Reklama

.

.

pondělí 18. září 2017

Orbán o vývoji v Evropě

18. 7. 2017
https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=n9X2cYB7OKg

14 komentářů :

 1. Viktor Orbán to rozebral naprosto přesně. Volme SPD ať máme též vlasteneckého premiéra. Kdo volí babiše spláče nad výdělkem.

  OdpovědětVymazat
 2. Maďaři byly vždy nejprogresivnější člen východního bloku. Dokázaly si tam udržet i za komoušů docela slušný soukromý sektor a byly první co chtěly změny jenom se to podařilo západu zmanipulovat jako u nás v 89. Horší to bude s Polákama to jsou rozený paraziti a nebude muvadit že mu žena zahýbá jen když z toho něco bude mít. Navíc všechno delají jen tak aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Je to politika dvojí tváře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. táraš - nemali žiaden súkromný sektor, ten bol v Poľsku a v NDR - a tzv. guľášový sovializmus viedol Kádár - Slovák, matka, Slovenka- prespanka so Srbom - ta tak ...

   Vymazat
  2. Pro 13.25 : Gulášový je hlavně kapitalizmus Do Maďarska jsem jezdil za totáče služebně a měli se tam o něco lépe než u nás , hlavně tam všude měli pořádek a uklizeno !! !!

   Vymazat
  3. Ad 13:47 - Naprostý souhlas, u 13:25 trochu promluvil maďarský komplex, jako někdy u nás, ten německý.

   Vymazat
 3. Orbán mluví o skutečnosti bez postranních úmyslů. Jasně se vyjadřuje k problému. Kolik dalších politiků v EU najde odvahu říci pravdu bez obalu?
  ABC

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto čistě jasný a srozumitelný projev bez levné manipulace. Kde se na něj hrabe Sralbotka. Takový projev s lehkým nádechem emocí a integritou mezi verbálním projevem a řečí těla. Naprosto důvěryhodné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte toho obrýleného jinocha-slabocha s šišatou hlavou, která připomíná úd?

   Vymazat
 5. Anonymní18. září 2017 12:33
  Je to tak, jedině SPD, nás začlení do nějakého středoevropského protestního bloku, proti „politice“ EU a nevtáhne nás do Eurozóny.
  Jedině SPD zastaví tu lavinu a nebude lavírovat, že je proti našim evropským hodnotám, někoho (rozuměj migranty) omezovat. P.K.

  OdpovědětVymazat
 6. Tomio a SPD!Maďarsko adept na opuštění koncentračního tábora, zvaný EU, pod vedením obergrupenfuhrera a opilce Junkerse!

  OdpovědětVymazat
 7. Orbán jako by byl za jedno s Okamurou.Sluníčkáři, dobroserové, ho mohou nazývat, xenofobem, fašistou, rasistou, že Maďarsko nechce přijímat Sorošovi primitivní zabijáky Maďarů i evropské křesťanské kultury.Elity ČR ještě Sorošovy neziskovky a jeho podvratnou univerzitu zvou k nám!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Orbán má pravdu. Je potřeba zavřít hranice samozřejmě. Ale to marxistická EU neudělá. Bohužel EU elity místo toho dovážejí migranty s cílem vyměnit původní obyvatelstvo. je dobré, ale že o tom všichni ví, takže bude větší rezistence proti EU.

  http://www.epshark.cz/clanek/104/v-evrope-probiha-vymena-obyvatelstva

  OdpovědětVymazat
 9. 8,52
  Ty zdegenerovaný slimáky likvidovat rovnou na lodích,žádný plavení dál než 100 metrů od jejich břehu NESMÍ PŘIPADAT V ÚVAHU!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat