Reklama

.

.

čtvrtek 21. září 2017

Írán: Máme důkazy, že USA podporují Islámský stát

Napsal/přeložil: mbi
21.9. 2017   Eurasia24
Jen několik dní před informací ruského generálního štábu, že útok Džabhat an-Nusry na ruské vojenské policisty v Sýrii iniciovaly americké tajné služby, informovali představitelé Íránu o důkazech, že USA podporují  Islámský stát.

Íránským revolučním gardám (Islamic Revolutionary Guard Corps – IRGC) se během posledních několika let podařilo proniknout až do velících center americké armády a získat důkazy o tom, že USA podporují teroristy z Islámského státu. Oznámil to velitel vzdušných sil IRGC Amir Ali Hajizadeh.

„Již několik let se nám daří pronikat až do velitelských středisek a center (armády) USA. Víme proto, co všechno si ve světě hlídají, po čem tvrdě jdou, o co nemají zájem – a také, jak podporují IS,“ uvedl pro televizní společnost IRIB (Vysílání Islámské republiky Írán – Islamic Republic of Iran Broadcasting).

Hajizadeh také řekl, že pokud IRGC dostanou povolení zveřejnit důkazy o americké podpoře Islámského státu, pak se aktivity USA v Sýrii a Iráku stanou „jedním velkým skandálem“.

Vojenští činitelé Íránu již několikrát prohlásili, že Teherán disponuje důkazy o podpoře teroristů IS ze strany Washingtonu. Poradce vrchního velitele IRGC Hamid Reza Moghadam Far v rozhovoru pro televizi RT přislíbil, že Írán takové důkazy zveřejní.

Zdroj: rusvesna.su

10 komentářů :

 1. Jo jen ať to zveřejní největší teroristé usa z hrušky dolu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V.V.Pjakin už dávno říká, že řezači hlav jsou nepravidelná americká armáda, jimi vyzbrojovaní, placení, řízení a všemožně podporovaní. |Jako vždy i tentokrát má opět zase pravdu.

   Vymazat
 2. 23:21 - Zločinecké USA!
  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváči, mezinárodní teroristy, kurvitka a lháři v dějinách lidstva. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy vládla na Zemi. Potlačuje svobodu a demokracii, kde se jen dá. USA stvořily erorismus požírající svět. USA nepřinášejí světu nic kromě zkázy. Američané nemají tušení, co válka je. Občanská válka let 1861-1865 byla na jejich pevnině poslední. Válka je však to, co USA dopřávají jiným. Jsou jedinou zemí, která použila jaderné zbraně proti lidským bytostem, a poté zničily bezpočet vlád, z nichž mnoho byly demokraciemi, a zničily celé společnosti – milion mrtvých v Iráku je jen zlomkem v porovnání s masakrem v Indočíně, který prezident Reagan nazval „vznešenou věcí“ a prezident Obama jej zhodnotil jako tragédii „vyjímečných“. A nemluvil o Vietnamcích.
  Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – obětuje na oltář americké hegemonie.
  Čtvrtou světovou válku rozpoutali západní vládci na jaře 1999 útokem na zbytek Jugoslávie. To byla první operace této války. Byla užita taktika i strategie tajné informační války při destrukci Sovětského svazu s použitím prvků tradiční války. Okupace Kosova umožnila vytvoření mohutné základny NATO a USA na Balkáně. S její pomocí je možno destabilizovat celý Balkán a celou Jižní Evropu.
  Ruský medvěd + Čínský drak:
  Když USA a Evropa zaútočí na Rusko (nebo Čínu), bude to útok sebevražedný, až se nám panenky přetočí. A my budeme na straně poražených!

  OdpovědětVymazat
 3. Sýrie měla před válkou 23 milionů obyvatel. Kam se všichni poděli?
  Ivana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když je zmínka o uprchlících, tak jsou skoro všichni Syřané. Tak tady něco "neštymuje". Buď v Sýrii bojuje kdo ví kdo a kdo ví proti komu, a zbytek obyvatel, navýšený o dalších 20 milionů se vydal ze Sýrie do světa uíkajíc před válkou.
   Vím, zní to nějak divně, ale takový dojem to vyvolává, když nás informují "ty správné kruhy".

   Vymazat
  2. Souhlas,
   dle hlášených počtů je zhruba v Sýrii mínus 2 mil. Syřanů :-o
   A z toho plyne, že Asad taky není doma, ale někde v uprchlickém táboře.

   Vymazat
 4. Pred casom sa vyjadril izraelsky vojensky analityk,ze EU,mala prijat len migrantov,zeny a deti.Plnoletich muzov zo Syrie,mali poslat domov
  bojovat za svoju krajinu.Nie,aby tam bojovali cudzie staty,ci dokonca Nato!Toto plne vyhovuje
  zradnej juesej,ktora teraz hlasa,ze volby v Syrii
  su nelegitimne,lebo miliony Syrcanov migruje.
  Sedliackym rozumom povedane,kto opustil krajinu,aby si zachranil kozu,namiesto toho,aby
  bojoval za nu,nema pravo ucastnit sa volieb,ci
  rozhodovat o osude krajiny....

  OdpovědětVymazat
 5. Írán: Máme důkazy, že USA podporují Islámský stát ...
  A o tomto snad kdo soudný od r. 2014 kdy zapochyboval??

  OdpovědětVymazat
 6. Žijeme v kapitalismu, stále ještě v americké sféře vlivu. K čemu jsou důkazy?
  Jak správně poznamenal v jiné souvislosti Adamec v rozhovoru níže, zde nejsou důležité důkazy, důležité je kdo to soudí.

  OdpovědětVymazat
 7. Američani podpotovali : kontras v Nicaraguy , Pinocheta v Chile , pučisty v Řecku , mudžahediny v Afghánistánu , Walensu v Polsku , z našeho čistého Venci udělali bombarďáka , z pusy udělali kurvy v pokročilém stádiu těhotenství . Napište koho ještě podporovali tito demokrati .

  OdpovědětVymazat