Reklama

.

.

úterý 5. září 2017

Diagnóza pro A. Merkelovou: idiocie v pokročilém stadiu

Jiří Baťa
5. 9. 2017
Německá kancléřka Angela Merkelová se určitě velkými písmeny zapíše do dějin poválečné Evropy jako nejsvéráznější, nejumanutější, nejsvěřepější, nejsebevědomější, nejkontroverznější, ale především současné Evropě nejvíce škodící politik(čka) hned po Hitlerovi. Sice nezbrojí, nevyvolává astmosféru a potřebu války (i když ne tak docela, protože i ona má na doktrině NATO v rámci EU svým způsobem podíl), ale i tak žene evropany do existenční záhuby.

    Hlavní problém spočívá v tom, že Merkelová,  bůhví čím posedlá a umanutá politická deviantka, dala zelenou imigantům z blízké či střední Asie, resp. Afriky a s otevřenou náručí jich vítala jako své „milé příbuzné“. Kdyby však jen zůstalo u toho, že jim dala možnost (proti všem zvyklostem, pravidlům, mezinárodním normám a zákonům) houfně a bez (pasové) identifikace projít několika suverénními státy EU, kde jinak pro každého občana EU stále platí, že se při kontrole osobnosti musí prokazovat platným cestovním pasem, ale názorově umanutá Makrela po zjištění, že čeho je moc, toho je příliš i pro Německo, požadovala  a cestou EU formou kvót nadále požaduje,  že tyto imigranty, původně směřující hlavně do SRN, případně do Anglie, musí také přijímat další členské země EU. Jaký je výsledek v přijímání imigrantů, zvláště v zemích V4, je známo.

     Nicméně, jakkoli je Německo přesyceno množstvím imigrantů (o jejich situaci a pobytu, včetně jejich „aktivit“ není třeba se rozepisovat), jakkoli to SRN stojí stamiliony eur, notabene jakkoli se proti imigrantům a jejich dalšímu příchodu protestuje statisíce nespokojených Němců, přesto se německá „Matka Tereza“ rozhodla umožnit příchod dalším imigrantům. Navzdory všem neblahým zkušenostem, resp. skutečnostem, které však zřejmě Merkelová  vnímá jen zcela okrajově (pokud vůbec) , pokrytecky vyjádřila pochopení pro všechny Němce kteří mají za to, že islám do Německa nepatří a nemá v Německu co pohledávat. Ovšem také nezapomněla dodat, že se to týká jen radikálního islámu, který do Německa nepatří.  Merkelová věrolomně  (a zřejmě také zcela zbytečně) požádala  muslimské duchovní, aby svým islámským věřícím důrazně vysvětlovali, že teror je v rozporu s islámem. Své  do značné  míry  nevěrohodné vystoupení „pohnojila“ výrokem „Avšak islám, který je       v souladu s ústavními principy, do Německa patří!“ A je vymalováno!

     Dost možná mi budou někteří lidé oponovat, ale takový způsob vidění a chápaní pro přijímání a pobyt imigrantů může mít jen člověk se sotva  průměrným IQ, natož člověk, který  de facto vede (řídí) a ovlivňuje celou Evropu. Lze ještě pochopit rčení, že ne každý muslim, potažmo islamista musí být nutně radikál, resp. terorista, nicméně faktem zůstává, že každý radikál či terorista je islamista, tedy i muslim. Jestliže A. Merkelová na jedné straně uznává a má pochopení pro německé občany, že islám jako takový  do Německa nepatří, pak by svůj názor neměla podmiňovat tím, že to platí pouze pro radikální islám, zatímco ten „neradikální“ má v Německu své místo. Jakoby ji nestačili všechny dosavadní  ne zrovna nejlepší zkušenosti, jakoby islám nebyl nebezpečný jiným způsobem a jakkoli se zdá či může být přijatelný (jak pro koho) , opak je pravdou. Otázkou však je, jaké vize má frau Merkelová s budoucností Evropy. Pokud se domnívá, že pobyt a začleňování muslimů, potažmo islamistů se všemi nuancemi islámu (uplatňování Koránu, šaríe a jiných islámských zvrhlostí a nelidských) bude pro Německo přínosné prosím, je to věc Německa,  německé vlády a německých politiků, protože němečtí občané (až na výjimky)  bezpochyby s takovým přístupem implementace imigrantů a jejich islámu budou sotva souhlasit.

      Byla-li zmínka o tom, že Merkelová vůdcovsky ovládá Evropu, pak asi nebude od věci si uvědomit, že prosazování direktiv EU bude také brzy prošpikováno multikulturními direktivami pro ostatní členské země pro povinným přijímáním imigrantů, potažmo jejich začleňování a v neposlední řadě i respektování islámu jako nového, údajně přínosného obohacení multikulturního života Evropy a jejich občanů. A to se všemi důsledky, které na úkor současné, vyspělé, tisícileté evropské křesťanské kultury z případné podpory  imigrace a následné implementace islámu  do občanské společnosti evropských států vyplynou!

     Terorismus je jistě záležitost velmi závažná a nebezpečná, jenže je to jen prostředek k prosazení islámské  náboženské ideologie. Terorismus  ve své podobě je zločinná činnost nejradikálnějších představitelů islámu za účelem zastrašování odpůrců islámu, kteří se protiví Alláhovi, který chtěj nechtěj je islámským bohem pro všechny islamisty, ať už jde o muslima řadového, méně či více radikálního nebo teroristu ! Idiotka Merkelová  se  může sebevíc utápět ve vizi, že imigranti budou především přínosem   pro německou ekonomiku  je naprosto krátkozraká ne-li úplně slepá ke skutečnostem, že pro Evropu, její občany a evropskou národní    a kulturní  a křesťanskou identitu je  hlavním nebezpečím samotná idea islámského náboženství . Představa frau Merkelové, že začlenění islámských imigrantů do společnosti bude stejně bezproblémové jak tomu bývá při začleňování evropských imigrantů (např. Ukrajiny, Moldávie a pod.) je nepředstavitelně mylná a ve svých důsledcích může mít pro Evropu a její národy  nesmírné tragické důsledky a následky.

      Je mi líto německých, tak i nás evropských občanů, kteří doplatíme na šílené, sebevědomé, nekritické, kontraproduktivní a trestuhodné jednání  A.  Merkelové, které ve svém důsledku může znamenat celoevropskou identifikantní genocidu států a národů Evropy. Nepřijatelný postoj Angely Merkelové, její zabejčenost, sebevědomá umanutost a vědomé přehlížení odporu německých, ale i evropských občanů s dalším přílivem imigrantů-islamistů je pro Evropu nepřijatelné a  Merkelová, vzhledem k možným, ne-li jistým důsledkům svého počínání, by měla být prohlášena jak za nebezpečnou, ale hlavně za nesvéprávnou, protože svým konáním ohrožuje mravní, kulturní a duchovní hodnoty a samotnou existenci Evropy.

28 komentářů :

 1. Merkel neni idiot! Merlek je psychopat, ktery je ochoten provadet agendu NWO, vymennou za to, ze ji dosadili na tak vysokou pozici! Je to totiz "bezskrupulozni" karieristka a p.Jiri Bata je motak, pokud tohle nevidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Absolutní souhlas!!!

   Vymazat
  2. Nejdůležitější věci bývají méně nápadné. Taková malá (nordická?)lest. Dlouhou dobu, ale systematicky se nechávají bez povšimnutí nových vůdců Německa projevy neonacismu a neofašismu na zájmových územích. Nejprve Chorvatska (během rozbíjení Jugoslávie) a posléze Pobaltí (Estonska, Lotyšska a Litvy) a vzápětí s podporou neobanderovců z Kanady a USA na Ukrajině. Ono se to může hodit - že?

   Vymazat
  3. Kdyz prijede kdokoliv do Izraele musi hned kvilet u zdi a naopak to neni !!gwermani spolehlive Znicili celou Evropu a to nekolikrat a dodali vse, to nejhorsi do USA ...Porad se jeste zabyvaji ideologii jak svet dodelat !! Mrchel , nebo Kwakrela organizuje umrti vsech nevhodnych lidi v EU a se sadomasochistickou radosti /masochistka pod islamem/ jen dalsi pohrby..
   Kde jsou ty casy kdyz slavny Idi Amin poklekl pred presidentem Tanzanie a pozadal jej o ruku s tim , ze budou mit tri deti...Byl odmrsten a vypukl valku ....Ale s Ugandou...

   Vymazat
  4. Nebijte mne pane policista tim vobuskem , jsem jen pouhy ROBOT a odchazim do EUROBOTY...Vas Schuze..

   Vymazat
 2. Frau Makrellen bude jistě počtvrté úspěšně zvolena kancléřkou 4.říše, k dokonání předem naplánované likvidace, genocidy na německém a potažmo evropském obyvatelstvu, vede ke zničení národních států, pod šíleným názvem, Das neue Europa!ČR má urychleně přijmout Ojro a začlenit se do tvrdého multikulturního jádra Germanistánu.Skvělá budoucnost.Začíná to ilegální, masívní migrací, zaretušovanými křížky na kopulích kostelů, bouráním křesťanských symbolů, pronásledování ateistů a křes%tanů, zákaz prodeje vepřového a končí válkami, násilím, šárijou, kkamenováním, burkami, řezáním hlav nevěřících, kteří si prošli vývojovými stádii po tisíce let, aby se Evropa dostala na vyspělou úroveň, před její likvidací barbary, totálnímu zotročení a islamizaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíme celou tu šílenost udržet za našima hranicema, nebo je s náma taky ámen!

   Vymazat
  2. Volíme SPD, jiná volba v současnosti, krom defenestrace, není.Věřím tomu, že v tom tvrdém jádru Germanistánu, se počítá s českým národem, jen jako rohožkou na boty pro neoblomný, hrdý, vyspělý multkulturní Západ a pro tzv. kompostování vyhozených z Germanistánu inženýrů, doktorů, vědců, gynekologů, atomových fyziků z Afriky a Blízkého východu.

   Vymazat
  3. 23:26 Souhlas jen SPD a referendum nás může zbavit té německé blbky a jejích Českých poskoků.

   Vymazat
 3. Teď nastoupí náhradník HONOLULA tzv HO DO a vysvětlí Vám jaký jste pitomci a jak máte dávat pozor na tomto vebu, protože Dvořák je agentem pražské kavárny a pod.

  OdpovědětVymazat
 4. Zrovna to mě dneska napadlo, debil z pomocný.

  OdpovědětVymazat
 5. Cesi umi jen cezurovat, hlavne sebe, jak trapne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už Vám asi došlo, jaké zombie z Vás vyrobí za odměnu, že Vaše příspěvky nebudou pod články mazány. Podmínka je nasadit si náhubek politické korektnosti a prolhat se až k cukříčku od redakčního páníčka.

   Vymazat
  2. Většina z těch, co tady příspívá nejsou řadoví čtenáři, ale členové sekty, jinak by tyhle totalitní praktiky a likvidaci svobodomyslných hlasitě odsoudily.

   Vymazat
  3. Smim tedy poslusne a uctive napsat
   S nejuctivejsi uctivosti
   VACLAV DVORAK JE UDAVACSKY ZMRD

   Vymazat
 6. Autor se mýlí. Islám do nového Německa skutečně patří a to proto, že nové poválečné Německo postavili Turci. V Německu jsou Turci už od padesátých let. Nemluvě o vztazích ještě za Bismarcka. Jenže Ataturk se snažil Turecko připodobnit Evropě. Jenže ti mladí afričtí inženýři a doktoři co migrují teď, se bohužel chovejí naprosto šíleně. Utíkají před tím co mají doma a tady chtějí vytvořit to co mají doma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bychom také mohli říct, že Turci jsou v Německu od roku 1863, kdy byla na berlínském hřbitově postavena mešita. Smlouvou o náboru pracovníků pozvaní Turci (1961) jsou v Německu nastálo až od okamžiku slučování rodin (1974) a do té doby se gasterbeiter mohl ledat tak vrátit po dvou letech domů s autem, resp. babetou jako u nás Vietnamci. https://en.wikipedia.org/wiki/Turks_in_Germany#Mainland_Turkish_migration

   Vymazat
 7. Je třeba v tomto uplatňovat reciprocitu. Každý muslimský stát a jejich občan by měl být vnímán jinak, podle toho, jak jsou jeho občané ochotni se vypořádat s naší kulturou. Je absolutně nepřípustné vnucovat naším ženám se tam například zahalovat. Muslimský fanatismus se dá na hranicích snadno odhalit. Kdo nepozře před pohraničníkem alespoň dvacet deka vepřového kolena, neměl by být vpuštěn. Tedy žádná strava vhodná pro muslimy, jak je dnes obvyklé.

  OdpovědětVymazat
 8. Bude se zase mazat Honoluluv napad si pripnout krize a jit do Lidlu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli kříž nebo půlměsíc, není to snad jedno. Demagogie jako demagogie.

   Vymazat
  2. 9:08 a cenzura je cenzura
   A nesvoboda nesvoboda
   A cesko cesko

   Vymazat
 9. Merkelová vs Schulz, to je jako souboj Saurona se Sarumanem. Nic dobrého z toho nevzejde. Měli bychom spolupracovat vrámci V4 abychoms e zachránili.
  Německo nás bude tlačit kdo jádra, ale od jádra - epicentra krize nic dobrého nečekejme. Západ Evropy je stejně ztracen.
  Nedokáže se bránit terorizmu a islámu - s nekompoetentní EU a merkelovou v čele.

  http://www.epshark.cz/clanek/119/vydesi-radikalni-islam-zapad-az-k-paralyze

  OdpovědětVymazat
 10. Cesko se sveze taky

  OdpovědětVymazat
 11. Napsat, jako pan Baťa, že Angela Merkelová je "bůhví čím posedlá" a že její jednání je "šílené, sebevědomé, nekritické, kontraproduktivní a trestuhodné", prohlásit ji za "nebezpečnou, ale hlavně za nesvéprávnou", to jde hrozně jednoduše. Vychrlit spoustu adjektiv, to nic nestojí, hlavně k tomu vůbec není třeba přemýšlet.

  Nebylo by namísto takového laciného rozčileného povyku spíš třeba snažit se pochopit, proč má Merkelová a její strana i nadále tak vysokou podporu německých voličů. Co Vy na to, pane Baťo?

  OdpovědětVymazat
 12. Zrůdu Merkel jednou sami Němci pověsí. Hitler rozpoutal "jen" genocidů Židů, Merkel rozpoutala genocidu evropských národů. A proto zaslouží strašlivou smrt a nejen jednu. Kdyby to bylo možné, měla by být trýznivě popravována každý den příštích 100 let !

  OdpovědětVymazat
 13. Anděla Makrelová je slouha USA, jejich okupační armáda jediná z Německa od války neodešla.
  Mít na své území okupační armádu s jadernými zbraněmi, poskakoval by každý, jak v bílé chatrči pískají. A oni tam chtějí rozvrat Evropy, protože USA jsou říše zla.
  V tom měli Usáma i Saddám Husajn pravdu.
  NATO, bylo a je od počátku prostředek USA k použití svých "spojenců" jako spoluviníků, aby dodaly jejich zločinům zdání ospravedlnění. USA jsou dítě nejmocnějšího koloniálního impéria-Velké Británie.
  A jako správný potomek přerostly svého rodiče.
  Může je zastavit jedině spojenectví Rusů s Číňany.
  Ostatně, věštba praví, že spása Evropy přijde z Ruska.

  OdpovědětVymazat
 14. Jen by mě zajímalo, kdo za Merkelovou stojí, kdo tahá za nitky z pozadí, Merkelová je jen loutka. No, chová se tu jako eurocarevna.

  OdpovědětVymazat