Reklama

.

.

neděle 3. září 2017

Islamizace „západu“ Evropy je neodvratná, země V4 ještě mají šanci!!!

Ladislav Kašuka
3.9. 2017   posláno redakci NR
Islamizace ve Francii, v Německu, ve Švédsku a nejspíše, přestože tato země (pozdě) odešla z EU, také ve Velké Británii dospěla podle mnoha politologů a sociologů do stupně, kdy se stala nezvratným faktem, který nelze změnit, ani zvrátit, pokud by nedošlo k nějakému násilnému řešení stávající situace. V těchto zemích už je úplně normální, že zakopáváte na chodnících o hordy muslimů modlících se na svých koberečcích, nebo dokonce blokujících dopravu přímo na vozovce! 

Běda, když se ohradíte, že Vám přechází v chůzi, v jízdě, ne ve vstupu do nějaké restaurace, nebo obchodu! Okamžitě jste obviněn z netolarance, z xenofobie, nebo dokonce z rasismu! Muslimům nestačí jejich mešity a modlitebny, oni dle jejich přesvědčení mají právo praktikovat svou víru kdykoli a kdekoli se jim zachce, nehledě na to, jestli tím někoho omezují, nebo obtěžují!

V těchto zemích je normální odebírat děti křesťanům a ateistům za jakýkoli bezvýznamný prohřešek a přidělovat je do muslimských rodin, které ani pořádně neumí mluvit jazykem země, ve které žijí na „multikulturní převýchovu“! V těchto zemích na jejich islamizaci aktivně splupracují jejich vlády za pomoci soudů, úřadů a policie! Vlastenečtí aktivisté jsou tam označováni za rasisty a xenofoby a jsou odsunováni na okraj společnosti a politického spektra (což se začíná dít už také u nás).

Přestupky a zločiny vykonané muslimskými imigranty jsou na pokyn zemských vlád a vedoucích představitelů EU ve valné většině zamlčovány, nebo zkreslovány, takže pravdivá statistika jejich zločinnosti je mnohonásobně vyšší, než je oficiálně udáváno! Připadne Vám snad normální napsat, že znásilnění spáchal Němec Ahmed, nebo Švéd Muhammed? Dámy a pánové, to nejsou jména opravdových příslušníků těchto národů a vsadím se s Vámi, že ani jeden z těchto „rádobyevropanů“ neměl světlé vlasy a modré oči!!!

V těchto zemích už děti nemůžou ve školkách, školách a univerzitách často ani oslavit vánoce, protože to uráží muslimy!!! Vánoční stromečky a školní besídky, zpívání koled a sváteční duch, který provázel generace našich předků a budil v nás všechno to lepší, co se ukrývá v našich duších a srdcích, to všechno je najednou špatné a nesmí se to dělat, aby to neurazilo lidi, jenž tu jsou jen díky naší vlídnosti a solidaritě, a kteří by si toho měli vážit a ne se tu roztahovat, klást si podmínky a omezovat své dobrodince!!!

Naše krásná země a její partneři z V4 má pořád ještě šanci se vyhnout totální islamizaci, která je pro výše jmenované země bez nějakého násilného radikálního řešení, kvůli počtu muslimských imigrantů a jejich velké porodnosti již neodvratná a stát se tou částí Evropy, na které zůstanou žít původní Evropané ctící hodnoty svých předků!!! Nikdo zde nemluví o přerušení diplomatických, nebo obchodních styků, pokud se tyto země nezačnou později chovat agresivně, nevypočitatelně a primitivně, až u nich uchopí politickou a výkonnou moc immámové!!! Musíme se však připravit na nejhorší!!!

Je třeba znovu opevnit hranice, postavit ploty, opravit a zprovoznit stará hraniční opevnění a postavid další, podle původního prvorepublikového plánu!!! Je třeba vytvořit ze zemí V4 funkční obrannou, obchodní a také kulturní koalici, protože z velké části zemí NATO se brzy stanou „další Turecka“!!! V Polsku a v Maďarsku mají k takové vlastenecké obranné politice již slušně nakročeno (i když Poláci jsou navíc zbytečně rusofobní) a my také ještě můžeme osud své země vzít do vlastních rukou, aniž bychom do nich museli hned brát zbraně!!!

Letos a za rok se rozhodne o osudu naší země, protože za další čtyři, nebo pět let už může být na změny pozdě!!! Letošní parlamentní a nadcházející prezidentské volby rozhodnou o naší budoucnosti a také ukážou, jestli jsme se už stali národem tupých ovčanů, jako Němci, Francouzi, nebo Švédové, nebo si uvědomujeme co nám do budoucna hrozí!!! Lidé musí volit srdcem a s ohledem na budoucí generace, nikoli proto, že dostanou pivo, klobásu, nebo koblihu, za kterou v budoucnu zaplatí naší nezávislostí!!! Nechci radit ostatním, co mají dělat, ale pokud Vám záleží na osudu našeho státu a nechcete, aby se stal zemí půlměsíce, volte s rozmyslem a nebuďte líní přijít k urnám!!!

Důležité je se zamyslet nad tím co chceme a hlavně co nechceme a podle toho volit!!! Je třeba dát hlas jen politikům a stranám slibujícím silný a nezávislý stát a bojujícím za odchod z EU!!! Já osobně budu letos v parlamentních volbách (pokud v předvolebních debatách nezačne taktizovat a mlžit) volit Okamuru a jeho SPD a v prezidentských volbách (pokud se tam dostane) Josefa Tomana (pokud ne, tak asi zase Zemana).

Zkuste si přečíst jejich vyjádření a programy a možná pochopíte proč…

7 komentářů :

 1. Nemají žádnou šanci. Protože se už pomalu rozcházejí. Stojím před otázkou proč mám věřit polákům. Přepadli nás zároveň s Hitlerem jenom se o tom nesmí mluvit. V současné době se úplně zblbli. Takže mají ambice stát se vůčí silou ve východní Evropě. A s tím nechci mít nic společného.

  OdpovědětVymazat
 2. Radši budu s Poláky a Maďary než s makrelou už zase před volbami obhajuje islám. Tyhle volby jsou nesmírně důležité buď budeme volit SPD. Nebo ČR nebude a bude totalitní makrelystán.

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlas s 22,41 - radši budu s prdlými Poláky, než s celou tou slavnou západní Evropou. Pochopte konečně, že ty státy tam nás nejen nemají rádi, ale oni námi pohrdají, pro ně jsme podřadní Slované, co mají jen držet hubu a krok. A když oni zcela ztratili rozum a ničí si svoje země, jsme povinni to udělat po nich, jak se na správné otroky sluší.
  Ne, ne - se Západní Evropou na žádné časy, vůbec!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pozoruhodné, že v Angličtině jsou výrazy pro otrok a Slovan téměř totožné ....líší se jedinou (koncovou ) hláskou: Slav x slave

   Vymazat
 4. Jedinou možností je stáhnout novodobou železnou oponu od Baltu až po Jadran na místech původního i současného slovanského osídlení a vyhnat nelegální migranty a musulmanské nájezdníky.4. září 2017 2:38

  Prvorepublikové opevnění bylo zamýšleno pro zadržení prvotního náporu nepřítele, než nám na pomoc dorazí spojenci, případně než se československé vojsko stáhne do Tater, kam by se přemístil hlavní štáb. Alternativou mohlo být naše silné letectvo a omračující preemptivní vzdušný úder na koncentrující se německé pozice využívající momentu překvapení, tak jak jej v pozdějších letech díky vynikajícím zpravodajským informacím a s bezprostředně následujícím tankovým výpadem úspěšně uskutečnil např. Izrael v šestidenní válce. Každopádně udržovat v tomto nepřátelském prostředí výspu židovské kultury obohacenou západní technickou civilizací stojí jewyorské Američany hodně našich peněz. Obávám se, že za vytvořením Daeš nepravidelné armády USA/SAU a Obamovo jadernou dohodou s Íránem nebyla mírová snaha, ale příprava na zničení Izraele podle Talmudu a vyhlášení evropského chalífátu po porážce radikálního islámu s nástupem umírněných uřezávačů hlav a židovského NWO. Pokud bude republika znovu vůkol obklíčena tentokrát místo německými nacisty islámskými klerofašisty, tak nás může spasit jedině převzetí zákulisními dohodami udržované švýcarské pozice spolu s důkladným stažením železné opony.

  OdpovědětVymazat
 5. Poláci jsou pokrytci jako všichni katolíci, udělat můžeš jakýkoliv zločin, stačí se vyzpovídat, zaplatit odpustek a jdeš do nebe. Vyhovují jím podvody tohoto druhu ve všem, nejlépe to vidíme na potravinách co nám sem posílají. Ovšem lépe s Poláky než s tzv západem. Poláci budou zase jednou potrestáni za snahy o rozkol mezi Slovanskými národy jako okrajinci.

  OdpovědětVymazat
 6. A co česká gořalka, 5O lidí osleplo jen v Česku, plus další na Slovensku a v Polsku. Co pančování vína v Rakousku za pomoci nemrznoucí kapaliny, co co podřadné potraviny od katolických a protestanských Němců? To se nestalo! Morave

  OdpovědětVymazat