Reklama

pátek 1. září 2017

Európsky súd rozhodol: Imigranti majú právo na sociálne dávky. Zaplatia ich daňoví poplatníci európskych krajín

Samuel Gdovin
1.9.2017   HlavnéSprávy

Krajiny EÚ stratili ďalšiu časť svojej suverenity. Európsky súd rozhodol, že imigranti z tretích krajín sú rovnako oprávnení dostávať sociálne dávky ako domáci obyvatelia. Poskladajú sa na to daňoví poplatníci európskych krajín.Podľa rozhodnutia Európskeho súdu, štátny príslušník tretej krajiny, ktorý má v členskom štáte pracovné povolenie, má vo všeobecnosti nárok na dávky sociálneho zabezpečenia pre štátnych príslušníkov tohto štátu. Členské krajiny EÚ tak opäť stratili ďalšiu časť svojej suverenity.

Tomuto rozhodnutiu predchádzalo rozhodnutie o plánovanom prijatí Globálneho zákona o migrácii na 72. Valnom zhromaždení OSN, ktoré sa uskutoční v roku 2018. Tomuto zhromaždeniu bude predsedať slovenský minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák. Informoval o tom portál Netky

Zákon o migrácii je súčasťou Agendy 2030, ktorá sa okrem iného taktiež zaoberá prínosom migrácie vrátane ekonomickej migrácie. Zákon má zlegalizovať ekonomickú migráciu do Európy na základe IT systému, ktorý budú spravovať nadnárodné či neziskové organizácie na prianie zamestnávateľov.

Prostredníctvom systému a na základe požiadaviek budú títo migratni presídľovaní ďalej do vyspelých krajín. Mnohí kritici tento zákon odsudzujú, pretože sa domnievajú, že zákon môže ohroziť národné štáty, ako aj demokraciu.

43 komentářů :

 1. A nemohl by mi třeba Evropský súd políbit prdel!?
  Já uznávám soudy naší republiky, i když kolikrát stojí za hovno. Ale jsou naše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jednoduché. Zaveste si na svoj plot (bránu) nápis:
   "Tu končí EU, súkromný pozemok, vstup len s povolením majiteľa."
   Ako na ulici? To netuším, ale obavy ma neopúšťajú.
   :-)

   Smazat
  2. To když si ještě vzpomenu, jak nás ta západní svoloč nechtěla ani jako dělníky a teď tohle...otevírá se mi kudla v kapse. Jan Vok Michálkovice

   Smazat
  3. My se hrneme do eura, z Itálie přichází opačná zpráva. Překvapivá
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/My-se-hrneme-do-eura-z-Italie-prichazi-opacna-zprava-Prekvapiva-501985

   Smazat
 2. SVINSTVO!!!
  NA ZVRACENÍ!!!!
  PRYČ Z EU!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1) Tohle, a je toho už víc, přesáhlo všechny myslitelné meze.

   2) Nadcházející volby do sněmovny, pokud nevyhrá SPD a strany s ní těsně spřízněné (DSSS), tak asi budou poslední v existenci našeho státu.

   3) Vytiskněte adresy serverů které nelžou, např. zde nahoře vpravo, a rozdávejte je sousedům. Mnozí o nich ještě nevědí.

   4) Vytiskněte články o tom co se děje, které nelžou, a rozdávejte sousedům. Zejména důchodci nepoužívají počítač a internet, a jsou tak odsouzeni k zavádění televizí a rozhlasem.

   Propagujte u sousedů a známých politiku SPD, šiřte materiály z jejich stránek, jejich videa z Youtube.

   Vyjadřování v diskuzích je užitečné, ale stačit k záchraně ještě nemůže. Děda.

   Smazat
  2. Souhlasím, je to hnus. Bohužel náš většina politiků prodá za svoje pohodlí.... A myslí si, že za to nebudou odpovědní. Jenže přijde čas, kdy se to možná změní.

   Smazat
 3. Silně to zavání politikou,trestat nevinné státy a jejich občany,tak to přece nejde,je to na dobré vůli samotných států,jak naloží s přivadrovalci.

  OdpovědětSmazat
 4. Je ať mi zkusí nějakej slimak říct o peníze,pošlu ho rovnou na Měsíc s jeho koulema v negrotlamě!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni demokraté vám to strhnou z platu nebo mzdy. Jestliže nic takového nemáte, pošlou na vás exekutora, který to z vás vypáčí, i kdyby vás tito milovníci lidských práv měli připravit o všechno.

   Smazat
 5. no, hrozné je to, že náš sociální systém nemá na důchodce( starobní ani invalidní), z nichž velká část žije v chudobě už nyní..stačí se dostat do společensky "nevýhodné" pozice, kdy člověk zůstane sám v nájemním bytě, nebo splácí nějaký dluh, živí sám dítě, atd. a jste doslova vyautováni ze života...žijete z ruky do huby a v soustavném stresu...do tohoto polosvěta táhne oligarcha babiš dalších 1500 ukrajinců pro své provozy, už teď jsou všude...a ještě vám babišova voličská sekta vysvětlí, jak je to fajn, protože aspoň nejsou černí..no tak se štědře podělme o to málo, co ještě zbylo( pro plebs)...tam zeshora, z ptačí perspektivy našich vládců, na to přece máme...oni to, jištěni svými milionovými příjmy, tak vidí

  OdpovědětSmazat
 6. Ano pryč z eu diktatury volme SPD souhlas netřeba.

  OdpovědětSmazat
 7. Proč nepobírají mzdu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejspíš proto, že mzda se vyplácí za vykonanou PRÁCI...

   Smazat
 8. Jestli tohle není národní vlastzrada, tak už nevím co by to mohlo být jiného. Slovák bude dělat tomuhle svinstvu užitečného idiota. Já bych to neudělal za žádné prachy!!! Jaká další práva Těm parazitům ještě přiklepnou? A co takhle nakonec udělat výměnu. Vy všichni do Evropy a na Arktidu a nám dejte Afriku a jih?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš je chazarský žid, takový "Slovák" jako Fenič nebo "Slovenka" Krnda. To jsou "kosmopoliti" /krycí název žida.

   Smazat
 9. Už to zkouší na lidi příliš. Změna uspořádání a zákonodárství v zemi přeci musí vycházet z vůle občanů a vlád té země. Nikoliv, že se komisaři EU, nebo OSN rozhodnou a vy státy se koukejte podřídit. Za těchto podmínek jsme to těch organizací nevstupovali.
  Nehledě na to, že to jsou samá nařízení, která jdou proti rozvoji těch zemí, kladou na ně neoprávněné nároky a zvyšují jejich zadluženost. Jedním slovem, nepřátelská. P.K.

  OdpovědětSmazat
 10. A chystá se pro nás po volbách ojro (tj. místo Kč o 1/3 nižší kupní síla) a nejlepší by byl pro EU společný ministr financí (finance, zdravotnictví, sociální síť) a hospodářství, říkala makrela. Nu neberte to! V armádě už na to náckové najeli...

  OdpovědětSmazat
 11. připadá mi,že jste tu všichni nějak asi z kosmu, vratte se na zem,vy opravdu nevíte co se děje?

  jste směšní,to se nedá vůbec pochopit
  to se nedá pochopit
  najivní,hloupoučké ovečky,mečte a pracujte, zatím ještě můžete
  to se nedá pochopit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní1. září 2017 14:41
   „připadá mi,že jste tu všichni nějak asi z kosmu, vratte se na zem,vy opravdu nevíte co se děje?“
   Smutné je, že ten který ví, tak nepoví.

   Smazat
 12. Jen další důkaz toho, že imigrace do Evropy je řízený proces, do kterého je zapojen dokonce Evropský soud, který se nezdráhá stanovit jasně politické rozhodnutí.

  OdpovědětSmazat
 13. K tomu poznámka:
  Agenda 2030 požaduje pro migranty - i bez pracovního povolení - stejné zabezpečení jako pro původní obyvatelstvo - budeme tedy migrantům platit i zdravotnictví, vzdělání, stát je povinen jim zajistit ubytování i zaměstnání. Je to tedy mnohem horší.
  A je jasné, že dřív nebo později tak dojde k definitivnímu zhroucení sociálních evropských států a k chaosu.
  Struktury EU se na vzniku Agendy 2030 aktivně podílely a zavázaly se zavádět a financovat zavádění Agendy ve všech zemích světa.
  To je ten rozvoj afrických a dalších států, který pod záminkou boje proti migraci financujeme.Pod touto záminkou ve skutečnosti EU buduje v Africe tranzitní centra pro migranty a cesty, aby se lépe propojily africké státy. Za poskytnuté dotace musí africké státy např. privatizovat státní vlastnictví, rušit celní bariéry nebo umožnit neziskovému sektoru podílet se na vládě.

  To, co se nyní upeklo na minisummitu (Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Niger, Čad, Libye) v Paříži, znamená implementaci Globálního zákona o migraci ještě před jeho předpokládaným schválením v roce 2018.
  O tom, kdo má být v Evropě přijat jako neekonomický migrant, budou kdesi v Africe rozhodovat netrasparentní a nekontrolovatelné neziskovky a nadnárodní organizace. Ty samé organizace, které prosazují, aby se ekonomická migrace zcela zlegalizovala.

  Globální oligarchové se tak snaží převzít rozhodovací pravomoci národních států.
  To je diktát shora dolů, posvěcený hlasováním evropských okupačních struktur.
  Cílem není blaho migrantů ani blaho původních obyvatel států.
  Cílem je zničit demokracii, nastolit rozhodování nadnárodních struktur a rozdělit společnost na antagonistické skupiny, které se nikdy nezmohou na společný organizovaný odpor.

  A přitom všem ještě donutit střední evropskou třídu, aby si to vše sama zaplatila z vlastních daní.
  A také vydělat neskutečné peníze.
  Cíle Agendy 2030 totiž prosazují lobby, které mají již předpřipravené plány, jak na realizaci těchto cílů vydělat velké peníze.
  Jak na migraci, tak na "boji proti globálnímu oteplování", tak na chaosu v Evropě.

  Stačí se přece připojistit u finančních institucí proti chaosu v Evropě a pak ho pomocí neziskových organizací, příkazů nadnárodních organizací a podplacených národních politiků sami vyvolat.

  Na takové pojištění totiž nemusíte mít rozjetý žádný obchod - je to vlastně forma spekulativní sázky.

  Kolik z evropských a národních politiků této možnosti využilo? Kolik oligarchů a zrádců, kteří nás cpou do multikulturní společnosti? Jaké akcie jakých podniků tito lidé vlastní? Jaká je vlastnická struktura těchto fondů a podniků?
  Kdo financuje naše a evropské politické stany?

  Tyto informace bychom měli požadovat.
  A volit jen ty strany, které nám dávají možnost výstupu z tohoto smrtícího kolotoče, kterým se EU stala.
  A zrušit naši účast na přijímání pronásledovaných migrantů doporučených OSN - k tomu jsme se zavázali v roce 2008 za vlády Topolánka (ODS). Dále zrušit naši účast v dohodě OSN na přijímání tzv. osob bez státní příslušnosti, jichž jsou v Africe miliony.

  OdpovědětSmazat
 14. Jiří Jírovec1. září 2017 18:11

  Pánové uklidněte se, jsou to jen peníze. Protestujte proti jejich vyhazování za zbraně, proti jejich vyhazování za účast v misích, jimiž jen podporujeme další války. Co děláme v Mali, kde si Francie chrání svoje zájmy, co děláme v Afghanistánu, kde jde především o geopolitické zájmy USA?
  Proč se účastníme provokací v Polsku a Pobaltí?
  Berte v úvahu, že Západ vytáhl z Afriky daleko víc bohatství než tam kdy investoval. To jsou známé věci.

  Když nebudou války nebudou před nimi lidé utíkat. K nám žádní uprchlíci nepřicházejí, protože politici vytvořili takové klima, že se do něj nikomu nechce. To, že by nezůstali, jsou žvásty. Uprchlík se nemůže jen tak pohybovat z jednoho sociálního systému do druhého.

  12:32 má naprostou pravdu, ale nikdo z vás, kteří tady diskutujete, nezvedne ruku, aby se sociální dávky zvýšily. Protestujte u svých poslanců, vysvětlete těm špekem obloženým panákům, že tady jsou chudí, zatraceně chudí lidé. Sám teď podporuji jednoho člověka, který by jinak skončil na ulici. V době, kdy Magistrát dával soudcům, policistům, státním zástupcům byty za 60-70 stojí malá garsonka kolem 500 korun/m2. Jednám tak vysoko jak to jen jde, ale výsledek je zatím nula.
  Nedávno se dala místostarostka Boru u Tachova slyšet: "No, bezdomovci jsou, a nedělají s nimi nic ani jinde (míněno: tak proč bychom měli dělat něco my?). Ať si bezdomovci žijí jak chtějí." Tu s odpuštěním krávu ani vzdáleně nenapadne, že by chtěli, ale nemohou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Evropě již dávno nejde o uprchlíky, ale o ekonomické migranty. V Itálii převažují migranti z Bangladéše, Nigérie a Guineje (http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/konec-krize-v-nedohlednu-do-italie-pripluly-tisice-migrantu_432111.html) - a tam žádné války nejsou.
   Tyto ženou do Evropy cílené dezinformace a touha jít za lepším bezpracným životem.

   Smazat
 15. je to smutné, ale to je hlas volajícího na poušti. Nic se nestane, migranti půjdou dál a nám zbudou jen oči pro pláč. Pouze na východě bude dobře neboť tam si svoji státnost udrží. Jsou si dobře vědomi že bez toho by dlouhodobě nepřežili.

  Slávek

  OdpovědětSmazat
 16. Kuci ceski!Nedivte se,ze politici vlezprdelkove jsou radi,ze se jim eu stara o statisice nezamestnanich.Kdyby sa zacli bourit statisice migrantu,byl aby z toho valka.Proto v panice nekvalifikovani politici eu delaj zoufale ciny a
  nakonec zaprodaji obcany jednotlivych statu EU.

  OdpovědětSmazat
 17. Nejsou to imigranti, ale okupanti a těm nic platit nebudeme! Jen už to konečně musí naše vláda nazvat pravým jménem.

  OdpovědětSmazat
 18. Už nám berou dlouho a postupně naše svobody. Jediná svoboda je účast ve volbách, ale bohužel tam i končí. Takže všichni politici jen lžou, podvádějí, okrádají občany, atd. a to proto, že nejsou postižitelní. Kalousek vymyslel termín - kolektivní rozhodnutí. Takže když jde o lumpárnu (OKD, Mostecká uhelná, mýtné, fotovoltaika, atd.), tak se vzájemně dohodnou. Dlouhou praxi v tom mají např. Urban a Bendl. Nejhnusnější je, že se nemusí občanům zodpovídat za neplnění volebních programů. Hrozný stav. Abych dostal důchod tak budu muset odmakat nejméně 35 let abych nezůstal pod mostem. Co to je za diktát? Kdyby žil Masaryk, tak by se z toho pozvracel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedělejte si s tím Masarykem iluze,kdyby žil,tak by ani necek,jen by se díval,jak četničtí knechti nasazují bodla na flinty a jdou střílet do "hladové lůzy",jak za 1.republiky bylo v sev.Čechách...ještě se toho dožijem,nebojte...

   Smazat
 19. Z našich politiků a z EU je mi na blití.

  OdpovědětSmazat
 20. EU už neví,jak by sem ty ilegály nalákala. A soudci by si také, za tu svoji "kvalitu" rovnou mohli zažádat o další zvýšení svých "malých" platů,když už jsou tak rozjetí. Nikdo soudce neupozorní,že státy EU jsou povětšině zadlužené tak, že brzy doplujií do stejných vod jako Řecko a Itálie. Zatím tu tihle chudáčci migranti jen znásilňují,až EU je nebude platit za toto naše obohacování,potom budou i krást. Co to kecám, vždyť už dávno kradou a mafie všude v EU je jimi řízena, dokonce už i v Palermu. V Berlíně, dle předsedy německých policejních odborů, řídí Arabové a Turci (tedy muslimové) černý obchod s drogami,zbraněmi a ženami už ze 100%. A Merkel je to "šumák", naopak teď před volbami říká - zde je všechno v pořádku a Němci jsou zatím s plnými břichy a dobrým fotbalem v pohodě. Jednou se však probudí, jako se probudili jinde ve světě, ale to už bylo vždycky pozdě. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JDI DO PRDELE! MY NEJSME EVROÍPANI, ALE ČEŠI. A NEPROVOKUJ, AMERICKÁ SPÍNA! VŽDYT VŠECHNO TO SVINSTVO V AFRICE JSTE UDĚLALI VY - BLBÍ AMÍCI! A MY TEĎ MÁME ZA TO PLATIT?!

   Smazat
  2. Horni Dolni Tak je to ta tvoje nová hnusná vlast za tohle může a první černý president. Který tímhle začal genocidu bílých.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 23. Cesi!Ctete program Babise!ANO,nechce migraci,tak
  jestli nesouhlasite s migraci,podporte ANO!Serte
  ted na prupovidky o koblizkach,nebo jde pro
  CR o mnoho.Nepropadejte iluzi,ze snad slaby cajicek SPD,zachrani CR!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 1:29 Nemůžu věřit babišovi kuli jourový teličkovi zlatuškovi stropnickému krnáčové a dalším.
   SPD je proti eu a migraci dlouhodobě. A lidé co hlasují proti vlastní zemi jsou vlastizrádci.

   Smazat
 24. Sem Mobutu Tamene Casa a sem Syrsky valecni uprchlik s Rodezie a mam kvalifikaci na jaderniho inzenira,přijel sem si po socialni davky a po teen sex otrokine do spolkovi republiki Cesko na pozváni vašeho nácelníka Angeli Merkel a šamana Bohumila Sobotku,kulturne vas obohatim.

  OdpovědětSmazat
 25. a uz sa to tu maze a cenzuruje?

  OdpovědětSmazat
 26. Co zas blábolíš????

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.