Reklama

.

.

pátek 22. září 2017

P.C.Roberts: Jak se USA staly válečným policejním státem


22. 9. 2017        PaulCraigRoberts
Profesor D.R.Griffin je houževnatým typem vědce. Napsal řadu důkladně zdokumentovaných knížek, demostrujících zcela zjevné slabiny oficiálního výkladu útoku na Světové obchodní centrum a na Pentagon z 11. září 2001, a poskytl celé hory svědectví a důkazů, které však jak prostitující se americká média, tak vláda USA ignorovaly. Ve své poslední knize Bush a Cheney – jak zpustošili Ameriku a Svět, profesor Griffin popisuje, jak sionističtí neokonzervativci a režim Bushe a Cheneyho společně s vojenskobezpečnostním komplexem a s médií využili 11. září k rozsetí islamofobie mezi americkou veřejností. Učinili to s úmyslem rozpoutat agresivní války proti Afghánistánu, Iráku, Libyi, Jemenu, Sýrii i některým provinciím Pakistánu s tím, že Irán zůstává zatím jen na mušce. Všechny ty války byly založeny na lžích a zfabrikovaných „důkazech“, na rozhodnutích kontrolovat ropovody a pohyb ropy vůbec, na snaze maximalizovat zisky pro vojenskobezpečnostní korporace, ve kterých měl Cheney osobní účast, i na na touze rozšířit neokonzervativní hegemonii nad světem.

Jedním zdůsledků tohoto lačnění se stala likvidace amerických ústavních zákonů, které bránily svobodu občanů a zakazovaly porušování amerických i mezinárodních zákonů, včetně zákona o nepřipustnosti mučit lidi.

Dalším důsledkem 11. září byly miliony uprchlíků, vyhnaných válkami ze svých domovů a zaplavujících dnes Evropu.

Američané mají tedy dnes policejní stát, v němž všichni občané podléhají těmto ustanovením: časově neomezenému zadržení či věznění při pouhém podezření, tzn. i bez usvědčení či důkazu, který by byl soudu předložen. Podléhají dále i možnosti být usmrceni, a to i při pouhém podezření a bez náležitého procesu práva. Podléhají i úplnému narušení jejich soukromí, počítaje v to i možnost prohlídky tělových dutin a to i bez soudního příkazu. Americké ženy tak mohou být povinny nechat si policií prohlédnout své vaginy i na veřejnosti, např. na ulici.

Podvodná „válka proti teroru“ tak přeměnila Ameriku v gestapácký stát. Důsledky té přeměny sice hodně Američanů na své kůži přímo nepocíťuje, ale zato jsou jim upřeny všechny informace o tom, jak americký stát likviduje celý svůj disent pod záminkou, že je nebezpečím pro národní bezpečnost USA. A tak lidé, kteří mluví tak, jak myslí, náhle zjistí, že je první dodatek americké ústavy už dnes nechrání.

S každým novým uplynulým dnem pravdy ve Spojených státech ubývá a demokratická kontrola vlády lidem už neexistuje vůbec. Američané žijí ve Čtvrtém Reichu, který už vypučel a je teď v plném květu.

Války a výdaje na ně se budou násobit s tím, jak vojenskobezpečnostní komplex bude dál využívat jím samotným vyrobené „hrozby“ s cílem neustále zvyšovat tok amerických zdrojů do produkce stále rostoucího množství zbraní, jež jsou pak využívány k ničení dalších a dalších zemí.

Profesor Griffin poskytuje i detaily příběhu o tom, jak USA přestaly být svobodným státem řízeným svými zákony, ale staly se hrozbou se nejen pro americké občanské svobody, ale i pro život na zemi.

Dle světových anket 25 % respondentů považuje USA za největší hrozbu míru ve světě. Což je pětkrát větší počet než respondentů, kteří tuto roli připisují Severní Koreji či Iránu.

Trump nás zradil. Přijal agresivní militaristickou neokonzervativní linii vojenskobezpečnostního komplexu, před kterým nás varoval prezident Eisenhower už v roce 1961, to je před 56 lety. Dnes se o této linii píše jako o té, kterou nám vybrala historie, aby zachránila světový mír. "Zbombardovat sedm až osm zemí až do doby kamenné", zřejmě do této „ochrany světového míru“ dle washingtonského výkladu patří.

Vybral a přeložil Lubomír Man 

116 komentářů :

 1. Ale kdepak !
  Vubec se necitim zrazen presidentem Trumpem a jsem mu vdecny za ochranu pred islamskym terrorismem, ktery zde zabil uz mnoho nevinnych lidi.

  -------------------------------------------------------

  Jsem vdecny nasi policii, ze ziji v klidu a pohode a kdyby mela duvod se podivat do me telesne dutiny, tak sice budu prekvapen, ale prispusobim se pozadavku..

  -------------------------------------------------------

  Policajti jsou kamosi a maji nasi podporu ! Tento clanek je desinformace.

  Za vlady preidenta Trumpa, klesa nezamestnanost.
  Cena nemovitosti roste.
  DOW (Wall str.) se chova ukazkove.
  Ivestice rostou. Parasite jsou posilani do prace !
  Mam daleko vetsi svobodu rikat co chci a cist co chci, nez je povoleno v napr. v Canade, nebo v Evrope.

  Akorat nevime jak to president zaraficil , ze nas napadla IRMA, (Hurrican), kterou podle medii poslal na nas on. Take ho obvinili ze zemetreseni v Mexicu.

  Na neho je tak utoceno ve Washingtonu, jako je na me na NR, coz je dukaz nasich kvalit a prinasi nam to kopec srandy
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu řekl bych, že jsi se s Trumpem dost utnul. Když měl předvolební kampaň, "kterou mu samozřejmě pomohlo vyhrát to zlé a nenávistné Rusko", tak mluvil úplně jinak než v současnosti. Ani Hitler si nedovoli říci, že zliklviduje nějaký suveréní stát, tak jak to řekl Trump na jednání OSN. Trump rozhodně již podlehl válečným štváčům v armádě i bezpečnosti, to je ustoupil náckocvské ideologii a zlu, v tom má profesor D.R.Griffin naprostou pravdu. /Cit:Američané žijí ve Čtvrtém Reichu, který už vypučel a je teď v plném květu/. Však si těch nácků do USA po 2 sv.válce dovezli dost a dost a samé pohlaváry.

   Vymazat
  2. Tohle 23:06 je Никто и звать его никак.

   Vymazat
  3. Sochy jsou zastiraci manevr
   Ale co Katalonie? Ono je to zajmave i v Evrope, sleduje to i pavlac?

   Vymazat
  4. Lincoln zatknul soudce a senatory, severni, vi to pavlac?

   Vymazat
  5. 22:39 ja jsem s Trumpem 99 procent spokojeny. Zavidis?

   Vymazat
  6. 23:06 co se deje v cesku je jen smutna komedie, ovsem zde je clanek o Americe.
   Trump udelal pro Ameriku spoustu skvelych veci, asi nejvetsi je ze zahnal ilegaly do der odkud se boji vylezt

   Vymazat
  7. Celá debata pod tímto článkem je opět úmyslně znehodnocená!
   Vůbec ji nemá smysl číst.
   Kromě dvou, tří příspěvků k věci, obsahuje asi 90 příspěvků plných osobních invektiv ( = vzájemných útoků a nadávek), schizoidních blábolů, atd. Prostě "informační šum"!
   Jde o jasný záměr otrávit čtenáře a tak ho pokud možno trvale odvrátit od čtení a též psaní komentářů.
   A zároveň odvrátit pozornost od závažných informací.
   V tomto článku je závažná (a nezpochybnitelná!) informace to, JAKÉ ZÁKONY UŽ PLATÍ V SOUČASNOSTI V AMERICE! A CO Z TOHO PLYNE!
   V jiné debatě jsem napsal, že chceme-li zlikvidovat diskuzi pod článkem (a tím i oslabit dopad faktů v daném článku!) stačí pod 4 různými IP adresami (přezdívkami, apd.) napsat prvních 10 až 14 příspěvků, kde si navzájem budeme spílat a plácat pitomosti. Dál už je snadné to uregulovat tak, aby diskuze skoro každého spolehlivě otrávila!
   Jeden z jasných důkazů toho, že co píšu je fakt je, jak málo lidí se pročte až k mému příspěvku, který může být až 13 od začátku diskuze!
   Z toho plyne vzkaz pro redakci : Najděte způsob, jak tomu zabránit!
   Pavel p

   Vymazat
  8. 4:23
   Vůbec nevýš o čem píšeš. Plný a spokojený život nemůsí být to, že mněníš pobyty jako ponožky. Je to stejné jako se zaměstnáním. Někdo se vyučil u Baťi a zůstal svému oboru věrný celý život. Někdo se zarodil v horní dolní a celý život pracoval pro tuto zem (přitom mohl cestovat po celém světě a vracel se domů). Honolulu mně připomíná člověka který někde pracoval a když ho vyhodili odešel jinam, což by nebylo tak špatné, kdyby nekydal hnůj na všechny které opustil. Jak se říká prošel jsem celý svět ale nejraději jsem doma. Byl bych rád, kdyby Honolulu po smrti zůstal kde chce, ale domů ať neleze. Dle mého názoru může být inteligentí, ale je to špína chlap.
   Václav

   Vymazat
  9. 14:05 čteš mi z mysli.Projezdil jsem kousek světa a vždy jsem se těšil domů.Všude je krajíc o dvou kurkách.
   lada

   Vymazat
  10. 13:53 nespamuj, tedy nekopiruj stejnou vec dvakrat ci vicekrat, jednou to staci

   Vymazat
 2. Clanky autora Robertse rad ctu !
  On je jizan z Atlanty kterou vypalil general z Ohia a od te doby jsou vsichni jizane ve strehu a jsou z nich nejlepsi hlidaci vseho, co se deje v severnich statech - vcetne Washningtonu.

  Takze i kdyby se v necem mylil, tak stale jsou jeho myslenky zajimave.
  nick HONOLULU

  (Pssst ! Tajna informace ! Umite si prestavit to dobrodruzstvi, kdyz mate na aute znacku statu Ohio a udelate karambol v Atlante ? T.j. jasne, ze se vam podivaji do vyfuku.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jižané neuhlídali ani konfederační sochy a vlajky bílého muže na veřejných místech.

   Vymazat
  2. Cituji: "Někde šly pomníky do skladů, jinde k restauraci na neurčito, případně na hřbitovy, kde hrozí méně kontroverze, do muzeí a podobně." http://www.radiodixie.cz/clanek/pryc-s-pomniky-konfederace-zbavi-se-amerika-soch-starych-valecnych-hrdinu

   Vymazat
  3. 22:49 v Americe obcanska valka, sochy jsou jen tresinky na jedovatem dortu

   Vymazat
 3. Co to je USA? Předlužení chudáci, které vyžral parazit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesky dluh je 800000 na osobu, a plati se z toho urok, myslis ze Cesko dokaze zaplatit svuj dluh?
   A Cesko ani nema armadu az dojde k valce
   Zase se bude vzdavat jak v 1938

   Vymazat
  2. 4:05 Česko má ten dluh jen díky dutým hlavám s nosy zaraženými v americké řiti. Proto tak "milujeme" americké politiky. Neplést s prostoduchými Američany. Těch je nám spíš líto. Za své vypláchnuté hlavy ani nemohou.

   Vymazat
  3. 5:05 ale ma dluh, co?
   Proc, o tom nebylo reci
   Takze Cesko zadluzene nema co vycitat zadluzene USA

   Vymazat
 4. A proto zde VÍTÁME DISIDENTY z US policejního státu, kteří přešli do utajení a píší pro Anglosasy nesrozumitelnou českou šifrou, aby jim doma nebyl odpojen internet a prohledány všechny skrýše a útroby. Včera jsem se zde dozvěděl, že pro voliče Donalda Trumpa není, za předpokladu zachování stabilního kurzu dolaru, tak důležitá zahraniční politika, kde došlo k povolebnímu obratu v rétorice o 180° jako u Zadolárka, ale nárůst počtu pracovních míst - tuzemská ekonomika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Robertse nepresne prekladaji do cestiny protoze cesi neumi anglicky
   Stejne ale nerozumi o cem to je
   A maji povoleni porusovat copyrights?
   Jo a vetsina Americanu kasle na veci mimo Ameriku, Amerika neni Cesko, Amerika svet nepotrebuje, Amerika je sobestacna

   Vymazat
  2. HoreDole 4:02
   Článek je přeložen přesně.
   www.paulcraigroberts.org/2017/09/21/us-became-warmonger-police-state/

   Vymazat
  3. 4:22 a dal Roberts povoleni k zverejneni sveho clanku?

   Vymazat
 5. Opět bláboly tohoto už 1000x provařeného hňupa? Prohlížení vagin na ulici? No když myslíte... Pak se nedivte že jsou tzv "alternativní média" jen pro legraci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you transko Regan.

   Vymazat
  2. Á, pán 22:44 je příliš chytrý na to, aby sem zavítal. Tak poč tu ale je?

   Vymazat
  3. 22:44 no jdi libat zadecky vladnim mediim

   Vymazat
 6. P.C.Roberts má opět pravdu ale 4 říše patří makrele a jejim poskokům o to se snaží v Evropě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No v Trumpove Americe relativni klid, zato v Merkline, Bruseline Evrope teroristicky utok kazdy den
   Tak si nechte Merklovou, vy chytri evropani

   Vymazat
 7. 22:39
  OMYL pane ! Mluvi uplne stejne o silne obrane, jako v jeho volebni kampani.

  Vy prehlizite fakt, ze Kim vyhrozuje, kde komu !
  Californii,
  Aljasce,
  Hawaii,
  Ostrovum v Pacificu,
  Japonsku a
  jizni Koreji.

  V sev. Koreji je neuroda a hrozi jim hlad. Kim chce pomoc a nedostane ji, tak vyhrozuje utokem napr. na Californii.

  -------------------------------------------------------
  Jsou zeme, kde se lide chovaji nezodpovedne a potom nastavuji ruku.
  Jsou jine zeme, kde se nezodpovedne mnozi, aniz by se dokazali uzivit.

  I kdyz je jim pomozeno, tak je to vzdy pouze docasne.
  America NEMUZE stale nekomu pomahat. Obcane toho maji po krk. Obcane chteji to, co Trump rekl ve volebni kampani - America First !
  Trump je vyborny president ! Daleko lepsi nez byli ti prednim.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsi měl bejt pryč -proč tu pořád strašíš? Ty jsi fakt nemocnej psychopat.To budeš teď zase už žvanit sám se sebou, když na tebe všichni serou? Ty chudáku Nicku.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. A hele - diskuzní prase na scéně! Perverzní úchyl a negramotnej dement, bez interpunkčních znamének, takže něco jako Horní Dolní nebo podobná sprostá, kokotská filcka? Smradlavej tchoř si koleduje o smazání? Anebo jsi schizofrenik Nick osobně - tentokrát v pozici Horní Dolní? Duševní mrzáku!

   Vymazat
  4. 23:16 ja Honolulovy clanky ctu
   Navic plne souhlasim s AMERICA FIRST
   A Trump je uzasny
   Zato tve kriky maji nulovou hodnotu, skoda pismenek
   To co pises je pouzitelne jen na diagnozu rozsireneho komplexu zavisti

   Vymazat
  5. 23:52 pletes si nr s psychiatrem ktery by ti mozna pomohl s tvymi sexualnimi problemy

   Vymazat
  6. 0:10 povazujes interpunkci za znameni vzdelani? To je mi te lito. Holt nestihas a tak zavidis.
   Zrovna ty s tvym prehledem diskutuj o dusevnich schopnostech
   A ty si myslis ze nebyt cenzurovan je nejake vyznamenani? Legracni
   Conformisto

   Vymazat
  7. Pane Honolulu, to není fair... USA vyhrožuje KLDR od padesátých let, organizuje podrazy, embarga, kampaně... a Korejci přesto žijí VLASTNÍ PRACÍ A VLASTNÍM ÚSILÍM... bez dluhů u židovských bankovních domů a systémů výroby věčných dluhů... i vy jste u nás žil v padesátých a v šedesátých letech pod embargem...

   A USA vyhrožují celému světu podle Starého zákona, kde Boží slovo Kanaan překládají jako GLOBE... A škodí komu mohou jako zlý skřet.

   Vymazat
  8. 7:27 opakuji, USA je v obcanske valce, a jeden z hroznych vysledku obcanske valky muze byt nepromyslena agrese
   Nicmene popirate ze Korejsky Kim strili rakety pres Hokajdo?
   Ja sam nevim co s tim
   Vy ano?
   Posloucham vas nazor

   Vymazat
 8. Tady je pěkný článek a jen potvrzuje moje slova:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zrudnost-Brusel-vas-bude-sikanovat-a-trestat-za-to-ze-nechcete-platit-za-chybu-Merkelove-a-prijmout-migranty-Pritel-Donalda-Trumpa-a-Mr-Brexit-takto-varoval-Cechy-505143

  OdpovědětVymazat
 9. Už aby bylo po volbách, kdo se má na ty prolhané oranžové ksifty na billboardech dívat. Já bych toho prolhaného cizokrajného politika tak s chutí kopnul do prdele.

  OdpovědětVymazat
 10. Jak dlouho budou muset čtenáři Nové republiky snášet šikanu nenávistným pisatelem 23:15 a 23:16 a být od něj vystaveni hanobení skupin obyvatel - emigrantů a důchodců?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak dlouho budou muset snášet čtenáři Nové republiky šikanu nenávistného štváče, podněcovače proti ostatním diskutujícím, pomlouvače a nactiutrhače, nadšeného vítače a milovníka migrantů, a zneuctěného,zlého důchodce 23.42? Na glyfosfáty jsi dnes zapomněl? Nějak mi chybí přednáška o jedovatým žrádle a o chemicky hnojených polích.Dnes ti Andrej nevadí? To se podívejme. Dnes se spokojíš je s tím, že štveš proti mně? Udavači lidí za Heydricha jsou s tebou shodná krevní skupina. Fuj - hanba! Co kdybys mně nechal na pokoji, jestli jsi toho vůbec schopen! Nebo budeš proti mně štvát ve dne v noci? Já abych věděl na jaký xindl lze na diskuzích narazit. Nebo ty jsi vyjádřil nějaký názor k článku? Jako vždy - ne. Jen jsi vylezl z díry, vyčíhal jsi, co píšu já,a štveš proti mně -to je celá tvoje diskuze, nerespektuješ pravidla, protože zneužíváš uveřejněné články a diskuze k nim ke štvaní proti konkretnímu diskutujícímu. Už to děláš dlouho - budu se muset poradit s policií, co dělat, abys s tím přestal. Nazývá se to "pronásledování" a je to trestný čin. Tak se na to vyser, nebo z toho budeš mít problémy, už mi to začíná vadit.

   Vymazat
  2. 0:05 bla, bla, bla

   Vymazat
  3. 0:05 Snůška pomluv a vulgarit, do toho 2. světová válka, pak obhajoba vrchního traviče zvoucího vyhoštěnou Sorošovu univerzitu a vyhrožování. Co jiného čekat od redakčního chráněnce.

   Vymazat
 11. 22:39 Ano. Kim vyhrožuje (jsa ohrožován).
  A ještě žije.
  Měl by si vzít vzor například z Kaddáfího.
  Ten se se západními politiky kamarádil .......
  Prostě, tak už to na světě chodí,
  záleží "na úhlu pohledu".
  Není-liž pravda? Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, omluvte, patří to nickovi 23:13, díky, Děda.

   Vymazat
 12. From honolulu to ing. Deda !

  My nejsme povinni resit problemy hladomoru v zemi, ktera je nam cizi, s totalitnim rezimem, ktery je nesnesitelny pro nasi psychiku.

  Kim je zvikly, ze kdyz vyhrozuje, tak neco dostane !

  President Trump je spravny byznysman a neda zdarma, ani Food Stamps (poukazky na jidlo) , cernochum zde narozenym a ne tak , nejakemu tyranovi, ktery ma v zemi koncentraky a vrazdi oponenty.

  Uz jich zarazil (Food Stamps) 6 millionu.
  T.j. revu po celem svete, a to nejen v KOREJI !
  Jo, musi se chodit do prace, aby byl zajisten ekonomicky rust nejen zeme, ale i osobni.

  Panove , pracoval jsem cely zivot, az jsem byl podle zakonu poslan do penze. (Do duchodu po Cesku, ale u vas je to vsechno nejak jinak.)

  Ted je mi zde nadavano do "PREMRELU" od pacienta , ktery je presvedcen, ze on nikdy nebude penzista.

  T.j. inteligence jako v opicarne na Limpopu v Africe.

  A neverte tomu, ze se zde maji vsichni spatne a ze maji dluhy !
  To neni pravda ! Je to fain zeme !
  (A Robertsova Atlanta je zajimave mesto , co do velikosti Toronta, nebo Chicaga.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proc by mel byt Honolulu nebo jakykoliv jiny American nucen nekomu neco platit?
   To cesi musi platit na Brusel a Merklovou, a to zotroceim, clovecenstvim, svobodou a zivoty

   Vymazat
 13. Roberts opět na steroidech
  https://www.youtube.com/watch?v=3BN21V7LkcM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vis vubec co znamena vyraz "na steroidech"?

   Vymazat
  2. Roberts je doomspeaker, žijící z příspěvků od šílenců, kterým pravidelně dodává dávku doomspeakových narkotik.

   Amerika se snaží ovládnout svět, ve Washington ovládá spiknutí mocných, kteří se chystají dobýt Rusko, terorizuje mírumilovné státy jako Sýrie a Severní Korea, a za Regana bylo nejlíp, protože nebyly mobilní telefony a barevná televize.

   Vymazat
  3. Roberts predevsim varuje a tim brani Ustavu

   Vymazat
 14. Ano má pravdu a všichni to vědí.Od tzv.11 září se Amerika změnila.Samy to prohlásili do éteru .Amerika už nikdy nebude to co dlouhé roky byla !Bude jiná a je jiná.Agresivní,zabijácká a nejhorší na tom všem je ,že se bojí i svého lidu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerika ma spoustu problemu, je v obcanske valce
   O tom vam nereknou
   Ted treba boj o odposlechy Trumpa, to je vetsi skandal nez Watergate

   Vymazat
 15. Roberts je vlivny clovek, znamy po Americe, ktery mysli samostatne.

  Jak ho muzete posuzovat a kritizovat VY, kteri jste nikdy nic nedokazali, nicim nebyli, nicim nejste a myslite minimalne ?

  On pravidelne pise uvahy a analyzy a VY nepisete nikdy nic, krome kadrovych posudku a nadavek, ktere sami nesnasite.

  Uvedomujete si vasi neschopnost , neuspesnost a
  malost ? T.j. jako mysi, co kritizuji orla.
  Jako hovnivali v Africke bushi, kteri nadavaji slonovi.
  nick HONOLULU (A vsimnete si, ze se vzdy podepisi nickem a VY ne.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Líbí se mi, jak 2.49 ( duševní mrzáci, co nemůžou v noci spát) leze Loulovi do prdele - konečně proč ne? Je to přece američan, těm je dnes moderní lézt do prdele, ty blbej úderníku.

   Vymazat
 16. V Nedeli si Nemci zvoli Merklovou a smrt

  OdpovědětVymazat
 17. BroukPytlik pise>>>
  nejsem fanda Honolula ale fakta jsou , ze poznal zevnitr 3 systemy CSR, JAR a USA a tak ma s cim porovnavat, a je slusny pozorovatel. Ja s nim nesouhlasim ackoliv ja se na veci divam vice dlouhodobe a Honolulu jde od akce k akci a komentuje deni.

  Mne se svira konecnik jinak nazyvany anus z duvodu:
  amerika neudrzuje infrastrukturu, strka veskere penize do zbrojeni a tudiz jsme ve velice "horke situaci".
  Sledujete li vyroky Britskych generalu tak to potvrzuji. Ze nic nechapeme je faktem. Vetsina lidi si mysli ze na priklad chape proc Britove byli kolonizatori , kdyz pouze na Indii delali penize a na cele Africe ztraceli. Dnes je to stejne , nikdo nechape proc USA je v Afganistanu(strasne $$$$). Atd. Proc tam dali Trumpa doufali , ze Trump udela pakt s Ruskem . Kazdy by mel doufat aby se mu podarilo.
  BP.

  OdpovědětVymazat
 18. Donald Trump je svetovy vrah,je to psychopat,je nutny jej neutralizovat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne tohle rika Hollywood a Hillary a Obama a vrazinz Antifa
   Hezky se k nim radis

   Vymazat
 19. Za Korejskeho Kima se stavi Hollywood
  Ta svoloc

  OdpovědětVymazat
 20. jeden z obrazů z velké části debilního národa.

  OdpovědětVymazat
 21. Bombastické!!! Amíci si zakázali vstup migrantů do země, a bába Merkel je sem pozvala!!!!! Ha ha ha,Hi hi hi, a přitom prý je amerika nejdemokratičtější zemí na světě!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 22. ==================================================
  DAVID RAY GRIFFIN není vědec ale TEOLOG z Oregonu. Od této své "vědecké" discipliny zabývající se "něčím", co A) neexistuje a B) je hrozně nudné, přešel po zralé úvaze k napínavějším - a na knižním trhu určitě lukrativnějším - teoriím spiknutí.
  ==================================================

  OdpovědětVymazat
 23. "Prohlížení vagin amerických žen na ulici"
  ==========================================
  Ten Roberts je už opravdu dement a úchyl. A soudruh David je stejný dement a úchyl když takové debility zveřejňuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Už byste se měli konečně dohodnout, zda-li a v jakých situacích mohou být americké ženy přinuceny policií k prohlídce tělesných dutin, tak jako u nás může po listopadovém omezení domovní a bytové svobody vtrhnout do bytu exekutor, kdejaký státní zaměstnanec a obecní úředník.

   Vymazat
  6. 9:36 je asi nějaký málo informovaný, nevychovaný a omezený Havlův sirotek. Odpusťte mu. On už jiný nebude. Je pravda, že "rozšiřování a prohlubování demokracie" a občanských svobod se zastavit nedá, což dokazují nejen v USA, ale i odložením voleb ve Švédsku či výdobytky demokracie, uvedenými v povzdechu nade mnou (15:29). Tzv. socialistickou demokracii jsme již zažili, teď zažíváme kapitalistickou demokracii, hrozím se toho, kam až to prohlubování a rozšiřování dojde. Orwel? Pan David stejně a pan Roberts jsou logicky uvažující muži, kteří si nezaslouží takové hrubosti, jak uvedl duševně nemocný sirotek po Václavu Letišti.

   Vymazat
  7. Hadate se hezky, tak to ma byt
   Jen je faul ty utoky na seniory, za to davam cervenou kartu

   Vymazat
 24. Většina lidí na světě, s vyjímkou těch za které myslí jejich imámové, má názor na zahraniční dobyvatelskou politiku USA stejný, tedy chovají se stejně jako se v historii chovala každá supervelmoc. Jejich "břicho" se neustále zvětšuje přitom jim roste chuť. Ostatně takto to v přírodě funguje. Každá supervelmoc však dostala dříve či později přes čumák a vždy tak, že se rozklížila zevnitř. Její vlastní lid nebo lid, který do ní přibyl z venku, nakonec způsobil její zkázu. Dnes, jelikož již ví, že jí zvoní hrana, tak může být a je jiným o to nebezpečnější než v minulosti. A bránit se jí bude těžké, ale ne nemožné. Chyba je dnes (m.j.) v tom, že církve, vyjma té jedné a totalitní ideologie, velmi rychle požírající svět,
  zcela spí a kloudného slova neřeknou. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No dobyvatele z Bruselu dobyvaji Cesko effektivneji nez Americane

   Vymazat
 25. To co jsi napsal 5:38 je na zatceni a urcite to vzbudi pozornost lidi kteri hlidaji bezpecnost oblibeneho presidenta - ktery usiluje o mirove reseni kazdeho problemu.

  Uvedom si, ze byl zvolen milliony obcanu a ze je velmi popularni mezi lidem ! Ze byl postaven do cela zeme vuli lidu ! Vuli vetsiny !

  Ja to na tebe NEreknu, protoze te povazuji za retarda, ktery keca pod vlivem alkoholu !

  Statnici se meni legalni cestou a ne
  "neutralizovanim" ! Hlidej co rikas, aby nekdo "nezneutralizoval" tebe !

  -------------------------------------------------------

  Panove, az jednou budete cestovat po Americe a prijdete do styku s policii, tak poznate, ze jsou to profesionalni kamaradsti lide s kterymi nebudete mit zadny problem, kdyz jste slusny clovek !

  V pripade poruchy, nebo nehody na silnici budete mit rychou pomoc. V turistickych statech budete mit jako turista vyhody.

  Moje kamaradka sem jezdi z Parize na dovolenou a dela takove vylomeniny, ze je to udivujici a projde ji vsechno !

  Body cavity search, se dela pouze kriminalnikum co pasuji drogy. Vy jako turista, nebo radovy obcan se s tim nikdy nesetkate.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 26. 12:25 Karel z Plzne...
  Mate pravdu v tom, ze jsme rozdeleni na dva tabory a nemame se vzajemne radi.

  Na jedne strane stojime my volici presidenta Trumpa, ktery je nacionalisticky, realisticky a logicky.

  Na druhe strane, v tabore odpurcu presidenta Trumpa jsou zahrnuti. Neocon's, (puvodne Trockyste), Globaliste, (Soros), NWO, Black Lives Matter, Antifa a Neoliberaliste.

  Tyto skupiny nejsou tak pocetne, jako ty, co jsou na strane presidenta, ale maji v rukou 90 % medii !

  Proto o nasmerovani Ameriky se vede tak silny politicky boj.
  Situace je komplikovana tim, ze cast Kongressu je na vyplatni listine odpurcu presidenta.

  President ma mocnou podporu take, ale ta se snazi o male zviditelneni. Low profile - a patri do ni i vyssoka evropska slechta a nekolik velmi bohatych lidi v Americe.

  (Az me nekdo bude nadavat, tak ho ujistuji, ze to neni z me hlavy, ale z internetu, medii a schuzi Republicanu. Na schuze Demokratu nechodim.)

  Aby America zkolabovala je pouze sen jeji nepratel !
  Ta zeme je silna, dynamicka, kamaradska. Pilne pracuje, je zamerena na sebe a je lhostejna k vetsine jinych zemi.

  Bylo by dobre, kdyby ji Cesi navstevovali, tak jako napr. Nemci, Anglicane, Skandinavci, Svycari atd.
  nick HONOLULU - koncim panove, reakce neni treba.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jednou sem vkládám svůj příspěvek, který je třináctý od začátku této debaty, pro ty, kteří byli tak poctiví, že se jí zúčastnili nebo ji dočetli ji až do konce :

   Celá debata pod tímto článkem je opět úmyslně znehodnocená!
   Vůbec ji nemá smysl číst.
   Kromě dvou, tří příspěvků k věci, obsahuje asi 90 příspěvků plných osobních invektiv ( = vzájemných útoků a nadávek), schizoidních blábolů, atd. Prostě "informační šum"!
   Jde o jasný záměr otrávit čtenáře a tak ho pokud možno trvale odvrátit od čtení a též psaní komentářů.
   A zároveň odvrátit pozornost od závažných informací.
   V tomto článku je závažná (a nezpochybnitelná!) informace to, JAKÉ ZÁKONY UŽ PLATÍ V SOUČASNOSTI V AMERICE! A CO Z TOHO PLYNE!
   V jiné debatě jsem napsal, že chceme-li zlikvidovat diskuzi pod článkem (a tím i oslabit dopad faktů v daném článku!) stačí pod 4 různými IP adresami (přezdívkami, apd.) napsat prvních 10 až 14 příspěvků, kde si navzájem budeme spílat a plácat pitomosti. Dál už je snadné to uregulovat tak, aby diskuze skoro každého spolehlivě otrávila!
   Jeden z jasných důkazů toho, že co píšu je fakt je, jak málo lidí se pročte až k mému příspěvku, který může být až 13 od začátku diskuze!
   Z toho plyne vzkaz pro redakci : Najděte způsob, jak tomu zabránit!
   Pavel p

   Vymazat
  2. P.S.: Podmínkou každé úspěšné manipulace (to znamená vypatlání mozku) je, do každé lži vložit aspoň částečku pravdy, vytrženou ze souvislostí.
   Např.: "..Jsme rozděleni na dva tábory a nemáme se vzájemně rádi..." a následný výčet protivníků, "...reakce není třeba..." - což je okopírovaná argumentační zbraň pana J. Campbella, apd., apd.,..
   Pavel p

   Vymazat
  3. Jsem zase mazan ackoliv se vyjadruji k veci a slusne

   Vymazat
  4. Anonymní23. září 2017 22:14
   14:18 utocis na Honolulu nebo co?
   Proc? Dokazes rict co ti vadi?
   Nejak mumlas!

   Vymazat
 27. Jak dlouho budou muset čtenáři Nové republiky snášet šikanu nenávistným pisatelem 23:15, 23:16, 0:05 a být od něj vystaveni nadávkám a urážkám, pomluvám, zastrašování a vyhrožování - souhrnně hanobení skupin obyvatel emigrantů a důchodců?

  OdpovědětVymazat
 28. 13:21
  Vygume, jen potvrzuješ to, že nerozumíš psanému textu, souvislostem a významu slov, protože nechápeš vůbec rozdíl mezi "moct" a "být".
  Vygume, PCR nepíše to, co si ty myslíš, že píše, tj. že ženy v USA JSOU povinny nechat si na ulici nahlížet do vaginy, ale že tak MOHOU být ......což je pro lidi, kteří znají základy gramatiky a význam slov, rozdíl, že? A nevztekej se a nenadávej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. :-)

   Kopeckar

   Vymazat
 29. Kopečkáři Honolulu a Horni Dolni svou kultivovaností, rozvahou a přehledem dnes v aréně převálcovali místní zápecníky a prokázali svůj přínos diskuzi, přestože čelili podpásovým úderům a jednomu psychopatickému 23:15, 23:16, 23:51, 0:05 despotovi Mugabe, jež se zde dlouhodobě snaží provocírovat a rozbít diskuzi napadáním čtenářů Nové republiky a hanobením skupin obyvatel, zejména emigrantů a důchodců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuji za pochvalu, ja jsem rad chvalen
   A uznejte jak jsem se musel drzet, ovladat, kousat do rtu do krve abych neodpovedel sproste na podpasove utoky nekopeckaru!
   A ja umim nadavat!

   Vymazat
 30. USA náš vzor! A proto vzhůru s nimi do kráteru v Yellowstone.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. USA je vzor. Jen je hloupost si treba cokoliv brat treba z Hollywoodu, Holywood je hromada hnoje

   Vymazat
 31. V Americe skandal, nehlaseny
  Sest Agencies se spojilo a ilegalne spionovalo na Trumpa, to je mnohem vetsi skandal nez Watergate
  Nebo jsou zajmavejsi plavlacovy drby a nadavani?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:54 Nejzajímavější je, že když Amíci na Trumpovi vidí, jak je jejich média a elity vodí za nos, tak že jim pořád věří. Jak můžou strpět. aby JEJICH daně byli vyhazovány na "obranu" místo na školy, zdravotnictví, infrastrukturu a další skutečné potřeby?

   Vymazat
  2. 21:49 vo to jde!
   Obrana je v nebezpecnem svete mnohem dulezitejsi nez skoly, zdravotnictvi, infrastruktura, atd
   Anglii zachranily jedovate bojove plyny jako Mustard Plyn
   A Antrax
   Elity v Americe jsou masivni hnusna zlodejska vrazdici uchylna bazina
   Trump ji slbil vypustit, ale nejak je ucpany odtok

   Vymazat
  3. 22:04 Jenže to, co USA nazývají obranou" je jen agrese. Jak si brání vlastní území rozesíráním jiných států? Jak by někdo mohl fyzicky provést napadení a obsazení USA? Položil jste si někdy takoovou obyčejnou otázku? Třeba v souvislosti s "hrozbou" KLDR?

   Vymazat
  4. 22:55
   Zpomal, kdyz to budes michat dohromady tak to analyze nepomuze
   Co Korea? Co s tim?
   Co kdyz sli Amici na pomoc Francii v te prvni valce?
   Anglii v te druhe?
   Vietnam s tou valkou ani ja nesouhlasim
   Ani nesouhlasim s bombardovanim Jugoslavie
   Ani nesouhlasim s ohrozovanim Ruska
   Ale souhlasim s Americkym bombardovanim nemeckeho hitlerova prumyslu vcetne Plzne
   Ted ty!
   Ale prosim ne vseobecne fraze

   Vymazat
  5. 22:55 budes se divit ale polozil
   Treba raketovym utokem na Guam, nebo z ponorky na Havaj ci dolnich 48

   Vymazat
  6. 23:39 A co dál? To by jako byl pokus o dobytí a obsazení USA? Nebo snaha svrhnout režim v USA? Podle vás by potom několik miliónů Korejců nasedlo na vory s milióny tun vojenského vybavení a vydalo se přes oceén obsadit Ameriku.
   Dovedu si to představit jako ODPLATU za napadení KLDR, ne jako prvotní hrozbu. Takové nápady jsou pouhým strašákem pro lidi se slabým myšlením, jako odůvodnění vlastní agrese. Nestačí vám poučení z přepadení jiných zemí, které také byly "nesmírnou hrozbou pro celé lidstvo"? Ve skutečnosti znamenaly jen ohrožení zájmů amerických neokonů, protože se jim odmítaly podřídit. Válku proti Německu do toho nepleťte. Německo usilovalo o stejnou světovládu, o jakou dnes stejnými prostředky usilují USA. Jen místo rasismu používají hezčí slova o svobodě, demokracii a lidských právech. Ale cíle jsou stejné.

   Vymazat
 32. Evropa je Vesela Apokalypsa

  OdpovědětVymazat
 33. Namyšlený ubožák z Floridy a jemu rovní debílkové, kteří na něj reagují; nádavkem pár stupidních výkřiků o "censuře" - to všechno bez jakéhokoli vztahu k tématu. Tomu se na Nové Republice říká DISKUSE.
  -- Fakt paráda!

  OdpovědětVymazat
 34. A Loula šmoula si uzurpuje pro sebe 90 % diskuzního prostoru NR. Ano, už začal bejt skoro američan, to je taky taková drzá a roztahovačná pakáž. Měl by si pro svoje český obdivovatele otevřít svůj web a dělat českým vlezdoprdelníkům rádce a guru. Poslouchali by ho na slovo. Nikdy bych nevěřil, že je možný tak strašně zblbnout - ale diskuze mně poučily.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nenávidíš hezky
   Umíš ještě něco jiného
   Krom závisti?

   Vymazat
  2. Vazeny on neni sam, tato emigace z 68 je soubor uplnych idiotu .Ja sam si je nepoustim do domu ,neni o co stat .Je to pakaz ,tak nejak prezit a dnes kdy tam mate zvejkacky a hajzlpapir neni jiz cim ohromovat.Hlavne se to neda srovnavat ani v nejmensim s emigraci 48 . Tito lide pomahali novym ,zamestnavali ,poradali besedy spolky a jine tradicni ceske vzpominky na Cesko kdyz jiz museli zacit znovu .Tahle pakaz jen lze krade neni to ani vyucene ci eventuelne skoly(pardon ,snad pomocnou ci celych 6 zakladni .Vydavaji se za kuchare automechaniky ci cokoliv jineho ale beda kdo jim padne do pazour .Podotykam ze jsou svetle vyjimky, ale obecne je to tak jak to je .Cili jedine ignoraci blby jako Hovno-cuc snad umlcite ale jak vidite tento vul a jeho souverci jsou k neutahani . Cili babo rad.Ja sam jsem neemigroval v dobe kdy vsichni "hrdinne "prchali nevedouce vlastne ani pred cim .

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 35. 22:59 - Idiote 10 clanku bylo napsano jako odpoved na tvoje svinarny a vsechny byli smazany.
  Retardi maji protexi od stejnych retardu.

  OdpovědětVymazat
 36. 22:59 jsi privilegovany nedonoseny nedomrdek, chraneny stejnym zivocichem jako jsi ty.

  OdpovědětVymazat
 37. Jak dlouho budou muset čtenáři Nové republiky snášet napadání nenávistným pisatelem 23:15, 23:16, 23:51, 0:05, 0:10, druhý den 22:16, 22:19, 22:20 a být od něj vystaveni nadávkám a urážkám, pomluvám, zastrašování a vyhrožování - souhrnně hanobení skupin obyvatel emigrantů a důchodců?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to potvrzené nasazení cenzorské hole má dvě strany, nejenom moc mazat, ale i odpovědnost za to, co zde zůstane. To jste ale měli zvážit dříve, než jste se pustili do mazání, jestli na to stačíte. A neměli byste nadržovat svým kamarádíčkům ze spolku, když se chovají jako hulváti. Padni, komu padni.

   Vymazat
 38. 20:20 - pitomce nikdo ti nebrani psat take.
  kdyz nemas co, protoze mas nasarano v tupe palici, tak zavri rypak smrade.

  OdpovědětVymazat
 39. Nadavaji na emigranty a kdyz jim honolulu napsal o emigrantech v JAR, tak to smazali.
  Cenzor je zlovulne strasidlo patrici do hlubokeho feudalismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud prokážete, že nenávistné příspěvky napadající čtenáře Nové republiky a hanobící skupiny obyvatel - emigranty a důchodce jsou zde s vědomím redakce, tak můžete hnát k odpovědnosti majitele domény za patologickou nenávist k uvedeným skupinám obyvatel.

   Vymazat