Reklama

.

.

úterý 5. září 2017

Islám patří k Německu, Saudi střeží v OSN lidská práva, ČR má moře a další perly ! Super prezidentský kandidát, jen mu sehnat vhodný národ, který by ho zvolil. (M. Fendrych o T. Halíkovi)


Tomáš Vyoral
5.9. 2017   Rukojmí
Zanedlouho nám budou tvrdit, že alpské lyžování a lední hokej patří do subsaharské Afriky, nebo že pologramotní afričtí ekonomičtí migranti jsou lékaři a inženýři prchající před válkou ze Sýrie. Aha, to už se stalo, tak nic...

Srdečná a všem (inženýrům a lékařům) nápomocná paní Angela předvolebně debatovala se svým kolegou (EU soudruhem) Schulzem (vzděláním knihovníkem - dle mého zřejmě neúspěšným, vzhledem k jeho rozhledu končícímu na hranicích nařízení a směrnic EU sojuzu). V zásadě si notovali (alespoň dle informací z našich médií) a jednalo se spíše o duet nežli duel. Ostatně nic překvapivého u dvou multikulturalistů neomarxistického smýšlení nekriticky milujících EU. Uvědomělé loutky byly opět předem vybrány, by po volbách nebyl problém.
A paní Angela zmínila krásný oxymorón (protimluv), že Islám patří k Německu, přičemž údajně dvě třetiny (neuvědomělých) Němců si myslí opak.
Tak jsem tak nějak zavzpomínal a sám doplnil další podobná na hlavu postavená spojení. ne všechny jsou oxymoróny - některé jsou, alespoň dle mého, prachobyčejnými hloupostmi).
Respektujeme rozmanitost (a proto mažeme kříže - pozn. autora / Lidl)
Osobní bezpečnost migrantů by měla být upřednostňována před bezpečností států (František / Bergoglio)
Humanitární bombardování (V. Havel)
Saúdská Arábie v čele rady OSN pro lidská práva
My se nebojíme (ale raději stupeň ohrožení zvýšíme a další ročníky fesťáků rušíme)
Al Kaida je umírněná opozice
Dokument "Svět podle Daliborka" (ve skutečnosti stylizovaný polohraný film)
Super prezidentský kandidát, jen mu sehnat vhodný národ, který by ho zvolil. (M. Fendrych o T. Halíkovi)
Kdyby na světě nebyly větší tragédie, než že se někde kradou kabelky, že se někomu šáhne do výstřihu nebo na zadek, tak bych byl šťastnej. (K. Schwarzenberg ke Kolínu n. Rýnem)
Nikdy jsem neslyšel žádného Čecha říkat: Už máme moře, to je skvělý! A přitom jako Evropané moře máme. Když vyhráli Němci mistrovství světa ve fotbale...napsal jsem na FB – Hurá, vyhráli naši! ...zjistil jsem, že nikoho nenapadlo – jo vyhráli jsme, my Evropané. (M. Horáček)
Vypadá to, že zanedlouho nám budou tvrdit, že alpské lyžování, lední hokej a skoky na lyžích patří do subsaharské Afriky, nebo že pologramotní severoafričtí ekonomičtí migranti jsou lékaři a inženýři prchající před válkou ze Sýrie nebo že třicetiletí svalnatí mladí muži jsou ohroženými dětmi... A jo, to už se stalo. Tak nic...

15 komentářů :

 1. V jakých oborech jsou tito lidé vlastně elita?
  Snad jen Horáček jako textař, ale na prezidenta je to trochu málo. Morave

  OdpovědětVymazat
 2. Kdyby na světě nebyly větší tragédie, než že se někde kradou kabelky, že se někomu šáhne do výstřihu nebo na zadek, tak bych byl šťastnej. (K. Schwarzenberg ke Kolínu n. Rýnem) - no keby jemu osahavali zadok a siahali do výstrihu lebo mu ukradli jeho kabelku tak by pochopil. A možno to osahávanie by sa mu páčilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepochopil, nic by necítil ,má plenku.....

   Vymazat
 3. Angela Merkel a Schulz sú a to,jedena za osemnásť a ten druhí za dvadsať bez dvoch.Čo si moslimovia s bívalej Germánie viberú je to jedno.P.K.

  OdpovědětVymazat
 4. Když jsem jezdil do německa tak muj pohled vždy byl na pořádek, mohl bych vyprávět do jakých konfliktů jsem se dostával. Od párátek po nedopalky upuštěné vedle popelnice. Nedovedu si představit jak se nyní tváří po průchodu tmavých inženýrů a gynekologů.
  lada

  OdpovědětVymazat
 5. Je toho zde mnoho, tak jen k halal Lídlu. Nevím to zcela jistě, ale je zřejmě možné a takových podniků (menších) jsou stovky, spíše tisíce (zatím),které si určitým imámům ve světě platí poplatky za prodávané produkty, aby dostaly označení - halal. Je v dnešní dekadentní EU, kde většinu lidí již zajímá pouze vlastní kapsa a "fotbalové" výsledky (jen některé), klidně možné, že v rámci podlézání jisté zideologizované skupině lidí, samozřejmě pro určitý zisk, některé podniky dokáží odstranit kříž, například i s královské či císařské koruny či jablka. Nejdříve tedy jen na obrázku, ale později již také i na sochách, atd,atd. Je nutné proto,pokud se dosud nalézáme ve svobodné EU, zjistit kdo a proč způsobil odstranění křížů na kostelích, které byly znázorněny na obalech potravin v Lídlu! Možná byl důvod jen primitivní, možná to byl záměr, zjistit kam až sahá tolerance zatím ještě naší evropské kultury vůči současným dosud "nenápadným" dobyvatelům a džihádistům v Evropě. Sláva Merkel nebo Schultzovi,Macronovi,Junckerovi a tisícům dalších pirátů, snažících se potopit celou Evropu, říkat rozhodně nebudu. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 6. Sledoval jsem duet (žádný překlep)obou kandidátů i následující diskuze velice pečlivě. To, co si Němci doma upečou, do toho jim nemůžeme mluvit. Bude to zřejmě Angii, která dává zdání klidné politiky, na které většina Němců slyší. V podstatě to pro Čechy nemá velkou důležitost, zda ten nebo onen z těchto dvou. Jak již bylo řečeno zhora, jeden za 18 a.... Podrobnější rozbory nechám na odbornících. V prohlášeních obou ale bylo vícekrát slyšet, že řešení vyžadují solidaritu evropských zemí. To je pro Čechy dosti jasný signál.V realitě to znamená, co jsme tady upekli, podle toho se budete řídit. A s touto situací budeme, ať bude zvolen ten nebo onen,i nadále konfrontováni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakápak solidarita, oni snad si dovolili solidarizovat s námi ? Ani bych neřekl, penězovodem na západ Evropy hlavně do Německa prosviští cca půl bilionu korun penězovodem a stokrát běda, kdybychom ten penězovod chtěli přiškrtit a přitom nám dluží reparace......A Češi platili reparace jak mourovatý i když byli v roli oběti ne agresora, jen připomínám kolik jsme toho museli zaplatit Anglii, abychom mohli bojovat s nima proti Hitlerovi a aby oni oduznali Mnichov.....

   Vymazat
 7. Horáčka na "stolici" presidenta předurčuje láska k hazardním hrám, především karbanu - prosází nám republiku a bude po trápení českého národa.
  Jen prosím nevolit prezidenta, který se rád baví s občany, který se nerad baví s tupými slouhy kapitálu a politickými loutkami. Volte prezidenta, jehož zájem a znalost světa nepřekračuje molekulu!

  OdpovědětVymazat
 8. Asi je pravda,ze migranti su vysokoskolsky vzdelani.Dnes mi rozpravala znama,ktora pracuje v zariadeni,kde maju aj Syrcanov.ktori tiez musia pomoct mensie prace v ramci zariadenia.Aby sa jeden taky utecenec vyhol praci v kuchyni,umyval sa vo vlastnom moci.Vazeni,tak na takuto ideu treba ozaj vysoku skolu,asi medicinu.M

  OdpovědětVymazat
 9. To jsou strašné slinty co vypouštěj z huby.

  OdpovědětVymazat
 10. Někdy má člověk dojem, že největší potřebu vykecat se, mají hlupáci, co neznají obsah slova 'neomarxismus'. A jsou líní si doplnit základní politologické znalosti. Bohužel idiocie a neznalost se šíří internetem jako AIDS americkou společností.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten tvůj neomarxismus nemá s Marxem nic společného, takže je to vadný a prázdný pojem, který má zakrýt neschopnost analyzovat dnešní společnost a v ní se probouzející fašismus a s ním spojené sociální inženýrství.

   Vymazat