Reklama

.

.

čtvrtek 21. září 2017

Islam nás zničí rovnako, ako kolonizátori zničili Indiánov, varuje český etnograf ,, Mali by sme si brániť naše hranice, ako si Indiáni bránili svoje hranice“.


Mnislav Zelený Atapana
21.9. 2017   CzechFreePress
Na otázku redaktora kto je náš nepriateľ a ako by sme na to mali reagovať, Zelený Atapana odpovedal: „Ja by som nepovedal nepriateľ, ja si myslím, že by sme mali obhajovať hodnoty tak, ako Indiáni chránia svoje hodnoty. Pozrite sa naňho. On chráni to, aby mohol chodiť nahý v pralese. My musíme chrániť svoju kultúru a svoju tradíciu. On má svoje tradície a chráni ich aj za cenu svojho života. Skúsme chrániť tradíciu proti komukoľvek, kto sa nás snaží ohroziť.“
„Myslíte si, že je to práve islamská civilizácia, ktorá môže ohroziť európsky spôsob života a našu civilizáciu?“ Pýta sa redaktor, na čo etnológ odpovedá: „Ja si myslím, že samozrejme áno. Po prvé, ako hovorím, je náš stále menej, tak ako Indiánov, a ich je stále viac. Aj nás voči Indiánom bolo stále viac. My sa dostávame do tej slabšej role voči komukoľvek a ten islamský svet, ten mal historicky o Európu záujem. Tak ako Hitler potreboval svoj životný priestor, aj oni potrebujú svoj životný priestor a tu sa im ponúka.“

Na otázku, ako by sme sa mali brániť, český etnológ odpovedá, že by sme „nemali dať svoje tradičné hodnoty tak ľahko, mali by sme si ich držať a nepozývať a brániť si naše hranice, ako si Indiáni bránili svoje hranice“.

zdroj:http://www.hlavnespravy.sk/o-com-hovori-andrej-kiska-ked-hovori-o-mafii/1143128

15 komentářů :

 1. Je ještě jedna důležitá otázka a ta zní k čemu je těm kteří ovládají v Bruselu Evropu, vzdělání, když nejsou schopni rozlišit elementární nebezpečí, které nám hrozí ze strany islámu, který má ve svých stanovách zabíjení nevěřících, nadřazenost muslimů nad nevěřícími, nad křesťany a ostatními jinověrci. Tak k čemu těm v Bruselu a v ostatních místech Evropy jim je vzdělání, když přicházejí do Evropy z 90% mladí, vykrmení muži, oblečeni v džínách v tričkách. s nejdrahšími mobily a noteboocky a Evropa jim dává sociální dávky ve výši na které nemá nárok většina Evropanů i když odpracovali pro Evropu řadu let. Vedení Evropy jde tak daleko, že se nesmí vyvěšovat vlajky v Dácnsku a ve Švédsku, protože kříže na vlajkách by mohly urazit mladé muslimy. Soudy v případě že se muslimové dopustí trestných činů rozhodují v jejich prospěch a osvobozují je se zdůvodněním, že přeci za znásilnění oni přeci nemůžou. v Posledním vystoupení Orbána řečeno, že vše k obsazení Evropy islámem je naprogramované v pěti bodech: 1) Ročněs se musí dostat do Evropy neméně jeden milión muslimů, 2´Muslimové musí dostat sociální dávky větší než jsou příjmy Evropanů, aby byla motivace k přílivu muslimů, 3) Musí se prosadit, aby muslimové se dostali do všech států Evropy bez rozdílu a ty které odmítnou musí vedení Evropy tvrdě sankcionovat, 4) Musí se vytvořit finanční a právní motivace k přijímaní co největšího množství muslimů, 5) Jakýkoliv odpor obyvatel států Evropy proti trvalému příchodu muslim do Evropy musí být tvrdě trestán.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prezident Zeman na Valném shromáždění OSN kulantně řekl, že podporovat migraci obyvatel ze států Afriky, znamená podporovat odliv mozků, které můžou přispět k rozvoji těchto států a znamená to trvalý odliv mozkové kapacity z Afriky, což by Evropa neměla podporovat. Ano neměla ale programově podporuje, aby Evropu rozvrátila, což už Zeman nedodal.

   Vymazat
  2. Eurofašismus, který vytvořili evropaké elity za potlesku USSA, semele všechny státy tohoto koncentračního tábora, zvaný EU, na jedno velké hnojiště a ještě ho za odměnu podpálí.Zatím se vcelku nic neděje, ale den "D" se rychle blíží.

   Vymazat
  3. odpoveď pre 15,59
   otázka a ta zní k čemu je těm kteří ovládají v Bruselu Evropu, vzdělání, když nejsou schopni rozlišit elementární nebezpečí

   máš rôzne úrovne ovládania procesov na planéte.
   Z tvojej otázky už vyplýva samotná odpoveď, že tí "kteří ovládají v Bruselu Evropu" sú len nižšia úroveň moci a nerozhodujú o procesoch.
   Jednoduché vysvetlenie, len si ho treb uvedomiť

   Vymazat
  4. to by v brusely nesmely sediet debyly

   Vymazat
 2. Atapano,
  tak islamistům patří veškerý průmysl,
  islamisté ovládají bankovní sektor a lamaistická mazaná církev krade a podvádí v restitucích...díky indiáne*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak to si dosaďte jinou národnost, v čele s jezuitou papežem
   a ti to mají opravdu v plánu, pomocí islamistů provést míchání národů

   Vymazat
 3. Furt stejne reci
  Zkratte to
  Evropa je v prdeli a jde na porazku

  OdpovědětVymazat
 4. 16:35
  Díky ussackejm okupantům ty HoDo!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Indiáni nevymřeli, ty jsme vyvraždili, asi 170 milionů či více. Evropané se stali neplodnými, nerozmnožují se, ale vymírají. Muslimové nestojí za naší neochotou vytvářet manželské páry a rodit děti, za tím stoji peníze a carpe diem, sexuální promiskuita. Politici vzkazují rodinám: běžte k čertu i se svými fagany, vezměte si příklad ze soužití homosexuálů, ti neotravují o dávky na děti. Takže muslimové přijdou do vyprázdněné Evropy, i z takové svatovítské katedrály se dá udělat mešita, jen se dá botník před vchod a z Hradu sultánův palác, jen se vezme pár kulis z kapličky. Nefňukejme, komu se to nelíbí, jak Evropě politici ustlali, má možnost migrovat za lepším, jsou ještě pouště i stepi, kde je místa dost.

  OdpovědětVymazat
 6. Ano objevují se i takové názory, buďme také muslimy. Svět se zbláznil, homosexualita bují, ženy již roupama nevědí "co by a jak by". Islám obé zkrotí a lidstvo se bude vracet ke kořenům a "modlení" a výstřednosti či oplzlosti života současné společnosti postupně budou vymýceny. Někdy bych si potom i s radostí dokázal představit překvapené obličeje našich předních feministek, například té co teď slavně vstoupila do Topky, nebo pana Moravce či Xavera, kteří všichni buď z nevědomosti nebo snad pro prachy, nevím, horují pro přijímání muslimů. Pokud nechceme v Evropě tento totalitní řád v podobě tohoto islámu,pak je nutné již nyní ve volbách u nás i jinde v Evropě začít volit lidi, kteří se nebojí politické nekorektnosti a mají odvahu začít se bránit přílivu islámu a ty již příchozí muslimy začít důsledně skutečně INTEGROVAT v naší společnosti a ty co toho nebudou schopni, vykázat z naší společnosti. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 7. EU se zkompromitovala natolik, že nemá právo na existenci. Debatovat o změnách nemá vůbec smysl. Je potřeba co nejdříve vystoupit a začít s ostrahou státní hranice. Zítra je pozdě.

  OdpovědětVymazat
 8. Ježkovi oči proč poraženecké řeči zatím tu ve větším množství nejsou. Za chvilku jsou volby zvolme SPD a zbavme se eu JE NÁS VÍC. My přeci nejsme západní konzumní blbci co je jim jedno co s jejich zemí bude. Navíc je to naše povinnost k vlasti a našim dětem.

  OdpovědětVymazat
 9. 22:20 až na tu víru v SPD, že? Já bych sázel víc na KSČM i když v opozici. Přichází čas, pro který přežívá jak to jen jde!

  OdpovědětVymazat