Reklama

.

.

pátek 22. září 2017

Lavrov nazval USA v Sýrii "nezvanými hosty"


22. 9. 2017       zdroj
Ministr zahraničních věcí Ruska Sergej Lavrov se setkal s americkým ministrem zahraničí Rexem Tillersonem. Projednali dění v rusko-amerických vztazích, píše Interfax. "Dnes jsme s Rexem Tillersonem diskutovali naše kontakty v souvislosti se Sýrií. Nadále probíhají kontakty mezi vojenskými činiteli, aby se předešlo konfliktům při realizaci plánů na dobytí Rakky na jedné straně a na dobytí Dajr az-Zauru na straně druhé. A armády i nadále koordinují ty kroky, které jsou potřebné k tomu, aby cíle boje proti terorismu neutrpěly", řekl Lavrov po setkání. Zároveň Lavrov dodal, že "při veškerém uznání reality přítomnosti americké koalice v Sýrii, přece jen tam je nezvaným hostem".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. S nezvanými hosty mají v Rusku docela dlouhé zkušenosti. Třeba Poláci, Tataři, Mongolové Čingiz chána, Napoleon, NĚMCI, INTERVENTI, ZASE NĚMCI...

  Jak diplomaticky nazvat vetřelce která vtrhne k vám domů, loupí, vraždí, nese vám darem Křesťanství, Islám, otroctví a bídu, další vetřelce z primitivna, .... pod legendou šíření demokratického DOBRA...

  OdpovědětVymazat
 2. Co zločinecké USA pohledávají v Sýrii?Jaké jsou jejich konkrétní státní zájmy pro naplnění America first?Napadenou zemi udržovat v permanentním chaosu, drancovat nerostné suroviny, vojenská podpora a prodej amerických zbraní komukoliv, nejlépe všem stranám?USA a Rusko se nikdy nemohou shodnout, mají zcela jiné zájmy a představy o osvobození Sýrie od IS.NATO je jen prostředek k provokování RF a vylupování zemí, které jsou v jejich hledáčku.A nikdo nemůže počítat s tím, že USA se svými základnami, budou chránit hranice EU od masívní invaze emigrantů a od nasáčkování teroristů z IS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! Výborně a pravdivě řečeno. Myslím, že EU bez armády se nemá šanci USA ubránit. Rusko je jediná naděje na lepší budoucnost a záchranu alespoň snad nás, východního bloku.

   Vymazat
  2. 14.28-v případě útoku NATO a USA na Rusko, jsme my, Češi, podle plánu, býti obětováni jako předsunuté jednotky, určené k ochraně západní hranice, k likvidaci.V případě, že by USA porobilo KLDR, nic jim pak nebrání obklíčit Rusko z jihu, ale to se snad nestane!

   Vymazat
  3. Za likvidaci armády ČR a omezení zbrojní výroby, můžeme poděkovat Vencovi Flaškovi, alias ruzyňskému letišti.

   Vymazat
  4. Obětování snad jenom žoldáci a to je jejich záležitost, nikdo je nenutil. Když se na to vykváknou, tak půjdou do první línije Ota Pavel a modrásek Stropnický.

   Vymazat
 3. Jinými slovy, USA jsou v Sýrii i s celou jejich koalicí nelegitimně, a jejich vojenské aktivity jsou zločinné, protože v hrubém rozporu s mezinár. právem.
  To ani nehovořit o jejich zločinné podpoře sil, které si tam USA nasadily a dodnes podporují, aby v jejich mocenském zájmu - v roli užitečných idiotů - svrhli legitimní režim té kdysi obdivované a prosperující země.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo pánové souhlas napsali jste to za mě.

  OdpovědětVymazat
 5. Smrt kongresu usa!

  OdpovědětVymazat
 6. Nezvanymi hosty jsou v Syrii ruska nacisticka prasata se svymi bojovymi plyny, ktere vrazdi zeny a male deti.
  Ivan David je nacisticky uchyl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejnebezpečnější pro lidstvo jsou takoví dementi jako ty magore.

   Vymazat
  2. Nemáš pravdu ! pravém světlu se ukázali ,když přišli do Ameriky a od té doby se neptají lezou po celým světě !!! ( YELLOWSTONE , už nebudou lest po světě !) Bože přijď soudit živé i mrtvé .

   Vymazat
  3. Šlehni si ještě jednu, vygume.

   Vymazat
  4. Ano i takovýto pitomci jsou mezi námi a dokonce mají volební právo...Karel z Plzně

   Vymazat
  5. 6,14 - člověče, vy musíte být totálně opilý nebo totálně zdrogovaný a už od rána ... hnus!!!!!
   Navíc jste hulvát a hulvátské sprosté výrazy degradují každou diskuzi, neb s primitivem se diskutovat nedá.

   Vymazat
  6. 6:14 jsi asi hodně mladej a ve své čuni co nezná kartáček na zuby ale máš v ní nacpánu bublegum z júesej a to ti zatemňuje mozek ani se ráno nedívej do zrcadla musel bys blejt hovado !!!!!

   Vymazat
 7. 6:14 a je to tak, když to říká Janda a co chvíli potvrzuje ČT, a ani neziskový Člověk v tísni nepochybuje. Co na tom, že ty Rusáky tam pozval prezident té země, zatímco USA je tam bez pozvání, ani mandát OSN nemá, ledaže zas jednou chrání svoje národní zájmy desetitisíce kilometrů od vlastního teritoria. Lidská práva pod bombami, ani nezmiňovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oprava! Neziskový člověk v plísni.

   Vymazat
  2. Syrsky masovy vrah ktery zdedil koryto po otci neni zadny prezident a nema pravo do Syrie ruske fasisty zvat.

   Vymazat
  3. USA jsou jako tchoř, vlezou k Vám domů a zavřou dveře a řeknou dokud ten smrad tady bude tak tu zůstaneme.

   Vymazat
  4. 13,06 - vážený diskutující, nevím, kde žijete a co pijete, ale ten pán, co ho zmiňujete, je regulérně zvolený prezident Sýrie s podporou naprosté většiny obyvatel. Pokud jste pan Jakub Janda, radši někam zalezte a už sem nepište, bláboly choromyslného jedince tu nikoho nezajímají, takže jediná rada pro Vás - dejte si čípek!!!

   Vymazat