Reklama

pondělí 11. září 2017

Kosovo 2017: Jeden zločinec pověřil druhého sestavením vlády

messin 
11.9.2017  zdroj

Od doby, kdy NATO zločinně, na základě vylhaných důvodů a nelegálně bez souhlasu RB OSN bombardovalo Jugoslávii, což vedlo k obsazení a pozdějšímu násilnému odtržení Kosova, uplynulo přes 18 let. A celou tu dobu v umělém a nefunkčním státě Kosovo vládnou pořád ti samí zločinci, bývalí velitelé UČK, kteří se přímo podíleli na zločinech i mučení jak Srbů, tak Albánců.


Hlavní podíl na uznání samostatnosti Kosova naším státem měl tehdejší ministr zahraničí Karel Swcharzenberg, když to vládě nečekaně předložil na pokoutním výjezdním zasedání v Teplicích. Zde tehdy chyběli někteří ministři, co by s tím mohli mít problém. Nicméně pozdější vyjádření premiéra Mirka Topolánka pro Hospodářské noviny, ve znění „Kdybych nemusel Kosovo uznat, nikdy bych to neudělal“ je všechno, co potřebujete vědět o suverenitě naší země. Topolánek věděl, co je to za špínu, ale musel.

Poslanecká Sněmovna PČR později sice přijala rezoluci, která se stavěla proti nezávislosti Kosova, ani to ovšem nezabránilo pozdější návštěvě „oblíbeného“(!) úřednického premiéra a pozdějšího neúspěšného kandidáta na prezidenta Jana Fischera v Kosovu v roce 2009.

Umělý narkostát Kosovo žije dál svým temným životem a tak mohl včera kosovský „prezident“ Hashim Thaci (kdysi nazývaný podsvětím „Had“ a v médiích tehdy zas „miláček Albrightové“) pověřit sestavením vlády Ramushe Haradinaje. Ano, toho samého Haradinaje, který ještě před pár měsíci seděl ve francouzském vězení a až na nátlak EU nebyl vydán do Srbska, přestože dodalo do Francie složky důkazů.

Haradinaj je v současné době předsedou strany Spojenectví pro budoucnost Kosova (AAK) a mezinárodní zatykač na něj stále platí. Už při jeho zadržování a vyšetřování ICTY v roce 2007 začali náhle umírat lidé, kteří mohli svědčit.

Haradinaj si při své předchozí kariéře gaunera užíval plné ochrany USA. Například v roce 2000 se pod rouškou noci s bojovou puškou a svými ozbrojenými kumpány vypravil unést a ztrestat šéfa konkurenčního gangu z jeho domu. Po přestřelce Haradinaje americká helikoptéra evakuovala na svou vojenskou základnu Bondsteel, dále pokračoval na doléčení na americkou základnu v Německu. Vyšetřovatelé OSN si tehdy stěžovali, že americký personál odstranil důkazy, týkající se přestřelky, které se Haradinaj zúčastnil.

Jak tehdy informovala tisková agentura AFP „Vyšetření incidentu bylo potlačeno pod tlakem USA, jak sdělil vyšší důstojník policie OSN. Ramush byl dán dohromady v americké vojenské nemocnici v Německu, než se vrátil do Kosova.“

Více o tom podrobněji najdete zde.

Dva váleční zločinci a gangsteři vládnou okupované jižní srbsképrovincii Kosovo a Metochija - premiér Ramuš Haradinaj (vlevo) a prezident Hašim Tači (vpravo)
Na tomto příkladu vidíme neměnnou zločinnou politiku vůči státům, které se nechtějí podvolit těmto neokolonialistům. Nejprve podplácí, když to nefunguje, posílají ty nejhorší vrahy a nakonec bombardují. To vše podpořeno příšernou propagandou, jaká zní z natoidních médií ohledně rozpadu Jugoslávie i krize v Kosovu dodnes. Lidé, kteří měli odvahu se těmto bestiím postavit, jsou démonizováni a pokoušejí se je zavraždit. Typickým příkladem byl Slobodan Miloševič.

- - -

9 komentářů :

 1. Tak se mi zda,ze oproti vsem dnesnim gaunerum,podporovanymi ussa,byla KGB jenom banda ulicniku......

  OdpovědětSmazat
 2. SS jsou nasi "pratele". Pokud nebudeme poslouchat,mame tady "bratrskou pomoc" SA, DRUHY DEN!! Hlavne Nemci a Polaci, jsou v teto oblasti VELMI cili!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Vidíte a o tom, že jde ve skutečnosti o anexi Kosova USA SE NEMlUVÍ - NEBO NESMÍ MLUVIT. Šlo především o uspokojení POTŘEB USA, TEDY ZŘÍZENÍ OBŘÍ VOJENSKÉ ZÁKLADNY PRO DOHLED NAD EVROPOU. To, že tam současně si zřídili centrálu pro zásobování Evropy drogami a také jatka na lidi, kde se pro potřeby USA oligarchů a militaristů zabíjeli jako dobytek mladé Srby na orgány vychlastaných Amíků, o tom se nesmí rovněž mluvit - viz zpráva Del Ponteové. Jo Mendele se jen přestěhoval z Osvětimi do USA Kosova.

  OdpovědětSmazat
 4. Však ono se jim to vrátí i s úroky. Buď se šmejdi za louží rozpadnou nebo něco vyprovokují a dostanou po tlamě (nedělám si iluze, že bychom přežili). Nebo si trochu upšoukne ten jejich kopeček a budou tam mít takovou diskotéku, že nebudou mít čas srát se do ostatních zemí.Budou si hlídat zbylé majetky a manželky, aby jim to tam soudruzi spoluobčané nevyrabovali a neošukali:o))

  OdpovědětSmazat
 5. Usa je nejsvinstejsi krajina sveta a cr je v tomhle vrazednem exklusivnim spolku!Je to na bliti!A my ovcane jenom prihlizime a cekame jako ovce v ramadanu!

  OdpovědětSmazat
 6. Na fotografii chybí : Venca bombarďák , pusy rajot , Šakašvili a další loutky USA . Boží mlýny melou . Kosovo je a bude srdce Srbije !

  OdpovědětSmazat
 7. Top 09 pomohla vytvořil stát kde jsou u moci vrazi . Proto je už nevolte , co to je za lidi ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:09 A na majdanu se také velice angažovaly usa poskoci.

   Smazat
 8. Izrael a Severní Korea se umí ubránit proti přesile nosiči jaderných zbraní a vodíkovou bombou, co ČR a Srbsko, vezmou si příklad?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.