Reklama

.

.

čtvrtek 21. září 2017

Islámští džihádisté ničí Evropu s přispěním evropských peněz!

Radek Rozvoral
21.9. 2017   Rukojmí
Neuvěřitelné se stává skutečností, islámští džihádisté včetně duchovních imámů dostávají v některých státech Evropy štědré sociální dávky, které pak používají proti Evropanům a celé západní civilizaci jako takové.S touto neuvěřitelnou a docela obsáhlou informací přišel server ParlamentíListy.cz s odvoláním na Gatestone Institute – veškerý popis zde. Z těch řádků, které popisují chování džihádistických imámů a nepochopitelnou solidaritu evropských států s lidmi, kteří nás mají pouze za otroky, a hlásající svým islámským ovečkám, že nás musí pouze ničit, až mrazí.
Je neskutečné a nepochopitelné, že mohou takovýto lidé, kteří ctí násilný středověký odkaz (džihád) proroka Mohameda, jež hlásá rozšiřování nenávistné, netolerantní, velice násilné a ženami opovrhující islámské ideologie, dostávat peníze od společnosti, kterou si mají podrobit k obrazu svému. Občané Evropy si evidentně touto naivní hloupostí skrze svých volených sluníčkářských politiků kopou svůj vlastní hrob a pokud to takto s politickou korektností půjde dál, budeme se moci s naší kulturou vyznávající svobodu a demokracii opravdu brzy rozloučit.
Česká republika nesmí v žádném případě udělat stejnou chybu, jakou udělaly státy západní Evropy, které ve velkém braly v minulosti lidi islámského vyznání do svých zemí jako levnou pracovní sílu. Jejich potomci se v současné době na popud nenávistných imámů radikalizují a začínají plnit Mohamedův odkaz. Velice jim v tom ještě nahrává současná imigrační krize, jejíž nezvládání v podání Evropské unie budeme v budoucnu určitě všichni litovat.
Pro naši zemi je jediným řešením zákaz umisťování nelegálních islámských imigrantů do České republiky a zákaz propagace islámské ideologie včetně jejich viditelných projevů, jako je například zahalování žen.

14 komentářů :

 1. Je zapotřebí pochopit, že vše bylo dopředu plánováno a k tomuto účelu připravováno. Tak např. schengenský prostor uvnitř bez hranic. To nebyl volný prostor zřízený pro Evropany, ani nápad. Ten byl přece zřízen proto, aby migranti se mohli později po Evropě pohybovat, jak budou potřebovat. Podobně je tomu i s těmi lidskými právy. Nejdříve lidem natloukli do hlav takové pitomosti, pak něco o uprchlících, kteří žádnými uprchlíky nejsou, které sami jezdí rekrutovat až do Afriky, aby pak mohli lidskými právy zašťiťovat vše, zde zde tito migranti budou provádět. Snad i teroristický činy. Kyž před několika lety nám začali v televizi pouštět neustále nějaké dokumenty z předchozích válek, bylo zřejmé, že nás takto na novou válku připravují! Chápete?

  OdpovědětVymazat
 2. Už toho mám dost, jak se Saše Uhlová snaží očistit selhání svých rodičů. Na jednu stranu je dobře, že se začalo psát o lidech, kteří žijí na hranici bídy a říká se jim prekariát, pro jejich nízkou uplatitelnost na trhu práce, čemu odpovídá zoufale nízká mzda. Na druhou stranu je celkem promyšlené, že to Saša Uhlová udělala v době, kdy se začalo objektivně negativně psát o jejich rodičích. Tj. ombudsmance paní Mgr. A Šabatové, kterou zajímá cokoliv jiného než řešit problémy postižených občanů, kteří se na její úřad obracejí. Či o otci redaktoru panu Petru Uhlovi.Připomíná mi to situaci v seriálu Byl jednou jeden dům, kdy jeden bratr držel s fašisty a druhý byl pověřen předat peníze odboji. Když selhali rodiče, nastoupí novinářka Saša Uhlová, využije pracovní agendu svého muže pana Tomáše Tožičky, který pracuje v jedné z neziskovek a je vymalováno. A hned si mohou v rodině oddechnout.
  Opravdu bychom si měli dávat dobrý pozor na to, kdo, kdy a co říká a jak moc to myslí upřímně. Vím o čem píšu, určitou osobní zkušenost s těmito lidmi mám. A nemyslím si, že když necháme tyto lidi za nás jednat, že nám to pomůže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepomůže, uškodí. Škodí nám to po staletí. Rodová šlechta vždy bojovala rodem na obou stranách konfliktu. Ať prohrál ta či ona strana, vždy byl někdo z rodu na straně vítězů a postaral se o rodový majetek. Pak to zčli praktikovat boháči a po nich to převzala "j-elita". Vždy se včas jeden dva "odrodí" a přejdou na druhou stranu, kde se jim dostane publiicty, podpory a pak ochrání prohrávající zbytek rodu, gangu, tlupy ... prostě je to očividná (a chytrá) praxe. Těžko s tím něco udělat, protože tyhle kukačky vyčkají správný čas (ten hraje pro ně), pak vystrkovat růžky a už to jede k dalšímu převratu. Praktikují to na nás sudeťáci, praktikují to na nás potomci kolaborantů s nacisty (po válce byli zalezlí a ti nejhorší z nich v Rudých gardách - bylo přeci třeba zničit své gestapácké řidící orgány a usvědčující písemnosti - osud registrů StB není s tím čistě náhodný). Civilizovaná společnost se s tím nemá jak civilizovaně vypořádat. Berte to jako úděl. Co jiného taky s tím?

   Vymazat
  2. 14:21, 16:09 vy dva (nebo jeden?) jste se svým tvrzením jak si rody (ať už jakkoli situované) mezi členy dělí politickou orientaci a angažovanot tak, aby obsáhly hlavní současný i potenciální budoucí, vítězný mocenský proud naivní fantastové. To není a nemůže být nijak hromadným jevem, v nejlepším případu pouze tam, kde rodu vládne pevnou rukou, nejspíš prostřednictvím majetku, prozíravý, organizačně schopný „kmotr“, který musí mít k dispozici i účinné sankce pro neposlušné. Život ovšem běží jinak, laskavě se rozhlédněte, třeba i prohrábněte vlastní životopis. Naprostou většinou je to o povaze jednotlivce, jeho prožitcích i tak nebo jinak působících vlivech. Může rozhodnout třeba i pouhá, ale trvající revolta z období dětského negativizmu. Nežijeme v Hollywoodském filmu a ani sága „Byl jednou jeden dům“ neříkala nic o vědomém rozdělení postojů, ale ukazovala povahy a teprve následně možné využití počínání jejich nositelů. Trochu nerománového nadhledu by to chtělo.

   Vymazat
 3. Islám je v Japonsku zakázán! Proč? Protože je to ideologie, která hlásí nenávist vůči těm, kteří nevyznávají islám a nařizuje zabíjet nevěřící, což islamisté všude kde jenom můžou plní. Atentátník z Barcelony prohlásil, že kdyby měl tu moc, vyvraždil by okamžitě na světě všechny ty, kteří nejsou muslimové. Myslím, že není co dodat a kdo si myslí, že tito lidé jsou vhodní k integraci do Evropy by se měl nechat vyšetřit u lékaře na nervovém oddělení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč tedy není Japonsko izolováno hlídacím a kousacím psem USSA a OSN za nedemokratickou genocidu, odmítající, dnes toliko v Evropě, populární středověké učení s vražděním všech nevěřících???

   Vymazat
  2. https://islamskavyzva.com/2015/10/25/islam-v-japonsku/

   Vymazat
 4. Nevím, co jsme jako český národ komu udělali, že si jako žijící občané, musíme projít velmi složitým vývojem od Rakouska-Uherska, přes počátky masarykova kapitelismu první republiky, přes socialismus s komunistickou tváří, do dalšího korporátního fašistického kapitalismu a vrcholné fáze-Islámské multrikulturní arabsko.africké Evropy.Takový vývoj zažije málokdo.A těm, co volili v referendu účast v tomto EU spolku, který pracuje na likvidaci našeho státu, slovanství, bohaté historie a dějin, srdečně gratuluji!!!Jejich děti zažijí boj o své místo na slunci a ve vlastní zemi, která už není ani naše.Vivat EU, Euro a hurá do tvrdého jádra 4.říše a islámského multikulturalismu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní21. září 2017 16:18
   Ty Vaše bědy jsou nejspíš nepatřičné. Většina národů si procházela období, kdy byla jejich existence na vlásku, to není česká specialita. Takoví Poláci byli několikrát rozděleni mezi své sousedy a jsou zde stále, protože o to usilují. Život nejde jenom podle vůle mocných, ale také podle vitality ostatních.
   Co zažijí „jejich děti“ (ve Vašem příspěvku) také záleží na tom, jak se pochlapí naše generace. Bohužel, likvidačního Kalergiho plánu v režii Soroše, se zúčastňuje i naše politická třída. Tuto zkorumpovanou a od národa odtrženou kastu, je nutno odstavit od rozhodovacích pravomocí. Je třeba volit nové důvěryhodné politiky. Takové, kteří vidí rizika likvidace naší identity, ať už rychlé, nebo pomalejší - mezigenerační, hovoří o tom a jsou odhodláni s tím bojovat.
   Takže nikoliv to Vaše „Vivat EU, Euro a hurá do tvrdého jádra 4.říše a islámského multikulturalismu!“, ale vzhůru k volbám a volit č.29 SPD – Tomio Okamura. P.K.

   Vymazat
 5. Jak říká prezident, muslimská anticivilizace, která až na vyjímky, jako bývala nedávno Sýrie, Lybie nebo Irák či ještě mnohem dříve Afganistán, se víc a více dere do Evropy. EU a jí stvořené instituce, jako jsou politické "neziskovky" a pod., sem muslimy dnes již přímo dováží, především na lodích, a opečovává, krmí dle jejich výsostných přání, tedy halal stravou a zajišťuje měsíční bezpracný příjem větší než je průměrný důchod v zemích EU. Navíc jednotlivé státy EU dávají na každého muslima pravidelný obnos muslimské obci, respektive imámovi této obce. A protože někteří muslimové chtějí také pracovat, samozřejmě nikoliv pro stát, jenž je přijal a stará se o ně, ale pro místní mafie, v Německu, Francii, Anglii již nyní plně muslimské, ale v Itálii (Sicílii) zatím ještě spolupracují s místní italskou mafií. A evropské státní instituce v případě konfliktu s domorodým obyvatelstvem nebo v porovnání s jeho trestnou činností, tak zcela zřetelně protěžují a zvýhodňují oproti nám tyto naše nezvané hosty, kteří nás přicházejí islamizovat. A přesně takto to je napsané od jejich proroka, "jděte tam ve jménu džihádu a oni vám budou sloužit, neboť vy jste lid bohem naším (Aláhem) vyvolený". Neskutečná hloupost státních orgánů a vlád v Evropě a hamižnost z migrace profitujících organizací (neziskovky) nás přivede tam, kam už přivedla mnoho národů světa. Tak se naše dětičky ještě bavte dokud to jde, brzy již tak veselo v Evropě nebude. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 6. Pro naši zemi je jediným řešením vystoupení z eu. V německu vyhraje zase makrela a bude pokračovat v vnucování migrantů.

  OdpovědětVymazat
 7. Zřejmě by bylo nejlepší zcela jednoznačně odmítnout a nenaplňovat jakékoli migrantské kvóty, riskovat a v nezbytí nést sankce. V důsledku toho zahájit proces vystoupení z EU. Už příští vláda by měla zahájit proces k získání statutu neutrality (tu ovšem musí garantovat velmoci), tedy přibližovat se postavení Švýcarska, Rakouska, Švédska, Finska a Norska ... Nic, co by nenapadalo i jiné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní22. září 2017 4:56
   Vidím to podobně. Musíme odmítat likvidační direktivy z EU a případně i EU opustit. Jenom už bych dnes neviděl vzor v muslimizovaném Švédsku, nebo Norsku, ale upnul bych se ke společenství středoevropských států. Již nyní, bychom v rámci EU měli zastávat společná stanoviska a tím vytvořit sílu schopnou vyvolat změny v EU, anebo společně odejít. Společně bychom také vyjednali lepší výstupní podmínky, než jednotlivé státy. P.K.

   Vymazat
  2. 14:02 m e z i n á r o d n í m u postavení Švýcarska, Rakouska, Švédska, Finska a Norska ...!

   Vymazat