Reklama

pátek 1. září 2017

Dezinformační Česká televize v každé domácnosti a budování demokratury

Ivan David
1. 9. 2017
Včera mi přítel napsal rozhořčený mail, jak Novinky.cz lžou. Měl tím na mysli článek ZDE, kde jakýsi redaktor poslušen politické orientaci webu tvrdí, že když "Američané nařídili Rusům" uzavřít v USA tři konzuláty, je to reakce na na vypovězení amerických diplomatů z RF v minulém měsíci. Jaksi "velkoryse pominuli", že vypovězení amerických diplomatů bylo reakcí na vypovězení diplomatů RF z USA. To není drobnost, to je hnusná manipulace prostřednictvím dezinformace. Jen jsem si pomyslel, čemu se to přítel diví, vždyť oni lžou každý den...


Dnes ráno mi otrávila snídani "zpráva" České televize, že příkaz uzavřít konzulátů RF v USA je reakcí na... Stejná lež jako včera v Novinkách. Naštvalo mě to, i když bych přece měl být zvyklý, že lžou každý den...

To vše v době, kdy "novináři" z těchto manipulujících dezinformačních sdělovatel drze označují nezávislé weby jako dezinformační, protože neopakují jejich lži, ale naopak sdělují zamlčované skutečnosti.

Rozbíhá se hysterická kampaň dezinformátorů proti "dezinformačním" nezávislým webům. Je-li opravdu "evropskou hodnotou" lež, vedle nemohoucnosti, pokrytectví a dalších nemravností, pak je nejvyšší čas usilovat o to, aby se naše země, dokud je naše, stala ostrovem pozitivní deviace.

Lhaní, je vždy projevem slabosti těch, kteří si nemohou dovolit pravdu, protože by ztratili nebo nezískali. "Uvedením v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti", to je skutková podstata trestného činu podvodu. Jenže "náš" trestní zákon vyžaduje navíc, že uvedení v omyl "způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou". V naší milé vlasti se smí beztrestně škodit, pokud není způsobena velká škoda na majetku. Tedy škoda těm, kteří mají velký majetek. To dává mainstreamovým médiím příležitost nás denně uvádět v omyl. Že to v důsledcích působí škody a nejen na majetku, to už se přehlíží.

Komu patří mainstreamová média? Máme věřit tomu, že je někdo za těžké peníze kupuje a provozuje, aby mohl šířit pravdu? Nebo tak činí, aby mohl veřejností manipulovat, aby byla podvedená veřejnost ochotna tolerovat loutkovou vládu a za ní stojící zájmové skupiny, které nás denně podvádějí, okrádají a vedou ke špatným koncům?

Proto jsou tady nezávislá média, aby alespoň část veřejnosti byla informována i o tom, co je zamlčováno a překrucováno. Jenže těm druhým teče do bot, protože ztrácejí věrohodnost. Ukazujístále jasněji, že jsou ochotni vytvořit zvláštní formu "demokracie", kde občané směji jen to, co je zákonem výslovně dovoleno, zatímco oni smějí vše co si drze dovolí. Přihlížíme stvoření demokratury či demokreatury. Neměli bychom si na to zvykat.

80 komentářů :

 1. Primitivní rusofobie a antiruská histerie hraničící s paranoiou ovládla stupidní "Česko" !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navíc pane Davide u těchto lhářů platí na 100%, že kdo lže, ten i krade ! Stačí sledovat různá vyjádření pana Babiše, ať ke kuze jeho hnízda nebo lži o "korunových" dluhopisech a rovněž jak lže o tom, že Bohuš prodal byty OKD včetně 42% akcií Bakalovi, když ve skutečnosti to kupovali jeho kámoš Petr Otava , kterému sám Babiš nesl věnec s nápisem Petrovi Otavovi s "úctou" Babiš !!

   Smazat
  2. 13:30 A co teprve lži Babišových protivníků, ať ke kauze jeho hnízda, korunových dluhopisů nebo prodeji OKD. Kam se na ně Babiš hrabe. To jsou panečku lži, které nerozpozná jen slabomyslné individuum.

   Smazat
  3. Když už ten Babiš. Vylhané a především permanentně, za pomoci různých pochybných estébáckých odposlechů, konstruované kauze Čapího Hnízda, by se snad chvilku dalo i věřit kdyby: nebyla tak vehementně využívána lžimédii a lžipolitiky v takzvaném politickém boji o koryta. Vězte, že primitivové se tak přiznávají k tomu, co se nejvíce snaží zakrýt. Jen blbec může naletět. A blbců je bohužel čím dál tím víc.

   Smazat
 2. Toto se tady ovšem děje již od slavného "sametového" převratu, akorát se to stupňuje. Jak, již v roce 1990 prohlásil Karel Kryl. " Jak chcete vychovávat novou, lepší generaci, když za komunistické podrazy nebyl nikdo odsouzen." Vlastně dobrý návod k tomu, že zlo se tedy vyplácí.

  OdpovědětSmazat
 3. Téměř nikdo nebyl odsouzen za komunistické podrazy do basy, ale odsuzování morální se děje neustále,všimli jste si, že téměř 100% vystupujících v televizi nebo rozhlase odsoudí alespoň jednou větou, komunisty nebo minulou dobu, jsem na to doslova alergický a uvedu příklad, Petr Janda se svých hudebních pořadech pokaždé nezapomene zdůraznit jak jsme nikam nesměli vyjet, ale v dalších větách schizofremicky vykládá jak oni Olympic jezdili po světě.V každé době se cítí někdo ukřivděný, nejinak to bude až se opět změní politické poměry (jednou to bude)opět budou hlasy nespokojených požadovat kriminalizaci minulých poměrů......opět budeme přepisovat dějiny jako Ondřej Neff, který hlásá, že Stalin pomohl k moci Hitlerovi a společně rozpoutali 2.světovou a bez mrknutí oka opomíjí kdo finacoval hitlerovské Německo a jeho zbrojení ve třicátých létech. A tak tady žijeme, metáme kozelce z radostí jak nám za naše peníze lžou a těšíme se jak dobudeme Rusko a zbohatneme. Inu komu není rady, není ani pomoci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:16 Těžko odsoudit někoho za "komunistické podrazy" do basy, když to jsou jen báchorky pro oblbnutí mas a získání vlastní totalitní moci. Soud totiž na rozdíl od nich musí zvažovat fakta a mít důkazy, nestačí mu jen žvásty.

   Smazat
  2. 14:57 - Souhlas!

   Smazat
 4. Když oni všichni chtějí do hebreokatolického nebe... A to má být jenom pro chudé duchem. Bože, proč tak pozitivně diskriminuješ BLBCE?

  OdpovědětSmazat
 5. K 12:16 Lépe bych to nenapsal. Jen snad zdůrazním, že minulý režim zpravidla odsuzují ti, kteří na něm nebo v rámci něj nejvíce profitovali. Většina těch, kteří si snad opravdu mohou stěžovat, mlčí a s hrůzou sledují, co se děje nyní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. k 12:16. jenže soudy pracují jen na zakázku panské moci. Je to mafie, která se nenechá jen tak rozbít. Kdy se dočkáme toho, že budou soudy pracovat, jen podle práva a né jinak. Babiš měl pravdu v tom, je je tu doslova Palermo. Jenže zapoměl, že on je tohoto Palerma součástí. Jsem proto, vykopat je všechny až po posledního vrátného a dosadit novými lidmi. Snad tam nenalezou další prospěcháři. Ze současných politiků není volitelný snad nikdo, jen pár jedinců a těch je v parlamentu jako šafránu. Stydím se za naše vedení za současnou vládu. Jestli toto má být reprezentace státu, tak je mi na blití. To je snad ta největší sebranka z odpadu společnosti, která se pokládá za elitu.

   Smazat
  2. Když ono je to tak, že možná se žádná hrůza nekoná a ti co si mohou stěžovat to berou jako svůj osud. Když jsem se dříve obrátila na své spolupracovníky a řekla jsem, že se mě něco nelíbí, tak odpověď byla: "Co s tím chceš dělat? (Asi ty chudinko ubohá) . "Můžeš si stěžovat leda tak na hlavním nádraží." nebo " No takhle se to dělá." (A asi se to tak zle má dělat.) nebo " Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti." Bohužel hodně lidí se v tomto vůbec nezměnilo. Stejně jako dříve, čekají, že zasáhne někdo místo nich a ono se pak svezou bez námahy.

   Smazat
 6. MAINSTREAM MEDIA , jsou organizovany a vybirany z lidi, kteri maji kombinaci zajimavychch uchylek.

  1 ) Jsou bez-paterni - jako hadi v bushi !

  2 ) Maji moralku prodejnych cernosek v
  bordelech Afriky.

  3 ) Jsou retardovani !

  4 ) Jsou velmi optimisticti - v domeni, ze jim nekdo veri.

  5) A vzdy PROHRAJI informacni valku ! Coz jim nevadi v pokracovani valky.

  Panove, nase media prohlasila , ze Hurrican HARVEY zavinil president Trump.

  Ptam se ! Veri jim nekdo ? Ano veri, ale pouze ty cernosky v Africe !

  nick HONOLULU - bojovnik za pravdu a informacni vitez !

  OdpovědětSmazat
 7. Ano lžou jako když tisknou dobře to pan David napsal na čtžumpu se nedívám.

  OdpovědětSmazat
 8. ACTA DIURNA, byla prvni media v Evrope zalozena v roce 59 B.C. v Rime.

  Zajimave veci nasledovaly !

  Hlavnimu redaktorovi novin byly utaty ruce mecem a pribity na vrata senatu za vseobecneho jasani Rimanu z ulice !

  Patronem vsech novinaru je Buh MERCURY (v Recku se jmenoval HERMES).
  Tento Buh je take Bohem, smenarniku, obchodniku a zlodeju !

  Mercury ma svatek 15-teho kvetna !

  Na zaklade techto informaci z knihovny antiky, nick honolulu navrhuje, cas od casu predhodit novinare
  lvum , po vzoru nasich slavnych predku.

  Nick HONOLULU - SVETLONOS !

  OdpovědětSmazat
 9. Na debily a v čt a čro se patří vysrat jejich žvásty a lži delší dobu nesleduji a cítím se svobodněji.Až přijde politická změna a ta přijde,půjdou pacholci v čt a čro do hajzlu zapomenutí.

  OdpovědětSmazat
 10. Prvenstvi - nejvetsi uspech v manipulaci davu z ulice v dejinach Evropy, mela moskevska PRAVDA a mnichovsky VOLKISCHER BEOBACHTER (observer) !

  -------------------------------------------------------

  Nejvice neschopna informacni agentura v Americe je v dnesnich dnech CNN ! (Nejvetsi nepratele presidenta Trumpa.)

  Nejvlivnejsi, nejschopnejsi informacni osobnosti v Americe jsou :
  Jeanine Pirro,
  Alex Jones,
  Sean Hannity,
  Bill O'Reilly
  a nejoblibenejsi agentura je FOX News.

  (Pro zajimavost Jeannine Pirro ma prijem $ 6 millionu rocne.)

  Slavnych osobnosti, ktere jsem nejmenoval je vsak vice.
  Napriklad RASH LIMBAUGH, nebo MARK LEVIN (Mark Levin je nejnadaneji Zid v informacnich agenturach !)
  Je pozitek jmenovane osobnosti poslouchat !
  Doporucuji kazdemu z vas. (Anglictina je vsak nezbytna.)
  Kdyz tyto osobnosti mluvi - Cesi poslouchejte pozorne !
  nick HONOLULU - informator.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presto cesko nejvic vykrada cnn
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 7:36
   Debile ussackej!!!!

   Smazat
 11. Pokud by z TV zpravodajství vypustili propagandu, co by v něm ještě zůstalo?
  Snad jen bulvární "zprávy" typu Hurikán při USA, kauza Babiš (která je také propagandou), pár koupališť .., a ta předpověď počasí.
  Takže je lepší bednu vypnout.
  Protože ani na jejich večerní "zábavu" se dívat nedá, aniž by člověk neriskoval svou pozvolnou debilizaci.
  A smířit se tím, že povinný koncesionářský poplatek není až velikou životní ztrátou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smířit se s tím...? Přehlížet to...? Kašlat na to...?
   Asi jste někteří nepochopili, o čem to vlastně pan David píše. Nebo alespoň to dočtěte až do konce. Tam je to jádro pudla... : "Přihlížíme stvoření DEMOKRATURY či demokreatury. Neměli bychom si na to zvykat."
   Ano NEMĚLI BYCHOM SI NA TO ZVYKAT !!!!!!
   Úmyslně dávám na konec vykřičníky, neboť pro některé, co tam vidí otazník, tak pan David použil tečku a to je málo.
   Nemyslím si ovšem ani to, že přihlížíme stvoření demokratury (https://cs.wikipedia.org/wiki/Demokratura) kdyby někdo necápal co to je...
   ale že tu demokraturu tady již máme a to pěkně dlouho. Minimálně od smrti K.Kryla, který už na to už poukazoval. Tak co, chcete za presidenta loutku? Chcete aby tu vládli zhovadělí novináři? Chcete aby vaše děti, vnuci byli retardi s vymytými mozky současných mediálních mrdek?
   Tak si zakryjte oči, uši a ústa... a raději tu ani nic nepište.
   J.Caláb

   Smazat
 12. Obávám se,že kdyby Česká televize přestala hlat a začala říkat pravdu,museli by všichni (snad kromě uklízeček) mít buď zašitou pusu nebo po kolenou dojít do Sante de Compostelo po kolenou kvůli pokání!!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Davide, děkuji za Váš hlas. Také jsem se pozastavil nad zrušením ruského konsulátu v Kalifornii a lží, že prý za vyhoštění Amíků z Ruska. Prvotní vyhoštění ruských diplomatů z USA, jako vzteklá reakce na vítězství Trumpa ve volbách, proběhlo v neslušných lhůtách. Teprve nedávno jsem se dozvěděl (asi má nevědomost), že všechny nemovitosti, z nichž byli ruští diplomaté vyhoštěni, jsou jejich majetkem. Rusové pak po asi 6 měsících, kdy už ztratili naději, že Trump tu ostudu zapraví, vyhostili Amíky tak, aby se počet diplomatů na obou stranách rovnal.
  P.S.: Bednu nemám od doby, kdy nám před lety začali ordinovat růžový průjem v zahradě. A je mi fajn, díky zdrojům, které jsou nezávislé; a tedy i díky Vám, pane Davide.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně někdo rozumný. Bednu (televizor) jsem vyhodil na sběrný dvůr technických služeb, koncesionářský poplatek neplatím a žiju spokojeným životem. Mám čas na koníčky, na přátele, na sport. Informace čerpám z internetu a spím klidným spánkem díky vědomí, že České televizi neplatím koncesionářské poplatky na oblbování své i ostatních lidí této republiky.

   Smazat
  2. Blbe cesko s poplatkem na televizi, no Honolulu, je snad v Americe poplatek na televizi?
   Horni Dolni

   Smazat
  3. 7:39
   V ussacký prdeli se vysílá něco ke koukání????
   Od kdy ty tlamořitníku?!!!!!

   Smazat
  4. 7:59 nemohu s tebou vecne diskutovat protoze jsem mazan
   Ty ne
   Ty jsi redakcni ratlik sanovany
   Horni Dolni

   Smazat
  5. Stejně jako požadavek na srovnání počtu diplomatů měl termín přes měsíc, Američani dali na vyklizení ambasády 2 dny. To je vidět, jací jsou to ubožáci.

   Smazat
  6. 9:19

   Hleďme, ubožáček, který tady všem spílá a potom natahuje moldánky, že jeho vzteklé nenávistné pindy někdo smazal, už si přisvojil označení "ratlík", které mu čtenáři přidělili už před mnoha měsíci.
   Hovádko, které samo sebe ještě víc zesměšňuje, když "vyhrožuje" právníky (např. 9:24) a ohání se "prvním dodatkem". Nejhorší ksindl, který se tváří udiveně, že ho kromě ksindlu nikdo nebere vážně.

   Tak hloupého trola snad nikdo ani nemůže platit.....
   Něco takhle ubohého a zoufalého se hned tak nenajde.

   Smazat
 14. Pane dr. Ivane Davide !

  Za meho dlouheho poskakovani svetem jsem prisel k zaveru , ze ty informacni agentury a osobnosti, ktere jsou moralni a pravdomlune maji velkou cenu pro kazdy
  narod.. Ony totiz ovlivnuji VSECHNO, a to napr. i investice ze zahranici do zeme !

  Tam kde je svoboda nazoru , tam kde NENI predepsane mysleni - lidem je lepe. Zeme je bohatsi !

  Nepratele prvniho clanku americke ustavy nejsou jen v Americe, ale i v Cesku ! ONI SE VAS BUDOU SNAZIT
  ZNICIT !

  Tak jako znicili to, co dokazal postavit Libor Stejskal,
  nebo jak zacali sabotovat Ivana Hoffmana v poctech navstev , tak budou nicit i vas.

  Oni (nepratele Constituce ) chteji kontrolu myslenek, registraci myslenek a zavadeni indekcni kartoteky potencionalne "nebezpecnych" lidi.

  Az toho docili, tak je nikdo necte a neposloucha. Ja napr. NEMAM TV, presto, ze je v Americe velmi lacina.

  A tak je to i s casopisy. Oni az docili monopolu na informace a mysleni musi PROPOUSTET novinare, protoze lide ztrati zajem.

  Takze u nas jsou v oblibe casopisy o autech , motorkach a jinych HRCKACH pro chlapy a Newsweek, ci Time necte nikdo !

  Odebiram casopis pro farmare a nikdy jsem nevlastnil zadnou slepici nebo kralika a nevim co zerou, ale pisi to cestni lide, kdesto Washington Post pisi politicke stetky !

  NEDEJTE SE DOCTORE ! Brante prvni
  Amendment Constituce a pozdravujte nejlepsi novinare v Cesku ! Stejskala a Hoffmana.
  nick HONOLULU - zvedavy ctenar !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a redakce me maze kobercove, i kdybych rekl jen dobry den
   Tak redakce urazi svobodu slova, princip Prvniho Ammendmentu
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 3:03
   Piš do CNN nebo do Fuckingtown post a tady nezacláněj!!!!!

   Smazat
  3. 7:17 zakazujes me sem psat z jakeho duvodu? Ze si myslis ze neziju v cesku? Tedy xenofobie. Prejes si byt tez jmenovan v trestnim oznameni na diskriminaci emigrantu? Rad ti poslouzim, zapecniku
   Horni Dolni
   Posypovou sul dostanes i ve vezeni

   Smazat
  4. 7:43
   Ty havlobanderovskej odpade,urazit můžu jen člověka s mozkem....zvadlou debilni trosku,hrající si na Všeználka nikdy NE!!!!!!
   A nevyhrožuj,vymstilo by se tibto VELMI RYCHLE!!!!!!

   Smazat
  5. 8:03 ty ratliku havlisticky tebe nemazou, ty poskoku redakce
   Ze se se nestydis
   Napis mi sem adresu at neni tezke te najit
   Holt musis byt zodpovedny za tve zlociny
   Horni Dolni

   Smazat
  6. 8:03 znamenam si tvoji vyhruzku a pozenu za ni tebe i server k spravedlnosti, zmrde
   Horni Dolni

   Smazat
  7. 9:24
   Já mám zase poznamenaný všechny ty tvoje proti český nadávky ty mopsle ussackej!!!!!!

   Smazat
 15. Demokracie tu nikdy nebyla, jen je to už více vidět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V cesku neni ani povedomi svobody slova
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 7:44
   V tvojí vypatlaný palici není mozek!!!!!!

   Smazat
  3. 8:06 tebe nemazou, nulo, jsi redakcni ratlik
   Horni Dolni

   Smazat
 16. Čemu se divíte, bojují o "místo na slunci, o své životní jistoty", o které nechtějí za žádnou cenu přijít a lži jsou jen "mírovou" fází. Po volbách přitvrdí, zůstanou-li jim veřejnoprávní média a politická moc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvedením v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti", to je skutková podstata reklamy. Základního pohonu moderního liberálního marketingu. I politického. Kam se pak dohrabe podstata demokracie vidíme už léta kolem sebe dnes a denně.

   Smazat
  2. A pláče a pláče.(podstata)

   Smazat
  3. Holt cesko nema Trumpa
   Co cesky politik to hovno, volby je jen preskladaji
   Horni Dolni

   Smazat
  4. 7:46
   Naštěstí takovýho vola nemáme.....a Clintona a Onanu vám"""Závidí celý svět""""!!!!!;-)))

   Smazat
  5. 8:09 ceskyho politika by si se bal urazit, ty zbabela nevolnicka onuce
   Horni Dolni

   Smazat
 17. Jak je můj základní životní poznatek: všechno je jinak: Vyhoštění několika set amerických diplomatů s platností od dnešního dne je odpovědí na protiruské sankce.Vyhlášené 26.07.2017. Není odpovědí na vyhoštění ruských diplomatů na konci Obamovy vlády, loni na podzim. Na to Rusko nijak nereagovalo. Naopak, pozvalo americké diplomaty a jejich rodiny na společné oslavy křesťanských Vánoc a pravoslavných novoročních oslav v ruských vládních rekreačních objektech.To, že USA uzavírají ruské konzuláty je další nevyprovokovaný čin z jejich strany. Je to stát v anarchii. Velmi militantně založený stát!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:29 jenže pane,kdo provozuje nezávislá média,komu málo myslící čtenáři,jak zde,věři,že?Vždyť,jak tu čtete,jedině nezávislá média jako NR,Aeronet atd.tvrdí,že informují a šíří zaručenou pravdu,kterou se prý z mainstreamu není možno dovědět a to v době,kdy každý má možnost,když není"línej",vše si ověřit a vlastním rozumem věci posoudit.

   Smazat
  2. 13:24
   Jenže, kdo z těch povětšinou mladých, má ten ROZUM. Rozum se bere v dětství a hlavně z vlastních zkušeností, podmíněno inteligenci.
   A to když chybí, není kdy brát.

   Smazat
  3. 13:24 Hmm pišete,kdo z těch povětšinou mladých,má ten rozum.Myslíte,že ti starší a stáří mají více rozumu?Kdyby to byla pravda,nebyl předsedou Senátu ČR soudruh Štěch,v PS ČR by komunisti neseděli a místo soudruha Zemana,soudem uznaným lhářem by musel být prezidentem někdo úplně jiný!Nerozumím tomu a nevím kde se bere ta nedůvěra k mladým.Dnes oproti starším generacim,ktere dík výchově mají v sobě"kus Lenina",přístup k nejnovějším poznatkům a umi se orientovat viz.prezidentské volby.Jo rozum se v apatické pravda nekoupí a kolikrát nebylo možno jej"tenkrát" nabrat.Proto to dnes u nás tak dopadá a proto prezident Zeman si klidně dovolí prohlašovat a lidí mu za to tleskají,že každý sedmý občan je debilni,dementní a nebo alkoholik.A polovina obyvatel této země má podprůměrny intelekt.

   Smazat
 18. Zhroucení amerického společenského systému je neodvratné. Bude doprovázeno zlem, které postihne valnou část světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mozna, ale ceskozlodejsko se zhrouti hur, i kdyz uz ted je zhroucene, a tak cesi zerou posypovou sul a chlastaj metanol maskovany jako rum, chcipaj na desny nemoce, lzou, kradou, nevolnikujou, volej zmetky atd
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 2:47
   Táhni do Fuckingtownu los debilos trotlos hovados!!!!!

   Smazat
  3. 7:19 nesmim sem psat? Vsimam si. Proc to tak je? A proc sem smi psat nula a zmrd jako ty? No protoze jsi kolaborantsky ratlik
   Horni Dolni

   Smazat
 19. A me zase vadi ze mazete me slusne a informativni prizpevky, jen z vendety protoze Honolulu a ja mame vetsi politicky prehled nez vsichni zapecni cesi dohromady
  Takze redakce, chovate se hur nez ceska statni media, vy cenzori, a to je co rict protoze ceska media jsou jen lzi
  Meli byste se stydet
  Hlupaky sproste nemazete
  Mazete vecne prizpevky
  Jste xenofobni k emigrantum
  Nevite nic o demokracii
  Jste ostuda ceska
  Jak budete reagovat az na vas budou podany trestne oznameni a civil lawsuits za kradeze kopyrightoveho materialu
  Kam se schovate?
  Je hezke ze aspon mate vase adresy zde, aby vas policie nemusela hledat
  Bude to zajimave
  Vy pokritci
  Kdyby pokrytectvi nadnaselo tak tu budete litat jak holubicky
  Horni Dolni

  I kdyz je to zrejme tak ze vy havlisti jste provladni fakse flag server

  OdpovědětSmazat
 20. Zrusi Trump DACA?
  Horni Dolni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauč se česky ty mamrde polomrtvej!!!!!!
   A nebo líp,ty i ten druhej trotl se chytněte kolem pasu a kousejte se do vocasů!!!!!!!:-))))

   Smazat
  2. 7:21 takze tady to je, jsem mazan protoze nemluvim spravne cesky
   No tak to je Vaclave Davide protizakona diskriminace
   A navic nebudes moct zaprit ze jsi o tom nevedel
   Sazba pokud v mediich 8 let
   Rezisirku havlisto komunisto Vaclave Dvoraku
   Horni Dolni

   Smazat
  3. 9:32
   Pan David se jmenuju Ivan,ty havlotrotle!!!!!!

   Smazat
  4. 12:42
   Co je mi do toho jak se ktery cenzor a nasilnik proti svobode slova jmenuje
   Tyrani se nemaji kam schovat

   Smazat
  5. 6:35
   Blbej jak troky,ale zbytečnejch keců máš jako vopice chcanek debiloviči!!!!!

   Smazat
 21. Co tak vyhostit americkou ambasádu z Prahy, to hnízko organizace puče proti Zemanovi, hnát je svińským krokem až do jejich milovaného Polska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se cesky zbabely onuce neodvazi. Uznej ze mam pravdu. Tvrdou pravdu.
   Cesi si odvazi tak neco ukrast nebo cenzorovat
   Cesti nevolnici
   Horni Dolni

   Smazat
  2. 9:34
   Ty máš leda prd a dva vořechy,Blbsteine!!!!!

   Smazat
  3. 12:43 jsi onuce, hadr kterym si americani utiraj boty

   Smazat
  4. 6:33
   A s tebou si Češi vytírají p...l ty kolaborantská hnědá trubko!!!!!!

   Smazat
 22. Bohužel, musím konstatovat, že mainstreamová média dnes lžou hůře než komunistická před rokem 1989.
  Komunisté měli svoji propagandu založenou převážně na poloprvdách, kdežto současná "demokratická" propaganda se neštítí vyložených lží. Na Západě, jak vidíme na případu Macron a Merkelová se občanům Francie a Německa podařilo vymýt mozky, uvidíme, jaký vliv bude mít lež v našem mainstreamu na naše voliče.
  Jaromír Petřík

  OdpovědětSmazat
 23. Nenapadlo by mne, že i zde, když se budu snažit demonstrovat na jednom případě, třeba dnes silně nekonformním, jak se zaměňují příčiny a následky, bude můj příspěvek smazán...

  OdpovědětSmazat
 24. Ten komentář k vyhoštění v Č rozhlase mne pochopitelně také upoutal, jako většinu diskutérů zde. Poslouchal jsem radio ještě trochu déle, zda to neuvedou na pravou míru. Jak známo neuvedli. Bohužel ale musím dodat, že se nejedná o žádnou specialitu ČT. Děsí mne, když v besedách na německé televizi (Anne Will, Maybrit Illner)vystupují stejným způsobem čelní němečtí politici (naposledy např. předseda poslaneckého klubu CDU). Ti s naprostou suverenitou prohlásí, že Rusko si to vše zaslouží, protože zabralo Krym a napadlo Ukrajinu na východě. Stejně o Afganistánu, Iraku a podobně.Konec, žádné další důvody proč se neuvádějí. Kdo se nestará trochu o politiku, pro něj je to po takové masáži jednoznačně jasné (podle hesla:volovi je vše jasné). Ale opět nic nového, žádná specialita ČT, nebo německé televize. Tak např. americký novinář Michael Parenti ve své knížce Dirty truths píše o této metodě: "Obvyklá mediální metoda zkreslování je tzv. opomenutí". Nezbývá, než si shánět informace z více zdrojů. Bere to čas, zejména když se do toho pletou komentáře různých popletů (trolů). Ale není to nic, na co bychom si měli zvyknout. Je třeba si jen uvědomit jen stará stále používaná metoda dezinformace, aplikovaná již v historii a jako taková že bude aplikována i nadále. To je o ní dobré vědět. Zajímavé na ni však je jen to, že existuje řada podrobných informací k daným tématům, které jsou uváděny ve snadno přístupných pramenech včetně knížek na horních příčkách bestsellerů, ale tato fakta výroky slouhů slouhů (podle Radima Valenčíka) nikterak neovlivní. Petr Škoda.

  OdpovědětSmazat
 25. Mám rád českou tele vizi. Asi tak, jak vřed na řiti.

  OdpovědětSmazat
 26. "Zloděj křičí, chyťte zloděje" !

  Pane Davide,vůbec se nechci zastávat zpravodajství veřejnoprávní ČT.O objektivním a vyváženém zpravodajství tu nemůže být řeč.Nicméně zpravodajství,které přináší tzv.alternativní média jako Parlamentní listy,Nová republika,Aeronet, AC24 a Sputnik za seriózní média rovněž považovat nemůžeme.
  Parlamentní listy míchají pravdivé zprávy a dezinformace.Ostatní média tvoří čistě dezinformační weby - Aeronet, AC24 a Sputnik.
  U čistě dezinformačních webů není pochybnosti o záměru a pozorný čtenář nemůže být delší dobu na pochybách. Parlamentní listy jsou však možná ještě nebezpečnějším hybridním médiem. Upozorňuje na to Peter Pomerantsev, autor knihy o Putinově propagandě a ruských médiích, když popisuje, jak cíleně proruská média mezi běžné zprávy včleňují tzv. fake news. Rozmazávají tak hranici mezi fakty a fikcí, podněcují konspirativní terorie a hlavně vytváří pochybnosti. Cílem je využít tento chaos a zmatení čtenářů pro vlastní zájmy. Ať už jde o vysokou čtenost či ovlivnění důvěry v současný politický systém a jeho reprezentaci.
  Ze všech těchto obskurních webů tvůrci přebírají tvůrci webu Nová republika články a komentáře.
  Moralizování či kritika za nestranný a neprofesionálním přístup zpravodajství na ČT není od vás na místě a zní velmi pokrytecky.

  OdpovědětSmazat
 27. to 18:18
  Kýho výra ! Uhodil jste hřebík na hlavičku, nebo jste se uhodil hřebíkem do hlavičky ? Obojí je pravděpodobné.Nevím zda ještě lze nějak ovlivnit důvěru v současný politický systém a jeho reprezentaci.Ale vy se asi nedíváte na ČT takže nevíte o čem to je.Toto médium už tady nikdo nebere vážně, mohou si za to sami svoji neprofesionalitou, straněním a prezentování jen fake news. Davida a jeho NR neplatím, takže ať si píše co je mu libo.

  OdpovědětSmazat
 28. 19:08
  Budete se divit,ale zpravodajství na ČT sleduji.
  Velkou radost mi nedělá.
  V politický(parlamentarismus) a ekonomický(kapitalistický) systém nevěřím.
  To co píší Parlamentní listy nebo přináší weby typu Nová republika se musím jenom smát...

  OdpovědětSmazat
 29. 19:30
  Tak se směj vygume;-D

  OdpovědětSmazat
 30. Když se dnešní USA chovají jako nasictické Německo před 2. světovou válkou, nemůžeme se divit ničemu. Dokazujeme ale současně, že jsme se minulostí nepoučili a nebo trpíme ztrátou národní paměti. To, že lidovci inklinují k nacismu není naše specialita - byl to jev běžný až hluboce vžitý v bigótně katolickém Polsku, Chorvatsku,na Slovensku a v Maďarsku. Aspoň víme, proč nemáme volit lidovce, kteří by nás rádi zavlekli do područí "Řezna".

  OdpovědětSmazat
 31. Zradna Nova Republika je vladni agent, jeji ukol je disinformace a identifikace protivladnich elementu k jejich budoucimu zatceni a trestum

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:30
   Příště,až zase budeš něco blejt ty Cardo retardo,tak si to po sobě přečti....konec věty je v tvým podání skutečně PERLA!!!!!!:-D

   Smazat
 32. Mrzenova banda debilů-Takáč,Dolanský,Borek adalší idioti jako Železný a prestitutky půjdou brzy do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
 33. Měli bychom vědět, že lidé nemají přirozenou tendenci hledat a ověřovat zdroje jednotlivých zpráv či informací, protože je to náročné jak duševně, tak časově. V nakládání s informacemi platí – tak jako všude jinde – zákon nejmenšího úsilí.
  Čtyři poznámky k mediální gramotnosti:http://manipulatori.cz/ctyri-poznamky-k-medialni-gramotnosti/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.