Reklama

.

.

čtvrtek 7. září 2017

Ministerstvo obrany informovalo o začátku pouličních bojů v Dajr az-Zauru. Objevily se záběry raketového útoku z Admirála Essena na teroristy v Sýrii. Pod Dajr az-Zaurem v Sýrii bylo zničeno 50 džihádmobilů


7. 9. 2017      zdroj a zdroj a zdroj
Syrská vojska prolomila tříletou blokádu Dajr az-Zauru a začaly pouliční boje za osvobození některých čtvrtí města od teroristů DAEŠ (DAEŠ je organizace v Rusku zakázaná). Interfaxu to 5. září bylo sděleno na Ministerstvu obrany Ruska.


"Využitím výsledků úderu ruských letadel a řízených střel vojáci syrských vládních jednotek pod velením generála Hassana Suhela rychlou ofenzívou prolomili obranu teroristů DAEŠ a odblokovali město Dajr az-Zaur", bylo konstatováno na ministerstvu.

Bylo dodáno, že v současné době oddíly syrských vládních vojsk rozšiřují úsek průlomu a vedou pouliční boje za osvobození čtvrtí, obsazených teroristy.

Objevily se záběry raketového útoku z Admirála Essena na teroristy v Sýrii
Televizní kanál Hvězda zveřejnil video startů raket z fregaty Černomořské flotily Admirál Essen na objekty a členy teroristické skupiny DAEŠ na území Sýrie.

O zasazení úderu informovalo Ministerstvo obrany Ruska 5. září. Jedním z cílů se stali teroristé v okolí města Dajr az-Zaur. Byly proti nim použity řízené střely Kalibr.

Pod Dajr az-Zaurem v Sýrii bylo zničeno 50 džihádmobilů

Teroristé skupiny DAEŠ používali sebevražedné atentátníky v obrněných vozidlech, čímž se pokoušeli zastavit průlom syrské vládní armády k městu Dajr az-Zaur. V úterý 5. září o tom informovala agentura RIA Novosti s odvoláním se na Ministerstvo obrany Ruska.

"Údernými jednotkami syrských vládních vojsk bylo zničeno více než 50 džihádmobilů teroristů", uvedlo ministerstvo.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

6 komentářů :

 1. Tak takhle na frak uz uSSaci hodne dlouho nedostali. Snad naposledy ve Vietnamu, jenomze tehdy jeste meli odvahu jit do valky sami, ted si na to zalozili ISIS/ISIL/FSA nebo jak se to zrovna jmenuje. Zrovna poslali dalsi bandu do Afganistanu, tak snad jeste tam schytaji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To myslýš ty české teroristy?

   Vymazat
 2. Už aby teroristy Syřané a RF vypráskali včetně jejich podporovatelů.

  OdpovědětVymazat
 3. Rusové získali v Sýrii mimo jiné báječný polygon na zkoušení svých zbraňových systémů! Sankce jenom RF nahrávají, protože nutí ruský průmysl a hlavně zemědělství, aby začalo produkovat všechny komodity, co jsou pod sankcemi.Už teď je RF největším exportérem obilí na světě a budeme se brzo divit, v čem se ještě Rusové dostanou do kondice a budou exportovat a my v EU budeme zase čumět jako puci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čumíme už teď. Pod vedením našich čelných análních speleologů zamrzneme společně se západem na místě a svět půjde dál.

   Vymazat
 4. Kuci,nase spasa jsou Sobotka,Kalosek,Belobradek!
  Kdepak slovensky Ondra!Okamura?To je jenom slabej
  cajicek,cesi,mate prevelika ocekavani,uvidite! '

  OdpovědětVymazat