Reklama

.

.

pondělí 4. září 2017

Obchodní embargo? Uvalené na Čínu? Vážně?

Jar. Loudil
4. 9. 2017
prezident Trump včera navrhl obchodní embargo na Čínu. Prý díky jejímu obchodu se Severní Koreou. To by ovšem byla pro USA větší "pecka", než kdyby na ně Severní Korea tu bombu skutečně odpálila. USA dovezly do svých obchodů loni zboží z Číny za 462 miliard dolarů, tedy asi za 11 bilionů korun a vyvezly zboží do Číny za 115 miliard dolarů. 


Dovoz z Číny je 4 krát větší jak dovoz z Německa, a vývoz do Číny více jak 2 krát větší jak export do Německa. Embargem by byly postiženy stovky US firem, které v Číně vyrábí své zboží, poté vyvážené domů do USA. Tyto firmy by zkrachovaly. V USA by masívně stoupla inflace, čínské zboží je totiž stále velmi laciné proti tomu doma v USA vyráběnému. Čína dodává do USA přes 21 % !!! všeho dováženého zboží a objem obchodu Čína - USA je téměř stejný jako USA - EU 28. Uvalit embargo na Čínu by tedy bylo stejné, jako kdyby USA přestaly obchodovat s Evropou.

P.S. Zdá se, že úvahy pana Trumpa jdou zcela mimo realitu! Tento člověk žije pouze ve svém imaginárním světě.


Zdroje:
- - -

106 komentářů :

 1. Žebrák chce na pána uvalit embargo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cim Cina panuje? Odpadkyco vyvazi? To cesi cinkali havlovi aby pak sli okounet na zapad do obchodu.
   Americe by velmi prospelo prestat dovazet cinsky odpad
   Vse co Cina vozi do Ameriky Amerika dokaze vyrobit, a jeste by vyroba v Americe prospela Americanum
   Totez ovsem plati pro Rusko, tomu by tez prospelo kdyby si to co dovazi samo vyrabelo

   Vymazat
  2. SS končí a jejich chování tomu plně odpovídá!Čeho chtějí docílit?Světové války, ze které budou pouze oni profitovat?Nebo se všichni pomátli na rozumu z těch otrávených a geneticky modifikovaných jedovatých hamburgrů?

   Vymazat
  3. Lišák Donald vlastně vyhlásil sankce na USA, je pravda, že by to USA pomohlo, podobně jako Rusku, jinak by mohli dopadnout jako ČR, kde pěstují na polích řepku, solární panely a stavějí sklady a pak se diví že není máslo.

   Vymazat
 2. Co je tohle za hloupou analyzu?
  Kdo to vyloudil?
  To cesi se sami zradili za srackove zbozi ze zapadu a Ciny
  Plosny bojkot Cinskeho zbozi by byl pro Ameriku zcela vyhodny a spravny
  A od kdy si cesi mysli ze muzou radit Americe
  Loudil je globalisticky agent

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA mají už dost emerického blahobytu na cizí účet a chtějí poznat, jaké to je, žít jako lid v KLDR!Tak dobrou chuť, hamburgráci.Tak tohle je správné a tak to má být.

   Vymazat
  2. Tenhle příspěvek musel napsat sám pornojanda z evrohovnot.V jaké zemi máte vyrobený počítač ze kterého píšete tyhle slinty?Kde byly vyrobeny věci denní potřeby ve vaší domácnosti?Kde je vyrobeno vaše onlečení, boty a domácí elektronika a váš chytrý mobil???Asi jste poustevník, oblečený do pytle, žijete v korunách stromů a na nohou máte trepky z lopuchu.

   Vymazat
  3. Zase tady ordinuje Emeričan Dolní z Horní a Hubolulu.Starej se, aby paní Irma nezaklepala na papundeklové, papírové dveře Made in China!

   Vymazat
 3. Jo, tak tohle je pořádný kalibr, ještě aby se přidali idioti z EU, tak po vyhlášení ekonomického embarga USSA spolu s EU na Čínu, nastane zhroucení obou zdegenerovaných systémů a prostý lid půjde rovnou do válečného pole proti Rusku a Číně.Tohle je takový nesmysl, že svěrací kazajka a skotské střiky, je jen pouhé lehtání na noze.USSA je největší světové zlo, které bylo zplozeno za existence modré planety, cca 4,5 miliardy let.USSA a EU jsou bytostně závislé na dovozu zboží a služeb z Číny.Je vidět, že korporátní fašismus nebo chcete-li kapitalismus, mele z posledního!Co na to naše jalovice burkina a mamá všech imigrantů, Merkela?

  OdpovědětVymazat
 4. Co když je to další z tahů prezidenta Trumpa, jak odstavit USA z pozice hegemona??? Bez Číny budou mít problémy, ale o to mu snad jde, ne? KOnec Pax Americana.
  Pjakin o tom mluví opakovaně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My bychom si taky uměli všechno vyrobit i vypěstovat. Akorát ty nadnárodní struktury nám hází klacky pod nohy. Být soběstačný je to vůbec nejdůležitější a každá země by se o to měla snažit. Pokud tohle je záměrem Trumpa, tak je potřeba mu zatleskat. Vlády i jinde na světě by měly dostat už konečně rozum a začít se starat o SVÉ a ne se angažovat kdovíkde.
   Kdyby se každá země starala sama o sobe, byl by na světě ráj.

   Vymazat
  2. 22:51 nadnarodni tedy globaliste jsou upiri lidstva
   Trump slibil ze jim zarazi kul do srdce, a ze udela AMERICA FIRST
   Kul do srdce Ciny tim ze jim zarazi dovoz do Ameriky je spravna akce, SPRAVNE TRUMP!
   Ze Havel zlikvidoval Ceskou sobestacnost je desive, a tak nechapu ze po zmrdovi Havlovi cesi pojmenovali letiste a lavicky
   Ja za vlastizradu bych po havlovi pojmenoval sibenici a zumpu

   Vymazat
  3. To neudělali Češi, ale pár zaprodanců.
   Lidem to hooodně moc vadí, taky tomu letišti nikdo tak neříká, je o k zblití název - vždy jedině Ruzyně!!!
   A lavičky - to taky vymyslelo nějaké hovado s paní Dášou, aby na tom narejžovali nějaké prachy a trochu posílili ten kult osobnosti - ale marně, nevím, co se k vám dostává za zprávy, ale tady Havla lidi rozhodně neuctívají, už moc dobře vědí, co to bylo zač.
   po 89 byl národ zblblý a věřil, ale teď už se probouzí. havla a jeho nohsledy tady lidi fakt nemusí.
   Pojmenovat po něm šibenici a žumpu je SKVĚLÝ NÁPAD!!! Palec nahoru.

   Vymazat
  4. 23:12 no tak to jsem rad ze se zde nasel nekdo rozumny, tez si muzes vyslouzit pasovani na rytire, pis dal
   Ted jde o to kdy se cesko zbavi havlismu a globalismu
   To bych pak ustal ve stiznostech na cesko

   Vymazat
  5. 2:45 - to nejsou stížnosti, blbečku, to jsou nadávky nenávistného starce, který v životě mimo vlast neměl úspěch, byl jen nájemnou onucí. Dobře, že tě mažou.

   Vymazat
  6. 22.37 Nezapomeňte, že Trumpa dosadil do křesla Putin! Alespoň Američani( dokonce jejich rozvědky, které tomu přitom nedokázali zabránit) to sami tvrdí!

   Vymazat
 5. Já myslím, že by to měli zkusit alespoň na čas. Já v Us byl tak vím co je tam v obchodech k dostání a kde to bylo vyrobeno. Garantuji, že do půl roku co zastaví dovoz z Číny bude větší polovina amíku chodit polonahých a boso. My se tady doma vysmíváme, že češi nakupují u Vietnamců, ale amíci nakupují zase u číňanů a pokud odtamtud chcete dovést někomu dárek je problém něco vybrat aby tam nebyla visačka "Vyrobeno v Číně"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty mas takove ceske mysleni, halo, pojdte sem, tady jsou levne hadriky, tady jsou levne banany
   Tak myslis
   Bylo by ale prospesne kdyby si tohle srackovite konzumni mysleni neexponoval, burane

   Vymazat
  2. 22:54 a proto je treba tu cinskou invazi cinskych sracek zarazit

   Vymazat
  3. 23.03 on má sračkovité myšlení? On konstatuje skutečnost, já tam taky byl a mohu jeho slova potvrdit. Podepsán taky Buran, ty člověče světa znalý.

   Vymazat
  4. to 23:03 a podobným
   Má smysl diskutovat s jedincem , který byl pouze za svými humny a sleduje jen ČT ? Pusť žilo své vkladní knížce a kup si letenku do US, pokud tě tam vůbec pustí, podíváš se jak to tam chodí a nebudeš psát bláboly o českém myšlení. Nakonec si stejně myslím, že chodíš ve vietnamských teplácích a nosíš vietnamské "Adidasky" z tržiště.

   Vymazat
 6. 22:44
  Až poneseš k soudu nějaký papíry někoho obviňující,tak si ty ussacká prdelní díro vezmi i papíry z Bohnic,budou se hodit......jako na kreténa,tak totiž na ty tvoje zvratky bude každej soudce nahlížet ty Vygume vožralej retardovanej!!!!!!:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, potvrzeni z bohnic budes potrebovat ty az to budes hrat na tu tvoji schizu, hnupe
   Ceske soudy s tebou zatoci ze me te bude lito
   Cesky soudce je jen onuce zapadu a ztresta te i mozna trosku moc jen aby se zalibil Americe
   Tobe to ovsem nedochazi, protoze jsi hloupej

   Vymazat
  2. 23:07
   Vymyslíš něco vlastní prázdnou latrínou na krku nebo tady budeš do nekonečna vysírat ty ussacký debility,co Alkoholixy Hownere debiloviči??!!!!:-))))

   Vymazat
  3. 23:16 na debilni prizpevky tu mas monopol ty, vyplode zdegenerovane ceske matky

   Vymazat
  4. 23:28
   Kdybys tu svojí debilitu co tady bleješ prodával za ussackejm kolaborantům a Jandovo eurohovnotám,tak nemusíš chodit kouřit ptáky za polívku....mohl by sis jí někde ve domku z papundeklu uvařit!!!!!:-))))

   Vymazat
  5. 2:36
   Psát Česky tě na zvláštní škole za ten rok nenaučili ty hovne krizenej s havloidní prdeli!!!!!!:-)))

   Vymazat
 7. Pokud je míra zisku v US průmyslovém sektoru násobně nižší oproti míře zisku v US bankovním sektoru (kde je tvořena nereálnými úvěrovými bublinami a "letadly" finančních derivátů v důsledku odtržení finančních toků od hmotných toků) pak není šance vrátit US průmysl z Číny do US a vrátit materiální práci a výrobě místo, které jí patří! Dokážeš Donalde rozšlapat nenažrané banksterské superparazitické svoloči - příčině exodu US průmyslu z US, koule anebo jen tak kecáš??? Tož se ukaž. Banksteři jsou totiž důkazem, źe z poctivé materiální práce zdaleka nezbohatneš tak, jako z podvodných bankovních kšeftů vnucených silou bankstery zkorumpovaného státu!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máte sakra velkou pravdu!!!

   Vymazat
  2. Poctivou materiálním prací se nedá parazitovat v takové míře, jako vlastnictvím tiskárny na peníze, úvěrovými bublinami a letadly bankovních derivátů. "Takhle bysme se milý Khone k té světovládě nedopracovali ani za 1000 let!"

   Vymazat
  3. Proc ne? Treba bude Americke zbozi trosku drazsi ale aspon nebude mit olovo v cukrovi jako to co chodi z Mexika
   Ano Amerika potrebuje pomoc aby mohla byt znovu velika, GREAT AGAIN
   Obama to posral, spolu s zkurvenou Hillary
   A pochopitelne banksteri jsou svoloc
   Jenze v cesku jsou taky a cesko si bankstery hycka
   Proto je cesko vic v prdeli nez Amerika, nebo se mylim?

   Vymazat
  4. Já se z toho snad poseru, až to všechno bude moje, moje, jenom moje! Rockefeller

   Vymazat
  5. K 23:20: Ale Ti čeští banksteři jsou (pod)svoloč řízená tou tvojí americkou banksterského svoločí! Bohužel!

   Vymazat
  6. 23:27 tak proc jste cinkali havlovi ktery to tak zaridil

   Vymazat
 8. Loudile (mas desny jmeno, co se nechat prejmenovat na Pitomce, to je podobne)
  Souhlasim s Trumpe ze je treba uvalit Embargo na Cinsky odpad. A tva posledni veta je hloupa. Samozrejme ze je treba uvalit Embargoi na zbozi z Evropy, od podvodnych Nemeckych aut pocinaje. At si evropa dava to co vyrabi novym evropanum, ti uz ted beztrestne vrazdi a znasilnuji na Rimini a jinde

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bla,bla,bla,bla......hovna,hovna a hovna p ničem!!!!!!
   To se máš čím chlubit ty ussackej hulibrku starý nesvéprávný cikorky!!!!!!

   Vymazat
  2. 23:19 clovece, vzdyt ti me nesahas po podrazky bot, jsi zvejkacka prilepena k my podrazce, na argument nestacis, jen tu ukazujes co se stane kdyz tvuj zdegenerovany otec osukal tvoji zdegenerovanou matku a vylih si se jim ty

   Vymazat
  3. Pro: Anonymní4. září 2017 23:14
   Co je to za vola? To snad ani nemůže být Nick Honolulu, nebo gay Janda? Jen úryvek z článku na webu Alexe Jonese - Prison Planet.

   Pokud Donald Trump zablokuje obchod s Čínou, protože je obchodním partnerem Severní Koreje, okamžitě bude svržen, říká spoluzakladatel WikiLeaks Julian Assange, který odpovídá na Trumpův tweet, který hrozí zakázáním všem obchoddovat se státy, které obchodují s Pchjongjangu. "90 procent obchodu v Severní Koreji je s Čínou. Pokud Trump zablokuje obchod s USA jenž se pohybuje kolem 650 miliard amerických dolarů, bude okamžitě zlikvidován, "řekl Assange - zdroj: https://www.prisonplanet.com/trump-will-be-deposed-immediately-if-he-blocks-trade-with-china-over-n-korea-assange.html

   Vymazat
 9. Americti vlastenci beztak radsi kupuji americany vyrobene zbozi nez cinske sracky. A co delaji zradci to je jina vec.
  Strom svobody musi byt cas od casu zavlazen krvi zradcu i vlastencu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám takový pocit, že jsi Chovancův agent. Co mu bude chudákovi zbývat jiného, než rozehnat web, jehož diskutéři prahnou po "demokratické" krví. Když už si tím nezvedne volební preference, tak si alespoň udělí odměnu za "protiteroristickou" činnost!

   Vymazat
  2. 23:40 chovanec je mi u prdele
   Ale to se cesky nevolnicku neodvazis rict po me, co?
   Zavreli by te
   Tento zmrdsky server je treba rozehnat, Vaclava Dvoraka zavrit za poruseni lidskych prav a jine zlociny kterych se dopustil a za ktere je stihan v cesku i mimo cesko
   To same zbytek redakce
   Jo v Boleslavove 26, Praha 4 bude rusno, tezkoodenci je tam ztriskaji, ja Dvoraka zmrda varoval at necenzoruje, ted je mi ho skreta akorat lito
   Jak asi biti vydrzi?
   Jo napis sem tvoji adresu, pridam te k tvy redakcni
   Jestli se teda nebojis cesky takyjustice

   Vymazat
  3. Ale odvážím milý 23:47: Sleduj!
   Chovanče, diskutér 23:47 říká: Chovanec je mi u prdele!

   Vymazat
  4. 23:47: Ještě mě tak napadá, že to na tebe Chovanec předá US deep state, a ten tě zrychluje tak, že ti ani Donald nepomůže. A vyinkasuje odměnu za utužení přátelství NATO ve zbrani! Jo Chovanec, to je hlava!

   Vymazat
  5. USAci i Češi nakupují takové zboží, na jaké jim jejich vykořisťovatelé ééé, pardon, chlebodárci, vyplatí mzdy a platy.

   Každá Češka i americká černá nepřizpůsobivá na dávkách, by raději nosila diamantové šperky z Brugg, než póvl od Swarowského, či bižutérii od Žluté řeky. Ale ty babizny, které se v pravých špercích v Americe a v Evropě ukazují, nemají většinou slovanské ani germánské rysy...

   A tak je to i s ostatním zbožím pro občany. I s tou spotřební elektronikou. Začalo to nenápadně po válce... když rejdaři začali levněji stavět lodě v Koreji...

   Vymazat
  6. 23:55
   Dobre
   A ted zkusime neco jinyho
   AMERIKA AMERICANUM
   Odvazis se tohle rict s tim ze tam dosadis Evropa a Cesko
   Pozor, uz za to zavreli
   Tak cekam, seberes odvahu a budes ji mit i ve vezeni?

   Vymazat
  7. 23:55
   Bojis se rict sam za sebe to co rikam
   Chovanec je svine
   Ty to rict nesmis, protoze jsi nevolnik bez prava na svobodu slova
   I takhle jednoduchy test te odhali

   Vymazat
  8. 1:33 no tak rozume rikas to co ja
   Jo bez cinskyho odpadu se obejdu s rad
   A co budou nosit zradci je mi jedno

   Vymazat
 10. 23:22
  Ty cikorko rumunský kurvy,ty máš nějaký argumenty????!!!!!!
  Máš leda hovno ty syfilitickej věcně zlitej kreténe.....ještě chodíš kouřit tomu přemřelovi ptáka za polívku,abys měl jednou za den v havlodržce něco teplýho ty mamrde jehož kretenizmus se dotýká Mlhoviny labutě???!!!!!:-)))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi holt cesky zdegenerovanec zkurvy syn

   Vymazat
  2. 23:42
   Ty jsi halt rumunská cikorka zdegenerovaný mezi sebou se peleších untermensch!!!;;;:-))))

   Vymazat
  3. 23:44 co tva matka, z kurvy synu

   Vymazat
  4. 23:48
   A co ta jurva,která tě vyblila po tom strašným mejdanu ty zkundy ksichte????
   Můžeš být rád,že neštěkáš!!!!;-))))

   Vymazat
  5. 23:52 no ale ty stekas a to staci
   Mas hezky pedegrie, matka kurva (ne "jurva" jak zdegenerovany pises) a otec pes

   Vymazat
  6. 2,20
   Nauč se normálně psát ty zkundy ksichte potracený lžiussácký přemřeliny!!!!!!!!

   Vymazat
  7. 7,58
   Ty dostaneš MEDAILY ZA VROZENOU DEBILITU ZA HIGH GRADE SRAČKOIDNÍ PIDIMOZEK!!!!!!!!
   NEVOLNICKÝ ALKOHOLICKÝ HOŇPÉRO ZA POLÍVKU SE TOTIŽ NA NIC JINÝHO ANI VE SNU NEZMŮŽE!!!!!!!!!!

   Vymazat
  8. 8,01
   Ussácký zdegenerovaný idioti vraždí po celým světě a nám má bejt líto těch """"obětí""""?????
   Větší chujovinu ten tvůj sračkoidní havlobenderovskej pidimozek vyzvracet neumí???!!!!!!

   Vymazat
  9. 7,40
   Fuck off USSA...Tzn.že svět má ussácký vrahy,okupatnty a agresory rád???!!!!!
   No ty seš skutečně KOKOT Z HVĚZDNÝ HLIPĚCHOTY!!!!!.-DDD

   Vymazat
 11. Trump me dela radost, bojkot Ciny, vcera bylo pozde
  Ted to chce bojkot Nemecka a EU
  Kdo je proti je vlastizradce, sefy spolecnosti zavrit

  OdpovědětVymazat
 12. Nechci zde tapetovat, omlouvám se, ale zadal jsem si do googla dotaz na životní úroveň USA a tohle mně vypadnulo, je to jenom malá číst článku.

  Střední příjem domácností už čtyři roky za sebou ostře klesá. Ve Spojených státech dnes žije aspoň čas od času 77% občanů od výplaty k výplatě. Celkem se za tuto dobu snížil příjem o více než $4000. Podle jednoho výzkumu z poslední doby přibližně třetina všech Američanů neplatí včas své účty. V celých Spojených státech je skoro 10 milionů domácností, které nevlastní ani jeden účet v bance. Toto číslo od roku 2009 vzrostlo asi o milion. V roce 2007 mělo čisté jmění v hodnotě 0.00 USD nebo méně 19,2% všech amerických rodin. Do roku tento údaj strmě vzrostl na 32,5%. 28% všech Američanů nemá žádné úspory. Pro případ krizové situace nemají ani cent! Asi 40% Američanů má ušetřeno max. 500 dolarů. To je dohromady 68% obyvatel bez slušného zabezpečení na nenadálé problémy. Počet Američanů žijících v chudobě během posledních 4 let vzrostl přibližně o 6 milionů.

  Bezdomovectví celých rodin vzrostlo od začátku poslední recese v oblasti Washington D.C. (jeden z nejbohatších regionů v celé zemi) o 23%.

  V současné době v USA nepracuje asi 41% populace v práceschopném věku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepracuje asi 41% populace v práceschopném věku... nevíte kolik procent z těch "dávkařů" nepracuje, protože nechce, nebo protože nic neumí, jako jistá naše menšina? Pozitivní diskriminací Chazaři dokázali navýšit procento "r" stratégů na úkor "K" díky nezodpovědnému přemnožení těch, kteří nutí jiné starat se o jejich potomstvo na úkor vlastního... díky řevu "diskriminace, rasismus, xenofobie, antisemitismus, bolševismus, nenávistnictví, extrémismus, ..." a podobné nesmysly...

   Vymazat
  2. 23:52
   A ted sem dejte stejne statistiky pro Cesko, EU, zeme PIIGS, at to muzeme porovnat

   Vymazat
  3. Pánové, 1:46 a 2:17, pokud je to pravda, jedná se o silnou hospodářskou krizi, která se bude stále prohlubovat se všemi důsledky. Kde je chyba, myslíte že to válka vyřeší? Je metoda, budeš otroku makat, nebo zemřeš řešení? No tak se zredukuje stav obyvatelstva, ale nejvíce v USA a co potom? Co budou dělat s bezcennými dluhopisy, na kterých mají biliony dolarů?

   Vymazat
  4. 8:01 Vazeny pane, nejsem jasnovidec. Vy vite co bude? A mnoho tech dluhopisu drzi Cina, tak holt maj Cinani maj smulu.

   Vymazat
 13. Tady je pozitivní zpráva o KLDR:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201709045917985-staly-zastupce-clr-osn-cina-valka-korejsky-poloostrov/

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Hurvinci slabomyslni zpozornete !
  Bysrozraka mentalni velicina JA nick HONOLULU vam to musim vysvetlit zjednodusene.

  Kdyby jste poslouchali projevy presidenta Trumpa ve volebni kampani, tak by jste vedeli, ze kritizoval jednostrane obchodni smlouvy zvyhodnujici Cinu !

  Proto to byla pouze otazka casu, kdy s tim bude neco delat.

  Globalizace prumyslu zavinila v Americe hodne nezamestnanosti a president Trump haji zajmy Ameriky ! Nase zajmy !

  Obama hajil zajmy Muslimu / Islamistu / barevnych ! Bush mladsi hajil zajmy Neoconu, ale nevedel vo co kraci, tak to za neho delali Trockisticke figurky.

  Kim, north Korea - zebra o valku s Amerikou a dostane na zadek od Japoncu.

  Zatim je vse v nejlepsim poradku a podle naplanovaneho scenare, krome hurricanu IRMA, ktere se zene na muj okres. Neplakejte, z intelektualniho hladomoru, ktery mezi vami vypukne, kdyz zde budu chybet.

  Nebudu mit elektriku do computru. Budu spavat na strese domu a kadit do okapove roury.. Celkovy navrat do praveku me s vami zblizi. (Vy Neandrtalci.)

  Nick HONOLULU - logicky a pravdomluvny !

  -------------------------------------------------------

  Slava tobe rytiri HORNI DOLNI, nedej se a vsem jim naplacej klavesnici.
  Oni ti zavidi Tvoji adresu a take socialni skupinu, ke ktere patris.
  nick HONOLULU

  -------------------------------------------------------

  Je psano v nasi konstituce - NEJLEPSI NA SVETE, ze trestani, ktere je neobvikle a muceni, ktere je neobvikle je zakazano zakonem a panem Bohem !

  Nektere vase prispevky mi trhaji vnitrnosti zachvaty smichu, coz je muceni neobvikle. Vy proste jste rozeni klauni a ja sem rad chodim.
  (Neverte statistikam !)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste bych to pro hurvinky zjednodusil
   Ja cinsky sracky nepotrebuju a ty jidte taky ne a nebeham po Vidni za ceskeho jaloveho revu
   Heeeeej, pojdte sem, tady prooooodavaj ty levnyyyyyy spodary

   Vymazat
 16. Verim v silu, kterou tato dynamicka zeme ma a jsem presvedcen o tom, ze ani Cina, nebo Korea ji neohrozi.
  Neznici je Hurricany, Tornada a zemetreseni.

  Neznici ji rozkol mezi nami Trumpovci a vsemi jinymi.
  Nejvetsi nebezpeci nam hrozi od zradnych clenu Kongressu, kteri pracuji pro Deep State.

  My je posleme do politicke popelnice a budeme stat za Trumpem a jeho agendou.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebezpeci hrozi od zradcu Ameriky
   Strom svobody holt musi byt cas od casu zavlazen krvi zradcu a vlastencu

   Vymazat
  2. Chci sherifa Joe na misto zmrda McCaina, a Nehlena na misto zmrda Paul Ryana, je to na volicich

   Vymazat
 17. Zatím bouráte pomníky zasloužilých bělochů - budovatelů USA a Konfederace, místo pomníků ničitelů evropských = bělošských hodnot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerika je velika, neuhlidas vse co se deje
   Hysterie a strach ilegalnich immigrantu co zalejzal do der pred Trumpem, to je uzasne a lepsi nez vsechny sochy

   Vymazat
 18. Embargo na Cinu a EU. UZ ABY TO BYLO!

  OdpovědětVymazat
 19. From honolulu to HORNI DOLNI 2:03..
  To je moc pekna veta z dejin Ameriky o stromu svobody, ktery musi byt cas od casu...atd.

  Pamatuji si to ze skoly v New Yorku...

  "THE TREE OF LIBERTY MUST BE REFRESHED, FROM TIME TO TIME, WITH THE BLOOD OF PATRIOTS AND TYRANS !

  Do Ameriky,
  prisli ti neuslechtilejsi, nejsvobodomyslnejsi a nejpracovitejsi Evropane a tisice jich zahynulo v boji o vznik a ustanoveni civilizace !

  Prisli s nicim a dosahli vseho ! Nebali se nejistoty a neznama.

  Proto Evropane od Americanu jsou psychologicky odlisni.
  Americane jsou daleko svobodneji v mysleni a jsou vice immuni proti manipulativni propagande.

  Mozna to ma neco spolecneho i s otevrenymi prostory zeme.
  V Evrope lide ziji jeden na druhem, a to je psychicky tisni, uzemnuje a depta...(Ale umi udelat lepsi strudl.)

  Amerika je jako krasna zena ! Sebevedoma a indeferentni. Evropa to je ustarana babicka, ktera dobre vari a umi lepe pect.

  Zde jde ted o to - bude-li Amerika takova, jako chce president Trump a nebo nedej Boze, takova jako chteji Globaliste.

  (Odpocinte si ode mne panove, zitra jdu nakupovat zasoby na Hurrican Irmu, to vypada, ze nas nemine. Nadavejte mi az se vratim.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Ameriky,
   prisli ti neuslechtilejsi, nejsvobodomyslnejsi a nejpracovitejsi Evropane a tisice jich zahynulo v boji o vznik a ustanoveni civilizace !

   Americane jsou daleko svobodneji v mysleni a jsou vice immuni proti manipulativni propagande.

   A když si se probudil, měl si ruku v nočníku, že Nicku? Nicku, ty perlíš, samej vtípek, a dost dobrý.

   Vymazat
  2. Američané mají za předky kriminálníky, vyvezené z Británie, náboženské blouznivce, nevychované chuďasy z celé Evropy a podle toho to tak vypadá - jediné, co je spojuje, je "americký sen" - víra, že za svého života zbohatnu a majetek udržím, a to na úkor jiných. A tohle chtějí dělat v celém zbytku světa. Pak se diví, že je svět nemá rád.

   Vymazat
  3. 6;44 svet ma Amiky rad,

   CESI NEKRAST TADY
   To neni o Amicich

   Vymazat
  4. Hezky a moudre napsano.
   V Evrope zustal geneticky zbabely dreg, v prumeru
   Ti odvaznejsi sli do sveta
   Ted se ukazuje ze degenerace Evropanu je tak masivni ze si zvou i vlastni vrahy a raduji se s obohaceni v Rimini
   Hlavne se jim to nesmi rict

   Vymazat
 20. Doufejme že Irma spláchne do moře ty vaše papundeklové residence i s hovnolulem, to bude sranda. Velmi potěší vidět lidi co nenávidí čechy v průseru. Go Irma Go!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty nenávidíš Americany, a cenzor te nemaže. Cenzor a ty, stejne jako Rumunsko, Bulharsko, Madarsko jste vyhlásili válku Spojenym Státum, to zas budou Draždany, kam se hrabe Irma.

   Vymazat
  2. 7,36
   Ty alkolixy retardovaný lžikurvy,už si zvykni,že ussáckej bordel nechce nikdo!!!!!!!!

   Vymazat
  3. 7;41 hnupe, cesi si Amiky zvou
   A ty jim lestis boty
   Na to co si o tom myslis se te nikdo nepta, protoze nazor ceskeho nevolnika nikoho nezajima
   Utec pod sukni cenzorovi, ratliku

   Vymazat
  4. 4:44 jsi mrtvola, jen jestli Irma nekoho zabije
   Ale budes slavny
   A s tebou i mafie Nove Republiky, ktera se zkrz tvoji psi tlamu, zakrsly ratliku Dvoraku, vysmiva obetim Hurikanum

   Vymazat
  5. Irma zatím cat.4 doufejme že zesílí na cat.5.
   Je nasměrovaná na Floridu, no není to nádhera?

   Vymazat
 21. Štastný budu, až uvidím Američany chcípat hlady, nárok, který ve své historii neznal nic, než zabíjení druhých národů. Díky stupidním Němcům dostali tito pokrytci možnost diktovat ostatním, co mohou a co ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za nadavani ceske vlade cenzor maze, za tve genocidni prani te cenzor sanuje
   Dukazu pribyva

   Vymazat
  2. 7,38
   Ty tvoje nadávky a senilní zvratky si tady každej pamatuje....A TY SI ZKURVYDĚVKO PAMATUJ,BUDEŠ PO ZÁSLUZE ODMĚNĚN VRAŽENÍM ZA MŘÍŽE S NADRŽENÝM NEGREM!!!!!!:-DDD

   Vymazat
  3. 7:43 jeste neco pridej, synu kurvy a psa, ale stekej pomalu a jasne
   No ja na rozdil od tebe mohu mluvit, ty ne
   Zkusime to
   AMERIKA AMERICANUM
   zkus tam dosadit Cesko nebo Evropu
   To nesmis
   To je ten rozdil
   Jsi holt zbabely nevolnicky cech
   Ja tak dostanu medaily, ty Drazdany

   Vymazat
 22. Trumpete dobre uvazuje...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On neuvažuje. Šlape, jak mu řeknou. Je jedno, kde to začne.

   Vymazat
 23. Mili diskutující, jste ještě normální lidé, nebo banda nevychovanců a hulvátů, to přece nemůže psát normální člověk. Ale řekl bych asi takto, ty vulgární příspěvky to je řízená provokace, která má odradit normální lidi od návštěvy tohoto webu. Pokud jste to milá redakce ještě nepochopila a nezačnete tyto příspěvky mazat, zaniknete, protože slušný člověk tady nebude chodit se nechat urážet. Pokud s tím něco hodně rychle neuděláte budu mít ještě pocit, že celý web je součástí propagandy jež cílem je provokovat a sledovat nálady obyvatel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor, Havlista Vaclav Dvorak je prorezimni agent, Nova Republika existuje s cilem pro sber ip adres lidi nespokojenych s rezimem. Vaclav Dvorak je havlista ktery pracoval pro Vaclava Havla, nez byl prevelen do role agenta provokatera. Pozor, sbira vase adresy stejne jako sebral moji. Jeho ukol je vas identifikovat pro internaci. Cesko zvysuje pocet bojovych letist z 4 na 16, stavi a dostavuje kryty pro vladu, pripravuje plan vcetne internace (koncentracni tabory) ktere stavi v Krusnych Horach, na Ostravsku a jinde. Nepiste sem primo, pouzivejte anonymni server kryjici vase ip. Zjistete si havlistickou minulost Vaclava Dvoraka. Me verit nemusite, overte si to.
   Budte opatrni a bdeli.

   Vymazat
 24. Trump vi, ze uvazovat sice muze, ale jinak musi hrat podle not. Kdyz zaimprovizuje, riskuje svuj postih. Oooo, prezident.

  OdpovědětVymazat
 25. Je zřejmé, že úvahy Donalda Trumpa, uvedené v článku, jsou především určeny občanům USA a jsou konzistentní s názory, které říkal svým voličů v předvolební kampani. Otázkou jen je, zda, kdy a v jaké rozsahu a formě budou realizovány ... L.S.

  OdpovědětVymazat
 26. Před pár lety byl v australskych 60 minutes rozhovor s Trumpem ve kterém prohlásil ze se někdy stydí být americanem, když se ho bussiness partneři při jeho cestách po světě ptají co říká tomu svinstvu co SS provádějí po celem světě.
  Líbil se mi jeho názor jak by si představoval aby SS měly být vedeny. Fandil jsem mu v jeho volební kampani a měl jsem radost když vyhrál.
  Zjevně neměl ani ponětí kdo skutečně v USA vládne a jak se věci mají.
  Jak vidíme z jeho slibů co se zahraniční politiky týče, nezbylo nic, opak je pravdou.
  Nukleární válka v Evropě, v NK, Iránu a zjevné i s Čínou.
  Potvrdil jen že Usa presidentí jsou jen loutky v rukách židovských lichvářů.
  Potvrdil též že to nemá v hlavě na 100%, svědčí o tom jeho výroky o NK, bordelu v Charlottesville a teď největší debilita o zastavení obchodu s Čínou, to může napadnout jen někoho s chorým mozkem. Asi to bude ta jeho přehazovačka, potřebuje na to spoustu lepidla a laku na vlasy a jak známo výpary z chemikálií škodí mozku.

  OdpovědětVymazat
 27. Pozor, Havlista Vaclav Dvorak je prorezimni agent, Nova Republika existuje s cilem pro sber ip adres lidi nespokojenych s rezimem. Vaclav Dvorak je havlista ktery pracoval pro Vaclava Havla, nez byl prevelen do role agenta provokatera. Pozor, sbira vase adresy stejne jako sebral moji. Jeho ukol je vas identifikovat pro internaci. Cesko zvysuje pocet bojovych letist z 4 na 16, stavi a dostavuje kryty pro vladu, pripravuje plan vcetne internace (koncentracni tabory) ktere stavi v Krusnych Horach, na Ostravsku a jinde. Nepiste sem primo, pouzivejte anonymni server kryjici vase ip. Zjistete si havlistickou minulost Vaclava Dvoraka. Me verit nemusite, overte si to.
  Budte opatrni a bdeli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty anonymní servery zřizuje kdo?:)))) Zvláštní, že největší sprostoty a nenávistné komentáře sem píšou lide, kteří nepoužívají diakritiku.
   Na TV zprávy už nekoukám, zaslechnu větu a přepínám kanál.

   Vymazat
  2. 10:59
   To je náš starý známý HorniDolni alias Marat alias Zorro alias honolulu. Nepodepisuje se, bojí se smazání.
   Je to taková ubohá nicka nenávidějící Čechy a přeje nám aby už přišli uřezávači hlav a zacali vraždit.

   Vymazat
  3. 10.31: To mi připomíná sdělení, které kdysi přišlo přednostovi psychiatrické kliniky. Stěžovatel v něm uváděl, že Prim. Miroslav Plzák má v Praze 4 soukromou mučírnu, atd. Už si to nepamatuji přesně, ale šlo myslím o schizofrenii.

   Vymazat
 28. Každý kdo někdy podnikal, nebo k tomu alespoň přičichl, ví co je to cenová kalkulace a z těch důvodů, jak by to dopadlo vyrábět Čínské zboží v USA. Tohle mu musel někdo poradit, nebo vůbec neví o co jde. To jeho podnikání v realitách je kapitola sama o sobě, utržená z reality. Fandil jsem Trampovi ve volbách a fandím mu dále ale tohle bude drškopád. PRADĚDA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:40 Nemějte obavy, že Ronald Trump, a lidé s ní spojení. neví, co je to podnikání a cenová kalkulace. Také ale ví, co "jeho občané" chtějí slyšet...
   U nás podobně v současně vystupuje např. Andrej Babiš, ale i jiní. V minulosti to např. byl Antonín Novotný s jeho "Maso bude, soudruzi". Ironií historie je, že následně skutečně bylo ...
   L.S.

   Vymazat
 29. Trump neví co mluví, kdyby tento nesmysl chtěl vážně prosadit, skončil by na fleku. Připravil by totiž svoje židovské loutkáře o miliardové zisky. Je to jen jeden z jeho psychpatických záchvatů, brzy to vyšumí.

  OdpovědětVymazat
 30. 12,20
  Sklapni papundeklovej Geriatrixy Přemřelixy!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 31. Co to stále melete HDP, DLUHOPISY, kdo bude kupovat sračky, to je všechno jen pro parazity nižšího stupně. Pro ty co rozhodují je důležité totálně snížit stav darmožroutů aby byla zachována přírodní rovnováha.

  OdpovědětVymazat
 32. 12:21.... prestan radit co ma druhy delat vykale ! On te stejne neposlechne !

  OdpovědětVymazat
 33. 15:38
  Výkaly máš v palici pořád a napořád leda ty,alkoholixy debiloviči!!!!!!

  OdpovědětVymazat