Reklama

středa 6. září 2017

FOTO Rychle, jede Zeman! Jeden názor za všechny: „Nikdy neřekl nějakou nesplnitelnou volovinu. Je to perfektní prezident.“
6.9. 2017   PL
V malé obci Větřkovice na Opavsku přivítal prezidenta Miloše Zemana zaplněný sál, lidé tleskali ve stoje. Po skončení reagovali i takto: „Dost lidí tady fandí prezidentovi, a kdo ne, tak možná zůstal doma.“,,Jsem zvědavá, jak se mu tady bude líbit a jestli už to má jako volební kampaň, tak co nám řekne,“ popsala paní Květoslava Věčeřová, důvod, proč na setkání s prezidem zavítala. Raději přišla v dostatečném předstihu a nebyla sama.„Já panu prezidentovi fandím od té doby, co byl předsedou vlády. Svůj názor má stejný a jsem maximálně spokojený. " Hodinu před zahájením byla půlka sálu místního kulturního domu zaplněná. „Jak se dívám, nejsou tady jen zdejší lidi, přijeli i cizí,“ podotkla s přehledem. Sama nedá dopustit na osobnost prezidenta a k tomuto úřadu má velkou úctu. Co se týká toho současného, k němu se vyjadřovat nechtěla. „Jsem jen zvědavá, mám úctu k prezidentské osobě,“ uvedla diplomaticky.
Možnost vidět prezidenta na vlastní oči, to není každý den. Mladí možná na něho mají jiný názor, ale mně nevadí. Snad kdyby byl o deset let mladší, tak by to bylo lepší.“ Pro ParlamentníListy.cz podotkl, že je mu sympatický i další kandidát, a to Jiří Drahoš: „Sice ho tak neznám, ale asi chytrý je, když je profesorem.“ Pak ale ujistil, že je pro něj stejně zajímavější Zeman: „Názor jako já má většina starších lidí. Staří chlapi v hospodě se baví o fotbale, o politice a o ženských, tak vím… Jen mě na něm trošku mrzí, že s celou vládou moc nespolupracuje, že se se Sobotkou nemají rádi. Dřív byl v ČSSD a teď jde tvrdě proti nim, ale asi ví, proč to dělá.“ Uvažoval také o tom, jakou otázku by prezidentovi v diskusi mohl položit: „Možná se ho zeptám, jestli si vzpomíná, jak tu jezdil se Zemákem.“ Problémy a kauzy, které aktuálně řeší naše politická reprezentace, podle něj až tak důležité nejsou, důvod k obavám je prý jinde: „Víte, z čeho já mám největší strach? Z toho pitomce a idiota v Severní Koreji. Jestli jemu ujedou nervy, to bude katastrofa! Toho se nechci ani dožít. A co naše děti a vnoučata? Jsem z toho úplně na nervy. Vždyť on pořád vyhrožuje! Migrační krize je taky problém, měla by být nějaká komise, která by migranty vybírala,“ vysvětlil.
Dokud nežene zemi do záhuby, je to v pořádku

U vchodu lidé nejdřív prošli policejní kontrolou. Nikdo se ale příliš nedivil, protože o tom byli dopředu informováni místním rozhlasem. Přímo v sále už každého vítaly dvě slečny, které nabízely „fotečky“ prezidenta Miloše Zemana. Vybrat si zájemci mohli hned ze dvou snímků.
Fotky prezidenta Miloše Zemana. Foto: Daniela Černá

Většina příchozích si snímky ráda vzala. Mezi nimi i Jan Havlíček z Větřkovic: „Tady on má hodně příznivců,“ podotkl. Na prezidenta čekali v sále i mladší ročníky. Třeba třiadvacetiletá Daniela Řehunková, který dorazila z vedlejší obce: „Byl obyčejný člověk jako my a dostal se na vrchol. Ráda bych viděla, jaká je osobnost. Ale koho budu volit, to rozhodnutá nejsem.“ Na otázku o politice Miloše Zemana pak odpověděla: „Dokud nežene naši zemi do záhuby, tak je to v pořádku.“

Při příchodu prezidenta do sálu zazněl potlesk a lidé vstávali ze židlí. Pokud někdo očekával transparenty nebo jiný výraz nespokojenosti, hledal marně. V průběhu setkání prezident popřál k udělení titulu Vesnice roku. Řeč byla o České poště, padla otázka na mzdy nebo těžbu lithia. Prezident se vyjádřil také k návštěvě Velké Británie a přijetí u britské královny Alžběty II. V souvislosti s aktuálními kauzami politické scény pak zopakoval slova o policejní provokaci a nechybělo ani jeho stanovisko k migrační krizi.
Na setkání s prezidentem ve Větřkovicích. Foto: Daniela Černá
Vidíte sama, tady Zemanovi fandí…


„Je skvělý, je to velice inteligentní člověk, jsem spokojený. Svůj názor na něj jsem si potvrdil. Návštěva na mě působila pozitivně. Už jsem na něm byl v Praze, ale tady to bylo daleko příjemnější jako na obci,“ zhodnotil pan Műller, jenž patřil k těm, kteří jednu z otázek Zemanovi položili. Na dojem z návštěvy jsme se zeptali i mladší generace. „O politiku se moc nezajímám, tak jsem se přišel na něj podívat. A to, co jsem znal z médií, jsem si potvrdil ve skutečnosti,“ uvedl asi sedmnáctiletý Tomáš Gold. A jestli jsou obyvatelé Větřkovic fanoušky Miloše Zemana? „Měl jsem jiný názor, ale mluvil příjemně a názor jsem změnil. Určitě tu nejsou všichni lidé fanoušky prezidenta Zemana, ale možná hodně lidí teď názor změní. Osobní setkání vždy něco dá,“ konstatoval pan Mojmír, který také připustil, že jsou věci, které se mu na vystupování současné hlavy státu nelíbí: „Mohl by zlepšit vystupování navenek, vždyť je reprezentant našeho státu.“ Debatu o návštěvě prezidenta po jejím skončení pak uzavřel další z místních občanů: „Já panu prezidentovi fandím od té doby, co byl předsedou vlády. Svůj názor má stejný a jsem maximálně spokojený. Tady v obci, myslím, ČSSD nevyhrává na celé čáře, ale vidíte sama, lidi mu fandí. Dost lidí tady fandí prezidentovi, a kdo ne, tak možná zůstal doma.“

46 komentářů :

 1. Zemanovi fandí samozřejmě většina, jenže pražská kavárna, která ovládla media, vytváří uměle opačný dojem. Je totiž ve službách kapitálu (byla kapitálem zkorumpována) a tak občanský prezident je pro ní smrtící: snižuje šanci na velikost finanční odměny a pohlazení kapitálem. A bez toho se přece žít nedá.

  OdpovědětSmazat
 2. Již jsem tu psal, Zemana považuji za jednookého mezi slepými králem. Zatím se jednooký, který by mu konkuroval neobjevil. Osobně ho až tak rád nemám. Jeho odpůrci mu posílají na volební konto, aby ho urazili, dvacetihaléře. Já nejsem jeho velký příznivec. Taky jsem mu poslal dvacetihaléř, dvacetipětitisíckrát ať ví...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíš mít hodně let ,když si pamatuješ zemana Žišku.

   Smazat
  2. 19:36
   Ajta krajta,takového zemena neznám.....asi nás za socialismu dějepis někdo špatně učil!!!!:-))

   Smazat
  3. 18:54 Hezky napsáno. Mám to také tak. Až na ty zaslané dvacetníky. Myslím, že žádnou volební kampaň dělat nemusí. Dělají jí za něj jeho protikandidáti svou ubohostí. A jak říkáte, žádný alespoň jednooký na obzoru není.

   Smazat
 3. V současné době tady rozhodně není nikdo, kdo by mohl jenom trochu konkurovat presidentu Zemanovi.

  OdpovědětSmazat
 4. Když srovnáte vexláka Horáčka, vítače čmoudů Drahoše, který pohrdá obyčejným lidem, zaplaťbámbůh za Zemana.

  OdpovědětSmazat
 5. Zítra bude u nás v Hlučíně.:D nepudu za ním nemám rád davy.Ale fandím mu- nic lepšího zatím nemáme

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. efpe 19:52
   A ještě dlouho mít nebudeme, to mi můžete věřit. Pan Zeman je bezesporu nejlepší prezident, jakého jsme měli od listopadu a možná i před listopadem. Člověk, který miluje svou vlast a snaží se udělat vše, aby jí pomohl.
   Ivana

   Smazat
 6. Vazeny pane presidente Zemane,
  Na vasem minulem clanku z hradu, bylo smazano pres 40 prispevku.

  Z moci svoji funkce, nemohl by jste prosim pozadat starostu z Bystrce (t.j. nekde v Brne) , aby prerazil celist Cenzorovi ? On se tam rve kvuli zenske, coz je velka skoda. Bylo by lepsi, aby hajil nasi americkou KONSTITUCI ! (Free Speech & Free Press)
  -------------------------------------------------------
  Organizovana SEKTA v pozadi vasi vlady se vam snazi zneprijemnit budoucnost, protoze jste oblibeny a znamy statnik vsude ve svete a protoze jste kamos naseho oblibeneho presidenta Trumpa.
  nick HONOLULU - ktery Vam fandi.
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:04
   Starej se o Irmu ty konstituce false!!!!!

   Smazat
 7. Zeman je nejlepší adept z té skvadry, ale selže-li jeho zdraví, nemají občané žádnou náhradní volbu

  OdpovědětSmazat
 8. zase bludy honculine zapomels free air ya
  felch!!!
  chef majster

  OdpovědětSmazat
 9. Organizovana SEKTA v pozadi ceske vlady micha politicke jedy na znemozneni hodnotnych lidi v Cesku...

  Kdybych uvedl jakykoliv detail, tak by to bylo smazano.
  Hlidejte je Cesi a znicte Cenzuru ! Hodne veci nevite a dokud nebude cenzura v popelnici, tak nebudete vedet.
  Stujte za Zemanem , SEKTA se ho snazi znicit !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 10. 20:14 - chef - neotravuj a padej obracet Hamburgers.
  Ja se s tebou nemohu hadat, nedochudce. Jsem fanaticky mazan.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. felch honolulu ano nemuzes se se mnou hadat nemas na to , ta baboon fucker!!!
   master chef is cooking dicks like u today!!!

   Smazat
  2. honulo jen at te mazou jsi curak ze se takovy tezko hleda to si bolsevici oddechli kdyz si zdrhnul mezi sve oblibene niggers!
   rocky

   Smazat
  3. 21:01 To je pravda. Kdyby tady zůstal, tak by nejspíš patřil mezi fanatické podporovatele Kalouska a kavárníků. Blbý je na to dost.

   Smazat
 11. 20:51 & 21:01 NEVTIREJ SE ty podradny vykale ! Ja jsem hlidan a ty nejsi ani vniman ! Postekavas jako opozdeny blbecek a projdeti to, protoze jsi '0' ! A padej do kuchyne, zmetku ! Cerni potrebuji Hamburges !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:51 Ten,kdo se neustále vtírá a smrdí seš ty a tvoje další dementní přezdívky!!!!!!

   Smazat
 12. Tak je to prezident žádnou kampaň nepotřebuje.

  OdpovědětSmazat
 13. Vase politicka policie je na vyplatni listine SEKTY, ktera ma podporu od nejmenovane skupiny od nas.
  Babis padne ! A pres Babise bude ohrozen president !

  Ovlivnovani voleb policajty se sice nedela, ale vy mate vyslapnuto na sametove Majdany , uz od padu Sladka v roce 1998.

  Vule lidu , vule Bozi (rikavali Rimane). To jsem zvedav budete-li mit vubec legalni vladu z vule lidu a po volbach - presidenta... Chief inspector Bretsnaider na vuli lidi kasle.
  Globaliste prosazuji Drahose. (Vitace.)
  To bude prusvihu kopec - kdyz NEBUDETE.
  To se zase zasmeji.
  Estrada zdarma.

  Sekta samozrejme dominuje i informace a ja jsem byl POVYSEN !
  Muj titul je honolulu zarazena osina v pr..li.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano honoculine jsi povysen na dick nick felch!!! ty mas vetsi zkusenosti s cernymi nez ja!!! ty ses nechal baboonama prcat v te angole proto jsi tak degenerovany u cunt!!!
   chef

   Smazat
  2. Honolulu 22:30
   Smutné je, že to so jsi napsal, se může stát. A potom už budeme opravdu v hajzlu. Pan prezident Zeman to sám nezachrání.
   Ivana

   Smazat
 14. 22:17..neplakej ty urazena jesitnost - jsi hmyz a nemas ani nick !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 15. 22:46
  Ty přemlelo,to tvoje uražená staroba tady kvičící den co den a plácá hovadiny non plus ultra.....zmiz ba ussacký stránky poučovat takový lžidy jako jsi TY,Geriatrixy!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš to marné, havlisté a součástky polistopadové vládnoucí garnitury se do sedel znovu nevydrápou. Ukládání redakcí mazaných diskuzí v domácích počítačích a veřejná záloha jimi cenzurovaných stránek poslouží jako pojistka. Na oko reformně naladění natističtí soudruzi, kteří prohráli boj o moc se svými bezohlednějšími a všehoschopnějšími polistopadově normalizačními kolegy, i když jsou z centrály pečlivě připravovaní na další hadrák a číhají na svou příležitost k převzetí moci, si mohou nechat zajít chuť a mohou nadále šířit propagandu druhé strany.

   Smazat
 16. 22:37 & 22:43 moje vyzva k lidem v Cesku, aby si nasili na bundy znaky Krizaku byla reakce na dehonestaci zakladu nasich Evropskych dejin....

  To si vymyslel Soros ! Jeho ANTIFA zacala nicit nejen sochy KONFEDERACE, ale i sochy moreplavcu a dokonce i sochy nabozenske. Logiku to nema, protoze dejiny nejdou zmenit....Americane se vzpamatovali z prekvapeni a prohlasili ANTIFU za terroristickou organizaci.
  To co LIDL udelal, je to stejne o co se pokousela Antifa.

  Znaky Krizaku jsou legalni a jsou trnem v oku Islamu a SEKTE, kterou mate v Cesku, protoze jim pripominaji, jak dopadli, kdyz nam skodili.

  TO NEJSOU nabozenske symboly a cirkevni symboly, ale VOJENSKE symboly
  (rady)- hacek nad r...
  Znaku je 50 a dely se do 4 skupin. Neumim posoudit ktara z tech skupin byla nejslavnejsi. Mozna Templari, mozna order of St. John.
  (Objednal jsem si knihy, ale ted to neprijde, kvuli Hurricanu IRMA.)

  Cesi NEDEJTE si brat dejiny Evropy ! Jsou krasne !
  A Krizaci nemaji nic spolecneho s cirkvi.
  (Cirkev znicila Templare ! Tak jako nynejsi papez nici Evropu. On je vitac. )
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Antikrist ztělesněný papežem Vám potomkům českých husitů, holandských, vlámských a fríských kalvinistů, německých luteránů, francouzských hugenotů a anglických protestantů nikdy nezapoměl, že jste se mu postavili, a proto Jižní Afrika dopadla, tak jak dopadla. Pravá a levá ruka ďábla - fashingtonská deep state a jewyorská nadnárodní klika vatikánské pedofilní lobby, tedy stejná síla, se snaží vyhladit Slovany v odvetě za pád Chazarské říše. Za situace, kdy prostřednictvím KGB (Sionem) dosazených židovských oligarchů vlastní v Rusku vše vč. nerostných surovin a celých těžebních a průmyslových oblastí i s nevolníky, nedává natistická touha po dalším tažení jiný smysl, než touha po zničení bílé rasy a Slovanů obvzlášť. No a Němci to mají od nástupu Hitlerovy dcery pojmenované Angela Merkel = dokonalá kabalistická přesmyčka s Klara Mengele (Klara je Hitlerovo matka a Mengele symbol starozákonní pomsty oko za oko, zub za zub za vyhlazovací tábor Osvětim, rodinná podoba je neoddiskutovatelná). Zkus se nad tím zamyslet - podle vyšetřování Hitler uprchl do Jižní Ameriky (svědci v klášteře) nejprve letecky přes Španělsko (radarová stanice a tajná budova německé rozvědky, kde přestoupil na ponorku se zastávkou na Kanárských ostrovech (německá základna). Sperma už mu mohlo být odebráno i za války jeho lékařem zabývajícím se eugenikou a umělým oplodnění.

   Smazat
 17. 22;54...Bla, Bla, Bla, Bla, porad to stejne ! Akorat jsi zapomnel na drevenou podlahu !
  Ty psouknuti osla !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23,26
   A co za novinky tady vysíráš každou chvíli ty,geriatrixy sklerotixy???!!!!
   Teď zase nehorázný pindy ala Křižácký výpravy???!!!!
   """Myslíš"""" snad ty blbsteine,že jsme se o nich neučili???!!!!
   Omyl!!!!
   Tyhle blemci si nech pro ty vaše ussácký šmjdy,který platí ty slimáky,který se valí do Evropy!!!!!!!!!!
   USSA ROZESRALI CELEJ SVĚT A MY JIM ZA TO MÁME DĚKOVAT!!!!!!!!????
   NASRAT,JO NASRAT!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. 23,43
   Zapoměl jsi na Dětské křížové výpravy L.P.1212!

   Smazat
 18. Nez bude Coffee break...
  Tak jeste neco na pobaveni ! Seznam krizovych vyprav !

  Prvni, 1096-1099
  Druha, 1147-1149
  Treti, 1189-1192
  Ctvrta, 1201-1204
  Detska vyprava (tragicka), 1212
  Pata, 1219-1221
  Sesta, 1228-1229
  Sedma, 1248-1254
  Osma, 1270

  Kazdy dvacaty Krizak byl zabit a krizacke valky v rozmezi let 1096---1270 zabily 1.7 millionu nepratel.

  Samozrejme, ze kdybych v te dobe zil, tak tam na Middle East zapalim vse co hori.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 19. Čtěte rychle, co bylo přes noc napsáno, ráno Sauronovo redakční trpaslíci vymažou, pravdu zazdí a vše zapřou, i když jim svědomí, pokud nějaké ještě mají, říká, že se pronásledovat za názory, pálit knihy a lhát nemá.

  OdpovědětSmazat
 20. 0:54... zklanim se v obdivu pred vasimi znalostmi slozeni bile populace Jizni Afriky !
  Ano byli to, Kalviniste, Luterani a Hugenote. A byli pracoviti a tim samozrejme bohati !

  Ta zeme me nikdy nezmizela z pameti ! Kvuli osudu JAR jsem zacal psat , abych varoval Cechy, ze by mohli dopadnout tak, jako JAR.
  Jak vidite, tak jsem nedopadl dobre, ale je mi to lhostejne !

  Dejiny Ruska 620-960 A.D., mam v knihovne a plne s vami souhlasim ohledne neustalych pokusu o zniceni Slovanu, ale to bude muset resit Putin.

  Jsem rad, ze jste se zde objevil ! Urcite se sejdeme jeste, budu vsak nejakou dobu bez elektriky, tak nebudu psat. (Irma jde na nas a je zde panika.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. doufame pane nick dick honculu ze vas odvane lrma az do fckn carolina a tam se probudis do reality ya felch
   chef

   Smazat
  2. doufame pane nick dick honculu ze vas odvane lrma az do fckn carolina a tam se probudis do reality ya felch
   chef

   Smazat
 21. https://web.archive.org/web/20170907010531/http://www.novarepublika.cz/2017/09/foto-rychle-jede-zeman-jeden-nazor-za.html

  OdpovědětSmazat
 22. 7,20
  Havlobanderovská alkoholická cirhóza zase nepřetržitě chlastá a blábolí???!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 23. Nemám Zemana rád pro jeho až fanatický židofilní postoj, kdy kupř. nabádá k bombardování Íránu. Jenže tady žádná jiná osobnost není, tudíž budu volit jeho. Člověk holt nemůže mít všechno.

  OdpovědětSmazat
 24. Doufejme, že sobotkovci tak nasrali Babiše, že se posune k Zemanovvým názorům.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 26. chlapi a chceteli vedet co je za persona nazyvana Felch jako honculin tak vam rad podam vysvetleni!!!
  btw je to jedna z nejsprostejsich slangovych nadavek v englictine!!! trust me jsem mezi "black panters" too long!!! takze vim!!!

  OdpovědětSmazat
 27. 17:07 - My vsichni vime, ze jsi socialni odpad !

  OdpovědětSmazat
 28. 17:07 ano vim je to tvrda nadavka a honolulu ji plne odpovida a 17:21 asi on sam vi hovno

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.