Reklama

čtvrtek 7. září 2017

Ke včerejší taškařici s Babišem

Radim Valenčík
7.9.2017  blog autora

Dopadlo to, jak se dalo čekat. Babiš a spol. se během jednání Sněmovny stali z obžalovaných žalobci a přeměnili přímo vysílané jednání ve svou volební tribunu. Takže ti, kteří z jednání chtěli udělat protibabišovskou akci, téměř plačtivě požadovali ukončení jednání (viz zejména vystoupení poslankyně Černochové z ODS). Vždyť ale přece bylo jasné, že to nemůže dopadnout jinak. A ani mediální mainstream nedokázal vyznění celé akce změnit. O mnohém svědčí i to, že i poslankyně Němcová z ODS v Událostech, komentářích na ČT 24 byla mimořádně krotká.

Takže jen dva postřehy, které jsem si zaznamenal přímo během jednání.

První:
Nesmyslné je to celé. EU předepíše formální podmínky pro získání dotace (aby dotace sloužila účelu). Někdo vytvoří podmínky pro to, aby žadatel formální podmínky splňoval (vytvoří je legálně). A dotaci využije v plném souladu s účelem zamýšleným EU. Kde je tady porušení zákona?! To mně hlava fakt nebere.

Druhý:
1. Chvilkami nakouknu na šaškárnu ve Sněnovně ke kauze Babiš. Moc děkuji našim poslancům za skvělou ilustraci a dokumentaci toho, jak je náš institucionální systém penetrován strukturami založenými na vzájemném krytí porušování obecně uznávaných zásad (tedy lumpáren). Poučné.

2. Udělala se z toho předvolební tribuna. To se dalo čekat. On to mediální mainstream asi hodně přebere a účelově podá, ale z vlastního průběhu diskuse může mít Babiš radost.

3. Nezávisle na tom zítra uveřejňuji na svém blogu 5. pokračování seriálu o smyslu teorie, shodou okolností tu část, která ukazuje, jak se z politiky bez teorie blbne. Když jsem to ráno psal, netušil jsem, co se bude dít odpoledne a večer.

4. Najednou "protibabišovci" chtějí rozpravu co nejdříve ukončit. S argumentací "je nám to třeba"? Asi pochopili, jaký dopad na voliče rozprava má. To přece mohli vědět předem, jak to dopadne. Pokud by ovšem z politiky nezblbli.Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4962-ke-vcerejsi-taskarici-s-babisem.html

53 komentářů :

 1. Z diskuze na http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Pujcte-mu-teplaky-bude-je-potrebovat-Andrej-Babis-vyjel-mezi-lid-503139/diskuse

  Andreji, dobře se to poslouchá, mtajovsky, 7. 9. 2017 16:47:20

  o tom boji za Evropu a zastavení migrace. Proč tomu ale nevěřím? Zlatuška, Telička, Jourová, Pelikán. Chce to více Chalupů a méně Jourových a Zlatušků. Pak snad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dal jsem svuj papirovy palac do nejvetsi krabice z Walmart a stehuji se do bezpeci kanalu kde klidenn preziji uragan ktery se silou silnice blizi k nam na Floridu .Ach ten Dvorak ten musi mit potize ,jak jsem cetl vcera Zdravim a jdu vypostet bazinu s Vlastovkou Preletavou jiz zasilam ty veci.
   Zdravi odhanec hurikanu Honolulu zvany Hovnocuc

   Smazat
  2. Chybis nam svetlonosi ach ten Dvorak s tou pihou

   Smazat
  3. 17:10 Moje řeč ty jmenovaní by se vyjímaly v top09 a kdu.

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Stropnický, Pelikán, Zlatuška, Jourová, Telička, apod. mu v tom jistě pomohou !
   Můžete se na to všichni "těšit" ...

   Smazat
  2. Jo, Babiš není ANO - ANO jsou především výše jmenovaní idioti a křiváci!!!

   Smazat
 3. příliš mnoho lidí se dívalo na přímý přenos z jednání a zpětné reakce diváků, adresované poslancům byly značně kontraproduktivní, téměř devastující :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pořád platí, že jak se do lesa volá tak se zpět ozývá. je to v pořádku. Stejně tak platí, že boží mlýny melou pomalu ale jistě a na každého jednou dojde. Ty tři lidové pořekadla by si měli denně jako modlitbu říkat členové ČSSD, ODS, TO09 i Lidovci. Už se jim to blíží, Boží mlýn je semele.

   Smazat
 4. Včerejší jednání sněmovny ukázalo - aspoň těm trochu myslícím - které partaje a kteří politici v ČR jsou nevolitelní. Jsou to všichni, kteří stoje u kormidla státu déle než 25 roků ukradli občanům ČR 5 bilionů Kč a nestydatě rvou jeho zbytky jako vzteklí psi. Nevolitelní jsou všichni čachráři, byť s obličeji dobře krmených jezulátek a jen lehce přiblblou grimasou. Ty vekslácké změny na postech fýrerů volebních kampaní nic nemění na faktu, že odpovědnost za to, že jsme se ve srovnání s Německem či Rakouskem nehnuli vpřed ani o píď MAJÍ TI, KDOŽ SE STŘÍDALI SOUDRUŽSKY U VLÁDNÍHO KORMIDLA. Za to vše ANO NENESE ODPOVĚDNOST, ANI BABIŠ , ALE ODS, LIDOVCI, TOP 09 A PŘEDEVŠÍM SOC. DEM.
  KDO MÁ ROZUM, VOLÍ ANO. KOMU SE PRAVICE PŘÍČÍ, AŤ VOLÍ KSČM - TA AŤ UKÁŽE, ZDA DOVEDE BÝT ASPOŇ DŮSTOJNOU OPOZICÍ! Ale zdá se, že ona zaujímá postupně pozici patřící soc. dem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, i v ANO je řada lidí, kteří se podíleli, přímo nebo nepřímo, na morálním a hospodářském rozvratu našeho státu.
   V současnosti mají zřejmě "pocit", "že všichni kradli, jen oni ne"...
   Tvrdí, že "bude lépe". Otázkou je, pro koho ?!

   Smazat
 5. Celé je to jen hnusné - ale opravdu hnusné divadlo. Pokleslé, jako už byla předváděna řada pokleslých, hnusných divadel.Kauza Dr Sládek, Kauza Lessy, kauza Paroubek, kauza Topolánek, kauza Parkanová, kauza Vondra, kauza Kocourek a jeho odkloněné miliony, kauza Rath a všechny ty mrzké justiční, parlamentní a mediální šílenosti kolem, kauza Vít Bárta a ty žvásty o korupci, která se pak neprokázala ( byl Bárta zavřen?) kauza Kubice, odvolání ministra spravedlnosti Pospíšila na hodinu, kauza obrovských odměn Nagyové, a řadu dalších asi vynechám, protože v tom už mám mrdník - pořád něco ty halapartny z české politické šou předvádějí. Kauza Brady, kauza Sobotkova demise a nedemise, a hned potom sprostý a zuřivý útok na Babiše, který začal korunovými dluhopisy, ale brzy skončil, protože mediální a další štváči dostali pod ocas - stejné dluhopisy má smečka dalších podnikatelů - i politik-podnikatelů, dar přítele Kalouska. Tak vytáhli deset let staré Čapí hnízdo, a provozujou kolem toho odporný mediální a politický mumraj, jak když se křepčilo kolem hranic s hořícími čarodějnicemi - taky kdosi, kdo potřeboval perverzní zábavu, sunul do primitivních hlav tehdejších blbců a blbečků, že tyto ženy "obcují s ďáblem" a blbečci tomu fakt věřili. Všechno je hnus! České vlády a čeští politici složení s devadesáti procent z předlistopadových komoušů, kádrových rezerv a nejhorších pacholků té doby, a jejich přátel a potomstva, už šestadvacet let předvádějí, co vlastně byli a jsou za havěť, a už vůbec se za to nestydí. Ani za své obrovské platy ( 700 Kč za hodinu, zatímco dělník má 100 kč za hodinu) Užvaněná media se nestydí žvanit ty sračky - nikdo se nestydí, točí se film o Miladě Horákové, a přitom současné politické a mediální šaškárny jsou úplně stejné, a doba je stejně hnusná jako tenkrát, ne-li hnusnější. Ale všichni, kdo účelově křiví hubu, to pochopitelně budou chválit. Protektorátní poměry taky chválila spousta křivých hub. Je mi z toho na blití - už aby byly volby, protože se těším, jak ti zmrdi pak vybruslí z kauzy Babiš. Jestli to zase bude do ztracena? A co pitomci na diskuzích - co budou čvachtat? Živě si vybavuji, jaké hrůzy se na diskuzích čvachtaly v kauze Rath - zavřít - vykastrovat - pověsit - hnusné české zmanipulované držky všechno zlo tehdy sváděly na Ratha - stejně jako teď na Babiše. Tahle společnost prodělala rozumovou genocidu - a diskuze jsou toho důkazem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O čem se bude na diskuzích "čvachtat" ? Odpověď je jednoduchá - vytvoří se nová kauza ...

   Smazat
 6. Ne že bych to včera nějak moc sledoval, ani se to nedalo.
  Ale nevšiml jsem si, že by vystoupil na obranu Babiše obránce Stropnický.
  Jinak se divím všem těm "jsme západ", že do babinského tak šijou, když jim přes EET vydělává na americké zbraně.
  Taky se divím všem těm blbým nadšencům z něho, že to všechno co udělal přinese něco dobrého jim, nám dole.
  EET by mělo smysl jedině tehdy, pokud by byla zavedená t.zv. maximální marže, od výrobců přes velkoobchod až po konečný prodej. Jinak si všichni v té řadě i přes EET zase vydělají. Na nás !!

  OdpovědětSmazat
 7. Anonymní 18:25
  Přesně.
  Vždyť o to jde,ještě vice šáhnout občanovi do peněženky.Koncoví spotřebitel,zákazník platí DPH.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo - a že platíte ze své práce statisícům nemakačenků, různým protekčním parazitům, přispíváte na celý mediální a televizní průmysl a ty blbé šaškárny, co se teď předvádí jako zábava, že platíte cikány - velice rychle se množící, cikánských výrostků je děsná spousta, a nikdy to pracovat nebude, a že z české práce se mají právě až moc dobře němečtí důchodci a jejich socky, protože spousta aktivit je právě německých, to jest spousta českých zaměstnanců má mizerný mzdy, a zisk z výroby či obchodu se odvádí tam - právě aby mohli vydržovat důstojně své důchodce, své socky a teď i ty přivandrovalce - to vám samozřejmě nevadí a nepřekáží. Že každý, kdo pracuje, automaticky vyživuje asi dvacet vyhryzů - to taky a hlavně a nejvíc decimuje naše peněženky. To taky zavinil Babiš? je vůbec něco, co nezavinil?

   Smazat
 8. Pane Valenčíku, nerozumím této části vašeho textu:
  " Někdo vytvoří podmínky pro to, aby žadatel formální podmínky splňoval (vytvoří je legálně)."
  Jednou z těch podmínek snad bylo adresovat tento typ dotací pro malé a střední podnikatele. Jak si vysvětlujete, že si na dotaci sáhl Babiš - podnikatel ani malý, ani střední??
  Co probůh, všichni ještě řeší? Nestačí to, aby se tento oligarcha denuncioval? To chcete počkat, až to rozjede ve velkém, abyste se přesvědčili, že nešlo s čapím hnízdem o nedopatření, ale o princip? Panu Babišovi nevěřím nic, s výjimkou jeho prohlášení - "Mne nezastavíte". A s ním náš pád do Islamistánu ovšem také ne.
  Lidičky, proberte se, do téhle hry dávají Češi všecko a zmýlená neplatí. Prateta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže - Babišovi nevěříte? A je vůbec někdo, komu věříte? Skutečně? A komu? Diskuze jsou denní a nejlepší přehled a důkaz o vypláchnutosti mozků a rozumové genocidě. Mediím se daří. Na koho byste nadávala, a komu byste nevěřila, kdyby se o Babišovi nepsalo nikde nic? Nevěděla byste nic, nedočetla byste se nikde nic. Jsou politici, které media nechávají na pokoji, nebo je dokonce podporují a chválí, a jsou politici, proti nimž evidentně štvou, lžou, podsouvají neověřené sračky bez důkazu - tak, jak si to platí vládnoucí politická mafie. Najímá si media na špinavou práci- to jste nevěděla? Na koho byste nadávala, kdyby se slovo "Babiš" v mediích vůbec neobjevilo? Lidská blbost nezná mezi, zdá se, že je stále březí. A co to zase žvaníte o islámu - jste nemocná? Asi jo.

   Smazat
  2. Babiš a jeho příbuzní a přátelé, kteří o dotace EU požádali, jednali v rámci zákona. Každý soud rozhodne v Babišův prospěch. Ten nemravný zákon vznikl pod ministrem Kalouskem a touhle patou.

   Smazat
 9. Trapný konec bývalého komunisty..
  Valenčík píše jako na běžícím pásu řiťolezné komentáře, ve kterých oslavuje kapitalistického zloděje a vydřiducha. Doporučuji mu měsíc brigády ve Vodňanské drůbeži(http://prace.kurzy.cz/urad-prace/volna-mista/vodnanska-drubez-as-25396480-firma/)
  A teď jdu blejt.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosty souhlas.P.

   Smazat
  2. 19:02, 19: 11 Zajímalo by mne "vážení" , jak vy jste schopni vyřešit problémy, o čem pan Valenčík píše ...
   Klidně se oba "poblejte",můžete si za to zřejmě sami ...

   Smazat
  3. Opravdu 19.02? Kterého zloděje a vydřiducha máte na mysli? Já jich za těch sedmadvacet let znám z politiky a z vládnutí hodně - konečně pro to svědčí i totálně rozkradený majetek státu - už nám nepatří nic, ani voda. Doporučíte všem těm odporným zlodějům, bývalým komoušům, brigádu ve Vodňanské drůbeží? Nebo někde jinde? A proč trapně neskončili všichni bývalí komnunisti -dokonce ani ti z nich, kteří se měli dávno houpat na konopné oprátce -ale nehoupají, vydržují si justici, media, i blbé a sprosté štvanice na ty z nich, kteří jsou alespoň trochu kritičtí a nazývají věci pravými jmény? V minulosti měl viset buď Gottwald nebo Slánský - nakonec visel Slánský. Proč asi? Proč neštvete proti Kalouskovi, který zapříčinil tzv."deregulaci" nájmů, obrovské zdražení nájmů, vznik ubytoven a cikánských ghett? Proč jste neštval proti tomu hovadu Julínkovi, který zavedl poplatky v nemocnici i u lékařů a vůbec se za to nestyděl? A proč se teď musí platit u zubařů i za amalgámové plomby, spousta lidí na to nemá a chodí s děravýma hubama -který mizerný gauner stojí za touhle gauneriádou a proč proti němu neštvete? Lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je stále březí...

   Smazat
  4. 19:27 hlavně do toho zamotej komunisty, když už ti uniká, že systém založený na zisku plodí všechny ty problémy, které tě ničí. Můžeš pozvonit klíči. Nejsou jako oni. Měj se.

   Smazat
  5. Stačí myslet hlavou a ne prdelí a vzbouřit se systému - byť je to jen Vodňanská drůbežárna. Všichni držíte hubu tak se nedivte.

   Smazat
 10. Včera jsem v poledne na Virtually.cz poznamenal:
  Už jsem to psal onehdá - dostanou Babiše do tepláků a Lid mu dá o to více hlasů. Nestihnou to do voleb a dopadne to stejně. Po dnešní žádosti Babiše, aby byl vydán, bude za hrdinu.

  Hus, to je Hus! - volaly děti.

  OdpovědětSmazat
 11. Vzestup volebních preferencí Ano je produktem katastrofální politiky zavedený stran. Oligarchizace politiky nepřinese nic dobrého. Je naivní pokládat Andreje za spasitele. Je to kapitalista každým coulem a kapitalismus je zločinný společenský systém. Proto být lépe nemůže. Směřujeme k prohlubování otrokizace a následnému chaosu. Tož tady, ale doufám nebudu. Nechtěl bych žít život svých dětí a vnuků. Nečeká je nic dobrého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Forgáč, máte pravdu, Babiš je kapitalista, ale kde je psáno, že kapitalista musí mlčky souhlasit s tím, co tu předvádějí "zavedené" strany 28 let??? Že mu je lhostejné, jak je naše země ničena a rozkrádána a rozdávána? Na rozdíl od těch okravatovaných panáků, co v životě neutáhli ani kohoutek u vodovodu a NIKDY nic nevytvořili rukama, Babiš je podnikatel, ví,o čem je život a že nic není zadarmo. Prostě už má toho, co se tu děje, plné zuby!!! nechte ho, ať si to zkusí, ti, co tam byli dosud, už možnost měli a ukázali, že VÍCKRÁT NE!! NEVER MORE!! - ti na to rozhodně nemají síly, hlavu a zejména charakter a morálku, možnost měli a promarnili, pád do propadliště dějin a facha ve fabrice na směny za 12 tisíc - to je to, co by potřebovali všichni jako jeden muž (i ženy).
   Nevolím Babiše, volím SPD, ale s mnoha názory p. Babiše souhlasím a k tomu, abych mu fandila, mi stačí fakt, jak zoufale a trapně se proti němu spolčují VŠECHNY ty zprofanované strany, jak si notují Sobotka, Kalousek, Fiala, černoprdeláči a spol. Už jen pro ten jejich ryk, strach a hrůzu to stojí za to.

   Smazat
  2. A jako správný podnikatel a kapitalista, říká Andrej docela správně, že i stát se má řídit jako firma. Tedy management státu má dělat vše pro to,aby se státu dařilo co nejlépe, asi jako se snaží management firmy, a je to nanejvýše logické. Také se firmy tunelují, tedy v ČR. Ale aby management firmy postupoval tak, aby firma neprosperovala, aby ji rozkrádali do mrtě - snad by majitel takový management vyházel -ne? Proč management českého státu tj.všechny vlády a politici, si udělali z majetku státu trhací kalendář? To bylo, je, a bude nejodpornější lumpárna, ke které došlo. Vůbec nechápu skřeky některých lidí, že je Babiš "kapitalista" a bla bla bla. Ano, je bohatý, nevylezl do politiky rovnou z panelákové králíkárny nahrabat si politikařením, jako tam nalezly polistopadové smečky podvraťáků a věru si na politikaření nahrabali, vydrancováním a prodejem majetku státu, i systematickým okrádáním občanů ( utahování opasků, atd.) Nestydí se za to.Babiš podnikal, a svůj majetek získal podnikáním, ne politikařením, taky proto ho ti pleticháři nesnášejí a podrážejí mu nohy - oni totiž kromě toho žvatlání ve sněmovně a vymýšlení nesmyslných zákonů, které se vzápětí musí inovovat, a řešení kokotin, ( omluva za výroky apod.) nedělají nic. Proč by jim to mělo vynášet peníze? Proč by z nich měli být milionáři? To je politikaření na stejné rovině jako podnikání? Oni jsou do vlády dosazování a schvalováni "západem" jsou to západní a evropské loutky a panští slouhové - to Babiš nemusí.Nemusí být ničí loutka, není panský slouha, a nemusí se nikomu podřizovat, protože má peníze a majetek. Zřekl se i svého ministerského platu - který z těch nýmandů, kteří se derou do politiky a k moci jen pro plná koryta - udělal něco takového? Ani jeden. Tak proč na Babiše štvou? Protože jsou to amorální plazi, přizdisráči, slouhové, leštiči klik a západní závisláci -Andrej ne -a to je sere. Divadlo, které rozpoutali, je jako odporná televizní šou, placama si člověk myslí, že to snad ani není možné - takové dno - taková spodina!

   Smazat
  3. Ale kdeže řídit stát jako firmu. STAN na to přišli. Mají to na plakátech. Řídit stát jako blbec. Nebo tam mají něco jiného? Možná jako obec. Ale stejně to první dělají skoro všichni...

   Smazat
  4. 20:23, 22:26 Boží prostoto! Tolika slovy dá najevo, že nic nechápete. K pláči.

   Smazat
  5. 4,26 - takže vy jste volič těch odporných zaprodaných "zavedených" stran, co tu léta plundrují naši zem??? A jsou všechny spolu domluvení, jen v jíném obalu? To se ale styďte. To vy jste nic nepochopil - už nesmí mít další šanci!!!!!!!!!!!!
   Babiš jistě není spasitel, ale než tamti (Sobotka, špidla, zadolar. chovannec, kalousek - to je t.č. největší kámoš sobotky, ODS, no a zejména klidná síla KDU - síla do pekel), tak ať dostane šanci zase někdo jiný.
   Pozn. já ANO nevolím.

   Smazat
  6. Anonymní8. září 2017 8:07
   „.. tak ať dostane šanci zase někdo jiný.
   Pozn. já ANO nevolím.“
   Zdá se, že jsme na jedné lodi. Také volím SPD. P.K.

   Smazat
  7. Pro 8:07 pokud se odkazujete k příspěvku časem, dodržte prosím onu dvojtečku, protože tak lze vzdálenější pozici dohledat např. Firefox – „Úpravy“- „Najít“. Děkuji. Aby zapálilo: „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí“. Co má být tou pravdou a co tou nenávistí? Tuším, že budu volit ty rádoby komunisty, rozumí se KSČM.

   Smazat
 12. Ten Kalousek se mně poslední dobou vůbec nechce líbit. Jako by už cítil, že se blíží jeho konec. Sbohem Kalousku, sbohem TOP09 :-)

  OdpovědětSmazat
 13. Přece tohle je tu už hnedle 28 let. Jen šaškárna a vyvezené peníze, rozbité silnice a evropský protektorát. Ať je Babiš jaký je, je schopen ony vý-dobytky paralyzovat, nic lepšího na obzoru není.

  OdpovědětSmazat
 14. Kartágo musí být zničeno. Je třeba rozehnat do všech koutů země zhovadilou bandu osob, která působila v parlamentu a senátu v posledních 27 letech a připravila cestu k okradení lidu této země o mnoha miliardový majetek!!! A nyní ho chce ožebračit i o národní identitu. Místa, kde tito zmetci seděli, je třeba rozvalit a posypat solí!!!

  Lustrační zákon musí být novelizován!!! Nikdo z těchto zmetků, kdo pracoval v posledních 27 letech v senátu nebo v parlamentu už nikdy nesmí být zaměstnán ve státních službách a nikdy volen do žádných zastupitelských funkcí.

  Předpokládám, že nějaký iniciativní občan, se jménem např. ČESNEK vydá Seznamy zločinců Parlamentu a Senátu

  Dále je třeba bezodkladně založit Ústav pro studium přípravy podmínek totálních zlodějen gaunery v ČR ve spolupráci s gaunery ve vládě, parlamentu a senátu bez svolení lidu

  Víme co dělat! Máme své havloidní a klausoidní učitele!!!

  Andreji do toho! Nemusí pršet, stačí když bude kapat!!

  OdpovědětSmazat
 15. 21:23 To radši ne. Kdybychom se řídili příkladem "učitelů", tak bychom pod heslem "Nejsme jako oni" nakonec prováděli daleko horší sviňárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý rozumí pouze řečí, kterou hovoří. Oko za oko, zub za zub. Nejlepší demokratická metoda komunikace! Horší sviňárnu v tom nevidím, maximálně stejnou! Ty jsi svině, já jsem svině! Ty jsi slušný, já jsem slušný! No problém!

   Smazat
  2. 22,21 - oko za oko, zub za zub - naprostý souhlas

   Smazat
 16. Celá kauza má počátek v slovní přestřelce na půdě parlamentu mezi Babišem a Kalouskem. "Vy jste mě udělali, vy jste po mě chtěli miliardu úplatek" řekl Babiš .... tím zcela jasně vyjádřil svoje pohnutky k vstupu na politickou scénu a to je to, co na něm stranám vadí. Vypustil prostředníka .... , pokud začnou prostředníky vypouštět další skupiny, bude v parlamentu deset lidí, co se budou dělit o rozpočet a určovat běh státu .... :-)
  V poslanecké sněmovně je ta pravá předvolební kampaň. Tam kluci ukazují skutečné jádro svých zájmů .... předvolební kampaň na náměstích mohou vypustit, moudré naprosto nezajímá ....
  ABC

  OdpovědětSmazat
 17. Tanečky, tanečky. Má-li nastat změna k lepšímu, má-li se stát opět zajímat o potřeby občanů a ne jenom o potřeby firem-korporací, nemůžeme něco takového očekávat od miliardáře, který ukázal, ne že má dost, ale že nikdy nebude mít dost.
  Pouze SPD – Tomio Okamura může otočit kormidlem směrem od zkázy, k obnově. Pokřik najmutých Babišboys, na tom nic nezmění. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:05 jaksi jsem si nepovšimnul, že by Tomio Okamura pojmenoval příčiny neutěšených výsledků našeho návratu do Evropy. Zas jeden co chce řešit bolení hlavy Acylpyrinem, když jde o nádor na mozku?

   Smazat
  2. Anonymní8. září 2017 4:37
   Kde máte toho chirurga světového věhlasu? P.K.

   Smazat
  3. P.K. Souhlas to je i můj názor.

   Smazat
  4. To vaše neustále ujišťování, že jediné řešení je Okamura mi připadá, jako kolovrátková reklama nebo televizní upoutávky. Nereflektuji na takové vymývání.

   Smazat
  5. Anonymní8. září 2017 13:15
   Z Vašeho názoru je patrné, že budete z teamu Babišboys. Když spočítáte, kolik je zde příspěvků velebících a bránících Babiše proti státní zvůli (který Babiš čtyři roky vedl a nyní kontroluje svými ministry a poslaci) a příspěvků připomínajících, že změna není Babiš, ale Okamura, tak byste zjistil, že kolovrátek připomínají Babišovci. P.K.

   Smazat
  6. P.K. 9:24, pravda, chirurga nevidět. Kde by se taky vzal, když chybí diagnóza? Zkrátka, problém je nutné řádně pojmenovat!

   Smazat
  7. Anonymní8. září 2017 15:49
   Jak tedy z toho? Poprosíme Němce, nebo EU aby nám vládli? Nebo použijeme to nejlepší co máme a podle svých schopností budeme hájit svoje zájmy a práva? P.K.

   Smazat
 18. Babiš dostal strach. Už jde do tuhého. Zastrašování a uplácení lze možná praktikovat u jednotlivců a malých skupin, ale nikoli vůči státnímu aparátu jako celku. Říká se, že kobyla, která chcípá, nejvíc kope.
  Taky hra na koblihového přítele 'obyčejných' lidí moc nefunguje - preference začali klesat.

  http://www.epshark.cz/clanek/121/babisovi-jde-o-kejhak

  OdpovědětSmazat
 19. Hlupáci to divadlo vyvolali,rozdali lístky do první řady usedli s úsměvem a nakonec se velmi divili jak se to mistrně obrátilo proti NIM. To jsou ti velmi inteligentní politici přemýšlející 4 tahy dopředu ?!? Je to banda kreténů nic jiného a to mají zastupovat pak náš stát v daleko důležitějších otázkách týkající se např. existence našeho státu a naší suverenity.

  OdpovědětSmazat
 20. ANO! Ti myslící a chápající, z té parlamentní diskuze snadno rozeznali pravdu od lží.

  OdpovědětSmazat
 21. Zlodej krici: Chytte Zlodeje !
  (zde opravdu doslova)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.