Reklama

pátek 8. září 2017

Franc Klincevič vysvetlil, prečo USA evakuovali bojovými vrtuľníkmi 20 poľných veliteľov ISIL do severnej Sýrie

Franc Klincevič
8.9.2017 HlavnéSprávy

Franc Klincevič, prvý podpredseda Výboru pre obranu a bezpečnosť Rady federácie RF vysvetlil, prečo Američania evakuovali bojovými vrtuľníkmi 20 poľných veliteľov ISIL do bezpečia v severnej Sýrii. Informácie priniesol portál ria
Podľa Klinceviča Američania vidia svoje ďalšie pôsobenie v Sýrii a na Blízkom východe len v rámci protiruských aktivít. Na konci augusta americké bojové vrtuľníky evakuovali 20 poľných veliteľov ISIL a táto evakuácia nebola ojedinelou. Američania samozrejme tvrdia, že informácie o evakuácii poľných veliteľov nie sú pravdivé.

Svoje názory tlmočil Franc Klincevič na svojej stránke na Facebooku a na svojom profile Klincevič uviedol, že Američania na Blízkom východe či v Afganistane udržiavali často nadštandardné kontakty s veliteľmi teroristických organizácii. Takisto pri oslobodzovaní iracdkého Mosúlu a sýrskej Rakky Američania umožňovali teroristom ISIS vytvorenie koridorov, ktorými teroristi mohli utiecť a zapojiť sa do bojov proti vládnym sýrskym jednotkám na iných frontoch ISIS.

Podľa Klinceviča však Deir ez Zor nie je Rakkou. V tejto oblasti sa Američanom za žiadnych okolností nepodari zachrániť stovky bojovníkov, sústreďujú sa preto na záchranu elity, ktorú mienia aj v budúcnosti používať v svojom zápase o vplyv proti Rusku.

Prezident USA Donald Trump musí verejne okomentovať informácie o tom, že americké tajné služby evakuovali z Deir ez Zor v Sýrii pohlavárov IS a iniciovať vyšetrovanie, myslí si vojenský expert a hlavný redaktor magazínu Národná obrana Igor Korotčenko.

“Daná informácie, podľa môjho úsudku, je pravdivá… Nepotrebujeme tu komentáre CIA či Pentagonu – v tejto veci musí vystúpiť prezident Trump a jasne vyhlásiť: buď evakuáciu poľných veliteľov ISIL schválil priamo on a on na seba berie všetku zodpovednosť za tento krok, alebo tajné služby konali bez jeho vedomia,” povedal Korotčenko RIA Novosti.

Americký vojenský vrtuľník Sikorsky Black Hawk UH-60M

Expert zmienil, že ak rozviedka USA skutočne evakuovala lídrov teroristov, bez toho aby informovala prezidenta, musí Trump nariadiť generálnemu prokurátorovi začať primerané vyšetrovanie a zobrať vinníkov na zodpovednosť za napomáhanie medzinárodnému terorizmu.

Prvý námestník Rady federácie pre obranu a bezpečnosť Frank Klincevič v priamom prenose televízie Rossia 24 povedal, že Rusko nepripustí, aby sa skrývala pravda.

“Je veľmi dôležité, aby naši blogeri, naši novinári, maximálne rozšírili tieto informácie, pretože tieto veci sú pre mnohých ľudí veľmi zaujímavé, dokonca aj na bežnej úrovni. Skryť pravdu je ťažké. Aspoň my to určite nepripustíme,” povedal Klincevič.

Senátor uviedol, že USA zachraňujú svojich agentov, prácu a kontakty. “Bohužiaľ, dospievam k tomuto záveru. Myslím si, že v blízkej budúcnosti, keď analyzujem tieto udalosti, budeme mať viac informácií,” dodal.


- - -

18 komentářů :

 1. Od ušáků nic nového. Po porážce nacistů kolik si jich natahali do ušácka.Když sami jsou zbabělí aspoň zelené papírky válči za nich.

  OdpovědětSmazat
 2. zbabělej zasranej americkej ksindl a válečnej štváč č.1!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Manipulace s teroristy je v tradici USA. Jen vzpomeňme, jak letecky přepravovali z Afghanistánu do srbského Kosova Talibánce i AlKajdu, aby posílili albánské teroristy, válčící proti Srbům. Jakou podporu měla kosovskoalbánská teroristická armáda u Amíků! Vynesla jim ovšem dodnes trvající okupaci Kosova USA a dala solidní základy pro vznik islámského státu v Bosně. Lze jen blahopřát USA oligarchům a militaristům! Také jsou jistě Amíci hrdí na albánská jatka, kde za jejich asistence byli vraždění mladí Srbové na transplantace orgánů americkým oligarchům (viz Del Ponteová)

  OdpovědětSmazat
 4. To jsem zvědav co na to oficiálně řeknou banditi z usa.

  OdpovědětSmazat
 5. Tohle je neúčinné, z toho můžou mít Amerikáni nanejvýš srandu.
  Je třeba mířit jinam, do citlivých míst, kde to bolí a kterých Trumpovská aféra odkryla spoustu.
  Váš věrný
  ex-nemo

  OdpovědětSmazat
 6. Američané vědí, že nikdo v Evropě proti Rusku bojovat nechce z praktického důvodu, že to vždy špatně dopadlo. Američanům nic jiného nezbývá, než využívat proti Rusku teroristy kterým říkájí umírněná opozice a jiné další nesmysly. USA otevřeně podporují teroristy po celém světě a používají je proti Rusku a těm kdo se USA nelibí a nepodvolí. Že tito teroristé vraždí v Evropě obyvatelstvo to USA nezajímá protože hlavní je přeci účel a tím účelem jsou zisky zbrojního průmyslu USA.

  OdpovědětSmazat
 7. Tuhle informaci kupodivu zveřejnila na svých stránkách i Syrská observatoř pro lidská práva SOHR kolem 20 srpna. Od této organizace západní mediální agentury jindy tak rády přebírají veškeré informace týkající se Sýrie, ale informaci o evakuaci velitelů IS americkými vrtulníky mediální agentury západu tentokrát naprosto ignorovaly. Nehodilo se to prostě krámu.

  OdpovědětSmazat
 8. Američani si tyto bojovníky ,,chovají", jak mravenci mšice.

  OdpovědětSmazat
 9. Ani Trump nič nezmôže keď nadnárodné korporácie sú štát vštáte a ignorujú hlavu štátu.P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní8. září 2017 15:05
   Pane kolego, zkratku P.K. zde již delší dobu používám. Prosím, změňte si ji nějak, ať nedochází ke zmatení. Děkuji. P.K.

   Smazat
  2. Tak to chodi, kdyz ma clovek jen dvou-pismenne inicialy...

   Nastesti tady se to lehce pozna, protoze jeden P.K. je slovensky a jeden cesky - takovy Digitalni Rukopis...

   Jinak ale takto anonymni vymena nazoru ma tu vyhodu, ze jde o myslenky a ideje a nejde o to, kdo je rika, neni to souboj osobnosti, ale souboj myslenek...

   Kdyz se bavite s clovekem na ulici, taky od nej nechcete napred obcanku a danove priznani...

   A takovahle dnesni "fora" nahrazuji puvodni lidskou komunikaci na Ulici a v Hospode, vyhoda je, ze prestala byt bariera ve vzdalenosti, ze stale zustava bariera v jazyku (ktery predevsim definuje nas narod), nevyhoda je, ze nemuzete podle satu soudit cloveka, ale ani podle oci poznat charakter a uprimnost...
   A ovsem mnohem obtizneji vas statisticky zpracuji...

   Smazat
 10. Tak nevím, ale myslím si, že většině "rozhleděným" komentátorům je dávno jasné, že všechny majdany, barevné revoluce, arabská jara.. nemohla vzniknout sama od sebe, bez náležité přípravy, propagace a expertního zajištění. Ti US nejbližší byli staženi již loni, zbytek (na kterém až tak nezáleží) se dotahuje dnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=rz5fZziMWEE
   Tady je odpoved od "Clarka " zida a nejvyssiho velitele NATO pri niceni Jugoslavie ,malem zavinil valku idiot . Za odmenu dostal doly tam. Zde vysvetluje jak byla pripravena za Bushe a Rumsfelda min obrany SS prevraty a revoluce v arabii a okoli a africe . Jmenovalo se to 7 zemi behem 5 let ,dle doktriny znameho smejda Wolfowitze ktery tak rad navstevoval take Prahu .
   Tuto zrudnost v Jugoslavii ovsem schvalil Vasek Sasek +++++ dnesni president tlacenka s citronem do huby slavnym Zemanem jez dela spiciho brouka ale on stal u vsech tech spinavosti a v dobe Jugoslavie byl predseda vlady jez bomardovani podporila s okupanty SS.Totez je se zlodejem tuzek Klausem-Pruzinou take samozrejme s zidorodinou a dalsimi prisluhovaci internacionalnimu sionistickemu spiknuti ktere bylo ustaveno v Basileji a pokracovalo pres Ruskou revoluci a jatky v SSSR ktere se svadi na Stalina . Ale Ceku a dalsi vykonnou moc opet provadeli cele rodiny zidovskeho plemene ,to neni antisemi kterym se zastituji velmi chyre ale dnes lehce tyto fakty lze dohledat na internetu ,coz jim vadi a vymysleji vsemi zpusoby jak sireni techto informaci vymazat z historie a mozku lidi .Ale kdo ma vice nezli 100 IQ vi sve a z hlavy mu to nevymazou

   Smazat
 11. Thank you mr.Putin for hurricane Irma,should by destroy fucking country usa!10 year war in Afganistan cost 5 bilion $,result 0 points!Hurricanes cost this moment 10 bilion $.Better,than war!

  OdpovědětSmazat
 12. Proc je nesestrelili ??? PROC ????????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč neevakuovali naše krajany na Floridě??? PROČ ??????

   Smazat
 13. V důsledku toho doma zbylo málo armádních vrtulníků a nejznámější zahraniční komentátor Nové republiky floridský Nick Honolulu nebyl před řádící Irmou evakuován. Přesto náš přes hranice skákající zajíček bunny nesedí ve své jamce sám, ale byl zařazen do pracovní čety a radí lidem bezpečné útočiště.

  OdpovědětSmazat
 14. Bylo by načase, aby Rusové začali ty americké vrtulníky nad Sýrií sestřelovat, poněvadž jsou tam v roli teroristické síly.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.