Reklama

úterý 26. září 2017

Odporný dvojí metr propagandy

Jaroslav Loudil
26. 9. 2017
Na příkladu Kosova a Kurdistánu je opět vidět lhaní a křiváctví USA i NATO. Občané Kosova prý "silně trpěli" útlakem z Bělehradu, když se tam srbské ozbrojené síly snažily udržet pořádek. Teroristická organizace UCK tam totiž organizovala nepokoje / i ozbrojené/. Aby "chudákům Kosovanům" NATO pomohlo k samostatnosti, tak přilétly bombardéry USA a bombardovaly mnoho týdnů území Srbska. 

Mimo jiné zasáhly i velvyslanectví Číny v Bělehradě, kde bomby zabily několik čínských diplomatů a novinářů, dále budovu srbské státní televize , kde rakety zabily novináře a televizní pracovníky, dále most, po kterém právě autobusem vezli na trh svou zeleninu místní penzisti - všichni zemřeli,...atd.atd. Nevinných civilistů USA v Srbsku zavraždily 1000 až 3000. Později vyhlášenou samostatnost Kosova pak uznali skoro všichni servilní podržtaškové a lokajové USA , včetně nás, kteří jsme diktát z Moskvy vyměnili za diktát z Washingtonu. Do tohoto "morálního srabu" nás úspěšně dokormidloval "český Widkun Quisling" = Václav Havel.

Dnes proběhlo referendum v iráckém Kurdistánu. Kurdové trpěli ve své historii nesrovnatelně více jak Kosované. Vraždil je Saddám Husajn v Iráku, a to i chemickými zbraněmi, soustavně je vraždí v Turecku , jejich města a osady tam bourají buldozery. Mrtvých Kurdů v Turecku jsou desetitisíce.

V boji proti Islámskému státu stáli a stojí Kurdové vždy v první linii. Jejich hrdinství je obrovské. Tam, kde se hroutila a zbaběle prchala před islámským státem irácká i syrská armáda , tam Kurdové postupovali. Oni si samostatnost plně zaslouží. Mají v tom podporu Západu ??? Nikoli. Kurdů je 40 milionů a snad kromě Izraele jim nikdo samostatnost nepřeje.

https://www.youtube.com/watch?v=Mg-eI9PhuFo
https://www.youtube.com/watch?v=xuSjmAS6Aso

9 komentářů :

 1. A mimochodem, chemické zbraně, které Sadám na Kurdy použil mu dodaly USA.

  OdpovědětSmazat
 2. Když Kurdy podporuje jen Židé z židovského státu Izraele, tak to asi nebude to pravé ořechové. Mimochodem, jak se k zabíjení Srbů stavěl židovský stát? Zřejmě jako Židovka Madla a humanitární bombardér Havel - vyzabíjet do posledního Srba.Co víc dodat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poděkování bývalé ministryně zahraničí SSA Madeline Albrightové /narozené jako Marie Jana Körbelová/ za záchranu jejího života znělo: "Disgusting Serbs".

   Smazat
 3. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej B.26. září 2017 22:01

  Je dobře, že zde byla otištěna fotografie natistického kolaboranta Václava Havla lísající ho se ke svému zámořskému páníčkovi - dnes již odsouzenému válečnému zločinci G.W. Bushovi. Poslouží jako připomínka vědomého zrádcovstí havlistů a sluníčkářů sešikovaných spolu s islámskou, rusofobní, sudetoněmeckou 5. kolonou proti našemu národu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (22:01):
   Snad nic nenasvětluje povahu toho quislinga tak jasně jako tato momentka. Měla by viset na hodně veřejném místě. Národním muzeu a tak!, jako připomínka pro pražskou kavárenskou svoloč, že i my víme, co jsou zač ...

   Smazat
  2. 22:01 Četl jsem článek kde trumpa přirovnávají k bushovi že je stejný buran.

   Smazat
 4. Kurdove v Iraku jsou neco jineho nez Kurdove v Syrii, dokonce jsem slysel, ze se chystaji ty Syrske casem vyvrazdit.

  Jiste, ze Israel jim preje, vzdyt to jsou jeho agenti. Prezident Kurdske samospravy v Iraku (Barzani nebo jsem to popletl?) je agent Mossadu, a vladne dlouho po skonceni sveho mandatu.

  Obchodovali s ropou ISIS do Turecka a odtud do Israele. Byla pred casem obvineni, ze Erdogan kupuje ropu od ISIS. A on tvrdil, ze od ISIS _tu_ ropu nekupuje. ISIS vyvezl cisterny do Irackeho Kurdistanu, kde je prelozili na jine cisterny a prodali Erdoganovi, ktery je obratem dodal do Israele, jehoz 70% ropnych importu pochazi, nedivme se, z Irackeho Kurdistanu...
  A ovsem pokud Iracky Kurdistan krome ropy ISIS obchoduje i s ropou, ktera patri Iraku, jiste ze nelegalne. Nemit tam Rothschildi vetsinu akcii v tech ropnych spolecnostech (nevim, jestli ve vsech, v nekterych ano), a kdyby z tamni levne ropy nemel prospech lokalni "slon v mistnosti", tak by to asi vadilo svetu vic...

  Takze shrnuto, v Irackem Kurdistanu vladnou mafiani, pod taktovkou Israele, kteremu se naramne hodi balkanizace blizkeho vychodu, kterou zpoza opony diriguje, jako s pomoci USA a Saudu zalozili ISIS a Syrsky odboj a skryte jej podporuji.

  Je ale dost mozne, ze lid Kurdu je jiny a lepsi, nez jeho vladci, to byva leckde...

  OdpovědětSmazat
 5. Asi bych kurdskému lidu přál vlastní stát, ovšem to jak kšeftovali s ropou a to že se spřáhli s Amíky, jim asi moc nepomohlo, protože vítěz bere vše.

  OdpovědětSmazat
 6. Kurdové teď prohlédnou stejně jako Palestici. Budou mít hovno a ne stát. To víte slibem neurazíš a hlavně že mouřenín šlape jak se mu diktuje. Neni v zájmu USA aby nějací Kurdové měli nějaký stát. Kdyby bylo už by jej měli a humanitárně by vybombili jiné jako v případě Kosova. Jenže rozházet si Turky, troufnout si na Irán, rozložit jimi okupovaný Irák? To nejde. Takhle Sýrie kdyby se povedla, ale i tam to nějak nevyšlo. Takže Kurdi utřou hubu. Stejně jako Katalánci. Zajímavé je, že rozdělení Československa ani nepotřebovalo souhlas občanů v referendu a jakpak je to právoplatné. Prostě si vybrali špatného kámoše. Stejně jako my. Západní kámoši jsou dost nespolehliví a nedůvěryhodní kámoši.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.