Reklama

.

.

čtvrtek 21. září 2017

Drama v Sýrii: Rusové museli prostřílet obklíčení. Teroristé v přesile neuspěli

ea24
219.2017 Eurasia24

Příslušníci ruské vojenské policie se v Sýrii ocitli v obklíčení militantů. Po několikahodinovém boji s přesilou jim nakonec pomohly obklíčení prorazit jednotky speciálních sil. Ofenzívu militantů v oblasti podle ruského generálního štábu iniciovaly americké zvláštní služby.


Devětadvacet příslušníků vojenské policie Ministerstva obrany Ruské federace se v syrské provincii Hama ocitlo v obklíčení militantů. Informaci potvrdil Velitel hlavního operačního velení ruského generálního štábu Sergej Rudskoj.Jednotka vojenských policistů plnila své úkoly na pozorovatelském stanovišti v rámci dohledu na dodržování příměří v „zóně deeskalace Idlib“. Cílem militantů bylo zajmout příslušníky ruského ministerstva obrany – jenže ti se nedali a začali klást aktivní odpor.

Četa vojenské policie z obklíčení několik hodin po boku skupiny bojovníků kmene Muali odrážela útoky početnějšího protivníka. Milice uvedeného kmene nedávno podepsaly dohodu o připojení k režimu ukončení bojových akcí a jejich bojovníci zůstali dohodě „věrni v této nelehké situaci“.

V extrémní situaci velitel ruské skupiny vojsk v Sýrii generálplukovník Surovikin urychleně zformoval skupinu pro vyvedení vojenských policistů z obklíčení. Sestávala z vojáků ruských sil zvláštních operací, jednotky vojenské policie tvořené příslušníky ze Severního Kavkazu a jednotky syrského specnazu.

Skupinu pod velením zástupce velitele ruského Centra pro usmíření bojujících stran v Sýrii generálmajora Viktora Vasiljeviče Šuljaka podporovaly letouny Su-25 a vrtulníky Vzdušných a kosmických sil Ruska, které útočily na živou sílu i obrněné objekty militantů z extrémně malých výšek.

Obklíčení bylo po několika hodinách proraženo a jednotky přešly do oblasti kontrolované vládními vojsky. Operace se obešla bez ztrát na životech, tři příslušníci ruských speciálních sil ale utrpěli zranění.

Obklíčení ruských vojenských policistů bylo jedním z hlavních úkolů ofenzívy militantů v zóně deeskalace, kterou iniciovaly americké zvláštní služby s cílem zastavit pokrok syrské armády na východě u Dajr az-Zauru. Uvedl to podle ruských médií ruský generální štáb.- - -

29 komentářů :

 1. Další megapodraz usácké podlůzy. Vyhnat je z celé Sýrie. Budou vždy a všude dělat zlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však by mě také zajímalo, kdy bude oznámeno osvobození Sýrie od americko-saúdských USA/SAU okupantů a vrahů a jejich nepravidelných armád islamistů a západem sponzorovaných a cvičených umírněných uřezávačů hlav. Vlastizrádní havlisté (5. kolona sluníčkářů) už teď musí vymýšlet nové historky pro pouštění žravých afrických kobylek a přemnožených barevných slimáků na naši zahrádku, když začala poválečná obnova země.

   Vymazat
  2. a všimli jste si že Rusové už si neberou servítky a přímo obvinili soudruhy z SS z organizování těch svinstev - to je myslím hlavní informace v tomto článku
   Vaska

   Vymazat
  3. Anonymní21. září 2017 10:27 - naprostý souhlas. Hlavní zprávou opravdu bylo, že USA neustále pod záminkou podpory umírněné opozice vyzbrojuje ty nejmilitantnější protivládní skupiny. Rusové nazvali vše správným jménem a na videu kukázali, že se s těmito "umírněnými" nehodlají vůbec párat, ale všechny pošlou do pekel.

   Vymazat
 2. 7,43
  Ussácký jelita si """""mysleli"""",že Rusové dopadnou jako oni v Mogadišu.....OMYL,RUOVÉ MAJÍ MOZEK,USSA MAJÍ NAPRSKÁNO!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Na Ukrajině probíhá podobné divadlo jako s červenými kartami zdvíhanými na pokyn z amerického velvyslanectví, pouze místo mávátek s nápisem Thank you Reagan obdrželi najatí aktivisté ceduli Saakashvili WELCOME HOME. Zdá se, že krvavý Porošenko se omrzel Bruselu či upadl v nemilost zámořského páníčka a bude vystřídán zdravou nemocnou - bolí/nebolí - po svých/na vozíku plynovou strakou Julií Tymošenkovou. Nepomohlo ani napodobování - demonstrativní odcházení s Trumpem při projevu KLDR v OSN. Gruzínský požírač kravat jako herec nezklamal, dokonce se naučil haličské nářečí vnucované banderovci za spisovnou ukrajinštinu a fašisticky nařízené kyjevskou bandou za jedinou mluvu.

  OdpovědětVymazat
 4. Dá se těmto sviním věřit, ani pozdrav ne. Stokrát prověřená pravda. Neustále budou na celém světě jen vymýšlet konflikty, podrazy, sviňárny. Vůbec z toho nemám dobrý pocit, ale asi opravdu nic jiného nezbude. Jakmile se "medvět" jednou naštve, tak to bude mela, ze které se po.... všichni. Té podrazácké bandě, není vůbec líto, že tam nasadí ix svých lidí, kteří položí živity za zájmy pár zbohatlíků, podrazáků a kčeftaří z lidskými životy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zóna deeskalace a dohodnuté přerušení bojů pro oblast Idlíbu platilo jenom do okamžiku přeskupení západních islamistických sil, stejně jako vojensky neslavné (rozprášením Rudou armádou končící) banderovské ofenzívy v Ilovajsku a Debalcevu řízené z Brusele a Fashingotnu následovaly po Minských rukoudáních. Natistům se nedá věřit, jejich strategie obelhávat je podobná jistým ideologiím s pentagramem a půlměsícem.

   Vymazat
  2. Jejich Bůh jim přeci ty "jejich" lidi daroval k exploataci a ke spotřebě jako ostatní (čtvernohý) dobytek...

   Vymazat
 5. USA ksindl - vyhladit.Jinak na světě nebude klid!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se může klidně stát, když bude Doník vyhrožovat v OSN členskému státu zničením, tak severokorejská ponorka vyšle turisty s jaderným kufříkovým zavazadlem na prohlídku přírodních krás amerického středozápadu anebo vypustí po Yelowstone balistické šipky dosud cvičně házené přes Japonsko. A tak přispěchala za továrnu světa a novou světovou velmoc vybraná Čína, aby se projevila jako rozhodčí a soudce, který obě strany v divadle pro ovčany usměrní.

   Vymazat
 6. Je to něco podobného,když nemůžu přeprat silnějšího,tak se vyřádím na slabším.Jen zrovna Trump narazil na slabšího,který má silného kamaráda,tak aspoň nadělat kravál,jak jsem silný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trumpova slova v OSN byla známka nejvyšší ubohosti. Ani se nedivím, že mui nikdo netleskal. Tímto svým projevem Trump dokázal, že USA se KLDR bojí jako čert kříže. Mimo jiné už jednou dostali v Koreji přez držku a ono by se to mohlo opakovat s ještě horším výsledkem. Kim je dost velký blázen na to, aby jim tu atomovku do USA poslal. No a v ten moment by bylo po utoku na KLDR rovna tak jako když za 2 sv.války hdili atomovku američani na Japonsko.

   Vymazat
  2. Před volbama jsem ( podle jeho projevů) očekával, že budou mít ussáci v čele států konečně chlapa, který " má koule", který je konečně zástupcem, opravdu zástupcem lidu. Po volbách jsem očekával, že potřebuje na rozmyšlenou a jak se říká, je v úřadu nový ( na zaškolení) nějaký čas, že se otrká a potom můžeme od hlavy státu něco očekávat, ať už v dobrém nebo zlém. Však on se nějak projeví.
   Je taky předpoklad, nebo spíše jsem očekával,že BY MOHL BÝT PŘEDPOKLAD, konečně na dobrou hlavu státu.
   Po jeho projevu jsem zdrcen, sklamán, znechucen, jeho arogancí, nesmlouvaností se dohodnout, nabubřelostí, nadřazeností. Však vy ostatní jste plevel a já jsem " GURU". Tak jestli má tento představitel zastupovat před světem tolik milionů lidí, tak potěž pánbůh. Zabalme to a pojďme na ryby, tam jsou šance přece jen
   příznivější. To nechce už dalšího komentáže. To už nestojí ani za další slova.

   Vymazat
 7. Hlavně ty kecy v osn americký teroristi.

  OdpovědětVymazat
 8. Když si pustíte německého satirika: https://www.youtube.com/watch?v=Z5aQ7UMFHzQ
  dozvíte se, že do Afganistánu byli v osmdesátých létech minulého století dovezeni radikální bojovníci islámu ze Saudské Arábie a tito bojovníci v Afganistaně vládnou do dnes a taky bojují proti Američanům. Po celém světě USA financuje a podporuje teroristy, kteří jsou využívaní v boji za Americké demokratické principy, tedy za Americké demokratické zájmy. Sírie byla rozvrácená tak, že tam rovněž Američani dovezli radikální islámské bojovníky ze Saudské Arábie, aby Sírii rozvrátili. Důvod? Asád odmítl Američany, kteří chtěli přes Sírii vést plynovod do jižní Evropy. Tady máme i odpověď proč Bulharsko odmítlo lukrativní plynovod, který měl vést z Ruska po dně Černého moře přes Bulharsko do jižní a střední Evropy. Kdyby s tím Bulharsko souhlasilo, Američani by ho vybombardovali, samozřejmě zcela demokraticky, humanitárním bombardováním, které již známe z Jugoslávie a které si tak pochvaloval náš génius a mírotvorce, náš veliký vůdce, velký Václav Havel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano velikost génia je také v tom, že někdy neříct nic, znamená víc než říct jen málo. Kdyby náš Václav Havel držel hubu, byl by za velikána. Nedržel ji protože lezl do zadele naším mírotvorcům za velkou louží a proto bude za bl-ba, do soudného dne.

   Vymazat
  2. No asi lezl do prdele velmi, ale velmi spolehlivě, protože ten pičus tam má i bustu!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  3. 11,14
   Tomu h...u uplácanýmu na podstavec říkáte busta?.-D

   Vymazat
 9. Mám radost, že pindosi začínají srát čím dál víc lidí na této planetě!!! Je to opravdu zdechající kobyla, tak jak třeba Řím nebo Rak. Uhersko.Mělo by se to ale urychlit!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Pořád nemohu uvěřit, že za tím vším svinstvem je podepsaný D.Trump. Člověk, který v předvolební kampani měl tolik skutečně rozumných projevů. Na druhé straně také Clinton nebo Obama neměli špatné projevy a člověk jim snad i věřil. Avšak skutečné činy byly téměř zcela opačné. Trumpa ovšem museli vládci planety a "řiditelé" FEDU hodně usměrňovat ku svému obrazu pomocí najatých sluníček, Antify, známých VIP "tvářiček" a podobných "umělců". Dnes se bojím, že Trump už naprosto podlehl nátlaku globálních elit nebo jak je nazvat. Ostatně tento tlak na prezidenta USA je jistě ohromný, je podstatně větší než tlak jeho samotného na své poddajné loutky v Evropě, a že ty poslouchají svoje loutkovodiče z USA, respektive z FEDU na slovo. Když je ve světě nějaký problém s poslušností vůči světovým elitám, potom nejdříve přijdou ke slovu červené karty. Tedy v první fázy, atd a poslední fáze je humanitární domluva z nebes. Chci tak jen omluvit Trumpa, že to vůbec nemá lehké, asi ani nevěděl pořádně do čeho to jde a jde mu zcela určitě dnes již úplně o všechno.... Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poctivy a slusny clovek se pozna podle toho ze se neda zneuzit k tomu aby se podilel na zlu. A kdyz na nej tlaci tak odmitne a radsi rezignuje nez aby se zapletl. Kdo je Trump je jiz kazdemu jasne, narcis, ktery za moc a penize udela i nejvetsi zlocin a vyvola valku s miliony mrtvych.

   Vymazat
  2. Trump opravdu asi již podlehl "řiditelům zeměkoule". Určitě mu taky nejspíše naznačili jak dopadl JFK, a že by ho mohl následovat. Toto je ze strany Trumpa pouze pud sebezáchovy mocného člověka a Trump určitě mezi mocné patří, to nemá se slušností člověka nic společného.

   Vymazat
  3. Jaky pud sebezachovy? Trump se drzi funkce jako hovno kosile, kdykoli prece muze rezignovat a zachranit si svuj podelany zivot. Holt do dejin vstoupi jako dalsi imbecil na postu prezidenta u.s.a.

   Vymazat
 11. Americká politika je nereformovatelná keď ju ovládajú satanisticko kabalistické garnitúri.P.K.

  OdpovědětVymazat
 12. Možnože víchodisko stoho bi bolo ak sša uvalia embargo na celí svet a sami seba bi sa izolovali od ostatneho sveta a možno to ktomu speje.

  OdpovědětVymazat
 13. Viz též zde http://thesaker.is/russian-special-forces-repel-a-us-commanded-attack-in-syria-denounce-the-usa-and-issue-a-stark-warning/

  OdpovědětVymazat
 14. Americké zvláštní služby = Americké rozesírací služby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:31 Jeden má dojem, že americké zvláštní služby řídí absolventi zvláštních škol.

   Vymazat