Reklama

.

.

středa 6. září 2017

Putin použil v Číně chvat ​​aikido proti Porošenkovi

Michail Rjabov
6. 9. 2017    zdroj
Prohlášení Vladimíra Putina, které učinil v Číně o možnosti vyslání mírových jednotek OSN do přední linie na Donbasu, je mocný tah ruského prezidenta, protože Moskva předložila podmínky, které nacionalistický režim Petra Porošenka prostě nebude schopen splnit. Píše to ruský politolog Alexej Česnakov ve svém blogu.


"Putin učinil mocný tah. Když podmínil vstup mírových sil OSN požadavkem stažení zbraní a koordinace s republikami Donbasu, ruský prezident ukázal, že Rusko nejen důsledně trvá na mírovém urovnání, ale navrhuje k tomu i konkrétní mechanismy. V případě, že ukrajinská strana nebude souhlasit s přímým dialogem s republikami Donbasu, ukáže tím svůj nezájem o mír", řekl Česnakov.

Neobvyklý Putinův tah zaznamenal také ukrajinský politolog Ruslan Bortnik. "Zavedení "mírových sil" na Donbas z podnětu Putina na ochranu mise OBSE na demarkační linii "po stažení těžkých zbraní" a "přímém dialogu se zástupci obou republik" jen potvrzuje ruskou tezi o "občanské válce na Ukrajině" nebo bude prvním precedensem ve světové historii, kdy budou zavedeny mírové síly pro usmíření "teroristů" a státní moci. V zásadě máme co do činění s novým příkladem ruského "politického aikido", soudí ukrajinský expert.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Aikido (合気道, Aikidó) je japonské umění sebeobrany. Je založeno na myšlence neagresivity.

15 komentářů :

 1. Už aby to bylo.Chudáci obyčejní lidé Ukrajiny.
  lada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. lada Souhlas čím dřív tím líp.

   Vymazat
  2. Čiší z toho ruská propaganda o pohádkovém vladaři a chytrém plánu Putina (u nás dobře známo jako budování kultu osobnosti a zbožšťování Havla) na sto honů, přitom je to ukázka prodejnosti ruských elit a ustupování Číně, která se skrze OSN chce nakvartýrovat na Ukrajinu. Mírové síly se používají k oddělení znepřátelených stran, ale na U_krajině je nepřátelská pouze kyjevská banda.

   Vymazat
 2. Rusko pracuje systémově. Připravuje si podmínky, pro ovládnutí Ukrajiny donbaskými republikami a zajišťuje si k tomu souhlas mezinárodního společenství.
  Západ jenom chaoticky kořistí, co se namane. U „nepřátel“, které si pro ten účel vytvoří, či u „přátel“ což je alternativní cesta k vykradení. Např. odvezení zlatého pokladu „spřátelené“ Ukrajině.
  Západní způsoby vojenského rozbíjení celých států, musí být označeny za nepřijatelné. Měli bychom podporovat ruský přístup. P.K.

  OdpovědětVymazat
 3. Putin s jeho aikidem je stejně za zenitem jako dnes už trapný Steven Seagal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:48 Putin na rozdíl od Seagala není jen Holywoodskou pohádkovou postavou. I když Seagalova kritika americké bezohlednosti třeba v jeho filmu "Aljaška v plamenech" také nebyla od věci.

   Vymazat
  2. 0:49
   Seagal je držitelem 7. danu v aikido a černých pásů v mnoha dalších bojových umění, troubo.

   Vymazat
  3. 1:08 Zřejmě věříš, že titulek článku platí doslova. Stejně jako věříš, že Seagal ve filmech opravdu ničí lumpy levou zadní. Ale to nic, hlavně že nejsi trouba. Neprovozuješ také aikido, když jsi takový znalec? Tam jsou hrozné rány do hlavy, což by vysvětlovalo i úroveň tvých poznámek.

   Vymazat
  4. Tys byl za zenitem už v 10 letech, protože tehdy se tvůj vývoj zastavil, infatile !

   Vymazat
 4. Co cítite, když střílite benderovce na okrajině...v rozhovoru čech co tam bojuje.....,,zpětný ráz,,,

  OdpovědětVymazat
 5. Take nyni pouzivame aikido. Potom, co jsme zastavili hurikan Harvey nad Houstonem a toto ctvrte nejvetsi mesto USA jim reciprocne znicili, nejvetsi,nejnicivejsi a nejdrazsi prirodni katastrofou v dejinach USA, protoze vesmirne centrum Houston provadi vasi komunikaci s vasemi lidskymi posadkami ve vesmiru, a prukazne neslo o projev globalniho oteplovani, protoze by Harvey nebyl tak vyjimecny, tedy potom, co jsme ho zastavili, coz zadny jiny hurikan nikdy neudelal, nyni utocime proti USA uz tremi dalsimi hurikany a to tim nejsilnejsim za posledni desetileti, na nejvyssim stupni sily hyrikanu 5, Irmou, ktery prave uz zasahl uzemi USA Portoriko a smeruje k Floride, a dvema dalsimi, Jose a Katia, ktere sili a uz dosahly stupne 1.

  Pozadujeme od vas myslet, jakym pravem vy porusujete vlastni statni a i mezinarodni zakony a odpojili jste hackersky Zastupci vesmirnych civilizaci na Zemi jeho internetove pripojeni potom, co si tu "dovolil" napsat pravdy, ktere jsou v rozporu s oficialnimi tvrzenimi USA. Tak aby bylo jasno. Znicime treba cele USA, prirodnimi katastrofami, aby nam to z pohledu vnimani lidstva "proslo". Nejste nejsilnejsi, ale jste nejvice drzi, to jiste.

  OdpovědětVymazat
 6. 8,34
  Jestli trpíš bludama,musíš na psychiatrii,jestli inkontinencí tak na urologii.....a jestli jsi debil,tak hurá MEZI PLOTY DO BOHNIC!!!!!.-DDDD

  OdpovědětVymazat
 7. Putin je borec a prasenko vrah.

  OdpovědětVymazat
 8. Zřejmě se jedná o dohodnutý "tah" k odpoutání USA a EU z Ukrajiny, který se setkal v USA, Německu s pozitivním ohlasem.
  Nesouhlasí-li s ním současný prezident Ukrajiny Porošenko a jeho chráněnci, nelze se divit.
  Na Ukrajině se blíží změny ... !

  OdpovědětVymazat
 9. Ukrajinsky demagog Ruslan Bortnik si plete pojmy a dojmy. Porosenko a Kyjevska junta ktery vladnou na Ukrajine nejsou statni moc !!!! Jsou to primitivni a krvelacni teroristi ktery se zmocnili moci krvavym protistatnim prevratem. Navrh ruskyho prezidenta Putina je logicky krok ktery by umoznil zataveni krveproliti.

  OdpovědětVymazat