Reklama

pondělí 11. září 2017

Saakašvili a Tymošenková stoupenci protlačeni na Ukrajinu přes zákaz Kyjeva

Jar. Loudil
11. 9. 2017
Bývalý prezident Gruzie Saakašvili býval přímo modlou protirusky orientovaných politiků Západu. Každý s ním chtěl jednat, každý se s ním fotil, Gruzie za jeho vedení v časech G.W.Bushe a paní Ricceové prý směřovala k nám do NATO. Pan Saakašvili se proslavil také tím, že v noci 8.srpna 2008 , právě v době zahájení LOH Peking, nařídil svému dělostřelectvu pálit na město Cchinvali v Osetii. Po celonočním bombardování města zůstalo mnoho mrtvých civilistů. Poté ruská armáda zahájila protiúder a brzy Saakašviliho porazila.


Jak dopadla tato - "modla rusofobů"?? Roku 2015 přišla o gruzínské občanství, roku 2017 o ukrajinské. Dnes byl v polském městě Przemyšl zadržen ukrajinskými orgány mezinárodní rychlík, kterým se Saakašvili s Tymošenkovou pokusil proniknout na Ukrajinu. Došlo k potyčkám Saakašviliho stoupenců s policií a Saakašvili byl nakonec na Ukrajinu doslova "protlačen".


P.S. Bude zajímavé sledovat, jak se naši rusofobové = Štětina, Kalousek, Schwarzenberk, Bursík, ....atd. s touto komediální situací popasují!! Jejich dvě - "modly" , "bojovníci za demokracii" a "ostří protiputinovci" = Porošenko a Saakašvili se rvou mezi sebou! Kdo se musí skutečně dobře bavit je myslím si Putin. Na jeho slova opět došlo.

http://zpravy.idnes.cz/saakasvili-gruzie-ukrajina-polsko-vlak-fck-/zahranicni.aspx?c=A170910_155923_zahranicni_fka

10 komentářů :

 1. holt vrána k vráně sedá a ještě k tomu krákají tak, že přehlušují všechny ostatní

  OdpovědětSmazat
 2. Majdan jak Brno. Havloidi kavárenští se ser... do všeho a svět je rozkmotřen místo tzv. hodnoty - mír, spolupráce. kdeže. USA a jejich prominenti potřebují zcela něco jiného. Už snad jako voliči pochopíme, že jsme opět někomu v zadnici a lížeme. jenže já na to nemám chuť. Slintu z Orlíku je potřeba "vykroužkovat", zelené, TOP 09 a černokněžníky taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je treba volit Babisovce a Okamury. Prvni je nazhavenej vyridit si to s celou tou sebrankou zmrdu kteri se ho snazi potopit za kazdou cenu.Zasli moc daleko za hranici svych moznosti a ted se blizi konec protoze totalni zniceni babisovcu se nepovedlo.
   Okamura zas bude hlidat alespon jakou-takou rovnovahu v parlamentu a ve vlade,bude z neho opozicnik se spravnymi nazory.
   A komancove se budou muset vyprofilovat anebo jit do prdele . Uuuuzasnaaa "trikolora to bude v Cesku :-).

   Smazat
  2. Svatá pravda . Marcel volte SPD

   Smazat
  3. Tyto volby rozhodnou o naší budoucnosti. Budou to nejdůležitější volby v historii ČR. Když to profláknuté jako národ, tak nám už nebude pomoci. Teď se rozhodujeme my - lid. Tak bodujme a můžeme konečně i zúčtovat.

   Smazat
  4. Tyto volby rozhodnou o naší budoucnosti. Budou to nejdůležitější volby v historii ČR. Když to profláknem jako národ, tak nám už nebude pomoci. Teď se rozhodujeme my - lid. Tak bodujme a můžeme konečně i zúčtovat.

   Smazat
  5. 21:11 Tak to je měl by si to každý uvědomit.

   Smazat
 3. No jo, Sakašviliho potřebují na Ukrajině jako sůl. Jako kdyby tam měli málo vlastních idiotů.

  OdpovědětSmazat
 4. Dvorak cenzor tu rychle vymazal pravdu, ze on Vaclav Dvorak kolaboroval s Havlem a verne mu slouzil
  Takze Dvorak bude platit za kolaboraci

  OdpovědětSmazat
 5. 6,21
  Taky si hryžeš kravatu jako ten gruzínskej alkoholik???!!!!.-))))))

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.