Reklama

úterý 26. září 2017

Letecká linka z Moskvy na Krym se dostala mezi nejvytíženější na světě

26. 9. 2017   zdroj
Letecká linka Moskva - Simferopol je jednou z nejvytíženějších leteckých tras na světě. Informovala o tom tisková služba společnosti Routes. Podle údajů společnosti v červenci tohoto roku bylo na této trase přepraveno více než 186 tisíc cestujících. S těmito ukazateli obsadily lety z letiště Domodědovo v Moskvě do krymského města 12. místo v top 20 nejvytíženějších leteckých směrů na světě.


První místo obsadila trasa z Hongkongu do Tchaj-pej na Tchaj-wanu. Za červenec bylo tímto směrem přepraveno 451,8 tisíce cestujících. Na druhém místě je let z indonéského hlavního města Jakarty do Singapuru s 322,5 tisíce cestujících.

Uzavírá trojici tras Kuala Lumpur (Malajsie) - Singapur: asi 270 tisíc cestujících. Čtvrtá pozice patří lince z jihokorejského Soulu do japonské Ósaky. Tímto směrem bylo v červenci přepraveno 233,9 tisíce turistů. Do top 5 se dostal také let z Hongkongu do Šanghaje - 225,9 tisíce osob.

Do první desítky žebříčku se v sestupném pořadí dostaly také trasy Tchaj-pej - Osaka, Soul - Hong Kong, Bangkok - Hong Kong, Tchaj-pej - Tokio a Kuala Lumpur - Jakarta.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

3 komentáře :

  1. To je skvělá zpráva Rusko se dobře stará o Krym.

    OdpovědětSmazat
  2. Když se USA něco nepovede jako zabrání Krymu a vybudování vojenských raketových základen USA na Krymu což se USA nepovedlo tak USA štěká a štěká,

    OdpovědětSmazat
  3. no, aspoň niečo, z čoho majú fašisti v Kyjeve radosť . . . :-)

    OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.