Reklama

úterý 12. září 2017

Lubomír Man: Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT

Lubomír Man
12.9.2017 


Která strana, myslíte, je nejbližší srdci téměř tří stovek zaměstnanců zpravodajství ČT, denně robotujících na úkolu přeměnit nás z lidu husitského a Masarykova na lid jiný a víceméně opačný, nejbližší snad tomu, který po Mnichovu vyhnal z republiky prezidenta Beneše a ke smrti uštval Karla Čapka? A který náš politik, myslíte, je pro tuhle třístovku lidí zázračně stejně uvažujících (jinak by do ČT nebyli přijati), nejpopulárnější, nejskvělejší a zkrátka nejvíc IN i COOL?

Ano, jistě, jsou to TOP09 a je to Schwarzenberg ze stejné strany, jen o desetiny procenta předstihující Kalouska opět z téže strany. Jen podstatně menší až nepatrná část osazenstva zpravodajské redakce ČT pak drtí palce ODS s Fialou a Němcovou a lidovcům s Bělobrádkem a Hermanem. Jiné stranické zastoupení už v tomto orgánu neexistuje – a pokud ano, žije v ilegalitě hluboké až přehluboké, a jeho zastánci mají možnost šeptat jej jedině do vrb, jinak by se jim to hrubě nevyplatilo.

Jak tohle všechno vím? Propánakrále vždyť zpravodajské pořady téměř denně sleduji, a i kdybych je sledoval jen jednou za měsíc, či dokonce i jen jednou za rok, musel bych být imbecil a ignorant, kdybych si všechny tyhle své údaje i jen z jedné hodiny poslechu pohodlně nevyvodil? Vždyť ta redakce je ve svém názoru tak jasná a čitelná, že jakýkoli omyl je i pro blázna i pro člověka dokonale nepolitického vyloučen.

Takže: robí se zde až do potu tváře, v dávkách i salvách jsou odtud čtyřiadvacet hodin denně pod tlakem pumpovány do lidu českého a do každé dědiny i do každé chaloupky u lesa zprávy a informace zpracované tak, aby co nejúžeji souznívaly se světovým názorem oné převládající skupiny lidí oddaných TOP09, Schwarzenbergovi, Kalouskovi i letišti v Ruzyni – a jaký je výsledek tohoto zběsilého úsilí?

PREFERENCE STRANY TOP09 UŽ DLOUHODOBĚ NEPŘEKRAČUJÍ 10 PROCENT!

Nevím jak vy, ale být já generálním ředitelem ČT, věděl bych, co je třeba udělat. Čímž jej současně i srdečně zdravím.

- - -

18 komentářů :

 1. Overkill nazval tento stav České - tedy jejich - Televize PProud.
  Lid to ale dobře chápe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tato "naše" židoamerická ČT 1 a ČT 2 jsou výkladní skříní a důkazem, že tato republika díky havloidům skončila jako americký protektorát, který navíc na rozdíl od Hitlera musí dodávat žoldáky do amerických dobyvačných válek !!

   Smazat
 2. ČT nesleduji téměř 30 let, takže nemohu hodnotit, bydlím poblíž Polských hranic tak sleduji Polskou televizi (nejsem Polák), potraviny i jiné spotřební zboží nakupuji od otevření hranic zásadně v Polsku, je to o dost levnější a v lepší kvalitě i výběru.Trh mě naučil nevěřit prorokům doma a nepodporovat lichváře. I baby tam mají hezčí.

  OdpovědětSmazat
 3. ČT už nikdo neveri. Mainstreamovým médiím už stejně nikdo nevěří. U nás ani v zahraničí. Poslouchají to už jenom důchodci. Takže by nás to nemuselo až tak zajímat.

  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt-mainstreamovych-medii

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 8.08 Jsem důchodce,Novu jsem neviděl nejméně 10 let,Čt nesleduji od doby,co tam řediteluje šmejd z Novy Dvořák.

   Smazat
  2. Jak jsi přišel na to,že ČT poslouchají důchodci?Ti po 28 letech vlády "demokracie" sledují spíš vaření,ceny zboží,kdo co kde zase zpronevěřil(nebo ukrad),nebo shání levnější léky-těm již snad hlavy nevymyjí.

   Smazat
  3. Stejně jako předešlí není pravda, že čt poslouchají jen důchodci, asi jste spadl z višně. Na čt sleduji jen sportovní kanál a Dvořákovi žvásty mě nezajímají. Mrzačí čt stějně jako mrzačil dp. H.B.

   Smazat
 4. Stav společnosti je přesně takový, jaký si představuje právě ta pražská věrchuška s idolem knížete. Společnost je tak otrávena a současně zahnána do kouta, že se každý většinou stará sám o sebe. K volbám nás chodí minimum a pak těm zmrdům stačí, když je přijdou volit pouze rodinní příslušníci.Řešením by bylo ohradit Prahu plotem a nechat jí vlastnímu osudu - bez nás.Jiné řešení nevidím.

  OdpovědětSmazat
 5. Ten název Česká tv by měli změnit na eu tv.

  OdpovědětSmazat
 6. Ono všeho do času, a tak je to je i s těmi prodejnými havloidními, drzými mediálními štětkami v ČT, tyjícími z poplatků těch, ke kterým se tak arogantně a sprostě ta sebranka chová. Ledy se začnou hýbat, až se odsouhlasí zákon o kontrole výdajů ČT. A to bude po volbách, protože vyhraje Babiš, kterému tato přihlouplá sebranka jejich štvaním proti němu jenom přihrává další voliče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte, tolik slabomyslných lidí ani zlodějů v Česku není, aby oligarcha Babiš vyhrál volby ! Jeho primitivní lži jen ukazují, že by svou kůži mohl lehce prodat hrochům !!

   Smazat
  2. Jdi se léčit Heroute - nemáš Babiše vedle sebe v pelechu? Někteří magoři vidí všude bílé myšky, ty vidíš všude zločince Babiše, ale ještě jsi nikdy neuvedl, jaký zločin spáchal. Dá se to léčit, a nikomu nenadávej primitivů, primitiv jsi ty.

   Smazat
  3. 16:22 Hale moc Petra nenapadej kdyby byl ten zloděj čistý tak by ho nemohly vykopnout z parlamentu. Magoři jste vy co ho budete volit jeho euhujerská smečka s vámi zatočí. Miliardář krade nevadí jeho eu poslanci hlasují proti vlastní zemi nevadí. Štvaní proti Rusku ať žije mistr války stropnický. BUDE LÍP pro něj a jeho poskoky.

   Smazat
 7. Českou televizi, stejně, jako ostatní média hlavního proudu, jsme si vyrobili sami. Svojí leností. Ono je totiž mnohem lehčí a pohodlnější uvěřit, než pochybovat. Když pochybuji, musím dokázat opak. A to znamená znát, nebo intenzivně hledat. Z českého národa, kdysi tak šikovného a pracovitého, se stal národ líných hlupáků. A ti, jak známo, raději uvěří.

  OdpovědětSmazat
 8. Na většinu důležitých politických událostí dostává v ČT24 možnost reagovat jako první pan Kalousek ,který nás přesvědčuje cosi o dané události máme myslet, kdo je ten špatný a koho máme podporovat.Vypadá to, jako by ČT patřila panu Kalouskovi a spol.Je to odporné a odpuzující zejména proto, že ČT by měla být veřejnoprávní televize a měla by poskytovat objektivní informace. Pravdou je bohužel přesný opak i díky zkorumpované Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.
  I zodpovědným vládním činitelům tento stav jak je vidět vyhovuje.

  OdpovědětSmazat
 9. Vidíte...
  A tito všichni jsou státní zaměstnanci a dostanou v tarifech 15%. Takže si to vymývání mozků zaplatíme z našich daní.
  Od premiéra, ministry, poslance, senátory až po televizní hvězdy a herce a hééérečky...
  Na děti budeme sbírat víčka a obdivovat, že nás pustili s kamerou na filmový festival ve Varech, kde si z Fondu kultury (taky naše daně) dělají každoroční velepárty

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Jenom" deset %. Těch patnáct se týká jenom kantorů.
   Ale i to je víc, než si zaslouží.

   Smazat
 10. Vlastně lze říci, že důchodci by také měli dostat 10% přidáno, protože je platí stát.Bohužel o co dají méně důchodcům o to více přidají sobě.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.