejich_ alternativni (lidova) media vedle tech nasich, ktera to casto vidi podobne zkreslene, jako leckdo.

   Treba USA - liberalni pravice jej u nas nekriticky obdivuje (a zejmena liberalni levici tam, coz je paradoxni), spousta lidi ale vidi zdalky jen jeden velky zly monolit. USA udelaly tohle, udelaly tamhleto...
   Jenze tam zije 320 milionu lidi, z nichz pomerne velka cast nejsou lumpove v politice, ani tlusti lenosi v kresle u TV s Hamburgerem, opravdu je tam pomerne dost slusnych a inteligentnich lidi, jen odsud nejsou tolik videt, a ovsem nemaji prilis politicky vliv... (A ostatne, kdyz maji hodnotit "Cechy" odtamtud, tak jsme Sobotka a Zeman, na ty ostatni zase nevidi oni odtamtud sem. Myslite ze je ferove, kdyz vas nekdo ve foru oslovuje "Bohuslav" jen proto, ze jeho obzor dale nesaha? To jen na priblizeni, jak takovy osobni "Obzor" funguje.)

   Kdybych to shrnul - Honolulu je tam "insider" a leccos tam proste vidi mnohem lepe zblizka, i kdyz je ponekud prostoduchy a prostoreky...
   (Ale ovsem zase naopak jeho nazory o Cechach jsou podobne zkreslene vzdalenosti)

   Vymazat
  5. Honolulu je cenzurovan, mazan
   Tak proc se na to tady nevykaslat
   Vysledek cenzury je ze cesi zustanou v nevedomosti
   Honolulovi navrhuju jeho forum

   Vymazat
  6. 8:54 chef je zradce prisahy, moralni narusenec

   Vymazat
  7. 8:54 cesko stoji na cenzure
   Ty to chvalis?

   Vymazat
  8. S prostoduchosti Honolula opatrne
   Americani jsou v prumeru tlusci, cim to je ze i tak se v prumeru dozivaji dyl nez cesi?
   Cesky chlast? Odpadkove jidlo?
   Dale me cesi pripadaji v prumeru vic moralne naruseni,
   Uz jen to strkani hlavy do pisku volanim po cenzure
   Honolulu se na cechy pravem vykaslal

   Vymazat
  9. Ty i Geriatrix si udělejte vlastní stránky a tam si vychvalujte ty ussácký lživrahy a agresory do ALELUJÁÁÁÁ!!!!!!!

   Vymazat
  10. Abych se jeste doplnil:

   Podobne jako Nick Honolulu vnimaji Trumpa a deni tam obecne tamni delnici, rolnici, proste bezni slusni lide, jejichz hlas z tamnich MSM medii ani z elitistickych "alternativ" tam i zde neslysite.

   Nemyslim, ze by byli neomylni, ale takhle to mnoho z nich vnima...

   -----
   (Muj informovany Nazor:)
   Trump byl kandidatem "Lidu", delniku a rolniku (nejen ale podle toho, ktere staty ho predevsim volily - rolnicky stred a prumyslovy sever), kdezto Clinton byla kandidatem elity vseho druhu, a povalecu vseho druhu nejen ale zejmena cernosskych (coz zase z nasi perspektivy monoliticke bile spolecnosti nemuzete dost posoudit. rozhodne ve volebnich statistikach podle rasy, vsichni cernosi ve vsech statech nehlede na vzdelani nebo pohlavi volili (nadpolovicne) "modrou" Clinton, kdezto u ostatnich skupin se to ruzne lisi, ale celkove se to da shrnout, ze Elity a Establishment na obou pobrezich volily spis Clinton, kdezto rolnici stredu a delnici severu volili prevazne Trumpa).
   [(Taky poznamka uplne na okraj - pokud "Jim" prejete Yellowstone, ten by ale smetl predesim tu Dobrou cast USA uprostred, kdezto naopak nejaka Tsunami z oceanu by predevsim smetla tu Horsi cast na pobrezich... Samozrejme oboji hodnoceni jen "statisticky" jako vetsinove, vyjimek je velmi mnoho...)]

   Zatimco Kandidat Trump v kampani pravdive mluvil o tom, ze "joby" jsou mizerne, zdravotni pojisteni drahe, bankeri nafukuji gigantickou bublinu a ze je potreba vice miru ve svete, sblizeni s Ruskem a s Chinou, mene ovlivnovani v Evrope,
   tak Clinton mluvila o tom, jak to za Obamy vsechno skvele fungovalo, ale je potreba vice protezovat zeny a povalece a zvyraznit rasovou diskriminaci belochu nespravelivou podporou afro-americanu treba na skolach kvotami, (podporovala se navzajem s rasismem BLM), byla koupena Bankeri a zahranicnimi Shejky (vcetne Ruskych a Ukrajinskych oligarchu), a vyhrozovala vyhrocovanim konfrontace s Ruskem. Krome toho je to gangster, spousta podivnych sebevrazd svedku, obchod s drogami, giganticka korupce.

   Tedy byl Trump kandidatem narodniho socialismu a lidu (podobne jako nas Zeman), kdezto Clinton kandidatem nenavistneho fasismu banksteru, korporaci, medialnich Elit a zvrhliku, (asi jako nas Schlafenberk, ale o dost horsi)

   Je jina vec, co Trump po zvoleni dela (a taky co mu umoznili, za kvileni najatych aktivistu a za medialni valky), i kdyz zdejsi Media vam prinesou jen vybrane spatnosti, ale treba vam uz nereknou o tom, co se ze slibu podarilo splnit, a co a zejmena proc se nepodarilo splnit. (Co treba vite o DACA?)
   Zejmena proto, ze si (zdejsi Media) vubec nepreji, abyste o techto slibech a pojmenovani problemu byt i jen vedeli, tedy nelze ani informovat o jejich plneni nebo neplneni.

   A ovsem ani Trump nezminoval otevrene skutecne jadro problemu, protoze i on a jeho okoli je jeho soucasti, ale to je az vyssi level a mluvit se o tom otevrene nesmi...

   A ovsem volebni statistiky - pro Clinton byl zorganizovan masivni volebni podvod, "cinknute" volebni automaty, falesne volebni mistnosti, falesne korespondencni hlasy, miliony nelegalnich imigrantu volicich, takze jeji pocetni vitezstvi je velmi iluzorni.
   A presto to nestacilo.

   System volitelu, ze kazdy stat ma jen urcity pomerny pocet, nehlede na to, kolik podvodem necha volit lidi navic, je celkem spravedlivy, ostatne v Evrope do evropskeho parlamentu ho mame taky - treba my mame 21 kresel a nehlede na rozsah pripadneho volebniho podvodu vic nez tenhle spravedlivy podil neuzmeme.
   -----

   Tedy shrnuti - poslouchejte obcas, co rika Honolulu, protoze presne to same si mysli spousta prostych lidi v USA. Ne, ze by byli neomylni, ale poskytuje cenny uhel pohledu, ktery odsud neni jinak dobre videt...

   Vymazat
  11. > 14:40
   > "ussácký lživrahy a agresory"
   Vidite, typicky omezeny pohled, ze zamenuje vladnouci 1% za narod dane zeme, pod vlivem zdejsich alternativnich medii, ktera pisi predevsim o tom, co je odsud videt, tedy o tamnim zlocinnem a gangsterskem 1%, ktere vladne.

   Kdezto Honolulu odtamtud pise, jak to vidi tamni prosti lide, ktere odsud jinak vetsinou prehlizite...

   Vymazat
  12. 14,48
   Za to ty jen a jen po chlastu,cirhózo ussácká!!!!!

   Vymazat
  13. 14,46
   Já mluvím o jejich OKUPANTSKEJCH MANÝRECH VŠUDE VE SVĚTĚ V RÁMCI JEJICH ZJEDNODUŠENÝ DEBILOKRACIE!!!!!!!
   Jsou to jen vrazi,okupanti a agresoři,NIKDO NA SVĚTĚ JE NA SVÝM UZEMÍ(BEZ JEJICH HROZEB)NECHCE!!!!!

   Vymazat
  14. 14,46
   Tobě lze """"závidět""""" NESMRTELNOU MAKOVICI.....KDE NIC NENÍ ANI SMRT NEBERE!!!!!

   Vymazat
  15. > 14:54
   A tim "jejich" myslite generaly Pentagonu, zbrojne-prumyslovy komplex, ktery vse spolu s CIA ovlada, nebo i proste vojaky,
   nebo tim hazete do jednoho pytle i mistni delniky a duchodce ?

   Je to proste znacne zjednodusujici pohled...

   Ne, neni tam 320 M stejne spatnych zm*du, jak svou zkratkou naznacujete.

   Vymazat
  16. 18:07
   Pár čestných výjimek se najde,ale léta vtloukaný nesmysl,že tenhle ussackej národ je""""výjimečný"""" se na všech jejich jednáních podepisuje.....u mně prostě žádná Emerika first NEEXISTUJE!!!!!!!

   Vymazat
  17. Pane X-13:37 a 14:42, děkuji za komenty, které nejsou pro mne(ztotožňuji se s nimi) ale snad "otevřou" trochu oči zavilým nepřátelům "nicka H."! Kdo si neumí vybrat informace z jeho "pavlačových drbů" a vnímá jen "nadávky", zřejmě mu patří právem nebo trollí. Něco jiného je Horní Dolní. Ten má jistě "úkol" znemožnit Honolulu "pejkovskou přítulností" a je mi záhadou, že se H. od H-D nedistancuje, naopak mu dává "pamlsek". Inu, má svého pejska rád.

   Vymazat
 12. 0:38 a jeho podporovatelúm - sice žádný nevíte, jak je to v Houstonu s územním plánováním a povolováním staveb, jedno ale prezentujete za jisté, že Loudil je blbec. Za těchto okolností jsem nucen, zcela logicky, za hlupáky považovat vás. Vím, že to nepochopíte, takže se těším se na všechna ta přízviska, kterýma budu obdařen. Zdravím srdečně.

  OdpovědětVymazat
 13. Připodotknutíčko k 2:51 – tak jsem Vás pane Dvořáku přecejen přecenil v domnění, že to jak jste byl uboze napaden nesmažete. Smazal jste a zdá se, že zas a zas bez hlášky o vymazání. Škoda, asi budu nucen změnit na Vás názor. Nakonec, proč nevymazat i tenhle koment, že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14,39
   A ty seš debil s STBáckou minulostí!!!!!!

   Vymazat
 14. From HONOLULU to Vlastimil Cech 8:02
  Dekuji za kompliment.

  Cenzura mi smazala za posledni dva dny 30 +/- prispevku.
  Nejvice pod Loudilem , presidentem Zemanem, a prof. Grygarem...

  Prispevky nebyli vulgarni nebo sproste. Byli vsak ironicke...Sektari ovladajici informacni monopol v Cesku a trpi alergii na moji osobnost, coz mi prinasi mnoho radosti a smichu.

  Zatim jeste nevim jak NEJDULEZITEJSI informace predat ceskym volicum. Tyka se to nelegalnich akci proti Babisovi od SEKTARU (prazke kavarny). Tyka se to naplanovanych akci proti presidentovi.
  JA HONOLULU JSEM nadana klepna a vse se dovim.
  Velmi rad se bavim, ale momentalne jsem podelan strachem, co se zena na muj okres. (IRMA)

  Preziji-li to, tak budu svedomite drazdit SEKTARE, kteri vybudovali stat ve state.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, běž se vyměšovat na s v ů j web a ne sem. Tady zacláníš! Nic pořádného z tebe nevypadlo, jen nadávky, povýšenost a nerozum.

   Vymazat
  2. 15.03 Honolulu na tento web psal již v době před ukromajdanem a nemusel používal hanících výrazů pro jisté nýmandy,kteří dělají z této diskuze slátaninu bez autora... Vy jste zářným příkladem.Diskuzní příspěvky bez podpisu autora dělají z toho jen frašku,proud nadávek(i různých hloupých slovních spřežek) a nekompetentních názorů,které splývají v jednu stupidní stoku blábolů a hlavně to,co tohle fórum velmi pokazilo...Občas sem něco napíši,jako právě teď,ale již nediskutuji,protože sem nalezlo tak velké množství nežádoucího elementu ničícího konstruktivní diskuzi,že nelze v podstatě rozumně diskutovat(to je to,o čem diskuze je,že?)... Dále píši pro Pana Honolulu. Nenechte se ovlivnit a pište dál,jsem Vaším čtenářem,informace Vámi sdělené jsou relevantní a zdrojem informací od lidu z druhé strany Země,díky za ně.Kdo chce chápat,musí dnes mít informace ze všech stran,aby je mohl posoudit,když vlády lžou.Také Vám přeji šťastné přežití,,přírodní´´katastrofy zvané Irma.

   Vymazat
  3. 21:30
   Ještě se začni plazit před ussackou ambasádou a dáš tomu korunu!!!!!!!

   Vymazat
 15. 11,29
  Kdybys mlčel,tak bys každej den nedával najevo SVOJÍ NEBETYČNOU BLBOST!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On neví, že kdyby mlčel, nebyl by již blbec.

   Vymazat
 16. Američanům není co závidět. Ty hurikány a nějaké ty záplavy se tam pravidelně opakují celá století. Indiáni bydleli ve vigvamech, dnešní Američané proto asi většinou v montovaných domcích. Co se ale hned tak nezopakuje, tak to bude výbuch supervulkánu v Yellowstone. Ten potopí nejenom Ameriku, ale zplundruje celý svět. Mimochodem, právě dnes jsem na netu narazil na článek, že konec světa nastane již tento měsíc. Bylo tam dokonce uvedeno přesné datum 23. září 2017. Že by preventivní odpuštění páry vulkánu řízeným jaderným výbuchem? Takže good luck všem na NR! P.S.: ten Bakala se ale má, postavil si bunkr na Modravě na kopci :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pár let po revoluci (tuším, že to bylo v 1992) jsem měl letět s kamarádem na Floridu k jeho strýci na letní prázdniny. Pár dnů před našim odletem tam přiletěl hurikán. Kamarádův strýc jel ráno do práce a když se večer vracel domu, tak jeho dům zcela beze stop zmizel, voda a vítr si s ním poradily. Ani nešlo identifikovat místo, kde dům ráno stál.

   Vymazat
  2. 11:54 cechum je toho co zavidet jeste min

   Vymazat
  3. Proč bys měla co závidět, emigrantská nulo? Založte si "emigrantské fórum", kde si budete lebedit v "hurvíncích" a jiných titulech. Já jsem pro to, aby se emigrantům odebralo právo volit české politiky. Nežijí tu s námi, nemají právo nám do života kecat. Honolulu a ten jeho tandem to tu dennodenně dokazují.

   Vymazat
 17. 11:54 Uz ted neni k dostani v obchodech balena pitna voda a chleba. Nektere casti Floridy dostali prikaz na povinnou evakuaci.

  My platime dan za to, ze je zde velmi krasne.

  Dnes zadelame okna roletami z aluminia a vcera jsem instrumentem vypocital kde prolomit hraze v pripade zaplavy z urcite strany. Chlapy jsou pripraveni.
  Stari lide jsou evakuovani. Zbrane proti loupeni, chaosu a zouzeli z rek a jezer (alligatori) jsou pripraveny. Sestricky, doktori, policajti , hasici -
  plna pohotovost. Cluny s plochym ponorem jsou pripraveny.

  Vitr ma zatim 185 mil v hod. coz je kategorie 5 a ja honolulu mam porad dobrou naladu.
  To zase bude dobrodruzstvi jako za mlada v Africe, kdyz nas honili lidozrouti prevleceni za komunisty.
  (A zatim nikdo nevi pujde-li IRMA na vychodni Floridu nebo zap. Floridu. Ani computry to nevi.)

  Cenzori budete-li me bez priciny mazat, tak si zacnu stezovat nasi vlade a moje udrzbarka mluvi perfektne spanelsky a francousky, tak vam udelam veprovou reputaci v Madridu a Parizi.
  HONOLULU cekajici na IRMU.

  OdpovědětVymazat
 18. 12:07... takove sproste nadavani je zakazano "panem" CENZOREM. Kdyby jsi nepatril k SEKTARUM, kteri buduji stat ve state, tak by ti to neproslo !

  Zadne drevene podlahy zde neexistuji. Uz vcera jsem vysvetloval proc. T.j. plny vymyslu - ty tvoje vety.

  Portoriko je mi lhostejne. Zde jde o Floridu.
  Zemi kvetu a obyvatel s krasnou povahou podtrzenou zjevem ty Frankensteine.
  nick HONOLULU - koncim pro dnesek, jedu pro rolety, proti IRME.

  OdpovědětVymazat
 19. 12:16..Ten dum uletel do "Kanady". Asi mu bylo horko.
  Je dobre, ze jsi cestu zrusil. Po huricanech nic nefunguje a je velka kriminalita.
  Na Floridu jed v listopadu, kdyz je prijeme. Doporucuji ti to.
  Koncim a nemazte NIKOHO ! T.j. proti druhemu a tretimu clanku prvniho amendmentu konstituce, a ta je zakladem civilizace.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, moc ti držím palce!
   Co nejdříve se ozvi!
   Jiří

   Vymazat
 20. Vy, američtí vševědové, naučte se používat alespoň diakritiku. Vaše příspěvky mají formální vady a obsahově jsou nepříliš inteligentní. Morave

  OdpovědětVymazat
 21. Mě Houston nezajímá.
  Že je Texas stát ještě větších buranů, než v New Yorku, je pravda. Jsou i buranštější státy USA, třeba Alabama, ale Texas patří rozhodně mezi ty nejvíc buranské. Obyvatelstvo těchto států se vyznačuje obzvláštní mentální zaostalostí, v Evropě nevídanou. Proto mě ta banda imbecilů a jejich povodně nezajímají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jiste, obzvlaste Elita ("Kavárna") velkomest hlasa takovehle pomluvy o zaostalosti venkovanu,
   u nas stejne jako tam...

   (Taky zijete na venkove (vsude mimo Prahu) a volil jste Zemana? Tak to jste taky "buran", rekl by vam od salku kavy nebo sklenice piva kdejaky prazsky "kavarnik" a "lahvista"...)

   Vymazat
 22. HONOLULU OZNAMUJE !

  Napsal jsem 8 prispevku 4 byly smazany. Loudile udelej si poradek v tom Tvem bordelu. Cenzor po tobe jede !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 23. 19:47
  Hlídej si Irmu,přemřelo!!!!!

  OdpovědětVymazat
 24. Nikoli od Loudila, ale od zpravodajky MF Dnes Elišky Procházkové pochází informace o poměrech panujících v Houstonu, tedy o fungování místní kanalizace i o tom, že si občané města odhlasovali stavět nemovitosti bez existence územního plánu města. A ony - "nadávky na Američany" ??? Pokud někdo pod vymyšlenými důvody přepadne se 100 000 armádou žoldáků členský stát OSN a způsobí tak smrt zhruba 500 000 osob, převážně civilistů, pak si i já dovoluji nadávat na USA. Myslíte si snad ,že jsou zlí a sprostí lidé ,kteří kdysi nadávali na Hitlera ?? Za jeho koncentrační tábory, za Gestapo, za Lidice apod ? USA se chovají dnes stejně no a tak se na ně také nadává. Považuji to za správné. Já totiž neschvaluji neokoloniální války USA ,kde kapou lidi po statisících.

  OdpovědětVymazat