Reklama

sobota 16. září 2017

Před porážkou: Začal útěk teroristů DAEŠ ze Sýrie, přes Turecko se vracejí do svých zemí

15. 9. 2017   zdroj
V poslední době překročily hranici na jihu Turecka stovky bývalých zahraničních teroristů DAEŠ, kteří se chtějí vrátit do svých zemí na Blízkém východě, v severní Africe a Evropě. Informovala o tom arabská média. "Podle místních zdrojů, nyní, po překročení hranice, se desítky teroristů usadily v několika městech a vesnicích, které se nacházejí v jižní části Turecka", sdělila arabská agentura AMN.

Stejné zdroje novinářům řekly, že saúdští islamističtí radikálové přijeli do malé vesnice na jihu Turecka, když každý z nich zaplatil za bezpečné překročení hranic 2 000 dolarů.

V průběhu letošního roku při pokusu o překročení hranice s Tureckem turecká pohraniční stráž zastřelila nejméně desítku teroristů.

Masový útěk se děje v době, kdy Syrská arabská armáda, VKS Ruska a další spojenecké jednotky získávají stále více vítězství ve střední a východní Sýrii a kdy "daešáci" ztrácejí stále více ze svých dříve okupovaných území.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Napalm je jiz vyvinut -pouzit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám dojem ,že jejich zadržování při jejich tažení domů(i Evropy )by mohli tito zločinci dát k mezinárodnímu tribunálu v Haagu.Oni chtějí ke svým příbuzným a spolubojovníkům,kteří byli do Evropy doslova navaleni.Je jich tady obrovské množství ve zbrani.Jde přece o stmelování rodin.
   Loni přece byla v Řecku zadržená lod s plnými kontejnery s novými automatickými zbraněmi z USA.Byla to JAKO potravinová pomoc pro uprchlíky.Nyní když režimy USA a Izraele válku v Sýrii prohráli tak honem vrtulníky zachranují vůdce islamistů .Už tak učinili několikrát a spolu s Turky je převáželi i do Jemenu k další PRÁCI.Nyní již hrozí USA vládě Sýrie otevřenou válkou nebot je ohrožená další americká základna v Sýrii.

   Smazat
 2. Vymlátit je do jednoho,pakáž jedna.

  OdpovědětSmazat
 3. Turecko je ve své nespolehlivosti a propustnosti džihádistů zcela spolehlivé. Veřejným tajemstvím je, že islamisté již dávno obsazují Evropu a chtějí zde získat pro Aláha další území. Ostatně za 1400 let z pár poblouzněnců z "Mekky" je dnes více než 2 milardy muslimů, ovládajících polovinu Afriky, třetinu Ásie a velmi škodících v zemích na obou indických poloostrovech a zatím již také "lehce" škodících i v Evropě. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Které pořadové číslo bude mít další křížová výprava?

   Smazat
 4. Evropani budou vybiti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen ti, kteří tvrdí takové bludy. Ty se necháš dobrovolně vybít?

   Smazat
  2. Budou vybiti nebo utečou anebo budou žít jako dnes "nevěřící" například v Egyptu,Maroku nebo v Pákistánu a naprosto nedobrovolně! Samozřejmě až na pána z 10.22, páč ten si to jistě líbit nenechá. Karel z Plzně

   Smazat
  3. 10:22 co je mi do evropy?

   Smazat
 5. Je to jednoduché a pochopitelné - přestali je platit!

  OdpovědětSmazat
 6. No až se tihle experti na boj vrátí zpátky do Evropy Tak to nebude jak včera že tlakový hrnec selhal.

  OdpovědětSmazat
 7. ...každý z nich zaplatil za bezpečné překročení hranic 2 000 dolarů.....
  A kdepak je asi ti chudáci bez práce asi vzali???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zbytečné debatovat. Je třeba nabíjet.

   Smazat
 8. Hmm. Máme se na co těšit. ISIS se teď ztěhuje do Evropy a naše bezzubé elity a EU s tím nic neudělají. A budou přibývat útoky a opět naše bezzubé elity a EU s tím nic neudělají. Připravme se na další útoky.

  http://www.epshark.cz/clanek/119/vydesi-radikalni-islam-zapad-az-k-paralyze

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.