Reklama

neděle 10. září 2017

Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT


Lubomír Man
10. 9. 2017
Která strana, myslíte, je nejbližší srdci téměř tří stovek zaměstnanců zpravodajství ČT, denně robotujících na úkolu přeměnit nás z lidu husitského a Masarykova na lid jiný a víceméně opačný, nejbližší snad tomu, který po Mnichovu vyhnal z republiky prezidenta Beneše a ke smrti uštval Karla Čapka? A který náš politik, myslíte, je pro tuhle třístovku lidí zázračně stejně uvažujích ( jinak by do ČT nebyli přijati), nejpopulárnější, nejskvělejší a zkrátka nejvíc IN i COOL?


Ano, jistě, jsou to TOP09 a je to Schwarzenberg ze stejné strany, jen o desetiny procenta předstihující Kalouska opět z téže strany. Jen podstatně menší až nepatrná část osazenstva zpravodajské redakce ČT pak drtí palce ODS s Fialou a Němcovou a lidovcům s Bělobrádkem a Hermanem. Jiné stranické zastoupení už v tomto orgánu neexistuje – a pokud ano, žije v ilegalitě hluboké až přehluboké, a jeho zastánci mají možnost šeptat jej jedině do vrb, jinak by se jim to hrubě nevyplatilo.

Jak tohle všechno vím? Propánakrále vždyť zpravodajské pořady téměř denně sleduji, a i kdybych je sledoval jen jednou za měsíc, či dokonce i jen jednou za rok, musel bych být imbecil a ignorant, kdybych si všechny tyhle své údaje i jen z jedné hodiny poslechu pohodlně nevyvodil? Vždyť ta redakce je svém názoru tak jasná a čitelná, že jakýkoli omyl je i pro blázna či člověka dokonale nepolitického vyloučen.

Takže: robí se zde až do potu tváře, v dávkách i salvách jsou odtud čtyřiadvacet hodin denně pod tlakem pumpovány do lidu českého a do každé dědiny i do každé chaloupky u lesa zprávy a informace zpracované tak, aby co nejúžeji souznívaly se světovým názorem oné převládající skupiny lidí oddaných TOP09, Schwarzenbergovi, Kalouskovi i letišti v Ruzyni – a jaký je výsledek této zběsilé propagační kampaně?

PREFERENCE STRANY TOP09 UŽ DLOUHODOBĚ NEPŘEKRAČUJE 10 PROCENT!

Nevím jak vy, ale být já generálním ředitelem ČT, věděl bych, co je třeba udělat. Čímž jej současně i srdečně zdravím.

9 komentářů :

 1. Mno tak já už dávno moje nepřátele nesleduji a nečtu.

  OdpovědětSmazat
 2. Výborně. A čeho je moc, toho je příliš. To se stalo i KSČ. Jak to vidím dnes, její propaganda nebyla zdaleka tak prolhaná. Co do popisu kapitalismu byla nanejvýš pravdivá. Musím s politováním uznat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je přesně ono, socialistická propaganda, to bylo k zasmání, tato rafinovanější, ale i pokrytečtější, neznající jakýkoliv smysl pro fair play, způsobuje vytvoření těžké chronické nenávisti, a já ji v sobě mám a dokud budu žít, budu proti těmto hajzlům jako je Poserplina, Kalousek, Pehe, Kocáb, a té židovské tzv. kulturní frontě bojovat ohněm a mečem

   Smazat
 3. Podivejte se Capek poucoval narod nadsene a hlasite o veledulezite demokracii Britske...A system , ktery je nade vse krasny a spravedlivy. A mel by tak byt nas vzor /Zname ty vzory/..Nerikam , ze uprimne hledal lepsi cestu pro nas , mel jiste ty nejlepsi snahy jak zlepsit zivot lidi u nas...
  .Dostal to naplno v 1938v MNichove prave od tech uber britu..
  .To byl ten nejvetsi hreb do jeho rakve...
  To je tak kdyz je nekdo posedlej a poucujici , dava nam vzory nade vse nejkrasnejsi...
  Poucka : " A tak verte jen tomu , ze neverite nicemu", /hlavne ,co se casto opakuje/.
  Potom si zkousejte predstavit opak toho , co vam vnucuji a vychazejte z toho...na ceste za skutecnosti a pravdou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslí vám to z cesty. Míchat nešťastného Čapka, výtečného spisovatele, s velmocenskou politikou Velké Británie v Mnichově je nečestná rána pod pás. Naopak my se musíme spojit proti všem, kteří demokracii deformují (např. média hlavního proudu), oklešťují (chovanci chovanců, ÚSTRk, absence závazného referenda slíbeného ústavou, oligarchizace politiky, vliv korporací, korupce atd.). Nihilismus není program, jen situaci zhoršuje. Ovšem je to možná váš cíl, resp. cíl vašich páníčků.

   Smazat
 4. 10 % pro TOP 09? Nevěřím, že by bylo u nás tolik na rozum padlých, aby volilo největší gaunery. To že Kalous je mazaný, o tom není pochyb. Ale mazaný neznamená rozumný. A ČR potřebuje po 25 letech vlád a parlamentních tlučhubů s "tykve IQ" něco aspoň průměrného, není pochyb. Jenže se znovuzrozeným kapitálem u nás ten žije s pomocí svých politických loutek a z obratnosti jejich vodění na špagátku. Jo, kdyby to byli aspoň Špejblové a Hurvínci! I Ferda mravenec by byl lepší a ani na brouka Pytlíka bychom nemuseli tak hořekovat. Ale s těmi hovnivály - nevím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. UPŘIMNĚ lituji
   tu podstatnou část české populace,
   která je odkázána na denní sledování ČT,
   neboť není jazykově vybavena tak,

   aby mohla porovnávat i z jiných kanálů a zdrojů,
   a tak se postupně daří politbyru ČT ovlivňovat
   k obrazu svému, nemalé procento
   prostoduchých občanů, sloužících následně
   jako užiteční idioti zločinné zahraniční
   politice USA...

   Smazat
 5. 10:07 „.. my se musíme spojit proti všem, kteří demokracii deformují (např. média hlavního proudu), oklešťují (chovanci chovanců, ÚSTRk, absence závazného referenda slíbeného ústavou, oligarchizace politiky, vliv korporací, korupce atd.). Nihilismus není program, jen situaci zhoršuje.“
  Dobře řečeno.

  OdpovědětSmazat
 6. Pro mně jsou momentálně nejviditelnějšími hňupy Kalousek a Fiala. Se svými voji v pozadí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.