Reklama

.

.

středa 20. září 2017

Porjev prezidenta republiky na Valném shromáždění OSN 19.9.2017

Miloš Zeman - prezident České reuubliky
20.9.2017  

Vzhledem k tomu, že "český" mainstream a veřejnoprávní "Česká" televize nevěnovaly dostatečný prostor našemu prezidentu Miloši Zemanovi, uveřejňujeme jeho projev, který pronesl včera před Valným shromážděním Organizace spojených národů.


Když jsem byl ještě relativně mladý muž, byl jsem hluboce ovlivněn dvěma knihami. Jedna z nich byla Konec dějin od Francise Fukuyamy a druhá Střet civilizace od Samuela P. Huntingtona.

Fukuyamova kniha tak trochu připomínala Brave New World, tedy novou utopii, že každá země má stejný politický systém, který je založen na liberální parlamentní demokracii. Pěkný sen, ale nic víc. Ovšem Huntington byl realističtější a cyničtější a předvídal konflikty. V jednom z jeho článku týkajícím se zahraniční politiky mluvil o krvavých hranicích islámu. My před sebou nyní máme nový typ civilizace. Nazval bych ji anticivilizací, která se vytvořila v posledních 20-30 letech. Hlavním jejím rysem je fakt, že je založena na teroru. Na teroru a ničem jiném.

V současné době to vidíme v souvislosti s teroristickými útoky v Evropě a nejenom tam, posíláme kondolence, vyjadřujeme solidaritu s oběťmi, pořádáme protesty a demonstrace. Jinak ale bohužel váháme, abychom s nimi bojovali plnou silou. Musím připustit, že před rokem jsem zde kritizoval, že OSN není schopna definovat slovo terorismus. Nyní se musím poopravit a říci, že OSN toho není schopná ani po 70 letech.

Na druhé straně vysoce oceňuji krok generálního sekretáře, který vedl k vytvoření nového protiteroristického úřadu. To je skutečně smysluplný krok, jak v praxi úspěšně bojovat proti terorismu. Pod pláštíkem OSN nyní nicméně existuje 38 antiteroristických organizací nebo institucí. Můj bože! Skutečně 38! Myslím, že to je více než teroristických organizací.

My přitom potřebujeme jen jeden jediný úřad, který bude proti terorismu bojovat. Ten by měl mít veškerou podporu a vybavení, aby mohl své úkoly úspěšně plnit. Oceňuji rovněž nominaci pana Vorobka do čela tohoto úřadu. Včera jsem se s ním setkal a jsem si jistý, že bude schopen problémy vyřešit.

Zároveň bych chtěl zmínit i druhou stranu mince, kterou je migrace. Částečně byla vyprovokována teroristickými útoky v Sýrii a Iráku. Ale na druhé straně je spojena s džihádisty, kteří se ukrývají mezi uprchlíky. Vytvářejí spící buňky, stávají se z nich osamělí vlci a tak dále. Rozumím lidem, kteří tvrdí, že vítají migranty, ale podle mého názoru masivní migrace z Afriky a Blízkého východu jen oslabuje tamější země. Opouštějí je mladí a zdraví muži a tyto země pak ztrácejí svůj potenciál.

Kdo tedy vítá masovou migraci, zároveň souhlasí s odlivem mozků z těchto zemí. Těmto zemím je potřeba pomoci zajištěním elektráren, nemocnic atd. Nicméně jim nepomůžeme podporou migrace.

V závěru bych řekl, že boj s terorismem je založen na historickém optimismu, že my jednou prostě zvítězíme. V Barceloně lidé po teroristickém útoku říkali, že se nebojí. Franklin Roosvelt to někdy nazýval „svobodou ze strachu“.

Proto chci v závěru citovat památnou větou, která tak skvěle vyjadřuje historický optimismus, jejíž autorem je Martin Luther: „Kdybych věděl, že bude zítra soudný den, ještě dnes bych zasadil jabloň.“

90 komentářů :

 1. Je to marné- je to jen politik, jakkoliv se nám může zdát, že prezidenti, a předsedové vlád jsou na nejvyšším stupínku správy společnosti(rozuměj ve jménu konání dobra pro občany), není tomu tak.A proto i OSN je pouhou žvanírnou, kterou zejména USA trhají na cucky . Mimochodem, já vím že vše lze dohledat- ale kdo tam zastupuje ČR?Na základě čeho se tam dostal ten konkrétní člověk? Komu skládá účty? Je odvolatelný? Je volitelný- a kým?Přesto oceňuji, že pan prezident dokáže mluvit z patra, bez psaného mustru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan prezident Zeman není v postavení, aby mohl jako Nikita Sergejevič Chruščov na VS OSN, mlátit botou do řečnického stolku. Ani by to nebylo nejchytřejší.

   Vymazat
  2. 8,51
   Leda by tou botou mlátil po hlavách vedení OSN i většinu reprezentantů západního světa.

   Vymazat
  3. 10,26
   Hlavně "čoboláka" Kysku......a Trumpetu mohl vzít taky,z jedný vody na čisto!!!!.-)

   Vymazat

 2. na jedne strane dymka miru s rusem na strane druhe prijem daru od zidovske skupiny! bravo milosu umis v tom chodit krome tech trapnych reci pred UN o jeste trapnejsi inglish se ani nezminuji! zacinam prehodnocovat tvou opetovnou kandidaturu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:42 "Šťastný člověk není ten, kdo tak připadá ostatním, ale ten, kdo si tak připadá sám"

   Zřejmě i Vy mezi ně patříte - vše vím, vše umím, všemu rozumím, všude jsem byl a tak proč bych si "nekopl" do prezidenta republiky, apod. ?
   L.S.

   Vymazat
  2. 8,42
   Nauč se alespoň česky psát,když už ti ty hovado není rozumět....nebo a to bude lepší,MLČ!!!!!!!

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 8:42 Georg Grogy - Zřejmě nechápete, že Zemanova angličtina je záměrnou další tvrdou ranou americkému imperialismu a všem českým "brown noses"..(If you know what it means)

   Vymazat
  8. 13:23 pouc me wtf is that mean u "shocker" ( if uknow....)

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  10. 15:25 Tvoje anglinčtina je řádově horší, než Zemanova. Ale tak už to bývá, největší "machr" je vždycky ten největší diletant.

   Vymazat
  11. 17:53 i 13:23 i dalsi akademici a znalci cr jazyka! moje mluvena inglish i dojc je lepsi nez vase rodna cestina ale to vy kluci z celedi debiliu nebudete moci nikdy posoudit!!! kazdy hnup dnes umi psat v cizich jazycich s prekladacem a se zakladni znalosti prepise jakz takz spravne!

   Vymazat
  12. 21:09 "Mluveně" se dokáže vyjadřovat i papoušek nebo poklízeč WC. To ale neznamená, že jim pánbůh rozum naděliti ráčil. Vy tento fakt plně potvrzujete.

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. jiri jirik 8:24 a 8:44, bravo jiriku, jste světový, bez čárek a háčků, s angličtinou, pardon inglish, bůhví proč a búhví odkud, mistrujete jako nic. Budu si Vás nucen přehodnotit.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Prezidentovi zesláblému z dlouhodobé štvavé kampaně českých Židů-liberálů přispěchali na pomoc američtí Židé-neokonzervativci.

   Jedna z bezpočtu zdejších židovských nadací (Gershon Jacobson Jewish Continuity Foundation) mu udělila cenu «Warrior for Truth» («Bojovník za pravdu») za vytrvalé podlézání Izraeli.

   Zeman si ji vysloužil za zdvořilostní fráze typu «Jsem Žid», «Potřebujeme bezpodmínečnou solidaritu s Izraelem» a za návrh transportu izraelské samosprávy z Tel Avivu do Jeruzaléma.

   Návrh vyslání českých vojáků na Golanské výšiny se ve verbálním panoptiku dotyčného fondu bohužel neumístil.

   Šalom! Hradčanskému obřezanci blahopřejeme.

   Vymazat
  5. 10:10 píšete coby přitroublý antisemita. Skutečnost je jiná: Zeman svými pro-sionistickými výroky, typu "musíte to udělat jako my s Němci, Palestince vystěhovat z Palestiny" si vysloužil trvalou podporu sionistických organizací, které ho nenechají padnout. Proto jde od druhého funkčního období a ví, že "pražská kavárna" zhusta tvořená českými sionisty a jejich pobratimi, svoji nenávistnou a ničím nepodloženou štvavou kampaň přibrzdí. Nechtěl bych být v kůži takových Hermanů, Šiklových či Gabálů. To musí být schíza. Leo

   Vymazat
 4. Jasně že si nejvíce a jedině zgustli na jeho angličtině. Kdyžv kongresu USA mluvil Havel, tak řekl anglicky asi dvě věty, výslovnost měl podobnou jako Zeman, i když se hodně snažil, zbytek byl v češtině. Zeman vyslovuje špatně, ale je mu rozumět, což je nejpodstatnější. A taky není odkázaný na kdovíjaký překlad. Takže ta radost, že se ztrapňuje je zbytečná. Potěšilo mě, že stejně jako Trump řekl, že mladí muži oslabují svým odchodem země, které potřebují především jejích pomoc. V té souvislosti by mě zajímalo, co si od mladíků, kteří bez skrupulí opustí svoje rodiny a zemi v nouzi, slibují třeba Němci, jaký od takových lidí čekají přínos.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toho už jsem si také všiml, že se jedná o zbabělce, kteří ponechali své rodiče, ženy a děti na pospas nepravidelné americké armádě islamistů a západem cvičených umírněných uřezávačů hlav.

   Vymazat
  2. 9:08 Zeman svou angličtinou jasně ukazuje, jak má Amíky na háku. Přece se kvůli nim nebude kdovíjak snažit.

   Vymazat
  3. Tady máte odpověď:
   Ptá se imigrační úředník mladého imigranta: "Jaké máte vzdělání a v čem se chcete uplatnit?"
   Odpověď: "Nepřijel jsme do Německa pracovat, přijel jsem žít!"

   Vymazat
 5. Dobrý projev. Oceňuji, že nebyl zbytečně dlouhý a nesnažil se mluvit o všem. Povinně jim trošku zapodkuřoval a poté pojmenoval jim nepříjemnou pravdu. Pravdu, kterou vidí lidé, ale papaláši ji odmítají vidět. Jeho projev hodnotím pozitivně. P.K.

  OdpovědětVymazat
 6. Velmi dobrý projev!

  OdpovědětVymazat
 7. Zeman patřil a patří mezi informované a je i dostatečně chytrý. Orientuje se ve světě politiky na vysoké úrovni. Zajímal by mě jeho soukromý názor na dění ve světě. To, co si myslí na základě informací, jenž má jako hlava státu k dispozici.
  V projevu by byl odvážnější, kdyby se obrátil na Američany, Angličany a Francouze a řekl jim "milí tatínkové terorismu, zplodili jste ty struktury, podporujete je, tak ten bordel nyní ukliďte".
  OSN pod taktovkou USA bude bojovat proti teroristům, plnícím úkoly USA ... :-) ani se nedivím, že už má OSN 38 protiteroristických organizací.
  Svět se ale mění, i OSN se mění a vliv mocných kruhů v USA snad nakonec přeci jenom ochabne na únosnou míru dříve, než to skončí katastrofou.
  ABC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ABC Přesně tak.

   Vymazat
  2. Tohle jim ale říci zapomněl.
   http://www.rukojmi.cz/clanky/4585-donald-trump-je-lhar

   Vymazat
  3. 9:53 OSN má "jen" 38 protiteroristických organizací, ale tké nepočítaně "humanitárních" organizací, které teroristy podporují. Samozřemě jen ty, kteří jsou na "naší" straně.

   Vymazat
 8. "Křováci" s kalešnikovy, to není problém, problém jsou ti, kteří je sem cíleně dovážejí, všichni se to bojí pojmenovat. Proč je sem dovážejí, k čemu je chtějí využít? Slouží jako nástroj k řízenému rozvratu Evropy. Potřebujeme premiéra, jako je pan Orbán, všechny nás humanitárně bombardovat nemůžou.

  OdpovědětVymazat
 9. souhlas . Byl to státnický projev, Trumpa i Kysku strčil do kapsy. Můžeme být dnes na našeho prezidenta hrdi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,souhlasím.Tento národ nutně potřebuje mít v čele státu někoho na koho bude hrdý.Po dosavadních výsledcích našich vlád,začíná být lid skeptický.Není divu když vidíme kam nás naši zemi přivedli.Kritizovali vládu KSČM,chvástali se jak se budeme mít dobře.A toto jsou výsledky!
   Styďte se!Doufám,že vás jednou postihne zasloužený trest za vaši vlastizradu!

   Vymazat
 10. Tady je pěkný článek pro voliče ano:

  http://svobodnenoviny.eu/budou-vsichni-proti-kvotam-i-po-volbach/

  OdpovědětVymazat
 11. Pan prezident je moudrý, sečtělý, inteligentní. Dokáže mluvit spatra i v angličtuně, nečte svoje projevy. Jeho projevy mají strukturu a jsou logicky uspořádané. Záleží mu na českém národu.Je věrný své ženě. Dozajista není dokonalý, ale to není nikdo. Záleží na klíčových názorech a postojích. Není tak důležitá forma, ale obsah sdělení. Žádný tlumočník nemohl obsah pozměnit, neutralizovat. Ušetřil OSN za tlumočníka z čj do aj.
  Ještě že ho máme za prezidenta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:14 Zeman na rozdíl od ostatních politiků postrádá stádní pud. Když se ze Západu ozve nějaké bučení tak Zeman nejdřív zváží, zda to není pitomost. A pokud nezačne také bučet tak naše stádo hned začne naříkat, jak se za něj stydí a co si o nás cizina pomyslí, když náš preziden také nebučí jako vůl. Měli by se stydět především za sebe, protože se chovají jako nemyslící dobytek.

   Vymazat
 12. Oprava 13:43 ! OBLIBENEHO ! Asi jsem podrbal "accent".
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 17. Aspon, ze mate trochu smyslu pro spravedlnost Dvoraku !
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Kamos naseho oblibeneho presidenta Trumpa ! Zachrance civilizace.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:09 - HONOLULU, vubec jsi se nezmenil. Jsi stejne blby, stejne vlezly jako pred hurikanem!

   Vymazat
 18. 14:04
  Opravdu, máte americkou úroveň.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 19. Vazeny pane presidente Zemane !
  Vas projev byl velmi dobry, potrebny a vystizny !

  Nenechte se prosim odradit od anglictiny kvuli kritice Accentu.

  Ujistuji vas, ze anglictina ma nekolik accentu a my co se toulame svetem si to uvedomujeme a vzdy se radi prispusobime.

  Tesime se na dalsi Vas projev a chceme Vas u kormidla Ceske zeme. Nas president Trump vas potrebuje !
  Vase slova maji vliv a svet ve Vas vidi zastance evropske kultury a civilizace.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 20. 14:09
  Nech si ty zbytečný výlevy!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 21. 14:16 To neni americka uroven t.j. ceska uroven ze Smichova.
  Ja to udelal v prosinci 1967 pred secretariatem KSC a "soudruzi" se zacali vzajemen obvinovat, kdo se podelal.
  (Oni to prinesli na botech do mistnosti !)
  Z toho (z hadky) vzniklo "prazske jaro".
  Cesty Bozi jsou nevyspitatelne ! Potom prisli Rusi a ja utekl do Johannesburgu.
  To byla krasna doba.
  Poslechnete si pozdrav z Johannesburgu na Youtube !

  Glenys Lynne RAMAJA

  koncim panove - stejne me porad mazou.
  nick HONOLULU


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nejlepsi zprava dne zaverecna beta nad podpisem mr.dick nick

   Vymazat
  2. Pane Nicku - co kdybyste už přestal tento web navštěvovat, anebo alespoň přestal diskutovat? Z vašich projevů je evidentní, že ČR a České občany jako takové nenávidíte, prakticky se nám jen posmíváte, urážíte, a hrozíte, co strašného nás údajně čeká apod. Jsem si jist, že na amerických webech byste si nemohl dovolit urážet americké občany a napadat americké poměry, a protože máte právě jen tu potřebu pošklebovat se a urážet, denně se producírujete na českých webech. Proč se nespokojíte se zjištěnímm, že Češi nejsou fackovací panáci pro kdejakého exulanta, který si vybíjí své emoce, a že vaše stále stejné, a hloupé výjevy nejsou zde žádoucí. České weby zmiňují české problémy, naše problémy, a naše potíže, kterým vy už vůbec nerozumíte, vůbec nechápete o co zde jde, a proto píšete opravdu jen bláboly - jak jste si mohl všimnout, vašich blábolů se chytají jen darebáci, sprosťáci, a pologramoti, kterým také dělá dobře, když někdo jejich spoluobčanům sprostě nadává. Kde začnete diskutovat vy, tam diskuze vždy klesnou až k hrubým a sprostým nadávkám a urážkám.Přestaňte s tím. Vaše vzpomínky na Johannesburg a hlouposti, které píšete o KSČ a o minulém režimu, už nikoho nezajímají, navíc nikdy nereagujete na obsah článku. Jak píše 14.09 - vaše výlevy jsou zbytečné.

   Vymazat
  3. jsou inteligentní nadávky a nadávky, které se je v horším případě snaží a v lepším nesnaží napodobovat

   Vymazat
  4. Jenom další z Hatefreeho pokusů o likvidaci nepohodlného konkurenta, kterému závidí čtenost. Když už neví kudy kam, tak místo nadávek čtenářům Nové republiky do darebáků, sprosťáků a pologramotů (viz. 14:49) a hanobení skupin obyvatel, zejména emigrantů a důchodců (to pokud se přestane ovládat), pronásleduje a napadá za zvolenou přezdívku.

   Vymazat
  5. Ještě bys měl upřesnit 20.43 - koho tím myslíš. Ty jsi ještě v žádném příspěvku nevyjádřil názor k článku, ale vždy jen někoho napadáš, stále stejně stupidním blábolem. Jestli je exulant z Floridy konkurent diskutujících z NR - pak ty jsi ze všech největší ubožák. Tvoje vývody už ostatní musí urážet - proč to žvaníš? Máš tady svobodu, a jestli bez toho američana nemůžeš žít, odcválej tam za ním, ale přestaň oxidovat na českých diskuzích chválením nesmyslných vývodů exulanta. Kdekoliv se objeví, začne být diskuze vulgární, a zcela od věci - tomu ty říkáš čtenost, když ostatní někdo nutí, aby se proti jeho urážkám a výpadům ohrazovali? Jsi s tím trapný, a taky bys měl být z diskuzí odstraněn - je to o názorech k článku, ne o tom, že budeš na někoho pořádat výpady, a štvát proti němu ostatní diskutující. S tím se vrať na novinky, tam to tak dělají.

   Vymazat
 22. Líbí se mi, když se podaří vymazat ty nejsprostější argumenty, tak se komentáře dají dočíst až dokonce.

  OdpovědětVymazat
 23. Děkuji redakci NR, že začala konat, a maže všechny ty primitivní, a sprosté výlevy, nadávky a urážky. Dává tak najevo, že tento informační web neslouží,a nebude sloužit k tomu, aby se defektní osoby, sedící denně u počítačů, na diskuzích producírovaly, a exhibovaly, bez ohledu na obsahy článků, k nimž je jim dovoleno zaujímat názory. Bohužel tento informační publicistický web začala hojně navštěvovat právě jen sebranka, která se se svým druhem výraziva nikde jinde nechytá, a já jako čtenář této publicistiky se zajímám pochopitelně i o názory občanů k článkům, odmítám být tím vystaven urážkám, a odmítám akceptovat jakékoliv výpady a sprostoty.Kdo neumí psát správnou češtinou, kdo vyhledává internet jen pro ulehčení nudy, kdo cítí potřebu vyžvatlat se ze svých frustrací, a k tomu zneužívá publicistiku webu NR, musí počítat s odstraňováním již uveřejněných blábolů, a snad dotyční pochopí, že jim zde pšenka nepokvete. Pak se úroveň diskuzí k NR může vrátit k původnímu, intelektuálně zdatnému, názorovému a solidnímu způsobu vzájemně se obohacující diskuze, nehledě ani k tomu, že web je přístupný i mládeži. Ještě jednou děkuji - jsem potěšen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdyz si tak potesen cenzurou a mas rad prime a obohacujici diskuze tak se nam alespon podepis obcane! hhh

   Vymazat
  2. Ano, jsem velice potěšen, a jestli chceš nazývat odstraňování zhovadilostí, sprostot, nadávek a urážek z diskuzí účelově "cenzurou".nazývej si to jak chceš. Byly doby, kdy se impulzivní a nudící se hošani chodili vyvztekat a vynadávat do hospody, a u stolů štamgastů to občas pořádně vřelo, občas si dali i do držky, ale jinak se na veřejnosti chovali jak se patří, protože nikdo není povinen strpět výpady a urážky nevyrovnaných psychopatů. Teď - jak je vidět, nechodí nudící se psychopati do hospod, protože jednak podražilo pivo, jednak už všechno je na přesdržku, takže u klávesnice se to nadává a uráží anonymně líp. Že je to hnusný a zbabělý, a že ti urážení se nemohou bránit, o tom žádná. Takže - doporučuju nadávat doma, členům rodin, pokud jsou ochotni to snášet. Na diskuzi se mají pouze projevit názory k psaným článkům, taková jsou pravidla, doufám že ses s nimi seznámil, tak tady nemel o cenzuře - to jsou ti praví, jimž "cenzura" vadí. Dementi, sprosťáci, hajzlíci, frustráti, ale dá se to léčit práškama, i bez veřejných nadávek. A taky možná, že existuje web, jemuž v diskuzi nevadí psychopati, je třeba ho vyhledat. Měj se. Jestli ty jsi Jiri Jirik, tak já jsem indická princezna s dřevěnou nohou, takže jsem se právě podepsal, když po tom tak toužíš.

   Vymazat
  3. 15:55- moc hezky indická princezno :D- opravdu souhlasím bez ironie s vašimi oprávněnými rozhořčeními.Ty komentáře pod články jsou opravdu často moc za hranou.Hezký podzim všem, a hurá na houby.

   Vymazat
  4. 14:40 + 15:55 Naprostý, bezvýhradný souhlas. Doufám, že redakci vydrží síla a čas mazat hulváty a žvanily alespoň nějakou dobu. Má v tom mou plnou podporu. A doporučuji automaticky mazat i ty, kteří to nazvou cenzurou. Protože takové vyjádření svědčí o jejich narušeném chápání, takže do diskuse nemohou nic konstruktivního přinést.

   Vymazat
  5. Vám už chybí jenom gilotina, 24/7 dohlížející kati a sekáči. Tedy opět setkání minulou dobou pokřivených svazáckých a stranických charakterů a ne že by na tom byla dnešní sluníčková generace pod vlivem církevních a skautských potentátů - Halíků a Jandoputnů lépe, ti pro svůj kult osobnosti nejenom nasazují roubíky a lžou, ó jak jsou si podobní, ale i ostřelují sídliště a humanitárně bombardují.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Jste skutečně trapný 20.06. Váš názor k článku je jaký? Ano, vy byste opravdu potřeboval nasadit roubík, abyste přestal provokovat. Ze všech diskuzí, a z celého společenského života je potřeba odstranit sprosťáky, a psychopaty, kteří mají potřebu jen škodit a urážet, a vidí v tom právě tu svobodu, která v minulém režimu chyběla, neboť socializmus podporoval slušné občanské soužití, a žádné možnosti k anonymním urážkám neexistovaly. Je opravdu tragické, že jen to takovým, jako jste vy, chybělo. Nestyďte se za své postoje a urážky, jděte někam mezi lidi, do hospody, a tam přesně to,co tady anonymně píšete, probírejte s ostatními u stolu. Jestli při tom přijdete o všechny zuby, to už je riziko svobody - ani svoboda se nemá zneužívat proti ostatním. Anonymní urážeči a sprosťáci by měli být separováni - dnes uráží, zítra budou najíždět autem do anonymního davu, nebo píchat lidi někde v obchoďáku nožem. Psychopat je škodná vždycky - viz vaše bláboly o guillotině, katech a sekáčích.

   Vymazat
  8. 21:56-co zavést jiný systém? Přímou odpovědnost za psané? Lidé, jako "Jiří Jiřík" jsou postižitelní zákonem. Vy, jako ten slušný se kryjete anonymitou, přitom také lžete. Idealizujete si socialismus! Vyhrocené diskuze a výčet + a - systému minulého a současného, nedává naději na "třetí" cestu ale na konfrotaci.

   Vymazat
 24. 14:50 Jiri Jiriku, ty jsi zde to nejsprostejsi (cenzurovano) co zde je, co zde existuje, a kdybych neprisel ja, tak ti to projde.

  Tvoje nadavky jsou tolerovany a to i proti presidentovi, ktery ma 100 % legitimitu a tim urazis cely narod ! Kazdeho kdo ho volil !
  Jsi drzy, nevychovany a agresivni !
  A mas protexy. My vime proc !

  ------------------------------------------------------

  Panove v Cesku ! DOBRE hlidejte, kdo s temi nadavkami zacina, at se sebe nedelate (cenzurovano).

  ------------------------------------------------------

  Snand by pomohla modlidba, 14:49, aby vy jste meli monopol na vse co je povoleno myslet a rict.

  Chtel bych Vas slusne pozadat aby jste se prestehoval z Evropy / Ceska tam kde inklinuji k despotismu. Napr. Saud. Arabie, North Korea, nebo aspon k lidozroutum do zap. Rhodesie. Kde je vas nick, aby jste byl poznan ?
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 25. Prectete si vetu 14:48....
  Rozumite tomu co zn. DICK v anglictie ? Kdyz ja mu odpovim, tak budu ja sprostakem a vy bude jasat, ze jsem byl smazan.

  Vas smysl pro spravedlnost je karikatura rovnosti - Fair play..
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 26. 14:49.. Vas vliv na mladez bude prisne zakazan, a to uz brzy !
  Mrzacite ji mentalne !
  Intelekt nemate zadny, tak o nem nemluvte ! Vase nazory jsou fraze podle vetru a jsou pro nas nesnesitelne.

  Jste despoticky tyran, ktery neobstoji v arene myslenek tak potrebujete UZAKONIT vase "pravdy".
  V 46-47 roce lide jako jste vy koncili na popravisti, jak v Norimbergu, tak v Praze.
  Jste odporny zivocich s neevropskou kulturni inklinaci a snadno zaraditelny.
  Kdyz s necim nesouhlasite, tak postavte argument !
  Vase tyranicke inclinace zastirejte, pro vase dobro.

  Flustrace ? O cem mluvite ? Pro me je uspech samozrejma vec a respekt k opozici automaticka - pokud je slusna. Zvanite fraze !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 27. Pražská kavárna je skoro v bezvědomí z opětovných výrazných úspěchů pana prezidenta Zemana (vyznamenání Bojovník za pravdu; setkání plus pohodové foto s manželi Trumpovými). Miloš Zeman je jadrný Čech z Kolína, tak vůbec nechápu, proč by měl pilovat výslovnost english po vzoru washingtonských bažin? Proslov v angličtině spatra a před publikem OSN, kdo z nás ostatních to dokáže zvládnout - nikdo! Jen ať si to kavárníci zkusí na vlastní kůži. Pane prezidente Zemane, Váš projev byl moudrý, pravdivý a přitom uvážlivý - i v tom smyslu, že Česká republika je stát velikostí nanejvýš střední, či spíše menší. A pražská kavárna zoufale šmejdí a z prstu si cucá hloupé záminky ke kritice či útokům na pana prezidenta Zemana; pražská kavárna nemůže strávit úspěchy Miloše Zemana. A představte si, přátelé, že by na jeho místě dostal v OSN slovo těžce logopedicky defektní jedinec, Kchárl Dege Boryš Černohorský (vyzbrojen gottwaldovským čibukem)! Ten, kterého někteří umělci či spíše "umělci", potažmo možná i komedianti, na Hrad za každou cenu prosazovali.

  OdpovědětVymazat
 28. Boj o nasmerovani naroda se da vyhrat jedine legalni cestou !
  Ta cesta je podle tradice stareho Recka a nebo republikanskeho Rima. Boj o nasmerovani naroda se neda vyhrat podle stanov a despotickych zvyklosti / narizeni Khazarskeho imperia mezi lety 620-960 A.D.
  Prohrate to kavarno a budte radi !

  Ale stejne nevite o cem mluvim, protoze jste nemeli zaklady v mysleni, jake je bezne v Anglii a u nas..

  A vy, 14:49, kdyz mi nerozumite, tak se ke me nevyjadrujte.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 29. 19:00 = VYBORNY PRISPEVEK pane !
  Souhlasim s Vami na 100 % !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 30. Prazska "kavarno" ! Nikdo vas nema rad ! President Zeman, to nad vami vyhral na cele care !
  V Americe je obliben a mluvi o nem vsichni. Dokonce i cernosi, kteri vysoce hodnoti jeho moralni pater a politickou proziravost !
  Vas nezna nikdo !

  President Zeman bude znovu presidentem a potom bude jezdit k nam na Floridu na prazdniny a ja mu zde najdu to nelepsi Condo v nejlepsi casti Floridy za nejlepsi cenu ! Bude to daleko lepsi, nez mel ten vas vasnosta, co zde koupil Condo na A1A.
  Vy prazska kavarno budete jezdit na dovolenou do Cierne pri Chope a muzete rentovat romskou maringotku. Rad bych vas jeste drazdil, ale musim na schuzi, tak si od me odpocinte.
  nick HONOLULU


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť on se k tomu 14:49 (chybějící přezdívka grafoman) ve slabé chvilce přiznal, že sem nechodí diskutovat, ale pracovat na počítači a šmíruje v rámci svého povolání. Jistě sis všiml i toho, že k dehonestaci čtenářů NR používá naučené fráze a vyumělkované psychologické profily, k čemuž si pomáhá domýšlivými projekcemi až bájnou lhavostí. Tak to dopadá, když s Jandoputnou nechtějí spolupracovat odborníci, ale hybridní udavači a Chovanci. Je to deviant nenávidící emigranty a důchodce a píše litanie, které tady nikdo nečte, i z toho možná pramení jeho frustrace. Pozor na něj, cítí se zneuznaně a je všehoschopný.

   Vymazat
  2. Jenomže přezdívko z Floridy, ty dráždíš slušné diskutující, pošklebuješ se, píšeš nesmysly, a záměrně a vždycky kazíš všechny diskuze. Kdo je u tebe "pražská kavárna" z ostatních diskutujících? A proč meleš takové urážky a drzosti, a že bys nás "rád dráždil" - jsi ubožák, k americkým občanům na americkém webu by sis nedovolil ani polovinu toho, co si dovoluješ k nám, a to nás uráží. Pošklebuj se na jiném webu američanům, a dráždi své současné spoluobčany - to se bojíš? Sám bys měl být z každé diskuze rovněž odstraněn, nepíšeš k věci, a i když nejsi výslovně sprostý, dáváš najevo pohrdání vším českým, naší zemí, našimi lidmi - jen se pošklebuješ, hrozíš, a přeješ nám jen to špatné. Jsi nudící se psychopat.

   Vymazat
  3. Nikdo neví, koho tady soustavně dehonestuješ, pomlouváš, urážíš, a štveš proti němu ostatní psychopate 22.05. Tvoje abstraktní blebty a urážky jsou už trapné, a bylo by dobře, kdybys vedle navážení se do jiných diskutujících také napsal svůj názor k článku. Ten jsi nenapsal ještě nikdy. Jsi podprůměrný, starý, nudící se otrapa, závislý na žvanění, ale publicistika a informace tě evidentně nezajímají. Jsi pouze posedlý štvaním proti jiným diskutujícím. Jsi všehoschopný, jako každý primitiv posedlý závistí a nenávistí. Pozor na tebe - kde se objevíš, vždy to bude o tom stejném - štvaní proti jiným. Jsi hybridní udavač, a měl bys být separován, abys přestal škodit, na druhou stranu jsi tak jako tak jen neškodný, duševní mrzák. Takový žvanivý slimejš, který ke svým chorým diskuzním výpadům zneužívá web NR a jeho články. A neměl už bys jít spát, starý slinto?

   Vymazat
  4. 22:10 a 22:18 Nevnucuj se grafomane, stejně jako Honolulu ti sděluji, že o výplody tvého chorého mozku nenávidícího emigranty a důchodce nemám zájem. P.S.: Nečte tě ani redakce - jinak by už dávno, vědoma si své odpovědnosti, proti tvému napadání čtenářů Nové republiky a hanobení jejích cílových skupin obyvatel dávno zasáhla.

   Vymazat
 31. sudruzi tento prispevek pod mym pravy jmenem je posledni! pristi jiz bude anonymni stejne jako vetsiny z vas! tak si to vychutnejte!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A budeš stejně smazán, protože jsi urážející a sprosťačící idiot. Sbohem

   Vymazat
  2. Proč vyhrožuješ, a označuješ ostatní diskutující "soudruzi" takzvaný jiriku? Ty nejsi bývalý soudruh? Něco se muselo stát, že je z tebe sprostý, urážející psychopat, a je úplně jedno, pod jakým jménem píšeš. Ty totiž nejsi schopný psát slušně, věcně a normálně, protože máš intelekt houpacího koně. Objevil jsi web NR - a začal jsi zde exhibovat - proč? Na novinkách jsi zablokován? Jsi přece diskutér novinek -ne? A nepoužíváš interpunkční znaménka, to je též podezřelé.Že ty patříš k té smečce jako je Horní Dolní apod.?

   Vymazat
  3. jiri jirik horní dolní opět jsi byl odhalen navíc admíni mají tvojí IP takže se můžeš pojmenovat jak chceš.

   Vymazat
  4. Další soudruh, kterého anonymní udavači a příznivci monstrprocesů donutili přejít do ilegality. Postihlo ho to, čemuž při závistivé likvidaci úspěšnějších a čtenějších kolegů, ale i nenáviděných názorových oponentů sám tleskal. Revoluce zde požírá své děti v přímém přenosu.

   Vymazat
  5. 22:51 - vy jste někde na vandru ztratil mozek? Jak jste přišel na to, že sprosťák a bezduchý dehonestující hovado (jiri jirik) je "úspěšnější a čtenější kolega, ale i nenáviděný názorový oponent"?

   Vymazat
  6. 23:28-a co Vy, nejste také dehonestující hovado(bezejmenné)?

   Vymazat
  7. 23:28 Pokud nerozumíte psanému textu, tak vyhledejte rodilého mluvčího a ten Vám vysvětlí, jak zde revoluce požírá své děti v přímém přenosu a že v okamžiku, kdy jiri jirik tleskal likvidaci úspěšnějších a čtenějších kolegů, ale i názorových oponentů ještě nebyl proskribován.

   Vymazat
 32. SOUHLASIM S PRISPEVKY 21:35 & 22:04 !

  Horni Dolni je vsak velmi inteligentni a cestny rytir a prirovnavat ho ke 21:15 je nespravedlive a urazejici !
  nick HONOLULU - svedomity pozorovatel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, Horní Dolní je beze sporu inteligentní ale také "nebetyčný blb", který si myslí, že dehonestací, nás "vybudí" k činu, kterého není sám schopen ve své "hostující" zemi, tipuji Austrálii. To platí i o Vás, až si "zametete před svým prahem", bude vaše kritika oprávněná. Rád vás, emigranty čtu, jste studnicí poznání(vzorkem) domácí politické scény. A jediný Jiří Jiřík se přihlašuje k názoru vlastním jménem! Jirko nevzdávejte to, vzdáme-li se jména, dostaneme čipy s čísly!

   Vymazat
  2. Miroslav Povolný 1:01, 0:20, 0:03 – pane, děkuji za zcela postradatelnou informaci, jak že se jmenujete a že jste muž, kterou si ovšem jako pravdivou nemám možnost kde a jak ověřit. Naštěstí je mi Vaše skutečná identita absolutně fuk.
   Ad 1:01 tvrdíte, že 21:26 lže. Je to jeho názor a opak nelze prokázat jinak, než sháněním klaky oponentů. To mohou obě strany, přičemž skuteční pamětníci vymřou. Pak je zřejmé, že snadno můžete být na vítězné straně.
   Ad 0:20 tady Vám zřetelně uniká posloupnost, zřejmě v důsledku obsedance „podpisy“ kterou jste očividně postižen. Věc korektně objasňuje 0:21, i když jako anonym pro Vás asi zbytečně.
   Ad 0:03 Jiri Jirik se přihlašuje možná jménem, snad i vlastním, což ovšem a pohříchu, nijak nezvyšuje hodnotu jeho příspěvků a nemůže kompenzovat jeho nemístné vulgarity. Tím chci naznačit, že existují případy, kdy vulgarismus, v určité situaci, je přípustnou, nebo dokonce jedinou možnou reakcí.
   V plné úctě, JiH

   Vymazat
  3. Není daleko doba, kdy i Vám bude nasazena Davidova hvězda "novinkáře", vždyť nenávistná kreatura tapetující s vědomím redakce, když už neví kudy kam a dojdou vyčnívající emigranti a důchodci, začíná napadat kvůli zvolené přezdívce. Pozoruhodné je, že to, co druhým v uvedených příspěvcích (dnešní výčet naleznete v 1:07), tak vyčítá, sám bezezbytku naplňuje. Žij a nech žít. Budeme na sebe hodní.

   Vymazat