Reklama

.

.

pátek 22. září 2017

Korotčenko: viníkům útoku teroristů v Idlibu patří elektrické křeslo


22. 9. 2017        zdroj
Rozsáhlý útok teroristů Džabhat an-Nusry v zóně deeskalace Idlib na pozice vládního vojska, iniciovaný tajnými službami USA, svědčí o dvojaké pozici oficiálního Washingtonu, viníkům tohoto útoku patří elektrické křeslo, řekl agentuře RIA Novosti ve středu člen veřejné rady Ministerstva obrany RF, šéfredaktor časopisu Národní obrana Igor Korotčenko.


Na jedné straně ústně vyhlašují nekompromisní postoj k boji proti DAEŠ a Džabhat an-Nusře, na druhé straně Američané fakticky podporují teroristy a dokonce jim zadávají konkrétní úkoly a, patrně, koordinují jejich akce a dodávají jim zpravodajské informace", řekl Korotčenko.

Podle něj to není nic jiného než podpora mezinárodního terorismu. "A prezentovat USA takové připomínky musíme na vlivných mezinárodních platformách, včetně nyní v New Yorku probíhajícího Valného shromáždění OSN", řekl expert.

"Moskva by měla od prezidenta Trumpa požadovat předání vojenskému tribunálu amerických vojenských velitelů a pracovníků zvláštních služeb, kteří hrají v Sýrii na straně teroristů. Za toto se podle práva Spojených států předpokládá elektrické křeslo", řekl Korotčenko.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. No jo no, elektrické křeslo je pro nehodící se, ne pro Billa a tu jeho, Georga dabla chodce, Husejna Nobela obamu, Krvavou Balkánskou řeznici Madlu, i v Británii, Itálii, Francii by se našlo dost adeptů .... jednoznačně je ale pravdou, že jakýkoliv voják, který se něčeho podobného zúčastnil, navždy ztratil svou vojenskou čest a je hanbou svého národa - asi jako všichni, kteří kdy bojovali v uniformě za III. Rajch národa německého. Prostě patologická sedlina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se. Ti, kteří bojovali v německých uniformách bojovali ZA VATERLAND... jak jim kázala vojenská čest. Jako občanům SSSR kázala bojovat v uniformách Rudé armády, Britům v britských Američanům v amerických, Japoncům v uniformách Japonského císařství...

   Zřejmě toho o vojenské cti a o věrnosti přísaze moc nevíte.

   HANBOU NÁRODŮ JSOU ULEJVÁCI A FALEŠNÍ "KRIPLOVÉ" VYSIMULUJÍCÍ SI "MODRÉ KNÍŽKY" (či jiný ekvivalent superarbitrace dle toho kterého státu) ze zbabělosti a z egoismu. Berou kde mohou, svých práv mají plné tlamy, ale k povinnostem se neznají. Prostě spodina národů, spodina států. Hanbou se pyšnící vychytralí sobci - nestydatci.

   Vymazat
  2. 12:51 - ale kulový, bojovali za Hitlera, za své nadlidství, za zotročení jiných národů, které měli za podlidi a dobře to, parchanti, věděli. Kampf byl vyučován, jako svatební dar ho dostávali, hrdě se ke svému hitlerskému nadčlověčenství hlásili. Když začali dostávat po hubě, tak teprve začali přemýšlet a když po hubě dostali, tak dělali, že něvěděli, nebo že jen psolouchali rozkazy. Díky zejména SSSR nás nevyhladili. Jim by to problém nedělalo, jako jim nedělao problém masové vyvražďování všude tam, kde měli pocit beztrestnosti. Pakáž nacistická.

   Vymazat
  3. 13.10 A za co bojují nadlidé z USA? Za co bojují (samo)vyvolení z Izraele? Za co bojovali Britové ve všech koloniálních válkách; i v těch světových?

   Vymazat
  4. 12:51 Pravděpodobně o tom něco víte.

   Vymazat
  5. 13:20 zapoměl jste na Rusko. Za co ti tam bojuji,no řekněte.Maji míru plnou hubu a taky,kam vlezou to rozeseró.Hele problém p Korotčenka je,že se neorientuje kdo s kým
   v Syrii na ktere straně bojuje.No jestliže napiše -Američané fakticky podporují teroristy a dokonce jim zadávají konkretni úkoly a patrně koordinují jejich akce.....,tak patrně p.šefredaktor je hňup.

   Vymazat
  6. to 15:25
   Ty jsi dáreček ! Kdyby blbost nadnášela, budeš lítat jako holubička.

   Vymazat
  7. Myslím, že lítá i tak, protože je určitě na drogách. Jinak by takovou kravinu nemohl napsat. Evidentně neví, čí je a která bije.
   Politujme chudáka z 15,25!!!!

   Vymazat
  8. 15:25, když nic jiného, tak se v Sýrii Ruská federace angažuje na řádné pozvání legální syrské vlády, zatímco USA se tamtéž vojensky angažují v rozporu s mezinárodním právem i Chartou OSN. Jste schopen, 15:25, tato fakta popřít?

   Vymazat
 2. Mám obavu, že se přece jen amíci s Rusy v Sýrii chytnou přímo, bez prostředníků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vidět, že Američané se o to snaží.

   Vymazat
 3. Džabhat an usa to je celá pravda stejně to teroristi projedou.

  OdpovědětVymazat
 4. ..an Nusra stejně jako ISIS musí býti bezpodmínečně smetena nejen ze Sýrie a Iráku, ale z celého světa. Jejich příslušníky nebrat do zajetí, za jejich neskutečné zločiny je totiž řádná poprava málo, nemluvě o tom, že žádnému teroristovi nebo vrahu třeba desítek obětí, popravení v EU nehrozí. Hrozí zde pouze život v izolaci, avšak s dobrou stravou a lékařskou péčí.V jejich kultuře takovýto zločinec dopadá neskonale bídněji a smrt zhoupnutím se na jeřábu v 50ti metrové výšce je pro něj vysvobozením. USA nezbytně pro svou další existenci potřebují nerostné zdroje, neustále jim rychle roste státní dluh a bankrot je na dohled. Utažení opasků tam není možné, okamžitě by toto vyvolalo nepokoje a možná i občanskou válku. Bohatí by si možná odpustili každý rok jiné fáro, střední vrstvy dovolenou, ale chudí by asi už těžko vyžili bez večeře nebo i oběda. Bojím se, že provokace Ruska jsou plánem, jak začít tento bláznivý boj o nové zdroje a zisky. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 5. 12:51 Podněcování k útočné válce a její vedení je zločin proti míru a nějaká přísaha tě hanby nezbaví. Vraždění civilistů, agrese na území cizího státu, genocida - z toho tě synku odkaz na přísahu a rozkazy nevyseká - jen kvůli takovým vypatlancům je možné, aby nás ovládali lumpové, abysme se zpěvy šli chcípat za jejich zájmy, za jejich strožoky, abysme se, obyčejní lidé, mlátili mezi sebou. Kdepak, vojenská přísaha je vojenská jen tehdy, pokud je naplněna lidskou morálkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13.15 Popisujete americkou, nebo izraelskou armádu? V jakém menu mají vaše oblíbené pirožky? Pravda, hafo Izraelců neumí hebrejsky, tak jim vydávají noviny i veby v roštině...

   Vymazat
  2. Smyslem výbojné války je zisk a tím je řečeno všechno. Obrana nesmí být zaměňována za útok. Jasně je vše napsáno v deklaraci OSN ale kdo se tam ozve. Všechny války měly být vyšetřovány mezinárodní komisí a viníci vedeni k zodpovědnosti a k válečným náhradám.

   Vymazat
  3. 13.15 -skvělé!!!Stručné a výsostně skvělé! Pravdivá slova, která by se měla vytesat do kamene.Je úplně jedno, co principielně provokačního a samozřejmě hloupého k tomu tady ta věčná diskuzní škvára napíše... cituji..."jen kvůli takovým vypatlancům je možné, aby nás ovládali lumpové, abychom se zpěvy šli chcípat za jejich zájmy, a za jejich strožoky aby se obyčejní lidé mlátili mezi sebou".... tesat do kamene!!! A slova, že vojenská přísaha je vojenská jen tehdy, pokud je naplněna lidskou morálkou, nemají chybu, protože to přesně tak má být, jenomže není, a a ještě bych k tomu doplnil, že totéž by mělo platit i pro přísahy vlád, poslanců, senátorů, ( a všech "zástupců" lidu) -ale neplatí. Proto je všude takový bordel. Perverzní pracháči mají ( nevím proč) moc zabíjet lidi jako komáry, kde se jim zachce, a kdykoliv se jim zachce, se zdůvodněním tak stupidním, že nad tím zůstává rozum stát. A zasloužené tresty nikde. Proč? Každý vrah by měl skončit na šibenici - masový tuplem, a ihned. Proč to tak není? Jak můžeme tudíž čekat pořádek a právo? Nikde není - jsou jen jalové medální žvásty, jeden tábor žvaní tak, a druhý zas naopak. Všechno. Jakou cenu má pro vraždící a neustále o válkách žvanící šílence lidský život? Nulovou! A to by mělo skončit jednou pro vždy, je úplně jedno jestli tady kdosi popisuje americkou či izraelskou armádu. A to, co to žvatlá o pirožkách ten provokující dement - anonym 13.48? Nebo o tom, zda někdo umí nebo neumí hebrejsky? To je tak blbý žvást, jako když kráva sere a maluje. Proč žvatláte takové kraviny k věcem tak vážným?

   Vymazat
  4. 13:48 Ne, popisuji obecně morální obsah vojenské přisahy. Ten je odlišný od přísahy žoldáka a vraha. Pirožky jsem v životě nejedl, ale klidně bych je ochutnal .. . ty pravé, ne instantní náhražku. A klidně i v Rusku od Rusů. Mám rád lidi a je mi jedno, jestli je to Američan, Rus, Slovák, Němec ... - posuzuji každého jen z pohledu, nakolik je to člověk.

   Vymazat
  5. Každý normální člověk by měl odmítnout jít do útočné války. Armáda by měla být na ochranu svého státu. Mírumilovné státy by měly mít mezi sebou dohody o pomoci při napadení. Vše je jasné jenom zvrhlý paraziti to nikdy nepochopí.

   Vymazat
 6. Dalo se to i čekat,že USA se svého cíle podrobit si Sýrii,jen tak nevzdají.Ještě to nemá Assad vyhrané,takže bych spíš očekával,další podraz od USA.

  OdpovědětVymazat
 7. Myslím, že na to jdou Rusové špatně. Pokud dnes mají informace o tom, že akci v Idlíbu iniciovali Američané, jistě vědí, kde se jejich "poradci" nacházejí. Pokud dnes mají vykolíkované operační prostory svých armád a Američané se nacházejí v ruské sféře, neměl by být tak velký problém Američany lokalizovat a několika "pomýlenými" nálety vymazat z povrchu světa.
  To kdyby udělali, nepochybuji o tom, že by Američané stáhli své lidi na vykolíkovaný dvorek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak, jdou na to velmi dobře. Oni se v tom presstituti a liberální džihádistická hovada popatlají, vytvoří se informační prostor a pak teprve přijde doba, kdy je třeba zveřejnit důkazy. Teď nikdo z nich neví, co mají (nebo nemají) a ta je to změstná a víc, než kdyby ta chátra měla možnost hned vyvracet konkrétní důkazy.Lhát, podvádět, falšovat - to je jejich prostor, v tom chodit umí. Takže znovu, Rusové to dělají skvěle.

   Vymazat
  2. Pokud chcete aby Vám někdo věřil nemůžete mu lhát a podvádět ho. Přesvědčit o tom že to myslíte vážně chce čas a trpělivost.

   Vymazat