Reklama

pátek 29. září 2017

Moskva USA: Nenecháte-li toho, šlápneme do vámi podporovaných médií!

kou
29.9.2017 PrvníZprávy

Moskva přijme patřičná opatření proti médiím, která dostávají podporu od Spojených států, bude-li pokračovat tlak na ruské sdělovací prostředky pracující v Americe.


Mluvčí ruského ministra zahraničí Maria Zacharová tak na brífingu varovala americkou stranu.

„Obrovské množství ruských informačních zdrojů s publikem v Rusku, získává finanční podporu ze Spojených států. Nicméně, zatím se netváří jako cizí agenti, skrývají zdroje financování a nejsou registrovány jako cizí agenty,“ upozornila Zacharová.

„Ráda bych shrnula tento komentář tím, že se Rusko zavázalo ke všem mezinárodním ustanovením a odpovídajícím normám týkajícím se svobody projevu a opakovaně to dokázalo. Začne-li „boj bez pravidel", když je zákon zvrácený a transformován na nástroj zničení vysílacích společností, tak každý krok ve vztahu k ruským médiím bude mít patřičnou odpověď. A koho se tato odpověď bude týkat - to by si měli ve Washingtonu dobře spočítat. Čas uplynul,“ mrazivě komentovala muvčí ruského ministerstva zahraničí situaci kolem práce televizního kanálu RT a agentury Sputnik ve Spojených státech.

Proti oběma společnostem se ve Washingtonu vede štvavá kampaň od okamžiku, kdy byly obviněny, že se údajně pokusily ovlivnit loňské prezidentské volby. K obviňování RT Zacharová doplnila: "Nenašli ani jednu lživou právu"!Související články:

Senátorka USA přinesla "důkaz": Putinovu fotku s šéfredaktorkou RT!

Foto: Maria Zacharová, ruské ministerstvo zahraničí

8 komentářů :

 1. Vcera uz bylo pozde..

  OdpovědětSmazat
 2. Divím, že to tak dlouho trvá. Jejich rádoby slušnost se všude bere jako neschopnost a hloupost. Už by s tím mohli přestat. Nechápu, co tím sledují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:41 neboj dockas sa , ale potom uz nebude cesta spet...a potom vela ludi pochopi preco Rusi nechcu "tlacit na pilu " ...

   Smazat
 3. Jo správně je třeba jsi udělat pořádky doma.

  OdpovědětSmazat
 4. Pochopte, že ti pablbové rozumí jen síle. Jakákoliv známka slušnosti, snahy o domluvu - interpretuji to jako slabost.
  Stejně jako čmoudská invazní armáda nebo naši cigoši. Primitivové a kriminálníci takto fungují, s tím se musí počítat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To asi není tak uplně přesný, síle SS skutečně rozumí, sami nic jiného nepraktikují. Jak ale někdo použije rozum, tak to už jsou v koncích. Oni skutečně vadnou a odcházejí a vědí to, ale co mají dělat to nevědí, proto ty zoufalé výstřely do tmy. Výsledk je vždy stejný, efekt opičí pracky, zisk je nesrovnatelný se ztrátami. Kdežto Rusové vědí co mají dělat a dělají to. Rusy můžou porazit jenom jejich vlastní zrádní oligarchové, ale jak říká V. V. Pjakin, Putin umí hrát i se špatnými kartami a teď má karty dobré.

   Smazat
 5. Nejde o JUSEJ je o to aby ostatní pochopily že Rusko bude jednat podle práva a dohody plnit. Tím co JUSEJ dělá sděluje všem jak i s nimi bude jednat. Jako BANDITA.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč odjížděl Z SSA ?Mohl objímat sochu svobody ,ne ?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.