Reklama

pondělí 11. září 2017

Podle bývalého velitele vnitřních vojsk Ukrajiny na Majdanu stříleli odstřelovači z ciziny

11.9.2017 Sputnik

Bývalý velitel ukrajinských vnitřních vojsk Stanislav Šuljak uvedl, že v únoru 2014 na Majdanu v Kyjevě působili odstřelovači z ciziny.


„Vím, že organizátory tohoto hrozného zločinu byli Parubij (Andrij Parubij, předseda ukrajinské Nejvyšší rady), Pašinskij (Serhij Pašinskij, předseda komise Rady pro obranu a bezpečnost) a další", cituje Šuljaka agentura RIA Novosti.

Podle něj od listopadu 2013 na Majdanu začaly být rozmísťovány organizované struktury.

První skupinu tvořili vycvičení ozbrojenci, jejichž velitelé byli podřízeni vůdcům opozice, v další byli obyvatelé Kyjeva, kteří byli „podvedeni propagandistickou mašinou" a třetí skupinu tvořili mírumilovní občané, kteří se jen chtěli podívat na to, co se děje.

- - -

38 komentářů :

 1. O tom, co dnes potvrzuje Šuljak, u nás beztak nikdo soudný nepochyboval již tehdy. Pravda se na světlo jen dere pomaleji jako ta lež.
  Je to stále stejný rukopis. Operace pod falešnou vlajkou využitá k hanebným cílům.
  Majdan nebo boeing MH17! Stále stejná "píseň" a stejnou i bude dál, pokud tam u moci zůstane ta kyjevská svoloč a pokud ji na svých provázcích bude vodit CIA a jí podobní "rusofilní altruisté".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proc lezete zapadu do prdele?

   Smazat
  2. 20:22
   Už je obsazeno.....havlobanderovskejma kolaborantama,milovníkem ussackej agresorů,vrahů a okupantů Hovnolulanem a blbem se zkratkou Hovní Dolní!!!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. František Opluštil Přesné tak.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Dvorak cenzor tu rychle vymazal pravdu, ze on Vaclav Dvorak kolaboroval s Havlem a verne mu slouzil
   Takze Dvorak bude platit za kolaboraci

   Smazat
  8. 6:08
   Za kolaborantský chování budeš platit ty,hovnokulan a vám podobný vy kurvy ussackej agresorů!!!!!!

   Smazat
 2. Cesi,vas nepriatel je Ondra Babisu,ktory 50 melounu vrati lavou zadnou...ale co tie prave ceske geny,Kalousek a Sasa Vondru,ktory urobili
  botu na ceskem narode za 360 melounu v Promopro..
  a ni sa nedeje.A takich su desiatky!Lotor Babisu,
  ktory dosiahol prebytok v rozpocte CR,je prepierany,zhora-zdola.Ten najivny Ondra,vam chce
  dobre,my slovaci,by sme ho potrebovali taky...ma
  svojich penazi dost!jozka zo slovenska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen nepritel ale i premier

   Smazat
  2. Jozka, len si Ondrejka odvezte, aj s Agrofertom - na Slovac alebo este viacej na vychod. My už sa bez nej probijem, a radi. Vďaka

   Smazat
 3. Pane doktore, řešení nevstupu debilů do diskuse, lze realizovat jiným kódováním než jaké máte. Připravte takové, aby vyžadovalo vyšší inteligenci. Sám vidíte úbytek těch, kteří by diskutovali, ale jen mezi sobě rovnými.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlezdoprdelisto, Havlista Vaclav Dvorak neni zadny doktor
   Je to jen korouhvicka
   A cenzor
   Nahrbly skret

   Smazat
  2. 21:30
   Ty seš zparchantělej potracenej podělanej havlobanderovskej ksindl.....untermensch z usssacký uřvaný lžidodržky!!!!!!

   Smazat
  3. Spravnej nazor my chytry to budeme mit cerveny a ty blby budou modry ,jak navrhoval sam Honolulu zvany nekdy hovnocuc .To se da udelat tak ze cerveny budou mit cerveny policko na psani a obracene modry budou modry . Je to rafinovane moudry a nema to obdobu ,mozna podam patent nevim ale kam Dvoraka nepomlouvat je to bojovnik a ma Velky prednosti jak sem tu cetTakze Dvoraku premejslej o mym navrhu jak vylepcit diskusi chytrejch a blbejch

   Smazat
  4. 3:04 co se naucit psat, analfabete?

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Dvorak cenzor tu rychle vymazal pravdu, ze on Vaclav Dvorak kolaboroval s Havlem a verne mu slouzil
   Takze Dvorak bude platit za kolaboraci
   21:45 a ty cesky zmrde v cenzorove prdeli

   Smazat
  7. 6:09
   Ty sám si byl udavači Havlovi přilepenej na koulich a budeš ze sebe dělat neviňátko???!!!!
   My o tobě víme ty Hovnodolní kolaborante!!!!!!!

   Smazat
 4. Vůbec se nemluví o teroristovi Jaceňukovi, - jednom z vůdců Majdanu. Asi aby upadl v zapomnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaceňjuk už je v "bezpečí" na Floridě. Vůbec bych se nedivil, že Česko bude ještě organizovat sbírku na USA právě pro takové americké loutky. Utrpěli přece hurikánem Irma :-)

   Smazat
 5. 20:52
  Doufám ,že už zdechnul!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:09 Jaceňuk je živý až moc a prý se vrátil z USA na Ukrajinu. Jistě řádně proškolen. Kdo ví, jestli právě kvůli němu nejela Tymošenková pro Sakašviliho do Polska. A Porošenko stále jen kvoká, stále kvoká.

   Smazat
 6. Superman Honolulu si šel zaplavat a byl spatřen jak ve vichřici krauluje uprostřed Mexického zálivu a příležitostně zachraňuje trosečníky na Kubě a Key Westu. Jakmile se zde objeví, poznáme, že na Floridě byla obnovena dodávka elektrické energie do domácností.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:49 A byl tak bezohledný, že svému lokajovi Horní Dolní ani nedal zprávu, že má vypnutý proud. Přesto, že ho ten blbísek o to žádal.

   Smazat
  2. Dvorak cenzor tu rychle vymazal pravdu, ze on Vaclav Dvorak kolaboroval s Havlem a verne mu slouzil
   Takze Dvorak bude platit za kolaboraci
   Vas dva zmrdy Dvorak nemaze, vy cesti sasci

   Smazat
  3. 6,11
   Šašek býval ve středověku po boku panovníků,byl v nemálo případech jejich rádce a důvěrník.....ty seš JEN A JEN USSÁCKEJ KLAUN,KTEREJ NENÍ ANI INTELIGENTNÍ A ANI NIKOHO NEROZESMÍVÁ,JSI PROSTĚ BLBEC!!!!!!!!!

   Smazat
  4. U nás je taková zásada, že se pacientům (6:11) nenadává, ale hledá se vhodná medikace. I na stihomamy již existují prášky.

   Smazat
  5. 10,59
   Já tomu jelitu nenadávam,ale někomu po lobotomii mikromozku to jakákoliv medikace nevylepší!!!!.-DDDD

   Smazat
  6. Tyhle volby, doufám, znamenají konec havlismu a europrotektorátního kolaborantství v Čechách. Víte vůbec za co jste upálili Husa - týká se 8:24, 10:59, 11:08? Však se admin selankami s V.H. na OF sám chlubí. Pro 4:17 - lžete, Honolulu zde, zřejmě po zkušenostech z předchozích let - hurikánů a tropických bouřek, nahlásil, že se odmlčí, protože bude bez elektřiny.

   Smazat
  7. 16:02
   Konec havlobanderovskej ksindlu bude,až ussacký agresoři vychcipou a nebo,až s nima Putin zamete z Evropy až na Aljašku!!!!!!

   Smazat
  8. 16:02 Ale jděte. Copak ten blb Horní Dolní, který byl tak hrdý na to, že není anonym, nedávno anonymně nepsal: "už vám vypnuli proud?". To může napsat jen naprostý idiot. Pokud stále nechápe, tak při vypnutém proudu se odpovědět nedá. Proto je vrcholem pitomosti pokládat takovou otázku. To není jen hloupý názor, které tady předvádí. To je krystalický důkaz stupidity, patrné i z jeho komentářů, např.v 16:02.

   Smazat
 7. pozorujem že nasratosť sa v Českej kotline zvyšuje - tí, čo verne slúžili havloistom cítia že im akosi mizne pôda pod nohami, no asi nastal čas zaplatiť za kolaboráciu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 8. Také jsem přesvědčen o tom, že na Majdanu byli ostřelovači z EU. Sám jsem viděl několik individuí, která chodila z hostelu vždy jen na noční a měla vytetované nějaké svastiky. PK2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť byly v době Majdanu na videu jasné záběry nakládání odstřelovacích pušek do auta u hotelu, kde byl i náš štětináč.Hlavně Polácká svoloč mučila s Američany na svém území údajné teroristy. I polská vojenská brigáda s děly naší výroby odstřelovala Doněck. Je potřeba dále pokračovat? I ten estonský premiér mluvil o odstřelovačích. To je ta demokracie západu a noví prostituti se mohou přetrhnout pro amíka.

   Smazat
 9. A to by bylo bývalo pláče
  kdyby na tom majdanu trefili Štětináče,
  to by bylo bývalo hořkého nářku,
  kdyby trefili Švarcmberka, jeho stranického brášku.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.