Reklama

pátek 15. září 2017

S panam Babišem se nebojíme budoucnosti

15. 6. 2017
https://www.youtube.com/watch?time_continue=620&v=uLt_nA1pwf0

61 komentářů :

 1. Konečně něco opravdu pravdivého a ještě k tomu ze života.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. babiše do koše

   Smazat
  2. Ze Sorošem bohatě futrovaného života lemplmudrlantů Uhlové a Patočky..

   Smazat
  3. 12:16 Aneb, když darebáci honí gaunera...

   Smazat
  4. Přesně naopak: děsíme se budoucnosti ČR, kdyby ji měl ovládnout slovenský oligarcha s temnou minulostí, důvodně podezřelý z několika závažných trestných činů

   Smazat
 2. A co kdo od vstupu Babiše do politiky očekával? Že pozavírá zloděje? Že nebude krást, protože miliardář nemá zapotřebí krást? Hodně naivní očekávání.
  A nyní proč se všichni spojili proti Babišovi. Od roku 89 byli politici prostředníky mezi zájmovými skupinami, chcete li boháči, a toky peněz daňových poplatníků. A za "ohýbání" penězovodů tím správným směrem vybírali politici svůj desátek. A najednou Babiš! Všichni, bez rozdílu stranické příslušnosti, si uvědomili, že kdyby je Babiš vytěsnil z procesu rozhodování, bylo by po desátku. Jenom z poslaneckých gáží už naši kormidelníci nevyžijí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „To je kus,“ říká Jágr.

   Smazat
  2. Už jsem to tu jednou napsal: neexistuje pozitivní volba.Není tu formace s nějakými poctivými záměry společnosti prospět a vést ji k prosperitě; jediný cíl je urvat z rozkládající se země co nejvíc pro sebe a rychle to dostat někam do bezpečí.
   Vlastně není vůbec žádná volba; to co se děje není politika, nýbrž zpravodajská hra KGB,CIA, Mossadu v těsné spolupráci s cílem získání a udržení absolutní vlády oligarchie nad podrobeným lidem. Kidičky jako Babiš, Havel, Klaus, a t.d. jsou jen herci v tom spektáklu; dovoleno jim určité extempore, pravda, všechno není možné předem dopodrobna určit, a poskytnuta, či přislíbena odměna; národ vytvoří dost hodnot, aby mohla být dost motivující..
   V potřebném okamžiku jsou odstaveni, podle potřeby jako Klaus, v horším jako Rath, v krajním jako Dubček a Ransdorf; hodnota lidského života = 0.Jak skončí Babiš, nevím.

   Smazat
  3. Pokračování
   Nemyslím, že tento režim, celosvětově, jinde je to v podstatě totéž, se trvale udrží; buď se ti protagonisté porvou mezi sebou a zničí celý svět, nebo to přejde zpátky v lidský systém demokracie, ale potrvá to pár generací. V nějakou ráznou změnu volbou nějaké zázračné strany může věřit jen naprostý jelimánek.
   Urychlit pád oligarchické vlády (za níž stojí v pozadí nikdo jiný než banky) může snad volba toho, kdo je establišmentu nejprotivnější. To dnen zdá být podle všeho Babiš.
   To si myslí ex-nemo

   Smazat
  4. Jedna možnost by tu byla, kdyby si Trump a Putin sezvali židovské oligarchy a pohostili je jako Rasputina.

   Smazat
  5. Trump a Putin sice s nimi tu hru popsanou ve 21:48 hrají, ale v minulosti se našli i takoví panovníci, kteří se dokázali vymanit. Což ovšem neřeší otázku, jak osvobodit otroky a ovčany.

   Smazat
  6. Pozor Babisem vam mavaji pred ksichtama aby odpoutali pozornost od dulezitytch pro vas veci a zalezitosti..

   Smazat
  7. 5:15 Přesně tak. Je přece zřejmé, že pan Babiš je na naší politické scéně, jako jednooký jasně mezi slepými králem. To nakonec naznačuje i při kritickém pohledu příběh o jeho impériu.
   Nemohu ale souhlasit, že by volby nebyly šancí aspoň něco uhrát. Podívejte se na Maďary s Orbánem, podívejte se na N.Farage a Brexit. Tak vezměme, prosím, rozum do hrsti a zvedněme ze země ten klacek, zvaný obecné referendum, který drží šejdíře v politice na uzdě ve Švýcarsku či na Islandu. A neříkejme, že se to nepovede nebo že nevíme, koho volit. Nic horšího, než zvolit ty, o kterých víme, co jsou zač včetně horkého favorita, udělat nemůžeme. Tak přeji pěkný víkend a probuďme náš osvědčený český selský rozum ( ne vymočenost), ať se z té polízanice dostaneme.

   Smazat
  8. Anonymní15. září 2017 21:48
   Ex-nemo, super rada, uhasíme to benzínem. P.K.

   Smazat
 3. To je on, všech ódéesáků šampion.

  OdpovědětSmazat
 4. Volit ho nebudu, svých voličů má dost, raději pomůžu SPD,ale podle toho co vykonal byl nejlepší ministr financí od dob venci flašky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lajkuji. Češi budou volit, až zvolí. Mezi otravou methanolem za Kalouska a glyphosátem za Babiše.

   Smazat
  2. "otrava methanolem za Kalouska a glyphosátem za Babiše." - Obé pod dohledem Bartošova kámoše a chráněnce kombajnéra Šlachty. Nebo snad měl ÚOOZ pod Šlachtou odhalovat organizovaný zločin až po 50ti mrtvých?

   Smazat
 5. Toz pan Babis je enem hlópá lótka, která má svoji pitomó roli....toz zpravovat repobliko jako firmo vetsí picovina není mozná viz projev TGM o demokracii rok 1028.....toz vono sa to fsecko procistí po proleto NIBIRU zacatkem prosince......cistá voda a soché chleba lidi postaví na nohe.......slonce v srdci...howk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to hlópá lótka?Te se ešte pitomejší lótka te blbé imitace hanáka. Vyser se už na te žvaste a piš normalne. Nikdo te tve sračke nečte, jednak je to blbe jak facka a jednak proč pišeš "pičovina"? To umíš česky -co? Blbečku! Tak to hanáce ani olomócane nepoužívají. Nebo "začátkem prosince" - i když nemáš interpunkční znaménka - jak se správně řeka hanacky prosinec? Pročisti si fšecko toz ty blbé onuce. Maš nás za blbce že se tady tak produciruješ? Nestojí ti diskuze ani za to, abys psal normálně a přestal na sebe upoutávat pozornost ty blbé soché chlebo slonce howk? Jdi do perdele.

   Smazat
  2. Jestli nerozumíte textu 20,47 tak asi nerozumíte ničemu. Jinak je to příspěvek k článku. Od Vás to jsou jen hloupé urážky. No asi bez gramatických chyb ale jste blb.

   Smazat
  3. Pane Motroku, 21:04 je grafoman, který zde s vědomím redakce plní misi - napadá čtenáře NR a hanobí skupiny obyvatel, zejména emigranty a důchodce. Jemu překáží každý diskutující a když se ožere, tak sprosťačí.

   Smazat
  4. Každopádně se ukázalo, že i negativní reklama, o kterou se manipulátor 21:04 snaží, je reklama. Jeho útoky tak přichází vniveč a to je dobře.

   Smazat
  5. Hanaku
   Hanacky se prosinec
   rekna prasinec ty HOVNE 21.o4
   rytir
   Honi Dolni

   Smazat
  6. Prasečenkové nakažení natistickou či africkou migrační vzteklinou se dostali až na Moravu, tak místní krajský Čuněk musel přistoupit k jejich odstřelu. Lovu zdar.

   Smazat
  7. Ne přezdívko "motrok" ( co to je?) Ale je to zajímavý. Ne, já opravdu nerozumím tomu rádoby hanáckýmu textu a hanáckýmu producírování. Namísto těch pitomých a sprostých nadávek, přeložte mi to do češtiny. Dík. Takže napříště bude v pořádku, když kdo umí čínsky, bude tady žvatlat čínsky, hebrejsky, nebo sanskrtem? Taky latina tady chybí. Já vycházím z toho, že napodobitel hanáčtiny vychodil české školy, a česky umí dobře, a mohl by mít tolik slušnosti, aby na diskuzi s Čechy používal spisovnou češtinu - ne jakési nářečí. Když já se producíruju po Londýně, snažím se domluvit se anglicky -když ne, každej se na mně vyserea nedostanu ani sklenici vody. Proč bychom si měli k diskuzím brát překladatele? A ty přiblé nadávky, že jsem grafoman, vy pologramoti, protože když mám k věci co říci, diskutuji, když ne, držím zobák - nežvýkám sračky a kokotiny za každou cenu jako vy ( viz ten hnůj k tragediím a sebevraždám na novinkách - nevíte o tom náhodou něco?) Rozhodně nenapadám čtenáře NR - a na tebe ty mizero 21.39 podám trestní oznámení pro pomluvu. Pokud jde o emigranty - co to žvaníš ty sprostej křápe? Já že je napadám? Já jsem vždycky byl a vždycky budu proti tomu,aby se všechno zlo a hnus svádělo na migranty, a ano, vícekráte jsem psal, že zdejší diskuzní chátra neustále žvaní o migrantech a napadá je - takže jsi asi blbej - a jestli existuje archiv diskuzí, uvidí se, kdo je pomlouvačnej zmetek, práskač a hajzl. Taky jsem opakovaně psal, píšu a budu psát, že diskuzí se účastní zejména důchodci, protože tím zabíjí čas, a jsou na diskuzích závislí, a taky jsem psal, že se divím, proč nadávají, když všechno, na co nadávají, sami kdysi vyzvonili - bývalí soudruzi. Tak co je na tom nepravda a špatně ty hnusnej práskači a pomlouvači 21.39? A pokud jde o pseudonym motrok ( nemá to být diskuzní otrok?) tak nevím proč se plete do toho, co vytýkám exhibicionistovi s hanáckým nářečím -rádoby -je to blbé, a ten člověk se s tím producíruje asi proto, že je nemocnej. Ano, já tomu nerozumím, tak nechť mi to motrok otrok přeloží a nechá si ty sprostý žvásty, anebo si mě nevšímej. Žvaň k článku co máš za názor, a nech mně na pokoji.

   Smazat
  8. Zkrať si to grafomane, tohle ti nikdo číst nebude. Když už neví kudy kam, tak napadá kvůli přezdívce. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. To víš, že existuje zálohovaný archiv diskuzí, jsou tam ukládány záznamy pro tvůj soud za hanobení skupin obyvatel, zejména emigrantů a důchodců.

   Smazat
  9. "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá." - Spletl´s to! Správně má být: "Kdo jinému jámu
   kopá, až se ucho utrhne."

   Smazat
  10. Pro 23,14 Nic sprostého jsem tam nenapsal a asi jste mládežník protože hned po převratu byla populární kniha kde se popisovalo jak jsou zaplétáni lidé do moderního otroctví a autor dal název těmto lidem motroci 21 století. Jestliu si nemyslíte že jste motrok tak Vám není rady.

   Smazat
  11. 23:14 Bohužel IQ tvý a toho Hanáka se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna!

   Smazat
  12. Fajn, grafomane, jenom jsi potvrdil, že jsi tu za účelem napadání čtenářů NR. A to mu Motrok slušně odpověděl.

   Smazat
 6. Zase se kluci kavárničtí vytáhli. Hold volby blízko, preference v konečníku, no tak co. :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "... preference v konečníku..." - Které preference (a od kterých průzkumníků) máte na mysli, Stanislave? Ty ze srpna od Babiše? Hledám, hledám, vypátrat nemohu.

   Smazat
 7. S "Panam" bych se bal

  OdpovědětSmazat
 8. „Jsme zděšeni tím, co se stalo řidiči využívajícímu aplikaci Uber. Tento druh zastrašování je v moderní společnosti naprosto nepřijatelný a nemůže být tolerován,” reagovala mluvčí Uberu Miroslava Jozová.
  Ha ha ha ceskozlodejsko a civilizovana zeme? To je skvely vtip.
  Taxikari kradou, gangy vrazdi, politici kradou a vrazdi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Taxikari kradou, gangy vrazdi, politici kradou a vrazdi." - To já jsem se ve škole ještě učil:"Červená, modrá a bílá komu by se nelíbila? Pod ní je nám dobře, děti. Vlaky jedou, aera letí." Básnička byla ovšem pro malé děti, ta Vaše je pravdivější. Nic pro pískle Jozovou, jež se před chvilkou vyklubalo ze skořápky, Bartošovské móresy dosud nepoznavše. Ani poznati nebude moci, neb ji ohleduplný ředitel čt před hrubou pravdou ochrání.

   Smazat
 9. Tak toho člověka určitě ne miliardář co krade v jeho hnutí je euhujerská smečka.Jeho poslanci v eu schvalují sankce proti vlastní zemi. A jako zástupce proletariátu je pro mě nevolitelný.

  OdpovědětSmazat
 10. * * * PRYSNE TAJNE * * *
  VZHLEDEM K TOMU ze hurrican IRMA potrhal mi site - hlasim se vam - jako hlas
  Ameriky po drate
  .................. jako hlas aBozi ...............
  .............................................................

  Vas oblibeny MODERATOR nick HOLONULU ! ! !
  v U.S.A. nic novyho - a zrovna tak na Floride - jen mi Irma porad bere cepici !
  nick HOLONULU - chefredaktor

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Honolulu, čtenáři NR už tě netrpělivě vyhlíželi a měli o tebe starost. Vypadá to, že z tebe není bezdomovec, když se hlásíš ze své aligátoří PC sloje - našemu panu prezidentovi, před jeho zvolením za hradního pána, zlé jazyky přezdívaly starý jezevec z Vysočiny, a pak vylezl. Doslechl jsem se, že Doník navštívil Floridu, aby ti potřásl rukou a vyjádřil podporu. VPKC

   Smazat
  2. A dělal na redaktorku krokouše, určitě to bude k dohledání na youtube.

   Smazat
  3. Dobrý večer, Honolulu, je prima, že se zase ozýváte a že jste v pořádku.

   Smazat
  4. To je velice prima -diskuzní masturbanti už se nemůžou dočkat, až jim budete nadávat hurvínků, a co strašného nás hloupé čecháčky čeká. Nadávky hurvínků dělají diskuzním masturbantům dobře. Bez vás Lulu není diskuzní masturbace ono.

   Smazat
  5. Tohle je klub čtenářů a příznivců Nicka Honolulu. Ty by ses 23:19 multikulti grafomanko chtěla stát jeho obdivovatelkou?

   Smazat
  6. 1:37 to vis, zavistivy cechu, Honolulu je osobnost, ty jsi nic, zapecnik co nema co rict, to vis na tve reci o tom jak seres v sini neni nikdo zvedavej

   Smazat
  7. Ale no tak, Horni Dolni, už tě zase sžírá emigrace a tak sprosťačíš, vyvrheli - člověče bez vlasti.

   Smazat
  8. Já jsem myslel, že diskuze k NR jsou diskuze k článkům k projevení názoru. Jestli se hlásíš do klubu čtenářů jakéhosi emigranta, budeš muset zvolit jiný web.Proč si hvězda klubu z Floridy nezaloží vlastní web když ho tolik kašpárků obdivuje?

   Smazat
  9. 23:19
   To jste tomu dal. On ten magor co si píše a odpovídá, teď ztratí niť a nejspíš nám to všechno znovu zopakuje.

   Smazat
 11. http://svobodnenoviny.eu/polsky-ministr-bezpecnost-polska-je-dulezitejsi-nez-rozhodnuti-eu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V evrope vrazdi teroristi kazdy den, degenerovana evropa se vzdala, evropani jdou na porazku do kravina

   Smazat
 12. Zadolárka sešili a je znovu použitelný spolu s ANO, ČSSD, KDU-ČSL a TOP0,9% dovážet Vám černochy a Araby. Chystejte si modlitební kobereček.

  OdpovědětSmazat
 13. Napadlo mne, kdo tu pohádku o zlém černokněžníkovi Babišovi natočil. Chybí tam už jenom statečný princ Zao. Pravděpodobně zoufalý předvolební klip ČSSD. Připomíná to Klausovu vilu ve Švýcarsku, pochopitelně před volbami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:56 Je to opravdu dojemný příběh. Jak jeden velkostatkář s bioplynkou velikosti chemičky naříká, že to všechno vybudoval vlastní poctivou prací pro sebe a jak ho o to pro sebe odrbal jiný velkostatkář. Kdyby se nadšeně neúčastnil rozbíjení JZD, tak by nic z toho nebylo možné. Prostě s čím kdo zachází, tím také schází. A brečet, že větší žraloci požírají malé ryby, je dobrý pláč na špatném hrobě. Dobře jim tak, mají co chtěli. Hlásali "Tržní hospodářství (čti kapitalismus) = cesta k blahobytu lidí." Ovšem zapoměli dodat, že těch lidí bude jen coby na prstech spočítal.

   Smazat
  2. Ano, ale to nic nemění na skutečnosti, že volba koblih je pokračování zrychlující se cesty do pekla.

   Smazat
  3. 14:12 Proti tomu nic. Jen se domnívám, že ten dokument není až tak o hanebnosti Babiše, jako spíš o hanebnosti dnešního systému, který ty hanebnosti umožnil a stále podporuje. Ale u Babiše je to nutné kritizovat, protože některým je konkurencí. Pokrytectví až na půdu.

   Smazat
  4. 15:20 Ano,u Babiše je to nutné kritizovat, protože třetina národa s nejdelším vedením ho chce volit, zatímco druhá třetina ví, jak by to tady ošéfova. Ta třetí třetina je pupeční šňůrou spojena se svými "klasickými" stranami.

   Smazat
  5. Anonymní16. září 2017 15:20
   On ten dokument bude o obojím. Malé přirovnání: Je-li hodně zločinů, je jistě chyba na straně policie, ale to není žádnou omluvou pro zločince. P.K.

   Smazat
  6. "Ale u Babiše je to nutné kritizovat, protože některým je konkurencí."? - Zločin je třeba TRESTAT (PO KRITICE), kdo o zločinu mlčí(jako čt), podporuje ho !!!

   Smazat
  7. 9:43 + 12:24 Otázka je, proč u jednoho to je "zločin" a u stovek jiných je to formálně správný postup v rámci zákonů této země?

   Krásně je to vidět u kauzy korunových dluhopisů, kde se sice zašťouralo v bahně, ale "Babišův zločin" se z toho nepodařilo vyrobit, protože se začalo vynořovat asi 1500 dalších a větších zločinců. Mezi nimi i hlavní štoural Kalousek. Tak se na to rychle zapomělo a sáhlo se po Čapím hnizdu. Tam se oprávněnost přidělování dotací "malým firmam" kontroluje hůře. A když se zjistí, že Babiš žádný zákon neporušil, bude dávno po volbách. Ale pořád bude mít nálepku "zločinec", jak už dnes předvádíte.

   Smazat
  8. Anonymní17. září 2017 16:30
   Nechci se pouštět do rozboru aktivit AB. Nejspíše se pohybuje na hraně zákona, takže pro jeho odpůrce je zde šance, že tu hranu párkrát překročil. Ale to ať rozhodne soud.
   Moje výhrada vůči AB spočívá v tom, že je permanentně ve střetu zájmů a tím zatlouká další hřebík do rakve naší demokracie. Přeci nemůže žadatel a příjemce dotací sedět ve vládě a jeho zaměstnanec v parlamentní komisi, které o těch dotacích rozhodují. To je podle mého názoru nepřijatelné. P.K.
   P.S. https://www.youtube.com/watch?v=uLt_nA1pwf0

   Smazat
 14. Ať mluví kterýkoli bleskový zbohatlík, v podtextu prosvítá ,,už dost! Nekrást! Už to stačilo! Teď už podle pravidel!" Ale ono to zastavit nepůjde. Státy se udržují myšlenkami, jimiž vznikly.(TGM)

  OdpovědětSmazat
 15. taktéž nimi končí ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.