Reklama

.

.

úterý 19. září 2017

Putin byl informován o 95 zahraničních zástupcích na cvičení Západ-2017


19. 9. 2017      zdroj
Ruský prezident Vladimír Putin se seznámil s průběhem rusko-běloruských manévrů Západ-2017 na zkušebním polygonu Luga v Leningradské oblasti. V pondělí 18. září o tom informovala agentura TASS. Ministr obrany Sergej Šojgu hlavě státu sdělil, že manévry ruských vojsk sleduje 95 zahraničních zástupců z 50 zemí. "Zajímají se", poznamenal Putin.


Podle scénáře cvičení bojovníci překročili hranici a zabrali velké množství lehkých letadel a bezpilotních prostředků na příhraničních letištích. K ničení vzdušných cílů byly použity protiletadlové a dělostřelecké raketové systémy. Zničení protivníka na zemi probíhalo s palebnou podporou dělostřelectva a obrněné techniky, včetně tanků T-90, bombardérů SU-24, stíhacích bombardérů Su-34. Ve výsledku byl fiktivní nepřítel zničen, uvádí agentura.

Dříve v pondělí se prezidentka Litvy Dalia Grybauskaitė setkala s generálním tajemníkem OSN António Guterresem a informovala ho o "agresivní povaze" rusko-běloruských cvičení. Ukrajinští a pobaltští politici opakovaně vyjadřovali znepokojení manévry.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. Tak hyn sa hukáže, zda jenerálové (asi ožralí) z NATA potvrdí těch 100 000 vojáků, kteří se ÚDAJNĚ měli cvičení zůčastnit. Vypadá o tak na 15-20 stakanů ruské samohony na hlavu, když jich viděli tak moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A "nevinni" kolaboranti s NATO serou strachy. A asi maji proc. Protoze jsou silene posedli valkama a nasilim./..Proti rusum a Cine atd...

   Vymazat
 2. Prezidentka Litvy Dalia Grybauskaitė setkala s generálním tajemníkem OSN António Guterresem a informovala ho o "agresivní povaze" rusko-běloruských cvičení.

  To je asi tak všechno, co může ta milka dělat, kromě toho, že si ještě ona a její loutkovodiči mohou tak akorát políbit zadek.

  OdpovědětVymazat
 3. 16.14 Také jsme měli několik (povahově) "ukrajinských a pobaltských" duší ve třídě. Donášeli, vymýšleli si, byli zlí a líní... nakonec je měli rády jenom jejich matky (snad alespoň ty)... Po roce 1968 milovaly/i Ukrajince Brežněva...

  OdpovědětVymazat
 4. Rusko cvičí na svém území. Američané, Němci a my a ostatní cvičí na území cizích(pobaltských) států. Kdo koho děsí??? Jsou pozvaní Rusové na cvičení NATO v pobaltských republikách? Pak je vše O.K.

  OdpovědětVymazat
 5. Prezidentka Litvy Daila Grybauskaite mela akutni potrebu predvest Generalnimu tajemniku OSN Antoniovi Gutarresovi svou paranoidu., kterou je postizene kromne ni taky vedeni Pobaltskych zemi !!!!!! Lidri Pobaltskych zemi budou tolik provokovat a skakat Do Ruska az jim Rusove poradne namlati bez ohledu na americky mouli ktery jsou v Pobaltskych zemich!!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. A co ta raketa,která zabloudila mezi novináře? Úchvatná ruská technika zase selhala.Putin nebude mít radost

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že o tom nikdo, kromě nějakého obskurního ruského webu, neslyšel. Žádné další záběry, žádná autentická videa, žádné zprávy na první straně. Směšné.

   Vymazat
 7. 18:57
  A úžasnej ussackej raketovej deštník....z deseti pokusů sedmkrát minul!!!!!
  Dobrej deštník do muzea....nebo pro Jandohovnotnou duhovou vílu!!!!:-DDD

  OdpovědětVymazat
 8. Toz ta litevská Pinda Garybaldova je opravdo exotka ta be se mohla kamaradit s tem Mecy Ceynem to je neco pododného asi bodó pribozni s rodinou Frankenstajnovou.......slonce v srdci....howk

  OdpovědětVymazat
 9. Pokrytci z pobaltských států a banderovci chtějí válku s Ruskem. Ale neuvědomují jsi že by byly první zničeni.

  OdpovědětVymazat